Meet Results - Alpha Crush XC Invitational - September 21, 2014

2014 USATF Developmental - Alpha Crush - 9/21/2014
Milton High School, Milton, Ga.

Event 1  Girls 8 & Under 2K Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Heppner, Heidi             8 Alpha Crush - A        9:57.09    1
  2 Polk, Cameryn              8 Ptc Flash             10:27.94    2
  3 Schlaupitz, Brynn          7 Alpha Crush - A       10:32.31    3
  4 Bryan, Olivia              8 Etowah Youth          11:08.40
  5 Poor, Sydney               8 Marietta Tra          11:08.46
  6 Ortlund, Tait              8 DeKalb Trailblazers   11:13.73    4
  7 Fath, Lauren               8 Creekview Yo          11:40.55
  8 Ohonde, Megan              7 Unattached            11:43.34
  9 Wheeler, Avery             8 Walton Track Club     11:49.68
 10 Norris, Ryan               7 Alpha Crush - A       11:51.99    5
 11 Brodmyer, Paige            8 Lassiter Jr CC        12:03.69    6
 12 Bryant, Lorelei            7 Ptc Flash             12:06.63    7
 13 Sharma, Anita              7 Walton Track Club     12:13.14
 14 Collins, Amelia            8 DeKalb Trailblazers   12:29.48    8
 15 Lance, Sarah               8 Etowah Youth          12:42.31
 16 Anderson, Vivian           6 Ptc Flash             12:52.88    9
 17 Gates, Camdyn              8 Unattached            13:03.59
 18 Brown, Aria                7 Lassiter Jr CC        13:17.39   10
 19 Sauceda, Lillyan           8 JackRabbit Track      13:21.19
 20 Ross, Virginia             8 Creekview Yo          13:25.34
 21 Mixon, Zora                7 Ptc Flash             13:31.34   11
 22 Mcgowan, Sarah             7 Alpha Crush - A       13:34.01   12
 23 Franklin, Caroline         8 Ptc Flash             13:46.32   13
 24 McDermott, Andie           8 Ptc Flash             13:48.59   14
 25 Cole, Clare                7 Alpha Crush - A       13:48.94   15
 26 Alligood, Caroline         8 Intensity Athletics   13:50.29
 27 Platt, Kaylin              8 Neon Runners - B      13:54.15
 28 Rolen, Brooke              8 Kennworth Tr          13:56.07
 29 Green, Reagan              7 Walton Track Club     14:03.66
 30 Cuneo, Grace               7 Ptc Flash             14:15.23   16
 31 Stockton, Olivia           7 Woodstock Yo          14:19.13
 32 Mayfield, Hannah           8 Lassiter Jr CC        14:35.84   17
 33 Williams, Sarah            8 Etowah Youth          14:39.02
 34 Kush, Omega                8 Neon Runners          14:42.69   18
 35 Anderson, Gretchen         7 Ptc Flash             14:43.93   19
 36 Nathan, Kallie             7 Marietta Tra          14:46.43
 37 Van Horn, Claire           7 DeKalb Trailblazers   15:12.44   20
 38 Dutta, Annabel             8 Lassiter Jr CC        15:12.50   21
 39 Cockrell, Emma             8 Lassiter Jr CC        15:16.08   22
 40 Smith, Jailynn             8 Neon Runners          15:17.63   23
 41 Finnegan, Callaghan        7 DeKalb Trailblazers   15:21.08   24
 42 Kwarteng, Julia            8 Neon Runners          15:27.88   25
 43 Wisdom, Luci               7 Lassiter Jr CC        15:28.23   26
 44 Hunter, Alexandria         7 Neon Runners          15:28.55   27
 45 Henson, Carlen             6 DeKalb Trailblazers   15:35.76   28
 46 Ronco, Italia              8 Lassiter Jr CC        15:41.25   29
 47 Blocker, Agatha            7 Lassiter Jr CC        15:43.78   30
 48 Musterman, Clare           6 DeKalb Trailblazers   15:57.09   31
 49 King, Isabelle             6 HeartSoleRC           15:58.13
 50 Saniatan, Cayla            7 Neon Runners          16:39.55   32
 51 Perry, Erin                7 Neon Runners - B      17:46.65
 52 Howe, Allison              6 Marietta Tra          17:48.83
 53 Robinson, Hannah           7 Neon Runners - B      17:48.83
 54 Parker, Nadia              7 Marietta Tra          17:48.83

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush - A              36    1    3    5   12   15
      Total Time:    59:44.34
         Average:    11:56.87
   2 Ptc Flash                    42    2    7    9   11   13   14   16   19
      Total Time:  1:02:45.11
         Average:    12:33.03
   3 Lassiter Jr CC               76    6   10   17   21   22   26   29   30
      Total Time:  1:10:25.50
         Average:    14:05.10
   4 DeKalb Trailblazers          84    4    8   20   24   28   31
      Total Time:  1:09:52.49
         Average:    13:58.50
   5 Neon Runners                125   18   23   25   27   32
      Total Time:  1:17:36.30
         Average:    15:31.26

Event 2  Boys 8 & Under 2K Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mitchell, John             8 Walton Track Club      9:24.34    1
  2 Cantrell, Cayden           8 Creekview Yo           9:41.10
  3 Dezwart, Austin            8 JackRabbit Track       9:56.49
  4 Polk, Connor               8 Ptc Flash             10:01.40    2
  5 Busbin, Alex               7 E-1 Track Club        10:16.23
  6 Reach, Cooper              8 Etowah Youth          10:17.65    3
  7 Howe, Elliott              8 Marietta Tra          10:38.81
  8 Caputo, Nicholas           8 Ptc Flash             10:40.19    4
  9 Aycock, James              8 Walton Track Club     10:43.00    5
 10 Vos, Jake                  8 Kennworth Tr          10:52.38
 11 Losken, Graham             8 DeKalb Trailblazers   10:53.57
 12 Oakes, DJ                  8 Etowah Youth          10:56.37    6
 13 Wyche, Dwayne              7 E-1 Track Club        10:58.43
 14 Wood, Tommy                8 Walton Track Club     11:07.21    7
 15 Comsudes, Sam              6 Marietta Tra          11:14.47
 16 Roach, Bankson             8 Ptc Flash             11:15.67    8
 17 Thomason, Evan             8 Ptc Flash             11:18.68    9
 18 Evans, Gage                8 Ptc Flash             11:29.88   10
 19 Dahlhauser, Grant          8 Woodstock Yo          11:37.79
 20 Davis, Jonathan            7 Walton Track Club     11:41.06   11
 21 Pratikakis, Emmanouil      8 Walton Track Club     11:47.56   12
 22 Beckman, Joseph            8 Alpha Crush - A       11:55.86
 23 Stricklin, Alexander       8 Walton Track Club     12:04.08   13
 24 Ellingson, Thijs           6 Etowah Youth          12:06.54   14
 25 Eacker, Zachary            8 JackRabbit Track      12:07.71
 26 Zook, John Mark            7 Ptc Flash             12:14.32   15
 27 Smith, Aiden               8 Etowah Youth          12:15.69   16
 28 Oliviere, Seth             8 Neon Runners - B      12:28.64
 29 Bailey, Sawyer             8 Walton Track Club     12:32.48   17
 30 Littlejohn, Evan           7 DeKalb Trailblazers   12:35.41
 31 Flores, Jack               8 Unattached            12:36.57
 32 Drummond, Caleb            7 Ptc Flash             12:37.95   18
 33 Mateo, Diego               6 Walton Track Club     12:39.95   19
 34 Qi, Justin                 6 Walton Track Club     12:40.97   20
 35 Deslyper, William          6 Ptc Flash             12:46.88   21
 36 Silvestri, Giovanni        8 DeKalb Trailblazers   13:03.47
 37 Murray, Jay                8 Lassiter Jr CC        13:03.69   22
 38 Deslyper, Thomas           8 Ptc Flash             13:06.66   23
 39 Schroer, Aaron             7 Kennworth Tr          13:28.36
 40 Lamberg, Zachary           8 Woodstock Yo          13:36.70
 41 Charles, Tyaire            8 Neon Runners          13:41.74   24
 42 McClendon, Gabe            8 Etowah Youth          13:59.71   25
 43 Carlin, Avery              6 Walton Track Club     14:31.36   26
 44 Haller, Tyler              8 Lassiter Jr CC        14:40.81   27
 45 Howard, Nicholas           7 Neon Runners          14:52.71   28
 46 Perry, Justin              8 Neon Runners - B      14:56.84
 47 Beers, Zachary             8 Elite Striders        14:58.46
 48 McDonald, Bowen            7 Elite Striders        15:09.50
 49 Williams, Logan            6 Etowah Youth          15:18.20   29
 50 Cleckner, Joseph           8 Neon Runners - B      16:08.68
 51 Haywood, Sampson           7 Neon Runners - B      16:10.64
 52 Blocker, Lucas             6 Lassiter Jr CC        16:17.93   30
 53 Holness, Rohan             8 Neon Runners          16:18.30   31
 54 Henson, John               5 DeKalb Trailblazers   17:02.76
 55 Turner, Emerick            8 Neon Runners          17:09.71   32
 56 Allen, Tristan             8 Ptc Flash             17:25.95   33
 57 Condrey, Eli               5 Marietta Tra          17:49.44
 58 Ayoola, Temidayo           8 Neon Runners          18:06.03   34
 59 Helton, Patrick            7 Lassiter Jr CC        19:11.54   35
 60 Mayfield, Ben              5 Lassiter Jr CC        19:11.86   36

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Ptc Flash                    33    2    4    8    9   10   15   18   21   23
      Total Time:    54:45.82
         Average:    10:57.17
   2 Walton Track Club            36    1    5    7   11   12   13   17   19   20
      Total Time:    54:43.17
         Average:    10:56.64
   3 Etowah Youth Track Club      64    3    6   14   16   25   29
      Total Time:    59:35.96
         Average:    11:55.20
   4 Neon Runners                149   24   28   31   32   34
      Total Time:  1:20:08.49
         Average:    16:01.70
   5 Lassiter Jr CC              150   22   27   30   35   36
      Total Time:  1:22:25.83
         Average:    16:29.17

Event 3  Girls 9-10 3K Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bohles, Sydney            10 Unattached            13:35.89
  2 White, Michayla           10 Unattached            13:42.26
  3 Tarpley, Taylor            9 Ptc Flash             13:42.91    1
  4 Pray-Brown, Asydiah       10 JackRabbit Track      13:57.36    2
  5 Heppner, Clara            10 Alpha Crush - A       13:59.83    3
  6 Davis, Haley              10 DeKalb Trailblazers   14:16.67    4
  7 Blurton, Katherine        10 JackRabbit Track      14:18.14    5
  8 Brennan, Siena             9 Great Strides         14:22.68
  9 Bailey, Lily               9 Woodstock Yo          14:22.87
 10 McCauley, Luna            10 Unattached            15:35.49
 11 Van Horn, Kate            10 DeKalb Trailblazers   15:58.66    6
 12 Bonner, Aaleiyah          10 JackRabbit Track      15:59.06    7
 13 Ash, Chatham               9 Ptc Flash             15:59.60    8
 14 Brothers, Avery           10 Etowah Youth          16:01.93    9
 15 Rolen, Jenna              10 Kennworth Tr          16:15.44
 16 Beckman, Juliana          10 Alpha Crush - A       16:17.16   10
 17 Bedell, Sarah             10 Walton Track Club     16:20.38   11
 18 Hernandez, Bela           10 Alpha Crush - A       16:34.75   12
 19 Baird, Sarah Grace        10 Alpha Crush - A       16:40.21   13
 20 Augmon, Sydney             9 Runnin' Mustangs      16:48.76
 21 Paskins, Emma             10 Alpha Crush - A       16:51.04   14
 22 Craig, Sydney             10 Etowah Youth          17:19.41   15
 23 Moore, Brighton            9 Lassiter Jr CC        17:27.09
 24 Watson, Jasmyne           10 Neon Runners          17:29.20   16
 25 Sandle, Trinity            9 Neon Runners          17:34.97   17
 26 Behrmann, Sydnie          10 Alpha Crush - B       17:38.87
 27 Bailey, Ella              10 Walton Track Club     17:45.81   18
 28 Getz, Amanda               9 Kennworth Tr          17:47.90
 29 McBride, Allyria          10 East Cobb Ch          17:54.78
 30 Rager, Katelyn             9 Alpha Crush - A       17:58.38   19
 31 Harvey, Sophie-Katherine   9 Walton Track Club     17:59.30   20
 32 Ortlund, Avery             9 DeKalb Trailblazers   18:12.61   21
 33 Smith, Leah               10 Ptc Flash             18:13.80   22
 34 Mitravich, Ava            10 Walton Track Club     18:20.44   23
 35 Dennard, Alitza            9 Runnin' Mustangs      18:21.24
 36 Losken, Olivia            10 DeKalb Trailblazers   18:25.55   24
 37 Comsudes, Gabrielle        9 Marietta Tra          18:32.56
 38 Smith, Paulina             9 JackRabbit Track      18:44.36   25
 39 Lopez, Wendy               9 Neon Runners - B      18:45.43   26
 40 Rhymes, Tamari             9 Neon Runners - B      19:00.28   27
 41 Schadt, Makenzie           9 Alpha Crush - A       19:06.15   28
 42 Olvin, Caroline           10 Etowah Youth          19:14.52   29
 43 Pearson, Alyssa           10 Etowah Youth          19:14.66   30
 44 Chism, Genevieve          10 Alpha Crush - A       19:15.35   31
 45 Cuneo, Julia              10 Ptc Flash             19:18.28   32
 46 Coley, Tiara              10 Neon Runners          19:32.45   33
 47 Cuneo, Mariyah             9 Ptc Flash             19:36.69   34
 48 Whitehurst, Nora           9 DeKalb Trailblazers   19:40.64   35
 49 Dopfel, Briana            10 Walton Track Club     19:44.41   36
 50 Deslyper, Mary            10 Ptc Flash             19:58.44   37
 51 Carter, Tyanna             9 East Cobb Ch          20:09.08
 52 Cook, Margaret            10 DeKalb Trailblazers   20:22.79   38
 53 Baerman, Mae              10 DeKalb Trailblazers   20:38.68   39
 54 Pelaez, Gabriela          10 Runnin' Mustangs      21:12.40
 55 Dioguardi, Alexandria      9 Creekview Yo          21:22.36
 56 Wilson, Ariya             10 Neon Runners - B      21:24.27   40
 57 Reuscher, Olivia           9 Woodstock Yo          21:24.69
 58 Conrad, Abigail            9 HeartSoleRC           21:32.28
 59 Flores, Maddie            10 Unattached            21:34.29
 60 Norrell, Lily             10 Woodstock Yo          21:43.25
 61 Young, Faith               9 Neon Runners          21:55.02   41
 62 Cox, Regina               10 JackRabbit Track      22:01.08   42
 63 Brown, Amaya              10 Lassiter Jr CC        22:20.54
 64 Henry, Sarah               9 JackRabbit Track      22:30.72   43
 65 Bellon, Kira               9 HeartSoleRC           22:37.17
 66 Trahan, Taylor            10 Neon Runners - B      22:56.37   44
 67 Sandle, Starr             10 Neon Runners          23:24.84   45
 68 Helton, Emma              10 Lassiter Jr CC        23:26.64
 69 Oglesby, Morgan           10 Neon Runners          23:49.03   46
 70 Beckford, Amara           10 Kennworth Tr          25:35.08
 71 Barkhuff, Katjana          9 Ptc Flash             25:48.10   47
 72 Bartley, Kennedy           9 Ptc Flash             25:58.06   48
 73 Campbell, Kait            10 HeartSoleRC           26:44.83
 74 Bozeman, Nadia            10 Neon Runners - B      26:50.68   49
 75 Davis, Alexia             11 Neon Runners          27:25.01   50
 76 Steverson, Kynnedy        10 Neon Runners          27:45.49   51
 77 Lys, Jah'niyah             9 Neon Runners          27:53.03   52
 78 Cullen, Erin               9 Ptc Flash             28:05.42   53
 79 Johnson, Charity           9 E-1 Track Club        28:10.59
 80 Bussey, Ellie             10 Etowah Youth          28:28.53   54
 81 Schroer, Lauren            9 Kennworth Tr          28:28.53

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush - A              52    3   10   12   13   14   19   28   31
      Total Time:  1:20:22.99
         Average:    16:04.60
   2 JackRabbit Track             81    2    5    7   25   42   43
      Total Time:  1:25:00.00
         Average:    17:00.00
   3 DeKalb Trailblazers          90    4    6   21   24   35   38   39
      Total Time:  1:26:34.13
         Average:    17:18.83
   4 Ptc Flash                    97    1    8   22   32   34   37   47   48   53
      Total Time:  1:26:51.28
         Average:    17:22.26
   5 Walton Track Club           108   11   18   20   23   36
      Total Time:  1:30:10.34
         Average:    18:02.07
   6 Etowah Youth Track Club     137    9   15   29   30   54
      Total Time:  1:40:19.05
         Average:    20:03.81
   7 Neon Runners                152   16   17   33   41   45   46   50   51   52
      Total Time:  1:39:56.48
         Average:    19:59.30
   8 Neon Runners - B            186   26   27   40   44   49
      Total Time:  1:48:57.03
         Average:    21:47.41

Event 4  Boys 9-10 3K Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Rush, Julian               9 Ptc Flash             12:29.05    1
  2 Vos, Joey                 10 Kennworth Tr          12:56.41
  3 Young, Jake                9 Walton Track Club     13:16.27    2
  4 Hart, Houston             10 Walton Track Club     13:20.42    3
  5 Iruku, Makanga            10 Etowah Youth          13:29.59    4
  6 Corely, Finley            10 Centennial J          13:37.08
  7 Eineker, David            10 Centennial J          13:40.54
  8 Horn-Morawa, Luca         10 Unattached            13:44.63
  9 Gates, Bryson             10 Unattached            13:53.62
 10 Bartnicki, Ethan          10 Walton Track Club     13:58.53    5
 11 Verska, Nate              10 Great Strides         14:17.64
 12 Ellingson, Ry              9 Etowah Youth          14:32.24    6
 13 Helms, Grant               9 Walton Track Club     14:33.40    7
 14 Bielamowicz, Henry         9 DeKalb Trailblazers   14:42.68    8
 15 Mwangi, Vince             10 Etowah Youth          14:42.98    9
 16 Cole, Timothy              9 Alpha Crush - A       14:43.03   10
 17 Hankins, Jackson           9 JackRabbit Track      14:54.25
 18 White, Austin             10 Neon Runners          15:13.10   11
 19 Edmondson, James           9 Neon Runners          15:16.91   12
 20 Nicholason, Colin         10 Great Strides         15:17.27
 21 Dougher, Grant             9 Ptc Flash             15:20.64   13
 22 Hartsog, Andrew           10 JackRabbit Track      15:22.06
 23 O'Neal, Shane              9 Great Strides         15:35.22
 24 Daniels, Tyler             9 Etowah Youth          15:42.60   14
 25 Johnson, Kyle             10 E-1 Track Club        15:45.54
 26 Streleckis, Liam          10 Alpha Crush - A       15:49.48   15
 27 Reed, Bryce                9 Intensity Athletics   15:49.99
 28 McDermott, Max            10 Ptc Flash             15:59.98   16
 29 McDuffie, Shamaar         10 Neon Runners - B      16:07.79   17
 30 Page, Jett                 9 Neon Runners          16:11.59   18
 31 Ford, Jack                11 Unattached            16:14.09
 32 Aalgaard, Gregory         10 E-1 Track Club        16:15.73
 33 Rountree, Wesley           9 Etowah Youth          16:17.28   19
 34 Drummond, Logan           10 Ptc Flash             16:18.55   20
 35 Hakes, Colin              10 Walton Track Club     16:24.80   21
 36 Franklin, Serron          10 Neon Runners          16:33.52   22
 37 Cole, Andrew              10 E-1 Track Club        16:34.10
 38 Goggin, Eoin               9 Alpha Crush - A       16:37.10   23
 39 Carder, Benjamin          10 Creekview Yo          16:37.71
 40 Brenneman, Benny           9 Walton Track Club     16:40.95   24
 41 Mahorner, Andrew           9 Kennworth Tr          16:43.07
 42 Kramer, Everett            9 Walton Track Club     16:49.70   25
 43 Potluri, Pranav            9 Great Strides         16:51.40
 44 Windham, Davis            10 Kennworth Tr          16:54.09
 45 Cockrell, Brennen         10 Lassiter Jr CC        16:54.64
 46 Zimmer, Colin             10 Walton Track Club     16:56.45   26
 47 Russell, Luke              9 Creekview Yo          16:56.75
 48 King, James                9 HeartSoleRC           17:02.97   27
 49 Minter, David              9 Etowah Youth          17:07.82   28
 50 Angra, Javyn               9 Walton Track Club     17:09.94   29
 51 White, Nathan             10 DeKalb Trailblazers   17:13.19   30
 52 Hackney, Coleman           9 JackRabbit Track      17:16.17
 53 Sertl, Graham              9 Walton Track Club     17:22.29   31
 54 Boggs, Jacob              10 E-1 Track Club        17:25.52
 55 Freeman, Jack             10 Walton Track Club     17:45.79   32
 56 Berry, Zachary             9 Walton Track Club     17:49.02   33
 57 Hockman, Christian         9 Etowah Youth          17:52.63   34
 58 Verdon, Jace               9 Walton Track Club     18:02.50   35
 59 Finnegan, Max             10 DeKalb Trailblazers   18:08.88   36
 60 Cross, Thomas              9 Alpha Crush - A       18:27.41   37
 61 Cunningham, Mark           9 Ptc Flash             18:43.64   38
 62 Nelson, Luke               9 Walton Track Club     18:56.74
 63 Westrick, Mark             9 Unattached            18:58.08
 64 Lee, Braden               10 HeartSoleRC           19:03.75   39
 65 Kelly, Jackson             9 Walton Track Club     19:12.87
 66 Babish, Joseph            10 Lassiter Jr CC        19:24.69
 67 McDonald, Hudson          10 Elite Striders        19:52.89
 68 Chin, Jacob                9 HeartSoleRC           20:11.12   40
 69 Davis, Jonathon           10 Neon Runners - B      20:14.02   41
 70 McCart, Joshua            10 HeartSoleRC           20:29.74   42
 71 Rosenberg, Tyler          10 Unattached            20:37.32
 72 Warren, Patrick           10 Walton Track Club     20:39.76
 73 Troutman, Summit           9 Marietta Tra          20:46.18
 74 Peacher, Tanner           10 Neon Runners          20:48.49   43
 75 Dobso, Kyle               10 Ptc Flash             20:50.36   44
 76 Turner, Erwin             10 Neon Runners          21:16.68   45
 77 Pellegri, Simon            9 Lassiter Jr CC        21:26.38
 78 Turner, Braden            10 HeartSoleRC           21:30.90   46
 79 Georges, Trevor            9 Neon Runners - B      21:36.37   47
 80 Lynch, Kyle               10 Neon Runners - B      21:41.56   48
 81 Perry, Andrew              9 Neon Runners - B      21:42.98   49
 82 Walters, Logan             9 Ptc Flash             22:00.92   50
 83 Deutchman, Seth           10 Kennworth Tr          22:22.13
 84 Martin, Noah              10 Centennial J          22:28.23
 85 Barbato, Jackson          10 Walton Track Club     22:35.57
 86 Wellons, Kody             10 Ptc Flash             23:20.25   51
 87 Hecker, Nick              10 DeKalb Trailblazers   23:20.49   52
 88 Quirk, Paul               10 Walton Track Club     23:40.13
 89 Weeks, Jackson            10 Ptc Flash             24:42.62   53
 90 Burt, Matthew             10 HeartSoleRC           24:49.88   54
 91 Sutton, Dempsey            9 Alpha Crush - A       25:01.76   55
 92 Rickman, Michael           9 DeKalb Trailblazers   25:36.24   56
 93 Munsterman, Clay          10 DeKalb Trailblazers   25:39.75   57
 94 Troutman, Asher           10 Marietta Tra          25:39.79
 95 Piercy, Mitchell           9 DeKalb Trailblazers   27:25.57   58

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Track Club            38    2    3    5    7   21   24   25   26   29
      Total Time:  1:11:33.42
         Average:    14:18.69
   2 Etowah Youth Track Club      52    4    6    9   14   19   28   34
      Total Time:  1:14:44.69
         Average:    14:56.94
   3 Ptc Flash                    88    1   13   16   20   38   44   50   51   53
      Total Time:  1:18:51.86
         Average:    15:46.38
   4 Neon Runners                106   11   12   18   22   43   45
      Total Time:  1:24:03.61
         Average:    16:48.73
   5 Alpha Crush - A             140   10   15   23   37   55
      Total Time:  1:30:38.78
         Average:    18:07.76
   6 DeKalb Trailblazers         182    8   30   36   52   56   57   58
      Total Time:  1:39:01.48
         Average:    19:48.30
   7 HeartSoleRC                 194   27   39   40   42   46   54
      Total Time:  1:38:18.48
         Average:    19:39.70
   8 Neon Runners - B            202   17   41   47   48   49
      Total Time:  1:41:22.72
         Average:    20:16.55

Event 5  Girls 11-12 3K Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Patterson, Caroline       12 Great Strides         12:27.74    1
  2 McLean, Katelyn           12 Alpha Crush - A       12:58.36
  3 Gates, Makena             12 Unattached            13:18.31
  4 Knickerbocker, Kayla      12 Kennworth Tr          14:15.68
  5 Filipek, Isabel           12 Alpha Crush - A       14:17.60
  6 De Nardo, Jordyn          12 Great Strides         14:19.59    2
  7 White, Naomi              11 Unattached            14:25.52
  8 Walker, Allie             11 Ptc Flash             14:28.03    3
  9 Brown, Brianna            11 Ptc Flash             14:32.18    4
 10 Dobso, Megan              12 Ptc Flash             14:32.90    5
 11 Bradshaw, Riley           12 JackRabbit Track      14:47.71
 12 Stephens, Margaret        12 Alpha Crush - A       14:51.15
 13 Lippers, Erin             11 Etowah Youth          14:52.93    6
 14 Heisman, Hannah           12 Etowah Youth          15:15.48    7
 15 Aber, Madison             12 Great Strides         15:17.12    8
 16 Dickenson, Ellie          11 Alpha Crush - B       15:26.86    9
 17 Saddler, Reese            12 JackRabbit Track      15:27.09
 18 Olvin, Veronica           11 Etowah Youth          15:46.42   10
 19 Lance, Meg                11 Etowah Youth          16:01.88   11
 20 Wilson, Jada              12 Walton Track Club     16:04.23   12
 21 Rudin, Korie              12 Great Strides         16:08.23   13
 22 Calbert, Makenna          11 Etowah Youth          16:14.21   14
 23 Lodde, Elise              11 Lassiter Jr CC        16:18.59
 24 Baerman, Lucy             12 DeKalb Trailblazers   16:20.18   15
 25 Alsup, Paris              11 Ptc Flash             16:23.27   16
 26 Gouteix, Emilie           11 Smyrna Elite          16:28.07
 27 Bussey, Emma              12 Etowah Youth          16:32.72   17
 28 rydinsky, Hattie-Alice    11 Marietta Tra          16:36.47
 29 Minton, Audrey            11 Alpha Crush - B       16:37.55   18
 30 Bragg, Amy                12 Ptc Flash             16:38.85   19
 31 Prol, Madeline            11 Alpha Crush - A       16:41.67
 32 McGraw, Camille           11 Lassiter Jr CC        16:56.35
 33 Murray, Abby              11 Ptc Flash             17:03.38   20
 34 Van Horn, Sara            12 DeKalb Trailblazers   17:04.91   21
 35 Giffen, Avery             11 Ptc Flash             17:08.14   22
 36 Stock, Maggie             11 Etowah Youth - B      17:12.58
 37 Hargrove, Melanie         12 Ptc Flash             17:15.14   23
 38 Teffeteller, Abby         12 Centennial J          17:24.48   24
 39 Windham, Katherine        12 Kennworth Tr          17:26.84
 40 Berg, Erica               11 Marietta Tra          17:27.97
 41 van Nostrand, Vivienne    11 Walton Track Club     17:30.61   25
 42 Spratt, Faith             12 Etowah Youth - B      17:31.85
 43 Eineker, Sidney           11 Centennial J          17:42.88   26
 44 Cannon, Rachel            13 Centennial J          17:44.53   27
 45 Bell, Mary                11 DeKalb Trailblazers   17:45.78   28
 46 Gibson, Olivia            11 Ptc Flash             17:49.55   29
 47 Radwick, Caroline         12 Lassiter Jr CC        17:50.32
 48 Patterson, Shaylan        12 Intensity Athletics   17:53.26
 49 Carlomagno, Natalie       12 Walton Track Club     17:57.27   30
 50 Guy, Ansley               11 Neon Runners          18:00.22
 51 Holdmeyer, Alexa          12 Walton Track Club     18:01.14   31
 52 Fox, Kaylea               12 Ptc Flash             18:17.75   32
 53 Reed, Dora                11 Alpha Crush - B       18:25.40   33
 54 Phelps, Annika            12 Alpha Crush - B       18:28.14   34
 55 Romick, Cora              12 HeartSoleRC           18:29.92
 56 Johnson, Hannah           12 Etowah Youth          18:31.11   35
 57 Heinsz, Brienna           11 Ptc Flash             18:38.09   36
 58 Rigsbee, Jessica          12 Centennial J          18:49.30
 59 Blount, Nia               12 Ptc Flash             18:51.18   37
 60 Crumbley, Damire          11 Elite Striders        19:18.07
 61 Russell, Madelyn          11 Creekview Yo          19:31.78
 62 Davidson, Taylor          12 Centennial J          19:39.03   38
 63 Durst, Cashara            12 Woodstock Yo          19:39.87   39
 64 Leahy, Cassandra          12 DeKalb Trailblazers   19:41.49   40
 65 English, Lainey           11 Alpha Crush - C       19:45.51   41
 66 Leahy, Alexa              12 DeKalb Trailblazers   19:51.84   42
 67 McAree, Bridgett          12 Centennial J          19:51.87   43
 68 Wright, Amelia            11 Centennial J          19:55.84
 69 Stockton, Julia           11 Woodstock Yo          20:05.03   44
 70 Pakulski, Anna Marie      11 Ptc Flash             20:05.83   45
 71 Greene-Myers, Zaniyah     12 East Cobb Ch          20:06.84
 72 Higgins, Lucy             11 Centennial J          20:12.95   46
 73 Grugan, Madeline          11 Creekview Yo          20:15.15
 74 Powell, Meghan            11 Walton Track Club     20:23.43   47
 75 Wheeler, Sidney           12 Centennial J          20:47.02   48
 76 Rudin, Kaden              11 Great Strides         20:49.23   49
 77 Hopkins, Caroline         12 Alpha Crush - C       20:54.93   50
 78 Harrison, Caroline        12 Lassiter Jr CC        20:59.79
 79 Thomas, Miracle           11 Neon Runners          21:03.49
 80 Hall, Cayden              11 Elite Striders        21:13.05
 81 Reding, Hannah            12 Alpha Crush - B       21:15.02   51
 82 Haley, Julia              11 Alpha Crush - C       21:27.18   52
 83 Menshon, Taylor           12 Etowah Youth - B      21:27.44
 84 King, Allie               11 HeartSoleRC           21:32.04
 85 Burns, Madison            12 JackRabbit Track      21:36.91
 86 Deutchman, Jamie          12 Kennworth Tr          21:41.83
 87 Harvey, Lilianna          11 Walton Track Club     22:00.28   53
 88 Georgescu, Lilli          12 Woodstock Yo          22:06.18   54
 89 Sjogren, Kinzy            12 DeKalb Trailblazers   22:08.69   55
 90 Malone, Lailah            12 East Cobb Ch          22:11.06
 91 Graves, Haley             12 Woodstock Yo          22:18.19   56
 92 Lowry, Jadan              12 Woodstock Yo          22:52.92   57
 93 Schlaupitz, Myah          12 Alpha Crush - B       22:54.18   58
 94 Herrejon, Alejandra       11 Walton Track Club     22:55.41   59
 95 Rhyne, Madison            12 Walton Track Club     23:05.74   60
 96 Schutt, Riley             11 Alpha Crush - C       23:52.84   61
 97 Evans, Carissa            11 Neon Runners          24:59.41
 98 Kaplan, Anya              12 Walton Track Club     25:00.21   62
 99 Tribick, Melanie          12 Alpha Crush - B       25:42.25   63
100 Baird, Brianna            12 Alpha Crush - C       25:44.07   64
101 Carder, Anna              12 Creekview Yo          26:04.67
102 Edwards, Tatyana          11 Marietta Tra          29:02.73
103 Kalukango, Tylah          11 East Cobb Ch          30:21.92

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Ptc Flash                    47    3    4    5   16   19   20   22   23   29
      Total Time:  1:16:35.23
         Average:    15:19.05
   2 Etowah Youth Track Club      48    6    7   10   11   14   17   35
      Total Time:  1:18:10.92
         Average:    15:38.19
   3 Great Strides                73    1    2    8   13   49
      Total Time:  1:19:01.91
         Average:    15:48.39
   4 Walton Track Club           145   12   25   30   31   47   53   59   60   62
      Total Time:  1:29:56.68
         Average:    17:59.34
   5 Alpha Crush - B             145    9   18   33   34   51   58   63
      Total Time:  1:30:12.97
         Average:    18:02.60
   6 DeKalb Trailblazers         146   15   21   28   40   42   55
      Total Time:  1:30:44.20
         Average:    18:08.84
   7 Centennial Jr. Knights      158   24   26   27   38   43   46   48
      Total Time:  1:32:22.79
         Average:    18:28.56
   8 Woodstock Youth Track Clu   250   39   44   54   56   57
      Total Time:  1:47:02.19
         Average:    21:24.44
   9 Alpha Crush - C             268   41   50   52   61   64
      Total Time:  1:51:44.53
         Average:    22:20.91

Event 6  Boys 11-12 3K Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Patterson, Michael        12 Great Strides         12:09.99    1
  2 Shelton, Sully            11 Unattached            12:23.88
  3 DeBoy, Alex               12 Ptc Flash             12:37.64    2
  4 Selph, Ethan              12 Unattached            12:43.91
  5 Ellingson, Tait           12 Etowah Youth          13:03.45    3
  6 Windham, Carter           11 Kennworth Tr          13:13.32
  7 Bekele, Lucas             11 Great Strides         13:18.24    4
  8 Duncan, Michael           12 Marietta Tra          13:21.75
  9 Bobak, Zachary            11 Etowah Youth          13:27.10    5
 10 McAree, Barrett           12 Centennial J          13:29.63    6
 11 Chapman, Colin            11 Great Strides         13:30.48    7
 12 Rodriguez, Ryan           11 Lassiter Jr CC        13:34.42    8
 13 Phillips, Will            11 Great Strides         13:37.10    9
 14 Tarpley, Alex             12 Ptc Flash             13:38.59   10
 15 Koehler, Elias            12 Great Strides         13:41.90   11
 16 Brodmyer, Devon           12 Lassiter Jr CC        13:42.02   12
 17 Helms, Alex               12 Walton Track Club     13:42.39   13
 18 Hakes, William            11 Walton Track Club     13:49.04   14
 19 McCauley, Elijah          12 Unattached            13:54.00
 20 Rush, Nathan              11 Ptc Flash             13:55.66   15
 21 Shade, Jack               11 Lassiter Jr CC        14:06.58   16
 22 Cook, Riley               12 DeKalb Trailblazers   14:07.44
 23 May, James                11 Marietta Tra          14:07.55
 24 Blair, Luke               12 Great Strides - B     14:09.84   17
 25 Johnson, Kevin            11 Alpha Crush - A       14:13.14   18
 26 Marshall, Hayden          12 Alpha Crush - A       14:15.16   19
 27 Ohonde, Tristen           12 Unattached            14:17.03
 28 Prol, Michael             11 Alpha Crush - A       14:20.34   20
 29 Garrison, Evan            11 Walton Track Club     14:20.81   21
 30 Ortkiese, Rainer          11 North DeKalb Blaze    14:23.00
 31 Mason, Owen               11 Woodstock Yo          14:26.06   22
 32 Streleckis, Aiden         11 Alpha Crush - A       14:38.91   23
 33 Schonberger, Reed         11 Etowah Youth          14:39.99   24
 34 Howard, Zyaire            12 North DeKalb Blaze    14:44.42
 35 Steele, Mason             12 Woodstock Yo          14:45.36   25
 36 Skipper, Jonah            12 Great Strides - B     14:47.11   26
 37 Beech, Khalif             11 North DeKalb Blaze    14:51.89
 38 Urowsky, Jake             12 Walton Track Club     14:53.43   27
 39 Taylor, Andrew            12 Alpha Crush - A       14:55.36   28
 40 Hicks, Cannon             11 E-1 Track Club        14:56.84
 41 Martin, Mark              12 Great Strides - B     15:00.51   29
 42 Crutchfield, Grant        11 Ptc Flash             15:00.94   30
 43 Farrar, Eli               11 Etowah Youth          15:01.30   31
 44 Cuneo, Josiah             12 Ptc Flash             15:01.80   32
 45 Robison, Warren           11 Ptc Flash             15:04.34   33
 46 Potluri, Eeshwar          12 Great Strides         15:05.98   34
 47 Williams, Justin          12 Ptc Flash             15:11.81   35
 48 Moore, Zeller             11 Lassiter Jr CC        15:13.16   36
 49 White, Aaron              12 Unattached            15:15.04
 50 Rock, Tyler               11 Ptc Flash             15:16.54   37
 51 Zimmerman, Calder         12 Ptc Flash             15:19.67   38
 52 Tate, Matthew             11 Walton Track Club     15:19.83   39
 53 Harris, Mason             12 Great Strides         15:20.18   40
 54 Sertl, Brandon            11 Walton Track Club     15:26.63   41
 55 Wheeler, Jake             12 Centennial J          15:27.52   42
 56 Wilde, Landon             11 Ptc Flash             15:30.19   43
 57 Rochon, Anthony           11 Etowah Youth          15:31.83   44
 58 Mixon, Malik              11 Ptc Flash             15:32.14   45
 59 Garriques, Braeden        11 Creekview Yo          15:36.83
 60 Van Derhi, Aiden          12 JackRabbit Track      15:36.88
 61 Cole, Aiden               11 JackRabbit Track      15:37.12
 62 Tavani, RJ                12 Alpha Crush - A       15:38.89   46
 63 Lloyd, Tucker             12 Walton Track Club     15:39.95   47
 64 Potluri, Aditya           11 Great Strides - B     15:41.56   48
 65 Parker, Cameron           12 Walton Track Club     15:42.41   49
 66 Hyser, Drew               12 Alpha Crush - B       15:47.02
 67 Getz, Kyle                11 Kennworth Tr          15:47.62
 68 Anthony, Gage             11 Ptc Flash             15:56.50   50
 69 Edmondson, Marshal        11 Neon Runners          15:57.76
 70 Brittian, David           11 Marietta Tra          15:58.46
 71 King, Addison             11 HeartSoleRC           15:59.68
 72 Jones, Anthony            11 Ptc Flash             16:07.32   51
 73 McClelland, Collin        11 Great Strides - B     16:16.49   52
 74 Nicholason, Adam          12 Great Strides         16:22.45   53
 75 Stoltz, Ethan             12 Walton Track Club     16:27.82   54
 76 Schneider, Brennan        11 Great Strides - B     16:33.26   55
 77 Angra, Krish              12 Walton Track Club     16:34.50   56
 78 McElroy, Matthew          12 Great Strides - B     16:36.85   57
 79 Hemerlein, Matthew        12 HeartSoleRC           16:41.86
 80 Marcum, Ethan             11 Alpha Crush - A       16:46.86   58
 81 Fudge, Hayden             12 Centennial J          16:47.50   59
 82 Teffeteller, Bryan        12 Centennial J          16:50.84   60
 83 Spratt, Luke              12 Etowah Youth          16:52.89   61
 84 O'Neal, George            11 Great Strides - B     16:56.30   62
 85 Clements, Connor          11 Walton Track Club     16:56.69   63
 86 Lengefeld, Garrett        11 Alpha Crush - A       17:20.37   64
 87 Desci, Nicholas           11 Alpha Crush - B       17:33.50
 88 Ash, Finn                 11 Ptc Flash             17:40.73
 89 Golden, Brian             11 Centennial J          17:42.93   65
 90 Fairlie, Nathan           12 Alpha Crush - B       17:51.55
 91 Anderson, Duncan          12 Ptc Flash             18:46.32
 92 Dahlhauser, Jacob         12 Woodstock Yo          18:50.68   66
 93 Hodgson, Von              11 Neon Runners          19:05.81
 94 Vance, Bryson             11 Etowah Youth          19:39.02   67
 95 Coe, Logan                12 Walton Track Club     19:47.48   68
 96 Eiserloh, Ethan           12 Elite Striders        19:55.39
 97 Dunagan, Michael          12 Creekview Yo          20:09.24
 98 Beule, Nathan             11 DeKalb Trailblazers   20:11.81
 99 Chin, Ian                 11 HeartSoleRC           20:32.34
100 Wallace, Jack             12 Creekview Yo          20:50.52
101 Hecker, Ben               12 DeKalb Trailblazers   21:41.44
102 Cleckner, John            12 Neon Runners          21:46.70
103 Vance, Jackson            11 Etowah Youth          22:03.59   69
104 Daniel, Sam               12 Ptc Flash             22:27.31
105 Walters, Maxwell          12 Walton Track Club     22:44.70   70
106 Conrad, Andrew            11 Alpha Crush - B       22:45.31
107 Campbell, William         12 HeartSoleRC           23:06.53
108 Gurta, Noah               11 JackRabbit Track      23:22.20
109 Norrell, Logan            11 Woodstock Yo          23:27.81   71
110 Helton, Avery             11 Lassiter Jr CC        23:43.17   72
111 Baxter, Andrew            11 Woodstock Yo          24:02.18   73

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Great Strides                32    1    4    7    9   11   34   40   53
      Total Time:  1:06:17.71
         Average:    13:15.55
   2 Ptc Flash                    89    2   10   15   30   32   33   35   37   38
      Total Time:  1:10:14.63
         Average:    14:02.93
   3 Etowah Youth Track Club     107    3    5   24   31   44   61   67   69
      Total Time:  1:11:43.67
         Average:    14:20.74
   4 Alpha Crush - A             108   18   19   20   23   28   46   58   64
      Total Time:  1:12:22.91
         Average:    14:28.59
   5 Walton Track Club           114   13   14   21   27   39   41   47   49   54
      Total Time:  1:12:05.50
         Average:    14:25.10
   6 Lassiter Jr CC              144    8   12   16   36   72
      Total Time:  1:20:19.35
         Average:    16:03.87
   7 Great Strides - B           172   17   26   29   48   52   55   57   62
      Total Time:  1:15:55.51
         Average:    15:11.11
   8 Centennial Jr. Knights      232    6   42   59   60   65
      Total Time:  1:20:18.42
         Average:    16:03.69
   9 Woodstock Youth Track Clu   257   22   25   66   71   73
      Total Time:  1:35:32.09
         Average:    19:06.42

Event 7  Girls 13-14 4K Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Runyan, Sydney            13 Etowah Youth          16:58.11
  2 Bessiere, Katya           13 Great Strides         17:38.54    1
  3 Thornton, Hope            13 Walton Track Club     17:50.89    2
  4 O'Neal, Brianna           14 Great Strides         18:15.23    3
  5 Sumner, Brynne            13 Woodstock Yo          18:42.78    4
  6 Chamberlain, Ellen        13 Walton Track Club     18:49.61    5
  7 Hyser, Carleigh           14 Alpha Crush - A       18:56.18    6
  8 Sullivan, Jordan          13 Runnin' Mustangs      19:00.51
  9 LiPuma, Samantha          13 E-1 Track Club        19:02.59
 10 Dickenson, Katy           13 Alpha Crush - B       19:08.33    7
 11 Lenox, Samantha           13 Alpha Crush - A       19:22.37    8
 12 Buchanan, Claire          13 Alpha Crush - A       19:26.96    9
 13 Ward, Kate                13 Great Strides         19:37.37   10
 14 Martinez, Liliana         13 Alpha Crush - C       19:38.74   11
 15 Huntington, Alycia        13 Great Strides         19:53.40   12
 16 Bailey, Anna              13 Woodstock Yo          19:57.45   13
 17 Wagner, Faith             14 Alpha Crush - B       19:59.23   14
 18 Mumme, Ashlyn             14 Unattached            20:04.20
 19 Hodges, Danielle          14 Alpha Crush - A       20:09.76   15
 20 Smith, Sammie             13 Unattached            20:11.83
 21 Howlin, Kylee             14 Great Strides         20:15.81   16
 22 Singh, Karisma            13 JackRabbit Track      20:24.36
 23 Murray, Calista           13 Alpha Crush - A       20:44.92   17
 24 King, Najiyah             13 JackRabbit Track      20:46.75
 25 du Toit, Emma             13 Walton Track Club     21:06.90   18
 26 El-Mattrawy, Laila        13 North DeKalb Blaze    21:09.38
 27 Ford, Grace               13 Centennial J          21:29.26
 28 De Castro, Aleesa         13 Great Strides - B     21:39.16
 29 Truax, Gracie             13 Centennial J          21:42.23
 30 Cousino, Libby            13 Alpha Crush - A       21:56.37   19
 31 Hambacker, Erica          13 JackRabbit Track      22:11.82
 32 Beck, Clarissa            13 Alpha Crush - A       22:34.66   20
 33 Teeter, Ellen             14 Unattached            22:43.06
 34 Murray, Emma              13 Ptc Flash             22:52.44
 35 Robertson, Diana          13 JackRabbit Track      22:57.80
 36 Mellor, Abigail           13 Alpha Crush - B       22:58.03   21
 37 Walker, Raney             13 Ptc Flash             22:58.80
 38 Osborne, Catherine        13 Kennworth Tr          22:59.60
 39 Riddick, Hannah           13 Woodstock Yo          23:00.21   22
 40 Smith, Rachel             14 Woodstock Yo          23:00.61   23
 41 Cuen, Kendall             13 Alpha Crush - B       23:05.54   24
 42 Greene, Celeste           14 Alpha Crush - B       23:12.04   25
 43 Kenney, Erin              14 HeartSoleRC           23:13.00
 44 Harris, Lauren            13 Alpha Crush - A       23:23.40   26
 45 Dominguez, Alexis         14 Etowah Youth          23:34.33
 46 Wernecke, Olivia          13 Ptc Flash             23:48.44
 47 Rein, Sydney              13 Walton Track Club     23:51.39   27
 48 Larsen, Alexandra         13 Great Strides         23:51.69   28
 49 McKENNA, Blythe           13 Woodstock Youth - B   24:01.94
 50 Davis, Jacqueline         14 Alpha Crush - B       24:05.66   29
 51 Harrison, Carly           14 Lassiter Jr CC        24:39.54
 52 Strauss, Julia            13 Alpha Crush - C       25:08.10   30
 53 Nation, McKenzie          13 Alpha Crush - C       25:14.27   31
 54 Amin, Chandni             14 Great Strides - B     25:14.86
 55 Sweigart, Callen          13 Centennial J          25:51.97
 56 Harrison, Maxine          13 Woodstock Yo          26:02.36   32
 57 Conrad, Emily             13 HeartSoleRC           27:08.88
 58 Wehr, Libby               14 Centennial J          27:23.43
 59 Ziobron, Zoe              13 Alpha Crush - C       27:36.11   33
 60 Schoonmaker, Brooke       13 Etowah Youth          27:38.83
 61 Chin, Chloe               13 HeartSoleRC           28:11.22
 62 Hegman, Alex              14 Woodstock Yo          28:14.80   34
 63 Brown, Auburn             13 Lassiter Jr CC        28:34.11
 64 Fraser, Emma              13 Walton Track Club     28:40.72   35
 65 Lee, Imani                13 DeKalb Trailblazers   29:13.85
 66 Vassalotti, Grace         14 Alpha Crush - C       29:24.50   36
 67 Fudal, Catherine          13 Alpha Crush - C       29:29.57   37
 68 Nemeth, Shelby            13 Alpha Crush - C       29:31.19   38
 69 Malley, Caylah            13 Woodstock Youth - B   31:02.17
 70 Shade, Kate               13 Lassiter Jr CC        31:16.71
 71 Freeman, Louise           13 Lassiter Jr CC        33:46.60

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Great Strides                42    1    3   10   12   16   28
      Total Time:  1:35:40.35
         Average:    19:08.07
   2 Alpha Crush - A              55    6    8    9   15   17   19   20   26
      Total Time:  1:38:40.19
         Average:    19:44.04
   3 Walton Track Club            87    2    5   18   27   35
      Total Time:  1:50:19.51
         Average:    22:03.91
   4 Alpha Crush - B              91    7   14   21   24   25   29
      Total Time:  1:48:23.17
         Average:    21:40.64
   5 Woodstock Youth Track Clu    94    4   13   22   23   32   34
      Total Time:  1:50:43.41
         Average:    22:08.69
   6 Alpha Crush - C             141   11   30   31   33   36   37   38
      Total Time:  2:07:01.72
         Average:    25:24.35

Event 8  Boys 13-14 4K Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 James, William            13 Walton Track Club     15:16.60    1
  2 Rager, Sean               13 Alpha Crush - A       15:39.33    2
  3 Jeffrey, Bryce            13 Woodstock Yo          15:41.92
  4 Rangaswamy, Surya         13 Great Strides         15:58.64    3
  5 Zimmer, Alex              13 Walton Track Club     16:04.12    4
  6 Catania, Sean             14 Great Strides         16:05.65    5
  7 Ratliff, Paul             14 Kennworth Tr          16:27.95    6
  8 Heard, Aiden              13 Woodstock Yo          16:32.69
  9 Fultz, Harrison           14 Ptc Flash             16:40.10
 10 Bagwell, Owen             13 Alpha Crush - A       16:41.21    7
 11 Pitts, Erik               13 Walton Track Club     16:42.05    8
 12 Nicholl, Andy             13 Kennworth Tr          16:44.88    9
 13 Pelland, Brian            13 Alpha Crush - A       17:00.88   10
 14 Bower, Brennan            13 Great Strides         17:04.88   11
 15 Verska, Willem            13 Great Strides         17:15.08   12
 16 Gatto, Matthew            14 Great Strides - B     17:24.30   13
 17 Culkin Taylor, Nicholas   14 E-1 Track Club        17:28.17
 18 Henschel, Tyler           13 Woodstock Yo          17:31.30
 19 Song, Jason               13 Alpha Crush - A       17:31.61   14
 20 Akridge, Hunter           14 Great Strides         17:32.88   15
 21 Brennan, Dylan            13 Great Strides - B     17:40.72   16
 22 Bartnicki, Adam           14 Walton Track Club     17:48.02   17
 23 Csuka, Aiden              14 Great Strides         17:52.35   18
 24 Shadoff, Evan             13 Great Strides - B     17:53.96   19
 25 Newton, Darian            14 Alpha Crush - B       17:55.49   20
 26 Wood, Alexander           14 Ptc Flash             17:59.63
 27 McLaughlin, Liam          13 Ptc Flash             18:00.34
 28 Donovan, Thomas           13 Alpha Crush - A       18:05.93   21
 29 Hewett, Oliver            13 North DeKalb Blaze    18:08.72
 30 Krause, Conor             14 Walton Track Club     18:30.61   22
 31 Kenney, Jacob             13 Creekview Yo          18:41.72
 32 Rochon, Andino            14 Etowah Youth          18:53.82
 33 Francis, Isaiah           13 Alpha Crush - A       19:00.79   23
 34 Hartono, Matthew          13 Alpha Crush - B       19:03.39   24
 35 Perkins, Adam             13 Great Strides - B     19:10.71   25
 36 Sheffield, Cameron        13 Alpha Crush - A       19:14.60   26
 37 Bedell, Will              14 Walton Track Club     19:26.43   27
 38 Norris, Connor            13 Alpha Crush - A       19:34.86   28
 39 Reach, Gray               13 Etowah Youth          19:35.34
 40 Layman, Henry             13 Walton Track Club     20:08.50   29
 41 Stacy, Brian              13 Creekview Yo          20:14.24
 42 Windham, Alex             13 Kennworth Tr          20:24.49   30
 43 Kell, Andrew              14 Walton Track Club     20:25.26   31
 44 Pereira, Colin            14 HeartSoleRC           20:26.90
 45 Getz, Ryan                13 Kennworth Tr          20:36.51   32
 46 Beebe, Taylor             14 Elite Striders        20:36.58
 47 Merchant, Harsh           13 Lassiter Jr CC        20:49.16
 48 Harrison, Benjamin        14 Lassiter Jr CC        20:50.87
 49 Marnell, Beau             13 Etowah Youth          20:52.02
 50 Rogers, William           14 Alpha Crush - B       20:58.23   33
 51 Tucker, Glen              13 Great Strides - B     21:14.07   34
 52 Carroll, Greg             13 Woodstock Yo          21:14.42
 53 Wegmet, Jack              13 Great Strides         21:15.58   35
 54 Eison, Turner             13 Great Strides         21:46.48   36
 55 Rolen, Michael            13 Kennworth Tr          21:59.74   37
 56 Lathrop, Ben              14 North DeKalb Blaze    22:30.62
 57 Anderson, Grant           14 Walton Track Club     22:31.44   38
 58 Cole, Noah                13 JackRabbit Track      22:34.00
 59 Gordon, Joshua            14 Alpha Crush - B       22:36.51   39
 60 Chan, Sam                 13 Walton Track Club     22:56.35   40
 61 Herron, Justin            13 Lassiter Jr CC        23:30.10
 62 King, Benjamin            14 Walton Track Club     23:51.81   41
 63 Dyck, Alexander           14 East Cobb Ch          24:08.01
 64 Van Ourt, Lucas           13 JackRabbit Track      24:18.68
 65 Turner, Dawson            14 HeartSoleRC           25:38.51
 66 Rehberger, Dereck         13 Centennial J          26:05.99
 67 Goodsite, Rhese           13 Centennial J          26:58.86
 68 Braggs, Ryan              13 Etowah Youth          28:57.56
 69 McBride, Angel            13 East Cobb Ch          29:37.75
 70 Hood, William             13 Lassiter Jr CC        29:53.56
 71 O'Connor, Ryan            13 Alpha Crush - B       30:11.32   42
 72 Fletcher, Eric            13 HeartSoleRC           30:11.32

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Great Strides                46    3    5   11   12   15   18   35   36
      Total Time:  1:23:57.13
         Average:    16:47.43
   2 Walton Track Club            52    1    4    8   17   22   27   29   31   38
      Total Time:  1:24:21.40
         Average:    16:52.28
   3 Alpha Crush - A              54    2    7   10   14   21   23   26   28
      Total Time:  1:24:58.96
         Average:    16:59.80
   4 Great Strides - B           107   13   16   19   25   34
      Total Time:  1:33:23.76
         Average:    18:40.76
   5 Kennworth Track Club (P.R   114    6    9   30   32   37
      Total Time:  1:36:13.57
         Average:    19:14.72
   6 Alpha Crush - B             158   20   24   33   39   42
      Total Time:  1:50:44.94
         Average:    22:08.99

Event 7  Girls 15-16 4K Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Blair, Tatyana            15 Great Strides         19:37.72
  2 John, Alexia              15 Woodstock Yo          23:30.21
  3 Dickey, Faith             15 Unattached            24:24.51
  4 Wenzel, Ashton            16 Woodstock Yo          24:46.08
  5 Catania, Sarah            15 Great Strides         31:01.20

Event 8  Boys 15-16 4K Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Patterson, Matt           16 Great Strides         14:21.55
  2 Patterson, Joshua         15 Great Strides         15:34.31

Event 7  Girls 17-18 4K Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ross, Jazz                17 Intensity Athletics   26:45.48
  2 Martin, Oliva             12 Centennial J          27:01.98
  3 Stopp, Mikaylee           11 Woodstock Youth - B   31:38.27