Meet Results - Walton Invitational - Walton High School - May 28, 2015

Event 1  3000 Meter Run 11-12 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
Finals
  1 Bailey, Ella              12 Walton              12:15.07   12:27.79
  2 Craig, Sydney             12 Etowah              13:00.00   14:36.90
  3 Rolen, Jenna              12 Kennworth                      15:15.68
 -- Fairlie, Miranda          12 Alpha Crush         12:47.23        DNS

Event 2  3000 Meter Run 11-12 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Vos, Joseph               12 Alpha Crush         10:48.00   10:48.30
  2 Mahorner, Andrew          11 Kennworth                      12:15.96
  3 Eye, Seth                 11 Etowah              12:30.00   12:21.04
  4 Daniels, Tyler            11 Etowah              12:45.00   12:42.25

Event 3  3000 Meter Run 13-14 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 McLean, Katelyn           14 Alpha Crush         11:24.13   11:21.62
  2 Ellis, Ariel              13 Alpha Crush         12:47.23   12:35.95
  3 Calbert, Makenna          13 Etowah              13:00.00   13:27.38
  4 Crutchfield, Alison       13 Walton                         14:29.04
  5 Flynn, Emma               13 Alpha Crush         14:14.33   14:40.28
  6 Hooker, Anna              13 Etowah              13:30.00   14:41.15
  7 Windham, Katherine        14 Kennworth           14:22.21   15:01.12
  8 Calbert, Natalie          13 Etowah              13:00.00   15:36.66

Event 4  3000 Meter Run 13-14 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Marshall, Hayden          14 Alpha Crush         10:32.81   10:53.81
  2 Bekele, Lucas             13 Alpha Crush         11:11.83   11:05.52
  3 Jackson, Trent            13 Creekview                      11:54.75
  4 Tate, Matthew             13 Walton              11:38.68   11:58.67
  5 Garriques, Braeden        13 Creekview           12:00.29   11:58.91
  6 Foraker, Ashton           13 Alpha Crush         12:29.81   12:58.63

Event 5  3000 Meter Run 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
 -- Thomas, Bella             16 Creekview                           DNS

Event 6  3000 Meter Run 15-16 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Pelland, Brian            15 Alpha Crush         10:13.90   10:14.80
  2 Wyman, Matthew            15 Kennworth                      11:48.13
  3 Rolen, Michael            15 Kennworth                      13:15.72
 -- Mateo, Axel               15 Unattached           9:50.00        DNS
 -- Johnson, Gus              15 Alpha Crush         13:07.91        DNS

Event 10  400 Meter Dash 8 & Under Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Goss, Nya                  8 Milton Steelers                 1:26.12   3
  2 Dennis, Simone             8 Alpha Crush          1:29.83    1:29.90   1
  3 Matthews, Ava              8 Walton                          1:37.27   1
  4 Matthews, Lillian          8 Walton                          1:37.46   1
  5 Brookshire, Lillian        8 Creekview            1:37.01    1:37.69   1
  6 Daniels, Mallory           8 Etowah                          1:37.71   2
  7 Clay, Emma                 7 Creekview                       1:38.46   1
  8 Harvey, Lynden             7 Walton                          1:46.20   2
  9 Dioguardi, Adalynn         7 Creekview                       1:48.34   3
 -- Ibrahim, Jineen            7 Milton Steelers                     DNS   3
 -- Waldron, Elizabeth         8 Walton                              DNS   3
 -- Graaff, Paisley            6 Etowah                              DNS   2
 -- Sims, Nye'zurri            6 Kennworth                           DNS   1
 -- Delgado, Nicole            8 Walton                              DNS   2
 -- Lubin, Jada                8 Kennworth                           DNS   3

Event 11  400 Meter Dash 8 & Under Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Lester, Tristian           8 Milton Steelers                 1:17.96   5
  2 Stricklin, Daniel          8 Walton                          1:21.92   2
  3 Floyd, Bryce               7 Walton                          1:24.35   3
  4 Ellingson, Thijs           8 Unattached           1:25.00    1:25.13   4
  5 Wheeler, Palmer            8 Walton                          1:26.65   2
  6 Schuster, Franklin         8 Etowah                          1:27.56   2
  7 Thomas, Jeremiah           8 Etowah                          1:27.78   3
  8 Killam, Matthew            8 Etowah                          1:29.81   1
  9 Grant, Jacob               7 Alpha Crush          1:37.31    1:31.57   4
 10 Dennis, Ramsey             8 Walton                          1:32.16   1
 11 Estes, Lawson              8 Milton Steelers                 1:32.89   5
 12 Derenstein, Alexander      8 Walton                          1:33.44   4
 13 Thomas, Oren               8 Etowah                          1:34.53   1
 14 Duffie, Julian             8 Alpha Crush          1:32.99    1:43.69   4
 15 Tharpe, Ryland             6 Etowah                          1:51.05   3
 16 Mance, Xavier              6 Unattached           1:45.00    1:55.33   4
 17 Hosea, Landon              5 Milton Steelers                 2:11.10   5
 18 Thomas, Elijah             5 Etowah                          2:17.58   3
 -- Fournier, Asher            7 Walton                              DNS   1
 -- Graaff, Caleb              8 Etowah                              DNS   3
 -- Thomas, Jordan             7 Etowah                              DNS   4
 -- Hirschy, Wyatt             8 Creekview                           DNS   1
 -- Smallwood, Amari           7 Kennworth                           DNS   2
 -- Brooks, Ezra               8 Walton                              DNS   2
 -- Chari, Keith               6 Walton                              DNS   1
 -- Anand, Anish               7 Walton                              DNS   2

Event 12  400 Meter Dash 9-10 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Heppner, Heidi            10 Alpha Crush          1:12.48    1:11.61   3
  2 Thomas, Miyah             10 Etowah                          1:13.55   1
  3 Palma, Manuela            10 Walton                          1:21.94   1
  4 Dennis, Leelah            10 Alpha Crush          1:19.66    1:21.97   3
  5 Sharma, Anita              9 Walton                          1:23.39   1
  6 Duffie, Alexandra         10 Alpha Crush          1:26.86    1:28.65   3
  7 Ray, London                9 Alpha Crush          1:29.97    1:30.15   3
  8 Vela, Liliana              9 Walton                          1:30.56   2
  9 Cole, Clare                9 Alpha Crush          1:27.41    1:31.46   3
 10 Sierra, Gabriella         10 Etowah                          1:33.68   2
 11 Dalal, Varnika             9 Walton                          1:35.57   2
 12 Brown, Macyn               9 Creekview            1:41.86    1:38.95   3
 13 Ross, Virginia            10 Creekview                       1:48.39   1
 -- Henry, Gabriela            9 Milton Steelers                     DNS   2
 -- Partain, Lyla              9 Creekview                           DNS   1
 -- Wilson, Carlie             9 Kennworth                           DNS   2
 -- Taylor, Marisa             9 Kennworth                           DNS   2
 -- Brooks, Kaia              10 Walton                              DNS   1

Event 13  400 Meter Dash 9-10 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Goss, Eddie               10 Milton Steelers                 1:11.55   6
  2 Malloy, David             10 Kennworth                       1:12.29   2
  3 Gross, Tyler               9 Kennworth                       1:14.74   3
  4 Abel, Gregory              9 Walton                          1:15.06   3
  5 Mitchell, John            10 Walton                          1:15.44   3
  6 Anderson, Oliver          10 Kennworth                       1:15.65   2
  7 Mance, Christopher        10 Unattached           1:16.00    1:16.20   5
  8 Sarden, Aidan              9 Walton                          1:17.04   2
  9 Wolfenbarger, William     10 Kennworth                       1:18.07   5
 10 Ibrahim, Hinza            10 Milton Steelers                 1:18.25   6
 11 Price, Victor              9 Kennworth                       1:20.51   1
 12 Wilson, Shawn              9 Kennworth                       1:22.71   2
 13 Fournier, Chase            9 Walton                          1:22.88   4
 14 Bryan, Cooper             10 Etowah                          1:23.49   1
 15 Douglas, Jonah             9 Walton                          1:24.00   1
 16 Isibor, Christiaan        10 Milton Steelers                 1:25.31   6
 17 Tis, Landon               10 Walton                          1:26.28   3
 18 Bailey, Sawyer            10 Walton                          1:28.90   4
 19 Morin, Kiefer              9 Walton                          1:29.78   4
 20 Keel, James                9 Walton                          1:30.28   1
 21 Daumeyer, Joe              9 Alpha Crush          1:28.43    1:31.81   5
 22 Van Loo, Christian         9 Alpha Crush          1:39.74    1:37.35   5
 23 Avery, Garrett            10 Creekview                       1:37.82   4
 24 Stricklin, Alexander      10 Walton                          1:39.78   1
 25 Kalia, Rohan              10 Walton                          1:40.51   2
 26 Smith, Clement            10 Creekview                       1:41.50   2
 -- Norton, Braeden            9 Creekview                           DNS   4
 -- Vaccaro, Nicholas          9 Creekview            1:21.56        DNS   5
 -- O'Meara, Gabe             10 Alpha Crush                         DNS   3
 -- O'Meara, Ian              10 Alpha Crush          1:26.58        DNS   5
 -- Awoleye, David             9 Walton                              DNS   4
 -- Becerra, Yisrael           9 Walton                              DNS   1
 -- Anand, Ashwin              9 Walton                              DNS   3

Event 14  400 Meter Dash 11-12 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Goss, Jada                12 Milton Steelers                 1:09.33   2
  2 Moore, Kayla              11 Etowah                          1:14.57   2
  3 Zotti, Sophia             12 Walton                          1:16.12   1
  4 McGruder, Ansley          12 Kennworth                       1:16.54   3
  5 Hernandez, Bela           12 Unattached           1:20.00    1:17.63   4
  6 Long, Jasmine             11 River Ridge          1:14.38    1:20.01   4
  7 Jain, Saloni              12 Walton                          1:21.66   1
  8 Pickles, Emma             12 Kennworth                       1:23.18   2
  9 Lyen, Ashley              12 Etowah                          1:24.16   2
 10 McKenzie, Adelaide        11 Walton                          1:24.18   4
 11 Calmer, Kennedy           12 Walton                          1:24.74   2
 12 Harvey, Sophie-Katherine  11 Walton                          1:27.17   3
 13 Miranda, Aaliyah          12 Alpha Crush          1:25.10    1:29.59   4
 14 Smith, Gabriella          12 Kennworth                       1:31.29   3
 15 Peterson, Ansley          12 Walton                          1:32.23   3
 -- Sack, Casler              12 Walton                              DNS   3
 -- Smallwood, Alana          11 Kennworth                           DNS   1
 -- Otersen, Julianne         11 Creekview                           DNS   3
 -- Rainwater, Hallie         12 Alpha Crush          1:25.35        DNS   4
 -- Blackwell, Anna Grace     12 Creekview                           DNS   2
 -- Jewsome, Meriah           12 Kennworth                           DNS   1
 -- Bradford, Sophia          12 River Ridge                         DNS   1
 -- Sykes, Macie Grace        11 Creekview            1:13.34        DNS   4

Event 15  400 Meter Dash 11-12 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Mwangi, Vince             12 Etowah                          1:03.33   1
  2 Vos, Joseph               12 Alpha Crush                     1:07.10   2
  3 Isibor, Christian         12 Milton Steelers                 1:08.55   4
  4 Nation, Ethan             12 Milton Steelers                 1:09.33   4
  5 Leveridges, Dawson        12 Kennworth                       1:10.23   3
  6 Wood, Noah                12 Creekview                       1:13.52   2
  7 Vignone, Andrew           12 Walton                          1:14.58   2
  8 Ellingson, Ry             11 Unattached           1:15.00    1:15.29   3
  9 Pace, Callahan            12 Creekview                       1:17.38   3
 10 Newman, William           11 Kennworth                       1:17.69   3
 11 Thompson, Cannon          11 Creekview                       1:23.36   1
 12 Salvadori, Nicolas        11 Alpha Crush                     1:24.97   2
 13 Malcolm, George           12 Walton                          1:25.60   1
 14 Graaff, Haden             11 Etowah                          1:28.55   2
 15 Avery, Porter             11 Creekview                       1:38.68   1
 16 Grant, Austin             12 Alpha Crush          2:01.10    2:00.10   3
 -- Norton, Griffin           11 Creekview                           DNS   2
 -- Anand, Ashkay             11 Walton                              DNS   3
 -- Bridgers, Connor          11 Walton                              DNS   1
 -- Sirkin, Hayden            11 Milton Steelers                     DNS   4

Event 16  400 Meter Dash 13-14 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Olmore, Ellen             14 Kennworth            1:07.50    1:05.83   4
  2 Kreh, Alexa               13 Creekview                       1:07.00   2
  3 Williams, Zelda           14 Walton                          1:08.48   4
  4 Todd, Megan               14 Walton                          1:09.36   3
  5 Dalton, Emma              13 Kennworth                       1:10.57   3
  6 Sullivan, Megan           13 Kennworth                       1:10.90   1
  7 McLean, Katelyn           14 Alpha Crush          1:13.33    1:11.31   4
  8 Deutchman, Jamie          14 Kennworth            1:15.61    1:12.11   4
  9 Menshon, Taylor           14 Etowah                          1:15.24   2
 10 Bellamy, Kayla            13 Kennworth                       1:15.43   1
 11 Song, Zoe                 14 Walton                          1:17.27   2
 12 Turner, Leeah             14 Walton                          1:19.10   2
 13 Jain, Shreya              14 Walton                          1:20.80   1
 14 Stoops, Arden             14 Walton                          1:21.42   1
 15 Minton, Audrey            13 Alpha Crush          1:27.78    1:22.75   4
 16 Harvey, Lilianna          13 Walton                          1:23.65   1
 -- Henry, Amaya              14 Milton Steelers                     DNS   1
 -- Zhu, Jessie               14 Walton                              DNS   3
 -- Hart, Sierra              14 Walton                              DNS   3
 -- Anderson, McKenzie        13 Etowah                              DNS   2
 -- Goss, Kennedy             14 Milton Steelers                     DNS   3

Event 17  400 Meter Dash 13-14 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Williams III, Errol       14 Alpha Crush            58.93      57.41   3
  2 Cantrell, Jake            14 Creekview              58.25      57.82   3
  3 Schonberger, Reed         13 Etowah                          1:02.32   1
  4 Von Seeger, Max           14 Etowah                          1:06.91   3
  5 Stewart, Nicklaus         14 Creekview                       1:09.21   1
  6 Jackson, Trent            13 Creekview                       1:10.34   2
  7 Tenisci, Jacob            14 Walton                          1:10.63   1
  8 Jones, Robert             13 Walton                          1:16.79   2
  9 Foraker, Ashton           13 Alpha Crush          1:21.19    1:17.10   3
 10 Tio, Tomas                14 Walton                          1:20.40   2
 11 Thornton, Samuel          13 Walton                          1:21.97   1
 -- Rajbhandari, Pranav       14 Walton                              DNS   2
 -- Alvarez, Andrew           13 Alpha Crush          1:10.82        DNS   3
 -- Stacy, Brent              13 Creekview                           DNS   1
 -- Jewsome, Merari           14 Kennworth                           DNS   2
 -- Jennings, Hunter          14 Kennworth            1:00.39        DNS   3

Event 18  400 Meter Dash 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Wright, Amber             15 Walton                          1:10.48
  2 Nation, Mckenzie          15 Milton Steelers                 1:12.15
  3 Woodruff, Macie Grace     15 Etowah                          1:12.16
  4 Corcoran, Madalyn         15 Walton                          1:24.69
 -- Jain, Supira              16 Walton                              DNS

Event 19  400 Meter Dash 15-16 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Thompson, Hugh            15 Creekview                         57.11   2
  2 Pelland, Brian            15 Alpha Crush          1:04.36    1:05.42   2
  3 Williamson, Aleks         15 Unattached                      1:06.08   2
  4 Hoyer, John               15 Walton                          1:07.74   1
  5 King, Ryan                15 Creekview                       1:13.82   1
 -- Freeman, Thomas           15 Etowah                              DNS   1
 -- Alkins, Rashon            15 Kennworth              56.62        DNS   2

Event 20  400 Meter Dash 17-18 Women
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Louis, Brianca            17 Kennworth                       1:13.32

Event 21  400 Meter Dash 17-18 Men
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
 -- Giuliano, Dylan           17 Creekview            1:03.93        DNS

Event 22  1500 Meter Run 8 & Under Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Kallbreier, Taylor         8 Etowah               6:20.00    6:29.79
  2 Holland, Emily             7 Etowah                          7:23.48

Event 23  1500 Meter Run 8 & Under Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Ellingson, Thijs           8 Unattached           5:59.00    6:03.73
  2 Killam, Matthew            8 Etowah               6:20.00    6:28.80
  3 Thomas, Jeremiah           8 Etowah                          7:15.48
  4 Thomas, Oren               8 Etowah                          7:21.04
  5 Thomas, Jordan             7 Etowah                          7:51.45
  6 Ford, Jackson              8 Etowah                          7:53.13

Event 24  1500 Meter Run 9-10 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Delgado, Daniela          10 Walton               5:39.84    5:34.30
  2 Fath, Lauren              10 Creekview            5:59.77    5:46.89
  3 Schlaupitz, Brynn          9 Alpha Crush          5:50.37    5:47.05
  4 Kallbreier, Abbie         10 Etowah               6:00.00    5:50.47
  5 Higgins, Addison           9 Etowah               6:20.00    6:00.66
  6 Wheeler, Avery            10 Walton               6:09.20    6:04.04
  7 Bryan, Olivia             10 Etowah               6:00.00    6:18.55
  8 Sharma, Anita              9 Walton               6:26.00    6:23.31
  9 Norris, Ryan               9 Alpha Crush          6:16.42    6:31.49
 10 Cole, Clare                9 Alpha Crush          6:50.88    6:41.07
 11 Granade, Mary             10 Walton                          6:41.17
 12 Ray, London                9 Alpha Crush          6:39.25    6:48.04
 13 Jewett, Brenna            10 Alpha Crush          7:04.80    7:03.64
 -- Thomas, Miyah             10 Etowah               6:10.00        DNS

Event 25  1500 Meter Run 9-10 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Mitchell, John            10 Walton               5:28.47    5:31.25
  2 Gross, Tyler               9 Kennworth                       5:58.45
  3 Davis, Jonathan            9 Walton                          6:08.82
  4 Carey, Anderson            9 Walton                          6:20.27
  5 Wilson, Shawn              9 Kennworth                       6:22.60
  6 Keel, James                9 Walton                          6:23.32
  7 Fletcher, Ethan            9 Etowah               6:00.00    6:30.39
  8 Brookshire, Gabe          10 Creekview                       6:37.32
  9 Morin, Kiefer              9 Walton                          6:57.96
 10 Kazemi, Connor             9 Alpha Crush          7:07.71    6:58.44
 11 Brooks, Reese              9 Creekview                       7:05.43
 12 Sheehy, Donovan            9 Alpha Crush          7:10.47    7:13.02
 13 Haffner, Hilkiah           9 Etowah                          7:22.70
 14 Yuhas, Drew               10 Alpha Crush          7:16.52    7:36.25

Event 26  1500 Meter Run 11-12 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Heppner, Clara            12 Alpha Crush          5:22.72    5:14.76
  2 McNeice, Emily            12 Walton               5:29.58    5:26.86
  3 Warnick, Gabriella        11 Walton               5:36.10    5:31.06
  4 Bedell, Sarah             12 Walton               5:43.95    5:43.07
  5 Hernandez, Bela           12 Unattached           5:45.00    5:48.76
  6 Loechl, Elsa              12 Walton               5:40.77    5:56.04
  7 Olvin, Caroline           12 Etowah               5:50.00    6:02.47
  8 Dembski, Emery            11 Walton               6:00.00    6:05.33
  9 Rager, Katelyn            11 Alpha Crush          6:01.25    6:06.57
 10 Reed, Anna Grace          12 Walton               6:00.00    6:30.61
 11 Craig, Sydney             12 Etowah               6:10.00    6:46.62
 12 Limer, Emma               11 Etowah               6:20.00    7:03.25
 13 Hardy, Olivia             12 Creekview                       7:08.54
 -- Hirschi, Faith            12 Alpha Crush          6:16.29        DNS
 -- King, Lindsey             11 Kennworth            6:23.67        DNS

Event 27  1500 Meter Run 11-12 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Mwangi, Vince             12 Etowah               5:30.00    5:23.97
  2 Ellingson, Ry             11 Unattached           5:40.00    5:36.38
  3 Wolfenbarger, Gavin       11 Kennworth                       5:46.05
  4 Doran, Andrew             11 Etowah               5:45.00    5:47.65
  5 Eye, Seth                 11 Etowah               5:45.00    6:03.59
  6 Zimmer, Colin             12 Walton               6:02.24    6:07.26
  7 Brenneman, Benny          11 Walton                          6:09.78
  8 Mahorner, Andrew          11 Kennworth                       6:18.23
  9 Barber, Riley Jack        11 Creekview                       7:25.87
 -- Sharp, Samuel             12 Kennworth                           DNS
 -- Pendley, Owen             11 Kennworth            6:31.86        DNS
 -- Bridgers, Connor          11 Walton                              DNS

Event 28  1500 Meter Run 13-14 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Lance, Meg                13 Etowah               5:40.00    5:23.84
  2 McLean, Katelyn           14 Alpha Crush          5:26.79    5:28.10
  3 Carey, Alexandra          13 Walton               5:46.55    5:44.11
  4 Ellis, Ariel              13 Alpha Crush          5:43.15    5:47.44
  5 Ferrell, Anaya            14 Etowah               5:55.00    5:57.58
  6 Johnson, Hannah           14 Etowah               5:55.00    6:02.86
  7 Stephens, Maggie          14 Alpha Crush          5:59.25    6:04.84
  8 Williams, Zelda           14 Walton                          6:07.68
  9 Calbert, Makenna          13 Etowah               6:00.00    6:15.60
 10 Kelsch, Natalie           14 Walton                          6:23.37
 11 Tilton, Sara              13 Kennworth            6:41.72    6:28.44
 12 Wilkinson, Trinity        14 Kennworth                       6:36.44
 13 Andrey, Victoria          14 Alpha Crush          6:28.09    6:43.86
 -- Flynn, Emma               13 Alpha Crush          6:50.53        DNS
 -- Phelps, Annika            14 Alpha Crush          6:38.27        DNS
 -- Knickerbocker, Kayla      14 Kennworth                           DNS

Event 29  1500 Meter Run 13-14 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Brown, William            14 Walton               4:47.95    4:49.39
  2 Tavani, RJ                14 Alpha Crush          4:55.29    4:57.31
  3 Lloyd, Tucker             14 Walton               5:08.01    5:00.43
  4 Hakes, William            13 Walton               5:18.46    5:09.02
  5 Bekele, Lucas             13 Alpha Crush          5:34.89    5:12.91
  6 Marshall, Hayden          14 Alpha Crush          5:27.12    5:16.35
  7 Millson, Daniel           13 Unattached           5:19.85    5:24.74
  8 Garriques, Braeden        13 Creekview            5:29.30    5:30.86
  9 Edens, Samuel             13 Walton               6:00.00    5:55.75
 10 Bell, Devin               13 Kennworth            6:17.07    6:10.72
 11 Foraker, Ashton           13 Alpha Crush          6:38.85    6:12.15
 12 Hufnagel, Joss            14 Alpha Crush                     6:31.51
 13 Tio, Tomas                14 Walton                          6:42.23
 -- Johnston, Colin           13 Kennworth                           DNS
 -- Albert, Colin             13 Kennworth                           DNS

Event 30  1500 Meter Run 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
 -- Hirschi, Afton            15 Alpha Crush          6:20.89        DNS

Event 31  1500 Meter Run 15-16 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Mateo, Axel               15 Unattached           4:35.00    4:34.19
  2 Killam, Elliott           16 Etowah               5:30.00    4:56.06
  3 Pelland, Brian            15 Alpha Crush          4:47.22    4:56.60
 -- Wyman, Matthew            15 Kennworth                           DNS
 -- Bagwell, Owen             15 Alpha Crush          5:04.64        DNS
 -- Johnson, Gus              15 Alpha Crush          6:43.65        DNS

Event 32  1500 Meter Run 17-18 Women
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Morgan, Charis            17 Etowah               5:30.00    5:50.00

Event 33  1500 Meter Run 17-18 Men
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Kraus, Kyle               17 Unattached           4:40.00    4:36.70

Event 34  100 Meter Dash 8 & Under Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Goss, Nya                  8 Milton Steelers                   16.78   2
  2 Dennis, Simone             8 Alpha Crush            15.74      16.97   4
  3 Lubin, Jada                8 Kennworth                         17.25   2
  4 Sarden, Haley              8 Walton                            17.79   1
  5 Delgado, Nicole            8 Walton                            18.68   3
  6 Matthews, Lillian          8 Walton                            18.90   1
  7 Lang, Brionie              6 Unattached                        19.10   3
  8 Matthews, Ava              8 Walton                            19.12   2
  9 Nixon, Ella                6 Walton                            19.26   1
 10 Kinnaman, Claire           8 River Ridge            19.83      19.52   4
 11 Ibrahim, Jineen            7 Milton Steelers                   20.30   3
 12 Clay, Emma                 7 Creekview              19.79      20.61   4
 13 Dioguardi, Adalynn         7 Creekview                         20.84   1
 14 Harvey, Lynden             7 Walton                            20.96   1
 15 Inan, Ayla                 7 Walton                            21.71   2
 16 Massey, Kaitlyn            5 Creekview              26.21      23.35   2
 17 Cline, Avery               7 Creekview                         23.90   4
 18 Olvin, Sarah               6 Etowah                            24.50   4
 -- Waldron, Elizabeth         8 Walton                              DNS   3
 -- Sims, Nye'zurri            6 Kennworth                           DNS   3
 -- Daniels, Mallory           8 Etowah                              DNS   2
 -- Estes, London              6 Milton Steelers                     DNS   1

Event 35  100 Meter Dash 8 & Under Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Lester, Tristian           8 Milton Steelers                   15.93   3
  2 Estes, Lawson              8 Milton Steelers                   17.31   1
  3 Geday, Gabriel             8 Kennworth                         17.63   2
  4 Thomas, Jeremiah           8 Etowah                            17.65   3
  5 Thomas, Jordan             7 Etowah                            17.89   5
  6 Anand, Anish               7 Walton                            17.92   2
  7 Thomas, Oren               8 Etowah                            18.37   4
  8 Chari, Keith               6 Walton                            18.80   1
  9 Bennett, Grayson           8 Creekview                         19.46   3
 10 Grant, Jacob               7 Alpha Crush            19.58      19.62   5
 11 Smallwood, Amari           7 Kennworth                         19.69   4
 12 Bartholomew, Kenneth       8 Etowah                            19.77   4
 13 Tharpe, Bryson             8 Etowah                            19.91   3
 14 Dennis, Ramsey             8 Walton                            20.15   1
 15 Hughes, Virgil             6 Creekview              20.95      20.70   5
 16 Mance, Xavier              6 Unattached                        21.19   1
 17 Fournier, Asher            7 Walton                            21.57   1
 18 Hosea, Landon              5 Milton Steelers                   22.12   2
 19 Tharpe, Ryland             6 Etowah                            22.22   3
 20 Ford, Jackson              8 Etowah                            22.55   4
 21 Jewsome, Merrell           6 Kennworth                         22.59   4
 22 Joseph, Sujay              7 Kennworth                         22.75   2
 23 Conley, Seth               8 Creekview              24.24      22.95   3
 24 Mathew, Shane              6 Walton                            23.93   5
 25 Thomas, Elijah             5 Etowah                            24.58   1
 26 Haffner, Elijah            7 Etowah                            28.23   5
 -- Parker, James              7 Kennworth                           DNS   2
 -- warshaw, joshua            7 Creekview              17.43        DNS   5
 -- Villar, Daton              7 Kennworth                           DNS   2
 -- Jaramillo-Cadavid, Tomas   6 Kennworth                           DNS   4

Event 36  100 Meter Dash 9-10 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Dennis, Leelah            10 Alpha Crush            16.15      15.16   5
  2 Scribner, Taylor          10 Walton                            15.19   1
  3 Parodi, Anna Lea          10 Creekview                         15.83   1
  4 McIntosh, Elise            9 River Ridge            16.84      16.03   5
  5 Lila, Kristine             9 Etowah                            16.21   2
  6 Lila, Kaylin              10 Etowah                            16.49   3
  7 Nixon, Laila              10 Walton                            16.82   2
  8 Tyson, Grace               9 Walton                            16.88   3
  9 Palma, Manuela            10 Walton                            17.04   2
 10 Jewett, Brenna            10 Alpha Crush            17.68      17.05   5
 11 Jackson, Jayda            10 Kennworth                         17.10   2
 12 Pharr, Olivia             10 Creekview              17.73      17.15   5
 13 Shafer, Brooke             9 River Ridge            19.70      17.44   4
 14 Brooks, Ana               10 Etowah                            17.64   3
 15 Henry, Gabriela            9 Milton Steelers                   17.92   1
 16 Vela, Liliana              9 Walton                            17.99   1
 17 Cline, Selah              10 Creekview                         19.18   4
 18 Block, Alexis              9 Creekview              20.26      19.23   4
 19 Dalal, Varnika             9 Walton                            19.53   2
 20 Miles, Mackenzie          10 Kennworth                         19.66   4
 21 Jones, Sophie              9 Walton                            19.77   4
 22 Narwate, Parvati          10 Walton                            20.15   3
 -- vom Saal, Ansley          10 Walton                              DNS   3
 -- Partain, Lyla              9 Creekview              18.91        DNS   5
 -- Thomas, Miyah             10 Etowah                              DNS   1
 -- Hirschy, Scarlett         10 Creekview              16.91        DNS   5
 -- Wilson, Carlie             9 Kennworth                           DNS   1
 -- Garrett, Mikya             9 Kennworth                           DNS   4

Event 37  100 Meter Dash 9-10 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Silva, Khari              10 Unattached             14.56      14.46   6
  2 Hughes, Jake              10 Creekview              15.33      14.58   6
  3 Lester, TJ                10 Milton Steelers                   14.75   7
  4 George, Nathaniel         10 Creekview                         14.82   1
  5 Knowles, Ira               9 Kennworth                         15.15   3
  6 Malloy, David             10 Kennworth                         15.20   3
  7 Isibor, Christiaan        10 Milton Steelers                   15.26   7
  8 Goss, Eddie               10 Milton Steelers                   15.30   7
  9 Awoleye, David             9 Walton                            15.31   4
 10 Ibrahim, Hinza            10 Milton Steelers                   15.32   7
 11 Ivers, John               10 Creekview              16.50      15.54   6
 12 Tillman, Jordan            9 Kennworth                         15.66   1
 13 Wolfenbarger, William     10 Kennworth                         15.81   5
 14 Koita, Isaac               9 Walton                            15.95   1
 15 Price, Victor              9 Kennworth                         15.97   2
 16 Anand, Ashwin              9 Walton                            16.02   3
 17 Von Seeger, Devin          9 Etowah                            16.04   3
 18 Mance, Christopher        10 Unattached                        16.25   4
 19 Hughes, Grady              9 Creekview              17.30      16.26   6
 20 Greblick, Robert          10 Walton                            16.42   4
 21 Hunter, Gavon             10 Kennworth                         16.54   2
 22 Wilkinson, Sean           10 Kennworth                         17.25   4
 23 Gibson, Caleb             10 Creekview              17.68      17.42   6
 24 Inan, Omer                10 Walton                            17.59   1
 25 Tis, Landon               10 Walton                            18.16   2
 26 Avery, Garrett            10 Creekview              18.71      18.34   5
 27 Van Loo, Christian         9 Alpha Crush                       18.38   5
 28 Bailey, Liam               9 Creekview                         20.95   2
 29 Davis, Hunter              9 Alpha Crush            21.56      22.67   5
 -- Stricklin, Alexander      10 Walton                              DNS   4
 -- Malcom, Patmon             9 Alpha Crush                         DNS   1
 -- Burch, (Trey) Bobby       10 Creekview              19.07        DNS   2
 -- Boykins, Solomon          10 Kennworth                           DNS   3
 -- Pitts, William             9 Creekview              20.57        DNS   5
 -- O'Meara, Gabe             10 Alpha Crush                         DNS   1
 -- Young, Derrion            10 Kennworth                           DNS   2
 -- O'Meara, Ian              10 Alpha Crush                         DNS   5
 -- Poole, Tyson              10 Walton                 14.37        DNS   6
 -- Becerra, Yisrael           9 Walton                              DNS   4

Event 38  100 Meter Dash 11-12 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Burr, Avery               11 Creekview              14.72      14.75   5
  2 Long, Jasmine             11 River Ridge            15.76      14.98   5
  3 Lila, Kimberly            12 Etowah                            15.11   3
  4 Acree, Trinity            12 Unattached                        15.12   1
  5 Lutzow, Ella              12 Kennworth                         15.45   2
  6 Jewsome, Meriah           12 Kennworth                         15.52   3
  7 Griffin, Hannah           12 Etowah                            15.67   2
  8 Green, Victoria           12 Etowah                            15.80   3
  9 Lott, Mekinley            12 Creekview              15.96      15.97   5
 10 Cantrell, Allison         11 Creekview              16.48      15.98   5
 11 McGruder, Ansley          12 Kennworth                         16.07   2
 12 Narayan, Shanti           12 Kennworth                         16.08   1
 13 Smallwood, Alana          11 Kennworth                         16.21   3
 14 Sack, Casler              12 Walton                            16.24   2
 15 Peterson, Ansley          12 Walton                            16.25   3
 16 Braselton, Gabrielle      11 Creekview              16.75      16.86   5
 17 Moore, Paige              12 Kennworth                         16.93   3
 18 Miranda, Aaliyah          12 Alpha Crush            17.47      17.07   4
 19 Wilson, Haley             11 Kennworth                         17.39   1
 20 Harvey, Sophie-Katherine  11 Walton                            17.45   4
 21 Fair, Reagan              12 Kennworth                         18.06   4
 22 Dioguardi, Alexandria     11 Creekview                         18.12   1
 -- Goss, Jada                12 Milton Steelers                     DNS   2
 -- Leeds, Lauren             12 Creekview              16.94        DNS   5
 -- Smallwood, Samantha Lora  11 Creekview              17.66        DNS   4
 -- Rainwater, Hallie         12 Alpha Crush            17.16        DNS   4
 -- Taylor, Kira              11 Kennworth                           DNS   2
 -- Sykes, Macie Grace        11 Creekview                           DNS   1

Event 39  100 Meter Dash 11-12 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Moss, Brandon             11 Unattached             15.49      13.81   5
  2 Mason, Kyle               12 Kennworth                         13.96   2
  3 Isibor, Christian         12 Milton Steelers                   14.34   1
  4 Parodi, Cade              12 Creekview                         14.41   3
  5 Awoleye, Jonathan         12 Walton                            14.54   2
  6 Nation, Ethan             12 Milton Steelers                   14.58   4
  7 Vos, Joseph               12 Alpha Crush                       14.88   4
  8 Little, Kai               11 Etowah                            15.19   1
  9 Smith, Marcellus          12 Kennworth                         15.51   2
 10 Richards, Roper           12 Creekview                         15.61   2
 11 Leveridges, Dawson        12 Kennworth                         15.67   4
 12 Nixon, Theron             12 Walton                            16.13   5
 13 Lewis, Alexander          11 Kennworth                         16.22   1
 14 Newman, William           11 Kennworth                         16.44   4
 15 Geday, Kalayu             11 Kennworth                         16.56   3
 16 Koita, Cheikh             12 Walton                            17.22   1
 17 Bailey, Lukas             12 Creekview                         17.28   2
 18 Verdon, Jace              11 Walton                            17.77   4
 19 Mark, Jacob               12 Walton                            17.92   2
 20 Tenisci, Ryan             11 Walton                            18.63   4
 21 Cole, Shawn               11 Etowah                            19.06   1
 22 Avery, Porter             11 Creekview                         20.27   3
 -- Anand, Ashkay             11 Walton                              DNS   1
 -- Sirkin, Hayden            11 Milton Steelers                     DNS   5
 -- Patterson, Sean           11 Unattached             15.59        DNS   5
 -- Whitfield, Jack           11 Kennworth                           DNS   3
 -- Freeman, Jack             12 Walton                              DNS   3
 -- Alexandre-Louis, Denzel   12 Kennworth                           DNS   3
 -- Leeds, John               11 Creekview              16.92        DNS   5
 -- Norton, Griffin           11 Creekview              17.32        DNS   5

Event 40  100 Meter Dash 13-14 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Terza, Kali               13 Etowah                 13.00      13.03   6
  2 Webb, Aidan               13 Creekview              14.85      13.98   6
  3 Todd, Megan               14 Walton                            14.39   2
  4 Milton, Alexis            14 Kennworth                         14.44   3
  5 Sullivan, Megan           13 Kennworth                         14.86   3
  6 Henry, Amaya              14 Milton Steelers                   15.14   2
  7 Terry, Makayla            14 Kennworth                         15.28   4
  8 Gibbs, Kathleen           13 Walton                            15.31   4
  9 Bland, Reanna             14 River Ridge            15.91      15.31   6
 10 Martin, Kendall           14 Creekview                         15.34   3
 11 Moore, Blythe             14 Creekview                         15.51   4
 12 Bellamy, Kayla            13 Kennworth                         15.66   3
 13 Smith, Laurel             14 Creekview                         15.75   2
 14 Pitts, Tori               13 Creekview                         15.97   5
 15 Anderson, McKenzie        13 Etowah                            16.09   5
 16 Julien, Naila             13 Walton                            16.20   2
 17 Gibson, Maggie            13 Creekview              16.46      16.44   6
 18 Caspersen, Ciara Grace    13 Etowah                            16.67   4
 19 Hart, Sierra              14 Walton                            16.68   4
 20 Campbell, Gabrielle       14 Kennworth                         16.77   1
 21 Sweeting, Charnae         14 River Ridge            16.84      16.82   6
 22 Stoops, Arden             14 Walton                            16.87   1
 23 Jain, Shreya              14 Walton                            17.01   1
 24 Cutter, Julianna          13 Walton                            17.09   5
 25 Mathew, Samantha          13 Walton                            17.18   5
 26 Joseph, Sanjitha          13 Kennworth                         17.30   1
 27 McCollum, Isabella        13 Etowah                            17.38   5
 28 Harvey, Lilianna          13 Walton                            18.12   3
 29 Woody, Megan              13 Walton                            18.57   1
 30 Lounsbury, Samantha       13 Walton                            19.46   3
 -- Goss, Kennedy             14 Milton Steelers                     DNS   1
 -- Schofield, A'Nya          14 Creekview              15.10        DNS   6
 -- Feemster, Anna            14 Kennworth                           DNS   2
 -- Tilton, Sara              13 Kennworth                           DNS   4
 -- Newsome, Alden            13 Etowah                              DNS   2
 -- Tyler, Morgan             13 Etowah                              DNS   5

Event 41  100 Meter Dash 13-14 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Lott, Jaden               14 Creekview                         12.54   3
  2 Jewsome, Merari           14 Kennworth                         12.64   2
  3 Cantrell, Jake            14 Creekview              13.13      12.82   4
  4 Bowen, Michael            14 Kennworth                         13.50   3
  5 Massey, Owen              13 Creekview              13.95      13.68   4
  6 Roberts, Dillon           14 Creekview              13.90      13.72   4
  7 Jennings, Hunter          14 Kennworth                         13.78   2
  8 Von Seeger, Max           14 Etowah                            14.09   1
  9 Jackson, Trent            13 Creekview                         14.40   2
 10 Bratton, Kole             14 Kennworth              14.68      14.41   4
 11 Thornton, Samuel          13 Walton                            14.72   1
 12 Burch, Ryan               13 Creekview              16.00      16.10   3
 13 Jackson, Jaylen           13 Kennworth                         16.12   2
 14 Verdon, Julian            14 Walton                            16.58   3
 15 Jones, Robert             13 Walton                            16.71   3
 -- Leeds, Daniel             14 Creekview              14.40        DNS   4
 -- Maxie, Miles              13 Kennworth                           DNS   1
 -- Winokur, Matthew          13 Walton                              DNS   2
 -- Alvarez, Andrew           13 Alpha Crush            15.62        DNS   4
 -- Kagan, Edward             14 Walton                              DNS   1

Event 42  100 Meter Dash 15-16 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Nation, Mckenzie          15 Milton Steelers                   13.93   1
  2 Schwerzler, Ashley        15 Creekview              13.71      14.07   3
  3 Koch, Kendra              16 Creekview              14.67      14.53   3
  4 McNeal, Audrey            15 Kennworth                         14.59   1
  5 Wright, Amber             15 Walton                            14.80   3
  6 Luttrell, Maeghan         15 Walton                            15.27   1
  7 Garcia, Moraima           15 Creekview                         15.36   1
  8 Corcoran, Madalyn         15 Walton                            15.45   2
 -- Jain, Supira              16 Walton                              DNS   3
 -- Poole, Tyra               16 Walton                 12.99        DNS   3
 -- Connally, Nitara          15 Kennworth                           DNS   2
 -- Braselton, Jessalynn      16 Creekview                           DNS   1
 -- Ludwick, Olivia           16 Kennworth                           DNS   2
 -- George, Samantha          16 Kennworth                           DNS   1

Event 43  100 Meter Dash 15-16 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Burr, Chase               15 Creekview              11.32      11.29   2
  2 Thompson, Hugh            15 Creekview              12.90      12.10   2
  3 Cunningham, Gavin         15 Etowah                            12.26   1
  4 Braggs, Ryan              15 Etowah                            12.56   2
  5 Smith, Stephen            15 Creekview              13.89      13.48   2
  6 Bailey, Lawson            15 Creekview                         14.09   1
  7 Burch, Carter             15 Creekview              15.70      15.25   2
 -- Valbuena, Ethan           15 Kennworth                           DNS   2
 -- Hood, William             15 Walton                              DNS   1
 -- Cintron, Ethan            15 Etowah                              DNS   1
 -- Freeman, Thomas           15 Etowah                              DNS   1

Event 44  100 Meter Dash 17-18 Women
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Jenkins, Ansley           17 Creekview              13.23      13.19

Event 45  100 Meter Dash 17-18 Men
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Blackwell, Noah           17 Creekview              13.07      13.21

Event 46  800 Meter Run 8 & Under Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Sarden, Haley              8 Walton                          3:12.97
  2 Kallbreier, Taylor         8 Etowah               3:20.00    3:32.93
 -- Waldron, Elizabeth         8 Walton                              DNS

Event 47  800 Meter Run 8 & Under Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Ellingson, Thijs           8 Unattached           3:03.00    3:04.40
  2 Schuster, Franklin         8 Etowah                          3:19.96
  3 Killam, Matthew            8 Etowah               3:20.00    3:24.43
  4 Grant, Jacob               7 Alpha Crush          3:21.43    3:27.44
  5 Tharpe, Bryson             8 Etowah                          3:32.45
  6 Mateo, Diego               8 Walton                          3:36.36
  7 Bennett, Grayson           8 Creekview                       3:37.14
  8 Derenstein, Alexander      8 Walton                          3:41.43
  9 Welsh, Liam                6 Walton                          3:50.30
 10 Duffie, Julian             8 Alpha Crush          3:41.98    3:55.97
 -- Thomas, Elijah             5 Etowah                              DNS

Event 48  800 Meter Run 9-10 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Heppner, Heidi            10 Alpha Crush          2:43.79    2:41.70
  2 Delgado, Daniela          10 Walton               2:50.76    2:47.55
  3 Fath, Lauren              10 Creekview            2:55.88    2:52.69
  4 Schlaupitz, Brynn          9 Alpha Crush          2:56.74    2:53.69
  5 Kallbreier, Abbie         10 Etowah               3:00.00    2:58.59
  6 Bryan, Olivia             10 Etowah               3:00.00    3:00.01
  7 Wheeler, Avery            10 Walton               3:05.00    3:02.66
  8 Higgins, Addison           9 Etowah               3:20.00    3:07.55
  9 Norris, Ryan               9 Alpha Crush          3:10.55    3:11.77
 10 Palma, Manuela            10 Walton                          3:19.66
 11 Sierra, Gabriella         10 Etowah                          3:38.49
 12 Duffie, Alexandra         10 Alpha Crush          3:27.68    3:46.64

Event 49  800 Meter Run 9-10 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Gross, Tyler               9 Kennworth                       2:50.70
  2 Abel, Gregory              9 Walton                          2:55.82
  3 Anderson, Oliver          10 Kennworth                       3:09.13
  4 Vos, Jake                 10 Alpha Crush          2:55.06    3:10.49
  5 Bailey, Sawyer            10 Walton                          3:16.62
  6 Tis, Landon               10 Walton                          3:22.60
  7 Bryan, Cooper             10 Etowah                          3:26.09
  8 Fletcher, Ethan            9 Etowah               3:00.00    3:28.51
  9 Brooks, Reese              9 Creekview                       3:29.07
 10 Kazemi, Connor             9 Alpha Crush          3:21.54    3:34.25
 11 Sheehy, Donovan            9 Alpha Crush          3:55.88    3:38.18
 12 McCants, Aidan            10 Walton                          3:43.51
 13 Haffner, Hilkiah           9 Etowah                          4:14.38
 14 Davis, Hunter              9 Alpha Crush          4:16.01    4:21.43
 -- Gurley, Liam              10 Walton                              DNS
 -- Kalia, Rohan              10 Walton                              DNS
 -- O'Meara, Ian              10 Alpha Crush          3:22.28        DNS
 -- Norton, Braeden            9 Creekview                           DNS
 -- Malcom, Patmon             9 Alpha Crush                         DNS
 -- O'Meara, Gabe             10 Alpha Crush                         DNS

Event 50  800 Meter Run 11-12 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Heppner, Clara            12 Alpha Crush          2:42.93    2:41.05
  2 McNeice, Emily            12 Walton               2:45.15    2:45.49
  3 Hirschi, Faith            12 Alpha Crush                     2:50.78
  4 Bailey, Ella              12 Walton               2:56.83    2:55.18
  5 Bedell, Sarah             12 Walton               2:59.25    2:58.81
  6 Olvin, Caroline           12 Etowah               2:55.00    3:03.35
  7 Dembski, Emery            11 Walton               3:00.00    3:09.58
  8 Jain, Saloni              12 Walton                          3:12.75
  9 McKenzie, Adelaide        11 Walton                          3:16.33
 10 Miranda, Aaliyah          12 Alpha Crush                     3:21.59
 11 Pickles, Emma             12 Kennworth                       3:33.98
 12 Smith, Gabriella          12 Kennworth                       3:39.38
 -- Zotti, Sophia             12 Walton                              DNS
 -- Limer, Emma               11 Etowah               3:20.00        DNS
 -- King, Lindsey             11 Kennworth                           DNS

Event 51  800 Meter Run 11-12 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Mwangi, Vince             12 Etowah               2:40.00    2:33.75
  2 Geday, Kalayu             11 Kennworth                       2:47.39
  3 Vignone, Andrew           12 Walton                          2:47.40
  3 Ball, Riley               12 Creekview                       2:47.40
  5 Doran, Andrew             11 Etowah               2:45.00    2:51.98
  6 Leveridges, Dawson        12 Kennworth                       2:57.29
  7 Ellingson, Ry             11 Unattached           2:43.00    2:58.61
  8 Wolfenbarger, Gavin       11 Kennworth                       3:00.32
  9 Brenneman, Benny          11 Walton                          3:05.49
 10 Pendley, Owen             11 Kennworth            3:17.99    3:10.00
 11 Salvadori, Nicolas        11 Alpha Crush          3:09.80    3:15.69
 12 Malcolm, George           12 Walton                          3:18.30
 13 Quirk, Paul               12 Walton                          3:18.94
 14 Quirk, David              11 Walton                          3:21.96
 -- Sharp, Samuel             12 Kennworth                           DNS
 -- Bridgers, Connor          11 Walton                              DNS

Event 52  800 Meter Run 13-14 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Johnson, Hannah           14 Etowah               2:55.00    2:47.04
  2 Carey, Alexandra          13 Walton               2:55.00    2:48.82
  3 Ferrell, Anaya            14 Etowah               2:55.00    2:49.78
  4 Kreh, Alexa               13 Creekview                       2:49.89
  5 Williams, Zelda           14 Walton                          2:51.52
  6 Stephens, Maggie          14 Alpha Crush          2:50.19    2:52.74
  7 Calbert, Makenna          13 Etowah               3:00.00    2:59.13
  8 Zhu, Jessie               14 Walton                          3:03.94
  9 Kelsch, Natalie           14 Walton                          3:05.99
 10 Beach, Reagan             14 Kennworth            3:12.96    3:08.69
 11 Minton, Audrey            13 Alpha Crush          3:16.31    3:18.84
 12 Andrey, Victoria          14 Alpha Crush          3:15.57    3:35.21
 -- Turner, Leeah             14 Walton                              DNS
 -- Song, Zoe                 14 Walton                              DNS
 -- Sethna, Kiana             14 Kennworth                           DNS
 -- Wilkinson, Trinity        14 Kennworth                           DNS
 -- Ellis, Ariel              13 Alpha Crush          2:53.81        DNS
 -- McLean, Katelyn           14 Alpha Crush          2:41.95        DNS

Event 53  800 Meter Run 13-14 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Williams III, Errol       14 Alpha Crush          2:28.55    2:30.73
  2 Lloyd, Tucker             14 Walton               2:39.66    2:30.95
  3 Albert, Colin             13 Kennworth                       2:33.52
  4 Hakes, William            13 Walton               2:40.00    2:42.11
  5 Millson, Daniel           13 Unattached           2:42.36    2:47.32
  6 Edens, Samuel             13 Walton               3:00.00    2:58.44
  7 Bell, Devin               13 Kennworth                       3:11.73
 -- Rajbhandari, Pranav       14 Walton               2:20.66        DNS
 -- Foraker, Ashton           13 Alpha Crush                         DNS
 -- Alvarez, Andrew           13 Alpha Crush                         DNS
 -- Johnston, Colin           13 Kennworth                           DNS

Event 54  800 Meter Run 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Poole, Tyra               16 Walton               2:35.00    2:35.92
  2 Daugherty, Naomi          16 Creekview                       2:42.48
  3 Hirschi, Afton            15 Alpha Crush          2:58.66    2:51.71

Event 55  800 Meter Run 15-16 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Alkins, Rashon            15 Kennworth                       2:16.00
  2 Killam, Elliott           16 Etowah               2:30.00    2:29.76
  3 Williamson, Aleks         15 Unattached                      2:35.99
 -- Pelland, Brian            15 Alpha Crush          2:22.61        DNS
 -- Bagwell, Owen             15 Alpha Crush          2:34.51        DNS
 -- King, Ryan                15 Creekview                           DNS

Event 56  800 Meter Run 17-18 Women
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Morgan, Charis            17 Etowah               2:30.00    2:52.06

Event 57  800 Meter Run 17-18 Men
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Kraus, Kyle               17 Unattached           2:15.00    2:20.00
 -- Giuliano, Dylan           17 Creekview                           DNS

Event 58  200 Meter Dash 8 & Under Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Goss, Nya                  8 Milton Steelers                   36.54   1
  2 Holland, Emily             7 Etowah                            40.76   1
  3 Brookshire, Lillian        8 Creekview              41.73      41.95   1
  4 Ibrahim, Jineen            7 Milton Steelers                   43.70   2
  5 Matthews, Lillian          8 Walton                            44.29   1
  6 Massey, Kaitlyn            5 Creekview                         53.11   2
  7 Olvin, Sarah               6 Etowah                            57.95   2
 -- Estes, London              6 Milton Steelers                     DNS   1
 -- Sims, Nye'zurri            6 Kennworth                           DNS   1
 -- Lubin, Jada                8 Kennworth                           DNS   2

Event 59  200 Meter Dash 8 & Under Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Lester, Tristian           8 Milton Steelers                   33.36   4
  2 Wheeler, Palmer            8 Walton                            38.25   3
  3 Geday, Gabriel             8 Kennworth                         38.63   1
  4 Chari, Keith               6 Walton                            40.12   1
  5 Estes, Lawson              8 Milton Steelers                   40.16   4
  6 Tharpe, Bryson             8 Etowah                            40.16   1
  7 Smallwood, Amari           7 Kennworth                         41.10   2
  8 Bartholomew, Kenneth       8 Etowah                            41.46   1
  9 Derenstein, Alexander      8 Walton                            41.47   1
 10 Jewsome, Merrell           6 Kennworth                         42.64   3
 11 Dennis, Ramsey             8 Walton                            45.86   3
 12 Fournier, Asher            7 Walton                            46.68   2
 13 Joseph, Sujay              7 Kennworth                         47.74   2
 14 Mathew, Shane              6 Walton                            50.24   3
 15 Hosea, Landon              5 Milton Steelers                   52.21   4
 16 Haffner, Elijah            7 Etowah                          1:07.32   2
 -- Jaramillo-Cadavid, Tomas   6 Kennworth                           DNS   2
 -- Parker, James              7 Kennworth                           DNS   2
 -- Anand, Anish               7 Walton                              DNS   1

Event 60  200 Meter Dash 9-10 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Scribner, Taylor          10 Walton                            30.94   3
  2 Lila, Kristine             9 Etowah                            34.39   2
  3 McIntosh, Elise            9 River Ridge            34.23      34.54   3
  4 Lila, Kaylin              10 Etowah                            35.21   1
  5 Higgins, Addison           9 Etowah                            35.28   2
  6 Henry, Gabriela            9 Milton Steelers                   37.09   1
  7 Jackson, Jayda            10 Kennworth                         37.74   1
  8 Tyson, Grace               9 Walton                            38.24   2
  9 Brooks, Ana               10 Etowah                            39.12   2
 10 Shafer, Brooke             9 River Ridge            40.55      40.55   3
 11 Miles, Mackenzie          10 Kennworth                         43.02   1
 12 Narwate, Parvati          10 Walton                            43.36   3
 -- Hirschy, Scarlett         10 Creekview              37.49        DNS   3
 -- vom Saal, Ansley          10 Walton                              DNS   1
 -- Partain, Lyla              9 Creekview                           DNS   2
 -- Wilson, Carlie             9 Kennworth                           DNS   3

Event 61  200 Meter Dash 9-10 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Poole, Tyson              10 Walton                 29.54      28.72   4
  2 Parodi, Cameron           10 Creekview              31.15      30.04   4
  3 Silva, Khari              10 Unattached             30.99      30.09   4
  4 Malloy, David             10 Kennworth                         30.64   1
  5 Awoleye, David             9 Walton                            30.66   1
  6 Lester, TJ                10 Milton Steelers                   30.99   5
  7 George, Nathaniel         10 Creekview                         31.17   3
  8 Goss, Eddie               10 Milton Steelers                   31.30   5
  9 Knowles, Ira               9 Kennworth                         32.33   1
 10 Isibor, Christiaan        10 Milton Steelers                   32.66   5
 11 Ibrahim, Hinza            10 Milton Steelers                   32.74   5
 12 Wolfenbarger, William     10 Kennworth                         33.10   3
 13 Ivers, John               10 Creekview              34.62      33.14   4
 14 Von Seeger, Devin          9 Etowah                            33.38   3
 15 Koita, Isaac               9 Walton                            33.44   3
 16 Price, Victor              9 Kennworth                         33.81   2
 17 Tillman, Jordan            9 Kennworth                         34.28   2
 18 Anand, Ashwin              9 Walton                            34.55   2
 19 Sarden, Aidan              9 Walton                            34.71   1
 20 Greblick, Robert          10 Walton                            35.17   2
 21 Fournier, Chase            9 Walton                            36.16   3
 22 Van Loo, Christian         9 Alpha Crush                       40.58   1
 23 Daumeyer, Joe              9 Alpha Crush            42.78      40.91   4
 24 Avery, Garrett            10 Creekview              40.05      41.69   4
 25 Smith, Clement            10 Creekview                         46.42   2
 -- Becerra, Yisrael           9 Walton                              DNS   1
 -- Burch, (Trey) Bobby       10 Creekview                           DNS   3

Event 62  200 Meter Dash 11-12 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Moore, Kayla              11 Etowah                            31.51   1
  2 Lila, Kimberly            12 Etowah                            31.52   1
  3 Lutzow, Ella              12 Kennworth                         31.91   1
  4 Acree, Trinity            12 Unattached                        32.29   4
  5 Long, Jasmine             11 River Ridge            34.56      32.59   5
  6 Narayan, Shanti           12 Kennworth                         32.78   3
  7 Jewsome, Meriah           12 Kennworth                         32.82   1
  8 Sack, Casler              12 Walton                            33.85   1
  9 Cantrell, Allison         11 Creekview              35.62      34.09   5
 10 Smallwood, Alana          11 Kennworth                         34.52   4
 11 Jain, Saloni              12 Walton                            34.85   3
 12 Moore, Paige              12 Kennworth                         35.39   4
 13 Smallwood, Samantha Lora  11 Creekview              37.04      35.99   5
 14 Wilson, Haley             11 Kennworth                         36.54   3
 15 Lyen, Ashley              12 Etowah                            36.76   2
 16 Peterson, Ansley          12 Walton                            37.27   2
 17 McKenzie, Adelaide        11 Walton                            38.50   2
 18 Calmer, Kennedy           12 Walton                            39.05   2
 19 Hardy, Olivia             12 Creekview                         41.34   1
 -- Fair, Reagan              12 Kennworth                           DNS   4
 -- Green, Victoria           12 Etowah                              DNS   3
 -- Goss, Jada                12 Milton Steelers                     DNS   2
 -- Rainwater, Hallie         12 Alpha Crush            36.42        DNS   5
 -- Burr, Avery               11 Creekview              31.50        DNS   5
 -- Leeds, Lauren             12 Creekview                           DNS   4
 -- Bradford, Sophia          12 River Ridge            15.23        DNS   5
 -- Kelly, Kaitlin            12 Walton                              DNS   4
 -- Sykes, Macie Grace        11 Creekview                           DNS   3

Event 63  200 Meter Dash 11-12 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Mason, Kyle               12 Kennworth                         27.97   2
  2 Moss, Brandon             11 Unattached             28.00      28.68   3
  3 Isibor, Christian         12 Milton Steelers                   29.51   4
  4 Nation, Ethan             12 Milton Steelers                   29.65   4
  5 Smith, Marcellus          12 Kennworth                         31.67   2
  6 Awoleye, Jonathan         12 Walton                            31.79   1
  7 Pace, Callahan            12 Creekview                         33.03   2
  8 Vignone, Andrew           12 Walton                            33.74   2
  9 Geday, Kalayu             11 Kennworth                         34.78   1
 10 Koita, Cheikh             12 Walton                            35.04   3
 11 Malcolm, George           12 Walton                            37.12   2
 12 Newman, William           11 Kennworth                         38.52   1
 13 Mark, Jacob               12 Walton                            39.44   3
 14 Avery, Porter             11 Creekview                         43.28   2
 -- Whitfield, Jack           11 Kennworth                           DNS   1
 -- Leeds, John               11 Creekview              36.52        DNS   3
 -- Patterson, Sean           11 Unattached             29.00        DNS   3
 -- Anand, Ashkay             11 Walton                              DNS   1
 -- Freeman, Jack             12 Walton                              DNS   3
 -- Sirkin, Hayden            11 Milton Steelers                     DNS   4

Event 64  200 Meter Dash 13-14 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Terza, Kali               13 Etowah                 26.00      27.18   4
  2 Sullivan, Megan           13 Kennworth                         29.30   2
  3 Milton, Alexis            14 Kennworth                         30.23   4
  4 Deutchman, Jamie          14 Kennworth              32.48      30.83   4
  5 Gibbs, Kathleen           13 Walton                            31.35   1
  6 Henry, Amaya              14 Milton Steelers                   31.50   5
  7 Terry, Makayla            14 Kennworth                         32.24   1
  8 Bellamy, Kayla            13 Kennworth                         33.00   1
  9 Anderson, McKenzie        13 Etowah                            33.37   2
 10 Julien, Naila             13 Walton                            33.44   2
 11 Olvin, Veronica           13 Etowah                            33.89   3
 12 Gibson, Maggie            13 Creekview              34.46      34.59   4
 13 Smith, Laurel             14 Creekview                         34.77   1
 14 Hart, Sierra              14 Walton                            35.95   3
 15 Mathew, Samantha          13 Walton                            36.43   1
 16 Campbell, Gabrielle       14 Kennworth                         37.03   4
 17 Cutter, Julianna          13 Walton                            37.26   3
 18 Joseph, Sanjitha          13 Kennworth                         38.89   3
 19 Woody, Megan              13 Walton                            39.87   3
 20 Lounsbury, Samantha       13 Walton                            42.19   3
 -- Goss, Kennedy             14 Milton Steelers                     DNS   5
 -- McCollum, Isabella        13 Etowah                              DNS   2
 -- Dalton, Emma              13 Kennworth                           DNS   2
 -- Caspersen, Ciara Grace    13 Etowah                              DNS   4
 -- Jain, Shreya              14 Walton                              DNS   2
 -- Feemster, Anna            14 Kennworth                           DNS   1

Event 65  200 Meter Dash 13-14 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jewsome, Merari           14 Kennworth                         25.48   1
  2 Lott, Jaden               14 Creekview                         26.27   1
  3 Schonberger, Reed         13 Etowah                            27.70   2
  4 Stewart, Nicklaus         14 Creekview                         28.62   2
  5 Massey, Owen              13 Creekview              29.26      28.63   3
  6 Von Seeger, Max           14 Etowah                            28.68   2
  7 Maxie, Miles              13 Kennworth                         28.73   1
  8 Roberts, Dillon           14 Creekview              29.24      29.01   3
  9 Millson, Daniel           13 Unattached             31.28      31.46   3
 10 Burch, Ryan               13 Creekview                         33.04   2
 11 Jones, Robert             13 Walton                            33.05   2
 -- Winokur, Matthew          13 Walton                              DNS   1
 -- Tenisci, Jacob            14 Walton                              DNS   2
 -- Cantrell, Jake            14 Creekview              27.35        DNS   3
 -- Bowen, Michael            14 Kennworth                           DNS   1
 -- Leeds, Daniel             14 Creekview              30.06        DNS   3
 -- Jackson, Jaylen           13 Kennworth                           DNS   1
 -- Bratton, Kole             14 Kennworth              30.27        DNS   3

Event 66  200 Meter Dash 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Daugherty, Naomi          16 Creekview              28.83      28.66
  2 Schwerzler, Ashley        15 Creekview              29.81      28.76
  3 Nation, Mckenzie          15 Milton Steelers                   30.04
 -- Jain, Supira              16 Walton                              DNS
 -- Woodruff, Macie Grace     15 Etowah                              DNS

Event 67  200 Meter Dash 15-16 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Alkins, Rashon            15 Kennworth              27.80      24.62   1
  2 Thompson, Hugh            15 Creekview              26.39      25.09   1
  3 Braggs, Ryan              15 Etowah                            25.71   1
  4 Burch, Carter             15 Creekview              32.02      32.45   1
 -- Valbuena, Ethan           15 Kennworth                           DNS   2
 -- Hood, William             15 Walton                              DNS   2
 -- Cintron, Ethan            15 Etowah                              DNS   2
 -- Burr, Chase               15 Creekview              23.25        DNS   1
 -- Freeman, Thomas           15 Etowah                              DNS   1

Event 68  200 Meter Dash 17-18 Women
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Jenkins, Ansley           17 Creekview                         28.53
  2 Louis, Brianca            17 Kennworth                         30.31

Event 69  200 Meter Dash 17-18 Men
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
 -- Blackwell, Noah           17 Creekview              27.26        DNS

Event 70  High Jump 9-10 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Parodi, Anna Lea          10 Creekview                       4-02.00      1.27m
 -- Schlaupitz, Brynn          9 Alpha Crush                          NH

Event 71  High Jump 9-10 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Hughes, Jake              10 Creekview                       3-10.00      1.16m
  2 Parodi, Cameron           10 Creekview                       3-08.00      1.11m
  3 Vaccaro, Nicholas          9 Creekview                       3-06.00      1.06m
  4 Parker, Gabriel           10 Creekview                       3-04.00      1.01m
  5 Davis, Jonathan            9 Walton                          3-00.00      0.91m
 -- Haffner, Hilkiah           9 Etowah                               NH
 -- Brooks, Reese              9 Creekview                            NH
 -- Boykins, Solomon          10 Kennworth                           DNS

Event 72  High Jump 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Jewsome, Meriah           12 Kennworth                       4-02.00      1.27m
  2 Taylor, Kira              11 Kennworth                       4-00.00      1.21m
  3 Braselton, Gabrielle      11 Creekview                       3-08.00      1.11m
  4 Hampton, Jasmine          11 Kennworth            4-04.00    3-06.00      1.06m
 -- Schwerzler, Nikki         12 Creekview                           DNS
 -- Griffin, Hannah           12 Etowah                              DNS

Event 73  High Jump 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Parodi, Cade              12 Creekview                       4-08.00      1.42m
  2 Wood, Noah                12 Creekview                       4-02.00      1.27m
  2 Nixon, Theron             12 Walton                          4-02.00      1.27m
  4 Mason, Kyle               12 Kennworth                       4-00.00      1.21m
  5 Pace, Callahan            12 Creekview                       3-10.00      1.16m
 -- Barber, Riley Jack        11 Creekview                            NH
 -- Leeds, John               11 Creekview                           DNS

Event 74  High Jump 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Webb, Aidan               13 Creekview                       4-08.00      1.42m
  2 Kreh, Alexa               13 Creekview                      J4-08.00      1.42m
  3 Dalton, Emma              13 Kennworth                       4-04.00      1.32m
 -- Minton, Audrey            13 Alpha Crush          3-03.00         NH
 -- Ferrell, Anaya            14 Etowah                              DNS

Event 75  High Jump 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Jennings, Hunter          14 Kennworth                       5-06.00      1.67m
  2 Jackson, Trent            13 Creekview                       4-08.00      1.42m
 -- Verdon, Julian            14 Walton                               NH
 -- Thompson, Nate            13 Creekview                            NH
 -- Jewsome, Merari           14 Kennworth                           DNS

Event 76  High Jump 15-16 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
 -- McNeal, Audrey            15 Kennworth                            NH

Event 77  High Jump 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Alkins, Rashon            15 Kennworth                       5-10.00      1.77m

Event 80  Long Jump 8 & Under Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Matthews, Ava              8 Walton                          8-05.25      2.57m
  2 Holland, Emily             7 Etowah                          7-00.50      2.14m
  3 Kinnaman, Claire           8 River Ridge          5-05.25    6-09.00      2.05m
  4 Harvey, Lynden             7 Walton                          5-09.75      1.77m
  5 Dioguardi, Adalynn         7 Creekview                       5-07.50      1.71m
  6 Nixon, Ella                6 Walton                          5-06.00      1.67m
  7 Graaff, Paisley            6 Etowah                          5-00.25      1.53m

Event 81  Long Jump 8 & Under Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Jewsome, Merrell           6 Kennworth                       9-00.50      2.75m
  2 Bennett, Grayson           8 Creekview                       8-04.50      2.55m
  3 Brooks, Ezra               8 Walton                          7-11.00      2.41m
  4 Bartholomew, Kenneth       8 Etowah                          6-08.00      2.03m
  5 Ford, Jackson              8 Etowah                          5-06.00      1.67m
  6 Joseph, Sujay              7 Kennworth                       3-10.00      1.16m
 -- Hirschy, Wyatt             8 Creekview                           DNS
 -- Hughes, Virgil             6 Creekview                           DNS

Event 82  Long Jump 9-10 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Fath, Lauren              10 Creekview                      11-11.25      3.63m
  2 Brooks, Kaia              10 Walton                         11-01.75      3.39m
  3 Parodi, Anna Lea          10 Creekview                      10-00.00      3.04m
  4 Nixon, Laila              10 Walton                          9-10.50      3.00m
  5 McIntosh, Elise            9 River Ridge                     8-10.50      2.70m
  6 Pharr, Olivia             10 Creekview                       8-06.75      2.60m
  7 Shafer, Brooke             9 River Ridge                     8-01.00      2.46m
  8 Jackson, Jayda            10 Kennworth                       7-11.50      2.42m
  9 Sierra, Gabriella         10 Etowah                          7-09.50      2.37m
 10 Block, Alexis              9 Creekview                       7-05.50      2.27m
 11 Vela, Liliana              9 Walton                          6-10.75      2.10m
 12 Jones, Sophie              9 Walton                          6-06.00      1.98m
 13 Ray, London                9 Alpha Crush                     6-03.25      1.91m
 14 Cline, Selah              10 Creekview                       6-02.00      1.87m
 15 Ross, Virginia            10 Creekview                       5-10.00      1.77m
 16 Narwate, Parvati          10 Walton                          5-09.75      1.77m
 -- vom Saal, Ansley          10 Walton                              DNS
 -- Hirschy, Scarlett         10 Creekview                           DNS

Event 83  Long Jump 9-10 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Parodi, Cameron           10 Creekview                      12-01.00      3.68m
  2 Hughes, Grady              9 Creekview                      11-00.50      3.36m
  3 Anderson, Oliver          10 Kennworth                      10-10.75      3.32m
  4 Hughes, Jake              10 Creekview                      10-00.50      3.06m
  5 Wilkinson, Sean           10 Kennworth                       9-11.00      3.02m
  5 Von Seeger, Devin          9 Etowah                          9-11.00      3.02m
  7 Koita, Isaac               9 Walton                          9-07.50      2.93m
  8 George, Nathaniel         10 Creekview                       9-06.50      2.90m
  9 Burch, (Trey) Bobby       10 Creekview                       9-02.50      2.80m
 10 Parker, Gabriel           10 Creekview                       9-00.50      2.75m
 11 Kalia, Rohan              10 Walton                          7-03.00      2.20m
 12 Hunter, Gavon             10 Kennworth                       7-00.00      2.13m
 13 Gibson, Caleb             10 Creekview                       6-11.00      2.10m
 14 Bailey, Liam               9 Creekview                       6-04.00      1.93m
 15 Davis, Jonathan            9 Walton                          6-02.00      1.87m

Event 84  Long Jump 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Blackwell, Anna Grace     12 Creekview                      12-03.00      3.73m
  2 Griffin, Hannah           12 Etowah                         11-02.00      3.40m
  3 Braselton, Gabrielle      11 Creekview                      10-08.75      3.27m
  4 Zotti, Sophia             12 Walton                          9-11.50      3.03m
  5 Dembski, Emery            11 Walton                          9-10.50      3.00m
  6 Smallwood, Alana          11 Kennworth                       9-10.00      2.99m
  7 Giuliano, Isabella        12 Creekview                       9-08.00      2.94m
  8 Cantrell, Allison         11 Creekview                       9-05.75      2.88m
  9 Moore, Paige              12 Kennworth                       8-09.00      2.66m
 10 Hardy, Olivia             12 Creekview                       8-05.50      2.57m
 10 Smallwood, Samantha Lora  11 Creekview                       8-05.50      2.57m
 12 Lott, Mekinley            12 Creekview                       7-11.50      2.42m
 13 Lyen, Ashley              12 Etowah                          7-09.50      2.37m
 -- Otersen, Julianne         11 Creekview                           DNS

Event 85  Long Jump 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Parodi, Cade              12 Creekview                      15-00.50      4.58m
  2 Awoleye, Jonathan         12 Walton                         12-08.25      3.86m
  3 Nixon, Theron             12 Walton                         11-07.50      3.54m
  4 Richards, Roper           12 Creekview                      11-06.00      3.50m
  5 Ball, Riley               12 Creekview                      11-01.50      3.39m
  6 Eye, Seth                 11 Etowah                         11-01.00      3.37m
  7 Lewis, Alexander          11 Kennworth                      11-00.00      3.35m
  8 Little, Kai               11 Etowah                         10-11.50      3.34m
  9 Quirk, Paul               12 Walton                         10-08.00      3.25m
 10 Smith, Marcellus          12 Kennworth                       9-06.50      2.90m
 11 Whitfield, Jack           11 Kennworth                       9-05.00      2.87m
 12 Quirk, David              11 Walton                          9-04.00      2.84m
 13 Doran, Andrew             11 Etowah                          9-00.00      2.74m
 14 Thompson, Cannon          11 Creekview                       8-04.00      2.54m
 15 Bailey, Lukas             12 Creekview                       7-10.00      2.38m
 16 Mark, Jacob               12 Walton                          7-04.00      2.23m
 17 Graaff, Haden             11 Etowah                          6-11.00      2.10m

Event 86  Long Jump 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Kreh, Alexa               13 Creekview                      14-02.00      4.31m
  2 Moore, Blythe             14 Creekview                      13-08.00      4.16m
  3 Dalton, Emma              13 Kennworth                      13-00.25      3.96m
  4 Sullivan, Megan           13 Kennworth                      12-07.00      3.83m
  5 Martin, Kendall           14 Creekview                      11-02.50      3.41m
  6 Minton, Audrey            13 Alpha Crush          9-11.75   10-06.00      3.20m
  7 Bellamy, Kayla            13 Kennworth                       9-07.25      2.92m
  8 Joseph, Sanjitha          13 Kennworth                       7-09.50      2.37m
  9 Campbell, Gabrielle       14 Kennworth                       7-03.00      2.20m
 -- Feemster, Anna            14 Kennworth                           DNS
 -- Schofield, A'Nya          14 Creekview                           DNS
 -- Newsome, Alden            13 Etowah                              DNS

Event 87  Long Jump 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Jennings, Hunter          14 Kennworth                      15-11.00      4.85m
  2 Stewart, Nicklaus         14 Creekview                      13-06.00      4.11m
  3 Von Seeger, Max           14 Etowah                         13-01.50      4.00m
  4 Bratton, Kole             14 Kennworth                      12-10.00      3.91m
  5 Tenisci, Jacob            14 Walton                         12-02.50      3.72m
  6 Thornton, Samuel          13 Walton                         12-02.00      3.70m
  7 Massey, Owen              13 Creekview                      10-07.50      3.23m
  8 Bowen, Michael            14 Kennworth                      10-04.00      3.14m
  9 Jackson, Jaylen           13 Kennworth                      10-03.00      3.12m
 -- Rajbhandari, Pranav       14 Walton                              DNS
 -- Burch, Ryan               13 Creekview                           DNS
 -- Leeds, Daniel             14 Creekview                           DNS
 -- Kagan, Edward             14 Walton                              DNS

Event 88  Long Jump 15-16 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Koch, Kendra              16 Creekview                      14-03.00      4.34m
  2 Schwerzler, Ashley        15 Creekview                      14-02.75      4.33m
  3 Corcoran, Madalyn         15 Walton                         11-04.50      3.46m
 -- Ludwick, Olivia           16 Kennworth                           DNS

Event 89  Long Jump 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Burr, Chase               15 Creekview                      20-11.50      6.38m
  2 Smith, Stephen            15 Creekview                      13-11.00      4.24m
 -- Valbuena, Ethan           15 Kennworth                           DNS

Event 92  Javelin Throw 8 & Under Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Sarden, Haley              8 Walton                            37-05     11.40m
  2 Brookshire, Lillian        8 Creekview                         30-07      9.32m
  3 Inan, Ayla                 7 Walton                            20-10      6.35m
  4 Kallbreier, Taylor         8 Etowah                            20-04      6.19m
  5 Graaff, Paisley            6 Etowah                            20-00      6.09m
  6 Olvin, Sarah               6 Etowah                             9-09      2.97m
 -- Cline, Avery               7 Creekview                           DNS

Event 93  Javelin Throw 8 & Under Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Graaff, Caleb              8 Etowah                            55-06     16.91m
  2 Geday, Gabriel             8 Kennworth                         45-09     13.94m
  3 Floyd, Bryce               7 Walton                            42-05     12.92m
  4 Hughes, Virgil             6 Creekview                         21-02      6.45m
  5 Conley, Seth               8 Creekview                         18-01      5.51m
  6 Tharpe, Ryland             6 Etowah                            12-03      3.73m
 -- Stricklin, Daniel          8 Walton                              DNS
 -- warshaw, joshua            7 Creekview                           DNS

Event 94  Javelin Throw 9-10 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Heppner, Heidi            10 Alpha Crush            51-05      56-06     17.22m
  2 Block, Alexis              9 Creekview                         33-08     10.26m
  3 Bryan, Olivia             10 Etowah                            33-04     10.16m
  4 Miles, Mackenzie          10 Kennworth                         27-06      8.38m
  5 Brown, Macyn               9 Creekview                         27-02      8.28m

Event 95  Javelin Throw 9-10 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Silva, Khari              10 Unattached                        70-03     21.41m
  2 Sarden, Aidan              9 Walton                            67-05     20.54m
  3 Ivers, John               10 Creekview                         57-03     17.44m
  4 Inan, Omer                10 Walton                            54-06     16.61m
  5 Brookshire, Gabe          10 Creekview                         51-08     15.74m
  5 Wilson, Shawn              9 Kennworth                         51-08     15.74m
  7 Bryan, Cooper             10 Etowah                            51-06     15.69m
  8 Knowles, Ira               9 Kennworth                         50-07     15.41m
  9 Wilkinson, Sean           10 Kennworth                         50-06     15.39m
 10 Parker, Gabriel           10 Creekview                         46-03     14.09m
 10 Vos, Jake                 10 Alpha Crush            47-01      46-03     14.09m
 12 Watkins, Caleb             9 Etowah                            39-06     12.03m
 13 Douglas, Jonah             9 Walton                            37-06     11.43m
 14 Hunter, Gavon             10 Kennworth                         36-01     10.99m
 15 Fletcher, Ethan            9 Etowah                            35-04     10.76m
 16 Fournier, Chase            9 Walton                            33-03     10.13m
 17 Gibson, Caleb             10 Creekview                         30-09      9.37m
 -- Boykins, Solomon          10 Kennworth                           DNS
 -- Pitts, William             9 Creekview                           DNS
 -- Tillman, Jordan            9 Kennworth                           DNS

Event 96  Javelin Throw 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Hampton, Jasmine          11 Kennworth             115-00     110-00     33.52m
  2 Olvin, Caroline           12 Etowah                            59-06     18.13m
  3 Giuliano, Isabella        12 Creekview                         59-00     17.98m
  4 Lott, Mekinley            12 Creekview                         55-07     16.94m
  5 Harvey, Sophie-Katherine  11 Walton                            55-00     16.76m
  6 Schwerzler, Nikki         12 Creekview                         40-05     12.31m
  7 Wilson, Haley             11 Kennworth                         38-05     11.70m
 -- King, Lindsey             11 Kennworth                           DNS
 -- Dioguardi, Alexandria     11 Creekview                           DNS
 -- Fairlie, Miranda          12 Alpha Crush            28-01        DNS
 -- Green, Victoria           12 Etowah                              DNS
 -- Otersen, Julianne         11 Creekview                           DNS
 -- Leeds, Lauren             12 Creekview                           DNS
 -- Little, Kira              11 Etowah                              DNS

Event 97  Javelin Throw 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Verdon, Jace              11 Walton                            84-02     25.65m
  2 Richards, Roper           12 Creekview                         75-08     23.06m
  3 Tenisci, Ryan             11 Walton                            59-04     18.08m
  4 Ball, Riley               12 Creekview                         59-00     17.98m
  5 Graaff, Haden             11 Etowah                            56-05     17.19m
  6 Moss, Brandon             11 Unattached                        36-04     11.07m
  7 Cole, Shawn               11 Etowah                            23-11      7.28m
 -- Patterson, Sean           11 Unattached                          DNS
 -- Sharp, Samuel             12 Kennworth                           DNS

Event 98  Javelin Throw 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Terza, Kali               13 Etowah                            59-05     18.11m
  2 Spratt, Faith             14 Etowah                            50-05     15.36m
  3 Harvey, Lilianna          13 Walton                            48-10     14.88m
  4 Pitts, Tori               13 Creekview                         31-09      9.67m
  5 Gibson, Maggie            13 Creekview                         25-03      7.69m
 -- Olvin, Veronica           13 Etowah                              DNS

Event 99  Javelin Throw 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Roberts, Dillon           14 Creekview                         94-11     28.93m
  2 Zertuche, Dilyn           14 Creekview                         78-00     23.77m
  3 Edens, Samuel             13 Walton                            73-07     22.42m
  4 Ross, Dean                13 Creekview                         62-04     18.99m
  5 Spratt, Luke              14 Etowah                            45-02     13.76m
 -- Burch, Ryan               13 Creekview                           DNS
 -- Bowen, Michael            14 Kennworth                           DNS

Event 100  Javelin Throw 15-16 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Daugherty, Naomi          16 Creekview             120-06     110-11     33.80m
  2 Harrell, Brisbane         16 Creekview                         86-03     26.28m
  3 Schwerzler, Ashley        15 Creekview                         71-07     21.81m

Event 101  Javelin Throw 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Cunningham, Gavin         15 Etowah                           103-03     31.47m
  2 Sprecher, Thomas          15 Walton                            62-04     18.99m
  3 Bailey, Lawson            15 Creekview                         62-02     18.94m
  4 Braggs, Ryan              15 Etowah                            48-00     14.63m
 -- Burch, Carter             15 Creekview                           DNS

Event 103  Javelin Throw 17-18 Men
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Kimura Smith, Mark        17 Walton                           150-00     45.72m
  2 Brown, Carson             17 Unattached            136-00     138-03     42.13m

Event 104  Shot Put 8 & Under Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Clay, Emma                 7 Creekview                      10-08.50      3.26m
  2 Inan, Ayla                 7 Walton                         10-00.75      3.06m
  3 Kinnaman, Claire           8 River Ridge                     9-03.50      2.83m
  4 Massey, Kaitlyn            5 Creekview                       5-09.50      1.76m
  5 Cline, Avery               7 Creekview                       5-04.75      1.64m

Event 105  Shot Put 8 & Under Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Stricklin, Daniel          8 Walton                         19-02.25      5.84m
  2 Graaff, Caleb              8 Etowah                         18-09.25      5.72m
  3 Floyd, Bryce               7 Walton                         13-11.50      4.25m
 -- Hirschy, Wyatt             8 Creekview                           DNS
 -- warshaw, joshua            7 Creekview                           DNS

Event 106  Shot Put 9-10 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Pharr, Olivia             10 Creekview                      12-09.00      3.88m
  2 Cline, Selah              10 Creekview                      12-06.00      3.81m
  3 Brown, Macyn               9 Creekview                      12-01.50      3.69m
  4 Ross, Virginia            10 Creekview                      12-01.00      3.68m

Event 107  Shot Put 9-10 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Vos, Jake                 10 Alpha Crush         19-00.00   20-10.50      6.36m
  2 Vaccaro, Nicholas          9 Creekview                      19-09.00      6.01m
  3 Mitchell, John            10 Walton                         18-05.00      5.61m
  4 Smith, Clement            10 Creekview                      18-01.50      5.52m
  5 Inan, Omer                10 Walton                         17-03.50      5.27m
  6 Watkins, Caleb             9 Etowah                         16-08.50      5.09m
  7 Stricklin, Alexander      10 Walton                         16-06.00      5.02m
  8 Brooks, Ryan              10 Creekview                      14-01.50      4.30m
  9 Bailey, Liam               9 Creekview                       6-10.25      2.08m
 -- Norton, Braeden            9 Creekview                           DNS

Event 108  Shot Put 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Hampton, Jasmine          11 Kennworth           27-00.00   26-08.00      8.12m
  2 Little, Kira              11 Etowah                         22-10.00      6.95m
  3 Giuliano, Isabella        12 Creekview                      20-00.00      6.09m
  4 Schwerzler, Nikki         12 Creekview                      18-08.25      5.69m
  5 Bedell, Sarah             12 Walton                         11-11.25      3.63m
 -- Fairlie, Miranda          12 Alpha Crush                         DNS

Event 109  Shot Put 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Koita, Cheikh             12 Walton                         23-11.00      7.28m
  2 Little, Kai               11 Etowah                         20-06.50      6.26m
  3 Bailey, Lukas             12 Creekview                      16-04.50      4.99m
  4 Barber, Riley Jack        11 Creekview                      12-11.50      3.94m
  5 Cole, Shawn               11 Etowah                         11-04.00      3.45m
 -- Norton, Griffin           11 Creekview                           DNS

Event 110  Shot Put 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Terry, Makayla            14 Kennworth                      26-08.50      8.14m
  2 Martin, Kendall           14 Creekview                      24-11.00      7.59m
  3 Smith, Laurel             14 Creekview                      23-07.00      7.18m
  4 Newsome, Alden            13 Etowah                         23-03.00      7.08m
  5 Joseph, Sanjitha          13 Kennworth                      20-08.00      6.29m
  6 Gibson, Maggie            13 Creekview                      19-00.00      5.79m
  7 McCollum, Isabella        13 Etowah                         17-08.75      5.40m
  8 Pitts, Tori               13 Creekview                      17-03.50      5.27m
  9 Anderson, McKenzie        13 Etowah                         16-06.00      5.02m

Event 111  Shot Put 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Ross, Dean                13 Creekview                      18-07.50      5.67m
  2 Thompson, Nate            13 Creekview                      15-01.50      4.61m

Event 112  Shot Put 15-16 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Smith, Taylor             15 Creekview                      35-05.00     10.79m
  2 Daugherty, Naomi          16 Creekview                      20-08.25      6.30m
  3 Garcia, Moraima           15 Creekview                      20-00.50      6.10m
  4 Caspersen, Ciara Grace    13 Etowah                         15-06.00      4.72m

Event 113  Shot Put 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Burch, Carter             15 Creekview                      17-01.00      5.20m

Event 114  Shot Put 17-18 Women
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 McFarland, Caitlyn        17 Creekview                      24-11.75      7.61m

Event 115  Shot Put 17-18 Men
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Brown, Carson             17 Unattached          43-11.00   46-04.00     14.12m