Meet Results - Kennworth Invitational Track Meet - May 6, 2017

Alpha Crush Results [Download] [View]
  • The "Improvement" column, on the report as "Improv", compares the athlete's performance to their best time, height or distance in the database.
  • A negative value is an improvement over their previous best.
  • A positive value is how far off the athlete was from their previous best.
  • A "---" means no personal best exists in the database for that athlete for that event.
Meet Results
Event 1  3000 Meter Run 11-12 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Kallbreier, Abbie         11 Etowah                12:55.23   10
  2 Showalter, Hannah         12 Alpha Crush           13:51.28    8
  3 Daumeyer, Evie            12 Alpha Crush           14:00.52    6

Event 2  3000 Meter Run 11-12 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cole, Timmy               12 Alpha Crush           11:10.29   10
  2 Eye, Seth                 12 Etowah                12:11.44    8
  3 Daniels, Tyler            12 Etowah                12:54.87    6
  4 DeCarlo, Michael          12 Alpha Crush           14:04.16    5
  5 Osborne, Nick             12 Alpha Crush           15:00.29    4

Event 3  3000 Meter Run 13-14 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Calbert, Makenna          14 Etowah                12:00.19   10
  2 Pavese, Lexi              13 Etowah                12:28.34    8
  3 Lippers, Erin             14 Etowah                12:55.18    6
  4 Craig, Sydney             13 Etowah                14:40.56    5

Event 4  3000 Meter Run 13-14 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sertl, Brandon            14 Walton                10:45.56   10
  2 Vos, Joey                 13 Alpha Crush           10:49.63    8
  3 Tate, Matthew             14 Walton                11:38.98    6
  4 Ramji, Arman              13 Alpha Crush           12:12.57    5
  5 Wood, Duncan              14 Kennworth             14:19.39    4

Event 5  3000 Meter Run 15-16 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mclean, Katelyn           15 Alpha Crush           11:18.57   10

Event 9  100 Meter Hurdles 11-12 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hohl, Abigail             12 Kennworth                20.19   10
  2 Taylor, Kira              12 Kennworth                20.72    8
  3 Cohen, Zoe                12 Etowah                   23.15    6
  4 Wells, Mairin             12 Kennworth                26.81    5

Event 10  100 Meter Hurdles 11-12 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Geday, Kalayu             12 Kennworth                21.37   10
  2 Singleton, Adam           12 Alpha Crush              22.96    8
  3 Liles, Tyler              12 Etowah                   23.96    6
  4 Busateri, Treyton         12 Kennworth                24.11    5

Event 11  100 Meter Hurdles 13-14 Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Lutzow, Ella              13 Kennworth                19.72   1  10
  2 Orton, Meredith           13 Kennworth                20.88   2   8
  3 Heppner, Clara            13 Alpha Crush              20.90   2   6
  4 Langelotti, Ila           14 Kennworth                21.42   1   5
  5 Reed, Alexis              14 Kennworth                21.43   2   4
  6 Weir, Zoey                14 Kennworth                21.93   2   3
  7 Hansard, Trinity          13 Kennworth                21.98   2   2
  8 Rhoads, Esther            13 Kennworth                22.20   1   1

Event 12  100 Meter Hurdles 13-14 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bandlamudi, Pranav        14 Kennworth                22.46   10

Event 13  100 Meter Hurdles 15-16 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kunst, Meghan             15 Kennworth                24.84   10
  2 Cannon, Mary              15 Kennworth                27.19    8

Event 14  100 Meter Hurdles 15-16 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Blocker, Tyrik            16 Kennworth                18.87   10

Event 17  400 Meter Dash 8 & Under Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 DiIanni, Jensen            6 Walton                 1:31.85   1  10
  2 Betton, Julia              8 Walton                 1:35.50   1   8
  3 Harvey, Lynden             8 Walton                 1:36.10   2   6
  4 Gold, Scarlett             8 Walton                 1:37.06   1   5
  5 Greblick, Megan            8 Walton                 1:40.68   1   4
  6 Vela, Annie                8 Walton                 1:43.68   1   3
  7 Manyara, Lauren            7 Etowah                 1:50.68   2   2

Event 18  400 Meter Dash 8 & Under Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Grant, Jacob               8 Alpha Crush            1:24.48   1  10
  2 Caesar, Kingston           8 Etowah                 1:27.20   1   8
  3 Van Fleit, Drake           8 Walton                 1:28.03   2   6
  4 Mance, Xavier              7 Unattached             1:28.29   2   5
  5 Green, Jason               8 Kennworth              1:31.78   1   4
  6 Paramore, Braylon          8 Kennworth              1:35.61   2   3
  7 Fournier, Asher            8 Walton                 1:37.63   1   2
  8 Patterson, Cullen          7 Etowah                 1:37.93   2   1
  9 Richardson, Ben            7 Etowah                 1:40.25   2
 10 Fournier, Tegan            7 Walton                 1:41.19   1

Event 19  400 Meter Dash 9-10 Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sharma, Anita             10 Walton                 1:19.82   4  10
  2 Dennis, Simone             9 Alpha Crush            1:21.32   3   8
  3 Taylor, Marisa            10 Kennworth              1:22.06   1   6
  4 Hohl, Emily               10 Kennworth              1:22.19   4   5
  5 Allison, Julia            10 Walton                 1:23.74   3   4
  6 Gerber, Kayley            10 Alpha Crush            1:24.15   1   3
  7 Purves, Reese              9 Walton                 1:27.12   1   2
  8 Delgado, Nicole            9 Walton                 1:27.86   2   1
  9 Vela, Liliana             10 Walton                 1:28.02   4
 10 Daniels, Mallory           9 Etowah                 1:29.11   3
 11 Tyson, Grace              10 Walton                 1:29.13   1
 12 Allen, Alex                9 Etowah                 1:32.53   3
 13 Dalal, Varnika            10 Walton                 1:32.54   2
 14 Ray, Lucca                 9 Alpha Crush            1:34.03   2
 15 Byrd, Zoe                 10 Walton                 1:34.78   2
 16 Davies, Katherine          9 Walton                 1:45.32   2
 17 Algee, Brennyn             9 Alpha Crush            1:45.60   1

Event 20  400 Meter Dash 9-10 Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gross, Tyler              10 Kennworth              1:13.32   2  10
  2 Krishnamurthy, Oliver Ne  10 Walton                 1:15.65   2   8
  3 Douglas, Jonah            10 Walton                 1:19.56   2   6
  4 Fournier, Chase           10 Walton                 1:19.87   3   5
  5 Coleman, Tyler            10 Walton                 1:20.84   1   4
  6 Morris, Preston           10 Alpha Crush            1:22.34   1   3
  7 Lippers, Will             10 Etowah                 1:26.16   1   2
  8 Nobles, Quinn              9 Alpha Crush            1:29.27   3   1
  9 Davis, Jonathan           10 Walton                 1:29.96   2
 10 Mullens, Sam              10 Etowah                 1:33.00   2
 11 Stall, Jameson            10 Kennworth              1:35.97   1
 12 Lewis, Robert             10 Kennworth              1:36.96   1
 13 Muehlberger, Jake         10 Etowah                 1:40.16   1

Event 21  400 Meter Dash 11-12 Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Heppner, Heidi            11 Alpha Crush            1:11.44   2  10
  2 Papenhagen, Eva           12 Walton                 1:13.07   4   8
  3 Shelton, Claire           12 Alpha Crush            1:14.11   3   6
  4 Hohl, Abigail             12 Kennworth              1:14.42   4   5
  5 Bowen, Millie             12 Alpha Crush            1:16.91   2   4
  6 Dembski, Emery            12 Walton                 1:17.21   1   3
  7 Collins, Sarah-Corrine    11 Alpha Crush            1:18.44   2   2
  8 Evans, Sydney             12 Etowah                 1:18.55   4   1
  9 Hawkins, Grace            12 Kennworth              1:18.61   3
 10 Harvey, Sophie-Katherine  12 Walton                 1:18.91   2
 11 Williams, August          12 Etowah                 1:19.27   4
 12 Lazarakis, Nicole         11 Walton                 1:20.88   4
 13 Valdez, Pamela            11 Etowah                 1:21.64   3
 14 McKenzie, Adelaide        12 Walton                 1:22.42   1
 15 Zhang, Claire             11 Walton                 1:25.54   1
 16 Tate, Megan               11 Walton                 1:26.73   2
 17 Allison, Sophia           11 Walton                 1:27.18   4
 18 Sprecher, Naomi           11 Etowah                 1:28.33   1
 19 Surges, Ava               12 Walton                 1:31.63   3
 20 McGrew, Annika            11 Kennworth              1:32.13   2
 21 Betton, Lucinda           11 Walton                 1:32.13   1
 22 Nemeth, Izabel            11 Kennworth              1:36.25   3
 23 Grant, Anna               11 Alpha Crush            1:50.41   3

Event 22  400 Meter Dash 11-12 Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bilderback, Clark         12 Alpha Crush            1:13.70   2  10
  2 Mance, Christopher        11 Unattached             1:16.99   1   8
  3 Mitchell, John            11 Walton                 1:17.17   3   6
  4 Catton, Dylan             12 Etowah                 1:17.55   1   5
  5 Bailey, Sawyer            11 Unattached             1:21.78   1   4
  6 Ade, Walker               12 Etowah                 1:22.31   3   3
  7 Marrero, James            11 Etowah                 1:23.90   2   2
  8 Gullett, Michael          12 Walton                 1:24.05   1   1
  9 Huse, William             12 Walton                 1:43.61   2
 10 Bridgers, Connor          12 Walton                 1:48.00   3

Event 23  400 Meter Dash 13-14 Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Storm, Avery              13 Walton                 1:07.83   2  10
  2 Vieira, Chassidy          14 Etowah                 1:09.45   3   8
  3 Hirschi, Faith            13 Alpha Crush            1:10.45   3   6
  4 Dreger, Taylor            13 Walton                 1:11.23   3   5
  5 Canter, Annalei           14 Kennworth              1:11.61   1   4
  6 Krueger, Courtney         14 Walton                 1:13.19   1   3
  7 Satterfield, Allie        13 Kennworth              1:13.29   4   2
  8 Bailey, Ella              13 Unattached             1:14.85   1   1
  9 Heisman, Molly            13 Etowah                 1:14.99   1
 10 Shugart, Amelia           13 Walton                 1:15.01   4
 11 Sharp, Sarah              14 Kennworth              1:15.59   2
 12 Thompson, Willow          13 Kennworth              1:16.72   1
 13 Theriault, Haley          14 Etowah                 1:17.46   3
 14 Shah, Sanaa               14 Walton                 1:17.96   2
 15 Hansen, Lillian           14 Walton                 1:18.89   3
 16 Gantt, Katie              13 Etowah                 1:20.94   4
 17 Langelotti, Ila           14 Kennworth              1:25.53   2
 18 Moreno, Victoria          14 Kennworth              1:28.91   2
 19 Jennings, Samantha        14 Kennworth              1:33.79   2

Event 24  400 Meter Dash 13-14 Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Albert, Colin             14 Kennworth              1:00.86   1  10
  2 Castillo, Enrique         14 Etowah                 1:02.00   2   8
  3 Ely, Logan                14 Alpha Crush            1:06.15   1   6
  4 Serrao, David             13 Alpha Crush            1:06.16   3   5
  5 Jordan, Amareon           14 Savannah Speed         1:06.22   4   4
  6 Busby, Aiden              13 Kennworth              1:06.54   4   3
  7 Patel, Shaan              13 Walton                 1:07.05   2   2
  8 Jones, Robert             14 Walton                 1:08.38   1   1
  9 Schuler, William          13 Kennworth              1:10.02   2
 10 Castner, Conner           13 Kennworth              1:10.56   3
 11 Reeve, Griffin            14 Kennworth              1:12.33   2
 12 Paramore, Taurean         13 Kennworth              1:12.56   3
 13 Vignone, Andrew           13 Walton                 1:12.60   1
 14 Tate, Matthew             14 Walton                 1:13.94   3
 15 Lazarakis, Lampros        14 Walton                 1:14.45   3
 16 Wyman, Mason              13 Kennworth              1:15.35   2
 17 Brunner, Josh             13 Alpha Crush            1:15.38   2
 18 Rafanelli, Robert         13 Etowah                 1:16.19   1
 19 Malone, Patrick           14 Kennworth              1:18.14   4
 20 Hollingsworth, Drayven    13 Etowah                 1:28.25   1

Event 25  400 Meter Dash 15-16 Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Mclean, Katelyn           15 Alpha Crush            1:10.53   2  10
  2 Williams, Zelda           15 Walton                 1:10.55   1   8
  3 Deutchman, Jamie          15 Kennworth              1:15.90   1   6
  4 Zhu, Jessie               15 Walton                 1:17.45   2   5
  5 Kunst, Meghan             15 Kennworth              1:18.73   1   4
  6 Herrera, Ashley           15 Kennworth              1:20.81   2   3
  7 Cannon, Mary              15 Kennworth              1:29.53   1   2

Event 26  400 Meter Dash 15-16 Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Alkins, Rashon            16 Kennworth                53.98   2  10
  2 Jewsome, Merari           15 Kennworth                58.01   1   8
  3 Stanzione, Chris          15 Walton                 1:07.55   2   6
  4 Zemel, Kyle               15 Alpha Crush            1:09.38   2   5
  5 Bridgers, Mason           15 Walton                 1:12.57   1   4
  6 Sickels, Cam              15 Alpha Crush            1:22.32   1   3

Event 28  400 Meter Dash 17-18 Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Garrett Jr, Stephon       18 Kennworth                56.34   10

Event 29  1500 Meter Run 8 & Under Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Holland, Emily             8 Etowah                 6:53.38   10
  2 DiIanni, Jensen            6 Walton                 7:18.17    8
  3 Betton, Julia              8 Walton                 7:18.34    6

Event 30  1500 Meter Run 8 & Under Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Colpaert, Bo               8 Etowah                 6:04.84   10
  2 Grant, Jacob               8 Alpha Crush            6:16.49    8
  3 Morawski, Luke             8 Etowah                 6:58.85    6

Event 31  1500 Meter Run 9-10 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schlaupitz, Brynn         10 Alpha Crush            5:44.45   10
  2 Higgins, Addison          10 Etowah                 5:52.87    8
  3 Cole, Clare               10 Alpha Crush            6:07.97    6
  4 Ray, London               10 Alpha Crush            6:08.64    5
  5 Ezell, Alena              10 Etowah                 6:19.72    4
  6 Kallbreier, Taylor         9 Etowah                 6:28.47    3
  7 Norris, Ryan              10 Alpha Crush            6:33.09    2
  8 Miller, Helen             10 Alpha Crush            7:00.70    1
  9 Lawley, Abigail           10 Etowah                 7:12.36
 10 Wiklund, Kelby             9 Alpha Crush            7:12.89

Event 32  1500 Meter Run 9-10 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gross, Tyler              10 Kennworth              5:52.40   10
  2 Brooks, Ezra               9 Walton                 5:53.82    8
  3 Villanueva, Micah         10 Alpha Crush            6:11.96    6
  4 Douglas, Jonah            10 Walton                 6:15.62    5
  5 Killam, Matthew            9 Alpha Crush            6:20.56    4
  6 Davis, Jonathan           10 Walton                 6:21.10    3
  7 Fletcher, Ethan           10 Etowah                 6:22.67    2
  8 Hicks, Aidan              10 Alpha Crush            7:10.52    1

Event 33  1500 Meter Run 11-12 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Heppner, Heidi            11 Alpha Crush            5:20.50   10
  2 Warnick, Gabriella        12 Walton                 5:25.65    8
  3 Shelton, Claire           12 Alpha Crush            5:52.73    6
  4 Dembski, Emery            12 Walton                 5:58.04    5
  5 Collins, Sarah-Corrine    11 Alpha Crush            5:59.92    4
  6 Bowen, Millie             12 Alpha Crush            6:00.01    3
  7 Rager, Katelyn            12 Alpha Crush            6:09.75    2
  8 Kallbreier, Abbie         11 Etowah                 6:14.39    1
  9 Palma, Manuela            11 Walton                 6:19.83
 10 McSweeney, Anne           12 Alpha Crush            6:34.75
 11 Hawkins, Grace            12 Kennworth              7:01.52
 12 Sierra, Gabriella         11 Etowah                 7:08.08

Event 34  1500 Meter Run 11-12 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mitchell, John            11 Walton                 5:16.34   10
  2 Cole, Timmy               12 Alpha Crush            5:20.10    8
  3 Sertl, Graham             12 Walton                 5:46.03    6
  4 Bailey, Sawyer            11 Unattached             5:51.17    5
  5 Ezell, Trent              11 Etowah                 5:55.64    4
  6 Singleton, Adam           12 Alpha Crush            5:55.91    3
  7 Gurley, Liam              11 Walton                 6:00.65    2
  8 Greblick, Robert          11 Walton                 6:02.06    1
  9 Niederjohn, Max           12 Walton                 6:26.46
 10 Ghent, Drew               11 Alpha Crush            6:33.87
 11 DeCarlo, Michael          12 Alpha Crush            6:37.86
 -- Bilderback, Clark         12 Alpha Crush                 DQ   Lane Violation

Event 35  1500 Meter Run 13-14 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Heppner, Clara            13 Alpha Crush            5:17.91   10
  2 Lance, Meg                14 Etowah                 5:28.82    8
  3 Bailey, Ella              13 Unattached             5:30.22    6
  4 Loechl, Elsa              13 Walton                 5:39.03    5
  5 Calbert, Makenna          14 Etowah                 5:42.97    4
  6 Pavese, Lexi              13 Etowah                 5:45.14    3
  7 Olvin, Caroline           13 Etowah                 6:10.26    2
  8 McGruder, Ansley          13 Kennworth              6:18.89    1
  9 Hess, Marley              14 Kennworth              6:19.64
 10 Minton, Audrey            14 Alpha Crush            6:38.74
 11 Gantt, Katie              13 Etowah                 6:40.20
 12 Weir, Zoey                14 Kennworth              6:42.41

Event 36  1500 Meter Run 13-14 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Windham, Carter           14 Unattached             5:03.96   10
  2 Sertl, Brandon            14 Walton                 5:13.14    8
  3 Busby, Aiden              13 Kennworth              5:24.86    6
  4 Bell, Devin               14 Kennworth              5:29.82    5
  5 Hohl, Isaac               14 Kennworth              5:29.89    4
  6 Kernan, Michael           13 Alpha Crush            5:40.58    3
  7 Castner, Conner           13 Kennworth              5:44.23    2
  8 Wiklund, Alex             14 Alpha Crush            5:50.81    1
  9 Wade, Owen                13 Walton                 6:06.05
 10 Quirk, Paul               13 Walton                 6:20.78
 11 Adams, Declan             13 Alpha Crush            6:25.53

Event 37  1500 Meter Run 15-16 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mclean, Katelyn           15 Alpha Crush            5:32.16   10
  2 Pierce, Caroline          15 Etowah                 5:40.42    8
  3 Beckham, Elizabeth        16 Alpha Crush            5:43.47    6
  4 Gonsoulin, Laura          16 Alpha Crush            6:10.72    5

Event 38  1500 Meter Run 15-16 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Moonan, Billy             15 Alpha Crush            5:20.66   10
  2 Rager, Scott              15 Alpha Crush            5:58.09    8
  3 Zemel, Kyle               15 Alpha Crush            6:45.66    6
  4 Haffey, Aidan             15 Etowah                 6:48.28    5

Event 40  1500 Meter Run 17-18 Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kraus, Kyle               18 Unattached             4:47.24   10
  2 Killam, Elliott           17 Alpha Crush            5:00.67    8
  3 Bass, Caleb               17 Alpha Crush            5:56.26    6

Event 41  100 Meter Dash 8 & Under Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Downing, Elle              8 Etowah                   17.79   2  10
  2 Nixon, Ella                7 Walton                   18.62   2   8
  3 Sims, Nyezurri             7 Kennworth                18.66   2   6
  4 Vela, Annie                8 Walton                   18.77   2   5
  5 Coon, Samantha             8 Walton                   19.16   2   4
  6 Gold, Scarlett             8 Walton                   19.46   1   3
  7 Harvey, Lynden             8 Walton                   19.90   1   2
  8 Inan, Ayla                 8 Walton                   20.14   1   1
  9 Coates, Aleah              7 Unattached               21.00   2
 10 Troesken, Samantha         7 Etowah                   22.31   3
 11 Moore, Cayleb-Faith        5 Walton                   22.46   3
 12 Manyara, Lauren            7 Etowah                   23.37   1
 13 Olvin, Sarah               7 Etowah                   23.84   1
 14 Sanquiche, Precious Jewe   6 Etowah                   24.44   3

Event 42  100 Meter Dash 8 & Under Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ward, Brayden              8 Kennworth                16.61   1  10
  2 Orton, Jake                8 Kennworth                17.44   3   8
  3 Parker, James              8 Kennworth                17.46   3   6
  4 Caesar, Kingston           8 Etowah                   18.05   4   5
  5 Jewsome, Merrell           7 Kennworth                18.31   1   4
  6 Gross, Aiden               8 Kennworth                18.60   2   3
  7 Van Fleit, Drake           8 Walton                   18.66   2   2
  8 Green, Jason               8 Kennworth                18.67   3   1
  9 Mance, Xavier              7 Unattached               18.78   2
 10 Kadlub, Luke               8 Etowah                   19.80   3
 11 Schuler, Charles           7 Kennworth                19.80   1
 12 Mosley, Justin             7 Etowah                   20.48   4
 13 Fournier, Asher            8 Walton                   20.74   2
 14 Richardson, Ben            7 Etowah                   20.98   2
 15 Flint, Gavin               6 Etowah                   21.73   1
 16 Searles, Noah              7 Walton                   22.03   3
 17 Fournier, Tegan            7 Walton                   22.12   1
 18 Allison, William           6 Walton                   22.43   4
 19 Knight, Thomas             7 Walton                   22.50   4
 20 Sanquiche, Jabril          7 Etowah                   27.04   4
 21 Rosser, Grant              7 Etowah                   27.82   1

Event 43  100 Meter Dash 9-10 Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Lila, Kristine            10 Etowah                   15.65   2  10
  2 Vieira, Chaelyn           10 Etowah                   16.16   6   8
  3 Dennis, Simone             9 Alpha Crush              16.38   3   6
  4 Tyson, Grace              10 Walton                   16.43   4   5
  5 Paramore, Ayana           10 Kennworth                16.57   1   4
  6 Matthews, Lillian          9 Walton                   16.99   2   3
  7 Spencer, Lizzy            10 Etowah                   17.04   2   2
  8 Sharma, Anita             10 Walton                   17.06   6   1
  9 Allison, Julia            10 Walton                   17.46   5
 10 Purves, Reese              9 Walton                   17.55   1
 11 Matthews, Ava              9 Walton                   17.76   4
 12 Krueger, Kennedy           9 Walton                   17.82   5
 13 Taylor, Marisa            10 Kennworth                18.06   2
 14 Delgado, Nicole            9 Walton                   18.07   4
 15 Vela, Liliana             10 Walton                   18.11   3
 16 Groeninger, Barbara       10 Etowah                   18.42   3
 17 Byrd, Zoe                 10 Walton                   18.55   3
 18 Allen, Sara                9 Etowah                   18.62   3
 19 White, Jada                9 Etowah                   18.66   4
 20 Allen, Alex                9 Etowah                   19.17   5
 21 Dalal, Varnika            10 Walton                   19.30   1
 22 Collins, Kennedy           9 Unattached               19.31   4
 23 Henry, Gabriella          10 Milton Steelers          19.36   1
 24 Cloud, Summer             10 Etowah                   19.49   4
 25 Hambrick, Addison          9 Walton                   19.57   1
 26 Teilhet, Maddie            9 Walton                   19.70   2
 27 Teilhet, Harper            9 Walton                   19.84   3
 28 Davies, Katherine          9 Walton                   21.83   1

Event 44  100 Meter Dash 9-10 Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sarden, Aidan             10 Walton                   15.51   4  10
  2 Krishnamurthy, Oliver Ne  10 Walton                   15.61   1   8
  3 Koita, Isaac              10 Walton                   15.81   2   6
  4 Straw, Turner             10 Alpha Crush              15.85   2   5
  5 Turner, Bryson            10 Walton                   15.87   4   4
  6 Geday, Gabriel             9 Kennworth                16.14   1   3
  7 Strong, Colton            10 Walton                   16.18   3   2
  8 Mullens, Sam              10 Etowah                   16.19   1   1
  9 Patterson, Gus Needs Usa   9 Walton                   16.26   2
 10 Raffield, Hayden          10 Kennworth                16.77   1
 11 Caesar, Phoenix            9 Etowah                   16.89   2
 12 Schuler, John             10 Kennworth                17.39   4
 13 Barros, Alexander          9 Etowah                   17.53   1
 14 Stall, Jameson            10 Kennworth                17.70   4
 15 Vernie, Ryan              10 Etowah                   18.18   2
 16 Satterfield, Cass          9 Kennworth                18.71   2
 17 Morris, Preston           10 Alpha Crush              30.14   3

Event 45  100 Meter Dash 11-12 Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Scribner, Taylor          11 Walton                   13.99   1  10
  2 Dennis, Leelah            11 Alpha Crush              15.10   3   8
  3 Adolphus, Maiya           12 Kennworth                15.51   1   6
  4 Pryce, Ariella            12 Kennworth                15.70   2   5
  5 Smallwood, Alana          12 Kennworth                15.77   1   4
  6 Cumbie, Mary Anna         12 Kennworth                15.78   2   3
  7 Lila, Kaylin              11 Etowah                   15.83   2   2
  8 Hohl, Abigail             12 Kennworth                15.90   4   1
  9 Bali, Maya                12 Kennworth                15.93   2
 10 Jackson, Jayda            11 Kennworth                15.99   3
 11 Wells, Mairin             12 Kennworth                16.12   2
 12 Lazarakis, Nicole         11 Walton                   16.82   1
 13 Nixon, Laila              11 Walton                   16.86   4
 14 Cohen, Zoe                12 Etowah                   16.89   2
 15 Harvey, Sophie-Katherine  12 Walton                   16.91   4
 16 Camacho, Ivonn            12 Etowah                   17.23   3
 17 Valdez, Pamela            11 Etowah                   17.24   1
 18 Allison, Sophia           11 Walton                   18.96   1
 19 Surges, Ava               12 Walton                   19.24   3

Event 46  100 Meter Dash 11-12 Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Moss, Brandon             12 Unattached               14.08   1  10
  2 Redcross, Jaden           11 Walton                   15.00   2   8
  3 Haughton, William         11 Walton                   15.27   1   6
  4 Colina, Chase             11 Etowah                   15.30   3   5
  5 Chapman, Russell          12 Walton                   15.35   1   4
  6 Driskell, Thomas          11 Etowah                   15.44   3   3
  7 Mance, Christopher        11 Unattached               15.51   3   2
  8 Geday, Kalayu             12 Kennworth                15.55   4   1
  9 Oburu, Joseph             12 Etowah                   15.58   4
 10 Reeves, Drew              11 Walton                   16.42   3
 11 Marrero, James            11 Etowah                   16.50   2
 12 Verdon, Jace              12 Walton                   16.57   4
 13 Straw, Christopher        12 Alpha Crush              16.86   4
 14 Bamert, Joseph            12 Kennworth                17.03   1
 15 Gullett, Michael          12 Walton                   17.22   2
 16 Inan, Omer                11 Walton                   17.65   2
 17 Cole, Shawn               12 Etowah                   18.41   2

Event 47  100 Meter Dash 13-14 Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Vieira, Chassidy          14 Etowah                   14.06   4  10
  2 Sullivan, Megan           14 Kennworth                14.18   3   8
  3 McEntaggart, Katie Needs  14 Walton                   14.19   2   6
  4 Lutzow, Ella              13 Kennworth                14.72   2   5
  5 Jewsome, Meriah           13 Kennworth                14.89   1   4
  6 Gibbs, Kathleen           14 Walton                   15.05   4   3
  7 Shively, Keira            13 Walton                   15.21   2   2
  8 Narayan, Shanti           13 Kennworth                15.28   4   1
  9 Tibaldi, Madeline         14 Walton                   15.31   4
 10 Reed, Alexis              14 Kennworth                15.32   1
 11 Shugart, Amelia           13 Walton                   15.34   1
 12 Lila, Kimberly            13 Etowah                   15.51   4
 13 Riddle, Katherine         14 Walton                   15.67   1
 14 Borne, Clara              14 Walton                   15.70   2
 15 Orton, Meredith           13 Kennworth                15.71   2
 16 Peterson, Ansley          13 Walton                   15.72   3
 17 Shah, Sanaa               14 Walton                   15.78   3
 18 Hansard, Trinity          13 Kennworth                15.86   3
 19 Rhoads, Esther            13 Kennworth                15.93   1
 20 Orton, Madelyn            13 Kennworth                16.27   2
 21 Hooker, Anna              14 Etowah                   16.44   3
 22 Young, Rachel             13 Kennworth                16.94   3

Event 48  100 Meter Dash 13-14 Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jordan, Amareon           14 Savannah Speed           12.52   4  10
  2 Boudreaux, Mitchel        14 Walton                   12.68   2   8
  3 Albert, Colin             14 Kennworth                12.78   2   6
  4 Maxie, Miles              14 Kennworth                13.09   4   5
  5 Castillo, Enrique         14 Etowah                   13.25   5   4
  6 Eagan, Cullen             14 Walton                   13.57   2   3
  7 Serrao, David             13 Alpha Crush              14.02   2   2
  8 Bandlamudi, Pranav        14 Kennworth                14.15   4   1
  9 Paramore, Taurean         13 Kennworth                14.21   3
 10 Jackson, Jaylen           14 Kennworth                14.36   2
 11 Head, Cameron             14 Kennworth                14.43   5
 12 Smith, Marcellus          13 Etowah                   14.51   5
 13 Nixon, Theron             13 Walton                   14.86   2
 14 Freeman, Jack             13 Walton                   14.90   3
 15 Goecke, Max               13 Etowah                   14.96   3
 16 Verdon, Julian            14 Walton                   15.38   4
 17 Winfrey, Nicholas         13 Walton                   15.44   1
 18 Lazarakis, Lampros        14 Walton                   15.82   3
 19 Brunner, Josh             13 Alpha Crush              15.92   3
 20 Mrus, Adam                13 Alpha Crush              16.04   1
 21 Keller, Richard           14 Walton                   16.14   3
 22 Hay, John                 13 Walton                   16.17   1
 23 Minchella, Lockley        13 Walton                   16.48   1
 24 Koita, Cheikh             13 Walton                   16.78   4

Event 49  100 Meter Dash 15-16 Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Stott, Tori               15 Kennworth                14.88   1  10
  2 Winegar, Hannah           15 Etowah                   14.99   2   8
  3 Haag, Camryn              15 Walton                   15.04   1   6
  4 Zhu, Jessie               15 Walton                   15.60   1   5
  5 Oconnell, Emily           15 Kennworth                15.76   1   4

Event 50  100 Meter Dash 15-16 Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jewsome, Merari           15 Kennworth                11.83   2  10
  2 Sotnikov, Vladislav       15 Unattached               12.38   1   8
  3 Scribner, isaiah          16 Unattached               12.41   2   6
  4 Blocker, Tyrik            16 Kennworth                12.88   1   5
  5 Bratton, Kole             15 Kennworth                13.26   1   4
  6 Hart, Jack                15 Walton                   13.26   1   3
  7 Mitchell, Garrett         15 Walton                   13.66   1   2
  8 Moslyn, Riley             15 Etowah                   13.94   2   1
  9 Moss, Cameron             15 Unattached               14.18   2
 10 Zamorano, Zack            15 Etowah                   15.10   2
 11 Killam, Joel              15 Alpha Crush              15.93   1

Event 53  800 Meter Run 8 & Under Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Stewart, Rebecca           7 Etowah                 4:22.58   10

Event 54  800 Meter Run 8 & Under Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Colpaert, Bo               8 Etowah                 3:08.94   10
  2 Grant, Jacob               8 Alpha Crush            3:13.36    8

Event 55  800 Meter Run 9-10 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schlaupitz, Brynn         10 Alpha Crush            2:52.00   10
  2 Higgins, Addison          10 Etowah                 2:54.90    8
  3 Ezell, Alena              10 Etowah                 3:05.61    6
  4 Sharma, Anita             10 Walton                 3:07.84    5
  5 Ray, London               10 Alpha Crush            3:10.84    4
  6 Norris, Ryan              10 Alpha Crush            3:13.90    3
  7 Kallbreier, Taylor         9 Etowah                 3:22.18    2
  8 Daniels, Mallory           9 Etowah                 3:25.62    1
  9 Miller, Helen             10 Alpha Crush            3:27.95
 10 Ray, Lucca                 9 Alpha Crush            3:35.14
 11 Wiklund, Kelby             9 Alpha Crush            3:52.72
 12 Algee, Brennyn             9 Alpha Crush            4:11.90
 13 Burke, Amelia             10 Walton                 4:14.39

Event 56  800 Meter Run 9-10 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gross, Tyler              10 Kennworth              2:57.35   10
  2 Fournier, Chase           10 Walton                 3:06.43    8
  3 Villanueva, Micah         10 Alpha Crush            3:08.49    6
  4 Fletcher, Ethan           10 Etowah                 3:17.32    5
  5 Killam, Matthew            9 Alpha Crush            3:19.25    4
  6 Lewis, Robert             10 Kennworth              3:26.57    3
  7 Nobles, Quinn              9 Alpha Crush            3:27.75    2
  8 Hicks, Aidan              10 Alpha Crush            3:44.06    1

Event 57  800 Meter Run 11-12 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Dennis, Leelah            11 Alpha Crush            2:50.42   10
  2 Lutzow, Layla             11 Kennworth              2:51.19    8
  3 Palma, Manuela            11 Walton                 3:04.83    6
  4 Evans, Sydney             12 Etowah                 3:12.24    5
  5 Zhang, Claire             11 Walton                 3:17.49    4
  6 McGrew, Annika            11 Kennworth              3:26.34    3
  7 Betton, Lucinda           11 Walton                 3:32.21    2
  8 Stanley, Kayden           12 Alpha Crush            3:52.92    1

Event 58  800 Meter Run 11-12 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bilderback, Clark         12 Alpha Crush            2:45.54   10
  2 Geday, Kalayu             12 Kennworth              2:49.68    8
  3 Colina, Chase             11 Etowah                 2:50.34    6
  4 Sertl, Graham             12 Walton                 2:52.98    5
  5 Eye, Seth                 12 Etowah                 2:53.05    4
  6 Singleton, Adam           12 Alpha Crush            2:56.56    3
  7 Ezell, Trent              11 Etowah                 2:58.65    2
  8 Gurley, Liam              11 Walton                 2:59.84    1
  9 Niederjohn, Max           12 Walton                 3:12.81
 10 Ghent, Drew               11 Alpha Crush            3:13.93
 11 Bridgers, Connor          12 Walton                 3:43.74

Event 59  800 Meter Run 13-14 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lance, Meg                14 Etowah                 2:33.93   10
  2 Heppner, Clara            13 Alpha Crush            2:41.86    8
  3 Loechl, Elsa              13 Walton                 2:43.73    6
  4 Calbert, Makenna          14 Etowah                 2:47.98    5
  5 Olvin, Caroline           13 Etowah                 2:50.54    4
  6 Hirschi, Faith            13 Alpha Crush            2:50.56    3
  7 Canter, Annalei           14 Kennworth              2:55.47    2
  8 McGruder, Ansley          13 Kennworth              2:58.98    1
  9 Dreger, Taylor            13 Walton                 2:59.32
 10 Hess, Marley              14 Kennworth              3:07.76
 11 Weir, Zoey                14 Kennworth              3:09.19
 12 Minton, Audrey            14 Alpha Crush            3:19.26
 13 Langelotti, Ila           14 Kennworth              3:23.59

Event 60  800 Meter Run 13-14 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Windham, Carter           14 Unattached             2:26.45   10
  2 Bobak, Zachary            14 Alpha Crush            2:35.62    8
  3 Busby, Aiden              13 Kennworth              2:39.69    6
  4 Bell, Devin               14 Kennworth              2:45.50    5
  5 Jones, Robert             14 Walton                 2:46.32    4
  6 Kernan, Michael           13 Alpha Crush            2:46.93    3
  7 Vignone, Andrew           13 Walton                 2:46.96    2
  8 Hohl, Isaac               14 Kennworth              2:47.61    1
  9 Ely, Logan                14 Alpha Crush            2:47.98
 10 Castner, Conner           13 Kennworth              2:48.48
 11 Wiklund, Alex             14 Alpha Crush            2:48.68
 12 Wade, Owen                13 Walton                 2:50.56
 13 Malone, Patrick           14 Kennworth              3:10.84

Event 61  800 Meter Run 15-16 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mclean, Katelyn           15 Alpha Crush            2:41.33   10
  2 Williams, Zelda           15 Walton                 2:47.08    8
  3 Beckham, Elizabeth        16 Alpha Crush            2:55.72    6
  4 Gonsoulin, Laura          16 Alpha Crush            3:05.12    5
  5 Kunst, Meghan             15 Kennworth              3:09.13    4
  6 Cannon, Mary              15 Kennworth              3:34.09    3

Event 62  800 Meter Run 15-16 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jennings, Hunter          15 Kennworth              2:20.99   10
  2 Moonan, Billy             15 Alpha Crush            2:37.56    8
  3 Stanzione, Chris          15 Walton                 2:40.90    6
  4 Bridgers, Mason           15 Walton                 2:43.91    5
  5 Sickels, Cam              15 Alpha Crush            3:03.78    4
  6 Killam, Joel              15 Alpha Crush            3:04.00    3
  7 Zemel, Kyle               15 Alpha Crush            3:04.38    2
  8 Haffey, Aidan             15 Etowah                 3:20.67    1

Event 64  800 Meter Run 17-18 Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Garrett Jr, Stephon       18 Kennworth              2:12.32   10
  2 Killam, Elliott           17 Alpha Crush            2:22.21    8
  3 Bass, Caleb               17 Alpha Crush            2:51.27    6

Event 65  200 Meter Dash 8 & Under Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Downing, Elle              8 Etowah                   40.00   1  10
  2 Sims, Nyezurri             7 Kennworth                40.08   2   8
  3 DiIanni, Jensen            6 Walton                   41.63   1   6
  4 Betton, Julia              8 Walton                   42.41   2   5
  5 Inan, Ayla                 8 Walton                   43.78   2   4
  6 Vela, Annie                8 Walton                   44.50   2   3
  7 Troesken, Samantha         7 Etowah                   47.72   1   2
  8 Moore, Cayleb-Faith        5 Walton                   49.56   1   1
  9 Manyara, Lauren            7 Etowah                   52.39   1
 10 Olvin, Sarah               7 Etowah                   56.69   2
 11 Sanquiche, Precious Jewe   6 Etowah                 1:00.88   2

Event 66  200 Meter Dash 8 & Under Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Parker, James              8 Kennworth                37.90   3  10
  2 Orton, Jake                8 Kennworth                38.13   3   8
  3 Ward, Brayden              8 Kennworth                38.27   4   6
  4 Paramore, Braylon          8 Kennworth                39.27   1   5
  5 Caesar, Kingston           8 Etowah                   40.18   2   4
  6 Jewsome, Merrell           7 Kennworth                42.07   2   3
  7 Gross, Aiden               8 Kennworth                42.10   2   2
  8 Mosley, Justin             7 Etowah                   42.26   1   1
  9 Schuler, Charles           7 Kennworth                43.13   3
 10 Kadlub, Luke               8 Etowah                   44.65   1
 11 Patterson, Cullen          7 Etowah                   46.13   4
 12 Allison, William           6 Walton                   47.48   1
 13 Fournier, Tegan            7 Walton                   48.57   3
 14 Knight, Thomas             7 Walton                   50.48   4
 15 Searles, Noah              7 Walton                   50.76   1

Event 67  200 Meter Dash 9-10 Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Lila, Kristine            10 Etowah                   32.50   5  10
  2 Higgins, Addison          10 Etowah                   32.81   4   8
  3 Vieira, Chaelyn           10 Etowah                   34.22   3   6
  4 Paramore, Ayana           10 Kennworth                35.97   2   5
  5 Gerber, Kayley            10 Alpha Crush              36.70   3   4
  6 Allison, Julia            10 Walton                   36.80   4   3
  7 Hohl, Emily               10 Kennworth                37.62   1   2
  8 Spencer, Lizzy            10 Etowah                   38.04   4   1
  9 Krueger, Kennedy           9 Walton                   38.28   2
 10 Matthews, Lillian          9 Walton                   39.05   5
 11 Delgado, Nicole            9 Walton                   39.61   5
 12 Byrd, Zoe                 10 Walton                   39.78   5
 13 Vela, Liliana             10 Walton                   39.88   1
 14 Purves, Reese              9 Walton                   39.90   2
 15 Matthews, Ava              9 Walton                   40.38   4
 16 White, Jada                9 Etowah                   40.52   4
 17 Collins, Kennedy           9 Unattached               40.66   1
 18 Palma, Gabriela           10 Walton                   40.67   1
 19 Allen, Sara                9 Etowah                   41.30   2
 20 Groeninger, Barbara       10 Etowah                   41.31   3
 21 Cloud, Summer             10 Etowah                   42.36   2
 22 Hambrick, Addison          9 Walton                   42.51   2
 23 Teilhet, Maddie            9 Walton                   43.56   3
 24 Teilhet, Harper            9 Walton                   43.56   1
 25 Davies, Katherine          9 Walton                   47.47   3

Event 68  200 Meter Dash 9-10 Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sarden, Aidan             10 Walton                   33.43   1  10
  2 Strong, Colton            10 Walton                   33.66   2   8
  3 Straw, Turner             10 Alpha Crush              33.75   1   6
  4 Geday, Gabriel             9 Kennworth                34.05   1   5
  5 Turner, Bryson            10 Walton                   34.48   2   4
  6 Koita, Isaac              10 Walton                   34.50   3   3
  7 Raffield, Hayden          10 Kennworth                34.54   2   2
  8 Patterson, Gus Needs Usa   9 Walton                   36.00   4   1
  9 Coleman, Tyler            10 Walton                   36.20   1
 10 Schuler, John             10 Kennworth                37.76   1
 11 Caesar, Phoenix            9 Etowah                   38.49   2
 12 Barros, Alexander          9 Etowah                   39.10   2
 13 Lippers, Will             10 Etowah                   39.13   3
 14 Mitcheltree, Jaylin        9 Kennworth                41.19   4
 15 Vernie, Ryan              10 Etowah                   41.26   3
 16 Satterfield, Cass          9 Kennworth                42.61   4
 17 Hancotte, Spencer          9 Walton                   45.51   3

Event 69  200 Meter Dash 11-12 Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Scribner, Taylor          11 Walton                   30.65   3  10
  2 Taylor, Kira              12 Kennworth                30.78   4   8
  3 Williams, August          12 Etowah                   32.74   2   6
  4 Adolphus, Maiya           12 Kennworth                32.97   2   5
  5 Bali, Maya                12 Kennworth                33.25   1   4
  6 Pryce, Ariella            12 Kennworth                33.30   1   3
  7 Cumbie, Mary Anna         12 Kennworth                33.32   1   2
  8 Lila, Kaylin              11 Etowah                   33.72   4   1
  9 Smallwood, Alana          12 Kennworth                33.89   4
 10 Papenhagen, Eva           12 Walton                   34.27   3
 11 Camacho, Ivonn            12 Etowah                   35.34   1
 12 McKenzie, Adelaide        12 Walton                   35.79   2
 13 Cohen, Zoe                12 Etowah                   36.42   2
 14 Jackson, Jayda            11 Kennworth                36.59   2
 15 Zhang, Claire             11 Walton                   36.90   3
 16 Valdez, Pamela            11 Etowah                   37.52   4
 17 Sprecher, Naomi           11 Etowah                   38.40   1
 18 Allison, Sophia           11 Walton                   38.60   1
 19 Surges, Ava               12 Walton                   40.27   2
 20 Nemeth, Izabel            11 Kennworth                40.84   3
 21 Betton, Lucinda           11 Walton                   40.85   4
 22 Grant, Anna               11 Alpha Crush              49.79   3

Event 70  200 Meter Dash 11-12 Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Moss, Brandon             12 Unattached               30.62   2  10
  2 Chapman, Russell          12 Walton                   31.88   2   8
  3 Colina, Chase             11 Etowah                   32.53   1   6
  4 Driskell, Thomas          11 Etowah                   32.77   3   5
  5 Catton, Dylan             12 Etowah                   34.54   2   4
  6 Oburu, Joseph             12 Etowah                   34.61   1   3
  7 Marrero, James            11 Etowah                   34.94   3   2
  8 Straw, Christopher        12 Alpha Crush              36.00   2   1
  9 Inan, Omer                11 Walton                   37.31   3
 10 DeCarlo, Michael          12 Alpha Crush              37.35   1
 11 Bamert, Joseph            12 Kennworth                37.56   1
 12 Busateri, Treyton         12 Kennworth                39.16   4
 13 Bridgers, Connor          12 Walton                   41.84   3

Event 71  200 Meter Dash 13-14 Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 McEntaggart, Katie Needs  14 Walton                   29.33   1  10
  2 Vieira, Chassidy          14 Etowah                   29.72   5   8
  3 Storm, Avery              13 Walton                   29.81   3   6
  4 Lutzow, Ella              13 Kennworth                31.14   5   5
  5 Jewsome, Meriah           13 Kennworth                31.83   1   4
  6 Lila, Kimberly            13 Etowah                   32.03   2   3
  7 Gibbs, Kathleen           14 Walton                   32.04   2   2
  8 Shively, Keira            13 Walton                   32.09   4   1
  9 Satterfield, Allie        13 Kennworth                32.13   4
 10 Dreger, Taylor            13 Walton                   32.39   2
 11 Reed, Alexis              14 Kennworth                32.46   3
 12 Krueger, Courtney         14 Walton                   32.47   4
 13 Julien, Naila             14 Walton                   32.49   4
 14 Shugart, Amelia           13 Walton                   32.80   5
 15 Tibaldi, Madeline         14 Walton                   32.92   4
 16 Riddle, Katherine         14 Walton                   33.18   1
 17 Borne, Clara              14 Walton                   33.26   5
 18 Orton, Madelyn            13 Kennworth                33.81   3
 19 Theriault, Haley          14 Etowah                   33.87   3
 20 Hansen, Lillian           14 Walton                   33.94   2
 21 Peterson, Ansley          13 Walton                   34.11   2
 22 Rhoads, Esther            13 Kennworth                34.77   4
 23 Hooker, Anna              14 Etowah                   35.16   5
 24 Young, Rachel             13 Kennworth                36.51   5
 25 Hansard, Trinity          13 Kennworth                36.68   3

Event 72  200 Meter Dash 13-14 Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Boudreaux, Mitchel        14 Walton                   26.31   3  10
  2 Jordan, Amareon           14 Savannah Speed           26.50   1   8
  3 Albert, Colin             14 Kennworth                26.52   5   6
  4 Maxie, Miles              14 Kennworth                26.74   1   5
  5 Castillo, Enrique         14 Etowah                   27.53   3   4
  6 Eagan, Cullen             14 Walton                   28.71   4   3
  7 Bandlamudi, Pranav        14 Kennworth                29.56   1   2
  8 Serrao, David             13 Alpha Crush              30.26   2   1
  9 Smith, Marcellus          13 Etowah                   30.92   5
 10 Reeve, Griffin            14 Kennworth                31.50   4
 11 Freeman, Jack             13 Walton                   32.16   4
 12 Paramore, Taurean         13 Kennworth                32.54   3
 13 Jones, Robert             14 Walton                   32.67   5
 14 Jackson, Jaylen           14 Kennworth                32.73   1
 15 Vignone, Andrew           13 Walton                   33.54   3
 16 Adams, Declan             13 Alpha Crush              33.91   4
 17 Hay, John                 13 Walton                   34.03   4
 18 Winfrey, Nicholas         13 Walton                   34.65   2
 19 Mrus, Adam                13 Alpha Crush              35.68   2
 20 Koita, Cheikh             13 Walton                   37.40   2

Event 73  200 Meter Dash 15-16 Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Stott, Tori               15 Kennworth                30.81   1  10
  2 Deutchman, Jamie          15 Kennworth                31.00   1   8
  3 Haag, Camryn              15 Walton                   31.05   1   6
  4 Winegar, Hannah           15 Etowah                   31.87   2   5
  5 Oconnell, Emily           15 Kennworth                32.95   2   4

Event 74  200 Meter Dash 15-16 Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Alkins, Rashon            16 Kennworth                23.98   1  10
  2 Jewsome, Merari           15 Kennworth                25.00   1   8
  3 Scribner, isaiah          16 Unattached               25.74   2   6
  4 Blocker, Tyrik            16 Kennworth                27.26   2   5
  5 Bratton, Kole             15 Kennworth                27.91   2   4
  6 Mitchell, Garrett         15 Walton                   28.23   2   3
  7 Hart, Jack                15 Walton                   28.42   1   2
  8 Moslyn, Riley             15 Etowah                   30.06   1   1
  9 Bridgers, Mason           15 Walton                   31.63   2
 10 Zamorano, Zack            15 Etowah                   31.97   1

Event 77  High Jump 9-10 Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Paramore, Ayana           10 Kennworth              3-02.00      0.96m  10
  2 Hohl, Emily               10 Kennworth             J3-02.00      0.96m   8
  3 Teilhet, Maddie            9 Walton                 3-00.00      0.91m   6
 -- Teilhet, Harper            9 Walton                      NH

Event 78  High Jump 9-10 Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Mitcheltree, Jaylin        9 Kennworth              3-02.00      0.96m  10
  2 Schuler, John             10 Kennworth              2-10.00      0.86m   8

Event 79  High Jump 11-12 Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Taylor, Kira              12 Kennworth              4-04.00      1.32m  10
  2 Hawkins, Grace            12 Kennworth              4-00.00      1.21m   8
  3 Harvey, Sophie-Katherine  12 Walton                 3-08.00      1.11m   6
  4 Wells, Mairin             12 Kennworth              3-06.00      1.06m   5
  5 Betton, Lucinda           11 Walton                 3-04.00      1.01m   4
  6 Adolphus, Maiya           12 Kennworth              3-02.00      0.96m   3

Event 80  High Jump 11-12 Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Bilderback, Clark         12 Alpha Crush            3-08.00      1.11m  10

Event 81  High Jump 13-14 Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Orton, Meredith           13 Kennworth              3-08.00      1.11m  10
 -- Borne, Clara              14 Walton                      NH

Event 82  High Jump 13-14 Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Nixon, Theron             13 Walton                 4-04.00      1.32m  10
  2 Verdon, Julian            14 Walton                 4-02.00      1.27m   8
  3 Quirk, Paul               13 Walton                 4-00.00      1.21m   6

Event 84  High Jump 15-16 Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Alkins, Rashon            16 Kennworth              6-00.00      1.82m  10
  2 Jennings, Hunter          15 Kennworth              5-04.00      1.62m   8

Event 87  Long Jump 8 & Under Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Holland, Emily             8 Etowah                 7-06.00      2.28m  10
  2 Nixon, Ella                7 Walton                 6-10.00      2.08m   8
  3 Sims, Nyezurri             7 Kennworth              6-06.00      1.98m   6
  4 Harvey, Lynden             8 Walton                 6-04.00      1.93m   5
  5 Coon, Samantha             8 Walton                 5-07.00      1.70m   3.50
  5 Troesken, Samantha         7 Etowah                 5-07.00      1.70m   3.50
  7 Stewart, Rebecca           7 Etowah                 4-10.00      1.47m   2

Event 88  Long Jump 8 & Under Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Paramore, Braylon          8 Kennworth              8-09.00      2.66m  10
  2 Morawski, Luke             8 Etowah                 8-07.00      2.61m   8
  3 Kadlub, Luke               8 Etowah                 8-05.00      2.56m   6
  4 Colpaert, Bo               8 Etowah                 8-02.00      2.48m   5
  5 Rosser, Grant              7 Etowah                 8-00.00      2.43m   4
  6 Jewsome, Merrell           7 Kennworth              7-06.00      2.28m   3
  7 Parker, James              8 Kennworth              7-03.00      2.20m   2
  8 Schuler, Charles           7 Kennworth              5-08.00      1.72m   1
  9 Green, Jason               8 Kennworth              5-05.00      1.65m
 10 Richardson, Ben            7 Etowah                 4-06.00      1.37m

Event 89  Long Jump 9-10 Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Matthews, Ava              9 Walton                 9-00.00      2.74m  10
  2 Matthews, Lillian          9 Walton                 8-11.00      2.71m   8
  3 Gerber, Kayley            10 Alpha Crush            8-03.00      2.51m   6
  4 Lawley, Abigail           10 Etowah                 7-11.00      2.41m   5

Event 90  Long Jump 9-10 Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Koita, Isaac              10 Walton                10-09.00      3.27m  10
  2 Nobles, Quinn              9 Alpha Crush            8-04.00      2.54m   8
  3 Douglas, Jonah            10 Walton                 7-06.00      2.28m   6
  4 Lippers, Will             10 Etowah                 7-04.00      2.23m   5

Event 91  Long Jump 11-12 Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Smallwood, Alana          12 Kennworth             10-09.00      3.27m  10
  2 Nixon, Laila              11 Walton                10-05.00      3.17m   8
  3 Tate, Megan               11 Walton                 9-11.00      3.02m   6
  4 Dembski, Emery            12 Walton                 9-06.00      2.89m   5
  5 Sprecher, Naomi           11 Etowah                 8-11.00      2.71m   4
  6 Evans, Sydney             12 Etowah                 8-02.00      2.48m   3
  7 Sierra, Gabriella         11 Etowah                 6-10.00      2.08m   2
  8 Camacho, Ivonn            12 Etowah                 6-07.00      2.00m   1

Event 92  Long Jump 11-12 Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Ezell, Trent              11 Etowah                11-08.00      3.55m  10
  2 Oburu, Joseph             12 Etowah                10-11.00      3.32m   8
  3 Eye, Seth                 12 Etowah                10-07.00      3.22m   6
  4 Ade, Walker               12 Etowah                 9-11.00      3.02m   5
  5 Daniels, Tyler            12 Etowah                 9-07.00      2.92m   4

Event 93  Long Jump 13-14 Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Sullivan, Megan           14 Kennworth             13-05.00      4.08m  10
  2 Vieira, Chassidy          14 Etowah                12-06.00      3.81m   8
  3 Theriault, Haley          14 Etowah                10-09.00      3.27m   5.50
  3 Craig, Sydney             13 Etowah                10-09.00      3.27m   5.50
  5 Hooker, Anna              14 Etowah                10-07.00      3.22m   4
  6 Orton, Meredith           13 Kennworth             10-04.00      3.14m   3
  7 Satterfield, Allie        13 Kennworth              9-11.00      3.02m   2
  8 Minton, Audrey            14 Alpha Crush            9-07.00      2.92m   1
  9 Pavese, Lexi              13 Etowah                 9-05.00      2.87m
  9 Orton, Madelyn            13 Kennworth              9-05.00      2.87m
 11 Lippers, Erin             14 Etowah                 9-01.00      2.76m
 12 Rhoads, Esther            13 Kennworth              8-09.00      2.66m
 13 Sharp, Sarah              14 Kennworth              7-07.00      2.31m

Event 94  Long Jump 13-14 Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Nixon, Theron             13 Walton                13-05.00      4.08m  10
  2 Winfrey, Nicholas         13 Walton                10-11.00      3.32m   8
  3 Ely, Logan                14 Alpha Crush           10-00.00      3.04m   6
  4 Smith, Marcellus          13 Etowah                    1.25      0.03m   5

Event 96  Long Jump 15-16 Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Sotnikov, Vladislav       15 Unattached            16-09.00      5.10m  10
  2 Bratton, Kole             15 Kennworth             14-09.00      4.49m   8

Event 99  Javelin Throw 8 & Under Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Downing, Elle              8 Etowah                   17-10      5.43m  10
  2 Nixon, Ella                7 Walton                   14-00      4.26m   8
  3 Olvin, Sarah               7 Etowah                    7-09      2.36m   6

Event 100  Javelin Throw 8 & Under Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Ward, Brayden              8 Kennworth                30-09      9.37m  10
  2 Orton, Jake                8 Kennworth                29-03      8.91m   8
  3 Gross, Aiden               8 Kennworth                26-07      8.10m   6
  4 Mosley, Justin             7 Etowah                   17-03      5.25m   5
 -- Patterson, Cullen          7 Etowah                    FOUL

Event 101  Javelin Throw 9-10 Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 White, Jada                9 Etowah                   37-08     11.48m  10
  2 Hambrick, Addison          9 Walton                   34-03     10.43m   8
  3 Kallbreier, Taylor         9 Etowah                   28-10      8.78m   6
  4 Allen, Alex                9 Etowah                   23-09      7.23m   5
 -- Allen, Sara                9 Etowah                    FOUL
 -- Cloud, Summer             10 Etowah                    FOUL

Event 102  Javelin Throw 9-10 Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Geday, Gabriel             9 Kennworth                75-08     23.06m  10
  2 Sarden, Aidan             10 Walton                   71-05     21.76m   8
  3 Lippers, Will             10 Etowah                   55-07     16.94m   6
  4 Strong, Colton            10 Walton                   54-00     16.45m   5
  5 Bali, Jayden              10 Kennworth                45-09     13.94m   4
  6 Coleman, Tyler            10 Walton                   43-09     13.33m   3
  7 Muehlberger, Jake         10 Etowah                   41-11     12.77m   2
  8 Stall, Jameson            10 Kennworth                38-09     11.81m   1
  9 Caesar, Phoenix            9 Etowah                   38-02     11.63m
 10 Mullens, Sam              10 Etowah                   36-09     11.20m
 11 Vernie, Ryan              10 Etowah                   34-00     10.36m
 12 Fletcher, Ethan           10 Etowah                   31-05      9.57m
 -- Hancotte, Spencer          9 Walton                    FOUL

Event 103  Javelin Throw 11-12 Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Heppner, Heidi            11 Alpha Crush              42-08     13.00m  10
  2 Nemeth, Izabel            11 Kennworth                16-06      5.02m   8

Event 104  Javelin Throw 11-12 Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Verdon, Jace              12 Walton                   79-10     24.33m  10
  2 Catton, Dylan             12 Etowah                   68-08     20.92m   8
  3 Mitchell, John            11 Walton                   57-07     17.55m   6
  4 Cole, Shawn               12 Etowah                   34-02     10.41m   5

Event 105  Javelin Throw 13-14 Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Olvin, Caroline           13 Etowah                   46-05     14.14m  10
  2 Chen, Dakota              13 Etowah                   36-02     11.02m   8
  3 Jennings, Samantha        14 Kennworth                30-10      9.39m   6

Event 106  Javelin Throw 13-14 Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Edens, Samuel             14 Walton                   88-00     26.82m  10
  2 Castner, Conner           13 Kennworth                80-02     24.43m   8
  3 Keller, Richard           14 Walton                   72-00     21.94m   6
  4 Bandlamudi, Pranav        14 Kennworth                67-01     20.44m   5
  5 Hay, John                 13 Walton                   64-10     19.76m   4
  6 Hollingsworth, Drayven    13 Etowah                   57-09     17.60m   3
  7 Goecke, Max               13 Etowah                   40-01     12.21m   2
  8 Rafanelli, Robert         13 Etowah                   39-01     11.91m   1

Event 107  Javelin Throw 15-16 Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Spratt, Faith             15 Etowah                   47-04     14.42m  10

Event 108  Javelin Throw 15-16 Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Sprecher, Thomas          16 Walton                   58-06     17.83m  10
  2 Moslyn, Riley             15 Etowah                   57-01     17.39m   8
  3 Hoffner, Sean             15 Walton                   55-05     16.89m   6
  4 Zamorano, Zack            15 Etowah                   53-06     16.30m   5

Event 111  Shot Put 8 & Under Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Inan, Ayla                 8 Walton                12-06.00      3.81m  10

Event 114  Shot Put 9-10 Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Bali, Jayden              10 Kennworth             16-05.00      5.00m  10
  2 Fournier, Chase           10 Walton                12-08.00      3.86m   8
  3 Satterfield, Cass          9 Kennworth             12-01.00      3.68m   6

Event 115  Shot Put 11-12 Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Cumbie, Mary Anna         12 Kennworth             18-07.00      5.66m  10
  2 Pryce, Ariella            12 Kennworth             17-07.00      5.35m   8

Event 116  Shot Put 11-12 Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Busateri, Treyton         12 Kennworth             22-06.00      6.85m  10
  2 Inan, Omer                11 Walton                22-00.00      6.70m   8
  3 Liles, Tyler              12 Etowah                21-11.00      6.68m   6
  4 Spivey, Peter             11 Walton                18-00.00      5.48m   5
  5 Bamert, Joseph            12 Kennworth             16-03.00      4.95m   4
  6 Cole, Shawn               12 Etowah                12-11.00      3.93m   3

Event 117  Shot Put 13-14 Girls
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Chen, Dakota              13 Etowah                20-08.00      6.29m  10
  2 Theriault, Haley          14 Etowah                16-10.00      5.13m   8
  3 Olvin, Caroline           13 Etowah                16-06.00      5.02m   6

Event 118  Shot Put 13-14 Boys
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Head, Cameron             14 Kennworth             29-02.00      8.89m  10
  2 Koita, Cheikh             13 Walton                22-07.00      6.88m   8
  3 Keller, Richard           14 Walton                22-06.00      6.85m   6
  4 Schuler, William          13 Kennworth             21-08.00      6.60m   5
  5 Hollingsworth, Drayven    13 Etowah                17-00.00      5.18m   4