Meet Results - USATF Region 4 Junior Olympic XC Championships

Perfect Timing Group - Contractor License         11/23/2013 - 1:29 PM
Heritage Christian Church  - 11/23/2013
Fayetteville, GA

Event 1  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 8 & Under
  1 Bailey, Lily              05 45-Woodstock           8:03.50
  2 Tilley, Addison           06 45-Marietta            8:11.06
  3 Barnwell, Jazmin          05 55-The Storm           8:20.79
  4 Tarpley, Taylor           05 45-Peachtree           8:24.07    1
  5 McWhirt, Maggie           05 55-Mt. Pleas           8:42.06    2
  6 DeChamplain, Ruth         05 45-Unattached          8:42.75
  7 Arnold, Ginger            05 55-Mt. Pleas           8:43.03    3
  8 Polk, Cameryn             06 45-Peachtree           8:58.15    4
  9 Heppner, Heidi            06 45-Alpha Cru           9:05.03    5
 10 McElveen, Eleanor         05 55-Mt. Pleas           9:12.61    6
 11 Friedman, Tess            05 55-Mt. Pleas           9:16.98    7
 12 Sandle, Trinity           05 45-Southside           9:25.44
 13 Brodmyer, Paige           06 45-Lassiter Jr CC      9:26.49
 14 Kammer, Allison           05 55-Mt. Pleas           9:31.10    8
 15 Ohonde, Megan             07 45-Southside           9:32.56
 16 Dargon, Naomie            05 45-Inferno Elite       9:37.69
 17 Gard, Jamie               06 55-Florence            9:40.57    9
 18 Shaver, Judith            05 55-Midlands Surge      9:41.09
 19 Banner, Morgan            05 55-Florence            9:42.98   10
 20 Smith, Paulina            05 45-Jackrabbi           9:52.64
 21 McKenzie, Grace           06 55-Florence            9:56.73   11
 22 Bailey, Sara Beth         06 55-Florence           10:00.10   12
 23 Turner, Francesca         05 55-Midlands Surge     10:00.75
 24 Nicholl, Jenna            06 45-Kennworth          10:07.79
 25 Codner, Olivia            05 45-Carrollto          10:09.93
 26 Rager, Katelyn            05 45-Alpha Cru          10:16.52   13
 27 Schlaupitz, Brynn         07 45-Alpha Cru          10:19.55   14
 28 Rolen, Brooke             06 45-Kennworth          10:30.84
 29 Mayfield, Hannah          06 45-Lassiter Jr CC     10:33.23
 30 Harvey, Sophie-Katherine  05 45-Walton Yo          10:35.47
 31 Bartley, Kennedy          05 45-Peachtree          10:53.35   15
 32 Miller, Jessica           07 45-Carrollto          11:08.37
 33 Behrmann, Kylie           07 45-Alpha Cru          11:19.49   16
 34 Hartgrove, Justyn         06 45-Metroatlanta       11:37.05
 35 Bennett, Cailyn           06 55-Mt. Pleas          11:41.16   17
 36 Cullen, Erin              05 45-Peachtree          11:47.88   18
 37 Anderson, Vivian          08 45-Peachtree          11:52.16   19
 38 Green, Lexi               06 55-Mt. Pleas          12:40.32   20
 39 Cole, Clare               07 45-Alpha Cru          12:46.92   21
 40 Anderson, Gretchen        07 45-Peachtree          12:56.98   22
 41 Gates, Camdyn             06 45-Creekview          14:24.75
 42 Kalur, Amogha             06 55-Florence           15:42.16   23
 43 Kalur, Anagha             06 55-Florence           16:38.49   24

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
Results - Women 8 & Under
   1 55-Mt. Pleasant Track Clu    26    2    3    6    7    8   17   20
      Total Time:    45:25.78
         Average:     9:05.16
   2 45-Peachtree City Flash Y    57    1    4   15   18   19   22
      Total Time:    51:55.61
         Average:    10:23.13
   3 55-Florence Track Club       65    9   10   11   12   23   24
      Total Time:    55:02.54
         Average:    11:00.51
   4 45-Alpha Crush Running Cl    69    5   13   14   16   21
      Total Time:    53:47.51
         Average:    10:45.51

Event 2  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men 8 & Under
  1 Rush, Julian              05 45-Peachtree           7:22.51
  2 Marsh, Jaylen             05 45-Carrollto           7:46.24
  3 Smith, Tyson              05 55-Mt. Pleas           7:47.96    1
  4 Helms, Grant              05 45-Walton Yo           7:52.89    2
  5 Jones, Russell            05 55-Midlands Surge      7:54.16
  6 Sleight, Joshua           05 45-E-1 Track Club      8:00.06
  7 Parham, Arthur            05 55-Florence            8:02.51    3
  8 Soho, Heath               05 55-Mt. Pleas           8:03.68    4
  9 Cole, Timothy             05 45-Alpha Cru           8:08.66
 10 Edmondson, James          05 45-Southside           8:15.95
 11 Duncan, Julian            06 55-Florence            8:17.12    5
 12 Walker, Carson            05 55-Mt. Pleas           8:19.02    6
 13 Ezell, Trent              06 45-Etowah Yo           8:22.77    7
 14 Daniels, Tyler            05 45-Etowah Yo           8:23.23    8
 15 Mata, Daniel              05 45-Metroatlanta        8:24.85
 16 Shealy, Seth              05 55-The Storm           8:29.50
 17 Cantrell, Cayden          06 45-River Rid           8:31.07
 18 Walmet, Luke              05 55-Mt. Pleas           8:34.16    9
 19 Mitchell, John            06 45-Walton Yo           8:39.28   10
 20 Brenneman, Benny          05 45-Walton Yo           8:43.41   11
 21 O'Neal, Shane             05 45-Great Strides       8:47.35
 22 Blackmon, Hudson          05 45-Carrollto           8:49.03
 23 Aycock, James             06 45-Walton Yo           8:50.07   12
 24 Gard, Jacob               06 55-Florence            8:53.22   13
 25 Parker, Ryland            05 55-Summervil           8:55.00
 26 DeChamplain, Stephen      07 45-Unattached          8:57.85
 27 Mauldin, Clyde            05 55-Mt. Pleas           8:58.56   14
 28 Branham, Andy             05 55-Florence            8:58.92   15
 29 Muthard, Alan             05 55-Mt. Pleas           9:04.52   16
 30 Ruggiero, Aiden           06 55-Mt. Pleas           9:05.90   17
 31 Everest, Luke             06 45-Etowah Yo           9:09.83   18
 32 Hockman, Christian        05 45-Etowah Yo           9:10.82   19
 33 Ellingson, Ry             05 45-Etowah Yo           9:11.86   20
 34 Kearney, London           06 55-Mt. Pleas           9:19.59   21
 35 Mares, Gabriel            06 45-Unattached          9:21.81
 36 Polk, Connor              06 45-Peachtree           9:29.45
 37 Dahlhauser, Grant         06 45-Woodstock           9:31.37
 38 Nelson, Luke              05 45-Walton Yo           9:32.95   22
 39 Wood, Tommy               06 45-Walton Yo           9:43.68   23
 40 Palumbo, Conner           05 55-Midlands Surge      9:49.44
 41 Balmes, Eli               05 45-Etowah Yo           9:53.03   24
 42 Grizzle, Reed             05 45-Kennworth          10:00.59
 43 Beckman, Joseph           06 45-Alpha Cru          10:14.45
 44 Giles, Derrick            06 45-Jackrabbi          10:35.37
 45 Green, Austin             05 45-Walton Yo          10:39.33   25
 46 De Arellano, Lucas        06 55-Mt. Pleas          10:47.89
 47 Kalur, Anish              06 55-Florence           10:58.91   26
 48 Holmfelt, Zachary         05 45-Etowah Yo          11:01.27   27
 49 Carlin, Avery             08 45-Walton Yo          12:50.49   28

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
Results - Men 8 & Under
   1 55-Mt. Pleasant Track Clu    34    1    4    6    9   14   16   17   21
      Total Time:    41:43.38
         Average:     8:20.68
   2 45-Walton Youth Track Clu    57    2   10   11   12   22   23   25   28
      Total Time:    43:38.60
         Average:     8:43.72
   3 55-Florence Track Club       62    3    5   13   15   26
      Total Time:    45:10.68
         Average:     9:02.14
   4 45-Etowah Youth Track Cub    72    7    8   18   19   20   24   27
      Total Time:    44:18.51
         Average:     8:51.71

Event 3  3k Run CC 9-10 Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 9-10
  1 White, Naomi              03 45-Southside          11:43.09    1
  2 Walker, Allie             03 45-Peachtree          11:45.37    2
  3 Cooke, Sarah              03 55-Unattached         12:03.16
  4 Calbert, Makenna          03 45-Etowah Yo          12:09.48    3
  5 Daniel, Audra             03 45-Peachtree          12:18.20    4
  6 Lippers, Erin             03 45-Etowah Yo          12:19.68    5
  7 Brown, Brianna            03 45-Peachtree          12:21.27    6
  8 Bohles, Sydney            04 45-Southside          12:29.66    7
  9 Poma, Michela             03 45-Walton Yo          12:30.88    8
 10 Morris, Dashana           04 45-Southside          12:39.03    9
 11 White, Michayla           04 45-Southside          12:42.18   10
 12 Jones, Lucille            03 55-Midlands Surge     12:46.40
 13 Lance, Meg                03 45-Etowah Yo          12:49.17   11
 14 Calbert, Natalie          03 45-Etowah Yo          12:49.32   12
 15 Dayhuff, Sarah            04 55-Midlands Surge     12:52.72
 16 Dominiak, Ally            04 55-Mt. Pleas          12:52.74   13
 17 Heppner, Clara            04 45-Alpha Cru          12:52.83
 18 Lippers, Evelyn           03 45-Etowah Yo          12:52.93   14
 19 Barnhart, Piper           04 55-Mt. Pleas          12:57.27   15
 20 Alsup, Paris              03 45-Peachtree          12:57.98   16
 21 Charlton, Emma            03 55-Midlands Surge     13:08.17
 22 Pray-Brown, Asydiah       04 45-North DeK          13:09.14
 23 Behrmann, Sydnie          04 45-Alpha Cru          13:13.21
 24 Bedell, Sarah             04 45-Walton Yo          13:13.74   17
 25 Ellis, Ariel              03 45-North DeK          13:14.70
 26 Motley, Knyelle           04 45-Inferno Elite      13:19.54
 27 Pence, Jenna              03 55-Mt. Pleas          13:21.36   18
 28 Duffy, Berklie            03 55-Mt. Pleas          13:21.93   19
 29 Olvin, Veronica           03 45-Woodstock          13:22.92
 30 Smith, Nicole             03 45-Peachtree          13:23.26   20
 31 Rydinsky, Hattie          03 45-Marietta           13:23.76
 32 Smith, Kamya              04 45-Quicksilv          13:26.96
 33 Williams, Nevaeh          04 45-Peachtree          13:29.22   21
 34 Blurton, Katherine        04 45-Jackrabbi          13:34.33
 35 Hernandez, Bela           04 45-Unattached         13:38.26
 36 Watson, Camryn            03 55-The Storm          13:41.48
 37 Baldwin, Brooke           03 55-Mt. Pleas          13:44.44   22
 38 Murray, Abby              03 45-Peachtree          13:47.78   23
 39 Fleming, MacKenzie        03 45-Heartsole RC       13:53.24
 40 Britt, Isabella           03 55-The Storm          14:01.75
 41 Jung, Katie               03 45-Lassiter Jr CC     14:02.95
 42 Gibson, Olivia            03 45-Peachtree          14:03.47   24
 43 DeChamplain, Anna         04 45-Unattached         14:08.39
 44 Giffen, Avery             03 45-Peachtree          14:09.96
 45 Griffin, Jenna            03 55-Mt. Pleas          14:11.28   25
 46 Palmer, Lynley            03 45-Woodstock          14:12.27
 47 Duffy, Henley             04 55-Mt. Pleas          14:13.90   26
 48 Lodde, Elise              03 45-Lassiter Jr CC     14:16.68
 49 Brown, Kaitlyn            03 45-Peachtree          14:18.99
 50 Brice, Molly              03 45-Heartsole RC       14:32.22
 51 Meis, Elizabeth           04 55-Mt. Pleas          14:32.70   27
 52 Thomas, Kendyll           04 45-Inferno Elite      14:39.46
 53 Tapp, Lindsey             04 45-Peachtree          14:40.37
 54 Olvin, Caroline           04 45-Woodstock          14:43.59
 55 John, Mikayla             03 55-Florence           14:47.21
 56 Walters, Anna Jaye        03 55-Mt. Pleas          14:47.76
 57 Magallanes, Sarah         04 45-Walton Yo          14:51.82   28
 58 Mitravich, Ava            04 45-Walton Yo          14:59.14   29
 59 Beckman, Juliana          04 45-Alpha Cru          14:59.74
 60 Gard, Jaycie              03 55-Florence           15:04.85
 61 Albano, Olivia            03 55-Mt. Pleas          15:05.06
 62 Harvey, Lilianna          03 45-Walton Yo          16:03.59   30
 63 Johnson, Bailey           03 45-Southside          16:12.32   31
 64 Morgan, Tamara            03 45-Southside          16:16.43   32
 65 Heinsz, Brienna           03 45-Peachtree          16:20.45
 66 Rolen, Jenna              04 45-Kennworth          16:30.58
 67 Axelsson, Annie           03 45-Etowah Yo          16:33.70   33
 68 Bluman, Brooke            03 55-Florence           18:21.37

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
Results - Women 9-10
   1 45-Etowah Youth Track Cub    45    3    5   11   12   14   33
      Total Time:  1:03:00.58
         Average:    12:36.12
   2 45-Peachtree City Flash Y    48    2    4    6   16   20   21   23   24
      Total Time:  1:02:46.08
         Average:    12:33.22
   3 45-Southside Pioneers Usa    58    1    7    9   10   31   32
      Total Time:  1:05:46.28
         Average:    13:09.26
   4 55-Mt. Pleasant Track Clu    87   13   15   18   19   22   25   26   27
      Total Time:  1:06:17.74
         Average:    13:15.55
   5 45-Walton Youth Track Clu   112    8   17   28   29   30
      Total Time:  1:11:39.17
         Average:    14:19.84

Event 4  3k Run CC 9-10 Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men 9-10
  1 Richter, Mark             03 55-Mt. Pleas          10:53.70    1
  2 Banner, John              03 55-Florence           11:20.00    2
  3 Smy, Harrison             03 45-Metroatlanta       11:25.50
  4 Garrison, Evan            03 45-Walton Yo          11:26.70    3
  5 Mason, Owen               03 45-Woodstock          11:26.90
  6 Everest, Jack             03 45-Etowah Yo          11:30.10    4
  7 Hakes, William            03 45-Walton Yo          11:31.10    5
  8 McConnell, Evan           04 45-Peachtree          11:37.10    6
  9 Rush, Charles             03 45-Peachtree          11:43.60    7
 10 Lefever, Samuel           03 45-Etowah Yo          11:45.90    8
 11 Isakson, Elijah           04 45-Acce               11:47.50
 12 Bekele, Lucas             03 45-Great Strides      11:50.70
 13 Horn-Morawa, Luca         04 45-Unattached         11:53.10
 14 McClain, Finn             03 45-Carrollto          11:57.90    9
 15 Willcox, Hugh             03 55-Midlands Surge     11:59.90
 16 O'Neal, George            03 45-Great Strides      12:00.70
 17 Shaw, Hadley              04 55-Mt. Pleas          12:01.40   10
 18 Hodges, Marshall          03 55-Mt. Pleas          12:01.50   11
 19 Jennings, Will            04 45-Carrollto          12:01.70   12
 20 Hoppenfeld, Ryan          04 45-Alpha Cru          12:01.80
 21 Johnson, Guy              04 55-Mt. Pleas          12:02.00   13
 22 Hicks, Cannon             03 45-E-1 Track Club     12:02.05
 23 Bailey, Connor            03 55-Florence           12:02.60   14
 24 Morris, Zane              04 55-Florence           12:03.30   15
 25 Sertl, Brandon            03 45-Walton Yo          12:04.90   16
 26 Bartnicki, Ethen          04 45-Walton Yo          12:07.45   17
 27 Hinchey, Ryan             04 55-Midlands Surge     12:11.90
 28 Glick, John               04 45-Unattached         12:17.00
 29 Rodriguez, Ryan           03 45-Lassiter Jr CC     12:25.50
 30 Robison, Warren           03 45-Peachtree          12:28.40   18
 31 Hundemer, Alexander       03 55-Summervil          12:36.90
 32 Griffies, Camdyn          03 45-Carrollto          12:39.80   19
 33 Johnson, Kyle             04 45-E-1 Track Club     12:42.50
 34 Lanier, Kade              03 45-Southside          12:44.10
 35 Morgan, Lucas             04 55-Florence           12:46.00   20
 36 Gates, Bryson             04 45-Creekview          12:47.90
 37 Aalgaard, Gregory         04 45-E-1 Track Club     12:52.60
 38 Srinivas, Sriram          03 55-Mt. Pleas          12:54.60   21
 39 Spychalski, Ryan          04 55-Mt. Pleas          12:57.90   22
 40 Parham, Justin            03 45-Carrollto          13:01.60   23
 41 Bausman, Logan            04 45-Peachtree          13:02.70   24
 42 Albarran, Luka            04 Mt Pleasant Trac      13:04.30   25
 43 Crews, Christopher        04 45-Carrollto          13:08.20   26
 43 Stalnaker, Sam            03 Mt Pleasant Trac      13:08.20   27
 45 Street, Edward            04 Mt Pleasant Trac      13:09.50   28
 46 Mathisen, Thomas          03 55-Mt. Pleas          13:13.40   29
 47 Laney, Liam               04 45-Carrollto          13:14.40   30
 48 Rochon, Anthony           03 45-Etowah Yo          13:18.90   31
 49 Jensen, Owen              03 55-Florence           13:26.10   32
 50 Wilson, Jack              04 55-Florence           13:26.80   33
 51 Fokas, Spiro              03 55-Mt. Pleas          13:34.00   34
 52 Giles, Pierce             03 45-Lassiter Jr CC     13:38.80
 53 Butler, Nate              03 45-Carrollto          13:40.50   35
 54 Rasmussen, Walter         03 45-Walton Yo          13:42.30   36
 55 Jones, Anthony            03 45-Peachtree          13:45.60   37
 56 Hollingsworth, Drayven    04 45-Etowah Yo          13:49.10   38
 57 McKenzie, Jake            04 55-Florence           13:50.70   39
 58 Olson, Joshua             03 45-Peachtree          13:54.60   40
 59 Jajuga, Charlie           04 Mt Pleasant Trac      13:55.20   41
 60 Taylor, Jonathan          03 45-E-1 Track Club     14:03.50
 61 Hansen, Joshua            03 45-Carrollto          14:12.80   42
 62 Turner, Franklin          03 55-Midlands Surge     14:21.50
 63 Bennett, Brooks           04 Mt Pleasant Trac      14:24.00   43
 64 Edens, Samuel             03 45-Walton Yo          14:31.50   44
 65 Walker, Caleb             03 Mt Pleasant Trac      14:45.10   45
 66 Balmes, Jaccob            03 45-Etowah Yo          14:58.10   46
 67 Walker, Seth              03 45-Etowah Yo          15:20.30   47
 68 Lowe, Willie              03 45-Carrollto          15:40.40
 69 Ruggiero, Justin          03 Mt Pleasant Trac      16:05.10   48
 70 Dobso, Kyle               04 45-Peachtree          17:17.50   49

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
Results - Men 9-10
   1 55-Mt. Pleasant Track Clu    56    1   10   11   13   21   22   29   34
      Total Time:    59:53.20
         Average:    11:58.64
   2 45-Walton Youth Track Clu    77    3    5   16   17   36   44
      Total Time:  1:00:52.45
         Average:    12:10.49
   3 55-Florence Track Club       83    2   14   15   20   32   33   39
      Total Time:  1:01:38.00
         Average:    12:19.60
   4 45-Carrollton Track Team     89    9   12   19   23   26   30   35   42
      Total Time:  1:02:49.20
         Average:    12:33.84
   5 45-Peachtree City Flash Y    92    6    7   18   24   37   40   49
      Total Time:  1:02:37.40
         Average:    12:31.48
   6 45-Etowah Youth Track Cub   127    4    8   31   38   46   47
      Total Time:  1:05:22.10
         Average:    13:04.42
   7 55-Mt Pleasant Track B      164   25   27   28   41   43   45   48
      Total Time:  1:07:41.20
         Average:    13:32.24

Event 5  3k Run CC 11-12 Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 11-12
  1 Hernandez, Nyah           02 45-Unattached         10:42.70
  2 Runyan, Sydney            01 45-Etowah Yo          10:46.90    1
  3 Patterson, Caroline       02 45-Great Strides      11:10.90    2
  4 Rindt, Abby               02 45-Great Strides      11:31.80    3
  5 Kuisel, Katherine         01 55-Mt. Pleas          11:34.90    4
  6 Bessiere, Katya           01 45-Great Strides      11:42.00    5
  7 Heinold, Lily             01 55-Mt. Pleas          11:53.50    6
  8 Smith, Zoe                02 45-Peachtree          11:56.30    7
  9 Berda, Chloe              02 55-Mt. Pleas          11:57.80    8
 10 Chamberlain, Ellen        01 45-Walton Yo          11:58.00    9
 11 Casey, Caitlin            01 55-Mt. Pleas          12:03.30   10
 12 Lipuma, Samantha          01 45-E-1 Track Club     12:05.90
 13 Lagomarsino, Avery        01 45-Woodstock          12:08.70   11
 14 Mathisen, Caroline        01 55-Mt. Pleas          12:13.30   12
 15 Mitchell, Allison         01 45-Walton Yo          12:14.30   13
 16 Bailey, Anna              01 45-Woodstock          12:15.30   14
 17 McLean, Katelyn           02 45-Alpha Cru          12:16.80
 18 Little, Emily             01 45-Unattached         12:18.00
 19 Young, Joslyn             02 45-Quicksilv          12:18.90
 20 Jones, Mary               01 55-Midlands Surge     12:19.20
 21 Langley, Lily             01 45-Carrollto          12:20.10
 22 McCown, Sarah             02 55-Florence           12:21.00   15
 23 Konitshek, Caprice        01 45-Acce               12:21.30
 24 Sanders, Kelley           01 55-Mt. Pleas          12:23.40   16
 25 Thornton, Hope            01 45-Lassiter Jr CC     12:23.50
 26 Buchanan, Ellen           01 45-Alpha Cru          12:23.70
 27 Dobso, Megan              02 45-Peachtree          12:24.10   17
 28 Wilson, Jada              02 45-Walton Yo          12:24.70   18
 29 Muthard, Quinna           02 55-Mt. Pleas          12:26.30   19
 30 Nelson, Drayton           01 55-Mt. Pleas          12:27.60   20
 31 Stricklin, Elizabeth      01 55-Midlands Surge     12:31.10
 32 Heisman, Hannah           02 45-Etowah Yo          12:33.80   21
 33 Best, Audrey              01 45-Carrollto          12:35.40
 34 Lenox, Samantha           01 45-Alpha Cru          12:37.90
 35 Bradshaw, Riley           02 45-Jackrabbi          12:42.10
 36 Gates, Makena             02 45-Creekview          12:42.70
 37 Lewis, Taylor             01 45-Peachtree          12:44.80   22
 38 Watts, Sydne              01 45-Etowah Yo          12:52.50   23
 39 Loechl, Adelaide          01 45-Walton Yo          12:57.60   24
 40 Ward, Kate                01 45-Great Strides      12:59.30   25
 41 Murray, Emma              01 45-Peachtree          13:06.80   26
 42 Sonberg, Emma             01 Mt Pleasant Trac      13:07.00   27
 43 Singh, Karisma            01 45-Jackrabbi          13:09.30
 44 Rudes, Maggie             02 Mt Pleasant Trac      13:10.80   28
 45 Johnson, Hannah           02 45-Etowah Yo          13:12.50   29
 46 Englert, Mackenzie        01 45-Woodstock          13:18.20   30
 47 Barrineau, Elizabeth      01 Mt Pleasant Trac      13:21.70   31
 48 Spychalski, Kate          02 Mt Pleasant Trac      13:21.80   32
 49 Charlton, Ansley          01 55-Midlands Surge     13:22.60
 50 Huntington, Alycia        01 45-Great Strides      13:27.10   33
 51 Barnwell, Talaysia        02 55-The Storm          13:41.10
 52 McElwaine, Margaret       01 Mt Pleasant Trac      13:42.70   34
 53 Hargrove, Melanie         02 45-Peachtree          13:43.30   35
 54 Bragg, Amy                02 45-Peachtree          13:45.60   36
 55 Stiber, Avery             01 45-Woodstock          13:48.50   37
 56 Henry, Leah               02 45-Woodstock          13:51.40   38
 57 Barrett, Kimberly         02 45-Woodstock          13:53.70   39
 58 Harrison, Maxine          01 45-Woodstock          13:54.20   40
 58 Golden, Makenna           02 45-Etowah Yo          13:54.20   41
 60 Parham, Margaret          01 55-Florence           13:55.40   42
 61 Smith, Samantha           01 Mt Pleasant Trac      14:02.90   43
 62 Fox, KayLea               02 45-Peachtree          14:04.40   44
 63 Jackson, Devon            02 45-Peachtree          14:10.10   45
 64 Walker, Raney             01 45-Peachtree          14:21.90
 65 Davis, Madeline           02 Mt Pleasant Trac      14:33.70   46
 66 Rowe, Julia               02 55-Florence           14:42.70   47
 67 Ahuja, Aimee              01 55-The Storm          14:43.70
 68 Holdmeyer, Alexa          02 45-Walton Yo          14:54.80   48
 69 Clavon, Sophia            02 55-Florence           15:03.60   49
 70 Otieno, Jamila            01 45-Etowah Yo          15:03.70   50
 71 Poston, Madison           01 45-Etowah Yo          15:31.50   51
 72 McVicar, Kylie            01 45-Etowah Yo          16:17.30   52
 73 Small, Sara Beth          02 55-Florence           16:25.30   53

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
Results - Women 11-12
   1 55-Mt. Pleasant Track Clu    40    4    6    8   10   12   16   19   20
      Total Time:    59:42.80
         Average:    11:56.56
   2 45-Great Strides             68    2    3    5   25   33
      Total Time:  1:00:51.10
         Average:    12:10.22
   3 45-Peachtree City Flash Y   107    7   17   22   26   35   36   44   45
      Total Time:  1:03:55.30
         Average:    12:47.06
   4 45-Walton Youth Track Clu   112    9   13   18   24   48
      Total Time:  1:04:29.40
         Average:    12:53.88
   5 45-Etowah Youth Track Cub   115    1   21   23   29   41   50   51   52
      Total Time:  1:03:19.90
         Average:    12:39.98
   6 45-Woodstock Youth Track    130   11   14   30   37   38   39   40
      Total Time:  1:05:22.10
         Average:    13:04.42
   7 55-Mt Pleasant Track B      152   27   28   31   32   34   43   46
      Total Time:  1:06:44.00
         Average:    13:20.80
   8 55-Florence Track Club      206   15   42   47   49   53
      Total Time:  1:12:28.00
         Average:    14:29.60

Event 6  3k Run CC 11-12 Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men 11-12
  1 Richter, Aidan            01 55-Mt. Pleas          10:22.08    1
  2 Madison, Khali            01 45-Southside          10:28.24    2
  3 Heard, Aiden              01 45-Woodstock          10:28.32    3
  4 Jeffrey, Bryce            01 45-Woodstock          10:30.57    4
  5 DeChamplain, David        02 45-Unattached         10:30.68
  6 Rager, Sean               01 45-Alpha Cru          10:43.21
  7 McElveen, Ben             01 55-Mt. Pleas          10:45.44    5
  8 Brown, William            02 45-Walton Yo          10:46.90
  9 Patterson, Michael        02 45-Great Strides      10:48.28    6
 10 Henschel, Tyler           01 45-Woodstock          10:52.51    7
 11 Dayhuff, Palmer           01 55-Midlands Surge     10:56.43
 12 Nicholl, Andrew           01 45-Kennworth          10:59.08
 13 Selph, Ethan              02 45-Jackrabbi          11:04.53    8
 14 Bower, Brennan            01 45-Alpha Cru          11:05.51
 15 Dupree, Joshua            01 45-Southside          11:07.25    9
 16 Thornton, Sean            01 45-Lassiter Jr CC     11:10.69
 17 Jackson, David            01 45-Woodstock          11:14.49   10
 18 Mateo, Axel               01 45-Alpha Cru          11:16.45
 19 Rangaswamy, Surya         01 45-Great Strides      11:17.85   11
 20 De Arellano, Andrew       02 55-Mt. Pleas          11:20.62   12
 21 Pauldine, John            01 55-Mt. Pleas          11:21.03   13
 22 Donovan, Thomas           01 45-Alpha Cru          11:22.50
 23 Hale, Aj                  02 45-Southside          11:24.38   14
 24 Ainsworth, Trent          01 45-Jackrabbi          11:25.56   15
 25 Johnson, Lyle             01 55-Mt. Pleas          11:26.03   16
 26 Tarpley, Alexander        02 45-Peachtree          11:27.16   17
 27 Isakson, Jacob            02 45-Acce               11:31.57
 28 Munk, Carter              02 45-Peachtree          11:32.48   18
 29 Brodmyer, Devon           02 45-Lassiter Jr CC     11:36.88
 30 Duncan, Michael           02 45-Marietta           11:39.57
 31 Hewett, Oliver            01 45-North DeK          11:40.58
 32 Ainsworth, Scott          01 45-Jackrabbi          11:48.19   19
 33 Shadoff, Evan             01 45-Great Strides      11:50.38   20
 34 Cantrell, Noah            02 45-River Rid          11:50.55
 35 Morris, Ivan              01 55-Florence           11:57.54
 36 Ohonde, Tristen           02 45-Southside          12:02.97   21
 37 Ellingson, Tait           02 45-Etowah Yo          12:07.47
 38 Perkins, Adam             01 45-Great Strides      12:15.99   22
 39 Still, Dylan              01 55-Mt. Pleas          12:16.23   23
 40 Lilly, Jameson            02 55-Florence           12:18.19
 41 Daniels, Evan             02 55-Mt. Pleas          12:20.24   24
 42 Garcia, Matthew           01 45-Woodstock          12:24.53   25
 43 Jones, Justin             02 45-Peachtree          12:27.33   26
 44 McLaughlin, William       01 45-Peachtree          12:33.54   27
 45 Gibson, Quinn             01 45-Peachtree          12:33.92   28
 46 Van Derhei, Aidan         02 45-Jackrabbi          12:34.75   29
 47 Beam, Joshua              01 45-Carrollto          12:46.64
 48 Miller, Damon             01 45-Jackrabbi          12:47.12   30
 49 Potluri, Eeshwar          02 45-Great Strides      12:49.10   31
 50 Lanier, Kaulen            01 45-Southside          13:01.16   32
 51 Goldberg, Jett            02 55-Mt. Pleas          13:03.40   33
 52 Helms, Alex               02 45-Walton Yo          13:10.70
 53 Arterbury, Cameron        01 45-Woodstock          13:12.67   34
 54 Nicholason, Adam          02 45-Great Strides      13:14.53   35
 55 Farrell, Samuel           01 45-Peachtree          13:20.88   36
 56 Green, Quinn              02 55-Mt. Pleas          13:21.84
 57 White, Aaron              02 45-Southside          13:28.85   37
 58 Rolen, Michael            01 45-Kennworth          13:32.85
 59 Anderson, Duncan          02 45-Peachtree          14:06.25   38
 60 Harris, Morgan            02 45-Jackrabbi          14:22.98   39
 61 Olsen, Nicholas           01 55-Florence           14:32.33
 62 Mitchell, Colin           02 55-Midlands Surge     14:54.58
 63 Wright, Ethan             01 55-Mt. Pleas          15:02.50
 64 Palumbo, Dylan            02 55-Midlands Surge     15:06.37
 65 Dahlhauser, Jacob         02 45-Woodstock          15:48.14   40
 66 Gulledge, Ashton          02 45-Ntc Flames         16:16.31
 67 Reynolds, Everett         01 45-Woodstock          16:25.98   41
 68 Bolton, Ethan             01 45-Ntc Flames         16:53.50

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
Results - Men 11-12
   1 55-Mt. Pleasant Track Clu    47    1    5   12   13   16   23   24   33
      Total Time:    55:15.20
         Average:    11:03.04
   2 45-Woodstock Youth Track     49    3    4    7   10   25   34   40   41
      Total Time:    55:30.42
         Average:    11:06.09
   3 45-Southside Pioneers Usa    78    2    9   14   21   32   37
      Total Time:    58:04.00
         Average:    11:36.80
   4 45-Great Strides             90    6   11   20   22   31   35
      Total Time:    59:01.60
         Average:    11:48.32
   5 45-Jackrabbit Track & XC    101    8   15   19   29   30   39
      Total Time:    59:40.15
         Average:    11:56.03
   6 45-Peachtree City Flash Y   116   17   18   26   27   28   36   38
      Total Time:  1:00:34.43
         Average:    12:06.89

Event 7  4k Run CC 13-14 Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 13-14
  1 Tripodi, Serena           99 45-Peachtree          14:53.25    1
  2 Thorne, Mary Kellison     00 45-Unattached         15:17.73
  3 Bergey, Milicent          99 45-Great Strides      15:47.77    2
  4 Slocumb, Nichole          99 45-Peachtree          16:03.77    3
  5 Everest, Hannah           00 45-Etowah Yo          16:15.56
  6 Davis, Mara               99 45-Peachtree          16:20.55    4
  7 Apo, Lauren               99 45-Peachtree          16:22.98    5
  8 Bash, Natalie             00 45-Acce               16:23.57
  9 DuPont, Kaylee            99 45-Great Strides      16:28.16    6
 10 Anderson, Amaya           00 45-Southside          16:32.26
 11 Glick, Sarah Rachel       99 45-Unattached         16:33.92
 12 Konitshek, Aurora         99 45-Acce               16:34.86
 13 Beveridge, Elizabeth      99 45-Unattached         16:47.44
 14 MacArthur, Amanda         00 45-Great Strides      16:49.73    7
 15 Baynes, Caroline          00 45-Peachtree          16:51.19    8
 16 Walmet, Rachel            00 55-Mt. Pleas          16:51.81    9
 17 Hyser, Carleigh           00 45-Alpha Cru          16:54.31   10
 18 Sattinger, Brianna        00 45-Southside          16:54.52
 19 O'Neal, Brianna           00 45-Great Strides      16:55.07   11
 20 Paskins, Chloe            00 45-Alpha Cru          16:57.34   12
 21 Sherman, Elly             00 45-Alpha Cru          16:59.35   13
 22 Wilson, Matoaka           99 45-Premier A          17:10.47
 23 Jeske, Abligail           00 45-Kennworth          17:16.09
 24 Pearl, Sarah              00 45-Northside          17:22.43
 25 Hall, Carly               00 55-Mt. Pleas          17:32.65   14
 26 John, Alexia              99 45-Woodstock          17:39.62
 27 Bowers, Emily             99 45-Alpha Cru          17:42.96   15
 28 Gleason, Audrey           99 45-Acce               17:46.12
 29 Spence, Sarah             99 55-Florence           17:50.47
 30 Houpe, Lilly              00 55-Mt. Pleas          17:53.76   16
 31 Smith, Rachel             00 45-Woodstock          18:08.95
 32 Phelps, Chloe             99 45-Alpha Cru          18:11.22   17
 33 Bocko, Elizabeth          00 45-Great Strides      18:19.49   18
 34 Cole, Darrian             99 55-Florence           18:29.11
 35 Cole, Erin                00 45-Alpha Cru          18:51.61   19
 36 Akbari, Hayley            99 45-Unattached         18:56.36
 37 Clements, Cara            00 45-Peachtree          19:11.86   20
 38 Perez, Lesly              00 45-Southside          19:13.76
 39 Robinson, Ashley          00 45-Alpha Cru          19:34.17   21
 40 Lamont, Kendall           00 55-Mt. Pleas          19:53.21   22
 41 Pickens, Martha           00 55-Mt. Pleas          20:02.22   23
 42 Armao, Lauren             00 45-Alpha Cru          20:40.76   24
 43 Dahlhauser, Emma          00 45-Woodstock          20:41.93
 44 Fleming, Megan            00 55-Mt. Pleas          20:54.61   25
 45 Gard, Jessica             00 55-Florence           21:03.33

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
Results - Women 13-14
   1 45-Peachtree City Flash Y    21    1    3    4    5    8   20
      Total Time:  1:20:31.74
         Average:    16:06.35
   2 45-Great Strides             44    2    6    7   11   18
      Total Time:  1:24:20.22
         Average:    16:52.05
   3 45-Alpha Crush Running Cl    67   10   12   13   15   17   19   21   24
      Total Time:  1:26:45.18
         Average:    17:21.04
   4 55-Mt. Pleasant Track Clu    84    9   14   16   22   23   25
      Total Time:  1:32:13.65
         Average:    18:26.73

Event 8  4k Run CC 13-14 Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men 13-14
  1 McCauley, Griffin         99 45-Unattached         13:33.66
  2 Bowers, Samuel            99 45-Alpha Cru          13:41.50    1
  3 Jones, Jordan             99 45-Peachtree          13:47.50    2
  4 Brenneman, Jacob          99 45-River Rid          13:51.16    3
  5 Spychalski, Patrick       00 55-Mt. Pleas          13:51.44    4
  6 Douglass, Jack            99 45-River Rid          13:54.25    5
  7 Tysor, Joshua             99 45-Peachtree          13:54.98    6
  8 LeBlanc, Benjamin         00 45-Unattached         13:58.63
  9 Johnston, Thomas          99 45-Lanier Li          14:00.79
 10 Baker, Colin              00 55-Mt. Pleas          14:07.73    7
 11 Cantrell, Zac             99 45-River Rid          14:11.42    8
 12 Reid, Tanner              99 45-River Rid          14:13.01    9
 13 Faust, Brian              99 45-Unattached         14:16.69
 14 Pittman, Knox             99 45-Unattached         14:26.55
 15 Nolen, Patrick            99 45-Woodstock          14:30.88   10
 16 Holden, Harrison          99 45-Walton Yo          14:34.80   11
 17 Casey, Collin             99 55-Mt. Pleas          14:36.24   12
 18 Sanders, Bradley          99 55-Mt. Pleas          14:36.30   13
 19 DeChamplain, Samuel       00 45-Unattached         14:40.95
 20 Seiden, Joshua            99 45-River Rid          14:41.88   14
 21 Ratliff, Paul             00 45-Kennworth          14:45.82
 22 Mendoza, Keahi            99 55-Myrtle Be          14:47.83
 23 Catt, Joshua              99 45-Woodstock          14:53.83   15
 24 Hamill, Brady             00 45-Peachtree          14:56.08   16
 25 Green, Greydan            00 55-Mt. Pleas          14:58.25   17
 26 Zell, Robert              99 45-River Rid          15:01.22   18
 27 Melehan, Trevor           99 45-Etowah Yo          15:01.29
 28 Fultz, Harrison           00 45-Peachtree          15:07.61   19
 29 Lyon, Nicholas            00 45-Alpha Cru          15:10.82   20
 30 McCarty, Owen             99 45-Alpha Cru          15:12.23   21
 31 Bullock, Will             00 45-Unattached         15:12.80
 32 Hand, David               00 55-Mt. Pleas          15:22.98   22
 33 Bower, Sebastian          99 45-Alpha Cru          15:25.52   23
 34 Lohman, Devin             00 45-Peachtree          15:27.23   24
 35 Fravel, Hayden            00 45-Alpha Cru          15:28.24   25
 36 Haigler, Palmer           00 55-Mt. Pleas          15:36.89   26
 37 LeFever, Nicholas         99 55-Myrtle Be          15:38.05
 38 Rigsby, Jacob             00 45-Woodstock          15:47.19   27
 39 Doss, Kyle                99 55-Mt. Pleas          15:48.63   28
 40 DeVore, Timothy           00 45-Unattached         15:50.80
 41 Smith, Bryce              00 45-Peachtree          15:54.41   29
 42 Harman, Camden            99 45-Alpha Cru          16:05.31   30
 43 Mason, Dylan              00 45-Woodstock          16:06.54   31
 44 Tuck, Alex                00 Mt Pleasant Trac      16:06.98   32
 45 Chappell, Robert          00 45-Alpha Cru          16:07.85   33
 46 Green, Coltan             00 Mt Pleasant Trac      16:13.36   34
 47 Kraus, Kyle               99 45-Walton Yo          16:15.11   35
 48 Royal, Andre              00 45-Jackrabbi          16:18.29
 49 Eshleman, Clayton         00 45-Walton Yo          16:18.99   36
 50 Wood, Alexander           00 45-Peachtree          16:21.10   37
 51 Lewis, James              00 45-Peachtree          16:28.76   38
 52 Milton, Samuel            00 45-Alpha Cru          16:35.13   39
 53 Cook, Jonathan            99 45-Creekview          16:36.38
 54 Goldberg, Ashton          00 Mt Pleasant Trac      16:44.30   40
 55 Schirmer, Javier          99 45-Walton Yo          16:55.20   41
 56 Freeman, Alexander        00 Mt Pleasant Trac      16:55.48   42
 57 Turner, Jackson           00 55-Midlands Surge     16:59.02
 58 Barnhart, Noah            99 Mt Pleasant Trac      17:01.86   43
 59 Bartnicki, Adam              45-Walton Yo          17:06.93   44
 60 Bausman, Cullen           00 45-Peachtree          17:14.39
 61 Clavon, Josiah            00 55-Florence           17:16.25
 62 Barrett, Tim              00 45-Woodstock          17:16.85   45
 63 Bronkhorst, Cameron       00 45-River Rid          17:27.31   46
 64 Zander-Velloso, Vladimir  00 45-Peachtree          17:33.45
 65 Vlachakis, Yanni          99 45-Peachtree          17:54.30
 66 Fredrikson, Jack          00 45-Peachtree          17:58.12
 67 McKenzie, Luke            00 55-Florence           18:08.95
 68 Rochon, Andino            00 45-Etowah Yo          19:13.89
 69 Friedman, Jack            00 Mt Pleasant Trac      21:14.17   47

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
Results - Men 13-14
   1 45-River Ridge Youth Trac    39    3    5    8    9   14   18   46
      Total Time:  1:10:51.72
         Average:    14:10.35
   2 55-Mt. Pleasant Track Clu    53    4    7   12   13   17   22   26   28
      Total Time:  1:12:09.96
         Average:    14:26.00
   3 45-Peachtree City Flash Y    67    2    6   16   19   24   29   37   38
      Total Time:  1:13:13.40
         Average:    14:38.68
   4 45-Alpha Crush Running Cl    90    1   20   21   23   25   30   33   39
      Total Time:  1:14:58.31
         Average:    14:59.67
   5 45-Woodstock Youth Track    128   10   15   27   31   45
      Total Time:  1:18:35.29
         Average:    15:43.06
   6 45-Walton Youth Track Clu   167   11   35   36   41   44
      Total Time:  1:21:11.03
         Average:    16:14.21
   7 55-Mt Pleasant Track B      191   32   34   40   42   43   47
      Total Time:  1:23:01.98
         Average:    16:36.40

Event 9  5000 Meter Run 15-16 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hurley, Emma Grace        97 45-Peachtree          18:21.28    1
  2 Carnahan, Savannah        97 45-Lanier Li          19:08.67
  3 Hewell, Makayla           97 45-Lanier Li          19:18.93
  4 Brown, Jocelyn            98 45-Unattached         19:52.85
  5 Tucker, Anna              98 45-Unattached         20:02.49
  6 Lewis, Deanna             97 45-Lanier Li          20:44.15
  7 Handel, Sophia            98 45-Peachtree          20:52.15    2
  8 Lee, Erica                98 45-Peachtree          21:01.73    3
  9 Chen, Reina               98 45-Unattached         21:07.93
 10 Nails, Tori               98 45-Peachtree          21:20.89    4
 11 Shimer, Crystal           98 55-Myrtle Be          21:29.38
 12 Davis, Harriotte          97 55-Florence           21:37.40
 13 Lee, Taylor               98 45-Peachtree          22:01.49    5
 14 Dickinson, Abigail        97 45-Peachtree          22:04.51    6
 15 Bash, Annabelle           98 45-Acce               22:49.74
 16 Turnier, Dori             98 45-Peachtree          22:59.53    7
 17 Evans, Morgan             98 45-Unattached         23:53.67

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 45-Peachtree City Flash Y    15    1    2    3    4    5    6    7
      Total Time:  1:43:37.54
         Average:    20:43.51


Event 9  5000 Meter Run 17-18 Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 17-18
  1 Gollnick, Hailey          96 45-Peachtree          19:11.62
  2 Zander-Velloso, Tarna     96 45-Peachtree          21:20.87
  3 Bennett, Shelby           95 45-Lanier Li          22:12.93
  4 Jennette, Libby           95 45-East Cobb          25:43.45
  5 Pirkel, Megan             96 55-Summervil          31:24.52

Event 10  5000 Meter Run 15-16 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Leicher, Bjorn            97 45-Alpha Cru          16:40.76    1
  2 Calhoun, Wright           98 45-Unattached         16:42.65
  3 McGorrey, Matthew         98 45-Alpha Cru          16:57.83    2
  4 Warner, Max               97 45-Forsyth Flyers     17:03.04
  5 Patterson, Matthew        98 45-Great Strides      17:16.85
  6 Isakson, Loren            97 45-Acce               17:28.69
  7 Casado, Alexander         97 45-Peachtree          17:31.99    3
  8 Fravel, John              97 45-Alpha Cru          17:33.22    4
  9 Tardif, Davis             98 45-Alpha Cru          17:34.34    5
 10 Lynch, Sam                98 45-Unattached         17:39.47
 11 Miller, Matthew           97 45-Peachtree          17:40.70    6
 12 Green, Keegan             98 55-Mt. Pleas          17:52.35
 13 Rush, Beau                97 45-Lanier Li          17:55.27
 14 Elliott, Andrew           98 45-Lanier Li          17:58.66
 15 Lail, Andrew              98 45-Peachtree          18:04.90    7
 16 Meyer, Bryce              98 45-Alpha Cru          18:12.08    8
 17 Livingston, Reed          97 45-Peachtree          18:12.32    9
 18 Martin, Kerry             98 45-Unattached         18:18.72
 19 Shortell, Parker          97 45-Ntc Flames         18:21.69
 20 Donahue, Connor           98 45-Peachtree          18:22.44   10
 21 Goldberg, Riley           98 55-Mt. Pleas          18:56.05
 22 Hamill, Devin             97 45-Peachtree          18:58.29   11
 23 Jurgens, John             97 45-Alpha Cru          19:10.92   12
 24 Hilinski, Kendall         98 45-Peachtree          19:39.44   13
 25 Kirkup, Christian         97 45-Alpha Cru          19:42.13   14
 26 Futrell, Wesley           97 45-Carrollto          19:52.17
 27 Hill, Samuel              97 55-Florence           19:52.20
 28 Shake, Steven             97 55-Florence           19:58.71
 29 Tysor, Caleb              97 45-Peachtree          20:24.52   15
 30 Mcauley, Warren           97 45-Unattached         20:50.04
 31 Lohman, Colin             98 45-Peachtree          23:55.84

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 45-Alpha Crush Running Cl    20    1    2    4    5    8   12   14
      Total Time:  1:26:58.23
         Average:    17:23.65
   2 45-Peachtree City Flash Y    35    3    6    7    9   10   11   13   15
      Total Time:  1:29:52.35
         Average:    17:58.47


Event 10  5000 Meter Run 17-18 Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Glick, Daniel Judah       95 45-Unattached         15:54.34
  2 Nix, Matthew              95 45-Lanier Li          16:02.17    1
  3 Miles, Quintin            96 45-Lanier Li          16:08.18    2
  4 Keough, Robby             96 45-Unattached         16:13.80
  5 Adams, James              96 45-Peachtree          16:15.65    3
  6 Schuebert, Bryce          96 45-Lanier Li          16:17.85    4
  7 Hill, Zack                95 45-Lanier Li          16:18.94    5
  8 Coggins, Andrew           95 45-Peachtree          16:21.05    6
  9 Long, Jadon               96 45-South Geo          16:22.14
 10 Peppenhorst, Ryan         96 45-Lanier Li          16:23.88    7
 11 Gawryluk, Andrew          96 55-Mt. Pleas          16:32.76
 12 Cashwell, William         96 45-Peachtree          16:38.26    8
 13 Phillips, Ryan            96 45-Peachtree          16:40.31    9
 14 Pless, Bailey             95 45-Lanier Li          16:52.69   10
 15 Hazzard, Devin            96 45-Unattached         16:59.49
 16 Hall, John                96 55-Mt. Pleas          17:07.11
 17 Bigelow, Benjamin         96 55-Florence           17:37.07
 18 Warren, Joshua            96 45-Peachtree          17:50.13   11
 19 Hilinski, Kevin           96 45-Peachtree          18:02.86   12
 20 Crowe, Spencer            95 55-Unattached         18:04.00
 21 Randall, Peter            96 45-Alpha Cru          18:07.43
 22 Lewis, Malik              96 45-Carrollto          18:20.46
 23 Spada, Ryan               96 45-Acce               19:32.76
 24 McCall, Jamari            96 55-Florence           22:21.07

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 45-Lanier Lightning Runni    19    1    2    4    5    7   10
      Total Time:  1:21:11.02
         Average:    16:14.21
   2 45-Peachtree City Flash Y    37    3    6    8    9   11   12
      Total Time:  1:23:45.40
         Average:    16:45.08

Comments