Meet Results - Etowah XC Meet - October 3, 2015

[10/4/2015] Note: There are a number of results marked with "??? Incorrect athlete" as the age division for the specified athlete is incorrect, therefore the wrong bib number was recorded.  My guess is that either the athlete was given the wrong bib by the coach (happened with Alpha Crush) or there was a data entry error where wrong bib was recorded.
USATF GA XC - Etowah Youth Cross Country

Event 1  2000 Meter Run CC 8 & Under Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schlaupitz, Brynn          8 Alpha Crush            8:29.21
  2 Norris, Ryan               8 Alpha Crush            8:39.18
  3 Savage, Lilly              8 Woodstock Yo           8:49.84
  4 Higgins, Addison           8 Etowah Youth           8:53.22
  5 Thomason, Sasha            8 Jefferson Pa           8:55.97
  6 Herring, Kaitlyn           7 Jefferson Pa           8:57.29
  7 Curtis, Kamoree            8 JackRabbit Track       9:04.98
  8 Bryant, Lorelei            8 Ptc Flash              9:06.36    1
  9 Kallbreier, Taylor         7 Etowah Youth           9:09.92
 10 Old, Mallory               8 Walton Youth           9:11.31
 11 Sarden, Haley              7 East Cobb Ch           9:11.36
 12 Chiabotti, Mia             7 Dekalb Trailblazers    9:19.29
 13 Ezell, Alena               8 Etowah Youth           9:28.38
 14 Carlson, Claire            7 Carrollton XC          9:31.29
 15 Rooks, Jaylyn              8 Carrollton XC          9:31.82
 16 Eaker, Allie               7 JackRabbit Track       9:40.52
 17 Trask, Nanea               8 Lassiter Jr CC         9:46.85
 18 Ohonde, Megan              8 Ptc Flash              9:51.22    2
 19 Turnier, Abby              8 Ptc Flash              9:54.62    3
 20 Miller, Jessica            8 Carrollton XC          9:58.66
 21 Cole, Clare                8 Alpha Crush           10:04.96
 22 Van Horn, Claire           8 Dekalb Trailblazers   10:17.52
 23 Yarbrough, Norah           8 Elite Striders        10:21.04
 24 North, Sarah               8 Elite Striders        10:35.15
 25 Webb, Ansley               8 Dekalb Trailblazers   10:38.24
 26 Anderson, Vivian           7 Ptc Flash             10:45.63    4
 27 Bryant, Genevieve          6 Ptc Flash             10:48.24    5
 28 Parker, Sadie              8 Creekview Jr          10:49.84
 29 Grogan, Charlie Sue        6 Cherokee Jun          10:50.52
 30 Bigda, Honor               6 Lassiter Jr CC        10:52.44
 31 Hepburn, Jaylah            8 Marietta Tra          10:55.46
 32 Mason, Ally                8 Dekalb Trailblazers   10:57.15
 33 Burke, Gianna              7 Marietta Tra          11:08.75
 34 Al-Ghani, Myah             7 JackRabbit Track      11:08.80
 35 Fuller, Josie              8 Jefferson Pa          11:10.87
 36 Esposito, Lillian          8 Cherokee Jun          11:10.97
 37 Cuneo, Grace               8 Ptc Flash             11:11.07    6
 38 Frady, Evie                6 Cherokee Jun          11:16.76
 39 Boestfleish, Grace         7 Marietta Tra          11:20.76
 40 Lussier, Hailey            7 Carrollton XC         11:25.15
 41 Wisdom, Luci               8 Lassiter Jr CC        11:28.51
 42 Witten, Layyan             6 JackRabbit Track      11:39.42
 43 McNeice, Emily            11 Walton Youth          11:58.49 ??? Incorrect athlete
 44 Leach, Ava                 7 Jefferson Pa          11:59.47
 45 Clay, Emma                 6 Creekview Jr          12:11.14
 46 Morris, Dash               8 Unattached            12:33.94
 47 Hoeller, Amelia            6 Walton Youth          12:38.80
 48 Anderson, Gretchen         8 Ptc Flash             12:40.24    7
 49 Harvey, Lynden             6 Walton Youth          12:42.78
 50 Taylor, Tatijana           8 Ptc Flash             12:50.76    8
 51 Sweeney, Megan             8 Cherokee Jun          13:00.83
 52 Cuneo, Ella                6 Ptc Flash             13:23.04    9
 53 Watson, Caroline           7 HeartsoleRC           13:23.63
 54 Kann, Willow               7 Ptc Flash             14:19.11   10
 55 Frizzell, Madeline         7 Ptc Flash             14:35.74   11

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Ptc Flash                    15    1    2    3    4    5    6    7    8    9
      Total Time:    50:26.07
         Average:    10:05.22



Event 2  2000 Meter Run CC 8 & Under Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thompson, Clark            8 Ptc Flash              7:58.07
  2 Busbin, Alexander          8 E-1 Track Club         8:19.34
  3 Davis, Jonathan            8 Walton Youth           8:22.68    1
  4 McDonald, Bowen            8 Elite Striders         8:27.29
  5 Douglas, Jonah             8 Walton Youth           8:41.62    2
  6 Comsudes, Sam              7 Marietta Tra           8:42.91
  7 Sarden, Aidan              8 East Cobb Ch           8:47.07
  8 Albano, Alexander          7 Marietta Tra           8:48.09
  9 Brush, Brock               8 Jefferson Pa           8:49.26
 10 Carey, Anderson            8 Walton Youth           8:58.66    3
 11 Littlejohn, Evan           8 Dekalb Trailblazers    8:59.63
 12 Newell, Grayson            8 Creekview Jr           9:33.11
 13 Patel, Kush                8 Carrollton XC          9:37.95
 14 Deslyper, William          7 Ptc Flash              9:43.94
 15 Brooks, Reese              8 Creekview Jr           9:46.38
 16 Nobles, Quinn              7 Alpha Crush            9:49.09
 17 McBride, Aidan             8 East Cobb Ch           9:50.04
 18 Duffie, Julian             7 Alpha Crush            9:57.47
 19 Taylor, Andrew            13 Alpha Crush            9:57.47 ??? Incorrect athlete
 20 Wilson, Braxton            8 Carrollton XC         10:09.18
 21 Sheehy, Donovan            8 Alpha Crush           10:10.39
 22 Ellingson, Thijs           7 Etowah Youth          10:12.35    4
 23 Thomas, Jeremiah           7 Etowah Youth          10:16.46    5
 24 Carlin, Avery              7 Walton Youth          10:27.21    6
 25 Fletcher, Ethan            8 Etowah Youth          10:38.82    7
 26 Turner, Troy               7 Creekview Jr          10:39.87
 27 Lippers, Will              8 Etowah Youth          10:41.49    8
 28 Babish, Peter              6 Lassiter Jr CC        10:48.60
 29 Herring, Brady             7 Ptc Flash             10:54.42
 30 Baker, Emory               7 Neon Runners          10:56.78
 31 Thomas, Oren               7 Etowah Youth          11:08.21    9
 32 Boss, Reese                8 Carrollton XC         11:09.34
 33 Norcutt, Bryce             6 JackRabbit Track      11:31.28
 34 Haffner, Ki                8 Etowah Youth          11:36.46   10
 35 Rhodes, Zayne              8 Jefferson Pa          11:37.21
 36 Hoeller, George            8 Walton Youth          11:40.00   11
 37 Naughton, Liam             8 Etowah Youth          11:43.77   12
 38 Maldonado, Ian             7 Marietta Tra          12:07.39
 39 Johnson, Will              6 Elite Striders        12:36.60
 40 Mayfield, Ben              6 Lassiter Jr CC        12:38.40
 41 Cockrell, Sam              5 Lassiter Jr CC        12:38.70
 42 Dyckowski, David           7 Cherokee Jun          12:47.07
 43 Venkataraman, Varun        7 East Cobb Ch          12:48.91
 44 Camp, Jackson              9 Carrollton XC         12:52.28
 45 Thomas, Jordan             6 Etowah Youth          12:52.42   13
 46 Hambrick, Garrett          5 Walton Youth          12:55.38   14

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Youth                 23    1    2    3    6   11   14
      Total Time:    48:10.17
         Average:     9:38.04
   2 Etowah Youth Track Club      33    4    5    7    8    9   10   12   13
      Total Time:    52:57.33
         Average:    10:35.47


Event 3  3k Run CC 9-10 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Heppner, Heidi             9 Alpha Crush           11:56.15    1
  2 Tarpley, Taylor           10 Ptc Flash             12:05.22    2
  3 Warnick, Gabriella        10 Walton Youth          12:24.09    3
  4 Tilley, Addison            9 Marietta Tra          12:51.41
  5 Bryan, Olivia              9 Etowah Youth          13:10.01    4
  6 Collins, Sarah-Corrine     9 JackRabbit Track      13:13.89    5
  7 Kallbreier, Abbie          9 Etowah Youth          13:26.05    6
  8 Ellis, Torri              10 Neon Runners          13:29.73
  9 Dembski, Emery            10 Walton Youth          13:33.53    7
 10 Ayers, Ansley             10 Jefferson Pa          13:33.56
 11 Fath, Lauren               9 Creekview Jr          13:38.13
 12 Polk, Cameryn              9 Ptc Flash             13:40.71    8
 13 Rager, Katelyn            10 Alpha Crush           13:42.93    9
 14 Comsudes, Gabrielle       10 Marietta Tra          13:45.34
 15 Harvey, Sophie-Katherine  10 Walton Youth          13:49.07   10
 16 Etris, Audrey             11 Jefferson Pa          13:50.61
 17 Daniel, Emily              9 Ptc Flash             13:59.51   11
 18 Henry, Sarah              10 JackRabbit Track      14:03.09   12
 19 Moore, Brighton           10 Lassiter Jr CC        14:24.74   13
 20 Smith, Paulina            10 JackRabbit Track      14:32.99   14
 21 Ayers, Aliyah              9 Carrollton XC         14:34.88
 22 Greene, Allie             10 Woodstock Yo          14:36.38
 23 Chiabotti, Catherine       9 Dekalb Trailblazers   14:38.79   15
 24 Codner, Olivia            10 Carrollton XC         14:47.26
 25 Keith, Kelley             10 Lassiter Jr CC        15:05.42   16
 26 Blaich, Anna               9 Dekalb Trailblazers   15:07.53   17
 27 Martinez-Gay, Alondra Zo  10 Marietta Tra          15:08.28
 28 Wingerter, Hannah         10 Walton Youth          15:08.78   18
 29 Cuneo, Mariyah            10 Ptc Flash             15:15.17   19
 30 Thomas, Miyah              9 Etowah Youth          15:17.67   20
 31 Hall, Erin                10 Etowah Youth          15:23.09   21
 32 Collins, Amelia            9 Dekalb Trailblazers   15:26.78   22
 33 Guyton, Jaci               9 Carrollton XC         15:26.84
 34 Brown, Emma               10 Walton Youth          15:28.59   23
 35 Ortlund, Tait              9 Dekalb Trailblazers   15:33.49   24
 36 Frady, Lyla                9 Cherokee Jun          15:33.84
 37 Pickerel, McKenzie         9 Alpha Crush           15:34.45   25
 38 Barkhuff, Katjana         10 Ptc Flash             15:47.25   26
 39 Cockrell, Emma             9 Lassiter Jr CC        15:52.37   27
 40 Ghorley, Jaden            10 Cherokee Jun          15:52.98
 41 Carlson, Alexis           10 Junior Hoyas          15:57.39
 42 Leenerts, Emma            10 Cherokee Jun          15:59.92
 43 Duffie, Alexandra          9 Alpha Crush           16:11.30   28
 44 Brodmyer, Paige            9 Lassiter Jr CC        16:16.41   29
 45 Mayfield, Hannah           9 Lassiter Jr CC        16:27.70   30
 46 Finley, Robin              9 JackRabbit Track      16:37.80   31
 47 Weatherby, Loralei        10 Marietta Tra          16:42.22
 48 Rolen, Brooke              9 Kennworth Tr          16:43.55
 49 Lott, Abigail             10 Jefferson Pa          16:44.30
 50 Franklin, Caroline         9 Ptc Flash             16:45.44   32
 51 Jurs, Isabella            10 Etowah Youth          16:48.24   33
 52 Scales, Raeda             10 Neon Runners          16:52.80
 53 Granade, Mary              9 Walton Youth          16:58.09   34
 54 Friedman, Dalty            9 Jefferson Pa          17:17.74
 55 Cullen, Erin              10 Ptc Flash             17:26.39   35
 56 Metlick, Emma Blair       10 Lyndon XC             17:26.43
 57 Dudley, Maggie             9 Carrollton XC         17:56.83
 58 Santiago, Brianna          9 JackRabbit Track      17:57.23   36
 59 McCleery, Adeline         10 Ptc Flash             18:13.31   37
 60 Easley, London             9 JackRabbit Track      18:15.73   38
 61 Alligood, Caroline         9 Lassiter Jr CC        18:17.29   39
 62 Smith, Emily               9 Cherokee Chr          18:50.43
 63 Conrad, Abigail           10 HeartsoleRC           19:18.12
 64 Hale, Kaitlyn             10 JackRabbit Track      19:18.62   40
 65 Bellon, Kira              10 HeartsoleRC           19:19.25
 66 Eddy, Mckenzie            10 HeartsoleRC           19:22.30
 67 McPherson, Grace           9 Cherokee Jun          19:23.68
 68 Vuckovic, Katherine       14 Unattached            20:12.98 ??? Incorrect athlete
 69 Dudeja, Shreya            10 Dekalb Trailblazers   20:29.43   41
 70 vom Saal, Ansley           9 Walton Youth          20:31.52   42
 71 Baird, Katelyn             9 Alpha Crush           20:32.77   43
 72 Kharrat, Nora              9 Lyndon XC             20:40.17
 73 Hardin, Carissa            9 Bremen Recre          23:06.67

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Youth                 61    3    7   10   18   23   34   42
      Total Time:  1:10:24.06
         Average:    14:04.82
   2 Ptc Flash                    66    2    8   11   19   26   32   35   37
      Total Time:  1:10:47.86
         Average:    14:09.58
   3 Etowah Youth Track Club      84    4    6   20   21   33
      Total Time:  1:14:05.06
         Average:    14:49.02
   4 JackRabbit Track             98    5   12   14   31   36   38   40
      Total Time:  1:16:25.00
         Average:    15:17.00
   5 Alpha Crush Running Club    106    1    9   25   28   43
      Total Time:  1:17:57.60
         Average:    15:35.52
   6 Lassiter Jr CC              115   13   16   27   29   30   39
      Total Time:  1:18:06.64
         Average:    15:37.33
   7 Dekalb Trailblazers         119   15   17   22   24   41
      Total Time:  1:21:16.02
         Average:    16:15.21


Event 4  3k Run CC 9-10 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Rush, Julian              10 Ptc Flash             11:12.52    1
  2 Helms, Grant              10 Walton Youth          11:40.25    2
  3 Young, Jake               10 Walton Youth          11:56.85    3
  4 Ellingson, Ry             10 Etowah Youth          12:09.69    4
  5 Mitchell, John             9 Walton Youth          12:19.47    5
  6 Squires, Corbin            9 JackRabbit Track      12:24.33
  7 Cole, Timothy             10 Alpha Crush           12:28.76    6
  8 Mata, Daniel              10 North DeKalb Blaze    12:38.30
  9 Hankins, Jackson          10 JackRabbit Track      12:40.42
 10 Sellers, Mitchell          9 Ptc Flash             12:42.33    7
 11 Heffelfinger, Ryan        10 Ptc Flash             12:49.30    8
 12 Bilderback, Clark         10 Alpha Crush           12:58.49    9
 13 Brenneman, Benny          10 Walton Youth          13:03.03   10
 14 Pokorny, John Paul        10 Lassiter Jr CC        13:03.18
 15 Morris, Tyson             10 Unattached            13:08.06
 16 Bourgeois, Jack            9 Marietta Tra          13:09.59
 17 Driscoll, Grant            9 Cherokee Jun          13:10.14
 18 Rountree, Wesley          10 Etowah Youth          13:14.56   11
 19 Sleight, Joshua           10 E-1 Track Club        13:16.57
 20 Cantrell, Cayden           9 Creekview Jr          13:18.03   12
 21 Diedrich, Luke            10 Ptc Flash             13:19.93   13
 22 Roach, Bankson             9 Ptc Flash             13:20.07   14
 23 Ade, Rackley              12 Etowah Youth          13:26.80   15 ??? Incorrect athlete
 24 Horton, Preston           10 Alpha Crush           13:34.89   16
 25 Price, Brady               9 Bremen Recre          13:43.15
 26 Engberg, Soren             9 Walton Youth          13:43.60   17
 27 Caputo, Nicholas           9 Ptc Flash             13:47.78   18
 28 Bielamowicz, Henry        10 Dekalb Trailblazers   13:51.55   19
 29 Boyle, Thomas             10 Junior Hoyas          13:54.32
 30 Stokes, Dylan             10 Walton Youth          14:07.47   20
 31 Quirk, David              10 Walton Youth          14:13.90   21
 32 Minter, David             10 Etowah Youth          14:15.18   22
 33 Grinner, Jacob            11 Dekalb Trailblazers   14:15.61   23 ??? Incorrect athlete
 34 Oakes, DJ                  9 Etowah Youth          14:15.73   24
 35 Shields, George            9 Walton Youth          14:27.43   25
 36 Ade, Walker               10 Etowah Youth          14:29.70   26
 37 Holness, Rohan             9 Neon Runners          14:30.41   27
 38 Aycock, James              9 Walton Youth          14:32.94   28
 39 Rivera-Santiago, Leandro  10 Neon Runners          14:33.62   29
 40 Driscoll, Bart            13 Cherokee Jun          14:34.56 ??? Incorrect athlete
 41 Polk, Connor               9 Ptc Flash             14:38.73   30
 42 Edmondson, James          10 Neon Runners          14:38.92   31
 43 Dunagan, Decator          10 Jefferson Pa          14:47.45
 44 Dater, Ryan                9 Marietta Tra          14:47.80
 45 Atanacio, Thonali         10 Neon Runners          14:48.62   32
 46 Shaw, Cooper              10 Marietta Tra          14:53.88
 47 Parker, Gabriel            9 Creekview Jr          14:55.77   33
 48 Niederjohn, Max           10 Walton Youth          14:59.56   34
 49 Skinner, Joseph           10 Ptc Flash             15:01.78   35
 50 Walker, Matthew            9 Etowah Youth          15:03.62   36
 51 Martin, Nicholas          12 Etowah Youth          15:05.05   37 ??? Incorrect athlete
 52 Will, Brandon              9 Ptc Flash             15:06.16   38
 53 Parker, Dane               9 Ptc Flash             15:11.53   39
 54 Reilly, Cooper            10 Cherokee Jun          15:13.61
 55 Bailey, Sawyer             9 Walton Youth          15:16.02   40
 56 Urguhart, Harri           10 Junior Hoyas          15:19.14
 57 Cross, Thomas             10 Alpha Crush           15:23.52   41
 58 Shade, Cole                9 Lassiter Jr CC        15:25.76
 59 Abinoor, Michael           9 Creekview Jr          15:29.13   42
 60 Upchurch, Blake            9 Creekview Jr          15:32.37   43
 61 Ghent, Andrew              9 Alpha Crush           15:37.31   44
 62 Kelly, Jackson            10 Walton Youth          15:38.11   45
 63 Hockman, Christian        10 Etowah Youth          15:39.12   46
 64 Rose, Micah                9 Lassiter Jr CC        15:44.90
 65 Perchalski, Taylor        10 Woodstock Yo          15:51.81
 66 Chumbley, Weston          11 Cherokee Chr          15:52.38 ??? Incorrect athlete
 67 Waldrop, Carson            9 Carrollton XC         15:53.03
 68 Deslyper, Thomas           9 Ptc Flash             16:02.44   47
 69 Benson, Cap                9 Jefferson Pa          16:07.02
 70 Holmfelt, Zachary         10 Etowah Youth          16:09.28   48
 71 Lewis, Noah                9 Ptc Flash             16:10.10   49
 72 Upchurch, Ben             10 Creekview Jr          16:33.49   50
 73 Rickman, Michael          10 Dekalb Trailblazers   16:37.79   51
 74 Pearson, Connor            9 Etowah Youth          16:39.53   52
 75 Verdon, Jace              10 Walton Youth          16:42.13   53
 76 Sinclair, Will             9 Dekalb Trailblazers   16:43.63   54
 77 Downing, Sheldon          10 Marietta Tra          17:00.03
 78 Warren, Matthew           10 Carrollton XC         17:12.40
 79 Lawless, Jack Henry        9 Etowah Youth          17:16.21   55
 80 Taylor, Nikola            10 Ptc Flash             17:23.28   56
 81 Wilson, Campbell          10 Elite Striders        17:34.34
 82 Hobbs, Cameron            10 Lyndon XC             17:35.48
 83 Plummer, Jackson          10 Jefferson Pa          17:36.97
 84 Sjogren, Nolan             9 Dekalb Trailblazers   17:40.61   57
 85 Busbin, Nicholas          10 E-1 Track Club        17:53.77
 86 Evans, Jackson            10 Lassiter Jr CC        18:42.51
 87 Galombos, Chandler        11 Cherokee Chr          19:05.35 ??? Incorrect athlete
 88 Sutton, Dempsey           10 Alpha Crush           19:46.50   58
 89 Williams, III, Allen      10 North DeKalb Blaze    21:17.69
 90 Brown, Delano             10 Neon Runners          23:15.33   59
 91 Venkataraman, Tarun       10 East Cobb Ch          24:49.71

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Youth                 37    2    3    5   10   17   20   21   25   28
      Total Time:  1:02:43.20
         Average:    12:32.64
   2 Ptc Flash                    43    1    7    8   13   14   18   30   35   38
      Total Time:  1:03:24.15
         Average:    12:40.83
   3 Etowah Youth Track Club      76    4   11   15   22   24   26   36   37   46
      Total Time:  1:07:21.96
         Average:    13:28.40
   4 Alpha Crush Running Club    116    6    9   16   41   44   58
      Total Time:  1:10:02.97
         Average:    14:00.60
   5 Neon Runners                178   27   29   31   32   59
      Total Time:  1:21:46.90
         Average:    16:21.38
   6 Creekview Jr. Grizzlies Y   180   12   33   42   43   50
      Total Time:  1:15:48.79
         Average:    15:09.76
   7 Dekalb Trailblazers         204   19   23   51   54   57
      Total Time:  1:19:09.19
         Average:    15:49.84


Event 5  3k Run CC 11-12 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Heppner, Clara            11 Alpha Crush           11:39.74    1
  2 Walker, Allie             12 Ptc Flash             11:41.78    2
  3 Ellis, Ariel              12 Alpha Crush           12:21.74    3
  4 Lance, Meg                12 Etowah Youth          12:25.79    4
  5 Daniel, Audra             12 Ptc Flash             12:28.38    5
  6 Brown, Brianna            12 Ptc Flash             12:33.19    6
  7 Hoppenfeld, Alexa         11 Alpha Crush           12:41.78    7
  8 Bailey, Ella              11 Walton Youth          12:44.74    8
  9 Rydinsky, Hattie          12 Marietta Tra          12:46.42    9
 10 Brothers, Avery           11 Etowah Youth          12:46.59   10
 11 Lippers, Erin             12 Etowah Youth          12:54.95   11
 12 Setlock, Glenda           12 Woodstock Yo          12:56.50
 13 Davis, Haley              11 Dekalb Trailblazers   12:57.94
 14 Chalker, Caitlin          11 Dekalb Trailblazers   13:07.32
 15 Blurton, Catherine        11 JackRabbit Track      13:15.07   12
 16 Raniere, Julia            12 Ptc Flash             13:25.86   13
 17 McNeice, Emily            11 Walton Youth          13:33.23   14
 18 Van Horn, Kate            11 Dekalb Trailblazers   13:34.63
 19 Pray-Brown, Asydiah       11 JackRabbit Track      13:38.45   15
 20 Hernandez, Bela           11 Alpha Crush           13:39.76   16
 21 Calbert, Makenna          12 Etowah Youth          13:43.23   17
 22 Calbert, Natalie          12 Etowah Youth          13:45.38   18
 23 Parker, Emily             12 Jefferson Pa          13:47.78
 24 Makenna, Akhaila          11 Marietta Tra          13:52.34   19
 25 Alsup, Paris              12 Ptc Flash             13:52.85   20
 26 Jung, Katie               12 Lassiter Jr CC        13:52.94   21
 27 Olvin, Veronica           12 Etowah Youth          13:54.60   22
 28 Craig, Sydney             11 Etowah Youth          13:55.74   23
 29 Olvin, Caroline           11 Etowah Youth          13:56.72   24
 30 Halfmann, Kaia            12 Walton Youth          14:04.09   25
 31 Murray, Abby              12 Ptc Flash             14:06.91   26
 32 Pakulski, Anna Marie      12 Ptc Flash             14:12.99   27
 33 Zotti, Sophia             11 Walton Youth          14:14.52   28
 34 Herman, Mary Helen        12 Marietta Tra          14:15.01   29
 35 Mazloom, Leila            12 Marietta Tra          14:16.24   30
 36 Kewin, Delaney            11 Junior Hoyas          14:17.52   31
 37 Heinsz, Brienna           12 Ptc Flash             14:18.74   32
 38 Giffen, Avery             12 Ptc Flash             14:19.68   33
 39 Hepler, Emma Grace        11 Ptc Flash             14:27.20   34
 40 Theriault, Haley          12 Etowah Youth          14:27.21   35
 41 Hooker, Anna              12 Etowah Youth          14:28.21   36
 42 Nace, Erika               12 HeartsoleRC           14:33.15
 43 Parker, Lillian           11 Jefferson Pa          14:34.87
 44 Gibbs, Kathleen           12 Walton Youth          14:35.94   37
 45 Shepherd, Alana           11 JackRabbit Track      14:36.54   38
 46 Mitravich, Ava            11 Walton Youth          14:42.07   39
 47 Baird, Sarah Grace        11 Alpha Crush           14:42.13   40
 48 Acampora, Emily           11 Junior Hoyas          14:43.69   41
 49 Etris, Audrey             11 Jefferson Pa          14:44.32
 50 Canter, Annaleigh         12 Junior Hoyas          14:50.02   42
 51 Stevenson, Natalie        11 Junior Hoyas          14:54.89   43
 52 Messick, Sarah Pruitt     12 Dekalb Trailblazers   14:56.08
 53 Boehmer, Mollie           12 Woodstock Yo          15:04.12
 54 Miller, Elizabeth         11 Ptc Flash             15:06.52   44
 55 Lodde, Elise              12 Lassiter Jr CC        15:09.72   45
 56 Minton, Audrey            12 Alpha Crush           15:14.79   46
 57 Hutchins, Eliza           12 Lassiter Jr CC        15:15.68   47
 58 Kann, Willow               7 Ptc Flash             15:17.17   48 ??? Incorrect athlete
 59 Jain, Saloni              11 Walton Youth          15:27.69   49
 60 McBride, Allyria          11 East Cobb Ch          15:41.51
 61 Ayers, Anna               12 Carrollton XC         15:42.10
 62 Flynn, Emma               12 Alpha Crush           15:46.33   50
 63 Langelotti, Ila           12 Junior Hoyas          15:49.87   51
 64 Maggard, Emma             12 Marietta Tra          16:03.51   52
 65 Dopfel, Briana            11 Walton Youth          16:04.41   53
 66 Slocumb, Knyesha          11 Smyrna Elite          16:04.81
 67 Cash, Lillian             10 Jefferson Pa          16:04.97 ??? Incorrect athlete
 68 Smith, Leah               11 Ptc Flash             16:05.72   54
 69 Rolen, Jenna              11 Junior Hoyas          16:05.82   55
 70 Catalano, Sofia           12 Cherokee Jun          16:15.84
 71 Finley, Robin              9 JackRabbit Track      16:19.92   56 ??? Incorrect athlete
 72 Lansdowne, Lucy           12 Walton Youth          16:25.13   57
 73 Mavor, Kaitlyn            11 Junior Hoyas          16:28.05   58
 74 Monti, Sophie             12 Marietta Tra          16:43.92   59
 75 Chumbley, Brianne         12 Cherokee Chr          16:45.83
 76 Eckman, Katie             11 Cherokee Jun          16:47.68
 77 Jackson, Kayla            11 Alpha Crush           16:59.03   60
 78 Stange, Gianna            11 Ptc Flash             17:09.13
 79 Gantt, Katie              11 Etowah Youth          17:11.05   61
 80 Shelton, Jaime            11 JackRabbit Track      17:17.17   62
 81 Glaza, Alexa              11 Woodstock Yo          17:21.13
 82 Coleman, Alexa            11 Lassiter Jr CC        17:32.36   63
 83 Sells, Livy               11 Etowah Youth          17:59.56   64
 84 Gutta, Malli              11 Lassiter Jr CC        18:18.47   65
 85 Cuneo, Julia              11 Ptc Flash             19:01.30
 86 Martin, Nicole            12 Etowah Youth          19:02.86   66
 87 Kunst, Megan              13 Junior Hoyas          19:24.12   67 ??? Incorrect athlete
 88 Berisford, Caitlin        12 HeartsoleRC           21:27.63
 89 Flint, Marion             12 Walton Youth          21:36.31   68
 90 Owens, Kaylen             11 Ptc Flash             26:17.75

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Ptc Flash                    46    2    5    6   13   20   26   27   32   33
      Total Time:  1:04:02.06
         Average:    12:48.42
   2 Etowah Youth Track Club      60    4   10   11   17   18   22   23   24   35
      Total Time:  1:05:35.94
         Average:    13:07.19
   3 Alpha Crush Running Club     67    1    3    7   16   40   46   50   60
      Total Time:  1:05:05.15
         Average:    13:01.03
   4 Walton Youth                112    8   14   25   28   37   39   49   53   57
      Total Time:  1:09:12.52
         Average:    13:50.51
   5 Marietta Track Club XC      139    9   19   29   30   52   59
      Total Time:  1:11:13.52
         Average:    14:14.71
   6 JackRabbit Track            183   12   15   38   56   62
      Total Time:  1:15:07.15
         Average:    15:01.43
   7 Junior Hoyas                208   31   41   42   43   51   55   58   67
      Total Time:  1:14:35.99
         Average:    14:55.20
   8 Lassiter Jr CC              241   21   45   47   63   65
      Total Time:  1:20:09.17
         Average:    16:01.84


Event 6  3k Run CC 11-12 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Shelton, Sully            12 Junior Hoyas          10:37.62    1
  2 Vos, Joseph               11 Alpha Crush           11:07.86    2
  3 Rogers, Reagan            12 Cherokee Chr          11:09.23
  4 Hakes, William            12 Walton Youth          11:24.09    3
  5 Shade, Jack               12 Lassiter Jr CC        11:30.15    4
  6 Rodriguez, Ryan           12 Lassiter Jr CC        11:30.37    5
  7 Ravenscraft, Mark         11 Junior Hoyas          11:35.69    6
  8 Mason, Owen               12 Woodstock Yo          11:37.98    7
  9 Hoppenfeld, Eli           12 Alpha Crush           11:39.74    8
 10 Gates, Bryson             11 Unattached            11:40.52
 11 Farrell, Clark            11 Cherokee Jun          11:53.61    9
 12 Wainaina, James           12 East Cobb Ch          11:58.68
 13 Hoppenfeld, Ryan          11 Alpha Crush           12:00.16   10
 14 Leahy, Evan               11 Dekalb Trailblazers   12:04.04   11
 15 Geist, Ethan              11 Cherokee Jun          12:05.72   12
 16 Rush, Nathan              12 Ptc Flash             12:07.79   13
 17 Squires, Hayden           11 JackRabbit Track      12:09.51   14
 18 Tate, Matthew             12 Walton Youth          12:12.96   15
 19 Herbert, Jacob            11 Cherokee Jun          12:13.57   16
 20 Robison, Warren           12 Ptc Flash             12:16.81   17
 21 Pelland, Luke             12 Unattached            12:18.65
 22 Peacock, Gabe             12 Ptc Flash             12:18.78   18
 23 Horn-Morawa, Luca         11 Dekalb Trailblazers   12:22.66   19
 24 Bartnicki, Ethan          11 Walton Youth          12:26.39   20
 25 May, James                12 Marietta Tra          12:31.03   21
 26 Mwangi, Vince             11 Etowah Youth          12:36.35   22
 27 Rock, Tyler               12 Ptc Flash             12:38.85   23
 28 Crutchfield, Grant        12 Ptc Flash             12:40.06   24
 29 Mazurek, Roger            12 JackRabbit Track      12:46.95   25
 30 Haskett, Rylan            12 Woodstock Yo          12:47.40   26
 31 Hartsog, Andrew           11 JackRabbit Track      12:49.17   27
 32 Reiner, Austin            11 Dekalb Trailblazers   12:52.93   28
 33 McClelland, Colin         12 Unattached            12:54.86
 34 Moore, Zeller             12 Lassiter Jr CC        13:00.71   29
 35 Gallagher, Jackson        12 Woodstock Yo          13:07.49   30
 36 Sehorn, Andrew            12 Woodstock Yo          13:09.11   31
 37 Melson, Noah              11 Carrollton XC         13:11.08
 38 Smith, Kolby              12 Ptc Flash             13:14.08   32
 39 Cockrell, Brennen         11 Lassiter Jr CC        13:18.36   33
 40 Brush, Brett              12 Jefferson Pa          13:19.49
 41 Stevens, Kohl             11 Cherokee Chr          13:21.32
 42 Barnes, will              11 Marietta Tra          13:22.75   34
 43 Davis, Amari              11 Smyrna Elite          13:23.90
 44 Vincent, Andrew           12 Junior Hoyas          13:24.41   35
 45 Tock, Sam                 11 Lassiter Jr CC        13:24.41   36
 46 Richardson, William       12 Woodstock Yo          13:32.80   37
 47 Carroll, Nolan            12 Lassiter Jr CC        13:34.23   38
 48 Diaz, Dominic             12 Lassiter Jr CC        13:36.80   39
 49 Geist, Asa                12 Cherokee Jun          13:39.61   40
 50 Webb, Barrett             11 Cherokee Jun          13:39.85   41
 51 Cross, Stephen            12 Alpha Crush           13:39.95   42
 52 Mignerey, Hayes           11 Alpha Crush           13:46.52   43
 53 Ortkiese, Rainer          12 North DeKalb Blaze    13:51.06
 54 Leach, Will               11 Jefferson Pa          13:53.18
 55 Lengefeld, Garrett        12 Alpha Crush           13:53.88   44
 56 Marjoram, AidanNEEDUSATF  12 Walton Youth          14:02.67   45
 57 Edens, Samuel             12 Walton Youth          14:04.27   46
 58 Owens, Andrew             12 Marietta Tra          14:06.87   47
 59 McVey, Kaden              11 Junior Hoyas          14:08.23   48
 60 Grieb, Andrew             14 HeartsoleRC           14:09.39 ??? Incorrect athlete
 61 Godwin, Jack              11 Carrollton XC         14:10.65
 62 Cole, Andrew              11 E-1 Track Club        14:12.23
 63 Foraker, Ashton           12 Alpha Crush           14:14.25   49
 64 Coe, Thelonius            12 Cherokee Chr          14:15.78
 65 Bresnock, Roman           12 Marietta Tra          14:16.41   50
 66 Erens, Jack               12 Dekalb Trailblazers   14:17.00   51
 67 Zimmer, Colin             11 Walton Youth          14:17.06   52
 68 Wyman, Mason              11 Junior Hoyas          14:18.35   53
 69 Oakes, DJ                  9 Etowah Youth          14:19.10   54 ??? Incorrect athlete
 70 Bourgeois, Ross           11 Marietta Tra          14:19.16   55
 71 Ball, Riley               11 Creekview Jr          14:20.21
 72 Bledsoe, Joshua           11 Creekview Jr          14:22.79
 73 Mabry, Chad               11 Junior Hoyas          14:25.08   56
 74 Holmgren, Miller          11 Junior Hoyas          14:25.68   57
 75 Phillips, Owen            11 Alpha Crush           14:28.48   58
 76 Edwards, Daniel           11 Smyrna Elite          14:30.54
 77 Groome, Scott             11 Ptc Flash             14:32.12   59
 78 Lamprea, Daniel           12 Lyndon XC             14:34.49
 79 Grogan, Seth               9 Cherokee Jun          14:37.84   60 ??? Incorrect athlete
 80 Quirk, Paul               11 Walton Youth          15:00.10   61
 81 Riddle, Jonathan          11 Woodstock Yo          15:05.49   62
 82 Armour, Josh              12 Dekalb Trailblazers   15:05.76   63
 83 Warren, Patrick           11 Walton Youth          15:17.81   64
 84 Critser, Chase            12 Alpha Crush           15:19.60   65
 85 Thornton, Samuel          12 Walton Youth          15:19.80   66
 86 Sansone, Joseph           11 Alpha Crush           15:21.11   67
 87 Schaefer, John            12 Jefferson Pa          15:22.44
 88 Eggins, William           11 Lyndon XC             15:23.82
 89 Cook, Drew                11 Marietta Tra          15:26.10   68
 90 Weatherby, Stephen        12 Cherokee Jun          15:29.04   69
 91 Pannell, Austin           11 HeartsoleRC           15:31.75
 92 McDonald, Hudson          11 Elite Striders        15:34.74
 93 Randall, Owen             11 Junior Hoyas          15:38.76   70
 94 Carroll, Jared            12 Woodstock Yo          15:43.94   71
 95 Rafanelli, Robert         11 Lyndon XC             15:45.34
 96 Mayfield, John            12 Marietta Tra          15:45.43   72
 97 Lawrence, Ryan            12 Cherokee Jun          15:56.48   73
 98 Terlisner, Jack           11 Dekalb Trailblazers   16:02.01   74
 99 Yarbrough, Camp           11 Elite Striders        16:20.25
100 Carlson, Michael          11 Lassiter Jr CC        16:20.30   75
101 Blanton, Jonathan         11 Cherokee Jun          16:20.87   76
102 Wellons, Kody             11 Ptc Flash             16:24.80   77
103 Lambert, Luke             12 Cherokee Jun          16:26.25   78
104 Rhue, Grayson             11 Alpha Crush           16:26.26   79
105 Dobso, Kyle               11 Ptc Flash             16:27.84   80
106 Gnagey, Gavin             12 Junior Hoyas          16:31.22   81
107 Watson, Dillon            11 Etowah Youth          16:33.76   82
108 Pitchford, Aiden          11 Cherokee Jun          16:40.11   83
109 Greer, Thomas             11 Cherokee Jun          16:41.41   84
110 Baker, Alex               12 Cherokee Jun          16:45.04   85
111 Haymore, Austin           11 Cherokee Jun          17:17.27
112 Weeks, Jackson            11 Ptc Flash             17:26.14   86
113 Giraldo, Nicolas          11 Marietta Tra          17:29.06   87
114 Akin, Carson              11 Lassiter Jr CC        17:57.29   88
115 Valbrun, Mekhi            12 Marietta Tra          18:13.54   89
116 Martin, Nicholas          12 Etowah Youth          18:13.66   90
117 Cook, Ethan               11 Marietta Tra          18:33.69   91
118 Harsh, Camden             11 JackRabbit Track      18:33.75   92
119 Harrell, Caleb            12 JackRabbit Track      18:40.53   93
120 Lowe, Willie              12 Carrollton XC         18:55.64
121 Baker, Asa                12 Cherokee Jun          19:14.11
122 Ade, Rackley              12 Etowah Youth          20:10.50   94
123 Jennings, Charlie         11 Cherokee Jun          23:06.10
124 Singh, Harman             11 JackRabbit Track      24:11.38   95

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Ptc Flash                    95   13   17   18   23   24   32   59   77   80
      Total Time:  1:02:02.29
         Average:    12:24.46
   2 Alpha Crush Running Club    105    2    8   10   42   43   44   49   58   65
      Total Time:  1:02:14.23
         Average:    12:26.85
   3 Lassiter Jr CC              107    4    5   29   33   36   38   39   75   88
      Total Time:  1:02:44.00
         Average:    12:32.80
   4 Cherokee Junior Warriors    118    9   12   16   40   41   60   69   73   76
      Total Time:  1:03:32.36
         Average:    12:42.48
   5 Walton Youth                129    3   15   20   45   46   52   61   64   66
      Total Time:  1:04:10.38
         Average:    12:50.08
   6 Woodstock Youth Track Clu   131    7   26   30   31   37   62   71
      Total Time:  1:04:14.78
         Average:    12:50.96
   7 Junior Hoyas                143    1    6   35   48   53   56   57   70   81
      Total Time:  1:04:04.30
         Average:    12:48.86
   8 Dekalb Trailblazers         172   11   19   28   51   63   74
      Total Time:  1:06:42.39
         Average:    13:20.48
   9 Marietta Track Club XC      207   21   34   47   50   55   68   72   87   89
      Total Time:  1:08:36.22
         Average:    13:43.25
  10 JackRabbit Track            251   14   25   27   92   93   95
      Total Time:  1:14:59.91
         Average:    14:59.99
  11 Etowah Youth Track Club     342   22   54   82   90   94
      Total Time:  1:21:53.37
         Average:    16:22.68


Event 7  4k Run CC 13-14 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Vuckovic, Katherine       14 Unattached            14:30.39
  2 Gates, Makena             13 Unattached            15:03.01
  3 Mclean, Katelyn           13 Alpha Crush           15:34.46    1
  4 Smith, Zoe                13 Ptc Flash             15:42.69
  5 Filipek, Isabel           13 Alpha Crush           15:45.55    2
  6 Saddler, Reese            13 JackRabbit Track      15:50.30    3
  7 Rickheim, Samantha        13 Alpha Crush           16:08.97    4
  8 Dobso, Megan              13 Ptc Flash             16:19.01
  9 Whiteside, Tia            14 Alpha Crush           16:32.13    5
 10 Bradshaw, Riley           13 JackRabbit Track      16:34.90    6
 11 King, Najiyah             14 JackRabbit Track      16:35.48    7
 12 Knickerbocker, Kayla      13 Junior Hoyas          17:04.78    8
 13 Dudley, Mikayla           13 JackRabbit Track      17:12.23    9
 14 Valdez, Maria             13 Junior Hoyas          17:17.15   10
 15 Singh, Karisma            14 JackRabbit Track      17:44.83   11
 16 Whiteside, Taylor         14 Alpha Crush           17:48.60   12
 17 Pierce, Caroline          13 Etowah Youth          17:51.24
 18 Williams, Zelda           13 Walton Youth          17:58.29   13
 19 Stephens, Maggie          13 Alpha Crush           17:59.76   14
 20 Barrett, Kimberly         13 Woodstock Yo          17:59.81
 21 Rains, Mary               13 Alpha Crush           18:09.56   15
 22 Sims, Elle                13 Cherokee Chr          18:13.63
 23 Sirmans, Hannah           13 Jefferson Pa          18:52.49
 24 Ortlund, Kaegan           13 Dekalb Trailblazers   18:53.27   16
 25 Johnson, Hannah           13 Etowah Youth          19:01.01
 26 McCann, Olivia            13 Junior Hoyas          19:06.21   17
 27 Stiber, Avery             14 Woodstock Yo          19:14.19
 28 McVey, Savannah           13 Junior Hoyas          19:30.18   18
 29 Mellor, Abigail           14 Alpha Crush           19:57.70   19
 30 Riddick, Hannah           14 Woodstock Yo          20:01.93
 31 Ziobron, Zoe              14 Alpha Crush           20:06.39   20
 32 Bragg, Amy                13 Ptc Flash             20:08.45
 33 Kelsch, Natalie           13 Walton Youth          20:09.38   21
 34 Hartsog, Madeline         13 JackRabbit Track      20:19.81   22
 35 Spratt, Faith             13 Etowah Youth          20:22.53
 36 DeMerchant, Melody        13 Lassiter Jr CC        20:24.52   23
 37 Andrey, Victoria          13 Alpha Crush           20:27.62   24
 38 Hock, Isabella            13 Walton Youth          20:43.62   25
 39 Trask, Malia              13 Lassiter Jr CC        20:54.11   26
 40 Stephenson, Ashlyn        13 Junior Hoyas          20:54.15   27
 41 Fishel, Virginia          13 Cherokee Chr          21:22.97
 42 Kunst, Megan              13 Junior Hoyas          21:33.31   28
 43 Menshon, Taylor           13 Etowah Youth          21:35.93
 44 Van Horn, Sara            13 Dekalb Trailblazers   21:40.55   29
 45 Hudson, Emma              13 Dekalb Trailblazers   21:48.06   30
 46 Harrison, Caroline        13 Lassiter Jr CC        21:50.06   31
 47 O'Connell, Emily          13 Junior Hoyas          21:56.46   32
 48 Wahlen, Emery             13 Dekalb Trailblazers   21:58.17   33
 49 Fox, KayLea               13 Ptc Flash             22:00.48
 50 Baerman, Lucy             13 Dekalb Trailblazers   22:02.00   34
 51 Herbert, Jessica          13 Cherokee Jun          22:11.46
 52 Shade, Kate               14 Lassiter Jr CC        22:40.23   35
 53 Carroll, Maleri           14 Woodstock Yo          22:42.34
 54 Romick, Cora              13 HeartsoleRC           22:56.96
 55 Brown, Alexis             13 Lassiter Jr CC        23:00.10   36
 56 Franks, Roxy              13 Junior Hoyas          23:01.27   37
 57 Holdmeyer, Alexa          13 Walton Youth          23:54.01   38
 58 Corcoran, Madalyn         14 Walton Youth          23:54.39   39
 59 Gibson, Julia             13 Lassiter Jr CC        24:04.90   40
 60 Cannon, Mary              13 Junior Hoyas          24:08.19   41
 61 Conrad, Emily             14 HeartsoleRC           24:12.98
 62 Camerieri, Catherine Coc  13 Lassiter Jr CC        25:06.85   42
 63 Brown, Olivia             13 Cherokee Chr          26:43.33
 64 Winn, Olivia              14 Cherokee Chr          26:52.25
 65 Campistrano, Joanna       13 JackRabbit Track      29:50.45   43

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     24    1    2    4    5   12   14   15   19   20
      Total Time:  1:21:49.71
         Average:    16:21.95
   2 JackRabbit Track             36    3    6    7    9   11   22   43
      Total Time:  1:23:57.74
         Average:    16:47.55
   3 Junior Hoyas                 80    8   10   17   18   27   28   32   37   41
      Total Time:  1:33:52.47
         Average:    18:46.50
   4 Walton Youth                136   13   21   25   38   39
      Total Time:  1:46:39.69
         Average:    21:19.94
   5 Dekalb Trailblazers         142   16   29   30   33   34
      Total Time:  1:46:22.05
         Average:    21:16.41
   6 Lassiter Jr CC              151   23   26   31   35   36   40   42
      Total Time:  1:48:49.02
         Average:    21:45.81


Event 7  4k Run CC 15-18 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thomas, Isabella          15 Creekview Jr          15:47.78
  2 Knepp, Miranda            17 Cherokee Chr          19:12.02
  3 Hultstrom, Alexandra      16 Cherokee Chr          19:52.63
  4 Albright, Rachel          15 Etowah Youth          20:45.72


Event 8  4k Run CC 13-14 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Pelland, Brian            14 Alpha Crush           13:46.38
  2 Brown, William            13 Walton Youth          13:54.36    1
  3 DeBoy, Alex               13 Ptc Flash             14:24.83    2
  4 Tavani, RJ                13 Alpha Crush           14:30.27
  5 Brodmyer, Devon           13 Lassiter Jr CC        14:52.73    3
  6 Beam, Joshua              14 Carrollton XC         14:56.62
  7 Driscoll, Bart            13 Cherokee Jun          15:00.78    4
  8 Rajbhandari, Pranav       13 Walton Youth          15:19.19    5
  9 Helms, Alex               13 Walton Youth          15:22.35    6
 10 Tull, Charlie             14 Junior Hoyas          15:30.31    7
 11 Blanton, Christopher      13 Cherokee Jun          15:34.48    8
 12 Marshall, Hayden          13 Alpha Crush           15:37.32
 13 Williamson, Zeke          14 Jefferson Pa          16:11.51
 14 Tarpley, Alex             13 Ptc Flash             16:18.55    9
 15 Miner, Evan               13 Unattached            16:22.95
 16 Ohonde, Tristen           13 Ptc Flash             16:31.71   10
 17 Batcha, Justin            13 Ptc Flash             16:31.98   11
 18 Albers, Matthew           13 Lassiter Jr CC        16:48.87   12
 19 Moyer, Dustin             14 Cherokee Jun          17:01.30   13
 20 Caldwell, Jacob           14 Cherokee Chr          17:04.87
 21 Wilhelm, Josh             14 Lassiter Jr CC        17:26.64   14
 22 Bigda, Trevor             14 Lassiter Jr CC        17:49.11   15
 23 Marnell, Beau             14 Etowah Youth          17:52.59
 24 Owens, Max                14 Alpha Crush           18:00.57
 25 Mata, Alejandro           14 North DeKalb Blaze    18:03.21
 26 Sweeney, Jonathan         13 Cherokee Jun          18:08.76   16
 27 Keith, Nathan             13 Lassiter Jr CC        18:13.21   17
 28 Lowe, Zach                13 Junior Hoyas          18:14.62   18
 29 Acampora, Kyle            13 Junior Hoyas          18:31.23   19
 30 Carmichael, Austin        13 Ptc Flash             18:32.74   20
 31 Garity, Noah              14 Cherokee Jun          18:34.20   21
 32 Griffith, Mitchell        13 Cherokee Jun          18:34.43   22
 33 Terevino, Brendan         13 Marietta Tra          18:35.88
 34 Urowsky, Jake             13 Walton Youth          18:38.56   23
 35 Rolen, Michael            14 Junior Hoyas          18:40.36   24
 36 Cole, Noah                14 JackRabbit Track      18:44.56
 37 Boyle, James              13 Junior Hoyas          19:09.04   25
 38 Gnagey, Braiden           14 Junior Hoyas          19:12.92   26
 39 Maneiro, Calvin           14 Cherokee Jun          19:30.36   27
 40 Adams, Avery              14 Woodstock Yo          19:36.59
 41 Coker, Grey               10 Junior Hoyas          19:47.48   28 ??? Incorrect athlete
 42 Spratt, Luke              13 Etowah Youth          19:55.80
 43 Gustafson, Ethan          13 East Cobb Ch          20:07.02
 44 Busch, Tyler              14 Dekalb Trailblazers   20:15.64
 45 Grieb, Andrew             14 HeartsoleRC           20:21.53
 46 Hood, William             14 Walton Youth          20:43.44   29
 47 Verdon, Julian            13 Walton Youth          21:05.08   30
 48 Smith, Micah              13 HeartsoleRC           21:38.48
 49 Starnes, Thomas           13 Lyndon XC             21:46.23
 50 Zertuche, Dilyn           13 Creekview Jr          21:55.86
 51 Weider, Mike              13 Dekalb Trailblazers   22:15.98
 52 Heimbigner, Conrad        14 Cherokee Jun          23:31.08   31

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Ptc Flash                    52    2    9   10   11   20
      Total Time:  1:22:19.81
         Average:    16:27.97
   2 Lassiter Jr CC               61    3   12   14   15   17
      Total Time:  1:25:10.56
         Average:    17:02.12
   3 Cherokee Junior Warriors     62    4    8   13   16   21   22   27   31
      Total Time:  1:24:19.52
         Average:    16:51.91
   4 Walton Youth                 64    1    5    6   23   29   30
      Total Time:  1:23:57.90
         Average:    16:47.58
   5 Junior Hoyas                 93    7   18   19   24   25   26   28
      Total Time:  1:30:05.56
         Average:    18:01.12


Event 8  4k Run CC 15-18 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================

15-16 Results 4000 Run
  1 Corbin, Walter            16 Cherokee Chr          15:26.72    1
  2 Neiman, Luke              16 Cherokee Chr          15:33.33    2
  3 Smith, Jake               15 Cherokee Chr          15:35.65    3
  4 Rogers, Quinn             15 Cherokee Chr          16:07.45    4
  5 Beebe, Taylor             15 Elite Striders        16:15.21
  6 Jarrard, Briggs           15 Cherokee Chr          16:42.70    5
  7 Shortell, Parker          18 Ntc Flames            17:05.89
  8 Lewis, Edwin              15 Lyndon XC             19:37.45
  9 Dooley, Brandon           16 HeartsoleRC           23:17.31