Meet Results - Carrollton Parks & Rec XC Meet - October 21, 2017

Alpha Crush Results [Download] [View]
  • The "Improvement" column, on the report as "Improv", compares the athlete's performance to their best time, height or distance in the database.
  • A negative value is an improvement over their previous best.
  • A positive value is how far off the athlete was from their previous best.
  • A "---" means no personal best exists in the database for that athlete for that event.
Complete Results
Event 1  2000 Meter Run CC 8 & under Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Fowler, Myah               8 Jackrabbit             8:58.18
  2 Witten, Layyan             8 Jackrabbit             9:05.01
  3 Lee, Gabrielle             8 Jefferson P&R          9:05.98
  4 Brant, Hannah              8 Etowah Youth Track     9:32.25    1
  5 Futral, Anela              8 Etowah Youth Track     9:41.92    2
  6 Young, Isabelle            7 Lassiter               9:46.27    3
  7 Wiersma, Chloe             8 Lassiter              10:01.21    4
  8 Greblick, Megan            8 Walton Youth Track    10:03.89    5
  9 Barnett, Sarah             7 Dash                  10:06.85
 10 Betton, Julia              8 Walton Youth Track    10:09.03    6
 11 Harvey, Lynden             8 Walton Youth Track    10:16.22    7
 12 Jackson, Karrington        8 Fairburn Fire         10:29.82
 13 Fairchild, Charlye         8 Fairburn Fire         10:33.73
 14 Powell, Hadley             7 Walton Youth Track    10:35.16    8
 15 Ash, Hollings              7 Alpha Crush           10:35.26
 16 Gutta, Seetha              8 Lassiter              10:42.52    9
 17 Mackler, Lyla              8 Marietta Track Club   10:43.24
 18 Gold, Scarlett             8 Walton Youth Track    10:47.43   10
 19 Donner, Linden             7 Alpha Crush           10:51.28
 20 Critser, Charley           8 Alpha Crush           10:55.87
 21 Heinrch, Claire            8 Lassiter              11:00.58   11
 22 Benavente, Elina-May       7 Bremen Rec Dept       11:08.31
 23 Villanueva, Cate           6 Alpha Crush           11:09.54
 24 Reeves, Serenity           8 Dash                  11:12.93
 25 Hoeller, Amelia            8 Walton Youth Track    11:17.79   12
 26 Stewart, Rebecca           7 Etowah Youth Track    11:18.77   13
 27 Hall, Reese                8 Etowah Youth Track    11:26.15   14
 28 Knerr, Leah                7 Etowah Youth Track    11:27.82   15
 29 Mayfield, Ellie            6 Lassiter              11:32.69   16
 30 Williams, Nalini           7 Jackrabbit            11:39.99
 31 Reiss, Abagail             7 Jackrabbit            12:05.54
 32 Beam, Ellie                7 Carrollton Track      12:14.74
 33 Pruitt, Sarah              7 Walton Youth Track    12:19.60   17
 34 Olvin, Sarah               7 Etowah Youth Track    12:19.72   18
 35 Lawley, Ava                6 Etowah Youth Track    13:09.46   19
 36 Oakes, Emma                5 Etowah Youth Track    13:10.16   20
 37 Ross, Autumn               7 Bremen Rec Dept       14:18.38
 38 Cain, Wren                 7 Etowah Youth Track    16:41.69

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Youth Track           36    5    6    7    8   10   12   17
      Total Time:    51:51.73
         Average:    10:22.35
   2 Lassiter Junior Cross Cou    43    3    4    9   11   16
      Total Time:    53:03.27
         Average:    10:36.66
   3 Etowah Youth Track           45    1    2   13   14   15   18   19   20
      Total Time:    53:26.91
         Average:    10:41.39


Event 2  2000 Meter Run CC 8 & under Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Malueg, William            7 Jefferson P&R          8:13.64    1
  2 Turner, Colt               7 Creekview              8:14.39
  3 Colpaert, Bo               8 Etowah Youth Track     8:29.38    2
  4 Garrett, Larkin            8 Marietta Track Club    8:36.88
  5 Starr, Mason               7 Cherokee               8:37.03
  6 Avrett, Eli                8 Jefferson P&R          8:46.87    3
  7 Brooks, Jackson            8 Jefferson P&R          8:49.38    4
  8 Grant, Jacob               8 Alpha Crush            8:51.57
  9 Nia, Shervin               7 Walton Youth Track     8:55.38
 10 Adams, Cortez              7 Fairburn Fire          9:00.68
 11 Vondrak, Vladimir          8 Etowah Youth Track     9:04.85    5
 12 Harris, Troy               7 Carrollton Track       9:14.62
 13 Carbis, Tyler              8 Jefferson P&R          9:29.68    6
 14 Witten, Mohamed            7 Jackrabbit             9:35.68
 15 Welsh, Liam                7 Walton Youth Track     9:41.83
 16 Cockrell, Samuel           7 Lassiter               9:48.55
 17 Puente, Aiden              7 Jackrabbit             9:49.11
 18 Mobley, Jacob              6 Elite Striders         9:53.46    7
 19 Mayfield, Ben              8 Lassiter               9:57.42
 20 Gritz, Nolen               8 Alpha Crush           10:05.92
 21 Fortenberry, Lucas         8 Marietta Track Club   10:06.12
 22 Garrett, Max               8 Lassiter              10:16.42
 23 Masisak, Andrew            7 Walton Youth Track    10:20.12
 24 Brown, Silas-Phillip       7 Bremen Rec Dept       10:21.37
 25 Burke, Nigel               7 Marietta Track Club   10:30.81
 26 May, Kellen                7 River Ridge           10:35.11
 27 Price, Levi                7 Jackrabbit            10:39.84
 28 Magness, Maher             8 Jefferson P&R         10:41.76    8
 29 Hambrick, Garrett          7 Walton Youth Track    10:44.14
 30 Woodruff, Pierson          8 Alpha Crush           10:57.86
 31 Higgins, Landon            7 Etowah Youth Track    11:18.08    9
 32 Mobley, William            8 Elite Striders        11:19.66   10
 33 Harmon, Holt               6 Elite Striders        11:23.78   11
 34 Harrelson, Matthew         8 Etowah Youth Track    11:56.79   12
 35 Myers, Lucas-Lyndon        7 Bremen Rec Dept       13:07.57
 36 Flores, Isaiah             8 Bremen Rec Dept       13:17.55
 37 Futral, Channing           7 Etowah Youth Track    13:59.51   13
 38 Hammer, David              6 Carrollton Track      14:12.66
 39 Stephens, Ahmuld           7 Elite Striders        14:25.55   14
 40 Mills, Sean                7 Elite Striders        15:00.61   15
 41 Maxwell, Brandon           6 Jackrabbit            15:16.05

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Jefferson Parks & Recreat    22    1    3    4    6    8
      Total Time:    46:01.33
         Average:     9:12.27
   2 Etowah Youth Track           41    2    5    9   12   13
      Total Time:    54:48.61
         Average:    10:57.73
   3 Elite Striders               57    7   10   11   14   15
      Total Time:  1:02:03.06
         Average:    12:24.62


Event 3  3k Run CC 9-10 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Adair, Addison            10 Walton Youth Track    12:55.54    1
  2 Schlaupitz, Brynn         10 Alpha Crush           13:31.11    2
  3 Ray, London               10 Alpha Crush           13:33.85    3
  4 Delgado, Nicole            9 Walton Youth Track    13:45.28    4
  5 Rooks, Jaylyn             10 Carrollton Track      13:49.91
  6 Higgins, Addison          10 Etowah Youth Track    13:56.67    5
  7 Thomas, Arrianna          10 Jackrabbit            14:03.20    6
  8 Adams, Cortney            10 Fairburn Fire         14:03.68
  9 Curtis, Kamoree           10 Jackrabbit            14:03.87    7
 10 Moses, Camille            10 Unattached            14:20.09
 11 Ezell, Alena              10 Etowah Youth Track    14:26.05    8
 12 Allison, Julia            10 Walton Youth Track    14:34.60    9
 13 Yarbrough, Norah          10 Elite Striders        14:34.92
 14 Ripperdan, Nicole          9 Unattached            14:51.88
 15 Burke, Gianna              9 Marietta Track Club   15:00.56
 16 Miller, Helen             10 Alpha Crush           15:21.69   10
 17 Ceniza, Camille           10 Alpha Crush           15:33.32   11
 18 Trask, Nanea              10 Lassiter              15:33.74   12
 19 Kallbreier, Taylor         9 Etowah Youth Track    15:34.30   13
 20 Herring, Kaitlyn           9 Jefferson P&R         15:47.13
 21 Bush, Madison             10 Etowah Youth Track    15:53.03   14
 22 Reeves, Coasetta          10 Dash                  15:55.91
 23 Al-Ghani, Myah             9 Jackrabbit            16:00.11   15
 24 Miller, Jessica           10 Carrollton Track      16:04.56
 25 Sawyer, Olivia             9 Dekalb Trailblazers   16:06.84
 26 Matthews, Lillian          9 Walton Youth Track    16:12.29   16
 27 Matthews, Ava              9 Walton Youth Track    16:13.51   17
 28 Breazeale, Claire         10 Marietta Track Club   16:30.24
 29 Daniels, Mallory           9 Etowah Youth Track    16:34.62   18
 30 Donaldson, Hannah          9 Jefferson P&R         16:42.55
 31 Cole, Clare               10 Alpha Crush           16:52.05   19
 32 Hambrick, Addison          9 Walton Youth Track    17:01.16   20
 33 McDaniel, Sanaya             Jackrabbit            17:02.89   21
 34 Ray, Lucca                 9 Alpha Crush           17:06.47   22
 35 Warren, Addison            9 Elite Striders        17:22.00
 36 Dollar, Isla              10 Creekview             17:35.34
 37 Lenyon, Lillian            9 Jackrabbit            17:35.59   23
 38 Shugart, Molly            10 Lassiter              17:47.00   24
 39 Blocker, Agatha           10 Lassiter              17:51.99   25
 40 Brown, Aria               10 Lassiter              18:08.04   26
 41 Herrington, Alaina        10 Carrollton Track      18:15.65
 42 Wisdom, Luci              10 Lassiter              18:34.36   27
 43 Lawley, Abigail           10 Etowah Youth Track    18:34.54   28
 44 Oakes, Maddie              9 Etowah Youth Track    18:34.76   29
 45 Blanchard, Madeleine       9 Etowah Youth Track    18:37.56   30
 46 Yang, Trinh               10 Walton Youth Track    19:06.24   31
 47 Turner, Jada               9 Jackrabbit            19:33.82   32
 48 Knerr, Sophia             10 Etowah Youth Track    19:50.01
 49 Langston, Amari           10 Fairburn Fire         19:57.86
 50 Barnett, Emilee            9 Dash                  20:57.82
 51 Teutsch, Jorianna         10 Cherokee              20:58.61
 52 Smith, Jada                9 Fairburn Fire         21:28.78
 53 Puente, Dulce             10 Jackrabbit            21:37.59   33
 54 Bobholz, Abbigail         10 Walton Youth Track    23:54.97   34
 55 Schultz, Ellie             8 Cherokee              24:50.34

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     45    2    3   10   11   19   22
      Total Time:  1:14:52.02
         Average:    14:58.41
   2 Walton Youth Track           47    1    4    9   16   17   20   31   34
      Total Time:  1:13:41.22
         Average:    14:44.25
   3 Etowah Youth Track           58    5    8   13   14   18   28   29   30
      Total Time:  1:16:24.67
         Average:    15:16.94
   4 Jackrabbit Track & Field     72    6    7   15   21   23   32   33
      Total Time:  1:18:45.66
         Average:    15:45.14
   5 Lassiter Junior Cross Cou   114   12   24   25   26   27
      Total Time:  1:27:55.13
         Average:    17:35.03


Event 4  3k Run CC 9-10 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Comsudes, Sam              9 Marietta Track Club   11:56.02
  2 Brush, Brock              10 Jefferson P&R         12:51.26
  3 Villanueva, Micah         10 Alpha Crush           12:57.64    1
  4 Douglas, Jonah            10 Walton Youth Track    13:01.33    2
  5 Reed, James                9 Alpha Crush           13:07.07    3
  6 Wicks, Mason               9 Walton Youth Track    13:11.02    4
  7 Reed, Timmy               10 Alpha Crush           13:14.46    5
  8 Thomas, Triston           10 Jefferson P&R         13:18.12
  9 Smith, Syler               9 Dash                  13:20.33
 10 Ellingson, Thijs           9 Unattached            13:26.21
 11 Marquet, Kale             10 Elite Striders        13:27.90    6
 12 McDonald, Bowen           10 Elite Striders        13:30.66    7
 13 Albano, Alexander          9 Marietta Track Club   13:31.00
 14 Wetherington, Brennan      9 Cherokee              13:37.64
 15 Coleman, Tyler            10 Walton Youth Track    13:38.86    8
 16 Krishnamurthy, Oliver     10 Walton Youth Track    13:41.80    9
 17 Strahan, Carter           10 Elite Striders        13:46.87   10
 18 Donovan, Whit             10 Alpha Crush           13:58.90   11
 19 Black, Charlie             9 Jefferson P&R         14:02.70
 20 Donner, Grey               9 Alpha Crush           14:11.15   12
 21 Patel, Kush               10 Carrollton Track      14:19.57   13
 22 Smith, Chance             10 Jackrabbit            14:23.17   14
 23 Fletcher, Ethan           10 Etowah Youth Track    14:23.76   15
 24 Futral, Caisen            10 Etowah Youth Track    14:28.99   16
 25 Irby, Jalen               10 Fairburn Fire         14:44.21
 26 Alberto, Jayden              Fairburn Fire         14:48.16
 27 Jung, Luke                 9 Lassiter              14:54.34   17
 28 Strong, Colton            10 Walton Youth Track    14:56.41   18
 29 Beasley, Alex             10 Jackrabbit            14:57.36   19
 30 Newman, Brandon            9 Bremen Rec Dept       14:59.14
 31 Berwald, Adam             10 Etowah Youth Track    15:00.55   20
 32 Miller, Tanner             9 Jackrabbit            15:02.25   21
 33 Byrge, Grady               9 Carrollton Track      15:02.73   22
 34 Eldridge III, Frank       10 Walton Youth Track    15:08.90   23
 35 Mathias, Elijah            9 Lassiter              15:22.84   24
 36 Roberts, Logan            10 Jefferson P&R         15:30.14
 37 Benefield, Adam           10 Jackrabbit            15:32.11   25
 38 Maxwell, Tristan           9 Jackrabbit            15:32.68   26
 39 Talley, Marcellus          9 Carrollton Track      15:36.67   27
 40 Benavente, Corbin-Lee     10 Bremen Rec Dept       15:42.31
 41 Davis Jr, Jonathan        10 Walton Youth Track    15:43.15   28
 42 Watkins, Alex              9 Cherokee              15:47.25
 43 Fredeman, James           10 Lassiter              15:50.12   29
 44 Judge, Jake                9 Lassiter              15:57.20   30
 45 Dunmire, Tommy             9 Alpha Crush           15:59.64   31
 46 Nix, Ryan                 10 Marietta Track Club   16:10.30
 47 Turner, Troy               9 Creekview             16:12.41
 48 Murray, Christian          9 Lassiter              16:12.92   32
 49 Carlin, Avery              9 Walton Youth Track    16:24.67   33
 50 Hatcher, Aiden            10 Alpha Crush           16:27.39   34
 51 Waldrop, Riley             9 Elite Striders        16:29.34   35
 52 Evans, Nathan             10 Carrollton Track      16:37.54   36
 53 Muchnick, Matthew-Samuel  10 Bremen Rec Dept       17:09.61
 54 Long, Jarell               9 Elite Striders        17:10.16   37
 55 DeLima, Joshua            10 Creekview             17:15.42
 56 Longmire, Demetrius        9 Etowah Youth Track    17:17.41   38
 57 Hunsberger, Ayden         10 River Ridge           17:32.94
 58 Middlebrooks, Logan       10 Alpha Crush           18:10.77   39
 59 Adenuga, Caleb             9 Dekalb Trailblazers   18:28.68
 60 Gokhale, Rahul             9 Alpha Crush           18:31.08
 61 Wright, Liam               9 Carrollton Track      19:21.87   40
 62 Wildermuth, Deryk          9 Etowah Youth Track    20:02.28   41
 63 Mykkeltvedt, Ben          12 Dekalb Trailblazers   20:43.22

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     32    1    3    5   11   12   31   34   39
      Total Time:  1:07:29.22
         Average:    13:29.85
   2 Walton Youth Track           41    2    4    8    9   18   23   28   33
      Total Time:  1:08:29.42
         Average:    13:41.89
   3 Elite Striders               95    6    7   10   35   37
      Total Time:  1:14:24.93
         Average:    14:52.99
   4 Jackrabbit Track & Field    105   14   19   21   25   26
      Total Time:  1:15:27.57
         Average:    15:05.52
   5 Etowah Youth Track          130   15   16   20   38   41
      Total Time:  1:21:12.99
         Average:    16:14.60
   6 Lassiter Junior Cross Cou   132   17   24   29   30   32
      Total Time:  1:18:17.42
         Average:    15:39.49
   7 Carrollton Track            138   13   22   27   36   40
      Total Time:  1:20:58.38
         Average:    16:11.68


Event 5  3k Run CC 11-12 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McArter, Isabella         11 Jackrabbit            12:21.92
  2 Bray, Jordon              11 Unattached            12:24.64
  3 Delgado, Daniela          11 Walton Youth Track    12:29.21    1
  4 Shelton, Claire           12 Alpha Crush           12:50.25    2
  5 Comsudes, Gabrielle       12 Marietta Track Club   12:53.79
  6 Fath, Lauren              11 Creekview             12:56.44
  7 Jones, Janai              11 Jackrabbit            12:56.88
  8 Kallbreier, Abbie         11 Etowah Youth Track    13:00.67    3
  9 Malcom, Ella Grace        11 Alpha Crush           13:18.01    4
 10 McVicker, Brooklyn        12 Marietta Track Club   13:25.78
 11 Jackson, Kaylin           12 Fairburn Fire         13:41.64
 12 Reed, Lauren              12 Alpha Crush           13:59.14    5
 13 Dennis, Leelah            11 Alpha Crush           14:00.30    6
 14 Moore, Brighton           12 Lassiter              14:08.98    7
 15 O'Brien, Erin             11 Dash                  14:32.12
 16 Palma, Manuela            11 Walton Youth Track    14:33.69    8
 17 Taylor, Kamryn            11 Alpha Crush           14:39.26    9
 18 Almengor, Ava             11 Alpha Crush           14:50.82   10
 19 Ayers, Aliyah             11 Carrollton Track      14:52.94
 20 Jackson, Sidney           11 Jefferson P&R         15:12.53
 21 Allison, Sophia           11 Walton Youth Track    15:22.46   11
 22 Gardenhire, Ella          11 Marietta Track Club   15:44.82
 23 Brown, Mia                11 Fairburn Fire         16:01.42
 24 Harpe, Chelsea            12 Elite Striders        16:03.21
 25 Padgett, Rylie            12 Etowah Youth Track    16:11.09   12
 26 Bryant, Mackenzie         11 Lassiter              16:15.69   13
 27 Brodmyer, Paige           11 Lassiter              16:31.60   14
 28 Grosklags, Sara           12 Dash                  16:36.47
 29 Bullington, Charlotte     11 Marietta Track Club   16:41.02
 30 Sierra, Gabriella         11 Etowah Youth Track    16:45.73   15
 31 Betton, Lucinda           11 Walton Youth Track    16:55.43   16
 32 Lackey, Bailey               Dash                  16:57.99
 33 Cockrell, Emma            11 Lassiter              17:11.57   17
 34 Gururaj, Sudha            11 Walton Youth Track    17:17.98   18
 35 Harkey, Lily              11 Lassiter              17:30.77   19
 36 Kesler, Avery             11 Cherokee              17:35.78
 37 Klim, Hailey              12 Walton Youth Track    17:42.68   20
 38 Gatlin, Janaya            11 Lassiter              17:45.85   21
 39 Cain, Mackenzie           11 Etowah Youth Track    18:02.03   22
 40 Maki, Nicollette          12 Cherokee              18:07.82
 41 Liska, Maria              11 Lassiter              18:34.14   23
 42 Mayfield, Hannah          11 Lassiter              19:25.25   24
 43 Lawrence, Kaitlyn         11 Cherokee              20:25.12
 44 Tsane, Enry               11 Lassiter              20:32.49
 45 Brady, Brianna            12 Fairburn Fire         21:12.70
 46 West, Ashley              11 Etowah Youth Track    21:15.84   25
 47 Norton, Eliana            12 Etowah Youth Track    23:20.23   26
 48 Myers, Kate               11 Bremen Rec Dept       24:29.97
 49 Grant, Anna               11 Alpha Crush           27:12.43   27
 50 Schultz, Meghan           11 Cherokee              31:41.61

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     26    2    4    5    6    9   10   27
      Total Time:  1:08:46.96
         Average:    13:45.40
   2 Walton Youth Track           54    1    8   11   16   18   20
      Total Time:  1:16:38.77
         Average:    15:19.76
   3 Lassiter Junior Cross Cou    70    7   13   14   17   19   21   23   24
      Total Time:  1:21:38.61
         Average:    16:19.73
   4 Etowah Youth Track           77    3   12   15   22   25   26
      Total Time:  1:25:15.36
         Average:    17:03.08


Event 6  3k Run CC 11-12 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sewczwicz, Ryan           11 River Ridge           11:28.45    1
  2 Clotfelter, Noah          12 Carrollton Track      11:39.01
  3 Newman, William           12 Marietta Track Club   11:43.79
  4 Mitchell, John            11 Walton Youth Track    11:45.25    2
  5 Squires, Corbin           11 Jackrabbit            11:48.46    3
  6 McCabe, Andrew            11 Alpha Crush           12:09.98    4
  7 Albertson, Trey           11 Elite Striders        12:11.71
  8 Hankins, Jackson          12 Jackrabbit            12:14.03    5
  9 Smith, Isaiah             12 Drive Phase Inc.      12:16.74
 10 Helms, Grant              12 Walton Youth Track    12:17.14    6
 11 Brown, Kenyele            12 Walton Youth Track    12:22.16    7
 12 Broomfield, Nathan        12 Alpha Crush           12:22.75    8
 13 Ripperdan, Zachary        11 Drive Phase Inc.      12:23.15
 14 Oakes, DJ                 11 Etowah Youth Track    12:27.39    9
 15 Bilderback, Clark         12 Alpha Crush           12:41.51   10
 16 Andrews, Nicholas         12 Unattached            12:42.48
 17 Liska, Patrik             11 Lassiter              12:42.74   11
 18 Daniels, Tyler            12 Etowah Youth Track    12:49.06   12
 19 Johnston, Ryan            12 Jackrabbit            12:51.70   13
 20 Grogan, Seth              11 Cherokee              12:51.95
 21 Pokorny, John             12 Lassiter              12:59.67   14
 22 Ezell, Trent              11 Etowah Youth Track    13:02.52   15
 23 Yanis, Caeden             11 Alpha Crush           13:09.88   16
 24 Minter, David             12 Etowah Youth Track    13:19.34   17
 25 Eye, Seth                 12 Etowah Youth Track    13:25.68   18
 26 Presley, Don              12 Dash                  13:33.59
 27 Greblick, Robert          11 Walton Youth Track    13:38.59   19
 28 Rabun, Candler            11 Creekview             13:42.43
 29 Dezwart, Austin           11 Dash                  13:45.17
 30 Aristizabal, Dylan        12 Jackrabbit            13:45.18   20
 31 Gillam, Pearson           12 Alpha Crush           13:47.65   21
 32 Scepaniak, Wyatt          12 River Ridge           13:49.27   22
 33 Cobb, John                11 Elite Striders        13:49.56
 34 Samuel, Makhi                Fairburn Fire         13:51.15
 35 Dahlhauser, Grant         11 River Ridge           13:51.87   23
 36 Middlebrooks, Austin      12 Alpha Crush           13:56.61   24
 37 Balaji, Amit              12 Lassiter              14:06.48   25
 38 Bailey, Sawyer            11 Etowah Youth Track    14:06.78   26
 39 Sulton IV, Allen          11 Drive Phase Inc.      14:15.99
 40 Brumbaugh, Gavin          11 Marietta Track Club   14:16.04
 41 Singleton, Adam           12 Alpha Crush           14:23.34   27
 42 Krauss, Daniel            12 Dash                  14:23.76
 43 Westrick, Mark            12 Unattached            14:26.53
 44 Dominquez, Eric           11 Jackrabbit            14:27.60   28
 45 Driscoll, Grant           11 Cherokee              14:30.74
 46 Andrews, Jameson          12 Elite Striders        14:31.58
 47 Niederjohn, Max           12 Walton Youth Track    14:32.13   29
 48 Benders, Jaden            12 Lassiter              14:33.49   30
 49 Ade, Walker               12 Etowah Youth Track    14:35.66   31
 50 Beers, Russ               11 Lassiter              14:36.35   32
 51 Sharp, Kamarion           12 Fairburn Fire         14:43.32
 52 Rusbridge, Luke           12 Cherokee              14:55.57
 53 Rivera-Santiago, Leandro  12 Walton Youth Track    14:55.92   33
 54 Barnett, Jackson          11 Dash                  14:58.06
 55 Rapp, Jaden               12 Creekview             15:00.16
 56 Maglio, Vincent           12 Etowah Youth Track    15:25.17   34
 57 Holmfelt, Zachary         12 Etowah Youth Track    15:34.08
 58 Pearson, Connor           11 Etowah Youth Track    15:37.28
 59 Mathias, Maxon            12 Lassiter              15:44.19   35
 60 Reid, Wade                11 Jackrabbit            15:59.82   36
 61 Harrington, Chase         11 River Ridge           16:04.75   37
 62 Henderson, Eli            11 Carrollton Track      16:08.15
 63 Robinson, Luke            11 Lassiter              16:09.76   38
 64 Gouldthread, Ethan        11 River Ridge           16:12.57   39
 65 Lackey, Tyler             11 Walton Youth Track    16:17.79   40
 66 Stokes, Dylan             12 Walton Youth Track    16:25.75   41
 67 DeCarlo, Michael          12 Alpha Crush           16:28.18   42
 68 Cross, Thomas             12 Alpha Crush           16:41.73
 69 Hunsberger, Landry        12 River Ridge           16:48.54   43
 70 Cahill, Zachary           12 Alpha Crush           17:01.54
 71 Anderson, David           12 Dekalb Trailblazers   17:06.42
 72 Evans, Darren             12 Carrollton Track      17:07.34
 73 Burke, Hames              12 Lassiter              17:20.11   44
 74 Westbrook, Jackson        11 Carrollton Track      17:27.12
 75 Brock, Carter             11 Lassiter              18:01.09
 76 Debely, Shota             11 Alpha Crush           18:46.48
 77 Myers, Will               11 Bremen Rec Dept       19:07.40
 78 Grays, Zachary            11 Lassiter              20:19.37

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     59    4    8   10   16   21   24   27   42
      Total Time:  1:04:11.77
         Average:    12:50.36
   2 Walton Youth Track           63    2    6    7   19   29   33   40   41
      Total Time:  1:04:35.27
         Average:    12:55.06
   3 Jackrabbit Track & Field     69    3    5   13   20   28   36
      Total Time:  1:05:06.97
         Average:    13:01.40
   4 Etowah Youth Track           71    9   12   15   17   18   26   31   34
      Total Time:  1:05:03.99
         Average:    13:00.80
   5 Lassiter Junior Cross Cou   112   11   14   25   30   32   35   38   44
      Total Time:  1:08:58.73
         Average:    13:47.75
   6 River Ridge Youth Track     122    1   22   23   37   39   43
      Total Time:  1:11:26.91
         Average:    14:17.39


Event 7  4k Run CC 13-14 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Crismon, Cayden           13 River Ridge           15:37.36
  2 Bailey, Ella              13 Etowah Youth Track    16:14.29    1
  3 Pavese, Lexi              13 Etowah Youth Track    16:40.65    2
  4 Bazan, Isabela            13 Walton Youth Track    16:53.43    3
  5 Bedell, Sarah             13 Walton Youth Track    17:13.31    4
  6 Golden, Lorel             14 Walton Youth Track    17:15.78    5
  7 Reed, Hannah              13 Alpha Crush           17:22.36    6
  8 Hirschi, Faith            13 Alpha Crush           17:28.26    7
  9 Olvin, Caroline           13 Etowah Youth Track    17:36.94    8
 10 Murray, Alex              13 Walton Youth Track    17:44.26    9
 11 Suders, Gabriella         13 Etowah Youth Track    18:07.27   10
 12 Mitravich, Ava            13 Walton Youth Track    18:09.43   11
 13 Broomfield, Georgia       14 Alpha Crush           18:09.81   12
 14 Noori, Georgia            14 Carrollton Track      18:34.27
 15 Cushenberry, Taylor       13 Lassiter              18:45.73   13
 16 Berman, Brooke            13 Lassiter              19:02.54   14
 17 Shugart, Amelia           13 Lassiter              19:04.19   15
 18 Haakmeester, Skyler       13 Lassiter              19:07.18   16
 19 Ayers, Anna               14 Carrollton Track      19:31.79
 20 Singh, Neelam             13 Alpha Crush           19:31.80   17
 21 Murray, Ashlei            13 Walton Youth Track    19:53.30   18
 22 Rhyne, Lexie              14 Jackrabbit            20:00.31
 23 Kudlac, Kate              13 Lassiter              20:12.90   19
 24 Bafs, Abigail             14 Walton Youth Track    20:17.57   20
 25 Malone, Katie             13 Alpha Crush           20:45.34   21
 26 Freeman, Isabella         14 River Ridge           21:00.03
 27 Felton, Macy              13 Dash                  21:04.49
 28 Jung, Katie               14 Lassiter              21:14.85   22
 29 Gantt, Katie              13 Etowah Youth Track    21:16.76   23
 30 Gutta, Malli              13 Lassiter              21:20.21   24
 31 Tingelhoff, Gracie        13 Jefferson P&R         21:23.11
 32 Craig, Sydney             13 Etowah Youth Track    21:37.40   25
 33 Sanders-Merritt, Lorelei  14 River Ridge           22:06.76
 34 Patankar, Brooke          14 Creekview             22:26.47
 35 Sorckoff, Anna            13 Lassiter              22:40.28   26
 36 Bennefield, Danae         13 Jackrabbit            25:11.46
 37 Ledford, Cris             13 Alpha Crush           25:24.11   27

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Youth Track           32    3    4    5    9   11   18   20
      Total Time:  1:27:16.21
         Average:    17:27.25
   2 Etowah Youth Track           44    1    2    8   10   23   25
      Total Time:  1:29:55.91
         Average:    17:59.19
   3 Alpha Crush Running Club     63    6    7   12   17   21   27
      Total Time:  1:33:17.57
         Average:    18:39.52
   4 Lassiter Junior Cross Cou    77   13   14   15   16   19   22   24   26
      Total Time:  1:36:12.54
         Average:    19:14.51


Event 7  4k Run CC 15-16 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ayers, Amelia             15 Carrollton Track      20:06.95


Event 8  4k Run CC 13-14 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Fortenberry, Jared        13 Marietta Track Club   14:28.84
  2 Rodriguez, Ryan           14 Lassiter              14:43.21
  3 Donovan, Lyle             14 Alpha Crush           14:44.06    1
  4 Watson, Kyle              14 Creekview             15:01.31
  5 Squires, Hayden           13 Jackrabbit            15:30.15
  6 Tate, Matthew             14 Walton Youth Track    15:37.65
  7 Wiklund, Alex             14 Alpha Crush           15:56.35    2
  8 Cockrell, Brennen         13 Lassiter              16:00.54
  9 Lengefeld, Garrett        14 Alpha Crush           16:19.74    3
 10 Harstog, Andrew           13 Jackrabbit            16:35.12
 11 Carman, Ross              14 Walton Youth Track    16:47.81
 12 Schatz, Tyler             14 Etowah Youth Track    17:19.70
 13 Jones, Robert             14 Walton Youth Track    17:20.83
 14 Fenton, Ethan             14 River Ridge           17:31.38
 15 Critser, Chase            14 Alpha Crush           17:51.97    4
 16 Reynolds, Charlie         14 Alpha Crush           17:54.08    5
 17 McDonald, Hudson          13 Elite Striders        18:24.99
 18 Burt, Ellis               13 Lassiter              19:00.39
 19 Keeler, Kevin             14 Carrollton Track      20:00.52
 20 Tyler, Caleb              13 Alpha Crush           20:39.69    6
 21 Pacifico, Zach            14 Lassiter              21:03.40
 22 Ostertag, Julian          13 Alpha Crush           21:47.34    7
 23 Starr, Connor             14 Cherokee              22:01.13
 24 Rea, Jack                 13 Alpha Crush           22:07.85    8
 25 Harrell, Caleb            14 Jackrabbit            23:27.47
 26 Middleton, Kai            14 Etowah Youth Track    25:10.83

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     15    1    2    3    4    5    6    7    8
      Total Time:  1:22:46.20
         Average:    16:33.24


Event 8  4k Run CC 15-16 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cole, Noah                16 Jackrabbit            17:45.64
  2 Zemel, Kyle               15 Alpha Crush           20:29.99
  3 Middleton, Dylan          16 Etowah Youth Track    22:07.91