Meet Results - Peachtree City Flash XC Meet - October 28, 2017

Alpha Crush Results [Download] [View]
  • The "Improvement" column, on the report as "Improv", compares the athlete's performance to their best time, height or distance in the database.
  • A negative value is an improvement over their previous best.
  • A positive value is how far off the athlete was from their previous best.
  • A "---" means no personal best exists in the database for that athlete for that event.
Complete Results
Event 1  2000 Meter Run CC 8 & under Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Fowler, Myah               8 Jackrabbit             8:38.62
  2 McQuade, Andi              8 PTC Flash              8:42.16    1
  3 Lee, Gabrielle             8 Jefferson P&R          8:50.93
  4 Turner, Lyric              8 Smyrna Elite           8:52.23
  5 Will, Madilyn              8 PTC Flash              9:20.36    2
  6 Betton, Julia              8 Walton Youth Track     9:23.15    3
  7 Harvey, Lynden             8 Walton Youth Track     9:37.61    4
  8 Westrip, Elizabeth         8 Etowah Youth Track     9:39.70    5
  9 Young, Isabelle            7 Lassiter               9:40.54    6
 10 Wiersma, Chloe             8 Lassiter               9:45.01    7
 11 Franklin, Aubrey           8 PTC Flash              9:46.94    8
 12 Futral, Anela              8 Etowah Youth Track     9:52.80    9
 13 Clay, Emma                 8 Creekview              9:59.30
 14 Harrelson, Addison         8 PTC Flash             10:06.40   10
 15 Gutta, Seetha              8 Lassiter              10:08.88   11
 16 Baehre, Talia              6 Unattached            10:10.65
 17 Greblick, Megan            8 Walton Youth Track    10:11.11   12
 18 McFall, Caitlyn            8 PTC Flash             10:15.64   13
 19 Messick, Loraley           8 Dekalb Trailblazers   10:19.18   14
 20 Hall, Reese                8 Etowah Youth Track    10:21.43   15
 21 Barnett, Sarah             7 DASH                  10:26.25
 22 Johnson, Jada              7 Neon Runners          10:27.49
 23 Powell, Hadley             7 Walton Youth Track    10:29.94   16
 24 Ash, Hollings              7 Alpha Crush           10:30.62
 25 Lawton Jones, Mary         8 Dekalb Trailblazers   10:31.13   17
 26 Therriault, Danielle       7 PTC Flash             10:31.49   18
 27 Gold, Scarlett             8 Walton Youth Track    10:36.89   19
 28 Reeves, Serenity           8 DASH                  10:37.53
 29 Mackler, Lyla              8 Marietta Track Club   10:37.55
 30 Cote, Ruth                 7 Jefferson P&R         10:51.15
 31 Sims, Nevaeh               8 PTC Flash             10:54.38   20
 32 Heinrch, Claire            8 Lassiter              10:55.01   21
 33 Heerema, Ellie             7 Cherokee              10:55.93
 34 Magro, Emma                8 PTC Flash             10:58.23   22
 35 Villanueva, Cate           6 Alpha Crush           11:01.43
 36 Scheid, Sarah              8 Dekalb Trailblazers   11:02.17   23
 37 Mayfield, Ellie            6 Lassiter              11:03.81   24
 38 Rajahn, Khari              8 Marietta Track Club   11:09.86
 39 Hoeller, Amelia            8 Walton Youth Track    11:13.99   25
 40 Builder, Lindsay           7 Walton Youth Track    11:17.39   26
 41 Williams, Nalini           7 Jackrabbit            11:17.57
 42 Lawley, Ava                6 Etowah Youth Track    11:18.93   27
 43 Cooney, Cassie             7 Dekalb Trailblazers   11:23.74   28
 44 Haskett, Campbell          7 River Ridge           11:25.29
 45 Knerr, Leah                7 Etowah Youth Track    11:30.66   29
 46 Olvin, Sarah               7 Etowah Youth Track    11:43.13   30
 47 Cuneo, Gabriella           8 PTC Flash             11:55.47
 48 Reiss, Abagail             7 Jackrabbit            12:37.58
 49 Ross, Autumn               7 Bremen Rec            12:55.31
 50 Pruitt, Sarah              7 Walton Youth Track    13:01.43   31
 51 Baldwin, Dorothy           8 Dekalb Trailblazers   13:44.68   32
 52 Hilley, Chloe              7 Jefferson P&R         14:19.55
 53 Jackson, Karrington        8 Fairburn Fire         14:29.02
 54 Cain, Wren                 7 Etowah Youth Track    15:32.25   33
 55 Oakes, Emma                5 Etowah Youth Track    15:34.77   34
 56 Garrett, Maliyah           8 Neon Runners          15:41.45

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Peachtree City Flash         34    1    2    8   10   13   18   20   22
      Total Time:    48:11.50
         Average:     9:38.30
   2 Walton Youth Track           54    3    4   12   16   19   25   26   31
      Total Time:    50:18.70
         Average:    10:03.74
   3 Lassiter Junior Cross Cou    69    6    7   11   21   24
      Total Time:    51:33.25
         Average:    10:18.65
   4 Etowah Youth Track           85    5    9   15   27   29   30   33   34
      Total Time:    52:43.52
         Average:    10:32.71
   5 Dekalb Trailblazers         114   14   17   23   28   32
      Total Time:    57:00.90
         Average:    11:24.18


Event 2  2000 Meter Run CC 8 & under Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Malueg, William            7 Jefferson P&R          8:18.63    1
  2 Colpaert, Bo               8 Etowah Youth Track     8:19.39    2
  3 Turner, Colt               7 Creekview              8:21.65
  4 Atwood, Locke              8 Dekalb Trailblazers    8:27.69    3
  5 Thompson, Oliver           7 PTC Flash              8:30.82    4
  6 Starr, Mason               7 Cherokee               8:32.76
  7 Garrett, Larkin            8 Marietta Track Club    8:34.99
  8 Avrett, Eli                8 Jefferson P&R          8:36.81    5
  9 Brooks, Jackson            8 Jefferson P&R          8:44.56    6
 10 Grant, Jacob               8 Alpha Crush            8:46.14
 11 Waites, Lawson             8 Sequoyah               8:53.56
 12 Welsh, Liam                7 Walton Youth Track     8:53.61
 13 Adams, Cortez              7 Fairburn Fire          9:04.65
 14 McFall, Cayden             8 PTC Flash              9:18.69    7
 15 Mchoul, Robert             8 Dekalb Trailblazers    9:27.94    8
 16 Beck, Trey                 8 Dekalb Trailblazers    9:33.29    9
 17 Garrett, Max               8 Lassiter               9:34.53
 18 Vondrak, Vladimir          8 Etowah Youth Track     9:36.17   10
 19 Cockrell, Samuel           7 Lassiter               9:36.55
 20 Cote, Nathan               8 Jefferson P&R          9:36.62   11
 21 Frierson, Bobby            8 Dekalb Trailblazers    9:39.03   12
 22 Schroeder, Ben             8 Jefferson P&R          9:39.19   13
 23 Westrip, Charlie           7 Etowah Youth Track     9:41.33   14
 24 Mayfield, Ben              8 Lassiter               9:41.73
 25 Allred, Luke               7 PTC Flash              9:49.22   15
 26 Fortenberry, Lucas         8 Marietta Track Club    9:51.32
 27 Mobley, Jacob              6 Elite Striders         9:52.62   16
 28 Harrelson, Jacob           6 PTC Flash              9:53.72   17
 29 Davidson, Landon           8 PTC Flash              9:56.02   18
 30 Burke, Nigel               7 Marietta Track Club   10:10.07
 31 Reed, Levi                 6 Alpha Crush           10:19.54
 32 May, Kellen                7 River Ridge           10:21.24
 33 Ackert, Grady              7 Dekalb Trailblazers   10:22.12   19
 34 Flynn, Jude                8 Dekalb Trailblazers   10:24.58   20
 35 Magro, Chase               7 PTC Flash             10:25.53   21
 36 Gritz, Nolen               8 Alpha Crush           10:25.77
 37 Saravanan, Raghul          7 Alpha Crush           10:31.96
 38 Harmon, Holt               6 Elite Striders        10:32.08   22
 39 Hambrick, Garrett          7 Walton Youth Track    10:35.42
 40 Spires, James              7 Dekalb Trailblazers   10:36.08   23
 41 Masisak, Andrew            7 Walton Youth Track    10:36.75
 42 Higgins, Landon            7 Etowah Youth Track    10:47.45   24
 43 Powell, Bryce              7 Etowah Youth Track    11:04.40   25
 44 Magness, Maher             8 Jefferson P&R         11:28.94   26
 45 Mobley, William            8 Elite Striders        11:43.44   27
 46 Holland, Dominic           7 Jackrabbit            11:47.18
 47 Sample, Douglas            8 Neon Runners          12:23.16
 48 Aziz, Arish                7 PTC Flash             12:28.05   28
 49 Futral, Channing           7 Etowah Youth Track    12:30.49   29
 50 Medd, Spencer              7 Etowah Youth Track    12:36.06   30
 51 Brinson, Nicholas          7 Dekalb Trailblazers   13:05.73   31
 52 Heerema, Joey              7 Cherokee              13:12.33
 53 Stephens, Ahmuld           7 Elite Striders        13:15.85   32
 54 Maxwell, Brandon           6 Jackrabbit            13:44.09
 55 Mills, Sean                7 Elite Striders        14:36.65   33
 56 Deslyper, Matthew          5 PTC Flash             14:44.63   34
 57 Reddy, Ishan               7 Dekalb Trailblazers   15:07.52
 58 Tajik, Shaan               5 PTC Flash             15:15.83

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Jefferson Parks & Recreat    36    1    5    6   11   13   26
      Total Time:    44:55.81
         Average:     8:59.17
   2 Dekalb Trailblazers          51    3    8    9   12   19   20   23   31
      Total Time:    47:30.07
         Average:     9:30.02
   3 Peachtree City Flash         61    4    7   15   17   18   21   28   34
      Total Time:    47:28.47
         Average:     9:29.70
   4 Etowah Youth Track           75    2   10   14   24   25   29   30
      Total Time:    49:28.74
         Average:     9:53.75
   5 Elite Striders              130   16   22   27   32   33
      Total Time:  1:00:00.64
         Average:    12:00.13


Event 3  3k Run CC 9-10 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schlaupitz, Brynn         10 Alpha Crush           12:35.72    1
  2 Savage, Lilly             10 Sequoyah              13:08.87
  3 Rooks, Jaylyn             10 Carrollton Track      13:18.92
  4 Higgins, Addison          10 Etowah Youth Track    13:19.14    2
  5 Ray, London               10 Alpha Crush           13:24.43    3
  6 Curtis, Kamoree           10 Jackrabbit            13:37.68
  7 Delgado, Nicole            9 Walton Youth Track    13:38.03    4
  8 Adams, Cortney            10 Fairburn Fire         13:38.08
  9 Reeves, Coasetta          10 DASH                  13:54.08    5
 10 Norris, Ryan              10 Alpha Crush           14:00.05    6
 11 Erath, Audrey              9 Unattached            14:02.90
 12 Old, Mallory              10 Walton Youth Track    14:03.84    7
 13 Giannapolis, Eleni        10 Sequoyah              14:06.29
 14 Allison, Julia            10 Walton Youth Track    14:21.05    8
 15 Burke, Gianna              9 Marietta Track Club   14:26.93
 16 King, Lainey              10 Walton Youth Track    14:31.48    9
 17 Trask, Nanea              10 Lassiter              14:36.83   10
 18 Ripperdan, Nicole          9 Unattached            14:47.83
 19 Jacobs, Lila               9 Sequoyah              14:49.80
 20 Miller, Jessica           10 Carrollton Track      14:52.41
 21 Kallbreier, Taylor         9 Etowah Youth Track    14:55.99   11
 22 Johnson, Izabell          10 Carrollton Track      14:57.01
 23 Moses, Camille            10 Unattached            14:58.87
 24 Breazeale, Claire         10 Marietta Track Club   15:07.17
 25 Herring, Kaitlyn           9 Jefferson P&R         15:16.92
 26 Bryant, Lorelei           10 PTC Flash             15:23.47   12
 27 Miller, Helen             10 Alpha Crush           15:28.12   13
 28 Daniels, Mallory           9 Etowah Youth Track    15:35.60   14
 29 Ackert, Ansley            10 Dekalb Trailblazers   15:39.26   15
 30 Donaldson, Hannah          9 Jefferson P&R         15:53.41
 31 Sawyer, Olivia             9 Dekalb Trailblazers   15:54.90   16
 32 Ceniza, Camille           10 Alpha Crush           15:56.96   17
 33 Beck, Zoe                 10 Dekalb Trailblazers   16:00.60   18
 34 Lawley, Abigail           10 Etowah Youth Track    16:04.67   19
 35 Brown, Aria               10 Lassiter              16:07.33   20
 36 Matthews, Lillian          9 Walton Youth Track    16:08.26   21
 37 Haynes, Lily               9 Lassiter              16:13.24   22
 38 Allred, Ainsley            9 PTC Flash             16:17.53   23
 39 Hambrick, Addison          9 Walton Youth Track    16:24.77   24
 40 Reiner, Abby               9 Sequoyah              16:26.87
 41 Matthews, Ava              9 Walton Youth Track    16:35.73   25
 42 Bush, Madison             10 Etowah Youth Track    16:47.56   26
 43 Morris, Dash              10 Unattached            16:51.34
 44 Shugart, Molly            10 Lassiter              16:55.65   27
 45 Figueroa, Isabella        10 Neon Runners          17:12.77
 46 Ray, Lucca                 9 Alpha Crush           17:13.27   28
 47 Anderson, Vivian           9 PTC Flash             17:18.59   29
 48 Hankla, Elizabeth          9 Dekalb Trailblazers   17:29.68   30
 49 Tillman, Abby              9 DASH                  17:35.60   31
 50 Dollar, Isla              10 Creekview             17:36.35
 51 Peyton, Saniya               Smyrna Elite          17:44.58
 52 Bright, Kristen           10 DASH                  17:48.43   32
 53 Oakes, Maddie              9 Etowah Youth Track    17:48.45   33
 54 Lenyon, Lillian            9 Jackrabbit            17:48.84
 55 Blanchard, Madeleine       9 Etowah Youth Track    17:55.41   34
 56 Doyle, Jessica            10 PTC Flash             18:04.47   35
 57 Blocker, Agatha           10 Lassiter              18:06.23   36
 58 Nieves, Lillian            9 DASH                  18:08.59   37
 59 McNeely, Trinity          10 Neon Runners          18:11.69
 60 Bobholz, Abbigail         10 Walton Youth Track    18:16.11   38
 61 Jackson, Ramsey            9 Dekalb Trailblazers   18:17.33   39
 62 Langston, Amari           10 Fairburn Fire         18:26.04
 63 Wisdom, Luci              10 Lassiter              18:26.38   40
 64 Tillman, Emma              9 DASH                  18:27.52   41
 65 Yang, Trinh               10 Walton Youth Track    18:39.12
 66 Long, Arden                9 Walton Youth Track    18:45.15
 67 Anderson, Gretchen        10 PTC Flash             19:00.52   42
 68 Warren, Addison            9 Elite Striders        19:02.30
 69 Post, Kate                10 PTC Flash             19:11.94   43
 70 Spires, Caroline           9 Dekalb Trailblazers   19:35.42   44
 71 Knerr, Sophia             10 Etowah Youth Track    19:56.43   45
 72 Barnett, Emilee            9 DASH                  20:10.71   46
 73 Kiefer, Naomi             10 Dekalb Trailblazers   20:23.42   47
 74 Powell, Olivia             9 Etowah Youth Track    20:37.23
 75 Underwood, Catherine       9 Jackrabbit            20:56.44
 76 Smith, Jada                9 Fairburn Fire         22:19.24

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     40    1    3    6   13   17   28
      Total Time:  1:11:25.28
         Average:    14:17.06
   2 Walton Youth Track           49    4    7    8    9   21   24   25   38
      Total Time:  1:12:42.66
         Average:    14:32.54
   3 Etowah Youth Track           72    2   11   14   19   26   33   34   45
      Total Time:  1:16:42.96
         Average:    15:20.60
   4 Lassiter Junior Cross Cou   115   10   20   22   27   36   40
      Total Time:  1:21:59.28
         Average:    16:23.86
   5 Dekalb Trailblazers         118   15   16   18   30   39   44   47
      Total Time:  1:23:21.77
         Average:    16:40.36
   6 Peachtree City Flash        141   12   23   29   35   42   43
      Total Time:  1:26:04.58
         Average:    17:12.92
   7 DASH                        146    5   31   32   37   41   46
      Total Time:  1:25:54.22
         Average:    17:10.85


Event 4  3k Run CC 9-10 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thompson, Clark           10 PTC Flash             11:28.07    1
  2 Comsudes, Sam              9 Marietta Track Club   11:49.61
  3 Brush, Brock              10 Jefferson P&R         12:20.78    2
  4 Reed, Timmy               10 Alpha Crush           12:39.10    3
  5 Reed, James                9 Alpha Crush           12:39.96    4
  6 Wicks, Mason               9 Walton Youth Track    12:45.62    5
  7 Douglas, Jonah            10 Walton Youth Track    12:47.98    6
  8 Smith, Syler               9 DASH                  12:56.66
  9 Thomas, Triston           10 Jefferson P&R         12:58.77    7
 10 Brooks, Ezra               9 Walton Youth Track    13:02.91    8
 11 Brune, Mac                10 Lassiter              13:03.25    9
 12 Donovan, Whit             10 Alpha Crush           13:10.40   10
 13 Krishnamurthy, Oliver     10 Walton Youth Track    13:10.81   11
 14 Cote, Jakub               10 Jefferson P&R         13:13.10   12
 15 Ball, Donovan             10 Creekview             13:16.74
 16 Albano, Alexander          9 Marietta Track Club   13:18.08
 17 Coleman, Tyler            10 Walton Youth Track    13:22.44   13
 18 Ellingson, Thijs           9 Unattached            13:33.13
 19 Gerstle, Aaron            10 Dekalb Trailblazers   13:33.38   14
 20 Roberts, Logan            10 Jefferson P&R         13:36.77   15
 21 Littlejohn, Evan          10 Dekalb Trailblazers   13:38.28   16
 22 Black, Charlie             9 Jefferson P&R         13:44.64   17
 23 Jung, Luke                 9 Lassiter              13:46.74   18
 24 DeRocher, Bristan         10 Alpha Crush           13:47.28   19
 25 Kearns, Ben                9 Sequoyah              13:49.76
 26 Donner, Grey               9 Alpha Crush           13:51.18   20
 27 Deslyper, William          9 PTC Flash             13:56.85   21
 28 Marquet, Kale             10 Elite Striders        13:57.73
 29 Jackson, Grant             9 Dekalb Trailblazers   14:10.25   22
 30 Irby, Jalen               10 Fairburn Fire         14:11.72
 31 Jackson, Aiden            10 PTC Flash             14:11.76   23
 32 Moses, Broeks              9 PTC Flash             14:13.46   24
 33 Talley, Marcellus          9 Carrollton Track      14:18.81
 34 Becker, Pearce            10 Dekalb Trailblazers   14:20.11   25
 35 Fletcher, Ethan           10 Etowah Youth Track    14:20.35   26
 36 Futral, Caisen            10 Etowah Youth Track    14:21.21   27
 37 Alberto, Jayden           10 Fairburn Fire         14:22.55
 38 Judge, Jake                9 Lassiter              14:24.74   28
 39 Smith, Chance             10 Jackrabbit            14:25.92   29
 40 Hand, Austin               9 Creekview             14:26.78
 41 Rhodes, Zayne             10 Jefferson P&R         14:29.05   30
 42 Byrge, Grady               9 Carrollton Track      14:35.30
 43 Mathias, Elijah            9 Lassiter              14:37.11   31
 44 Hatcher, Aiden            10 Alpha Crush           14:38.92   32
 45 Potter, Pierce             9 PTC Flash             14:39.21   33
 46 Senter, Edward             9 Neon Runners          14:47.91
 47 Davis Jr, Jonathan        10 Walton Youth Track    14:49.37   34
 48 NeSmith, Jacob            10 Cherokee              14:49.51
 49 Eldridge III, Frank       10 Walton Youth Track    14:49.86   35
 50 Maxwell, Tristan           9 Jackrabbit            14:57.18   36
 51 Fredeman, James           10 Lassiter              14:59.05   37
 52 Carlin, Avery              9 Walton Youth Track    15:00.21   38
 53 Beasley, Alex             10 Jackrabbit            15:03.36   39
 54 Miller, Tanner             9 Jackrabbit            15:08.15   40
 55 Benefield, Adam           10 Jackrabbit            15:19.32   41
 56 Johnson, Justin            9 Neon Runners          15:19.37
 57 Murray, Christian          9 Lassiter              15:20.52   42
 58 Hughes III, Waymond        9 Neon Runners          15:20.79
 59 Dunmire, Tommy             9 Alpha Crush           15:32.68   43
 60 Turner, Troy               9 Creekview             16:00.01
 61 Hunsberger, Ayden         10 River Ridge           16:01.83
 62 Berwald, Adam             10 Etowah Youth Track    16:06.78   44
 63 Lecke, Magnus             10 Lassiter              16:11.77   45
 64 Evans, Nathan             10 Carrollton Track      16:12.96
 65 Wildermuth, Deryk          9 Etowah Youth Track    16:19.87   46
 66 DeLima, Joshua            10 Creekview             16:20.19
 67 Johnson, Logan             9 Etowah Youth Track    18:15.40   47
 68 Mykkeltvedt, Ben          12 Dekalb Trailblazers   19:20.12   48
 69 Campbell, Garrett         10 Etowah Youth Track    19:42.22   49
 70 Hopkins, Alex             10 Jackrabbit            20:07.96   50
 71 Wright, Liam               9 Carrollton Track      20:35.15
 72 Reddy, Rohan              10 Dekalb Trailblazers   21:11.35   51
 73 Julius, Theodore          10 Dekalb Trailblazers   26:57.25   52

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Youth Track           43    5    6    8   11   13   34   35   38
      Total Time:  1:05:09.76
         Average:    13:01.96
   2 Jefferson Parks & Recreat    53    2    7   12   15   17   30
      Total Time:  1:05:54.06
         Average:    13:10.82
   3 Alpha Crush Running Club     56    3    4   10   19   20   32   43
      Total Time:  1:06:07.92
         Average:    13:13.59
   4 Peachtree City Flash        102    1   21   23   24   33
      Total Time:  1:08:29.35
         Average:    13:41.87
   5 Lassiter Junior Cross Cou   123    9   18   28   31   37   42   45
      Total Time:  1:10:50.89
         Average:    14:10.18
   6 Dekalb Trailblazers         125   14   16   22   25   48   51   52
      Total Time:  1:15:02.14
         Average:    15:00.43
   7 Jackrabbit Track & Field    185   29   36   39   40   41   50
      Total Time:  1:14:53.93
         Average:    14:58.79
   8 Etowah Youth Track          190   26   27   44   46   47   49
      Total Time:  1:19:23.61
         Average:    15:52.73


Event 5  3k Run CC 11-12 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Tarpley, Taylor           12 PTC Flash             11:29.92    1
  2 Warnick, Gabriella        12 Walton Youth Track    11:33.45    2
  3 Heppner, Heidi            11 Unattached            12:02.39
  4 Delgado, Daniela          11 Walton Youth Track    12:10.64    3
  5 Tilley, Addison           11 Marietta Track Club   12:13.65
  6 Augmon, Sydney            12 Jackrabbit            12:24.19
  7 Jones, Janai              11 Jackrabbit            12:31.11
  8 Comsudes, Gabrielle       12 Marietta Track Club   12:36.35
  9 Dembski, Emery            12 Walton Youth Track    12:46.34    4
 10 Ash, Chatham              12 Alpha Crush           12:48.60    5
 11 Fath, Lauren              11 Creekview             12:52.40
 12 Kallbreier, Abbie         11 Etowah Youth Track    12:53.91    6
 13 Daniel, Emily             11 PTC Flash             13:04.26    7
 14 Mayer, Mackenzie          12 Unattached            13:09.02
 15 Waites, Stella            12 Sequoyah              13:11.47
 16 Bowen, Millie             12 Alpha Crush           13:20.45    8
 17 Reed, Lauren              12 Alpha Crush           13:20.99    9
 18 McVicker, Brooklyn        12 Marietta Track Club   13:28.57
 19 Moore, Brighton           12 Lassiter              13:40.04   10
 20 Rager, Katelyn            12 Alpha Crush           13:43.60   11
 21 Palma, Manuela            11 Walton Youth Track    13:57.21   12
 22 Johnson, Marissa          11 Carrollton Track      13:58.88
 23 O'Brien, Erin             11 DASH                  13:59.22
 24 Taylor, Kamryn            11 Alpha Crush           13:59.68   13
 25 Keeter, Arden             12 Walton Youth Track    14:03.96   14
 26 Blaich, Anna              11 Dekalb Trailblazers   14:09.51   15
 27 Collins, Amelia           11 Dekalb Trailblazers   14:10.98   16
 28 Almengor, Ava             11 Alpha Crush           14:13.22   17
 29 Phalen, Reba              11 Walton Youth Track    14:23.84   18
 30 Bryant, Mackenzie         11 Lassiter              14:30.37   19
 31 Jackson, Sidney           11 Jefferson P&R         14:32.12
 32 Tuck, Sarah               12 Jefferson P&R         14:32.21
 33 Preble, Kaylie            12 PTC Flash             14:34.36   20
 34 Ayers, Aliyah             11 Carrollton Track      14:35.34
 35 Spires, Savannah          12 Dekalb Trailblazers   14:35.40   21
 36 DeLima, Trinity           12 Creekview             14:37.88
 37 Allison, Sophia           11 Walton Youth Track    14:39.32   22
 38 Harvey, Sophie-Katherine  12 Walton Youth Track    14:43.60   23
 39 Futrell, Claudia          12 Walton Youth Track    14:50.38
 40 Little, Eliza             12 PTC Flash             14:52.06   24
 41 Baldwin, Anna             11 Dekalb Trailblazers   15:14.47   25
 42 Betton, Lucinda           11 Walton Youth Track    15:22.27
 43 Brodmyer, Paige           11 Lassiter              15:22.71   26
 44 Cuneo, Mariyah            12 PTC Flash             15:25.31   27
 45 Nickels, Reese            11 Etowah Youth Track    15:36.89   28
 46 Austin, Vivian            12 Walton Youth Track    15:45.32
 47 Jackson, Laney            12 Dekalb Trailblazers   15:48.35   29
 48 Mayfield, Hannah          11 Lassiter              15:51.62   30
 49 Gatlin, Janaya            11 Lassiter              15:52.94   31
 50 Harkey, Lily              11 Lassiter              15:57.76   32
 51 Ortlund, Tait             11 Dekalb Trailblazers   16:00.41   33
 52 Cockrell, Emma            11 Lassiter              16:07.71   34
 53 Lackey, Bailey            11 DASH                  16:10.86
 54 Reed, Alyssa              11 Unattached            16:39.58
 55 Strader, Quinn            11 PTC Flash             16:45.85   35
 56 Stanley, Kayden           12 Alpha Crush           16:54.63   36
 57 Pioggia, Aubrey           12 Creekview             17:10.88
 58 Amichai, Daphna           11 Dekalb Trailblazers   17:22.00   37
 59 Liska, Maria              11 Lassiter              17:24.85   38
 60 Hudson, Kathleen          11 Dekalb Trailblazers   17:26.93   39
 61 Marcus, Eliana            11 Dekalb Trailblazers   17:40.39
 62 Cain, Mackenzie           11 Etowah Youth Track    17:49.57   40
 63 Ayoub, Anna               11 Dekalb Trailblazers   18:15.05
 64 Tsane, Enry               11 Lassiter              18:40.05
 65 Therriault, Madeline      11 PTC Flash             18:49.58   41
 66 Restrepo, Carina          11 Etowah Youth Track    21:01.39   42
 67 Norton, Eliana            12 Etowah Youth Track    21:11.19   43
 68 Bradfield, Baylee         12 Cherokee              22:16.13
 69 Lucas, Scout              11 Dekalb Trailblazers   22:20.52
 70 McCaskill, Naeemah        12 Jackrabbit            23:41.56
 71 Doyle, Mary               12 PTC Flash             24:04.87   44

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Youth Track           35    2    3    4   12   14   18   22   23
      Total Time:  1:04:31.60
         Average:    12:54.32
   2 Alpha Crush Running Club     46    5    8    9   11   13   17   36
      Total Time:  1:07:13.32
         Average:    13:26.67
   3 Peachtree City Flash         79    1    7   20   24   27   35   41   44
      Total Time:  1:09:25.91
         Average:    13:53.19
   4 Dekalb Trailblazers         106   15   16   21   25   29   33   37   39
      Total Time:  1:13:58.71
         Average:    14:47.75
   5 Lassiter Junior Cross Cou   116   10   19   26   30   31   32   34   38
      Total Time:  1:15:17.68
         Average:    15:03.54
   6 Etowah Youth Track          159    6   28   40   42   43
      Total Time:  1:28:32.95
         Average:    17:42.59


Event 6  3k Run CC 11-12 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Clotfelter, Noah          12 Carrollton Track      11:10.16
  2 Sewczwicz, Ryan           11 River Ridge           11:13.53    1
  3 Bonham, Corey             12 Sequoyah              11:17.60
  4 Smith, Isaiah             12 Drive Phase Inc.      11:25.33
  5 Newman, William           12 Marietta Track Club   11:25.85
  6 Helms, Grant              12 Walton Youth Track    11:28.84    2
  7 Mitchell, John            11 Walton Youth Track    11:35.24    3
  8 Squires, Corbin           11 Jackrabbit            11:40.75
  9 Hankins, Jackson          12 Jackrabbit            11:46.78
 10 Oakes, DJ                 11 Etowah Youth Track    11:54.45    4
 11 Heffelfinger, Ryan        12 PTC Flash             11:59.42    5
 12 Ripperdan, Zachary        11 Drive Phase Inc.      12:01.84
 13 Sertl, Graham             12 Walton Youth Track    12:15.49    6
 14 Mays, Julian              11 Drive Phase Inc.      12:15.64
 15 Elder, Will               12 Dekalb Trailblazers   12:24.12    7
 16 Sellers, Mitchell         11 PTC Flash             12:25.89    8
 17 Bilderback, Clark         12 Alpha Crush           12:29.06    9
 18 Roach, Bankson            11 PTC Flash             12:29.16   10
 19 Daniels, Tyler            12 Etowah Youth Track    12:31.14   11
 20 Eye, Seth                 12 Etowah Youth Track    12:32.80   12
 21 Lee, Garrison             12 Jefferson P&R         12:32.85
 22 Ellingson, Ry             12 Etowah Youth Track    12:35.69   13
 23 Liska, Patrik             11 Lassiter              12:41.62   14
 24 Pokorny, John             12 Lassiter              12:42.70   15
 25 Gillam, Pearson           12 Alpha Crush           12:48.16   16
 26 Scepaniak, Wyatt          12 River Ridge           12:57.40   17
 27 Yanis, Caeden             11 Alpha Crush           12:59.28   18
 28 Minter, David             12 Etowah Youth Track    13:03.69   19
 29 Driscoll, Grant           11 Cherokee              13:06.13
 30 Cobb, John                11 Elite Striders        13:06.30
 31 Rabun, Candler            11 Creekview             13:12.84
 32 Greblick, Robert          11 Walton Youth Track    13:13.56   20
 33 Ghent, Andrew             11 Alpha Crush           13:14.04   21
 34 Skinner, Joey             12 Arrowhead Racing      13:16.80
 35 Will, Brandon             11 PTC Flash             13:18.44   22
 36 Aristizabal, Dylan        12 Jackrabbit            13:19.30
 37 Morris, Tyson             12 Unattached            13:19.49
 38 Sharp, Kamarion           12 Fairburn Fire         13:21.71
 39 Brumbaugh, Gavin          11 Marietta Track Club   13:23.77
 40 Presley, Don              12 DASH                  13:23.81
 41 Dominquez, Eric           11 Jackrabbit            13:24.50
 42 Dahlhauser, Grant         11 River Ridge           13:25.85   23
 43 Rapp, Jaden               12 Creekview             13:26.40
 44 Cliett, Luke              12 Arrowhead Racing      13:29.10
 45 Bailey, Sawyer            11 Etowah Youth Track    13:31.74   24
 46 Chikhliker, Nikhil        11 PTC Flash             13:35.66   25
 47 Gerstle, Martin           12 Dekalb Trailblazers   13:36.65   26
 48 Krauss, Daniel            12 DASH                  13:36.96
 49 Bell, Jack                11 PTC Flash             13:38.26   27
 50 Deslyper, Thomas          11 PTC Flash             13:39.87   28
 51 McFall, Cannon            11 PTC Flash             13:46.21   29
 52 Dezwart, Austin           11 DASH                  13:50.52
 53 Barnett, Jackson          11 DASH                  13:56.12
 54 Mathias, Maxon            12 Lassiter              13:57.49   30
 55 Morgan, Anthony           11 Walton Youth Track    14:00.86   31
 56 Niederjohn, Max           12 Walton Youth Track    14:04.13   32
 57 Williams, Mason           12 Dekalb Trailblazers   14:09.05   33
 58 Sulton IV, Allen          11 Drive Phase Inc.      14:23.84
 59 Robinson, Luke            11 Lassiter              14:24.79   34
 60 Beers, Russ               11 Lassiter              14:24.97   35
 61 Ruppert, Ethan            11 PTC Flash             14:28.42
 62 Lackey, Tyler             11 Walton Youth Track    14:29.40   36
 63 Rivera-Santiago, Leandro  12 Walton Youth Track    14:29.40   37
 64 Buehner, Joseph           11 Marietta Track Club   14:34.97
 65 Messick, Porter           11 Dekalb Trailblazers   14:43.79   38
 66 Gouldthread, Ethan        11 River Ridge           14:45.99   39
 67 Harrington, Chase         11 River Ridge           14:46.83   40
 68 Evans, Darren             12 Carrollton Track      14:53.20
 69 Ruppert, Liam             11 PTC Flash             15:05.51
 70 Gonzalez, Will            12 Alpha Crush           15:10.95   41
 71 Hunsberger, Landry        12 River Ridge           15:12.84   42
 72 Maglio, Vincent           12 Etowah Youth Track    15:27.76   43
 73 Lewis, Noah               11 PTC Flash             15:36.85
 74 Holmfelt, Zachary         12 Etowah Youth Track    15:37.34   44
 75 Sloan, Jacob              12 Dekalb Trailblazers   15:44.16   45
 76 Bivens, Davison           11 Walton Youth Track    15:45.49
 77 Engberg, Soren            11 Walton Youth Track    15:57.96
 78 Wolf, Wyatt               11 PTC Flash             16:07.41
 79 Anderson, David           12 Dekalb Trailblazers   16:12.57   46
 80 Pritchett, Brandon        12 Creekview             16:13.05
 81 Butler, Charles           11 Dekalb Trailblazers   16:18.10   47
 82 Pearson, Connor           11 Etowah Youth Track    16:34.71
 83 Cahill, Zachary           12 Alpha Crush           16:50.58   48
 84 Wilson, Brandon           12 Lassiter              17:04.22   49
 85 Brock, Carter             11 Lassiter              17:33.25   50
 86 Sykes, Marcal             11 Smyrna Elite          19:41.42
 87 Jean, Nicholson           12 Unattached            20:44.16
 88 Lippe, Sean               12 Dekalb Trailblazers   22:41.74   51

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Etowah Youth Track           59    4   11   12   13   19   24   43   44
      Total Time:  1:02:37.77
         Average:    12:31.56
   2 Walton Youth Track           62    2    3    6   20   31   32   36   37
      Total Time:  1:02:33.99
         Average:    12:30.80
   3 Peachtree City Flash         70    5    8   10   22   25   27   28   29
      Total Time:  1:03:48.57
         Average:    12:45.72
   4 Alpha Crush Running Club    105    9   16   18   21   41   48
      Total Time:  1:06:41.49
         Average:    13:20.30
   5 River Ridge Youth Track     120    1   17   23   39   40   42
      Total Time:  1:07:09.60
         Average:    13:25.92
   6 Lassiter Junior Cross Cou   128   14   15   30   34   35   49   50
      Total Time:  1:08:11.57
         Average:    13:38.32
   7 Dekalb Trailblazers         149    7   26   33   38   45   46   47   51
      Total Time:  1:10:37.77
         Average:    14:07.56


Event 7  4k Run CC 13-14 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Heppner, Clara            13 Unattached            15:48.85
  2 Calbert, Makenna          14 Etowah Youth Track    16:10.90    1
  3 Golden, Lorel             14 Walton Youth Track    16:44.39
  4 Bailey, Ella              13 Etowah Youth Track    16:54.65    2
  5 Pavese, Lexi              13 Etowah Youth Track    17:05.07    3
  6 Bazan, Isabela            13 Walton Youth Track    17:27.45
  7 Davis, Haley              13 Dekalb Trailblazers   17:30.87
  8 Powell, Emma              13 Unattached            17:48.01
  9 Chalker, Caitlin          13 Dekalb Trailblazers   17:51.62
 10 Dietzel, Tara             13 Cherokee              17:56.67
 11 Olvin, Caroline           13 Etowah Youth Track    18:00.91    4
 12 Moore, Haley              14 PTC Flash             18:02.69
 13 Blurton, Katherine        13 Jackrabbit            18:03.48
 14 Reed, Hannah              13 Alpha Crush           18:17.99
 15 Mitravich, Ava            13 Walton Youth Track    18:29.25
 16 Hirschi, Faith            13 Alpha Crush           18:32.28
 17 Calbert, Natalie          14 Etowah Youth Track    18:41.63    5
 18 Suders, Gabriella         13 Etowah Youth Track    18:49.47    6
 19 Shugart, Amelia           13 Lassiter              19:04.53    7
 20 Cincola, Lily             13 Cherokee              19:08.84
 21 Cushenberry, Taylor       13 Lassiter              19:21.52    8
 22 Noori, Georgia            14 Carrollton Track      19:35.34
 23 Berman, Brooke            13 Lassiter              19:39.34    9
 24 Slocumb, Knyesha          13 Smyrna Elite          19:47.85
 25 Walter, Alexia            13 Carrollton Track      19:55.67
 26 Ayers, Anna               14 Carrollton Track      20:13.42
 27 Messick, Sarah Pruitt     14 Dekalb Trailblazers   20:18.67
 28 Daniel, Abby              13 PTC Flash             20:29.20
 29 Elder, Sarah              14 Dekalb Trailblazers   20:29.97
 30 Malone, Katie             13 Alpha Crush           20:35.15
 31 Johnson, Natalie          13 Carrollton Track      20:41.90
 32 Kudlac, Kate              13 Lassiter              20:55.69   10
 33 Gantt, Katie              13 Etowah Youth Track    21:02.60   11
 34 Bafs, Abigail             14 Walton Youth Track    21:33.02
 35 Gutta, Malli              13 Lassiter              21:33.66   12
 36 Alsup, Paris              13 PTC Flash             21:47.89
 37 Jung, Katie               14 Lassiter              22:04.54   13
 38 Butterworth, Kendle       13 Cherokee              22:06.98
 39 Tingelhoff, Gracie        13 Jefferson P&R         22:09.32
 40 Rushing, Manisha          13 Etowah Youth Track    22:22.93   14
 41 Cramer, Nicole            14 Lassiter              24:10.74   15
 42 Salmon, Braydn            14 Lassiter              24:56.27   16
 43 Salmon, Skyelar           14 Lassiter              25:28.85
 44 Doyle, Kaitlyn            14 PTC Flash             26:40.98

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Etowah Youth Track           15    1    2    3    4    5    6   11   14
      Total Time:  1:26:53.16
         Average:    17:22.64
   2 Lassiter Junior Cross Cou    46    7    8    9   10   12   13   15   16
      Total Time:  1:40:34.74
         Average:    20:06.95


Event 7  4k Run CC 15-18 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ayers, Amelia             15 Carrollton Track      20:08.48


Event 8  4k Run CC 13-14 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McClelland, Colin         14 Unattached            14:36.55
  2 Farrar, Eli               14 Etowah Youth Track    14:39.53    1
  3 Fortenberry, Jared        13 Marietta Track Club   14:42.15
  4 Donovan, Lyle             14 Alpha Crush           14:50.66    2
  5 Vos, Joseph               13 Alpha Crush           15:03.25    3
  6 Rodriguez, Ryan           14 Lassiter              15:13.74    4
  7 Squires, Hayden           13 Jackrabbit            15:19.39
  8 Haskett, David            14 River Ridge           15:25.84
  9 McConnell, Evan           13 PTC Flash             15:37.03    5
 10 Trujillo, Alexander       14 Sequoyah              15:37.35
 11 Baehre, Fredrick          13 Unattached            15:44.41
 12 Trujillo, Nicholas        13 Sequoyah              15:45.78
 13 Helms, Josh               14 Sequoyah              15:46.10
 14 Cockrell, Brennen         13 Lassiter              16:06.17    6
 15 Torkelson, Connor         13 Alpha Crush           16:09.74    7
 16 Wiklund, Alex             14 Alpha Crush           16:11.69    8
 17 DePriest, Dylan           13 Unattached            16:19.99
 18 Tate, Matthew             14 Walton Youth Track    16:22.70
 19 Lipton, Andrew            13 PTC Flash             16:25.52    9
 20 Berwald, Ryan             13 Etowah Youth Track    16:26.25   10
 21 Kiefer, Isaac             14 Dekalb Trailblazers   16:28.88
 22 Davis, Amari              13 Smyrna Elite          16:29.84
 23 Ball, Riley               13 Creekview             16:32.68
 24 Gavin, Andrew             13 Alpha Crush           16:32.90   11
 25 Jones, Robert             14 Walton Youth Track    16:54.64
 26 Carman, Ross              14 Walton Youth Track    16:55.14
 27 Martin, Cole              13 Arrowhead Racing      17:00.85
 28 Miyamura, Nolan           13 Arrowhead Racing      17:01.18
 29 Lengefeld, Garrett        14 Alpha Crush           17:11.36   12
 30 Fenton, Ethan             14 River Ridge           17:22.33
 31 Blaich, Daniel            13 Dekalb Trailblazers   17:31.62
 32 Zimmer, Colin             13 Lassiter              17:33.61   13
 33 Vignone, Andrew           13 Walton Youth Track    17:53.03
 34 Blackwood, Troy           13 Arrowhead Racing      18:12.04
 35 Burt, Ellis               13 Lassiter              18:19.18   14
 36 Roberts, Wesley           13 PTC Flash             18:47.51   15
 37 Schatz, Tyler             14 Etowah Youth Track    18:49.67   16
 38 Hollingsworth, Drayven    13 Etowah Youth Track    18:50.34   17
 39 Schwartz, Noah            14 Lassiter              18:50.59   18
 40 Becker, Weston            13 Dekalb Trailblazers   18:55.91
 41 McNair, Bryan             13 Etowah Youth Track    18:57.71   19
 42 Arendt, Jason             13 Dekalb Trailblazers   18:59.60
 43 Wilson, Daniel            13 Lassiter              19:01.06   20
 44 Vipperman, Kyle           13 Alpha Crush           19:03.91   21
 45 Post, Joseph              14 PTC Flash             19:23.99   22
 46 Parks, Sean               14 Sequoyah              20:27.78
 47 Spreha, Sam               13 PTC Flash             20:30.06   23
 48 Pacifico, Zach            14 Lassiter              20:47.75   24
 49 Solano, Andrew            14 Cherokee              21:00.35
 50 Wellons, Kody             13 PTC Flash             21:13.30   25
 51 Rea, Jack                 13 Alpha Crush           21:54.15   26
 52 Rhue, Grayson             13 Alpha Crush           21:55.61
 53 Starr, Connor             14 Cherokee              22:01.49
 54 Krizek, Dima              13 Lassiter              22:22.22   27
 55 Harrell, Caleb            14 Jackrabbit            22:40.31

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     31    2    3    7    8   11   12   21   26
      Total Time:  1:18:48.24
         Average:    15:45.65
   2 Lassiter Junior Cross Cou    55    4    6   13   14   18   20   24   27
      Total Time:  1:26:03.29
         Average:    17:12.66
   3 Etowah Youth Track           63    1   10   16   17   19
      Total Time:  1:27:43.50
         Average:    17:32.70
   4 Peachtree City Flash         74    5    9   15   22   23   25
      Total Time:  1:30:44.11
         Average:    18:08.83


Event 8  4k Run CC 15-18 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cuneo, Josiah             15 PTC Flash             16:05.56
  2 Kendall, Alex             15 Sequoyah              16:05.86
  3 Rosenbluth, Mike          15 Dekalb Trailblazers   17:24.68
  4 Cole, Noah                16 Jackrabbit            17:29.41
  5 Haffey, Aidan             15 Walton Youth Track    18:19.77