Meet Results - Pickens Preview - August 20, 2016

Event 1  Boys 3200 Meter Run CC MS
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Shelton, Sully             8 Junior Hoyas          11:17.65    1
  2 Barker, Joshua             8 Clear Creek           11:47.19    2
  3 Cuervo, Julian             8 Riverwatch MS         11:49.83    3
  4 Bargeron, Hugh             8 Junior Hoyas          11:50.56    4
  5 White, Seth                8 Junior Dragons        11:51.28    5
  6 Gough, Christian           7 Woodland Mid          11:51.32    6
  7 Ravenscraft, Mark          7 Junior Hoyas          11:52.29    7
  8 Lee, Graham                8 Woodland Mid          11:53.02    8
  9 Ashley, Ethan              7 Junior Wolverines     11:53.25
 10 Dobbs, Jakob               8 Clear Creek           11:53.79    9
 11 Martin, Mark               8 Great Strides         11:57.47   10
 12 Vos, Joseph                7 Alpha Crush           11:59.76   11
 13 Chapman, Colin             8 Great Strides         12:02.76   12
 14 Bobak, Zachary             7 Alpha Crush           12:05.68   13
 15 Gates, Bryson              6 Creekview             12:09.01   14
 16 Bekele, Lucas              8 Alpha Crush           12:13.80   15
 17 Jackson, Trent             7 Creekview             12:21.09   16
 18 Nicholason, Adam           8 Great Strides         12:21.17   17
 19 Stilwell, Calvin           7 Riverwatch MS         12:25.73   18
 20 Maynard, Brendan           6 Vickery Creek MS      12:27.22   19
 21 Kerstine, Riley            8 West Cobb Stampede    12:30.54   20
 22 Binfield, Hayden           8 West Cobb Stampede    12:30.99   21
 23 Boko, Cooper               8 Great Strides         12:32.64   22
 24 Bell, Trent                7 Vickery Creek MS      12:37.28   23
 25 Millson, Daniel            7 Riverwatch MS         12:38.61   24
 26 Farrell, Clark             7 Cherokee Jun          12:38.83   25
 27 Verska, Nate               7 Great Strides         12:42.37   26
 28 Cole, Timmy                5 Alpha Crush           12:44.06   27
 29 Dykes, Jay                 7 Junior Dragons        12:45.33   28
 30 Spada, Brayden             6 Great Strides         12:45.53   29
 31 Wilusz, Chris              8 Lakeside MS           12:46.89   30
 32 Cochran, Kobe              8 Woodland Mid          12:47.88   31
 33 Forsyth, Jt                7 Woodland Mid          12:50.30   32
 34 McCartney, Steven          6 Archer HS             12:50.33
 35 Thurman, Tyler             8 Woodland Mid          12:50.83   33
 36 McClelland, Colin          8 Great Strides         12:51.98   34
 37 Lesser, Henry              8 Great Strides         12:52.80
 38 Trujillo, Alex             8 Sequoyah  Jr Chiefs   12:53.19   35
 39 Schmuckal, Devin           8 Lakeside MS           12:54.33   36
 40 Kendall, Alex              8 Sequoyah  Jr Chiefs   12:55.23   37
 41 Ingram, Aiden              7 Sequoyah  Jr Chiefs   12:55.33   38
 42 Novo, Ben                  7 Woodland Mid          12:55.55   39
 43 Neubert, Connor            8 Lakeside MS           12:59.75   40
 44 Knox, Bryant               8 Woodland Mid          13:01.89   41
 45 Kotanian, Drew             8 Riverwatch MS         13:02.45   42
 46 Watts, Cooper              7 Vickery Creek MS      13:02.73   43
 47 Bullwerk, Patrick          7 Woodland Mid          13:03.40
 48 Smith, Stephen             7 Junior Hoyas          13:04.73   44
 49 Byrd, Dylan                8 Clear Creek           13:07.75   45
 50 Sellier, Sterling          6 Junior Hoyas          13:07.90   46
 51 O'Neal, Grady              8 Great Strides         13:08.83
 52 Garriques, Braeden         7 Creekview             13:08.88   47
 53 Hall, Evan                 8 Vickery Creek MS      13:10.87   48
 54 Land, William              8 Lakeside MS           13:11.35   49
 55 Labasi, Jake               6 Sequoyah  Jr Chiefs   13:11.68   50
 56 Coniglio, Connor           7 Riverwatch MS         13:12.02   51
 57 Geist, Ethan               6 Cherokee Jun          13:13.79   52
 58 Payne, Zach                7 Lakeside MS           13:15.21   53
 59 Pike, Landon               8 Clear Creek           13:21.01   54
 60 Perez, Ricky               7 Clear Creek           13:23.96   55
 61 Bergey, Ben                6 Great Strides         13:25.48
 62 Helms, Josh                7 Sequoyah  Jr Chiefs   13:27.90   56
 63 Trujillo, Nick             7 Sequoyah  Jr Chiefs   13:28.82   57
 64 Graham, Connor             7 Sequoyah  Jr Chiefs   13:30.10   58
 65 Nichols, Ethan             8 The King's Academy    13:31.35   59
 66 Moonan, Billy              8 Alpha Crush           13:32.54   60
 67 O'Neal, Shane              6 Great Strides         13:33.33
 68 Ely, Logan                 8 Alpha Crush           13:35.32   61
 69 Van Order, Ian             8 Woodland Mid          13:35.53
 70 Ratner, Joey               6 Sequoyah  Jr Chiefs   13:35.91
 71 Rafael-Tecero, Alfonso     7 Clear Creek           13:36.48   62
 72 McGovern, Padraig          6 Cherokee Jun          13:36.68   63
 73 Marshall, Hayden           8 Alpha Crush           13:37.30   64
 74 Jones, Tyler               6 Woodland Mid          13:41.67
 75 Stuler, Andrew             8 Vickery Creek MS      13:43.57   65
 76 Kresho, Bryce              7 Cherokee Jun          13:45.71   66
 77 Meyers, Gavin              7 Fannin County MS      13:46.10   67
 78 Kulp, Owen                 7 North Cobb C          13:46.84   68
 79 Campbell, Thomas           8 Junior Hoyas          13:47.30   69
 80 Clark, Jaden               6 Vickery Creek MS      13:49.57   70
 81 Mack, Keegan               7 Riverwatch MS         13:49.90   71
 82 Risco, Zander              8 Creekview             13:50.13   72
 83 Neubert, Austin            8 Lakeside MS           13:53.08   73
 84 Kim, Minjae                8 Riverwatch MS         13:54.23   74
 85 Chastain, Matthew          6 Clear Creek           13:54.60   75
 86 Mares, Hernan              8 Fannin County MS      13:54.91   76
 87 Hull, Gabrial              7 Woodland Mid          13:56.33
 88 Flatt, Jackson             6 Junior Dragons        13:56.82   77
 89 Roath, Peyton              8 Fannin County MS      13:57.77   78
 90 Parks, Sean                8 Sequoyah  Jr Chiefs   13:58.26
 91 Stockton, Nick             8 Riverwatch MS         13:58.31
 92 Tomeny, Colin              8 Sequoyah  Jr Chiefs   13:59.89
 93 Donovan, Lyle              7 Alpha Crush           14:00.16
 94 Sassenberger, Evan         8 Lovinggood MS         14:03.46   79
 95 Strickland, Nate           6 Junior Dragons        14:03.78   80
 96 Bargeron, Ben              7 Junior Hoyas          14:07.19   81
 97 Vansant, Adam              8 Lovinggood MS         14:07.81   82
 98 Beaudry, Lance             8 Junior Hoyas          14:10.33
 99 Jones, Nick                8 Clear Creek           14:10.87
100 Zorko, Adam                5 Great Strides         14:11.10
101 Shepherd, Gabe             8 Woodland Mid          14:11.10
102 DeLillo, Dominick          8 Cherokee Jun          14:14.37   83
103 Gunnell, Jackson           7 Sequoyah  Jr Chiefs   14:18.03
104 Blank, Adam                7 North Cobb C          14:18.72   84
105 Long, Austin               7 Clear Creek           14:19.20
106 Langley, Colby             7 Riverwatch MS         14:20.92
107 Killam, Joel               8 The King's Academy    14:21.18   85
108 Tucker, Collin             7 Sequoyah  Jr Chiefs   14:21.46
109 Myers, Aidan               8 West Cobb Stampede    14:21.73   86
110 Brunett, Pj                8 Woodland Mid          14:23.07
111 Jordan, Andrew             7 Sequoyah  Jr Chiefs   14:25.20
112 McVey, Kaden               7 Junior Hoyas          14:30.18
113 Schuler, Clint             7 Sequoyah  Jr Chiefs   14:30.68
114 Olenczak, Caden            7 Riverwatch MS         14:31.01
115 Ellsworth, Kyle            7 Lovinggood MS         14:31.53   87
116 Wills, Jesse               8 West Cobb Stampede    14:32.26   88
117 Kale, Avery                7 Lovinggood MS         14:32.66   89
118 Ryu, Justin                8 Riverwatch MS         14:33.19
119 Holley, Nathan             7 Riverwatch MS         14:34.67
120 Dillon, Ethan              7 The King's Academy    14:35.09   90
121 Fabien, Xavier             8 Lovinggood MS         14:35.66   91
122 Wood, Patrick              7 Riverwatch MS         14:36.37
123 Hulett, Lane               8 Riverwatch MS         14:38.66
124 Cagle, Caleb               8 Cherokee Jun          14:40.39   92
125 Gonzalez, Arturo           7 Clear Creek           14:41.92
126 Dodson, Will               7 Junior Dragons        14:42.83   93
127 Wargo, Owen                6 Lakeside MS           14:43.06   94
128 Vinson, Ian                5 Great Strides         14:43.55
129 Hartman, Riley             7 Sequoyah  Jr Chiefs   14:44.26
130 Linard, Matthew            5 Junior Hoyas          14:44.40
131 Garmon, Harris             6 Lakeside MS           14:44.43
132 Voss, Evan                 8 Junior Hoyas          14:46.87
133 McGuire, Connor            8 Woodland Mid          14:47.24
134 Deas, Colter               5 Cherokee Jun          14:47.39   95
135 Wooton, Blake              7 West Cobb Stampede    14:47.69   96
136 Hilemon, Landon            7 Lyndon Academy        14:48.23   97
137 Chriszt, Tommy             8 Junior Hoyas          14:49.55
138 Chappell, McKinley         7 Woodland Mid          14:50.07
139 Richard, Cade              7 The King's Academy    14:51.43   98
140 Giles, Pierce              7 West Cobb Stampede    14:51.97   99
141 Bologna, Anthony           6 Junior Hoyas          14:52.71
142 Koebel, Kyle               7 West Cobb Stampede    14:53.47  100
143 Starnes, Thomas              Lyndon Academy        14:53.53  101
144 Taylor, Matthew            7 Junior Hoyas          14:53.85
145 Miller, Hayden             7 Lovinggood MS         14:54.09  102
146 Simmons, Lane              7 Woodland Mid          14:54.63
147 Reid, Walker               6 West Cobb Stampede    14:55.11
148 Mazzolini, Marshall        8 Vickery Creek MS      14:55.99  103
149 Cappon, Jake               8 Vickery Creek MS      14:56.56
150 Bonhan, Corey              6 Sequoyah  Jr Chiefs   14:59.51
151 Morris, Evan               8 Junior Dragons        14:59.94  104
152 Withrow, Julien            7 Clear Creek           15:01.72
153 Lindler, Ethan             8 West Cobb Stampede    15:03.87
154 Coker, Grey                6 Junior Hoyas          15:04.99
155 Glosson, Copper            6 Creekview             15:05.23  105
156 Bouldin, Cody              7 Cherokee Jun          15:05.71
157 Plott, Jonah               7 Woodland Mid          15:07.62
158 Mooney, Andrew             7 Clear Creek           15:08.58
159 Grogan, Seth               5 Cherokee Jun          15:09.20
160 Rountree, Mason            6 Junior Hoyas          15:11.37
161 Danforth, Douglas          8 Clear Creek           15:12.04
162 Bull, Braylan              6 Riverwatch MS         15:13.49
163 Patel, Ishan               7 Creekview             15:14.73  106
164 Zorko, Jacob               8 Great Strides         15:15.06
165 Ballentine, Luke           7 Lovinggood MS         15:16.73  107
166 Gallegos, Tyler            7 Junior Hoyas          15:17.85
167 Bell, Devin                8 Lovinggood MS         15:18.71
168 Young, Andrew              5 Junior Hoyas          15:18.89
169 Subu, Bj                   8 Junior Hoyas          15:19.37
170 Kerstine, Griffeth         6 West Cobb Stampede    15:20.23
171 Wood, Noah                 7 Creekview             15:20.38  108
172 Surio, Brendan             7 Great Strides         15:21.29
173 Titus, Brock               6 Clear Creek           15:22.76
174 Acampora, Kyle             8 Junior Hoyas          15:23.55
175 Potluri, Aditya            7 Great Strides         15:23.61
176 Wichalonis, Nicholas       7 Lakeside MS           15:23.82
177 Mahoney, Branniff          6 West Cobb Stampede    15:26.51
178 Kim, Tucker                8 Riverwatch MS         15:26.53
179 Donovan, Whit              4 Alpha Crush           15:27.57
180 Bennett, Robert            7 Vickery Creek MS      15:28.27
181 Parker, Austin             8 Woodland Mid          15:28.73
182 Donti, Sai                 8 Vickery Creek MS      15:31.63
183 Boyle, Thomas              6 Junior Hoyas          15:33.48
184 Datil, Angel               6 Riverwatch MS         15:36.26
185 Holley, Aidan              7 West Cobb Stampede    15:37.34
186 Jones, Sam                 7 Creekview             15:37.38
187 McNearney, Spencer         8 Junior Hoyas          15:37.41
188 Hall, David                7 Lovinggood MS         15:37.70
189 Weatherby, Stephen         8 Cherokee Jun          15:38.10
190 Johnston, Jonathan         7 Clear Creek           15:39.38
191 Stogner, Bradley           7 Cherokee Jun          15:43.10
192 Burke, Jackson             7 Junior Hoyas          15:43.12
193 Alshurafa, Waseem          7 Riverwatch MS         15:44.19
194 Evans, Gavin               6 Sequoyah  Jr Chiefs   15:44.25
195 Rosko, Brett               7 Sequoyah  Jr Chiefs   15:46.35
196 Carroll, Shane             6 Vickery Creek MS      15:46.78
197 Donner, Grey               3 Alpha Crush           15:47.40
198 Willoughby, Nathan         5 Cherokee Jun          15:47.90
199 Seitz, Ben                 7 Creekview             15:49.17
200 Painter, Davon             8 Cherokee Jun          15:49.49
201 Petraglia, Kevin           7 Vickery Creek MS      15:49.84
202 Garrett, Grant             5 Junior Hoyas          15:51.34
203 Payne, Luke                6 Creekview             15:51.45
204 Lucas, Owen                6 Junior Hoyas          15:53.23
205 Degyansky, Max             6 Riverwatch MS         15:54.56
206 Parker, Justin             6 Woodland Mid          15:54.73
207 Backus, Cameron            8 West Cobb Stampede    15:55.83
208 Valle, Marcello            6 Clear Creek           15:55.85
209 Hyder, Shelby              6 Clear Creek           15:57.25
210 Ledford, Tucker            6 Junior Dragons        15:57.39  109
211 Bradford, Mason            6 Junior Dragons        15:58.58
212 Wheeler, Jeremiah          7 Junior Hoyas          15:58.64
213 Carder, Sam                6 Vickery Creek MS      15:58.99
214 Rafanelli, Robert          7 Lyndon Academy        15:59.44  110
215 Ruddell, Jackson           7 North Cobb C          15:59.48  111
216 Yarbrough, Ethan           6 Lakeside MS           16:00.25
217 Nix, John                  8 Clear Creek           16:00.37
218 Cunningham, Tyler          6 Vickery Creek MS      16:00.52
219 Hale, Aiden                7 Cherokee Jun          16:01.25
220 Shiflett, Bryson           8 Woodland Mid          16:02.71
221 Rahman, Sadin              8 Lakeside MS           16:02.95
222 Chappell, Kameron          6 Woodland Mid          16:03.83
223 Nelson, David              6 Lakeside MS           16:06.01
224 Lamprea, Daniel            7 Lyndon Academy        16:06.63  112
225 Carder, Ben                6 Vickery Creek MS      16:06.92
226 Deady, Myles               8 Lakeside MS           16:07.18
227 Brown, Xavier              7 Vickery Creek MS      16:11.05
228 Driscoll, Grant            5 Cherokee Jun          16:11.13
229 Meese, Brady               7 Junior Hoyas          16:11.75
230 Zaeh, Marshall             8 Riverwatch MS         16:13.58
231 Castle, Jerred             8 Riverwatch MS         16:13.74
232 Hedgpeth, Connor           7 Junior Dragons        16:14.03
233 Kulbick, Bobby             8 Great Strides         16:14.10
234 Kendall, Nikolas           7 Sequoyah  Jr Chiefs   16:16.06
235 Goodwin, Cameron           8 Clear Creek           16:16.87
236 Stahl, Weston              8 Vickery Creek MS      16:19.93
237 Tryon, Andrew              6 The King's Academy    16:20.44  113
238 Todd, Morgan               8 Clear Creek           16:21.76
239 Smith, Grant               5 Junior Hoyas          16:22.69
240 DeCarlo, Michael           6 Alpha Crush           16:22.89
241 Weir, Logan                5 Junior Hoyas          16:24.52
242 Smith, Slade               7 West Cobb Stampede    16:24.79
243 Durr, Brian                6 Sequoyah  Jr Chiefs   16:25.96
244 Woolard, Weston            6 Lakeside MS           16:27.60
245 Davis, Rocky               7 Riverwatch MS         16:29.57
246 Chance, Cody               7 Woodland Mid          16:31.80
247 Webster, Donovan           6 West Cobb Stampede    16:32.98
248 Hooker, Grant              6 Junior Dragons        16:34.06
249 Razler, Zach               8 North Cobb C          16:34.49  114
250 Durr, Austyn               8 Sequoyah  Jr Chiefs   16:36.51
251 Spurlin, Will              8 Sequoyah  Jr Chiefs   16:38.92
252 Anderson, Evan             6 The King's Academy    16:39.97  115
253 Nicholason, Liam           5 Great Strides         16:40.40
254 Chance, Cooper             7 Woodland Mid          16:40.74
255 Brannon, Christian         8 Junior Dragons        16:42.13
256 Wallace, William           7 North Cobb C          16:49.88  116
257 Stargel, Cj                6 Junior Dragons        16:50.41
258 Murrillo, Jesse            7 Clear Creek           16:51.92
259 Dorn, Mac                  7 Woodland Mid          16:57.36
260 Degyansky, Ryan            6 Riverwatch MS         17:00.10
261 Holmgren, Miller           7 Junior Hoyas          17:01.06
262 Anastos, Brandon           6 Lyndon Academy        17:02.07  117
263 Criswell, Jonah            7 Lovinggood MS         17:04.80
264 Willis, Noah               8 Vickery Creek MS      17:05.88
265 Benson, Nate               7 Riverwatch MS         17:07.01
266 Shaw, Ryan                 7 Sequoyah  Jr Chiefs   17:07.57
267 O'Connell, Will            6 Junior Hoyas          17:13.00
268 Merkel, Jacob              6 North Cobb C          17:13.51  118
269 Wirtz, Colton              6 Junior Dragons        17:16.46
270 Fowler, Larz               6 Clear Creek           17:20.39
271 Sherril, Jason             6 North Cobb C          17:21.38  119
272 Dunkin, Murphy             7 West Cobb Stampede    17:22.95
273 Brunner, Josh              6 Alpha Crush           17:23.60
274 Rooks, Gavin               7 Clear Creek           17:26.77
275 Curtis, Jack               8 Junior Dragons        17:26.98
276 Urquhart, Andrew           5 Junior Hoyas          17:28.72
277 Morrow, Mason              7 North Cobb C          17:30.38
278 DeCamp, Dylan              7 West Cobb Stampede    17:30.99
279 Mullin, Andrew             7 Sequoyah  Jr Chiefs   17:31.24
280 Hufnagel, Joss             8 Alpha Crush           17:32.87
281 Urquhart, Harri            6 Junior Hoyas          17:34.27
282 Satterfield, Sebastian     8 Junior Dragons        17:38.86
283 Jones, Austin              8 Lovinggood MS         17:41.97
284 Dodge, Dallas              7 West Cobb Stampede    17:42.10
285 Wood, Duncan               8 Lovinggood MS         17:43.38
286 Hicks, Lowry               8 Lakeside MS           17:46.97
287 Hobbs, Cameron             6 Lyndon Academy        17:50.16  120
288 Goodraw, Casey             6 Cherokee Jun          17:50.42
289 Dahlen, Leo                7 Cherokee Jun          17:52.30
290 Cole, Ethan                7 Clear Creek           17:54.03
291 Morris, Chase              8 Sequoyah  Jr Chiefs   17:56.31
292 Fallon, Jack               8 Alpha Crush           17:57.94
293 Pareek, Arnav              6 Great Strides         17:58.28
294 Ortiz, Luis                7 Clear Creek           17:59.69
295 Steinlight, Hayden         6 Junior Hoyas          18:00.28
296 Lykins, Law                6 Clear Creek           18:00.52
297 Fallon, Kevin              6 Alpha Crush           18:01.63
298 Nasr, Ryan                 7 West Cobb Stampede    18:03.26
299 Towle, Jackson             6 Woodland Mid          18:04.30
300 Allnutt, Brendan           6 West Cobb Stampede    18:09.00
301 Wilen, Riley               7 Lakeside MS           18:10.05
302 Randall, Owen              7 Junior Hoyas          18:11.57
303 Christian, Aidan           6 Sequoyah  Jr Chiefs   18:11.58
304 Godwin, Ashton             7 Lovinggood MS         18:12.51
305 Taylor, Jack               6 Junior Hoyas          18:13.40
306 Hain, Ben                  8 Sequoyah  Jr Chiefs   18:14.31
307 Teachworth, Jack           7 Creekview             18:14.72
308 Cupp, Elisha               6 Creekview             18:14.76
309 Reece, Kaden               8 Clear Creek           18:19.23
310 Ott, Clay                  8 Clear Creek           18:20.99
311 Parker, Jackson            7 Riverwatch MS         18:23.07
312 Montoya, Cole              6 Lovinggood MS         18:25.39
313 Teachworth, Elliot         6 Creekview             18:28.44
314 Latham, Parker             7 Riverwatch MS         18:32.12
315 Crawford, Andrew           6 Junior Hoyas          18:34.06
316 Lalle, Brenden             7 Creekview             18:40.58
317 Tatum, Mac                 6 Junior Hoyas          18:43.29
318 Wells, Sam                 5 Junior Wolverines     18:45.18
319 Sacchetta, Sam             6 West Cobb Stampede    18:46.95
320 Kim, Joshua                8 Riverwatch MS         18:49.23
321 Sharp, Isaiah              8 Clear Creek           18:50.34
322 Tishgarten, Zac            7 Lakeside MS           18:50.98
323 Hugg, Nicholas             7 West Cobb Stampede    18:51.49
324 Teal, Nathan               6 Lakeside MS           18:59.39
325 Edwards, Travis            6 Lakeside MS           19:01.78
326 Cannon, Jamieson           8 Junior Hoyas          19:06.23
327 Schachte, Justin           6 Lakeside MS           19:06.68
328 Maderis, Bryant            7 Junior Hoyas          19:13.71
329 Hardison, Reagan           7 Junior Dragons        19:17.17
330 Martin, Ben                7 North Cobb C          19:30.01
331 Lipani, William            7 Junior Hoyas          19:35.65
332 Ross, Austin               8 Junior Dragons        19:39.93
333 Kloss, Ryan                7 West Cobb Stampede    19:41.25
334 Hester, Brock              6 West Cobb Stampede    19:50.26
335 Lalle, Eric                8 Creekview             19:51.52
336 Davis, Connor              7 Fannin County MS      20:16.59  121
337 Keenan, Patrick            7 Riverwatch MS         20:18.05
338 Russell, Robert            7 Fannin County MS      20:23.99  122
339 Nix, Alex                  6 Clear Creek           20:30.38
340 Ritchie, Garrett           6 Junior Dragons        20:36.97
341 Childers, Ashton           6 Junior Dragons        21:04.49
342 Schultz, Lucas             7 Lovinggood MS         21:08.91
343 Henson, Cody               6 Creekview             21:14.61
344 Nandyala, Guarav           6 West Cobb Stampede    21:23.02
345 Wilson, Brenton            6 Junior Dragons        21:23.02
346 Robenolt, Tyler            6 Lakeside MS           21:26.39
347 Shaik, Farhan              7 Riverwatch MS         21:38.10
348 Blanton, Jonathan          7 Cherokee Jun          21:44.20
349 Hester, Cade               8 Junior Dragons        21:52.82
350 Baker, Asa                 7 Cherokee Jun          22:15.26
351 Toole, Ben                 7 North Cobb C          22:28.72
352 Baker, Alex                7 Cherokee Jun          22:29.92
353 Watkins, Colby             8 Clear Creek           22:30.44
354 James, Nathan              6 West Cobb Stampede    22:42.53
355 James, Yanis               6 West Cobb Stampede    22:42.84
356 Chintawar, Sumedh          7 Riverwatch MS         22:58.15
357 Sutton, Dempsey            6 Alpha Crush           23:15.59
358 Barnstead, Lucas           7 Fannin County MS      23:28.94  123
359 Taylor, Reid               5 Junior Hoyas          23:30.47
360 Morelas, Daniel            6 Sequoyah  Jr Chiefs   23:41.90
361 Peach, John                6 West Cobb Stampede    23:50.00
362 McCarthy, Michael          8 Lakeside MS           23:58.39
363 Rodgers, Grayson           6 West Cobb Stampede    24:06.47
364 Korowotney, Alex           7 Junior Dragons        25:13.27
365 Vandergrift, Joseph        6 Vickery Creek MS      25:34.00
366 Schachte, Jakob            8 Lakeside MS           25:36.45
367 Steinbach, Logan           7 Cherokee Jun          25:40.27
368 Smith, Nate                5 Junior Hoyas          25:48.33
369 Popham, Ben                7 Creekview             26:19.63
370 Merrill, Harrison          8 Lakeside MS           35:12.23

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Great Strides                87   10   12   17   22   26   29   34
      Total Time:  1:01:36.41
         Average:    12:19.29
   2 Junior Hoyas                102    1    4    7   44   46   69   81
      Total Time:  1:01:13.13
         Average:    12:14.63
   3 Woodland Middle Euharlee    110    6    8   31   32   33   39   41
      Total Time:  1:02:13.35
         Average:    12:26.67
   4 Alpha Crush Running Club    126   11   13   15   27   60   61   64
      Total Time:  1:02:35.84
         Average:    12:31.17
   5 Riverwatch MS               138    3   18   24   42   51   71   74
      Total Time:  1:03:08.64
         Average:    12:37.73
   6 Clear Creek Middle (Gilme   165    2    9   45   54   55   62   75
      Total Time:  1:03:33.70
         Average:    12:42.74
   7 Vickery Creek MS            198   19   23   43   48   65   70  103
      Total Time:  1:05:01.67
         Average:    13:00.34
   8 Lakeside MS                 208   30   36   40   49   53   73   94
      Total Time:  1:05:07.53
         Average:    13:01.51
   9 Sequoyah  Jr Chiefs         216   35   37   38   50   56   57   58
      Total Time:  1:05:23.33
         Average:    13:04.67
  10 Creekview                   254   14   16   47   72  105  106  108
      Total Time:  1:06:34.34
         Average:    13:18.87
  11 Junior Dragons              283    5   28   77   80   93  104  109
      Total Time:  1:07:20.04
         Average:    13:28.01
  12 Cherokee Junior Warriors    289   25   52   63   66   83   92   95
      Total Time:  1:07:29.38
         Average:    13:29.88
  13 West Cobb Stampede          311   20   21   86   88   96   99  100
      Total Time:  1:08:43.21
         Average:    13:44.65
  14 Lovinggood MS               428   79   82   87   89   91  102  107
      Total Time:  1:11:51.12
         Average:    14:22.23
  15 The King's Academy          445   59   85   90   98  113  115
      Total Time:  1:13:39.49
         Average:    14:43.90
  16 Fannin County MS            464   67   76   78  121  122  123
      Total Time:  1:22:19.36
         Average:    16:27.88
  17 North Cobb Christian        493   68   84  111  114  116  118  119
      Total Time:  1:17:29.41
         Average:    15:29.89
  18 Lyndon Academy              537   97  101  110  112  117  120
      Total Time:  1:18:49.90
         Average:    15:45.98

Event 2  Girls 3200 Meter Run CC MS
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gates, Makena              8 Creekview             11:42.14    1
  2 Evans, Rylee               7 Woodland Mid          12:22.71    2
  3 Coombs, Naomi              8 Clear Creek           12:37.02    3
  4 Brennan, Siena             6 Great Strides         12:56.63    4
  5 Sheffield, Morgan Grace    6 Great Strides         13:00.27    5
  6 Harris, Caroline           7 Riverwatch MS         13:13.53    6
  7 Filipek, Isabel            8 Alpha Crush           13:15.73    7
  8 Hernandez, Bela            6 Creekview             13:32.54    8
  9 Bailey, Ella                 Unattached            13:39.90
 10 O'Connor, Emma             8 Lakeside MS           13:40.18    9
 11 Bowles, Marlee             7 Woodland Mid          13:43.16   10
 12 Perlakowski, Riley         8 West Cobb Stampede    13:49.29   11
 13 Stone, Anslee              7 Junior Dragons        13:50.43   12
 14 Rickheim, Sami             8 Alpha Crush           13:53.55   13
 15 McLaughlin, Hannah         6 Vickery Creek MS      13:53.87   14
 16 Sutterfield, Kelly         7 North Cobb C          13:56.96   15
 17 Schlaupitz, Brynn          3 Alpha Crush           13:58.39   16
 18 Ehmig, Madison             8 Sequoyah  Jr Chiefs   13:59.24   17
 19 Sullivan, Kinsley          7 Fannin County MS      14:00.70   18
 20 Johnson, Alesia            8 Sequoyah  Jr Chiefs   14:03.70   19
 21 Clark, Abbie               7 North Cobb C          14:04.61   20
 22 McTyre, Kate               7 Creekview             14:06.49   21
 23 Spinks, Mckinsey           7 Woodland Mid          14:06.85   22
 24 McKune, Honor              8 Lakeside MS           14:08.01   23
 25 Maynard, Courtney          8 Vickery Creek MS      14:08.91   24
 26 Rogers, Susanna            7 Sequoyah  Jr Chiefs   14:10.07   25
 27 Allen, Lexi                8 Cherokee Jun          14:12.23   26
 28 Rogers, Katie              8 Lakeside MS           14:13.68   27
 29 Chapman, Emily             8 Great Strides         14:17.76   28
 30 Boatner, Erica             7 Woodland Mid          14:20.48   29
 31 Jones, Aine                7 North Cobb C          14:25.64   30
 32 Murray, Rachel             8 Vickery Creek MS      14:27.08   31
 33 Davis, Katie               8 Junior Hoyas          14:29.51   32
 34 DeLuca, Virginia           8 Junior Wolverines     14:30.22   33
 35 Maynard, Bethanne          6 Vickery Creek MS      14:32.24   34
 36 Wells, Reagan              8 Junior Wolverines     14:33.79   35
 37 Trumble, Eslen             8 Lovinggood MS         14:40.78   36
 38 Flanagan, Meghan           6 Lovinggood MS         14:43.89   37
 39 Baker, Allison             8 West Cobb Stampede    14:44.82   38
 40 Brookshire, Katie          8 Sequoyah  Jr Chiefs   14:51.22   39
 41 Tompkins, Morgan           7 Woodland Mid          14:53.82   40
 42 Hunt, Ashley               8 Lakeside MS           14:56.06   41
 43 Gaharan, Caroline          8 Riverwatch MS         14:57.38   42
 44 Trumble, Madalo            6 Lovinggood MS         14:59.98   43
 45 Hull, Avery                8 Woodland Mid          15:00.41   44
 46 Killam, Simone             7 The King's Academy    15:00.94   45
 47 Logan, Tyler               8 Lovinggood MS         15:02.97   46
 48 Carrasco, Gisselle         7 Woodland Mid          15:05.95   47
 49 Presten, Rachel            8 Lakeside MS           15:07.96   48
 50 Shipley, Ava               7 Creekview             15:08.69   49
 51 Kewin, Delaney             7 Junior Hoyas          15:09.64   50
 52 Byrd, Anna                 7 Clear Creek           15:10.94   51
 53 Shelton, Claire            5 Alpha Crush           15:12.34   52
 54 Stantz, Cayley             7 Woodland Mid          15:13.35
 55 O'Connor, Kelli            6 Lakeside MS           15:17.36   53
 56 Segars, Emma               6 Woodland Mid          15:18.56
 57 Rindt, Ella                8 Great Strides         15:18.73   54
 58 Holt, Avery                7 Great Strides         15:19.36   55
 59 King, Lucy                 6 North Cobb C          15:27.86   56
 60 Payne, Anna                8 Woodland Mid          15:28.59
 61 Chichester, Riley          6 Great Strides         15:28.64   57
 62 Rains, Mary                8 Alpha Crush           15:31.06   58
 63 Grogan, Helen              7 Riverwatch MS         15:33.97   59
 64 Ahlberg, Tiffany           7 Junior Hoyas          15:34.13   60
 65 Connelly, Reese            8 Lovinggood MS         15:35.52   61
 66 Jones, Remy                6 Riverwatch MS         15:36.07   62
 67 Osornio, Gabriela          6 Lovinggood MS         15:39.61   63
 68 Brooks, Ava                7 Lovinggood MS         15:39.79   64
 69 Canter, Annalei            8 Junior Hoyas          15:39.90   65
 70 Warta, Reese               8 Lakeside MS           15:40.18   66
 71 Bubrick, Lexi              8 Woodland Mid          15:41.08
 72 Milstead, Megan            8 Lakeside MS           15:42.71
 73 Fisher, Madeline           7 Great Strides         15:44.49   67
 74 Brown, Mackenzie           7 Creekview             15:46.11   68
 75 Norris, Ryan               4 Alpha Crush           15:46.93   69
 76 Gierlak, Piercy            8 Woodland Mid          15:48.12
 77 Culbreth, Emma             6 Great Strides         15:48.28
 78 White, Emma                8 Fannin County MS      15:49.80   70
 79 Thurman, Emma              8 Clear Creek           15:51.05   71
 80 Waits, Stella              6 Sequoyah  Jr Chiefs   15:51.07   72
 81 Stachelczyk, Katie         6 Great Strides         15:55.74
 82 Mortensen, Elena           8 Lovinggood MS         15:59.75
 83 White, Morgan              8 Clear Creek           16:02.16   73
 84 McMahon, Olivia            6 Vickery Creek MS      16:03.09   74
 85 Bouldin, Aleigh            5 Cherokee Jun          16:03.31   75
 86 Wilson, Haley              7 Clear Creek           16:04.23   76
 87 Bernowski, Ciara           8 Woodland Mid          16:04.23
 88 Vogt, Laura                8 Lovinggood MS         16:07.37
 89 McGinley, Maggie           7 Lakeside MS           16:10.03
 90 Hess, Marley               7 Junior Hoyas          16:12.22   77
 91 Gentry, Eryn               7 Woodland Mid          16:13.77
 92 Haines, Samantha           7 Lakeside MS           16:14.08
 93 Fether, Bella              8 Lakeside MS           16:14.22
 94 Fierle, Kaitlyn            7 Lakeside MS           16:16.59
 95 Lawson, Charlotte          8 Riverwatch MS         16:17.42   78
 96 Spaulding, Abigail         7 Woodland Mid          16:18.64
 97 Menna, Mary                7 North Cobb C          16:18.68   79
 98 McGruder, Ansley           7 West Cobb Stampede    16:19.43   80
 99 Lewis, Kate                5 Great Strides         16:20.32
100 Jones, Callie              8 Woodland Mid          16:23.44
101 Poe, Victoria              7 North Cobb C          16:25.43   81
102 Frady, Lyla                5 Cherokee Jun          16:25.54   82
103 Findley, Lainey            6 Woodland Mid          16:25.87
104 Lippe, Kendall             8 Great Strides         16:27.18
105 Weir, Zoey                 8 Junior Hoyas          16:27.21   83
106 Duncan, Abbi               6 Woodland Mid          16:27.85
107 O'Rourke, Molly            5 Junior Wolverines     16:27.88   84
108 Lykins, Olivia             8 Clear Creek           16:30.36   85
109 Gautreaux, Jordan          7 Cherokee Jun          16:30.82   86
110 Leenerts, Emma             6 Cherokee Jun          16:31.88   87
111 Rogers, Rebekah            6 Sequoyah  Jr Chiefs   16:34.68   88
112 Ware, Raigan               7 Creekview             16:35.28   89
113 Stein, Chloe               6 Lovinggood MS         16:35.43
114 Shanks, Hannah             5 Junior Hoyas          16:37.59   90
115 Cosentino, Monica          6 Fannin County MS      16:38.72   91
116 Bond, Mallory              6 Lovinggood MS         16:39.72
117 Moreland, McKenzie         8 Lovinggood MS         16:40.32
118 Massie, Mia                8 Great Strides         16:40.84
119 Frausto, Nicole            6 Creekview             16:40.90   92
120 Baldwin, Emmy              5 Cherokee Jun          16:41.72   93
121 Yonk, Susanna              7 Lakeside MS           16:43.94
122 Mullins, Bethany           8 The King's Academy    16:44.35   94
123 Valdez, Maria              8 Junior Hoyas          16:45.16
124 Tryon, Allie               8 The King's Academy    16:45.18   95
125 Ghorley, Jaden             5 Cherokee Jun          16:47.73   96
126 Cundiff, Elle              6 Riverwatch MS         16:48.01   97
127 Nichols, Emmalee           6 The King's Academy    16:50.86   98
128 Tillery, Hannah            7 Junior Wolverines     16:54.10   99
129 Arend, Mackinzye           7 Clear Creek           16:55.22  100
130 Kunst, Meghan              8 Junior Hoyas          16:56.26
131 Garland, Helana            6 Clear Creek           16:58.74
132 LaCotti, Addie             8 Junior Wolverines     16:58.87  101
133 Czajkoski, Shea            7 Lakeside MS           16:59.51
134 Fergusson, Megan           6 Riverwatch MS         17:01.48  102
135 Ballew, Rose               8 Fannin County MS      17:02.23  103
136 Acampora, Emily            7 Junior Hoyas          17:05.18
137 Baum, Morgan               6 Woodland Mid          17:05.28
138 Chastain, Jazmine          6 Junior Dragons        17:06.50  104
139 Gaharan, Isabelle          6 Riverwatch MS         17:07.41
140 Vreeland, Izzy             5 Great Strides         17:07.47
141 Williams, Molly            8 Woodland Mid          17:09.57
142 Scully, Erin               7 Fannin County MS      17:12.44  105
143 Aber, Emerson              6 Great Strides         17:12.86
144 Reddy, Nishta              7 Riverwatch MS         17:13.39
145 Sobczak, Paige             8 Lakeside MS           17:13.44
146 Terza, Reese               6 Lovinggood MS         17:14.97
147 Haley, Julia               8 Alpha Crush           17:19.45  106
148 Shade, Kendal              7 Junior Wolverines     17:19.87  107
149 Catalano, Sofia            8 Cherokee Jun          17:20.45
150 Mueller, Kassidy           8 West Cobb Stampede    17:20.48  108
151 Minton, Audrey             8 Alpha Crush           17:20.91
152 Castillo, Isabela          8 Sequoyah  Jr Chiefs   17:21.94  109
153 Harris, Aelan              8 Creekview             17:23.50
154 Smith, Savannah            7 Junior Hoyas          17:29.90
155 Prasad, Ayusha             7 West Cobb Stampede    17:35.25  110
156 Beno, Rachael              8 West Cobb Stampede    17:35.71  111
157 Young, Chloe               7 Junior Dragons        17:37.47  112
158 Snyder, Emma               8 Cherokee Jun          17:40.12
159 Hernandez, Sydney          8 Vickery Creek MS      17:40.50  113
160 Franklin, Chloe            7 Riverwatch MS         17:41.85
161 Paladines, Milena          7 West Cobb Stampede    17:41.87  114
162 Bollwerk, Erin             7 Woodland Mid          17:42.50
163 Golemi, Emma               8 Cherokee Jun          17:43.92
164 Oliver, Daisy              8 Fannin County MS      17:44.69  115
165 Stahl, Ashlyn              6 Vickery Creek MS      17:44.99  116
166 Forman, Emilie             7 Lakeside MS           17:45.14
167 Newman, Ryanne             7 Fannin County MS      17:45.25  117
168 Rogers, Ansley             8 Lakeside MS           17:48.67
169 Van Order, Holly           6 Woodland Mid          17:48.94
170 Jones, Bobbie              8 Clear Creek           17:49.45
171 Eichorn, Allie             8 Lakeside MS           17:53.30
172 Putting, Olivia            6 West Cobb Stampede    17:54.10
173 Dirrim, Bekah              7 Creekview             17:54.85
174 Daurie, Ali                8 West Cobb Stampede    17:55.36
175 LaCotti, Courtney          6 Junior Wolverines     17:59.11  118
176 Harper, Hannah             7 Lakeside MS           17:59.22
177 Reddy, Nidhi               7 Riverwatch MS         17:59.66
178 Hulsey, Katlyn             8 Junior Dragons        18:02.24  119
179 Ashurafa, Nareem           8 Riverwatch MS         18:06.12
180 Kroeppler, Ava             8 Sequoyah  Jr Chiefs   18:06.66
181 Thompson, Grace            7 The King's Academy    18:07.27  120
182 Holbrook, Avery            7 West Cobb Stampede    18:08.34
183 Garramone, Chloe           6 Lakeside MS           18:09.15
184 Kassow, Shelby             7 Junior Dragons        18:09.34  121
185 Thai, Ashley               7 West Cobb Stampede    18:14.96
186 Cleveland, Kendall         8 Lovinggood MS         18:17.66
187 Savage, Emma               7 Woodland Mid          18:18.07
188 Rolen, Jenna               7 Junior Hoyas          18:18.88
189 Maxwell, Alyssa-Kate       8 Lovinggood MS         18:19.52
190 Rinehart, Alexa            7 North Cobb C          18:21.85  122
191 Green, Jaydn               8 West Cobb Stampede    18:21.91
192 Emmett, Molly              5 Cherokee Jun          18:23.64
193 Heath, Paulmer             7 North Cobb C          18:24.16
194 Queen, Ava                 6 Fannin County MS      18:26.54
195 Langelotti, Ila            8 Junior Hoyas          18:39.48
196 Esther, Amelia             7 Junior Dragons        18:41.55  123
197 Myer, Claire               5 West Cobb Stampede    18:44.14
198 Fair, Reagan               7 West Cobb Stampede    18:49.89
199 Rein, Avery                5 Lyndon Academy        18:52.79
200 Holsenbeck, Raven          8 Junior Dragons        18:53.25  124
201 Lankford, Kathleen         6 Junior Hoyas          18:53.35
202 Powell, Elizabeth          7 Lakeside MS           18:55.34
203 LaPrade, Madelyn           8 Lovinggood MS         18:55.71
204 Whittemore, Emily          7 Junior Hoyas          18:58.57
205 Dooley, Victoria           7 The King's Academy    18:59.52  125
206 Spinks, Sydney             6 Junior Dragons        18:59.71
207 Hall, Lainey               7 Junior Hoyas          19:00.26
208 Crump, Lizzy               7 Junior Hoyas          19:05.78
209 Cowan, Maddie              7 Creekview             19:06.80
210 Lankford, Katy             6 Junior Hoyas          19:07.72
211 Morning, Anna Kate         6 Lovinggood MS         19:09.39
212 Chaparro, Rachel           6 North Cobb C          19:11.10
213 Pruitt, Autumn             8 Cherokee Jun          19:13.46
214 Hagler, Shelby             8 Lovinggood MS         19:17.85
215 Sexton, Brenna             6 Lovinggood MS         19:18.11
216 Lam, Andrea                6 Vickery Creek MS      19:18.36
217 Jane, Makenzie             8 Creekview             19:19.17
218 Ingraham, Onlia            7 Junior Hoyas          19:21.88
219 Rodriguez, Simone          7 West Cobb Stampede    19:24.36
220 Collier, Ramsey            7 Vickery Creek MS      19:29.13
221 Yarger, Scarlett           8 Junior Dragons        19:36.49
222 Patel, Isha                8 West Cobb Stampede    19:39.70
223 Smith, Cadence             7 Clear Creek           19:42.03
224 Patel, Elina               6 Lyndon Academy        19:42.06
225 DiSalle, Rachel            7 West Cobb Stampede    19:42.85
226 Roy, Abigail               8 Junior Hoyas          19:45.21
227 Chastain, Mackenzie        6 Fannin County MS      19:49.21
228 Hairston, Ali              6 Lovinggood MS         19:50.57
229 Thai, Ava                  5 West Cobb Stampede    19:53.84
230 Sprayberry, Peyton         6 West Cobb Stampede    19:58.79
231 Hughes, Tori               7 Clear Creek           20:03.67
232 Poole, Ashlyn              6 Clear Creek           20:07.10
233 Hunt, Heather              8 Junior Hoyas          20:08.37
234 O'Connell, Emily           8 Junior Hoyas          20:10.99
235 Mollohan, Ava              6 West Cobb Stampede    20:12.91
236 Margate, Sarah             8 Junior Hoyas          20:33.47
237 Hubbs, Carolina            6 North Cobb C          20:34.24
238 Price, Emily               7 Lovinggood MS         20:35.21
239 LeBleu, Sabrina            6 Riverwatch MS         20:38.39
240 Montoya, Emme              6 Riverwatch MS         20:39.76
241 Mohon, Cadence             8 Clear Creek           20:43.12
242 Smith, Shelby              6 North Cobb C          20:49.51
243 Kellam, Lucy               7 The King's Academy    20:51.17  126
244 Garrett, Rowan             8 The King's Academy    20:51.85
245 Unger, Ella                7 Riverwatch MS         21:01.36
246 Metlick, Emma Blair        5 Lyndon Academy        21:03.01
247 Porter, Raven              8 Fannin County MS      21:11.30
248 McAfee, Ella               8 Lakeside MS           21:13.87
249 Struchtemeyer, Sidney      7 Sequoyah  Jr Chiefs   21:25.79
250 Hughes, Payton             7 North Cobb C          21:36.57
251 Rolen, Brooke              5 Junior Hoyas          21:55.75
252 Stamper, Reagan            8 Junior Hoyas          21:56.12
253 Lee, Ashlyn                6 Clear Creek           21:56.39
254 Russo, Nicole              6 Riverwatch MS         22:21.94
255 Connelly, Georgia          6 Lovinggood MS         22:22.02
256 Williams, Reagan           7 Lakeside MS           22:30.45
257 Fleming, Jacquilynn        8 West Cobb Stampede    22:33.25
258 Hensley, Laney             6 Clear Creek           22:41.44
259 Bruce, Ava                 7 Junior Dragons        22:45.70
260 Worth, Addison             7 Lovinggood MS         23:08.25
261 Davis, Jordan              7 Lovinggood MS         23:13.83
262 Burke, Ciara               7 Junior Dragons        23:17.26
263 Bryant, Chloe              6 West Cobb Stampede    23:17.64
264 Atwater, Jordan            8 Lovinggood MS         23:25.52
265 Buchan, Chloe              7 Lovinggood MS         23:30.23
266 lark, Allison              6 Junior Hoyas          23:30.87
267 Tucker, Katelyn            8 Junior Dragons        23:31.21
268 Jensen, Faith              8 Lovinggood MS         23:32.80
269 Seabaugh, Sophia           6 West Cobb Stampede    23:32.96
270 Pitkins, Sara-Ruth         6 Creekview             23:38.75
271 Devita, Giana              6 Riverwatch MS         23:56.69
272 White, Paige               7 Lakeside MS           24:00.22
273 Ball, Sofia                7 Cherokee Jun          24:10.93
274 Shaw, Sarah                6 West Cobb Stampede    24:14.60
275 Meyer, Vanessa             6 Sequoyah  Jr Chiefs   24:44.71
276 Orth, Hailey               7 Lakeside MS           24:49.72
277 Teague, Hannah             7 Junior Dragons        25:16.72
278 Thurman, Eva               6 Clear Creek           27:02.36

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Woodland Middle Euharlee    103    2   10   22   29   40   44   47
      Total Time:  1:09:27.02
         Average:    13:53.41
   2 Great Strides               146    4    5   28   54   55   57   67
      Total Time:  1:10:52.75
         Average:    14:10.55
   3 Alpha Crush Running Club    146    7   13   16   52   58   69  106
      Total Time:  1:11:51.07
         Average:    14:22.22
   4 Creekview                   147    1    8   21   49   68   89   92
      Total Time:  1:10:15.97
         Average:    14:03.20
   5 Lakeside MS                 148    9   23   27   41   48   53   66
      Total Time:  1:12:05.89
         Average:    14:25.18
   6 Sequoyah  Jr Chiefs         172   17   19   25   39   72   88  109
      Total Time:  1:12:55.30
         Average:    14:35.06
   7 Vickery Creek MS            177   14   24   31   34   74  113  116
      Total Time:  1:13:05.19
         Average:    14:37.04
   8 North Cobb Christian        200   15   20   30   56   79   81  122
      Total Time:  1:14:13.75
         Average:    14:50.75
   9 Lovinggood MS               223   36   37   43   46   61   63   64
      Total Time:  1:15:03.14
         Average:    15:00.63
  10 Riverwatch MS               247    6   42   59   62   78   97  102
      Total Time:  1:15:38.37
         Average:    15:07.68
  11 Clear Creek Middle (Gilme   274    3   51   71   73   76   85  100
      Total Time:  1:15:45.40
         Average:    15:09.08
  12 Junior Hoyas                284   32   50   60   65   77   83   90
      Total Time:  1:17:05.40
         Average:    15:25.08
  13 West Cobb Stampede          347   11   38   80  108  110  111  114
      Total Time:  1:19:49.27
         Average:    15:57.86
  14 Junior Wolverines           352   33   35   84   99  101  107  118
      Total Time:  1:19:24.86
         Average:    15:52.98
  15 Cherokee Junior Warriors    356   26   75   82   86   87   93   96
      Total Time:  1:19:43.78
         Average:    15:56.76
  16 Fannin County MS            387   18   70   91  103  105  115  117
      Total Time:  1:20:43.89
         Average:    16:08.78
  17 The King's Academy          452   45   94   95   98  120  125  126
      Total Time:  1:23:28.60
         Average:    16:41.72
  18 Junior Dragons              468   12  104  112  119  121  123  124
      Total Time:  1:24:45.98
         Average:    16:57.20