Meet Results - Wingfoot XC Classic - September 24, 2016

http://results.deltatiming.com/xc/2016-wingfoot-xc-classic
Middle School Girls 3000 Meter Run
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Carmen Alder             unattached           10:42.00
  2 Clara Heppner            Alpha Crush Running  11:19.10      1
  3 Gabrielle Boulay         Nashville Youth Athl 11:41.90
  4 Jewellee Love            East Jackson High Sc 11:46.10
  5 Siena Brennan            Great Strides        11:46.20      2
  6 Emily Raeside            Great Strides        11:48.50      3
  7 Morgan Grace Sheffiel    Great Strides        11:49.60      4
  8 Vanessa Alder            Unattached           12:08.60
  9 Evan Welch               White Co. Middle Sch 12:08.70
 10 Heidi Heppner            Alpha Crush Running  12:09.00      5
 11 Hannah Miniutti          Unattached           12:11.00
 12 Jordan Walter            Paideia              12:12.70      6
 13 Haley Davis              DeKalb Trailblazers  12:25.10      7
 14 Addison Tilley           Unattached           12:32.50
 15 Rylee Evans              Woodland Middle Euha 12:34.00      8
 16 Laura Romig              Pace Academy         12:34.60      9
 17 Ariel Ellis              Alpha Crush Running  12:36.20     10
 18 Cayden Crismon           Woodstock MS         12:37.80
 19 Mckinsey Spinks          Woodland Middle Euha 12:38.10     11
 20 Kathryn Hood             Pace Academy         12:39.50     12
 21 Caroline Harris          Junior Wolverines    12:48.70     13
 22 Ella Stone               OLA                  13:03.10     14
 23 Luna McCauley            Paideia              13:03.30     15
 24 Courtney Maynard         Junior Wolverines    13:03.80     16
 25 Avery Hull               Woodland Middle Euha 13:08.40     17
 26 Emily Chapman            Great Strides        13:10.50     18
 27 Brynn Schlaupitz         Alpha Crush Running  13:11.40     19
 28 Emma Strickland          Lovett               13:11.70     20
 29 Janie Huggins            Lovett               13:15.00     21
 30 Rachel Murray            Junior Wolverines    13:15.60     22
 31 Sophia Huynh             Paideia              13:19.80     23
 32 Erica Boatner            Woodland Middle Euha 13:20.90     24
 33 Caroline Pickel          Paideia              13:21.40     25
 34 Kelly Zreloff            Renfroe MS           13:23.40     26
 35 Emma Murphy              Nashville Youth Athl 13:26.20
 36 Hannah Tillery           Junior Wolverines    13:26.30     27
 37 Reagan Wells             Junior Wolverines    13:30.50     28
 38 Gracie Hill              Cartersville MS      13:30.70     29
 39 Emma Culbreth            Great Strides        13:31.00     30
 40 Gisselle Carrasco        Woodland Middle Euha 13:31.60     31
 41 Maggie Gentry            Rockmart             13:31.80     32
 42 Millie Bowen             Alpha Crush Running  13:32.60     33
 43 Izzy Vreeland            Great Strides        13:33.60     34
 44 Laine Barnwell           Lovett               13:33.90     35
 45 Brianna Kim              Cartersville MS      13:34.10     36
 46 Ashley Aaron             Paideia              13:34.20     37
 47 Savannah Williams        Unattached           13:37.60
 48 Taylor Colver            Unattached           13:37.70
 49 Emily Weber              OLA                  13:38.40     38
 50 Katy Weaver              East Jackson High Sc 13:39.10
 51 Hannah McLaughlin        Junior Wolverines    13:39.20     39
 52 Katie Stachelczyk        Great Strides        13:40.20     40
 53 Anna Payne               Woodland Middle Euha 13:40.30     41
 54 Madeline Fisher          Great Strides        13:41.40
 55 Alice Terry              Cartersville MS      13:41.50     42
 56 Sibley Brown             Lovett               13:41.90     43
 57 Sophie Courts            Lovett               13:42.80     44
 58 Rachel Preston           Unattached           13:43.50
 59 Kate Lewis               Great Strides        13:47.10
 60 Brighton Moore           Lassiter High School 13:48.50     45
 61 Hannah Ackermann         DeKalb Trailblazers  13:49.50     46
 62 Lucy Crenshaw            Lovett               13:50.70     47
 63 Marcelle Nahai           Paideia              13:51.10     48
 64 Sophia Ghegan            Lovett               13:52.20     49
 65 Riley Chichester         Great Strides        13:52.60
 66 Ellie Woodcock           Paideia              13:55.40     50
 67 Marlee Bowles            Woodland Middle Euha 13:58.80     51
 68 Katelyn Rager            Alpha Crush Running  13:59.80     52
 69 Katie Jung               Lassiter High School 14:00.50     53
 70 Abigail McHoul           DeKalb Trailblazers  14:01.10     54
 71 Ansley Holton            Cartersville MS      14:02.30     55
 72 Jordan White             Pace Academy         14:03.50     56
 73 Maria Valdez             Junior Hoyas         14:04.50     57
 74 Tiffany Ahlberg          Junior Hoyas         14:05.60     58
 75 Sophia Figueroa          Paideia              14:06.10
 76 Kate Van Horn            DeKalb Trailblazers  14:06.50     59
 77 Avery Holt               Great Strides        14:07.70
 78 Annalise Solomonson      Unattached           14:07.80
 79 Collins Sara-Corrine     Alpha Crush Running  14:09.50     60
 80 Paige Sobczak            Unattached           14:09.60
 81 Lauren Eastman           Paideia              14:10.40
 82 Morgan Tompkins          Woodland Middle Euha 14:11.70
 83 Emma Segars              Woodland Middle Euha 14:12.40
 84 Laura Arenth             Pace Academy         14:13.50     61
 85 Jaxiry Betancourt        Cartersville MS      14:15.20     62
 86 Lillian Carr             Alpha Crush Running  14:15.70
 87 Maggie Jenkins           Pace Academy         14:16.00     63
 88 Lexi Bubrick             Woodland Middle Euha 14:17.80
 89 Shaylee Graves           Cartersville MS      14:17.90     64
 90 Pierce Rylee             Alpha Crush Running  14:18.20
 91 Emily Sands              Inman MS             14:19.90     65
 92 Abigail Spaulding        Woodland Middle Euha 14:21.10
 93 Zoe Chan                 Inman MS             14:21.90     66
 94 April Hattori            North Atlanta Christ 14:22.00
 95 Elizabeth Feagin         Pace Academy         14:22.30     67
 96 Eva Davis                OLA                  14:23.50     68
 97 Mary Rains               Alpha Crush Running  14:23.90
 98 Abigail Welch            White Co. Middle Sch 14:25.00
 99 Ella Rindt               Great Strides        14:25.90
100 Avery Ritchie            Pace Academy         14:26.10     69
101 Grace Osborn             Renfroe MS           14:26.60     70
102 Carter Eckhardt          Lovett               14:29.30
103 Meghan Flanagan          Unattached           14:30.00
104 Bethanne Maynard         Junior Wolverines    14:33.30     71
105 Katriina Fiedler         Renfroe MS           14:34.70     72
106 Samantha Herrera         Cartersville MS      14:35.30     73
107 Delaney Kewin            Junior Hoyas         14:36.00     74
108 Emerson Aber             Great Strides        14:38.10
109 Sarah Elder              DeKalb Trailblazers  14:39.70     75
110 Cayley Stantz            Woodland Middle Euha 14:40.70
111 Caroline Pierce          Paideia              14:45.80
112 Sophie Bryant            Cartersville MS      14:46.00
113 Ansley McNearny          Junior Hoyas         14:47.10     76
114 Emma Terry               Cartersville MS      14:48.30
115 Tara Dietzel             Cherokee Junior Warr 14:48.50     77
116 Kristin Hair             Renfroe MS           14:50.50     78
117 Carley Cook              Paideia              14:54.40
118 Kaitlyn Daly             Cartersville MS      14:56.50
119 Avery Ortlund            DeKalb Trailblazers  14:59.60     79
120 Safia Read               Inman MS             15:00.60     80
121 Anna Grace Boone         Cartersville MS      15:01.30
122 Molly Williams           Woodland Middle Euha 15:01.80
123 Cana Roach               Lovett               15:01.90
124 Anna Basinger            Alpha Crush Running  15:02.40
125 Esme Dunbar              Paideia              15:03.90
126 Molly Soulen             Renfroe MS           15:06.90     81
127 Alexis Siegler           Renfroe MS           15:07.40     82
128 Gabriella Malerba        Renfroe MS           15:08.10     83
129 Randall Hall             Lovett               15:08.20
130 Kathleen O'Shea          Renfroe MS           15:09.20
131 Claire Shelton           Alpha Crush Running  15:09.30
132 Trinity Atkins           Cartersville MS      15:11.20
133 Trista Kelly             Cartersville MS      15:13.50
134 Pickerel McKenzie        Alpha Crush Running  15:15.20
135 Lainey Findley           Woodland Middle Euha 15:15.40
136 Hunter Burge             Lovett               15:22.50
137 Morgan Baum              Woodland Middle Euha 15:22.60
138 Georgia Norton           Lovett               15:23.30
139 Brooktie Frogge          Nashville Youth Athl 15:24.70
140 Emmy Pickard             St. Benedict         15:25.40     84
141 Jaiden Vitalis           Renfroe MS           15:26.70
142 Audrey Maxim-Rumley      Paideia              15:30.70
143 Olivia Edge              Great Strides        15:33.90
144 Ciara Bernowski          Woodland Middle Euha 15:36.20
145 Grace Ghent              Alpha Crush Running  15:37.30
146 Eryn Gentry              Woodland Middle Euha 15:38.00
147 Megan Walter             Paideia              15:40.10
148 Ali Dyke                 Cartersville MS      15:40.70
149 Molly Miller             Cartersville MS      15:42.50
150 Callie Jones             Woodland Middle Euha 15:43.00
151 Emma Tyler               Cherokee Junior Warr 15:43.90     85
152 Olivia Byers             Lovett               15:44.60
153 Alyson Menerey           Cartersville MS      15:44.80
154 Ryan Norris              Alpha Crush Running  15:44.90
155 Mary Katherine Camara    Cartersville MS      15:46.20
156 Hannah Bohlin            Junior Jackets Cross 15:46.40
157 Alex Machado             Cartersville MS      15:47.40
158 Isabella DeNapoli        St. Benedict         15:47.70     86
159 Mattie Pickard           St. Benedict         15:48.80     87
160 Tia Smith                St. Benedict         15:52.80     88
161 Brooke Janssen           Renfroe MS           15:54.00
162 Audrey Minton            Alpha Crush Running  15:54.10
163 Brooks O'Donnell         OLA                  15:56.40     89
164 Kennedy Elliott          Cartersville MS      15:56.80
165 Priyanka Master          Renfroe MS           15:57.90
166 Kendal Shade             Junior Wolverines    15:59.00
167 Presley Marsh            Inman MS             15:59.30     90
168 Sara Hsu                 Great Strides        15:59.90
169 Amy Kight                Lovett               16:00.10
170 Brianna Greenway         Rockmart             16:00.60     91
171 Jessica Herbert          Cherokee Junior Warr 16:06.30     92
172 Sarah Pruitt Messick     DeKalb Trailblazers  16:13.10     93
173 Taylor Wright            Lovett               16:15.20
174 Chatham Ash              Alpha Crush Running  16:16.40
175 Anna Ruby Taggart        Renfroe MS           16:18.90
176 Sarah Lang               Mount Bethel Christi 16:27.20
177 Isabel Taggart           Renfroe MS           16:29.30
178 Lillian Gochee           Cartersville MS      16:31.00
179 Allie Goodson            Rockmart             16:31.90     94
180 Ella Kitchen             Great Strides        16:32.40
181 Jacqueline Draughon      Lovett               16:32.70
182 Chelsea Blackmon         Cartersville MS      16:35.20
183 Ava McCloskey            Lovett               16:35.40
184 Lauren Gamis             Mount Bethel Christi 16:37.20
185 Evie Eikhoff             Lovett               16:43.10
186 Greta Gustafson          Inman MS             16:43.70     95
187 Katherine Zwebe          Inman MS             16:44.20     96
188 Emma Flynn               Alpha Crush Running  16:44.60
189 Annalei Canter           Junior Hoyas         16:45.20     97
190 Brenna Jewett            Alpha Crush Running  16:47.10
191 Lyla Frady               Cherokee Junior Warr 16:48.20     98
192 Ally Robertson           Cartersville MS      16:48.30
193 Jordan Gautreaux         Cherokee Junior Warr 16:51.60     99
194 Alexa Kenah              OLA                  16:54.50    100
195 Davi Joiner              Landmark Christian S 16:56.90
196 Brooke Berman            Lassiter High School 16:58.20    101
197 Braydon Salmon           Lassiter High School 16:58.30    102
198 Madison LeMaster         Saint Mary's Catholi 16:59.40    103
199 Riya Sharma              Lovett               16:59.60
200 Maha Sidi                Renfroe MS           17:00.80
201 Emma Savage              Woodland Middle Euha 17:01.50
202 Rylee Taylor             DeKalb Trailblazers  17:05.30
203 Savannah Spires          DeKalb Trailblazers  17:07.80
204 Lillyan Robinson         Rockmart             17:10.80    104
205 Kristin Tucker           Excel Christian      17:12.20
206 Malli Gutta              Lassiter High School 17:15.00    105
207 Sara Elizabeth Haydon    Pace Academy         17:17.60
208 Caroline Brown           Pace Academy         17:18.10
209 Sofia Rios               St. Benedict         17:25.30    106
210 Holly Van Order          Woodland Middle Euha 17:28.70
211 Molly Emmett             Cherokee Junior Warr 17:30.40    107
212 Jenna Rolen              Junior Hoyas         17:34.10    108
213 Paige Brodmyer           Lassiter High School 17:39.50    109
214 Clare Cole               Alpha Crush Running  17:43.90
215 Ivy Leach                Renfroe MS           17:44.30
216 Alexis Rogers            Mount Bethel Christi 17:44.90
217 Bridget Goodman          Renfroe MS           17:46.90
218 Savannah Smith           Junior Hoyas         17:50.00    110
219 Payton Kashdan           Renfroe MS           17:56.40
220 Camille Phansavanh       Renfroe MS           17:57.90
221 Autumn Pruitt            Cherokee Junior Warr 17:59.00    111
222 Kathleen Lankford        Junior Hoyas         17:59.70
223 Julia Haley              Alpha Crush Running  18:12.40
224 Cat Sands                Inman MS             18:16.10    112
225 Louisa Myette            Inman MS             18:16.40
226 Ainslee Monroe           St. Benedict         18:18.20    113
227 Grace Kopkas             Mount Bethel Christi 18:19.00
228 Jamie Deutchman          Junior Warriors      18:21.40
229 Anna Reese Shaw          Saint Mary's Catholi 18:27.50    114
230 Amelia Massie            St. Benedict         18:33.00    115
231 Hailey Gomisch           Cartersville MS      18:34.80
232 Libby O'Donnell          OLA                  18:36.70    116
233 Julia Clark              Woodstock MS         18:37.90
234 Anika Palep              Inman MS             18:41.80
235 Jancy Suber              Excel Christian      18:43.00
236 Alyssa Maicon            Junior Wolverines    18:46.70
237 CeCe Yarbrough           Paideia              18:50.30
238 Lizzy Crump              Junior Hoyas         18:54.50
239 Katy Ross Broadfoot      Renfroe MS           18:57.60
240 Judaea Peters            North Atlanta Christ 18:58.70
241 Trista Ngo               Cartersville MS      19:02.80
242 Emily Williams           Renfroe MS           19:04.80
243 Margaret Gaines          Cartersville MS      19:15.70
244 Riley Alkire             Pace Academy         19:29.50
245 Marley Hess              Junior Hoyas         19:30.60
246 Virginia Watson          OLA                  19:37.10    117
247 Ella Trowhill            Paideia              19:39.40
248 Katy Lankford            Junior Hoyas         19:42.50
249 Katie Porkert            Paideia              19:54.70
250 Lainey Hall              Junior Hoyas         19:55.40
251 Amelia Hucks             Saint Mary's Catholi 19:57.20    118
252 Grace Peardon            Junior Warriors      19:59.50
253 Caroline Bowen           Paideia              20:00.90
254 Lulu Javelona            Paideia              20:01.90
255 Katie Boney              OLA                  20:03.80
256 Andrea Lam               Junior Wolverines    20:04.00
257 Emily Miller             Cartersville MS      20:04.90
258 Ava Goodbey              OLA                  20:05.90
259 Kendyll Payne            Lassiter High School 20:07.60    119
260 Isabella Quintana        Pace Academy         20:10.20
261 Kyleigh Duncan           OLA                  20:13.10
262 Ana Nelson               DeKalb Trailblazers  20:16.80
263 Lane Boyle               DeKalb Trailblazers  20:18.60
264 Nicole Cramer            Lassiter High School 20:19.50
265 Onlia Ingraham           Junior Hoyas         20:24.40
266 Sasha Morgan             Excel Christian      20:26.90
267 Molly Moore              Cartersville MS      20:27.30
268 Kolby Seefried           Paideia              20:35.30
269 Maya Ponder              Junior Warriors      20:35.40
270 Emma Tavaras             St. Benedict         20:35.90
271 Dori Owen                Rockmart             20:37.20    120
272 Anna Jane Self           Saint Mary's Catholi 20:37.60    121
273 Corinne Zumbrown         Saint Mary's Catholi 20:40.30    122
274 Savannah Bowley          Woodland Middle Euha 20:42.30
275 Sophia Fuentes           Junior Warriors      20:45.90
276 Laney Jackson            DeKalb Trailblazers  20:46.50
277 Caroline Racine          DeKalb Trailblazers  20:46.80
278 Grace Ji                 Lassiter High School 20:49.80
279 Juliette Graf            Renfroe MS           20:58.50
280 Abigail Lochridge        Cartersville MS      21:03.60
281 Lauren Lamphier          St. Benedict         21:04.90
282 Aaliyah Daniel           Cartersville MS      21:10.80
283 Paola Robledo            Cartersville MS      21:22.30
284 Baylee Bradfield         Cherokee Junior Warr 21:24.60
285 Sarah Yates              Renfroe MS           21:24.80
286 Sophie Powell            Renfroe MS           21:25.00
287 Anais Graf               Renfroe MS           21:26.00
288 Brooke Rolen             Junior Hoyas         21:49.10
289 Caroline Restrepe        Cartersville MS      21:49.60
290 Sofia Maffey             Renfroe MS           21:51.00
291 Alie Clark               Junior Hoyas         22:17.00
292 Caroline Holbrook        Pace Academy         22:57.10
293 Charlotte Reynolds       Renfroe MS           23:36.40
294 Regan Taylor             DeKalb Trailblazers  23:45.00
295 Delaney Duggan           Renfroe MS           24:34.30
296 Vinessa Taylor           Renfroe MS           24:35.20
297 Audrey Georges           Renfroe MS           25:10.80
298 Anisa Travillion         Renfroe MS           25:12.10
299 Madison Gibson           Excel Christian      25:22.80


Middle School Girls 3000 Meter Run Team Scores
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7)
=================================================================
  1 Great Strides          57      2    3    4   18   30   34   40
      Total Time: 1:02:06      Average: 12:25.16      1-5 Split: 1:45
  2 Alpha Crush Running    68      1    5   10   19   33   52   60
      Total Time: 1:02:49      Average: 12:33.66      1-5 Split: 2:14
  3 Woodland Middle Euha   91      8   11   17   24   31   41   51
      Total Time: 1:05:13      Average: 13:02.60      1-5 Split: 58
  4 Junior Wolverines      106    13   16   22   27   28   39   71
      Total Time: 1:06:05      Average: 13:12.98      1-5 Split: 42
  5 Paideia                106     6   15   23   25   37   48   50
      Total Time: 1:05:32      Average: 13:06.28      1-5 Split: 1:22
  6 Lovett                 163    20   21   35   43   44   47   49
      Total Time: 1:07:26      Average: 13:29.06      1-5 Split: 32
  7 Pace Academy           201     9   12   56   61   63   67   69
      Total Time: 1:07:48      Average: 13:33.42      1-5 Split: 1:42
  8 Cartersville MS        224    29   36   42   55   62   64   73
      Total Time: 1:09:04      Average: 13:48.76      1-5 Split: 45
  9 DeKalb Trailblazers    241     7   46   54   59   75   79   93
      Total Time: 1:09:02      Average: 13:48.38      1-5 Split: 2:15
 10 OLA                    309    14   38   68   89   100  116  117
      Total Time: 1:13:56      Average: 14:47.18      1-5 Split: 3:52
 11 Renfroe MS             327    26   70   72   78   81   82   83
      Total Time: 1:12:23      Average: 14:28.42      1-5 Split: 1:44
 12 Junior Hoyas           362    57   58   74   76   97   108  110
      Total Time: 1:14:19      Average: 14:51.68      1-5 Split: 2:41
 13 Inman MS               396    65   66   80   90   95   96   112
      Total Time: 1:16:26      Average: 15:17.08      1-5 Split: 2:24
 14 Lassiter High School   406    45   53   101  102  105  109  119
      Total Time: 1:19:01      Average: 15:48.10      1-5 Split: 3:27
 15 Rockmart               441    32   91   94   104  120   -    -
      Total Time: 1:23:53      Average: 16:46.46      1-5 Split: 7:06
 16 Cherokee Junior Warr   451    77   85   92   98   99   107  111
      Total Time: 1:20:19      Average: 16:03.70      1-5 Split: 2:04
 17 St. Benedict           451    84   86   87   88   106  113  115
      Total Time: 1:20:20      Average: 16:04.00      1-5 Split: 2:00
 18 Saint Mary's Catholi   578    103  114  118  121  122   -    -
      Total Time: 1:36:42      Average: 19:20.40      1-5 Split: 3:41


Middle School Boys 3000 Meter Run
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Zack Truitt            8 Landmark Christian S  9:55.50
  2 Sully Shelton          8 Junior Hoyas         10:01.90      1
  3 Andrew Jones             Unattached           10:02.50
  4 Nick Sieders             Nashville Youth Athl 10:12.60      2
  5 Cayden Durrough        8 Nashville Youth Athl 10:19.80      3
  6 Connor Henson          7 Nashville Youth Athl 10:29.10      4
  7 Miles Ally             8 Nashville Youth Athl 10:35.60      5
  8 Anthony Arredondo      8 Chapel Hill High Sch 10:38.20
  9 Hayden Marshall        8 Alpha Crush Running  10:39.90      6
 10 Al Coy                 8 Lovett               10:43.20      7
 11 Tait Ellingson           Unattached           10:43.70
 12 Bill Archer            8 Cartersville MS      10:46.00      8
 13 Mark Martin            8 Great Strides        10:46.50      9
 14 Lucas Bekele           8 Alpha Crush Running  10:48.80     10
 15 Cooper Bocko           8 Great Strides        10:52.00     11
 16 Joseph Vos             7 Alpha Crush Running  10:53.00     12
 17 Zachary Bobak          7 Alpha Crush Running  10:58.60     13
 18 Mark Ravenscraft       7 Junior Hoyas         11:02.60     14
 19 Robert Corriea         6 Nashville Youth Athl 11:04.20     15
 20 Davis Williams         8 Cartersville MS      11:05.70     16
 21 Jack Shade             8 Lassiter High School 11:10.20     17
 22 Adam Nicholason        8 Great Strides        11:12.70     18
 23 Joel Zazueta           8 Cartersville MS      11:13.40     19
 24 Evan Owens               Unattached           11:13.70
 25 Joe Urbanowicz         8 Lovett               11:14.30     20
 26 Graham Lee             8 Woodland Middle Euha 11:14.90     21
 27 John Mitchell          5 Walton Youth Track C 11:15.30     22
 28 Colin Chapman          8 Great Strides        11:16.70     23
 29 Patrick Motes          8 Saint Mary's Catholi 11:18.40     24
 30 Christian Gough        7 Woodland Middle Euha 11:18.50     25
 31 Hugh Bargeron          8 Junior Hoyas         11:22.80     26
 32 Andrew Herrmann        7 Mount Bethel Christi 11:25.80     27
 33 Edward Blaha           7 Pace Academy         11:26.00     28
 34 Ben Bergey             6 Great Strides        11:26.10     29
 35 Gram Russell             Unattached           11:27.10
 36 Liam Cullison          7 Nashville Youth Athl 11:27.70     30
 37 Henry Haden            8 Lovett               11:28.20     31
 38 Jack Gibbs             7 Nashville Youth Athl 11:29.20     32
 39 Tyler Thurman          8 Woodland Middle Euha 11:30.60     33
 40 Daniel Steele          8 Lassiter High School 11:33.90     34
 41 William Carlton        6 Renfroe MS           11:36.50     35
 42 Robert Hodson          8 Centennial           11:38.20     36
 43 Garrett Hauenstein     8 Mount Bethel Christi 11:39.00     37
 44 Calvin Stilwell          Unattached           11:40.10
 45 Elijah McCauley        8 Paideia              11:40.60     38
 46 William Hakes          8 Walton Youth Track C 11:40.80     39
 47 Grady O'Neal           8 Great Strides        11:43.10     40
 48 Zeller Moore           8 Lassiter High School 11:45.30     41
 49 Ron Miller             8 Blessed Trinity      11:47.00
 50 Eoin McNally           8 Renfroe MS           11:48.70     42
 51 Tim Kernan             5 Alpha Crush Running  11:49.40     43
 52 Grant Helms            6 Walton Youth Track C 11:49.60     44
 53 Andrew Harrington      8 Junior Wolverines    11:49.70     45
 54 Sterling Sellier       6 Junior Hoyas         11:49.80     46
 55 Banks Wilson           7 Cartersville MS      11:50.00     47
 56 Tyler Earick           8 Cartersville MS      11:50.10     48
 57 Patrick Pitts          8 Lovett               11:51.70     49
 58 George Blaha           7 Pace Academy         11:53.20     50
 59 Kobe Cochran           8 Woodland Middle Euha 11:55.50     51
 60 Trent Bell             7 Junior Wolverines    11:56.90     52
 61 Sam Faulkner           6 Saint Mary's Catholi 11:57.40     53
 62 Luca Horn-Morawa       6 Paideia              11:59.60     54
 63 Brendan Maynard        6 Junior Wolverines    12:02.40     55
 64 Bryant Knox            8 Woodland Middle Euha 12:04.20     56
 65 Ryan Rodriguez         7 Lassiter High School 12:05.40     57
 66 Ben Novo               7 Woodland Middle Euha 12:06.90     58
 67 Timmy Cole             5 Alpha Crush Running  12:09.90     59
 68 Easton Kincaid         6 Pace Academy         12:10.30     60
 69 Eamonn Kenah           7 OLA                  12:11.00     61
 70 Patrick Bullwerk       7 Woodland Middle Euha 12:12.40     62
 71 Colin McClelland       8 Great Strides        12:14.20     63
 72 Gavin Liles            8 Johnson Ferry Christ 12:14.50
 73 Lyle Donovan           7 Alpha Crush Running  12:15.40     64
 74 Billy Moonan           8 Alpha Crush Running  12:15.50
 75 Robert Mallis          7 Pace Academy         12:17.30     65
 76 Samuel Bready          7 Pace Academy         12:17.60     66
 77 Brian Lee              6 Pace Academy         12:18.00     67
 78 James Loveland         8 Junior Wolverines    12:19.00     68
 79 Parker Coy             7 Lovett               12:19.70     69
 80 Eeshwar Potluri        8 Great Strides        12:20.30
 81 Sam Mahany             8 Renfroe MS           12:20.70     70
 82 Logan Bane             6 Junior Warriors      12:21.30     71
 83 Jt Forsyth             7 Woodland Middle Euha 12:24.10
 84 Bryce Kresho           7 Cherokee Junior Warr 12:26.80     72
 85 Tommy Chriszt          8 Junior Hoyas         12:26.90     73
 86 Tyler Jones            6 Woodland Middle Euha 12:27.40
 87 Matthew Wilson         8 Cartersville MS      12:31.10     74
 88 Rylan Haskett          8 Woodstock MS         12:33.30     75
 89 Sam Colton             8 Paideia              12:34.20     76
 90 Jackson Brennan        8 Cartersville MS      12:34.80     77
 91 Garren Jones           8 Cartersville MS      12:35.10
 92 Jeb McDonald           6 Cartersville MS      12:35.30
 93 Matthew Tate           7 Walton Youth Track C 12:35.50     78
 94 Jack Geryol            7 Paideia              12:36.90     79
 95 Gabe Shepherd          8 Woodland Middle Euha 12:37.30
 96 Micah Earwood          8 Cartersville MS      12:39.30
 97 Logan Ely              8 Alpha Crush Running  12:41.70
 98 Nate Verska            7 Great Strides        12:43.60
 99 Conner Kanaly          8 Lovett               12:44.50     80
100 Brayden Spada          6 Great Strides        12:44.90
101 Zachary Seijo          8 Cartersville MS      12:45.70
102 Jose Ruiz              7 Cartersville MS      12:46.50
103 Daniel Mata            6 Walton Youth Track C 12:48.10     81
104 Alejandro Mata         8 Walton Youth Track C 12:48.90     82
105 Bryce Horton           7 Mount Bethel Christi 12:49.50     83
106 Liam Boehme            6 St. Benedict         12:52.10     84
107 John Glick               Unattached           12:53.10
108 Brennan Lummus         7 Lovett               12:54.10     85
109 Carson Teems           8 Cartersville MS      12:55.30
110 Ian Van Order          8 Woodland Middle Euha 12:55.60
111 Baden Brown           SR Nashville Youth Athl 13:01.10
112 Ashton Foraker         7 Alpha Crush Running  13:04.20
113 Holt Burge             8 Lovett               13:04.40
114 James White            6 Mount Bethel Christi 13:07.90     86
115 George Brennan         6 Cartersville MS      13:10.30
116 Ty Motton              8 Lovett               13:10.50
117 Ian Vinson             5 Great Strides        13:12.30
118 Brennen Cockrell       7 Lassiter High School 13:14.00     87
119 Henry Lesser           8 Great Strides        13:15.70
120 Luke Roberts           7 Cartersville MS      13:17.00
121 Nathan King            8 Excel Christian      13:19.20     88
122 Griffin Lovell         5 OLA                  13:19.30     89
123 Alex Walters           8 Lovett               13:20.60
124 Grant Thompson         7 Pace Academy         13:23.70     90
125 Max Stein              8 Paideia              13:26.20     91
126 Ben Bargeron           7 Junior Hoyas         13:27.70     92
127 Ryan Hoppenfeld        6 Alpha Crush Running  13:28.90
128 Joey Ead               8 Alpha Crush Running  13:29.30
129 Gabriel Hull           7 Woodland Middle Euha 13:30.50
130 Michael Trute          7 Centennial           13:31.60     93
131 Nolan Carroll          8 Lassiter High School 13:31.90     94
132 Kevin Barnhart         8 Cartersville MS      13:32.90
133 Marc Wellman           7 Lassiter High School 13:33.80     95
134 McKinley Chappell      7 Woodland Middle Euha 13:34.30
135 Sean Glennon           8 Pace Academy         13:35.80
136 Elijah Isakson         7 North Atlanta Christ 13:36.50
137 Nathan Keith           8 Lassiter High School 13:39.60
138 Tyler Sproull          6 Rockmart             13:40.00     96
139 Ethan Johnson          7 Inman MS             13:41.40     97
140 Richard Kertscher      8 Renfroe MS           13:42.00     98
141 Lance Mountain         6 Pace Academy         13:43.90
142 Sam Tock               6 Lassiter High School 13:44.50
143 Cohen Quick            8 Centennial           13:44.80     99
144 James Romig            6 Pace Academy         13:46.20
145 Alex Freeman           7 Cartersville MS      13:46.30
146 John Evanofff          5 OLA                  13:46.90    100
147 Nikos Verlenden        7 Renfroe MS           13:48.00    101
148 Sam Peters             7 Cartersville MS      13:48.10
149 Jason Tapper           7 Pace Academy         13:48.20
150 Brandon Buxton         6 Inman MS             13:48.90    102
151 Owen Phillips          6 Alpha Crush Running  13:49.60
152 Montgomery Tompkins    6 Woodland Middle Euha 13:50.20
153 Jack Wagreich          6 Pace Academy         13:51.00
154 Miles Barnett          5 St. Benedict         13:51.10    103
155 Daniel Blaich          8 Renfroe MS           13:51.30    104
156 Cody Payne             8 Paideia              13:51.60    105
157 Aj Menerey             7 Cartersville MS      13:51.80
158 Colin Nicholason       7 Great Strides        13:52.50
159 Alex Davey             7 Renfroe MS           13:52.60    106
160 Bentley Huff           7 Junior Warriors      13:53.70    107
161 Henry Bielamowicz      6 DeKalb Trailblazers  13:55.70    108
162 Andrew Stuler          8 Junior Wolverines    13:56.30    109
163 Andrew Mackintosh      7 Renfroe MS           13:56.70
164 Lance Beaudry          8 Junior Hoyas         13:58.20    110
165 Zachary Sawtell        6 Alpha Crush Running  13:59.70
166 Wil Boney                Unattached           14:01.30
167 Bobby Kulbick          8 Great Strides        14:02.90
168 Grant Webb             5 DeKalb Trailblazers  14:03.10    111
169 Brendan Sheehan        8 OLA                  14:05.20    112
170 Garrett Lengefeld      7 Alpha Crush Running  14:05.40
171 William Richardson     7 Woodstock MS         14:06.10    113
172 Ryder Flentje          7 Junior Jackets Cross 14:06.50    114
173 Mason Wyman            7 Junior Hoyas         14:07.50
174 Ryan Cabrera-Wiser     6 Renfroe MS           14:08.10
175 Luke Atkinson          6 Renfroe MS           14:10.90
176 Shane O'Neal           6 Great Strides        14:12.10
177 Brenden Tolve          8 Woodstock MS         14:13.60    115
178 Eden Flaks             6 Great Strides        14:17.00
179 Seth Grogan            5 Cherokee Junior Warr 14:17.40    116
180 Owen Lucas             6 Junior Hoyas         14:19.30
181 Drew Marshall          6 Mount Bethel Christi 14:20.40    117
182 Evan Voss              8 Junior Hoyas         14:21.00
183 Christopher Lee        8 Lovett               14:21.50
184 Matthew Taylor         7 Junior Hoyas         14:22.60
185 Andrew Guthrie         7 Paideia              14:22.90    118
186 Patrick Leary          8 Paideia              14:24.20
187 Jonah Plott            7 Woodland Middle Euha 14:25.50
188 Spencer McNearney      8 Junior Hoyas         14:26.70
189 Lyle Forristall        7 Cartersville MS      14:27.20
190 Stephen Cross          8 Alpha Crush Running  14:27.70
191 Colin Zimmer           7 Lassiter High School 14:28.90
192 Lane Simmons           7 Woodland Middle Euha 14:30.60
193 Henry Drummond         6 Paideia              14:30.80
194 Ford Watson            8 OLA                  14:32.00    119
195 Larrion Nash           6 Cartersville MS      14:32.80
196 Jackson Burke          7 Junior Hoyas         14:34.60
197 Tyler Doty             8 Junior Wolverines    14:34.90    120
198 Brady Bearden          7 Cartersville MS      14:36.60
199 Sam Fisher             6 Renfroe MS           14:37.10
200 Michael Herrmann       8 Mount Bethel Christi 14:37.20    121
201 Drew Ghent             5 Alpha Crush Running  14:38.60
202 Cole Harper            6 Paideia              14:39.50
203 Jeb Bring              6 Pace Academy         14:39.60
204 Alexzander Zuker       6 Rockmart             14:41.80    122
205 Jude Patin             5 OLA                  14:43.30    123
206 Charlie Brubaker       6 Mount Bethel Christi 14:43.40    124
207 Nathan Klavohn         8 Lovett               14:44.40
208 Brendan Surio          7 Great Strides        14:46.50
209 JÉRRED CASTLE           Unattached           14:49.80
210 Jack Cotter            8 Renfroe MS           14:50.30
211 Andrew Young           5 Junior Hoyas         14:52.20
212 Damian Dyke            6 Cartersville MS      14:53.00
213 Gabe Tant              7 Rockmart             14:53.10    125
214 Wade Kahl              6 Centennial           14:54.10    126
215 Austin Parker          8 Woodland Middle Euha 14:54.30
216 Pj Brunett             8 Woodland Middle Euha 14:54.40
217 Colby Cannon           7 Rockmart             14:55.90    127
218 Joshua Watson          8 Junior Wolverines    14:59.20    128
218 Weston Becker          6 DeKalb Trailblazers  14:59.20    127
220 Aidan Carroll          6 Pace Academy         14:59.60
221 Tyler Gallegos         7 Junior Hoyas         15:01.20
222 Daniel Wilson          7 Lassiter High School 15:02.00
223 Pranav Potluri         5 Great Strides        15:02.30
224 Chase Critser          8 Alpha Crush Running  15:02.70
225 Owen Ross              6 Pace Academy         15:06.30
226 Oliver Loree           6 Pace Academy         15:08.20
227 Jack Burrows           7 Mount Bethel Christi 15:09.40
228 Marshall Mazzolini     8 Junior Wolverines    15:10.50
229 Noah Ellis             6 Renfroe MS           15:11.20
230 Mason Brock            8 Lassiter High School 15:11.30
231 Cody Chance            7 Woodland Middle Euha 15:12.20
232 Miles Thompson         7 Renfroe MS           15:14.20
233 Kameron Chappell       6 Woodland Middle Euha 15:14.70
234 Jason Berryman         5 Junior Jackets Cross 15:14.90    130
235 Mac Dorn               7 Woodland Middle Euha 15:15.60
236 David Anderson         5 DeKalb Trailblazers  15:16.20    131
237 Caleb Guinter          6 Junior Wolverines    15:17.20
238 Abe Werner             6 Renfroe MS           15:17.40
239 William Kahn           8 Lovett               15:17.50
240 Charles Mueller        7 Renfroe MS           15:19.20
241 Ben Motes              5 Saint Mary's Catholi 15:22.00    132
242 Justin Parker          6 Woodland Middle Euha 15:25.40
243 Jack Belisle           7 Cartersville MS      15:25.50
244 Mark Loyola            8 Woodstock MS         15:25.70    133
245 Bryson Shiflett        8 Woodland Middle Euha 15:26.00
246 Jackson Towle          6 Woodland Middle Euha 15:27.80
247 Andrew Urquhart        5 Junior Hoyas         15:28.40
248 Elliott Eastin         7 Cartersville MS      15:29.10
249 Collier Parker         6 Cartersville MS      15:30.00
250 Anthony Bologna        6 Junior Hoyas         15:31.00
251 Jack Gallagher         8 Lovett               15:31.10
252 John Baldes            6 Cartersville MS      15:31.80
253 Paul Hyman             6 Cartersville MS      15:33.50
254 Charles Plyler         7 Lovett               15:38.20
255 Thomas Boyle           6 Junior Hoyas         15:40.90
256 Grant Dahlhauser       6 Woodstock MS         15:41.50    134
257 James Brown            8 Junior Jackets Cross 15:43.10    135
258 James Kemp             7 Lovett               15:46.20
259 Carter Taff            6 Cartersville MS      15:51.90
260 Angel Datil              Unattached           15:53.00
261 Jack Gould             5 St. Benedict         15:53.30    136
262 Bruno Lanzieri         8 Renfroe MS           15:53.70
263 Kabir Singh            6 Pace Academy         15:54.10
264 Forest Pollard         6 Pace Academy         15:54.70
265 Carsten Greiner        8 Paideia              15:55.60
266 Bryant Maderis         7 Junior Hoyas         15:56.30
267 Doug Parker            6 Pace Academy         15:58.50
268 Ryan Frank             5 St. Benedict         16:07.30    137
269 Alex Goodrich          6 Pace Academy         16:16.70
270 James Chalmers         8 Great Strides        16:17.20
271 Nathan White           7 DeKalb Trailblazers  16:17.70    138
272 Jake Noble             8 Cartersville MS      16:19.90
273 Hayden Conrad          5 Inman MS             16:24.50    139
274 Alex Liu               6 Paideia              16:25.20
275 Martin Gerstle         6 DeKalb Trailblazers  16:25.30    140
276 Winston Stukes         6 Paideia              16:25.70
277 Nick Evans             7 Woodstock MS         16:29.40    141
278 Jack Johnson             OLA                  16:30.40    142
279 Jd Foster              6 Pace Academy         16:32.60
280 Isaac Seigler          6 Cartersville MS      16:33.00
281 Miles Kirsch           6 DeKalb Trailblazers  16:36.90    143
282 LaBron Foy             7 Renfroe MS           16:38.20
283 Tony Travillion        7 Renfroe MS           16:38.50
284 Graham Sullivan        6 Renfroe MS           16:38.90
285 Jack Fallon            8 Alpha Crush Running  16:39.80
286 London Haman           7 Inman MS             16:41.10    144
287 Riley Cribb            8 Excel Christian      16:42.00    145
288 Jake Lairson           6 Paideia              16:43.90
289 Kevin Fallon           6 Alpha Crush Running  16:49.70
290 Will Selby             7 St. Benedict         16:50.00    146
291 Jack Corcoran          7 Cartersville MS      16:53.50
292 Arnav Pareek           6 Great Strides        16:55.90
293 Mathew Wright          6 Centennial           16:56.10    147
294 Tommy Dunmire          5 Alpha Crush Running  17:05.10
295 Josh Brunner           6 Alpha Crush Running  17:06.00
296 Connor McGuire         8 Woodland Middle Euha 17:06.20
297 Joss Hufnagel          8 Alpha Crush Running  17:06.70
298 Sean Davis             6 Junior Warriors      17:07.20    148
299 Ethan Lamphier         5 St. Benedict         17:08.50    149
300 Jackson Reder          5 Saint Mary's Catholi 17:08.60    150
301 Ben Chern              7 Pace Academy         17:11.50
302 Owen Lambert           7 Renfroe MS           17:13.30
303 Colin Grinege          7 Cartersville MS      17:14.20
304 Andrew Swann           6 Pace Academy         17:16.40
305 Luca Tanasa            6 Pace Academy         17:19.80
306 Michael Bard           7 Junior Jackets Cross 17:23.30    151
307 Owen Taff              6 Cartersville MS      17:29.30
308 Jason Arendt           6 DeKalb Trailblazers  17:31.30
309 Connor Vance           7 Inman MS             17:32.40    152
310 Merrill Tyler          5 Alpha Crush Running  17:32.80
311 Asa Geist              7 Cherokee Junior Warr 17:34.50    153
312 Will Hankins           6 Pace Academy         17:35.60
313 Luke Thomas            6 Centennial           17:36.10    154
314 Owen Randall           7 Junior Hoyas         17:36.80
315 Josh Robinson          8 Lovett               17:42.70
316 Graeson Hunter         7 Rockmart             17:43.60    155
317 Jordy Burnette         7 Renfroe MS           17:50.00
318 Jamieson Cannon        8 Junior Hoyas         17:50.20
319 Cameron Rhodes           Cartersville MS      17:50.30
320 Thomas Horton          7 Renfroe MS           17:55.60
321 Harri Urquhart         6 Junior Hoyas         17:59.60
322 Thomas Norris          6 Cartersville MS      18:00.00
323 Jack Taylor            6 Junior Hoyas         18:00.40
324 Sterling Peyton        6 Saint Mary's Catholi 18:00.70    156
325 Jack Terlisner         6 DeKalb Trailblazers  18:06.90
326 Luke Lambert           8 Cherokee Junior Warr 18:07.60    157
327 James Cross            5 Alpha Crush Running  18:11.70
328 Jonathan Rawlings      6 Woodstock MS         18:13.00    158
329 McHenry Brewer         6 Paideia              18:18.80
330 Thomas Cross           6 Alpha Crush Running  18:19.90
331 Porter Messick         5 DeKalb Trailblazers  18:20.80
332 Donovan Sheehy         4 Alpha Crush Running  18:23.20
333 Harrison Stadler      FR Mount Bethel Christi 18:24.80
334 Thomas Luthi           6 Saint Mary's Catholi 18:27.60    159
335 Mac Tatum              6 Junior Hoyas         18:27.80
336 Aditya Potluri         7 Great Strides        18:32.40
337 Jacob Desmond          8 Cartersville MS      18:37.60
338 Ford Powell            8 Lovett               18:38.70
339 Jack Caldwell          7 OLA                  18:41.70
340 Colter Deas            5 Cherokee Junior Warr 18:41.80    160
341 Evan Chandler          5 OLA                  18:46.50
342 Alan Herrera           7 Cartersville MS      18:51.70
343 Jackson Lee            6 Renfroe MS           18:58.90
344 Jonathan Blanton       7 Cherokee Junior Warr 19:00.20    161
345 Hunter Groves          6 Pace Academy         19:02.20
346 Joshua Clay            6 Excel Christian      19:04.90    162
347 Alex Baker             7 Cherokee Junior Warr 19:05.60    163
348 Ben Wiltse             6 Renfroe MS           19:07.30
349 Christopher Wilder     8 Renfroe MS           19:11.50
350 Chase Davis            6 Cartersville MS      19:18.30
351 Jake Coffer            7 Junior Jackets Cross 19:26.40    164
352 Seth Hardy             6 St. Benedict         19:30.50    165
353 Caleb Tyler            7 Alpha Crush Running  19:35.30
354 Gabriel Gee            7 Cherokee Junior Warr 19:35.90
355 Jovian Krey-Patel      7 Inman MS             19:39.40    166
356 Sam Wells              5 Junior Wolverines    19:45.30
357 Oliver Stone           6 Alpha Crush Running  19:56.20
358 Chad Beals            FR Centennial           20:01.20    167
359 Jacob Miller           6 Renfroe MS           20:04.90
360 Asa Baker              7 Cherokee Junior Warr 20:05.00
361 Grayson Rhue           6 Alpha Crush Running  20:14.10
362 Parker Plummer         5 St. Benedict         20:17.40
363 Ezra Smith             7 Cartersville MS      20:22.10
364 Jackson Stacy          7 Inman MS             20:33.20    168
365 Elijah Fulton            DeKalb Trailblazers  20:43.80
366 Jeremy Baxter          6 Junior Warriors      20:52.50    169
367 Wesley Milam           7 Cartersville MS      20:52.70
368 Kenny Gilbert          6 Paideia              20:54.10
369 Lucas Daniels          8 Lovett               21:14.30
370 Owen King              7 Renfroe MS           21:17.70
371 Ben Scarbrough         7 Excel Christian      21:19.00    170
372 Jack Robertson         7 Cartersville MS      21:19.80
373 Cooper Davis             Unattached           21:25.10
374 Colton Stephens        7 Cherokee Junior Warr 21:26.80
375 Austin O'Brien         6 Woodland Middle Euha 21:49.30
376 Jacob Crowe            7 Rockmart             21:56.90    171
377 Watson Milam           7 Cartersville MS      22:01.10
378 Jackson Adams          6 Cartersville MS      22:03.00
379 Hunter Davis           3 Alpha Crush Running  22:20.10
380 Harry Crooks           6 Renfroe MS           22:25.80
381 Nathan Baxter          8 Junior Warriors      22:27.90    172
382 Jack Dietz             6 Junior Jackets Cross 22:41.60    173
383 Dempsey Sutton         6 Alpha Crush Running  22:54.80
384 Logan Steinbach        7 Cherokee Junior Warr 22:55.40
385 Ethan Easton             Cartersville MS      23:14.50
386 Carson Satterfield     6 Excel Christian      23:35.60    174
387 Byron Darnton          6 Renfroe MS           23:41.70
388 Jacob Dahlhauser       8 Woodstock MS         24:00.80
389 Benjamin Howard        6 Renfroe MS           24:05.00
390 Reid Taylor            5 Junior Hoyas         25:26.90
391 Matthew Berryman       7 Junior Jackets Cross 26:34.50    175
392 Isaac Lowery           7 Junior Jackets Cross 29:49.40
393 Will Brady             7 Renfroe MS           34:07.00

Middle School Boys 3000 Meter Run Team Scores
=================================================================
    Team                   Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7)
=================================================================
  1 Nashville Youth Athl   29      2    3    4    5   15   30   32
      Total Time: 52:42      Average: 10:32.26      1-5 Split: 52
  2 Alpha Crush Running    84      6   10   12   13   43   59   64
      Total Time: 55:10      Average: 11:01.94      1-5 Split: 1:10
  3 Great Strides          90      9   11   18   23   29   40   63
      Total Time: 55:34      Average: 11:06.80      1-5 Split: 40
  4 Cartersville MS        138     8   16   19   47   48   74   77
      Total Time: 56:46      Average: 11:21.04      1-5 Split: 1:05
  5 Junior Hoyas           160     1   14   26   46   73   92   110
      Total Time: 56:44      Average: 11:20.80      1-5 Split: 2:25
  6 Lovett                 176     7   20   31   49   69   80   85
      Total Time: 57:38      Average: 11:31.42      1-5 Split: 1:37
  7 Woodland Middle Euha   186    21   25   33   51   56   58   62
      Total Time: 58:04      Average: 11:36.74      1-5 Split: 50
  8 Lassiter High School   236    17   34   41   57   87   94   95
      Total Time: 59:49      Average: 11:57.76      1-5 Split: 2:04
  9 Walton Youth Track C   264    22   39   44   78   81   82    -
      Total Time: 1:00:10      Average: 12:01.86      1-5 Split: 1:33
 10 Pace Academy           269    28   50   60   65   66   67   90
      Total Time: 1:00:05      Average: 12:00.88      1-5 Split: 52
 11 Junior Wolverines      329    45   52   55   68   109  120  128
      Total Time: 1:02:05      Average: 12:24.86      1-5 Split: 2:07
 12 Paideia                338    38   54   76   79   91   105  118
      Total Time: 1:02:18      Average: 12:27.50      1-5 Split: 1:46
 13 Renfroe MS             346    35   42   70   98   101  104  106
      Total Time: 1:03:16      Average: 12:39.18      1-5 Split: 2:12
 14 Mount Bethel Christi   350    27   37   83   86   117  121  124
      Total Time: 1:03:23      Average: 12:40.52      1-5 Split: 2:55
 15 OLA                    481    61   89   100  112  119  123  142
      Total Time: 1:07:55      Average: 13:34.88      1-5 Split: 2:21
 16 Centennial             501    36   93   99   126  147  154  167
      Total Time: 1:10:45      Average: 14:08.96      1-5 Split: 5:18
 17 Saint Mary's Catholi   515    24   53   132  150  156  159   -
      Total Time: 1:13:48      Average: 14:45.42      1-5 Split: 6:43
 18 Woodstock MS           570    75   113  115  133  134  141  158
      Total Time: 1:12:01      Average: 14:24.04      1-5 Split: 3:09
 19 St. Benedict           606    84   103  136  137  146  149  165
      Total Time: 1:15:34      Average: 15:06.76      1-5 Split: 3:58
 20 DeKalb Trailblazers    615    108  111  127  131  138  140  143
      Total Time: 1:14:32      Average: 14:54.38      1-5 Split: 2:22
 21 Rockmart               625    96   122  125  127  155  171   -
      Total Time: 1:15:55      Average: 15:10.88      1-5 Split: 4:04
 22 Inman MS               634    97   102  139  144  152  166  168
      Total Time: 1:18:09      Average: 15:37.66      1-5 Split: 3:51
 23 Cherokee Junior Warr   658    72   116  153  157  160  161  163
      Total Time: 1:21:09      Average: 16:13.62      1-5 Split: 6:15
 24 Junior Warriors        667    71   107  148  169  172   -    -
      Total Time: 1:26:43      Average: 17:20.52      1-5 Split: 10:07
 25 Junior Jackets Cross   694    114  130  135  151  164  173  175
      Total Time: 1:21:55      Average: 16:22.84      1-5 Split: 5:20
 26 Excel Christian        739    88   145  162  170  174   -    -
      Total Time: 1:34:01      Average: 18:48.14      1-5 Split: 10:17