Meet Results - USATF GA Association Junior Olympic XC Championships, Heritage Christian Church, Fayetteville, GA - November 15, 2014

2014 USATF State Cross Country Championship - 11/15/2014
Georgia Youth XC
Heritage Christian Church

Event 1  Girls 8 & Under 2000 Meter Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Tilley, Addison            8 Marietta Tra           7:58.56    1
  2 Heppner, Heidi             8 Alpha Crush Runn       8:26.07    2
  3 Bryan, Olivia              8 Etowah Youth           8:31.31
  4 Schlaupitz, Brynn          7 Alpha Crush Runn       8:39.31    3
  5 Polk, Cameryn              8 Peachtree Ci           8:44.50    4
  6 Fath, Lauren               8 Creekview Yo           9:12.41
  7 Wheeler, Avery             8 Walton Track Club      9:16.60
  8 Little, Ruby               8 HeartSoleRC            9:19.10
  9 Ayers, Aliyah              8 Carrollton T           9:21.67
 10 Wright, Ronniah            8 Sapphire - R           9:27.41
 11 Sharma, Anita              7 Walton Track Club      9:29.67
 12 Norris, Ryan               7 Alpha Crush Runn       9:31.14    5
 13 Guyton, Jaci               8 Bremen Recre           9:32.69
 14 Jackson, Sidney            8 Jefferson Pa           9:34.87
 15 Nathan, Kallie             7 Marietta Tra           9:43.37    6
 16 Rindt, Ivy                 7 Great Strides          9:43.56
 17 Collins, Amelia            8 DeKalb Trailblazers    9:44.21    7
 18 Bryant, Lorelei            7 Peachtree Ci           9:45.58    8
 19 Wilson, Cambree            8 Bremen Recre           9:46.21
 20 Parker, Nadia              7 Marietta Tra           9:52.13    9
 21 Hyser, Adeline             8 Alpha Crush Runn       9:53.89   10
 22 Ortlund, Tait              8 DeKalb Trailblazers    9:55.31   11
 23 Ohonde, Megan              7 Unattached            10:06.28
 24 Ezell, Alena               7 Etowah Youth          10:06.36
 25 Lance, Sarah               8 Etowah Youth          10:06.58
 26 Poor, Sydney               8 Marietta Tra          10:08.41   12
 27 Rolen, Brooke              8 Kennworth Tr          10:15.46
 28 Miller, Jessica            7 Carrollton T          10:17.49
 29 Brodmyer, Paige            8 Lassiter Jr CC        10:19.70   13
 30 Sauceda, Lillyan           8 JackRabbit Track      10:22.07
 31 Cole, Clare                7 Alpha Crush Runn      10:24.09   14
 32 McDermott, Andie           8 Peachtree Ci          10:25.50   15
 33 Kush, Omega                8 Neon Runners          10:35.46   16
 34 Mayfield, Hannah           8 Lassiter Jr CC        10:37.39   17
 35 Munoz, Jordan              8 HeartSoleRC           10:48.62
 36 Webb, Ansley               7 DeKalb Trailblazers   10:58.14   18
 37 Cockrell, Emma             8 Lassiter Jr CC        10:59.59   19
 38 Ronco, Italia              8 Lassiter Jr CC        11:07.08   20
 39 Franklin, Caroline         8 Peachtree Ci          11:08.24   21
 40 Gates, Camdyn              8 Unattached            11:13.63
 41 Anderson, Vivian           6 Peachtree Ci          11:15.03   22
 42 Cook, Addison              8 DeKalb Trailblazers   11:15.07   23
 43 McGowan, Sarah             7 Alpha Crush Runn      11:21.50   24
 44 Saniatan, Cayla            7 Neon Runners          11:42.84   25
 45 Brown, Aria                7 Lassiter Jr CC        11:48.58   26
 46 Stockton, Olivia           7 Woyo                  11:49.18
 47 Cuneo, Grace               7 Peachtree Ci          12:00.25   27
 48 Perez, Hailey              8 Neon Runners          12:05.02   28
 49 Wisdom, Luci               7 Lassiter Jr CC        12:13.89   29
 50 Van Horn, Claire           7 DeKalb Trailblazers   12:45.01   30
 51 Williams, Sarah            8 Etowah Youth          12:55.01
 52 Day, Kennedy               7 Marietta Tra          12:55.04   31
 53 Hunter, Alexandria         7 Neon Runners          13:01.03   32
 54 Anderson, Gretchen         7 Peachtree Ci          13:07.69   33
 55 Collins, Sophie            5 DeKalb Trailblazers   17:50.84   34
 56 Hand, Zari                 7 Neon Runners          18:06.09   35
 57 Henson, Carlen             6 DeKalb Trailblazers   18:53.32   36

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     34    2    3    5   10   14   24
      Total Time:    46:54.50
         Average:     9:22.90
   2 Marietta Track Club XC       59    1    6    9   12   31
      Total Time:    50:37.51
         Average:    10:07.51
   3 Peachtree City Flash Yout    70    4    8   15   21   22   27   33
      Total Time:    51:18.85
         Average:    10:15.77
   4 DeKalb Trailblazers          89    7   11   18   23   30   34   36
      Total Time:    54:37.74
         Average:    10:55.55
   5 Lassiter Jr CC               95   13   17   19   20   26   29
      Total Time:    54:52.34
         Average:    10:58.47
   6 Neon Runners                136   16   25   28   32   35
      Total Time:  1:05:30.44
         Average:    13:06.09

Event 2  Boys 8 & Under 2000 Meter Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mitchell, John             8 Walton Track Club      8:05.62    1
  2 Reach, Cooper              8 Etowah Youth           8:13.58    2
  3 Busbin, Alexander          7 E-1 Track Club         8:15.34
  4 Everest, Luke              8 Etowah Youth           8:16.21    3
  5 DeChamplain, Stephen       7 Unattached             8:26.49
  6 Weaver, Aiden              8 Etowah Youth           8:29.11    4
  7 Dezwart, Austin            8 JackRabbit Track       8:32.08
  8 Cantrell, Cayden           8 Creekview Yo           8:36.77
  9 McAllister, Kadin          8 Sapphire - R           8:36.98
 10 Howe, Elliott              8 Marietta Tra           8:38.08
 11 Ezell, Trent               8 Etowah Youth           8:39.01    5
 12 Roach, Bankson             8 Peachtree Ci           8:39.15    6
 13 Aycock, James              8 Walton Track Club      8:46.26    7
 14 Blurton, Alexander         7 JackRabbit Track       8:50.16
 15 Eaker, Zachary             8 JackRabbit Track       8:50.81
 16 Slappey, Eli               8 Carrollton T           8:59.95    8
 17 Turner, Emerick            7 Neon Runners           9:01.83
 18 Oakes, DJ                  8 Etowah Youth           9:03.04    9
 19 Mares, Gabriel             8 Unattached             9:03.45
 20 Losken, Graham             8 DeKalb Trailblazers    9:04.13   10
 21 Brush, Brock               7 Jefferson Pa           9:04.67
 22 Waldrop, Carson            8 Carrollton T           9:10.45   11
 23 Wyche, Dwayne              7 E-1 Track Club         9:11.45
 24 Carden, George             8 Carrollton T           9:12.19   12
 25 Dahlhauser, Grant          8 Woyo                   9:12.48
 26 Polk, Connor               8 Peachtree Ci           9:13.46   13
 27 Thomason, Evan             8 Peachtree Ci           9:14.01   14
 28 McClendon, Gabe            8 Etowah Youth           9:18.10   15
 29 Beckman, Joseph            8 Alpha Crush            9:18.63
 30 Davis, Jonathan            7 Walton Track Club      9:20.30   16
 31 Murray, Jay                8 Lassiter Jr CC         9:22.68
 32 Evans, Gage                8 Peachtree Ci           9:26.08   17
 33 Comsudes, Sam              6 Marietta Tra           9:27.03
 34 Roe, John                  7 Unattached             9:30.27
 35 Voss, Jake                 8 Kennworth Tr           9:30.35
 36 Bailey, Sawyer             8 Walton Track Club      9:38.24   18
 37 Deslyper, Thomas           8 Peachtree Ci           9:40.18   19
 38 Stricklin, Alexander       8 Walton Track Club      9:40.81   20
 39 Caputo, Nicholas           8 Peachtree Ci           9:42.58   21
 40 Pratikakis, Emmanouil      8 Walton Track Club      9:45.70   22
 41 McDonald, Bowen            7 Elite Striders         9:46.28
 42 Ellingson, Thijs           6 Etowah Youth           9:52.82   23
 43 Lawless, Jack Henry        8 Etowah Youth          10:03.33   24
 44 Drummond, Caleb            7 Peachtree Ci          10:09.78   25
 45 Harwell, Shane             7 Bremen Recre          10:11.87
 46 Smith, Daniel              8 Carrollton T          10:14.07   26
 47 Muehlberger, Jake          7 Etowah Youth          10:16.03   27
 48 Henderson, Eli             8 Carrollton T          10:16.39   28
 49 Sjogren, Nolan             8 DeKalb Trailblazers   10:25.17   29
 50 Silvestri, Giovanni        8 DeKalb Trailblazers   10:27.81   30
 51 Pearson, Connor            8 Etowah Youth          10:28.25   31
 52 Deslyper, William          6 Peachtree Ci          10:34.33   32
 53 Chin, Jacob                8 HeartSoleRC           10:37.76
 54 Mackey, Adrian             7 Unattached            10:44.43
 55 Smith, Aiden               8 Etowah Youth          10:47.56   33
 56 Drury, Noah                8 DeKalb Trailblazers   10:48.14   34
 57 Charles, Tyaire            8 Neon Runners          10:53.72
 58 Baerman, Henry             8 DeKalb Trailblazers   10:54.57   35
 59 Gilbert, Joel              6 HeartSoleRC           10:59.33
 60 Remshagen, Kai             8 Carrollton T          11:01.62   36
 61 Holness, Rohan             8 Neon Runners          11:05.43
 62 Mateo, Diego               6 Walton Track Club     11:10.55   37
 63 Carlin, Avery              6 Walton Track Club     11:11.62   38
 64 Littlejohn, Evan           7 DeKalb Trailblazers   11:20.19   39
 65 Perry, Justin              7 Neon Runners          11:24.80
 66 Gammon, Daniel             7 Bremen Recre          11:52.39
 67 Lott, Josiah               5 Creekview Yo          11:57.56
 68 Murray, Christian          6 Lassiter Jr CC        12:35.15
 69 Mayfield, Ben              5 Lassiter Jr CC        12:55.54
 70 Condrey, Eli               5 Marietta Tra          12:55.92
 71 Bush, Grady                7 Carrollton T          13:07.73   40
 72 Williams, Logan            6 Etowah Youth          13:17.09   41
 73 Fitzgerald, Michael        8 Carrollton T          14:42.99   42
 74 Van De Water, Davis        8 DeKalb Trailblazers   15:56.01   43

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Etowah Youth Track Club      23    2    3    4    5    9   15   23   24   27
      Total Time:    42:40.95
         Average:     8:32.19
   2 Walton Track Club            62    1    7   16   18   20   22   37   38
      Total Time:    45:31.23
         Average:     9:06.25
   3 Peachtree City Flash Yout    69    6   13   14   17   19   21   25   32
      Total Time:    46:12.88
         Average:     9:14.58
   4 Carrollton Track Team        85    8   11   12   26   28   36   40   42
      Total Time:    47:53.05
         Average:     9:34.61
   5 DeKalb Trailblazers         138   10   29   30   34   35   39   43
      Total Time:    51:39.82
         Average:    10:19.97

Event 3  Girls 9-10 3k Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Brothers, Avery           10 Etowah Youth          11:54.80
  2 Bohles, Sydney            10 Unattached            12:00.47
  3 Tarpley, Taylor            9 Peachtree Ci          12:07.77    1
  4 Pray-Brown, Asydiah       10 JackRabbit Track      12:15.58    2
  5 Heppner, Clara            10 Alpha Crush Runn      12:19.09    3
  6 Brennan, Siena             9 Great Strides         12:27.27
  7 White, Michayla           10 Unattached            12:32.60
  8 DeChamplain, Ruth          9 Unattached            12:33.87
  9 McCauley, Luna            10 Peachtree Ci          12:38.58    4
 10 Loechl, Elsa              10 Walton Track Club     12:40.08    5
 11 Slappey, Kate             10 Carrollton T          12:55.89
 12 Fung Chung, Brooke         9 Mark Trail F          12:57.86
 13 Bedell, Sarah             10 Walton Track Club     12:59.32    6
 14 Van Horn, Kate            10 DeKalb Trailblazers   13:01.93    7
 15 Hernandez, Bela           10 Alpha Crush Runn      13:03.33    8
 16 Ash, Chatham               9 Peachtree Ci          13:06.22    9
 17 Hoppenfeld, Alexa         10 Alpha Crush Runn      13:08.21   10
 18 Bailey, Lily               9 Woyo                  13:08.87
 19 Gantt, Katie              10 Etowah Youth          13:10.03
 20 Davis, Haley              10 DeKalb Trailblazers   13:15.37   11
 21 Blurton, Katherine        10 JackRabbit Track      13:19.42   12
 22 Bonner, Aaleiyah          10 JackRabbit Track      13:21.56   13
 23 Tillery, Hannah           10 Junior Wolve          13:21.93
 24 Bailey, Ella              10 Walton Track Club     13:27.41   14
 25 DeChamplain, Anna         10 Unattached            13:41.42
 26 Sandle, Trinity            9 Neon Runners          13:56.61
 27 Craig, Sydney             10 Etowah Youth          14:03.40
 28 Olvin, Caroline           10 Etowah Youth          14:06.78
 29 Smith, Leah               10 Peachtree Ci          14:06.88   15
 30 Ortlund, Avery             9 DeKalb Trailblazers   14:11.03   16
 31 Rolen, Jenna              10 Kennworth Tr          14:15.07
 32 Norrell, Lily             10 Woyo                  14:18.03
 33 Paskins, Emma             10 Alpha Crush Runn      14:22.42   17
 34 Smith, Paulina             9 JackRabbit Track      14:24.11   18
 35 Comsudes, Gabrielle        9 Marietta Tra          14:26.09
 36 Cook, Margaret            10 DeKalb Trailblazers   14:29.36   19
 37 Watson, Jasmyne           10 Neon Runners          14:43.12
 38 Martin, Kaydee            10 Carrollton T          14:43.65
 39 Codner, Olivia             9 Bremen Recre          14:44.05
 40 Chism, Genevieve          10 Alpha Crush Runn      14:45.72
 41 Harvey, Sophie-Katherine   9 Walton Track Club     14:51.65   20
 42 Losken, Olivia            10 DeKalb Trailblazers   14:56.36   21
 43 Mitravich, Ava            10 Walton Track Club     14:56.54   22
 44 Miller, Elizabeth         10 Peachtree Ci          15:11.78   23
 45 Burgridge, Jada           10 Quicksilver           15:16.52
 46 Deslyper, Mary            10 Peachtree Ci          15:21.70   24
 47 Rager, Katelyn             9 Alpha Crush Runn      15:24.92
 48 Roe, Emma Grace            9 Unattached            15:25.40
 49 Henry, Sarah               9 JackRabbit Track      15:27.38   25
 50 Maynard, Bethanne         10 Junior Wolve          15:31.98
 51 Cuneo, Mariyah             9 Peachtree Ci          15:36.50   26
 52 Reuscher, Olivia           9 Woyo                  15:42.32
 53 Cox, Regina               10 JackRabbit Track      15:42.55   27
 54 Beckman, Juliana          10 Alpha Crush Runn      15:58.27   28
 55 Baird, Sarah              10 Alpha Crush Runn      16:01.44   29
 56 Brown, Amaya              10 Lassiter Jr CC        16:22.14
 57 Cuneo, Julia              10 Peachtree Ci          16:30.32   30
 58 Mead, Daria                9 Alpha Crush Runn      16:34.62
 59 Moore, Brighton            9 Lassiter Jr CC        16:37.53
 60 Sandle, Starr             10 Neon Runners          16:54.60
 61 Martinez-Gay, Alondra Zo   9 Marietta Tra          17:03.07
 62 Adams, Elsie              10 DeKalb Trailblazers   17:12.40   31
 63 Cullen, Erin               9 Peachtree Ci          17:55.52   32
 64 Lys, Jah'niyah             9 Neon Runners          18:40.30
 65 Codner, Lucy              10 Bremen Recre          18:44.08
 66 Martinez, Isabella        10 Alpha Crush Runn      18:59.69
 67 Martin, Autumn             9 Carrollton T          20:24.43

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Peachtree City Flash Yout    52    1    4    9   15   23   24   26   30   32
      Total Time:  1:07:11.23
         Average:    13:26.25
   2 Alpha Crush Running Club     66    3    8   10   17   28   29
      Total Time:  1:08:51.32
         Average:    13:46.27
   3 Walton Track Club            67    5    6   14   20   22
      Total Time:  1:08:55.00
         Average:    13:47.00
   4 JackRabbit Track             70    2   12   13   18   25   27
      Total Time:  1:08:48.05
         Average:    13:45.61
   5 DeKalb Trailblazers          74    7   11   16   19   21   31
      Total Time:  1:09:54.05
         Average:    13:58.81

Event 4  Boys 9-10 3k Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Rush, Julian               9 Peachtree City F      10:47.60    1
  2 Iruku, Makanga            10 Etowah Youth          11:13.57    2
  3 Vos, Joseph               10 Kennworth Tr          11:21.70
  4 Young, Jake                9 Walton Track Club     11:24.73    3
  5 Hart, Houston             10 Walton Track Club     11:32.23    4
  6 Helms, Grant               9 Walton Track Club     11:33.83    5
  7 Brown, Blake              10 E-1 Track Club        11:36.43    6
  8 Maynard, Brendan          10 Junior Wolve          11:52.16
  9 Gates, Bryson             10 Unattached            11:52.47
 10 Jennings, Will            10 Carrollton T          11:53.58    7
 11 Horn-Morawa, Luca         10 Unattached            11:55.96
 12 Verska, Nate              10 Great Strides         12:11.93
 13 Hartsog, Andrew           10 JackRabbit Track      12:13.27
 14 Mwangi, Vince             10 Etowah Youth          12:13.66    8
 15 Hoppenfeld, Ryan          10 Alpha Crush Runn      12:17.11    9
 16 Cole, Timothy              9 Alpha Crush Runn      12:17.64   10
 17 Ellingson, Ry              9 Etowah Youth          12:20.26   11
 18 Bartnicki, Ethan          10 Walton Track Club     12:23.79   12
 19 Harper, Dean               9 Unattached            12:24.28
 20 Johnson, Kyle             10 E-1 Track Club        12:27.48   13
 21 Aalgaard, Gregory         10 E-1 Track Club        12:33.53   14
 22 McConnell, Evan           10 Peachtree Ci          12:34.98
 23 Daniels, Tyler             9 Etowah Youth          12:37.41   15
 24 Hankins, Jackson           9 JackRabbit Track      12:41.29
 25 Reiner, Austin            10 DeKalb Trailblazers   12:46.69   16
 26 Mata, Daniel               9 North DeKalb Blaze    12:47.07
 27 White, Nathan             10 DeKalb Trailblazers   12:50.00   17
 28 Bielamowicz, Henry         9 DeKalb Trailblazers   12:52.81   18
 29 Cockrell, Brennen         10 Lassiter Jr CC        12:54.20
 30 Russell, Luke              9 Creekview Yo          12:58.55
 31 Romano, Alex               9 DeKalb Trailblazers   12:58.64   19
 32 Godwin, Jack              10 Carrollton T          13:08.22   20
 33 Davis, Amari              10 Smyrna Elite          13:09.81
 34 Blackmon, Hudson           9 Carrollton T          13:11.14   21
 35 Tanner, Matthew            9 Elite Striders        13:12.17
 36 Hakes, Colin              10 Walton Track Club     13:12.55   22
 37 Nicholason, Colin         10 Great Strides         13:20.15
 38 Streleckis, Liam          10 Alpha Crush Runn      13:28.07   23
 39 Page, Jett                 9 Neon Runners          13:28.11
 40 Cole, Andrew              10 E-1 Track Club        13:34.73   24
 41 Minter, David              9 Etowah Youth          13:35.63   25
 42 Ellsworth, Kyle           10 Unattached            13:37.77
 43 Edmondson, James           9 Neon Runners          13:41.25
 44 Rountree, Wesley           9 Etowah Youth          13:41.38   26
 45 Gammon, Stephen           10 Bremen Recre          13:46.68
 46 Mahorner, Andrew           9 Kennworth Tr          13:47.20
 47 Arendt, Jason             10 DeKalb Trailblazers   13:48.08   27
 48 Hockman, Christian         9 Etowah Youth          13:51.69   28
 49 Angra, Javyn               9 Walton Track Club     13:55.02   29
 50 Sertl, Graham              9 Walton Track Club     13:57.86   30
 51 McDermott, Max            10 Peachtree City F      14:01.72   31
 52 Zimmer, Colin             10 Walton Track Club     14:04.66   32
 53 Potluri, Pranav            9 Great Strides         14:05.51
 54 Jackson, John Everette    10 Carrollton T          14:09.93   33
 55 Mignerey, Hayes           10 Alpha Crush Runn      14:12.07   34
 56 Stokes, Dylan              9 Walton Track Club     14:16.14   35
 57 Quirk, Paul               10 Walton Track Club     14:18.42   36
 58 Kramer, Everett            9 Walton Track Club     14:18.84   37
 59 McDuffie, Shammar         10 Neon Runners          14:22.71
 60 King, James                9 HeartSoleRC           14:23.51
 61 Filos, Logan              10 Alpha Crush Runn      14:34.58   38
 62 Kelly, Jackson             9 Walton Track Club     14:36.18   39
 63 Brenneman, Benny           9 Walton Track Club     14:38.49   40
 64 Boggs, Jacob              10 E-1 Track Club        14:44.09   41
 65 Meek, Braden              10 HeartSoleRC           14:47.29
 66 Verdon, Jace               9 Walton Track Club     14:48.31
 67 Holmfelt, Zachary          9 Etowah Youth          14:49.94   42
 68 Gay, Ethan                 9 Carrollton T          14:55.35   43
 69 Cook, Drew                10 Marietta Tra          15:06.21
 70 Walters, Logan             9 Peachtree City F      15:13.25   44
 71 Piligian, Michael         10 Etowah Youth          15:31.00   45
 72 Cunningham, Mark           9 Peachtree City F      15:32.25   46
 73 Busbin, Nicholas           9 E-1 Track Club        15:36.91   47
 74 Cross, Thomas              9 Alpha Crush Runn      15:45.35
 75 Shaw, Cooper               9 Marietta Tra          15:48.87
 76 Rickman, Michael           9 DeKalb Trailblazers   15:57.64   48
 77 Hudson, Joseph            10 DeKalb Trailblazers   16:07.74   49
 78 Warren, Patrick           10 Walton Track Club     16:12.74
 79 Singletary, Mitchell      10 Lassiter Jr CC        16:28.98
 80 Wellons, Kody             10 Peachtree City F      16:56.79   50
 81 Nelson, Luke               9 Walton Track Club     17:07.34
 82 Peacher, Tanner           10 Neon Runners          17:09.79
 83 Harris-Eades, Jelani       9 Mark Trail F          17:09.79
 84 McDonald, Hudson          10 Elite Striders        17:19.52
 85 Dobso, Kyle               10 Peachtree City F      17:30.82   51
 86 Turner, Braden            10 HeartSoleRC           19:35.45
 87 Herndon, Andrew           10 Carrollton T          21:37.63   52

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Track Club            46    3    4    5   12   22   29   30   32   35
      Total Time:  1:00:07.13
         Average:    12:01.43
   2 Etowah Youth Track Club      61    2    8   11   15   25   26   28   42   45
      Total Time:  1:02:00.53
         Average:    12:24.11
   3 DeKalb Trailblazers          97   16   17   18   19   27   48   49
      Total Time:  1:05:16.22
         Average:    13:03.25
   4 E-1 Track Club               98    6   13   14   24   41   47
      Total Time:  1:04:56.26
         Average:    12:59.26
   5 Alpha Crush Running Club    114    9   10   23   34   38
      Total Time:  1:06:49.47
         Average:    13:21.90
   6 Carrollton Track Team       124    7   20   21   33   43   52
      Total Time:  1:07:18.22
         Average:    13:27.65
   7 Peachtree City Flash Yout   172    1   31   44   46   50   51
      Total Time:  1:12:31.61
         Average:    14:30.33

Event 5  Girls 11-12 3k Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hernandez, Nyah           12 Unattached            10:49.23                  
  2 Patterson, Caroline       12 Great Strides         11:04.88    1             
  3 Gates, Makena             12 Unattached            11:05.87                  
  4 Rindt, Abby               12 Great Strides         11:18.14    2             
  5 McLean, Katelyn           12 Alpha Crush Runn      11:33.10    3             
  6 White, Naomi              11 Unattached            11:48.99                  
  7 Knickerbocker, Kayla      12 Kennworth Tr          11:52.42                  
  8 Walker, Allie             11 Peachtree City F      11:53.37    4             
  9 Smith, Zoe                12 Peachtree City F      11:56.56    5             
 10 Lippers, Erin             11 Etowah Youth          11:57.18    6             
 11 DeNardo, Jordyn           12 Great Strides         12:02.66    7             
 12 Dobso, Megan              12 Peachtree City F      12:07.88    8             
 13 Brown, Brianna            11 Peachtree City F      12:14.69    9             
 14 Young, Joslyn             12 Quicksilver           12:16.22                  
 15 Lance, Meg                11 Etowah Youth          12:20.60   10             
 16 McDuffie, Sarah           11 Quicksilver           12:21.74                  
 17 Simon, Shani              11 Sapphire - R          12:23.20                  
 18 Filipek, Isabel           12 Alpha Crush Runn      12:24.64   11             
 19 Poma, Michela             11 Walton Track Club     12:26.37   12             
 20 Long, Ansley              11 Unattached            12:28.80                  
 21 McCallum, Ella            12 Great Strides         12:30.33   13             
 22 Maynard, Courtney         12 Junior Wolve          12:30.84                  
 23 Crawford, Kennedy         12 E-1 Track Club        12:32.65                  
 24 Calbert, Makenna          11 Etowah Youth          12:33.67   14             
 25 Bradshaw, Riley           12 JackRabbit Track      12:33.76                  
 26 Ellis, Ariel              11 Alpha Crush Runn      12:35.21   15             
 27 Olvin, Veronica           11 Etowah Youth          12:38.90   16             
 28 Black, Analise            11 Etowah Youth          12:40.88   17             
 29 Daniel, Audra             11 Peachtree City F      12:42.93   18             
 30 Heisman, Hannah           12 Etowah Youth          12:46.29   19             
 31 Calbert, Natalie          11 Etowah Youth          12:46.36   20             
 32 Jones, Alexis             11 Woyo                  12:48.37                  
 33 Sirmans, Hannah           12 Jefferson Pa          12:50.20                  
 34 Rydinsky, Hattie          11 Marietta Tra          12:55.09                  
 35 Wilson, Jada              12 Walton Track Club     12:55.71   21             
 36 Rickheim, Samantha        12 Alpha Crush Runn      12:57.76   22             
 37 Saddler, Reese            12 JackRabbit Track      13:00.80                  
 38 Aber, Madison             12 Great Strides         13:01.72   23             
 39 Alsup, Paris              11 Peachtree City F      13:08.33   24             
 40 Gouteix, Emilie           11 Smyrna Elite          13:11.39                  
 41 Murray, Abby              11 Peachtree City F      13:19.27   25             
 42 Bragg, Amy                12 Peachtree City F      13:20.92   26             
 43 Lodde, Elise              11 Lassiter Jr CC        13:23.89                  
 44 Stock, Maggie             11 Etowah Youth          13:33.12   27             
 45 Stephens, Margaret        12 Alpha Crush Runn      13:48.16   28             
 46 Shade, Jana               12 Junior Wolve          13:49.23                  
 47 Giffen, Avery             11 Peachtree City F      13:52.47   29             
 48 Flynn, Victoria           12 Carrollton T          13:54.26                  
 49 Hargrove, Melanie         12 Peachtree City F      13:57.12   30             
 50 Burns, Madison            12 JackRabbit Track      13:58.09                  
 51 Prol, Madeline            11 Alpha Crush Runn      13:59.13   31             
 52 Spratt, Faith             12 Etowah Youth          14:01.00   32             
 53 Ayers, Anna               11 Carrollton T          14:04.10                  
 54 Jung, Katie               11 Lassiter Jr CC        14:04.11                  
 55 Baerman, Lucy             12 DeKalb Trailblazers   14:15.72   33             
 56 Dickenson, Elizabeth      11 Alpha Crush Runn      14:17.25   34             
 57 van Nostrand, Vivienne    11 Walton Track Club     14:18.42   35             
 58 Johnson, Hannah           12 Etowah Youth          14:19.26   36             
 59 Gibson, Olivia            11 Peachtree City F      14:20.35   37             
 60 Windham, Katherine        12 Kennworth Tr          14:21.50                  
 61 Pakulski, Anna            11 Peachtree City F      14:22.30   38             
 62 Bell, Mary                11 DeKalb Trailblazers   14:24.74   39             
 63 Parker, Emily             11 Jefferson Pa          14:31.96                  
 64 Chaudhry, Sana            11 Unattached            14:41.93                  
 65 Sweatt, Ella              11 Bremen Recre          14:42.64                  
 66 Minton, Audrey            11 Alpha Crush Runn      14:44.94   40             
 67 Foster, Ashley            12 Junior Wolve          14:49.75                  
 68 Leahy, Alexa              12 DeKalb Trailblazers   14:53.65   41             
 69 Holdmeyer, Alexa          12 Walton Track Club     14:54.06   42             
 70 Leahy, Cassandra          12 DeKalb Trailblazers   14:54.93   43             
 71 Heinsz, Brienna           11 Peachtree City F      14:57.29   44             
 72 Crumbley, Damire          11 Elite Striders        15:01.28                  
 73 Wahlen, Emery             12 DeKalb Trailblazers   15:05.50   45             
 74 Graves, Haley             12 Woyo                  15:07.38                  
 75 Arendt, Nicole            12 DeKalb Trailblazers   15:11.51   46             
 76 Hopkins, Caroline         12 Alpha Crush Runn      15:14.65   47             
 77 Blount, Nia               12 Peachtree City F      15:20.24   48             
 78 Hall, Cayden              11 Elite Striders        15:24.81                  
 79 Shumake, Ansley           11 Bremen Recre          15:33.35                  
 80 Graves, Hannah            12 Woyo                  15:39.72                  
 81 Herrejon, Alejandra       11 Walton Track Club     15:43.65   49             
 82 Fox, KayLea               12 Peachtree City F      15:45.80   50             
 83 Phelps, Annika            12 Alpha Crush Runn      15:47.75   51             
 84 Harvey, Lilianna          11 Walton Track Club     15:52.08   52             
 85 Tribick, Melanie          12 Alpha Crush Runn      16:06.93   53             
 86 Schlaupitz, Myah          12 Alpha Crush Runn      16:15.92   54             
 87 Stockton, Julia           11 Woyo                  16:16.06                  
 88 Shade, Kendal             11 Junior Wolve          16:30.48                  
 89 Nace, Erika               11 HeartSoleRC           16:35.22                  
 90 McGowan, Shannon          11 Alpha Crush Runn      16:48.96   55             
 91 English, Helene           11 Alpha Crush Runn      16:51.28   56             
 92 Moye, E'Naid              10 E-1 Track Club        17:17.38                  
 93 Reese, Ronna              11 Carrollton T          17:19.23                  
 94 Sjogren, Kinzy            12 DeKalb Trailblazers   17:51.48   57             
 95 Hudson, Emma              12 DeKalb Trailblazers   17:52.30   58             
 96 Baird, Brianna            12 Alpha Crush Runn      20:28.12   59             
 97 Evans, Carissa            11 Neon Runners          20:41.39                  
 98 Winkler, Cassidy          11 Etowah Youth          24:24.02   60 

                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Peachtree City Flash Yout    44    4    5    8    9   18   48   50          
      Total Time:  1:00:55.43                                                    
         Average:    12:11.09                                                    
   2 Great Strides                46    1    2    7   13   23                    
      Total Time:    59:57.73                                                    
         Average:    11:59.55                                                    
   3 Etowah Youth Track Club      63    6   10   14   16   17   19   20   27   32
      Total Time:  1:02:11.23                                                    
         Average:    12:26.25                                                    
   4 Alpha Crush Running Club     79    3   11   15   22   28   31   34   40     
      Total Time:  1:03:18.87                                                    
         Average:    12:39.78                                                    
   5 Peachtree City Flash Yout   134   24   25   26   29   30   37   38   44     
      Total Time:  1:07:38.11                                                    
         Average:    13:31.63                                                    
   6 Walton Track Club           159   12   21   35   42   49   52               
      Total Time:  1:10:18.21                                                    
         Average:    14:03.65                                                    
   7 DeKalb Trailblazers         201   33   39   41   43   45   46   57   58     
      Total Time:  1:13:34.54                                                    
         Average:    14:42.91                                                    
   8 Alpha Crush Running Club    260   47   51   53   54   55   56   59          
      Total Time:  1:20:14.21                                                    
         Average:    16:02.85 

Event 6  Boys 11-12 3k Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Dechamplain, David        12 Unattached            10:18.22
  2 Patterson, Michael        12 Great Strides         10:20.98    1
  3 Brown, William            12 Walton Track Club     10:23.12    2
  4 Shelton, Sullivan         11 Marietta Tra          10:37.78
  5 Dayal, Amir               11 E-1 Track Club        10:42.29
  6 Helms, Alex               12 Walton Track Club     10:47.07    3
  7 Ellingson, Tait           12 Etowah Youth          10:51.41    4
  8 Rush, Charles             11 Peachtree City F      10:59.03    5
  9 Rajbhandari, Pranav       12 Walton Track Club     11:05.81    6
 10 DeBoy, Alexander          12 Peachtree City F      11:06.80    7
 11 McCauley, Elijah          12 Peachtree Ci          11:08.75
 12 Davis, JohnRoss           12 Unattached            11:13.95
 13 Bekele, Lucas             11 Great Strides         11:16.78    8
 14 Hakes, William            11 Walton Track Club     11:18.44    9
 15 Mason, Owen               11 Woyo                  11:22.91   10
 16 Bobak, Zachary            11 Etowah Youth          11:24.27   11
 17 Lefever, Samuel           11 Etowah Youth          11:25.91   12
 18 Duncan, Michael           12 Marietta Tra          11:32.98
 19 Chapman, Colin            11 Great Strides         11:35.50   13
 20 Tarpley, Alexander        12 Peachtree City F      11:37.50   14
 21 Brodmyer, Devon           12 Lassiter Jr CC        11:38.15   15
 22 Selph, Ethan              12 Unattached            11:39.13
 23 Shade, Jack               11 Lassiter Jr CC        11:43.68   16
 24 Hoppenfeld, Eli           11 Alpha Crush Runn      11:44.49   17
 25 White, Seth               11 Etowah Youth          11:45.16   18
 26 James, Akinni             11 Marietta Tra          11:45.93
 27 Brush, Brett              11 Jefferson Pa          11:46.61
 28 Blair, Luke               12 Great Strides         11:49.89   19
 29 Koehler, Elias            12 Great Strides         11:51.32   20
 30 Ohonde, Tristen           12 Unattached            11:51.79
 31 Hammond, Dorsey           12 Quicksilver           11:55.07
 32 Lott, Jaden               12 Creekview Yo          11:55.70
 33 Robison, Warren           11 Peachtree City F      11:56.61   21
 34 Skipper, Jonah            12 Great Strides         11:57.28   22
 35 Farrar, Eli               11 Etowah Youth          11:57.66   23
 36 Phillips, Will            11 Great Strides         11:57.93   24
 37 Everest, Jack             11 Etowah Youth          11:58.47   25
 38 Hicks, Cannon             11 E-1 Track Club        12:01.40
 39 Tate, Matthew             11 Walton Track Club     12:02.55   26
 40 Ortkiese, Rainer          11 North DeKalb Blaze    12:02.68
 41 Cantrell, Noah            12 Creekview Yo          12:03.43
 42 Marshall, Hayden          12 Alpha Crush Runn      12:04.02   27
 43 Cuneo, Josiah             12 Peachtree City F      12:04.67   28
 44 Moore, Zeller             11 Lassiter Jr CC        12:08.06   29
 45 Lloyd, Tucker             12 Walton Track Club     12:11.00   30
 46 Schonberger, Reed         11 Etowah Youth          12:14.22   31
 47 May, James                11 Marietta Tra          12:15.33
 48 Bynum, Jack               11 Unattached            12:21.95
 49 Prol, Michael             11 Alpha Crush Runn      12:22.54   32
 50 Kendall, Alex             12 Woyo                  12:22.84   33
 51 Rodriguez, Ryan           11 Lassiter Jr CC        12:23.47   34
 52 Potluri, Eeshwar          12 Great Strides         12:24.23   35
 53 Mixon, Malik              11 Peachtree City F      12:24.90   36
 54 Streleckis, Aiden         11 Alpha Crush Runn      12:25.19   37
 55 Jones, Anthony            11 Peachtree City F      12:28.30   38
 56 McClelland, Colin         11 Great Strides         12:28.78   39
 57 Van Derhei, Aidan         12 JackRabbit Track      12:32.85
 58 Crutchfield, Grant        11 Peachtree City F      12:39.20   40
 59 Tavani, Robert            12 Alpha Crush Runn      12:40.12   41
 60 Rock, Tyler               11 Peachtree City F      12:40.70   42
 61 Howard, Zyaire            12 North DeKalb Blaze    12:42.80
 62 Garrett, Jared            12 Junior Wolve          12:47.49
 63 Munoz, Connor             11 HeartSoleRC           12:53.37   43
 64 Sumner, William           11 Woyo                  12:54.53   44
 65 Williams, Justin          12 Peachtree City F      12:54.62   45
 66 Nicholason, Adam          12 Great Strides         12:56.07   46
 67 Bash, Silas               12 Unattached            12:56.16
 68 White, Aaron              12 Unattached            12:56.26
 69 Anthony, Gage             11 Peachtree City F      13:01.74   47
 70 Taylor, Andrew            12 Alpha Crush Runn      13:04.47   48
 71 Ash, Finn                 11 Peachtree City F      13:06.48   49
 72 Parham, Justin            11 Carrollton T          13:13.68
 73 Grace, Noah               11 HeartSoleRC           13:14.42   50
 74 O'Neal, George            11 Great Strides         13:15.07   51
 75 Hemerlein, Matthew        12 HeartSoleRC           13:16.15   52
 76 Marcum, Ethan             11 Alpha Crush Runn      13:22.13   53
 77 Foster, Isaiah            11 JackRabbit Track      13:25.42
 78 Yearout, Austin           12 Etowah Youth          13:29.89   54
 79 Cook, Riley               12 DeKalb Trailblazers   13:31.31
 80 Edens, Samuel             11 Walton Track Club     13:31.40   55
 81 Lengefeld, Garrett        11 Alpha Crush Runn      13:31.73   56
 82 Martin, Mark              12 Great Strides         13:35.29   57
 83 Griffies, Camdyn          11 Carrollton T          13:38.20
 84 King, Addison             11 HeartSoleRC           13:39.01   58
 85 Rochon, Anthony           11 Etowah Youth          13:40.18   59
 86 Edmondson, Marshal        11 Neon Runners          13:40.92
 87 Zimmerman, Calder         12 Peachtree City F      13:41.83   60
 88 Spratt, Luke              12 Etowah Youth          13:42.22   61
 89 Carroll, Nolan            11 Lassiter Jr CC        13:46.46   62
 90 Verdon, Julian            12 Walton Track Club     14:10.17   63
 91 Eiserloh, Ethan           12 Elite Striders        14:24.46
 92 Wilde, Landon             11 Peachtree City F      14:40.33   64
 93 Meyer, Benjamin           11 Alpha Crush Runn      14:47.87   65
 94 Anderson, Duncan          12 Peachtree City F      15:18.91   66
 95 Herring, Nathan           12 Alpha Crush Runn      15:29.71   67
 96 Decsi, Nick               11 Alpha Crush Runn      15:41.55   68
 97 Robertson, Sean           11 Alpha Crush Runn      15:51.63   69
 98 Pierce, Jameson           12 Carrollton T          15:51.83
 99 Daniel, Samuel            12 Peachtree City F      15:58.02   70
100 Potluri, Aditya           11 Great Strides         16:02.10   71
101 Lowe, Willie              11 Carrollton T          16:20.18
102 Dahlhauser, Jacob         12 Woyo                  16:24.18   72
103 Chin, Ian                 11 HeartSoleRC           16:30.57   73
104 Sistrunk, Derek           11 Neon Runners          16:45.11
105 Babcock, Brodie           11 HeartSoleRC           17:09.49   74
106 Gurta, Noah               11 JackRabbit Track      17:49.89
107 Norrell, Logan            11 Woyo                  19:05.31   75

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Track Club            46    2    3    6    9   26   30   55   63
      Total Time:    55:36.99
         Average:    11:07.40
   2 Great Strides                61    1    8   13   19   20   22   24   35   39
      Total Time:    56:54.47
         Average:    11:22.90
   3 Etowah Youth Track Club      68    4   11   12   18   23   25   31   54   59
      Total Time:    57:24.41
         Average:    11:28.89
   4 Peachtree City Flash Yout    94    5    7   14   28   40   42   49   70
      Total Time:    58:27.20
         Average:    11:41.44
   5 Alpha Crush Running Club    154   17   27   32   37   41   48   53
      Total Time:  1:01:16.36
         Average:    12:15.28
   6 Lassiter Jr CC              156   15   16   29   34   62
      Total Time:  1:01:39.82
         Average:    12:19.97
   7 Peachtree City Flash Yout   187   21   36   38   45   47   60   64   66
      Total Time:  1:02:46.17
         Average:    12:33.24
   8 Woyo                        234   10   33   44   72   75
      Total Time:  1:12:09.77
         Average:    14:25.96
   9 HeartSoleRC                 276   43   50   52   58   73   74
      Total Time:  1:09:33.52
         Average:    13:54.71
  10 Alpha Crush Running Club    325   56   65   67   68   69
      Total Time:  1:15:22.49
         Average:    15:04.50

Event 7  Girls 13-14 4k Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hooper, Haley             14 Unattached            14:13.94
  2 Runyan, Sydney            13 Etowah Youth          14:33.78
  3 Bobak, Faith              13 Etowah Youth          15:23.88
  4 Whiten, Valerie           13 Kennworth Tr          15:28.72    1
  5 Luskus, Mallory           13 Junior Wolve          15:41.59    2
  6 Ellsworth, Grace          13 Kennworth Tr          15:48.99    3
  7 MacArthur, Amanda         14 Junior Wolve          16:00.84    4
  8 Bessiere, Katya           13 Great Strides         16:01.84    5
  9 O'Neal, Brianna           14 Great Strides         16:07.20    6
 10 Bash, Natalie             14 Acce                  16:07.60
 11 Sumner, Brynne            13 Woyo                  16:07.89    7
 12 Chamberlain, Ellen        13 Walton Track Club     16:11.21
 13 Foster, Aalayah           14 JackRabbit Track      16:17.49    8
 14 Thorne, Mary Kellison     14 Peachtree Ci          16:18.51    9
 15 Thornton, Hope            13 Walton Track Club     16:27.15
 16 Hyser, Carleigh           14 Alpha Crush Runn      16:27.85   10
 17 Hobbs, Erin               13 Kennworth Tr          16:30.38   11
 18 Paskins, Chloe            14 Alpha Crush Runn      16:36.73   12
 19 Harrison, Michaela        13 Junior Wolve          16:38.44   13
 20 Kight, Melissa            14 Unattached            16:39.76
 21 Johnson, Simone           13 Unattached            16:43.18
 22 LiPuma, Samantha          13 E-1 Track Club        16:50.01
 23 Niemi, Dayla              13 Junior Wolve          16:51.01   14
 24 Howlin, Kylee             14 Great Strides         16:53.25   15
 25 Little, Emily             13 HeartSoleRC           17:00.55
 26 King, Najiyah             13 JackRabbit Track      17:01.03   16
 27 Smith, Katie              14 Junior Wolve          17:05.53   17
 28 Konitshek, Caprice        13 Unattached            17:08.56
 29 Clayton, Isabel           14 Kennworth Tr          17:09.51   18
 30 Tillery, Haley            13 Junior Wolve          17:13.22   19
 31 Buchanan, Ellen           13 Alpha Crush Runn      17:14.06   20
 32 Pearl, Sarah              14 Unattached            17:14.32
 33 Jeske, Abigail            14 Kennworth Tr          17:16.60   21
 34 Best, Audrey              13 Carrollton T          17:31.55
 35 Hodges, Danielle          14 Alpha Crush Runn      17:35.68   22
 36 Huntington, Alycia        13 Great Strides         17:37.01   23
 37 Langley, Lily             13 Carrollton T          17:37.47
 38 Dickenson, Katherine      13 Alpha Crush Runn      17:38.42   24
 39 Ward, Kate                13 Great Strides         17:38.76   25
 40 Martinez, Liliana         13 Alpha Crush Runn      17:40.56   26
 41 Stanley, Kira             14 Kennworth Tr          17:43.15   27
 42 Singh, Karisma            13 JackRabbit Track      17:43.56   28
 43 Cole, Erin                14 Alpha Crush Runn      17:45.30   29
 44 Mitchell, Allison         13 Walton Track Club     17:47.48
 45 Kimber, Hannah            14 Unattached            17:50.42
 46 Lenox, Samantha           13 Alpha Crush Runn      17:55.60   30
 47 Wagner, Faith             14 Alpha Crush Runn      18:21.12   31
 48 de Castro, Aleesa         13 Great Strides         18:28.38   32
 49 Larsen, Alexandra         13 Great Strides         18:30.55   33
 50 El-Mattrawy, Laila        13 North DeKalb Blaze    18:31.03
 51 Harris, Lauren            13 Alpha Crush Runn      18:41.89   34
 52 Osborn, Catherine         13 Kennworth Tr          18:49.69   35
 53 Desimone, Ashley          13 Junior Wolve          18:50.31   36
 54 Murray, Emma              13 Peachtree Ci          18:52.72   37
 55 Wright, Kalyn             14 Sapphire - R          19:10.32
 56 Dominguez, Alexis         14 Etowah Youth          19:19.01
 57 Bailey, Anna              13 Woyo                  19:21.15   38
 58 Riddick, Hannah           13 Woyo                  19:32.97   39
 59 Markey, Caroline          14 JackRabbit Track      19:34.48   40
 60 Harrison, Maxine          13 Woyo                  19:36.83   41
 61 Stiber, Avery             13 Woyo                  19:42.01   42
 62 Kenney, Erin              14 HeartSoleRC           19:43.13
 63 Reaume, Maya              14 Great Strides         19:48.28   43
 64 Robertson, Diana          13 JackRabbit Track      19:53.00   44
 65 Wernecke, Olivia          13 Peachtree Ci          19:59.62   45
 66 Walker, Raney             13 Peachtree Ci          20:06.80   46
 67 Robinson, Ashley          14 Alpha Crush Runn      20:16.59   47
 68 Greene, Kathryn           14 Alpha Crush Runn      20:21.32   48
 69 Lail, Caroline            14 Peachtree Ci          20:31.89   49
 70 Cuen, Kendall             13 Alpha Crush Runn      20:37.62   50
 71 Harrison, Carly           14 Lassiter Jr CC        20:42.33
 72 Blackmon, Paige           13 Carrollton T          20:49.88
 73 Mellor, Abigail           13 Alpha Crush Runn      20:57.30   51
 74 Beck, Clarissa            13 Alpha Crush Runn      21:06.62   52
 75 Smith, Rachel             14 Woyo                  21:13.83   53
 76 Amin, Chandni             14 Great Strides         21:35.58   54
 77 Chin, Chloe               13 HeartSoleRC           21:50.28
 78 Shade, Kate               13 Lassiter Jr CC        21:59.71
 79 Ziobron, Zoe              13 Alpha Crush Runn      22:06.35   55
 80 Nation, McKenzie          13 Alpha Crush Runn      22:09.98   56
 81 Strauss, Julia            13 Alpha Crush Runn      22:14.34   57
 82 Brown, Auburn             13 Lassiter Jr CC        22:40.17
 83 Allen, Samaria            13 Sapphire - R          22:58.27
 84 Dahlhauser, Emma          14 Woyo                  23:05.14   58
 85 Hegman, Alexandra         14 Woyo                  23:09.87   59
 86 Stopp, Mikaylee           13 Woyo                  23:14.17   60

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Junior Wolverines XC         50    2    4   13   14   17   19   36
      Total Time:  1:22:17.41
         Average:    16:27.49
   2 Kennworth Track Club         54    1    3   11   18   21   27   35
      Total Time:  1:22:14.20
         Average:    16:26.84
   3 Great Strides                74    5    6   15   23   25   32   33   43   54
      Total Time:  1:24:18.06
         Average:    16:51.62
   4 Alpha Crush Running Club     88   10   12   20   22   24   29   30
      Total Time:  1:25:32.74
         Average:    17:06.55
   5 JackRabbit Track            136    8   16   28   40   44
      Total Time:  1:30:29.56
         Average:    18:05.92
   6 Woyo                        167    7   38   39   41   42   53   58   59   60
      Total Time:  1:34:20.85
         Average:    18:52.17
   7 Peachtree City Flash Yout   186    9   37   45   46   49
      Total Time:  1:35:49.55
         Average:    19:09.91
   8 Alpha Crush Running Club    203   26   31   47   48   51   52
      Total Time:  1:37:36.89
         Average:    19:31.38
   9 Alpha Crush Running Club    252   34   50   55   56   57
      Total Time:  1:45:50.18
         Average:    21:10.04

Event 8  Boys 13-14 4k Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McLeod, Jacob             14 Unattached            13:26.72
  2 Fultz, Harrison           14 Peachtree Ci          13:35.54    1
  3 James, William            13 Walton Track Club     13:43.44    2
  4 Pelland, Robert           14 Alpha Crush Runn      14:00.61    3
  5 Martinez, Jessie          14 Unattached            14:03.03
  6 Wallace, Will             13 Unattached            14:04.20
  7 Jeffrey, Bryce            13 Woyo                  14:05.92    4
  8 DeChamplain, Samuel       14 Unattached            14:08.71
  9 Nordin, Brock             14 Junior Wolve          14:12.29    5
 10 Rager, Sean               13 Alpha Crush Runn      14:14.16    6
 11 Mateo, Axel               13 Walton Track Club     14:14.68    7
 12 Rangaswamy, Surya         13 Great Strides         14:17.69    8
 13 Verdirame, Anthony        14 Junior Wolve          14:19.78    9
 14 Lyon, Nicholas            14 Junior Wolve          14:21.32   10
 15 Ericson, Jeremiah         14 Junior Wolve          14:21.68   11
 16 Lohman, Devin             14 Peachtree Ci          14:23.88   12
 17 Mason, Dylan              14 Woyo                  14:24.21   13
 18 Catania, Sean             14 Great Strides         14:30.09   14
 19 Holland, David            14 Unattached            14:31.00
 20 Zimmer, Alex              13 Walton Track Club     14:31.54   15
 21 Roe, Zachary              13 Unattached            14:32.84
 22 Heard, Aiden              13 Woyo                  14:33.97   16
 23 Henschel, Tyler           13 Woyo                  14:36.90   17
 24 Scott, Andrew             13 Unattached            14:39.27
 25 Wood, Brett               14 Unattached            14:39.48
 26 Milton, Samuel            14 Alpha Crush Runn      14:43.98   18
 27 Bower, Brennan            13 Great Strides         14:44.04   19
 28 Zander-Velloso, Vladimir  14 Peachtree Ci          14:44.39   20
 29 Verska, Willem            13 Great Strides         14:44.90   21
 30 Ratliff, Paul             14 Kennworth Tr          14:44.95
 31 Griffies, Austin          13 Carrollton T          14:46.08
 32 Hamill, Brady             14 Peachtree Ci          14:46.96   22
 33 Witherspoon, Kerrington   14 Junior Wolve          14:49.36   23
 34 Caplinger, Noah           14 Unattached            14:55.63
 35 Bartnicki, Adam           14 Walton Track Club     14:56.76   24
 36 Song, Jason               13 Alpha Crush Runn      15:00.38   25
 37 Culkin Taylor, Nicholas   14 E-1 Track Club        15:01.23
 38 Pitts, Erik               13 Walton Track Club     15:07.66   26
 39 Elrod, Arthur             14 Peachtree Ci          15:09.20   27
 40 Meitz, Cooper             13 Unattached            15:10.38
 41 Davis, Jacob              14 Unattached            15:22.00
 42 Whedbee, Joshua           13 Junior Wolve          15:27.88   28
 43 McLaughlin, William       13 Peachtree Ci          15:31.54   29
 44 Henson, John              14 Peachtree Ci          15:34.03   30
 45 Fravel, Hayden            14 Alpha Crush Runn      15:34.69   31
 46 Donovan, Thomas           13 Alpha Crush Runn      15:36.15   32
 47 Gray, Leo                 13 Unattached            15:36.74
 48 Pelland, Brian            13 Alpha Crush Runn      15:37.50
 49 Brennan, Dylan            13 Great Strides         15:39.40   33
 50 Wood, Alexander           14 Peachtree Ci          15:42.55   34
 51 Francis, Isaiah           13 Alpha Crush Runn      15:49.79   35
 52 Akridge, Hunter           14 Great Strides         15:57.68   36
 53 Csuka, Stephen            14 Great Strides         16:05.60   37
 54 Bedell, William           14 Walton Track Club     16:10.23   38
 55 Beam, Joshua              13 Carrollton T          16:12.08
 56 Merchant, Harsh           13 Lassiter Jr CC        16:13.21   39
 57 Beebe, Taylor             14 Elite Striders        16:22.43
 58 Davis, Luke               14 Unattached            16:27.27
 59 Carroll, Gregory          13 Woyo                  16:28.42   40
 60 Pereira, Colin            14 HeartSoleRC           16:30.53
 61 Newton, Darian            14 Alpha Crush Runn      16:30.73   41
 62 Maynard, Justin           13 Junior Wolve          16:40.10   42
 63 Harrison, Benjamin        14 Lassiter Jr CC        16:41.47   43
 64 Perkins, Adam             13 Great Strides         16:45.36   44
 65 Shadoff, Evan             13 Great Strides         16:50.18   45
 66 Herron, Justin            13 Lassiter Jr CC        16:54.95   46
 67 Garcia, Matthew           13 Woyo                  17:05.86   47
 68 Marnell, Beau             13 Etowah Youth          17:37.07
 69 Rogers, William           14 Alpha Crush Runn      17:52.61
 70 Tucker, Glenn             13 Great Strides         17:53.28   48
 71 Grace, Anthony            13 HeartSoleRC           19:01.99
 72 Mead, Connor              13 Alpha Crush Runn      19:06.10
 73 Norris, Connor            13 Alpha Crush Runn      19:09.57
 74 Turner, Dawson            14 HeartSoleRC           19:14.08
 75 Black, Kieran             13 Etowah Youth          19:14.97
 76 Eison, Turner             13 Great Strides         19:48.93   49
 77 King, Benjamin            14 Walton Track Club     19:49.89   50
 78 Cole, Noah                13 JackRabbit Track      19:55.86
 79 Woodall, Christian        14 Junior Wolve          20:15.83   51
 80 Rolen, Michael            13 Kennworth Tr          20:23.12
 81 Daniel, Gabe              13 Etowah Youth          22:03.80
 82 Singletary, Lyle          14 Lassiter Jr CC        22:21.16   52
 83 Foster, Nathan            13 Junior Wolve          22:55.09   53
 84 Sodhi, Jagpreet           13 Lassiter Jr CC        23:50.51   54
 85 Fletcher, Eric            13 HeartSoleRC           24:00.97

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Junior Wolverines XC         58    5    9   10   11   23   28   42   51   53
      Total Time:  1:12:04.43
         Average:    14:24.89
   2 Walton Track Club            74    2    7   15   24   26   38   50
      Total Time:  1:12:34.08
         Average:    14:30.82
   3 Peachtree City Flash Yout    82    1   12   20   22   27   29   30   34
      Total Time:  1:12:39.97
         Average:    14:32.00
   4 Alpha Crush Running Club     83    3    6   18   25   31   32   35   41
      Total Time:  1:13:33.82
         Average:    14:42.77
   5 Woyo                         90    4   13   16   17   40   47
      Total Time:  1:14:09.42
         Average:    14:49.89
   6 Great Strides                95    8   14   19   21   33   36   37   44   45
      Total Time:  1:13:56.12
         Average:    14:47.23
   7 Lassiter Jr CC              234   39   43   46   52   54
      Total Time:  1:36:01.30
         Average:    19:12.26

Event 9  Girls 15-16 5k Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 DuPont, Kaylee            15 Great Strides         18:21.37    1
  2 Galarza-Paez, Lizette     16 Great Strides         18:52.16    2
  3 Bergey, Milicent          15 Great Strides         18:59.11    3
  4 Flynt, Lauren             16 JackRabbit Track      19:02.40    4
  5 Brown, Jocelyn            16 Unattached            19:09.52
  6 Maisel, Emma              16 Great Strides         19:37.68    5
  7 Davis, Mara               15 Peachtree Ci          19:38.75    6
  8 Sidman, Emma              15 Peachtree Ci          19:38.95    7
  9 Wagner, Victoria          16 Alpha Crush Runn      19:48.90    8
 10 Tucker, Anna              16 Unattached            19:51.14
 11 Tomlinson, Alaina         15 Peachtree Ci          20:02.33    9
 12 Handel, Sophia            16 Peachtree Ci          20:11.14   10
 13 Phinney, Sarah            16 Peachtree Ci          20:14.44   11
 14 Konitshek, Aurora         15 Unattached            20:26.59
 15 McKinnon, Bonnie          16 Great Strides         20:28.63   12
 16 Veith, Isabel             16 JackRabbit Track      20:33.54   13
 17 Phelps, Chloe             15 Alpha Crush Runn      20:36.41   14
 18 Lee, Erica                16 Peachtree Ci          21:00.89   15
 19 Ericson, Julie            15 Great Strides         21:08.65   16
 20 Bowers, Emily             15 Alpha Crush Runn      21:14.92   17
 21 Blair, Tatyana            15 Great Strides         21:28.21   18
 22 Huntington, Anna          16 Unattached            21:49.93
 23 Lee, Taylor               16 Peachtree Ci          21:51.23   19
 24 Saliba, Elizabeth         15 JackRabbit Track      21:52.16   20
 25 McKelvey, Tori            16 Unattached            21:57.80
 26 Davis, Sophie             16 Mustangs              22:00.30
 27 Brooks, Shealyn           15 Alpha Crush Runn      22:01.41   21
 28 Dezwart, Kimberly         15 JackRabbit Track      22:03.79   22
 29 Nails, Tori               16 Peachtree Ci          22:23.73   23
 30 Slocumb, Nichole          15 Peachtree Ci          22:29.63   24
 31 Burgess, Kate             16 Alpha Crush Runn      22:39.62   25
 32 Silver, Rachel            15 JackRabbit Track      22:53.55   26
 33 Turnier, Dori             16 Peachtree Ci          23:06.66   27
 34 Tomlinson, Audrey         15 Peachtree Ci          23:25.29   28
 35 Gleason, Audrey           15 Unattached            24:01.61
 36 Bash, Annabelle           16 Acce                  24:17.65
 37 Belinoski, Natalia        16 JackRabbit Track      24:25.34   29
 38 Richwine, Samantha        15 JackRabbit Track      24:44.95   30
 39 Butzer, Julianna          16 Alpha Crush Runn      25:26.11   31
 40 Markey, Katherine         16 JackRabbit Track      25:38.21   32
 41 Fletcher, Catherine       15 HeartSoleRC           27:29.66
 42 Eckles, Jacqueline        16 JackRabbit Track      27:51.79   33
 43 Catania, Sarah            15 Great Strides         33:29.57   34

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Great Strides                23    1    2    3    5   12   16   18   34
      Total Time:  1:36:18.95
         Average:    19:15.79
   2 Peachtree City Flash Yout    43    6    7    9   10   11   15   19   23   24
      Total Time:  1:39:45.61
         Average:    19:57.13
   3 Alpha Crush Running Club     85    8   14   17   21   25   31
      Total Time:  1:46:21.26
         Average:    21:16.26
   4 JackRabbit Track             85    4   13   20   22   26   29   30   32   33
      Total Time:  1:46:25.44
         Average:    21:17.09

USATF Rule 7.9(b) TEAM SCORING
LONG DISTANCE RUNNING, CROSS COUNTRY, AND RACE WALKING
Ties between two or more teams shall be resolved by determining which team wins the most one-on-one match-ups among their five scoring members, comparing first to first, second to second, and so on through the final scoring place.  Alpha Crush wins tie 3 (17 v. 20, 21 v 22, 25 v 26) to 2 (4 v 8, 13 v 14).

Event 9  Girls 17-18 5k Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hurley, Emma Grace        17 Peachtree Ci          17:55.71    1
  2 Gollnick, Hailey          18 Peachtree Ci          18:38.59    2
  3 Hayden, Anna              17 Peachtree Ci          19:36.38    3
  4 Sims, Emily               17 Peachtree Ci          20:10.28    4
  5 Ruiz, Amy                 17 Alpha Crush           20:15.80
  6 Ratcliff, Savannah        18 Lanier Light          20:22.39
  7 Zander-Velloso, Tarna     18 Peachtree Ci          20:48.18    5
  8 Bellora, Caitlin          17 Peachtree Ci          21:41.75    6
  9 Lewis, Deanna             17 Lanier Light          21:45.87
 10 Dickinson, Abigail        17 Peachtree Ci          24:56.96    7
 11 Singh, Raveena            17 JackRabbit Track      25:16.46
 12 Allen, Jessica            17 Sapphire - R          26:58.86

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Peachtree City Flash Yout    15    1    2    3    4    5    6    7
      Total Time:  1:37:09.14
         Average:    19:25.83

Event 10  Boys 15-16 5k Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Nail, Parker              16 Peachtree Ci          16:00.69    1
  2 Parker, Sean              16 Woyo                  16:16.77
  3 Patterson, Matthew        16 Great Strides         16:35.59    2
  4 Johnston, Thomas          15 Lanier Light          16:41.56    3
  5 Cooke, Nicholas           16 Etowah Youth          16:42.71
  6 Bryant, Nicholas          16 Peachtree Ci          16:47.81    4
  7 Elliott, Andrew           16 Lanier Light          16:49.13    5
  8 McCauley, Griffin         15 Peachtree Ci          16:49.43    6
  9 Tysor, Joshua             15 Peachtree Ci          16:49.79    7
 10 McGorrey, Matthew         16 Alpha Crush Runn      16:54.48    8
 11 Cantrell, Zac             15 Creekview Yo          16:57.73
 12 Reiser, Marc              16 Etowah Youth          17:05.94
 13 Jones, Jordan             15 Peachtree Ci          17:10.35    9
 14 Roberts, Parker           16 Alpha Crush Runn      17:16.40   10
 15 Crippen-Ginsburg, Frank   16 Unattached            17:19.13
 16 Dearman, William          16 Peachtree Ci          17:22.32   11
 17 Sebba, Gregor             15 Lanier Light          17:23.33   12
 18 Tardif, Davis             16 Alpha Crush Runn      17:23.63   13
 19 Francis, Luke             16 Great Strides         17:24.50   14
 20 Donahue, Connor           16 Peachtree Ci          17:27.30   15
 21 Brock, Logan              16 Lanier Light          17:30.24   16
 22 Lewis, Chris              16 Lanier Light          17:51.61   17
 23 Meyer, Bryce              16 Alpha Crush Runn      18:01.00   18
 24 Patterson, Joshua         15 Great Strides         18:03.37   19
 25 Mitchell, Reese           16 Unattached            18:04.71
 26 Warner, Nicholas          16 Great Strides         18:09.53   20
 27 Lail, Andrew              16 Peachtree Ci          18:22.64   21
 28 Kraus, Kyle               15 Unattached            18:31.56
 29 Hilinski, Kendall         16 Peachtree Ci          18:33.90   22
 30 Lynch, Sam                16 Mustangs              18:35.98
 31 Harman, Camden            15 Alpha Crush Runn      18:41.38   23
 32 Bower, Sebastian          15 Great Strides         19:10.17   24
 33 Ellison, John             16 Peachtree Ci          19:14.90   25
 34 Green, Lindsey            16 Lanier Light          19:37.57   26
 35 Spurlock, Christian       16 HeartSoleRC           19:38.69
 36 York, James               16 Mustangs              21:04.75
 37 Garrett, Caleb            16 Junior Wolve          21:04.99
 38 Harkins, Roy              15 Unattached            21:09.43
 39 Oxley, Drew               15 Lanier Light          21:10.14   27
 40 Eades, David              15 Lanier Light          21:27.03   28
 41 Kelly, Patrick            16 Peachtree Ci          21:58.39   29
 42 Fletcher, Joshua          16 HeartSoleRC           23:38.47

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Peachtree City Flash Yout    27    1    4    6    7    9   11   15   21   22
      Total Time:  1:23:38.07
         Average:    16:43.62
   2 Lanier Lightning Running     53    3    5   12   16   17   26   27   28
      Total Time:  1:26:15.87
         Average:    17:15.18
   3 Alpha Crush Running Club     72    8   10   13   18   23
      Total Time:  1:28:16.89
         Average:    17:39.38
   4 Great Strides                79    2   14   19   20   24
      Total Time:  1:29:23.16
         Average:    17:52.64

Event 10  Boys 17-18 5k Run CC
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Miles, Quintin            18 Lanier Light          15:35.11
  2 Martinez, Stephen         17 Unattached            15:40.20
  3 Bowie, Samuel             17 Peachtree Ci          15:43.59    1
  4 McLeod, Kaleb             17 Unattached            15:59.50
  5 Peppenhorst, Ryan         18 Lanier Light          16:15.22
  6 Warren, Joshua            18 Peachtree Ci          16:22.36    2
  7 Meade, Preston            17 Alpha Crush Runn      16:26.36    3
  8 Beavers, Blake            17 Etowah Youth          16:30.98
  9 Hilinski, Kevin           18 Peachtree Ci          16:32.24    4
 10 Gray, Austin              17 Peachtree Ci          16:34.16    5
 11 Miller, Matthew           17 Peachtree Ci          16:43.00    6
 12 Tardif, Brandon           18 Alpha Crush Runn      16:49.75    7
 13 Roberts, Cedric           17 Peachtree Ci          16:50.62    8
 14 Warner, Max               17 Unattached            16:56.55
 15 Pelham, Jonathan          17 Peachtree Ci          16:58.62    9
 16 Hasse, William            17 Unattached            17:00.69
 17 Rush, Beau                17 Lanier Light          17:06.28
 18 Livingston, Reed          17 Peachtree Ci          17:17.61   10
 19 Fravel, John              17 Alpha Crush Runn      17:19.86   11
 20 Bacastow, Wesley          17 Unattached            17:47.11
 21 Hazzard, Devin            18 Mustangs              17:49.20
 22 Maxson, John              17 Unattached            17:54.42
 23 Glorvigen, Joshua         17 Peachtree Ci          18:22.69   12
 24 Futrell, Wesley           17 West Georgia          18:44.79
 25 Kirkup, Christian         17 Alpha Crush Runn      18:57.72   13
 26 Tysor, Caleb              17 Peachtree Ci          19:42.84   14
 27 Baars, Tyler              18 Peachtree Ci          19:48.31   15
 28 Ray, John                 17 Mustangs              20:55.26
 29 Hutchinson, Nicholas      18 Alpha Crush Runn      21:18.91   16
 30 Foster, Quint             17 Mustangs              23:23.71

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Peachtree City Flash Yout    18    1    2    4    5    6    8    9   10   12
      Total Time:  1:21:55.35
         Average:    16:23.07
   2 Alpha Crush Running Club     50    3    7   11   13   16
      Total Time:  1:30:52.60
         Average:    18:10.52