Meet Results - Jackrabbit-Sapphire Invitational - May 12, 2018

Alpha Crush Results [Download] [View]
  • The "Improvement" column, on the report as "Improv", compares the athlete's performance to their best time, height or distance in the database.
  • A negative value is an improvement over their previous best.
  • A positive value is how far off the athlete was from their previous best.
  • A "---" means no personal best exists in the database for that athlete for that event.
Complete Results
Event 6  Boys 110 Meter Hurdles 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 15.30  5/12/2018   Walker Hanley, Unattached
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hanley, Walker            15 Unattached             15.60      15.30R  10
  2 Cole, Conn0r              16 Jackrabbit Track       16.00      15.86    8
  3 Parker, Christopher       15 Jackrabbit Track       15.55      17.69    6

Event 8  Boys 110 Meter Hurdles 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 15.56  5/12/2018   Devin Golatt, Lane 4 Track
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Golatt, Devin             17 Lane 4 Track Club      15.25      15.56R  10
  2 Allen, Cortlin            17 Tricity Youth Track               15.85    8
  3 Abbott, Kalil             17 The Heat Track Club    18.00      16.91    6

Event 4  Boys 100 Meter Hurdles 13-14 Division
===================================================================================
 Meet Record: R 15.01  5/14/2016   Matthew Garrett, Greer All-St
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Atkinson, Blaise          14 Charlotte He           15.46      15.12   2  10
  2 Cadet, Favio              14 Flash Athletics        15.50      15.90   2   8
  3 Stogner, Bradley          14 Cherokee Jun                      18.96   2   6
  4 Webb, Barrett             13 Cherokee Jun                      19.05   1   5
  5 Humphrey, William         13 Charlotte He           19.32      19.28   2   4
  6 Bilderback, Clark         13 Alpha Crush            19.44      19.62   2   3
  7 Sulton, Timothy           13 Titans Track Club                 21.23   1   2
  8 Singleton, Adam           12 Alpha Crush            22.94      23.41   2   1
  9 Liles, Tyler              13 Etowah Youth                      25.72   2


Event 7  Girls 100 Meter Hurdles 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 15.64  5/10/2014   Jazmine Burse, Sapphire - R
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Armstrong, Kristina       17 Unattached             16.49      16.51   10
  2 Eargle, Jaelah            17 Jackrabbit Track       16.00      18.22    8
  3 Trapp, Renee              18 Tricity Youth Track               18.88    6


Event 3  Girls 100 Meter Hurdles 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 14.69  5/12/2018   Falon Spearman, Charlotte He
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Spearman, Falon           14 Charlotte He           14.96      14.69R  2  10
  2 Marshall, Trinity         14 Jackrabbit Track       17.00      16.28   2   8
  3 Kendrick, Lamaesia        13 West Georgia Jets                 18.85   2   6
  4 Johnson, Khira            13 Unattached             15.77      18.86   2   5
  5 Shelton, Jaime            13 Jackrabbit Track       18.66      20.09   2   4
  6 Salame, Hala              13 Etowah Youth                      20.49   2   3


Event 1  Girls 80 Meter Hurdles 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 13.18  5/12/2018   Grace Smith, Smyrna Elite
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Grace              12 Smyrna Elite TC        13.23      13.18R  10
  2 Gardner, Madison          12 Drive Phase, Inc.      14.80      14.15    8
  3 Johnson, Genesis          12 Drive Phase, Inc.      15.50      14.28    6
  4 Daly, Cristal             11 Drive Phase, Inc.                 15.28    5
  5 Perry, Mariah             11 Next Level TC          14.50      16.61    4
  6 Bradley, Nance-Marie      11 Unattached                        17.81    3
  7 Hill, Amaiyah             10 West Georgia Jets                 19.32    2
  8 Bateman, Jakeyla          11 West Georgia Jets                 20.94    1


Event 2  Boys 80 Meter Hurdles 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 13.33  5/9/2015    Tauheed Ferguson, JackRabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Williams, Blake           10 North DeKalb           13.12      14.87   10
  2 Anderson, Chevelle        11 Greenville Jets                   16.79    8
  3 Lalanne, Jeremiah         10 Tallahassee                       17.50    6
  4 James, Joshua             10 North DeKalb                      17.67    5


Event 23  Girls 1500 Meter Run 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R 5:28.14  5/14/2016   Tyler Lowe, Celerity Tra
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Fowler, Myah               9 Jackrabbit Track     5:43.00    5:39.48   10
  2 Gilbert, Nina              9 Elite Speed          5:10.00    5:54.61    8
  3 Delgado, Nicole           10 Walton Track Club               5:58.58    6
  4 Maney, Natalie             9 West Georgia Jets    5:54.00    6:05.27    5
  5 Myers, Azaria              9 Unattached           6:10.25    6:09.72    4
  6 Jackson, Moriah            9 Elite Speed          5:10.00    6:22.24    3
  7 Witten, Layyan             9 Jackrabbit Track     6:15.00    6:22.78    2
  8 Hightower, Megan          10 TeamFusionRunning    6:30.00    6:29.44    1
  9 King, Noa                  9 Sapphire TC          5:59.00    6:32.13
 10 Allen, Sara               10 Etowah Youth         6:00.00    6:34.78
 11 Wiklund, Kelby            10 Alpha Crush          6:58.87    6:37.13
 12 Brandt, Hannah             9 Etowah Youth                    6:48.48
 13 Allen, Alex               10 Etowah Youth         6:10.00    6:49.12


Event 24  Boys 1500 Meter Run 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R 5:14.27  5/14/2016   William Davis, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wicks, Mason              10 Walton Track Club               5:19.85   10
  2 Wilson, Kaleb             10 Elite Speed          4:50.00    5:21.07    8
  3 Novak, Liam               10 Greenville Jets      5:40.00    5:28.99    6
  4 Collier, Demijae           9 Elite Speed          4:50.00    5:29.94    5
  5 Wetherington, Brennan     10 Cherokee Jun         5:53.48    5:37.50    4
  6 Colpaert, Bo               9 Etowah Youth         6:00.00    5:40.49    3
  7 Grant, Jacob               9 Alpha Crush          5:49.55    5:40.54    2
  8 Schuster, Frank            9 Etowah Youth         6:00.00    5:41.08    1
  9 Duffell, Samuel            9 Charlotte He         5:58.30    5:42.76
 10 Edwards, Christian         8 Jackrabbit Track                5:42.93
 11 Ellingson, Thijs           9 Etowah Youth         5:45.00    5:44.37
 12 Antley, Tyndle            10 Unattached           5:25.00    5:44.62
 13 Hughes, Walker John        9 Etowah Youth         6:00.00    5:50.63
 14 Johnson, Ronald            9 Cobb Pal                        5:52.26
 15 Dudley, Leon               8 Jackrabbit Track     6:11.00    5:55.46
 16 Mata, Jacob                9 Cobb Pal                        6:08.73
 17 Sullivan, William          8 Walton Track Club               6:36.84
 18 Jones, Merritt             8 TeamFusionRunning    6:50.00    6:48.51


Event 25  Girls 1500 Meter Run 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 4:57.85  5/10/2014   Tai Brown, All Heart Tr
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McArter, Isabella         12 Jackrabbit Track     5:25.00    5:17.22   2  10
  2 Dennis, Leelah            11 Alpha Crush          5:34.62    5:26.67   2   8
  3 Kelly, Lauren             11 Greenville Jets      5:45.00    5:35.72   2   6
  4 Curtis, Kamoree           10 Jackrabbit Track     5:35.00    5:41.74   2   5
  5 Higgins, Addison          11 Etowah Youth         5:40.00    5:44.13   2   4
  6 Cole, Clare               11 Alpha Crush          5:55.47    5:46.34   2   3
  7 Tukes, Charity            10 Drive Phase, Inc.    5:55.00    5:48.29   2   2
  8 Collins, Sarah            12 Jackrabbit Track     5:35.00    5:48.91   2   1
  9 Jackson, Starr            10 Elite Speed                     6:03.92   2
 10 Ray, London               11 Alpha Crush          6:05.14    6:07.70   2
 11 Ceniza, Camille           10 Alpha Crush                     6:12.66   2
 12 Mansel, Savanna           11 Greenville Jets                 6:24.22   2
 13 Miller, Helen             11 Alpha Crush          6:22.08    6:36.12   2
 14 Hill, Amaiyah             10 West Georgia Jets               6:36.70   2
 15 McFeeley, Audrey          11 Alpha Crush                     6:46.59   2
 16 Lawley, Abigail           10 Etowah Youth         6:00.00    6:54.34   2
 17 McGrew, Annika            11 Kennworth Tr                    6:59.87   2
 18 Emmett, Molly             11 Cherokee Jun                    7:16.59   2


Event 26  Boys 1500 Meter Run 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 4:57.67  5/12/2018   Zachary Ripperdan, Drive Phase,
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ripperdan, Zachary        12 Drive Phase, Inc.    4:58.00    4:57.67R  2  10
  2 Squires, Corbin           11 Jackrabbit Track     5:02.00    5:02.29   2   8
  3 Mays, Julian              11 Drive Phase, Inc.    5:05.00    5:17.16   2   6
  4 Mitchell, John            12 Walton Track Club               5:17.65   1   5
  5 Kernan, Tim               12 Alpha Crush          5:14.60    5:18.82   2   4
  6 James, Jaden              11 Greenville Jets      5:49.00    5:27.36   2   3
  7 Grogan, Seth              12 Cherokee Jun         5:51.00    5:27.37   2   2
  8 Sulton IV, Allen Israel   11 Drive Phase, Inc.    5:37.00    5:29.46   2   1
  9 Anderson, Chevelle        11 Greenville Jets      5:29.00    5:32.87   2
 10 Rodriguez, Gabriel        12 Jackrabbit Track     5:44.00    5:34.19   2
 11 Mazzone, Michael          11 Charlotte He         5:39.83    5:36.05   2
 12 Parker, Herschel          12 Drive Phase, Inc.               5:38.88   1
 13 Tatem, Peter              11 Drive Phase, Inc.               5:39.25   1
 14 Fournier, Chase           11 Walton Track Club               5:40.50   1
 15 Yanis, Caeden             12 Alpha Crush                     5:41.93   1
 16 Krishnamurthy, Oliver     11 Walton Track Club               5:45.17   1
 17 Carlson, Michael          12 Flash Athletics      6:00.00    5:45.29   1
 18 Dominquez, Eric           12 Jackrabbit Track                5:47.90   1
 19 Woods, Cole               10 TeamFusionRunning    5:40.00    5:53.38   2
 20 Beasley, Alex             11 Jackrabbit Track     5:54.00    5:57.57   1
 21 Salin, Tyler              12 Flash Athletics      6:20.00    6:05.71   1
 22 Bailey, Sawyer            11 Unattached           5:54.00    6:11.48   2
 23 Greblick, Robert          11 Walton Track Club               6:12.92   1
 24 O'Leary, Nolan            11 Cherokee Jun                    6:24.87   1
 25 Martin, Christian         11 Jackrabbit Track                6:45.85   1
 26 Rodrigues, Michael        11 Jackrabbit Track                6:52.91   1
 27 Ford, Jr, Christopher     11 North DeKalb                    6:56.68   1
 28 Sulton, Elijah            11 Titans Track Club               7:09.83   1


Event 27  Girls 1500 Meter Run 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 5:15.47  5/12/2018   Sydney Augmon, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Augmon, Sydney            13 Jackrabbit Track     5:31.00    5:15.47R  10
  2 Pavese, Lexi              13 Etowah Youth         5:40.00    5:23.30    8
  3 Bailey, Ella              13 Unattached           5:45.00    5:30.46    6
  4 Hernandez, Bela           13 Alpha Crush                     5:41.81    5
  5 Cincola, Lily             14 Cherokee Jun                    5:44.33    4
  6 Dembski, Emery            13 Walton Track Club               5:48.03    3
  7 Moore, Brighton           13 The Heat Track Club  5:57.00    5:49.29    2
  8 Parker, Emma              13 Alpha Crush                     5:49.52    1
  9 Bazan, Isabela            14 Walton Track Club               5:49.52
 10 Rager, Katelyn            13 Alpha Crush                     6:11:50
 11 Dietzel, Tara             14 Cherokee Jun                    6:11.56
 12 Brown, Juliana            13 Cherokee Jun                    6:29.88
 13 Maki, Nicollette          13 Cherokee Jun                    6:37.18


Event 28  Boys 1500 Meter Run 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 4:31.30  5/12/2018   Ryan Lovelace, Unattached
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lovelace, Ryan            14 Unattached           4:28.00    4:31.30R  2  10
  2 Vos, Joey                 14 Alpha Crush          4:40.98    4:33.83   2   8
  3 Mwangi, Vince             14 Etowah Youth         5:00.00    4:41.85   2   6
  4 Squires, Hayden           14 Jackrabbit Track     4:54.00    4:46.48   2   5
  5 Marsh, Jaylen             12 Cobb Pal                        4:48.18   1   4
  6 Herbert, Jacob            14 Cherokee Jun         5:05.75    4:49.46   2   3
  7 Smith, Isaiah             13 Drive Phase, Inc.    5:00.00    4:54.83   2   2
  8 Thorps, Kylen             13 Flash Athletics      5:04.00    5:00.04   2   1
  9 Cole, Timmy               13 Alpha Crush          4:58.32    5:04.07   2
 10 Gavin, Andrew             14 Alpha Crush          5:09.48    5:11.28   2
 11 Trujillo, Nicholas        13 Alpha Crush                     5:17.16   1
 12 Bilderback, Clark         13 Alpha Crush          5:08.18    5:25.18   2
 13 Vignone, Andrew           14 Walton Track Club               5:25.74   1
 14 Mitchell, Moses           13 Flash Athletics      5:35.00    5:26.54   2
 15 Tucker, Jack              14 Cherokee Jun                    5:33.69   1
 16 Ellingson, Ry             12 Etowah Youth         5:30.00    5:34.60   2
 17 Kendrick, Tyler           14 Cherokee Jun                    5:38.76   1
 18 Tucker, Clay              14 Cherokee Jun                    5:40.04   1
 19 McNair, Bryan             13 Etowah Youth         5:50.00    5:41.22   2
 20 Singleton, Adam           12 Alpha Crush          5:53.14    5:47.31   1
 21 Solvason, Connor          12 Charlotte He         5:36.20    5:49.97   2
 22 Adams, Declan             13 Alpha Crush          6:25.53    6:02.69   1
 23 Gonzalez, Will            13 Alpha Crush          6:16.55    6:05.08   1
 24 Singleton, Noah           12 Alpha Crush                     6:13.46   1
 25 Wright, William           13 Walton Track Club               6:16.93   1
 26 Vaulk, Gabriel            14 Cherokee Jun                    6:35.80   1
 27 Jennings, Charlie         13 Cherokee Jun                    7:13.24   1


Event 29  Girls 1500 Meter Run 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 5:29.63  5/13/2017   Sydney Jenkins, The Storm Tr
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bell, Serenity            15 Charlotte He         5:15.23    5:32.26   10
  2 Sims, Eleanor             16 Cherokee Jun                    6:01.93    8
  3 Welter, Lillian           16 Jackrabbit Track     6:00.00    6:20.26    6


Event 30  Boys 1500 Meter Run 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 4:23.77  5/14/2016   Timothy DeVore, Unattached
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moore, Zeller             15 The Heat Track Club  4:45.00    4:54.68   10
  2 Foon, Tijan               14 Flash Athletics      5:00.00    5:04.37    8
  3 Mitchell, Zachary         15 Jackrabbit Track                5:05.04    6
  4 Taylor, Jackson           14 Elite Speed          4:20.00    5:05.66    5
  5 Clark, Adam               15 Alpha Crush          5:10.00    5:06.01    4
  6 Hohl, Isaac               14 Kennworth Tr         5:18.00    5:10.78    3
  7 Mihalis, Mason            15 North DeKalb         4:34.00    5:11.12    2
  8 Goolsby, William          15 Greenville Jets                 5:16.61    1
  9 Michelin, Lucien          15 Walton Track Club               5:18.98
 10 Jones, Robert             15 Walton Track Club               5:29.52
 11 Wiklund, Alex             15 Alpha Crush          5:24.34    5:30.27
 12 Mitchell, Nathan          15 Jackrabbit Track                5:33.75
 13 Haffey, Aidan             16 Walton Track Club               5:34.45


Event 31  Girls 1500 Meter Run 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 4:55.68  5/13/2017   Camryn Petit, Team Petit
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Carvallo, Samantha        17 Jackrabbit Track     5:43.00    5:49.58   10
  2 Singh, Karisma            16 Jackrabbit Track     6:00.00    5:54.63    8


Event 32  Boys 1500 Meter Run 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 4:30.75  5/12/2018   Nathaniel Larrazabal, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Larrazabal, Nathaniel     16 Jackrabbit Track     4:31.00    4:30.75R  10
  2 Bell, Steven              18 Charlotte He         4:26.23    4:34.40    8
  3 Reyes, Benjamin           17 Unattached                      5:31.82    6


Event 165  Girls 100 Meter Dash 6 and under
================================================================================
 Meet Record: R 17.30  5/13/2017   Chantice Burton, The Storm Tr
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Parker, Rayonna            6 Cobb Pal                          19.14   2  10
  2 Scott, Natalia             6 Kennworth Tr                      19.30   1   8
  3 Timmons, Taraji            5 Next Level TC                     19.56   1   6
  4 Moore, Cayleb-Faith        6 Walton Track Club                 19.60   2   5
  5 Pope, Trinity              6 Cobb Pal                          19.68   1   4
  6 Baker, Hannah              5 Jackrabbit Track                  19.95   2   3
  7 Highsmith, Autumn          6 Five Star Ge                      19.98   2   2
  8 Brandt, Abigail            6 Etowah Youth                      20.24   1   1
  9 Brown, Nina                6 Kennworth Tr                      20.65   1
 10 Webb, Rian                 6 Cherokee Jun                      22.23   2
 11 Davidson, Kennedi          5 Next Level TC                     22.47   2
 12 Marshall, Madison          3 Flash Athletics                   23.24   2
 13 Alexander, Davaeh          5 Tricity Youth Track               24.00   1
 14 Cager, Celiah              5 Next Level TC                     24.40   1
 15 Glover, Sophie             5 Etowah Youth                      28.92   2


Event 166  Boys 100 Meter Dash 6 and under
================================================================================
 Meet Record: R 16.63  5/13/2017   Larry Lyons, Drive Phase,
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 phillips, makai            6 Lightning Sp                      17.32   4  10
  2 Thomas, Ethan              6 DC Elite                          17.67   2   8
  3 haskell, braylon           5 Lightning Sp                      18.25   1   6
  4 Rodgers, Noah              5 Cobb Pal                          18.32   3   5
  5 Ballard, Jeffrey JJ        6 Tallahassee                       18.36   3   4
  6 Jordan, Calvin             5 Jackrabbit Track                  18.52   4   3
  7 Ward, Camden               6 Kennworth Tr                      18.72   2   2
  8 Sabat, Jay                 5 Etowah Youth                      19.16   4   1
  9 Glasper, Bryson            6 Unattached                        20.08   3
 10 Coleman, Braylin           6 Charlotte He                      20.33   3
 11 Hepburn, Da'Vion           5 Tallahassee                       20.51   2
 12 Washington, Julius         5 Charlotte He                      20.97   4
 13 Robinson, Tyler            6 Unattached                        21.16   4
 14 Conwell, Christian         5 Jackrabbit Track                  21.33   2
 15 Yengi, Loro                6 Sapphire TC                       21.58   2
 16 O'Leary, Callan            5 Cherokee Jun                      21.90   4
 17 Walker, Zamir              6 West Georgia Jets                 22.65   3
 18 Tyler, Matthew             3 Sapphire TC                       22.86   4
 19 Martin, Joshua             6 Spartanburg                       22.96   4
 20 Washington, Jelani         6 Charlotte He                      24.29   1
 21 Nash, Rajohn               5 Spartanburg                       25.39   3
 22 Coleman, Noalin            3 Charlotte He                      25.68   1
 23 Cager, Brian-Austin        4 Next Level TC                     30.67   2


Event 9  Girls 100 Meter Dash 7-8 Division
================================================================================
 Meet Record: R 14.83  5/12/2018   Bella-Marie Black, Charlotte He
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Black, Bella-Marie         8 Charlotte He           14.55      14.83R  5  10
  2 Doggett, Melanie           7 Drive Phase, Inc.      16.50      15.98   4   8
  3 Smith, Loriel              8 Georgia Thor           15.80      16.00   5   6
  4 Williams, Sa'Niyah         8 Jackrabbit Track       15.99      16.03   5   5
  5 Heard, Ariah               7 Charlotte He           15.95      16.12   5   4
  6 Warren, Mahlia             8 United Speed           17.00      16.23   4   3
  7 Holt, Zhoe                 6 Charlotte He           16.18      16.32   5   2
  8 Jackson, Jakiya            8 Georgia Thor           16.25      16.41   4   1
  9 Strickland, Emmerson       7 Drive Phase, Inc.      16.80      16.47   4
 10 Sherrod, Sydney            8 Flash Athletics        16.85      16.73   4
 11 Trout, Leah                8 Walton Track Club                 16.76   2
 12 Brumfield, Noel            7 Charlotte He           16.58      16.83   4
 13 Gaston, Kaitlyn            8 Lightning Sp           17.50      16.88   3
 14 Mcdew, London              6 Lightning Sp           18.00      16.99   3
 15 Ferguson, Sidney           7 Greenville Jets        18.00      17.07   3
 16 Dodson, Alexandria         7 DC Elite                          17.07   1
 17 Arnold, Lea                8 Elite Speed            15.50      17.11   5
 18 Bell, Princess             8 Charlotte He           16.97      17.11   4
 18 Molley, Caroline           7 Etowah Youth                      17.11   1
 20 Coleman, Bria              8 Tricity Youth Track               17.40   1
 21 Jackson, Nevaeh            7 Titans Track Club      18.49      17.69   3
 22 Shaw-Armstrong, Genesis    7 Tallahassee            16.23      17.77   5
 23 Hunter, Jamya              7 Charlotte He           17.73      18.19   3
 24 Westbrook, Tra’miya      8 United Speed                      18.29   1
 25 Smith, Anjali              7 West Georgia Jets      17.50      18.31   3
 26 Richardson, Makenzie       8 Jackrabbit Track       16.00      18.39   5
 27 Scott, Kadyn               7 Tallahassee            17.00      18.49   4
 28 Washington, Jayla          6 Cherokee Jun           18.84      18.53   3
 29 Boyer, Londyn              6 Lightning Sp                      18.81   2
 30 Franklin, Kamari           7 United Speed                      19.13   2
 31 Polk, Kynlee               6 Cherokee Jun                      19.55   2
 32 Brown, Natalie             6 Charlotte He           19.15      19.62   3
 33 Shervington, Karmen        7 Etowah Youth                      19.91   1
 34 Shipp, Brittany            7 West Georgia Jets                 20.22   2
 35 Vining, Samantha           8 Etowah Youth                      20.24   2
 36 Mwangi, Nia Marie          7 Etowah Youth                      21.15   1
 37 Johnson, Akudo             7 Cobb Pal               20.00      21.51   2


Event 10  Boys 100 Meter Dash 7-8 Division
================================================================================
 Meet Record: R 13.92  5/12/2018   Aiden Opore, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Opore, Aiden               8 Jackrabbit Track       14.30      13.92R 11  10
  2 Patterson, Jaxson          8 Jackrabbit Track       14.12      14.34  11   8
  3 Jones, Kamden              8 Greenville Jets        15.00      14.49  10   6
  4 Hadley, Dallas             7 Jackrabbit Track       14.57      14.52  11   5
  5 Jacobs, Quinn              8 Jackrabbit Track       14.90      15.05  11   4
  6 Bent, Dmani                7 Georgia Thor           15.55      15.13   9   3
  7 Kutob, Stylianos           8 Drive Phase, Inc.      15.20      15.14  10   2
  8 Ross, Silas                8 Next Level TC          15.35      15.15  10   1
  9 Wood, Ellis                8 The Heat Track Club    16.48      15.19   8
 10 Timmons, Tashawn           7 Next Level TC          16.25      15.31   8
 11 Williamson, Dominic        8 Lightning Sp           15.26      15.34  10
 12 Morris II, Dashaun         7 Drive Phase, Inc.      16.60      15.41   8
 13 Love, Marcus               8 Charlotte He           16.09      15.56   9
 14 Maccombe, Donovan          8 Jackrabbit Track       15.33      15.68  10
 15 Farrish, Da'Ryi            8 West Georgia Jets      15.90      15.70   9
 16 Bispham, Ethan             8 Cherokee Jun           16.39      15.78   8
 17 Tyler, Dominic             7 Sapphire TC            16.22      15.86   8
 18 Harris, Tristan            8 Jackrabbit Track       15.34      15.93  10
 19 James, Dylen               8 The Heat Track Club    16.87      16.02   8
 20 Alexander, Jaiden          7 West Georgia Jets      16.20      16.21   9
 21 Fitzgerald, Kaejean        7 Elite Speed            15.00      16.21  11
 22 Webb, Marcus               8 Jackrabbit Track                  16.24   3
 23 Witten, Mohamed            7 Jackrabbit Track                  16.28   4
 24 Roberts, Mikel             8 United Speed           17.50      16.33   7
 25 Cockern, Carter            8 Lightning Sp           15.87      16.40   9
 26 Harvey, Cameron            8 United Speed                      16.44   2
 27 Hunt, David                7 Jackrabbit Track       15.23      16.46  10
 28 Strickland, Tyme           7 Elite Speed            15.50      16.63  10
 29 Key, Nathan                7 Cherokee Jun           17.21      16.76   7
 30 Burian, Connor             7 Walton Track Club                 16.90   5
 31 Price, Weston              8 Etowah Youth                      16.92   1
 32 Taylor, Corde'             8 Elite Speed            15.00      16.94  11
 33 Davis, Jaydyn              7 Lane 4 Track Club      17.07      17.06   7
 34 Henderson, Tyler           8 Elite Speed            15.00      17.06  11
 35 Cherry, Aiden              7 Charlotte He           17.55      17.14   7
 36 Sulton, Joshua             7 Titans Track Club                 17.17   3
 37 Pope, Tayten               8 Cobb Pal                          17.21   1
 38 Harrison, Nicholas         7 Jackrabbit Track       17.20      17.22   7
 39 Coe, Timothy               8 Etowah Youth                      17.23   2
 40 Ray, Caiden                7 Lightning Sp                      17.29   5
 41 Polk, Korben               7 Cherokee Jun           17.23      17.44   7
 42 Johnson, KingRamonice      8 Drive Phase, Inc.                 17.49   1
 43 Delk, Hayden               8 Kennworth Tr           18.30      17.54   6
 44 Wade, Jaxon                6 Jackrabbit Track       18.00      17.56   6
 45 Sheppard, Shahe            7 West Georgia Jets      18.00      17.70   7
 46 Franklin, Kameron          7 United Speed           20.00      17.70   6
 47 Mitchell, Charles          7 Unattached                        17.78   1
 48 Salame, Sami               7 Etowah Youth                      18.08   5
 49 Danquah, Justin            7 Flash Athletics        17.00      18.14   8
 50 Braziel, DJ                8 Sapphire TC                       18.15   2
 51 Hill III, Daniel           7 West Georgia Jets      16.20      18.23   9
 52 Wells, Jordan              7 Walton Track Club                 18.27   4
 52 Mcgill, Chase              6 Charlotte He           18.02      18.27   6
 54 Saravanan, Raghul          8 Alpha Crush                       18.29   5
 55 Holloway, Reece            8 Cherokee Jun                      18.44   4
 56 Molley, Collin             7 Etowah Youth                      18.46   4
 57 Johnson, Zephan            7 Cobb Pal               20.50      18.69   6
 58 Joseph, Aaron              7 Alpha Crush                       18.70   5
 59 Coleman, Gabriel           6 Walton Track Club                 18.72   3
 59 Brumfield, Brelon          7 Charlotte He           18.75      18.72   6
 61 Carroll, Logan             6 Elite Speed            20.00      18.74   6
 62 Scales, Zion               7 Next Level TC                     18.89   5
 63 Freeman, Collin            6 Tricity Youth Track               19.10   5
 64 Buettner, Alec             8 Walton Track Club                 19.39   3
 65 Faustima, Kristopher       7 Lightning Sp                      19.43   3
 66 Williams, Levi             7 Walton Track Club                 20.09   2
 67 Stone, Josiah              6 Gwinnett Str           15.80      20.63   9
 68 Alibey, Jaxson             7 Sapphire TC            20.00      20.74   6
 69 Bowden, Asher              7 Cherokee Jun                      21.02   4
 70 Henderson, Chase           7 Etowah Youth                      21.04   4
 71 Duffell, William           7 Charlotte He           21.54      21.47   5
 72 O'Leary, Teagan            8 Cherokee Jun                      21.75   2
 73 Norman, Michael            8 Sapphire TC                       24.34   3
 74 Hubbard, Caleb             8 Sapphire TC                       24.91   3


Event 11  Girls 100 Meter Dash 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R 14.11  5/9/2015    Sydney Harris, JackRabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McDaniel, Sanaya          10 Jackrabbit Track       13.95      14.22   9  10
  2 Jones, Skyler             10 Greenville Jets        14.00      14.33   9   8
  3 Moses, Gabrielle           9 Unattached             13.99      14.35   9   6
  4 Marshall, Sarah            8 Flash Athletics        14.04      14.41   9   5
  5 Ricks, Madison            10 Drive Phase, Inc.      14.30      14.52   8   4
  6 Roberts, Tanea            10 Jackrabbit Track       14.24      14.56   9   3
  7 Balfour, Trinity          10 Sapphire TC            14.13      14.59   9   2
  8 Igwilo, Somto              9 Cherokee Jun           15.07      14.62   7   1
  9 Joyce, Niya                8 Jackrabbit Track       14.22      14.69   9
 10 Poythress, Madison         9 Drive Phase, Inc.      14.23      14.74   9
 11 Walton, Jayla              8 Georgia Thor           15.41      14.93   6
 12 Dennis, Simone             9 Alpha Crush            14.79      14.94   8
 13 Davis, Nevaeh             10 Tricity Youth Track    14.82      14.96   8
 14 Braxton, Blu              10 Tallahassee            15.01      15.05   7
 15 Kutob, Raegan              9 Drive Phase, Inc.      14.95      15.12   8
 16 Tyler, Tatiana            10 Sapphire TC            15.26      15.13   7
 17 Edwards, Avia              9 West Georgia Jets      14.71      15.13   8
 18 Conwell, Quinn            10 Jackrabbit Track       15.99      15.19   5
 19 Simmons, Shaniyah          9 Drive Phase, Inc.      15.10      15.34   7
 20 Washington, Ajuliah       10 Charlotte He           15.47      15.35   6
 21 Powell, Nyla              10 Jackrabbit Track       15.22      15.36   7
 22 Coleman, Jaide             9 Lightning Sp                      15.36   3
 23 Smith, Skyy               10 Tricity Youth Track               15.45   1
 24 Brannon, Aniyah            9 Tricity Youth Track    15.15      15.53   7
 25 Holt, Zaria                9 Charlotte He           15.68      15.59   6
 26 Joseph, Kendall            9 Flash Athletics        15.00      15.70   8
 27 Williams, Johannah         9 United Speed           17.00      15.71   4
 28 Campbell, Jordyn          10 Jackrabbit Track       15.88      15.72   6
 29 O'Connor, Alexandria       9 Jackrabbit Track       16.01      15.94   5
 30 Swinson, Tamiya            9 Sapphire TC            14.49      15.95   8
 31 Scott, Kennedy             9 Tallahassee            15.13      15.95   7
 32 Robinson, Saniyah         10 Charlotte He           16.01      15.99   5
 33 Johnson, Chloe            10 Charlotte He           15.67      16.06   6
 34 Wimberly, Zya             10 Drive Phase, Inc.      15.90      16.17   6
 35 Gidney, Ma-Kaela          10 Charlotte He           15.96      16.25   5
 36 Kincaid, Hayden            9 Cherokee Jun                      16.28   2
 37 Matthews, Ava             10 Walton Track Club                 16.30   1
 38 Conwell, Alexandria        8 Jackrabbit Track       15.33      16.48   6
 39 Moe, Talyah               10 Gwinnett Str                      16.60   1
 40 Washington, Tarriah        8 Charlotte He           16.74      16.63   4
 41 Mickens, Jada              9 Jackrabbit Track       16.55      16.70   5
 42 Matthews, Lillian         10 Walton Track Club                 16.76   3
 43 Branch, Kennedy           10 Charlotte He           16.28      16.80   5
 44 Kendrick, Jayla            8 West Georgia Jets      17.30      16.81   4
 45 Brewer, Naysa              8 Jackrabbit Track       15.79      16.89   6
 46 Johnson, Chloe            10 Lightning Sp                      16.89   3
 47 Crowder, Jaiya             8 Charlotte He           16.93      16.92   4
 48 Joseph, Aniysa            10 Alpha Crush            17.63      17.24   4
 49 Levell, Lauren            10 Sapphire TC                       17.33   2
 50 Brooks, Amiracle          10 DC Elite               15.18      17.51   7
 51 Gosha, Jazlyn             10 Tricity Youth Track               17.80   2
 52 Fahy, Sydney               9 Cherokee Jun                      17.99   3
 53 Moon, Morgan              10 Cherokee Jun                      18.04   3
 54 Phillips, Miliani          9 Charlotte He           17.96      18.33   4
 55 Hall, Reese                9 Etowah Youth                      18.35   3
 56 Brandt, Hannah             9 Etowah Youth                      18.39   1
 57 Banda, Naomi               9 Greenville Jets                   18.83   2
 58 Jones, Tylajah             8 Jackrabbit Track       17.00      19.66   4
 59 Freeman, Cinaya            9 Tricity Youth Track               20.31   2
 60 Purves, Reese             10 Walton Track Club                 21.87   2


Event 12  Boys 100 Meter Dash 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R 12.97  5/14/2016   Benjamin Black, Charlotte He
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 allen, cj                 10 Tallahassee                       13.57   1  10
  2 Whitty, Kingston          10 Unattached             13.85      13.69  10   8
  3 Lawrence, Christian       10 Tallahassee            14.15      13.84   9   6
  4 swinson, nekhemyah         9 Spartanburg                       13.88   1   5
  5 Long, Kingsley            10 West Georgia Jets      13.87      13.89  10   4
  6 Long, Kingston            10 West Georgia Jets      13.79      13.98  10   3
  7 McShan, Mckinley           9 Lightning Sp           13.89      14.05  10   2
  8 Wiggins, Aidyn             9 Titans Track Club      13.74      14.10  10   1
  9 Taylor, Aziz              10 Flash Athletics        14.02      14.14  10
 10 Bethea, Kameron            8 Jackrabbit Track       13.97      14.18  10
 11 Farrish, Daryian           9 West Georgia Jets      14.10      14.32   9
 12 Christie, Jordan           9 Mark Trail F           14.48      14.34   9
 13 Reid, Derrick             10 Next Level TC          15.00      14.64   8
 14 Ward, Brayden              8 Kennworth Tr                      14.65   4
 15 Peters, Kaybren           10 Drive Phase, Inc.      15.10      14.74   7
 16 Leach, Marcus             10 West Georgia Jets      14.73      14.80   8
 17 Costen, Derrion            9 Drive Phase, Inc.      14.60      14.86   9
 18 Gueh, Christian            9 Flash Athletics        14.69      14.87   9
 19 Flood, Colby               9 Greenville Jets        14.00      14.88  10
 20 Atkinson, Ryker           10 Charlotte He           14.58      14.93   9
 21 Newton Jr., Patrick        8 West Georgia Jets      15.00      15.02   8
 22 Myles Jr., Lamar (Jay)    10 Etowah Youth                      15.03   4
 23 Coggins, Jamon            10 Sapphire TC            14.60      15.08   9
 24 Ocran, William             9 Jackrabbit Track       15.56      15.27   6
 25 Evans, Ricaryii            9 The Heat Track Club    15.87      15.28   6
 26 Butler, Xavier            10 Lightning Sp                      15.29   3
 27 Fitzgerald, Karan         10 Elite Speed            14.50      15.30   9
 28 Johnson, Micah             9 Cobb Pal               15.10      15.31   7
 29 Kellings, Dylan            9 Drive Phase, Inc.      15.40      15.36   7
 30 Green, Braddock            8 Jackrabbit Track       15.19      15.40   7
 31 Cantrell, Jameer           9 Flash Athletics        15.00      15.44   8
 32 Geday, Gabriel             9 Kennworth Tr                      15.48   3
 33 Coe jr, Tyon               9 Etowah Youth                      15.54   3
 34 Ellerson, Amare            9 United Speed           16.60      15.61   5
 35 Alexander, Jordan          9 Flash Athletics        15.00      15.72   8
 36 Stroman, Isaiah           10 Sapphire TC            15.60      15.73   6
 37 Davidson III, Victor       8 Next Level TC          15.90      15.75   6
 38 Dixon, Nathaniel          10 Lane 4 Track Club                 15.78   2
 39 Blocker, Michael           9 Kennworth Tr           15.90      15.81   6
 40 Baker, Jordan             10 Tallahassee                       15.85   1
 41 Pryce, Ethan               8 Kennworth Tr           16.50      16.18   5
 42 Wildermuth, Deryk         10 Etowah Youth                      16.20   2
 43 Braxton, Ky-Mani           8 Tallahassee                       16.22   3
 44 Haskins-Lett, Makai        9 United Speed           17.20      16.23   4
 45 Ferguson, Walker           9 Greenville Jets                   16.29   2
 46 Bowe, Chase                9 Elite Speed            15.00      16.38   8
 47 Bradley, Isaiah            9 Greenville Jets        15.00      16.44   8
 48 Tyler, Max                 9 Cherokee Jun                      16.44   3
 49 Gregg, Tavaris             8 Jackrabbit Track       16.68      16.45   5
 50 McCorkle, Josiah           8 Next Level TC          16.80      16.51   5
 51 Martin, Mayz               9 Unattached                        16.60   2
 52 Borden, Aiden             10 Jackrabbit Track       16.00      16.61   5
 53 Garcia, Mariano            8 Charlotte He           15.84      16.74   6
 54 Wartes, Jacob              9 Jackrabbit Track       16.00      16.75   6
 55 Barnard, Hunter            9 Etowah Youth                      16.75   3
 56 Roberts, Austin            9 Charlotte He           17.15      16.90   4
 57 High, Colton               9 Jackrabbit Track       16.15      16.92   5
 58 Morawski, Luke             9 Etowah Youth                      16.92   1
 59 Brown, Chris              10 Jackrabbit Track       16.70      17.06   5
 60 Rodriguez, Anthony         9 Greenville Jets                   17.07   1
 61 Watkins, Alex             10 Cherokee Jun                      17.50   3
 62 Lorenz, Jack               9 Cherokee Jun                      17.51   4
 63 Highsmith, Ji’koi        9 Five Star Ge                      17.51   2
 64 Key, Caleb                10 Cherokee Jun                      17.57   4
 65 Blazejewski, Brandt       10 Walton Track Club                 17.59   3
 66 Smith, Andrew             10 West Georgia Jets      15.25      17.72   7
 67 Odenigbo, Amani            9 Etowah Youth                      17.74   4
 68 Armbruster, Quintin        8 Cherokee Jun                      19.96   2
 69 Gautreaux, Jake           10 Cherokee Jun                      20.48   1


Event 13  Girls 100 Meter Dash 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 12.64  5/12/2018   Maya Love, Charlotte He
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Love, Maya                11 Charlotte He           12.81      12.64R  8  10
  2 Olive, Bobbi              12 Drive Phase, Inc.      12.97      12.91   8   8
  3 Baker, Danae              12 Tallahassee            13.01      13.02   8   6
  4 Smith, Grace              12 Smyrna Elite TC        12.85      13.08   8   5
  5 Ray, Jada                 12 Lane 4 Track Club      13.68      13.35   7   4
  6 Mills, Emma               11 Greenville Jets        13.30      13.43   8   3
  7 Gullatte, Taylor          11 Drive Phase, Inc.      13.58      13.48   8   2
  8 Kutob, Nicole             12 Drive Phase, Inc.      13.80      13.62   7   1
  9 Spencer, D'Laesha         11 DC Elite               13.42      13.69   8
 10 Lewis, Monroe             10 Jackrabbit Track       14.11      13.79   6
 11 Cherry, Aubrey            11 Charlotte He           13.87      13.80   7
 12 Arnold, Adia              10 Elite Speed            14.00      13.85   6
 13 Cash, Amber               11 Lightning Sp           14.00      14.10   6
 14 Woodruff, Jaila           11 Charlotte He           13.85      14.10   7
 15 Williamson, Gabriel       10 Lightning Sp           14.05      14.12   6
 16 Mckenzie, Tionne          11 Greenville Jets        13.80      14.13   7
 17 Perry, Mariah             11 Next Level TC          14.80      14.35   5
 18 Mills, Laniyah            11 Next Level TC          14.05      14.39   6
 19 Adams-Walker, Kennedy     11 Sapphire TC            14.59      14.42   5
 20 Scales, Alise             11 Next Level TC          15.50      14.49   4
 21 Jordan, Kayci             12 Lightning Sp           14.06      14.58   6
 21 Salaam, Alyssa            11 Unattached             14.59      14.58   5
 23 Gordon, Kayla             11 Unattached             13.00      14.62   8
 24 Nelson, Alexia            11 Greenville Jets        13.70      14.78   7
 25 Conwell, Hailey           12 Jackrabbit Track                  14.94   3
 26 Davis, Angie              12 Cherokee Jun           15.46      14.99   4
 27 Epps, Taniya              11 Charlotte He           15.32      15.00   5
 28 Butler, Tre'Sure          10 Tallahassee                       15.04   2
 29 Johnson, Sateria          11 Jackrabbit Track       15.60      15.13   4
 30 Vieira, Chae              10 Etowah Youth                      15.14   1
 31 Walker, Zahara            10 West Georgia Jets                 15.14   2
 32 Woodard, Karis            11 Etowah Youth                      15.17   1
 33 Rainey, I'Yhara           10 Jackrabbit Track       15.22      15.18   5
 34 Mansaray, Leona           10 Georgia Thor           15.00      15.27   5
 35 Beal, Brooklyn            12 Elite Speed            16.50      15.68   3
 36 Walker, Makayla           11 Lightning Sp                      15.75   3
 37 Scott, Dorothy            12 Next Level TC          15.50      15.92   4
 38 Moseley, Savannah-Jameso  11 Charlotte He           16.24      16.03   4
 39 Nelson, Ca'leia           11 Jackrabbit Track       16.00      16.16   4
 40 Hamilton, Kamira          11 Spartanburg                       16.32   2
 41 McIntosh, Elise           11 Cherokee Jun           16.11      16.46   4
 42 Rainey, Aleera            11 Cherokee Jun                      16.48   3
 43 Bateman, Jakeyla          11 West Georgia Jets      16.70      16.87   3
 44 Tisdale, Koryn            11 Flash Athletics        16.77      16.99   3
 45 Williams, Alexis          11 Tallahassee                       17.03   2
 46 Conneilly, Savanna        11 Cherokee Jun                      17.22   2
 47 Williams, Kelis           11 Tallahassee                       17.26   1
 48 Kesler, Avery             11 Cherokee Jun                      17.67   1
 49 Smith, Taylor             11 West Georgia Jets                 17.98   2
 50 Cloud, Summer             11 Etowah Youth                      18.07   1


Event 14  Boys 100 Meter Dash 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 12.52  5/12/2018   Evan Boykin, Charlotte He
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Boykin, Evan              11 Charlotte He           12.47      12.52R 12  10
  2 Black, Benjamin           12 Charlotte He           12.37      12.59  12   8
  3 Pepper, Jayden            12 Greenville Jets        12.60      12.85  12   6
  4 Williams, Devin           11 Jackrabbit Track       12.74      12.90  12   5
  5 Jordan, Chandler          11 Jackrabbit Track       12.95      13.12  12   4
  6 Kelley, Quindario         12 West Georgia Jets      12.80      13.15  12   3
  7 Gaffney, Chad             12 Jackrabbit Track       13.00      13.21  11   2
  8 Adewusi, Ademola          12 Drive Phase, Inc.      13.50      13.28  10   1
  9 Diggs, Ashton             11 Jackrabbit Track       13.00      13.29  11
 10 Knight, Alexander         11 Jackrabbit Track       13.70      13.43   9
 11 Pearson, Ervin            12 Jackrabbit Track       13.11      13.44  11
 12 Jones, Kamari             12 Tallahassee            13.42      13.46  10
 13 Williams, Blake           10 North DeKalb           13.70      13.47   9
 14 Robinson, Gerell          12 Jackrabbit Track       13.14      13.55  11
 14 Terrell, Ian              10 Drive Phase, Inc.                 13.55   2
 16 Baker, Justin             11 Jackrabbit Track       13.44      13.59  10
 17 Daniels, Nasir            11 Jackrabbit Track       13.20      13.61  11
 18 Avery, Derrick            11 Jackrabbit Track       13.74      13.64   9
 19 Dixon, Christian          11 Charlotte He           13.70      13.68   9
 20 Davis, Christian          11 Drive Phase, Inc.      13.70      13.70   9
 21 Green, Bryce              10 Jackrabbit Track       13.47      13.77  10
 22 Blake, Undraye            12 Drive Phase, Inc.                 13.79   4
 23 Redding, Zion             12 Drive Phase, Inc.      13.70      13.80   9
 24 Kilgore, Camden           11 Greenville Jets        13.70      13.81   9
 25 Lucas, Ca'Von             11 Jackrabbit Track       13.50      13.82  10
 26 Jackson Jr., Jason        12 Gwinnett Str           13.10      13.86  11
 27 Hepburn, De'Roderick      12 Tallahassee            13.45      13.86  10
 28 McDowell, Jayvian         12 Cobb Pal                          13.88   2
 29 Bride, Jordan             12 Jackrabbit Track       13.38      13.89  11
 30 Williams, Paul            11 Jackrabbit Track       13.83      13.90   8
 31 Ocran, Wylden             12 Jackrabbit Track       14.22      13.92   7
 32 Jakes, Braylon            11 West Georgia Jets      13.50      14.00  10
 33 Timmons, Jalial           11 Next Level TC          14.10      14.07   8
 34 Little, Justin            11 Charlotte He           14.01      14.09   8
 35 Ferguson, Sean            11 Jackrabbit Track       13.78      14.17   8
 36 Bookman, Nicholas         11 Jackrabbit Track       13.55      14.24  10
 37 Coleman, Kylin            11 Charlotte He           14.40      14.24   7
 38 McIntyre, Josiah          12 Jackrabbit Track       14.04      14.27   8
 39 Olagbegi, Molade          11 Jackrabbit Track       13.99      14.30   8
 40 Burns, Gavin              11 Jackrabbit Track       14.30      14.32   7
 41 Carter, Remington         10 Lightning Sp                      14.42   4
 42 Gaddy, Aiden              11 Next Level TC          14.54      14.44   7
 43 Cooper, Christian         10 Jackrabbit Track       14.00      14.47   8
 44 Leamon, Isreal            11 Greenville Jets                   14.55   3
 45 Callahan, Hayden          12 Cherokee Jun           14.72      14.60   6
 46 Neal, Kaleb               12 Jackrabbit Track       14.61      14.61   7
 47 Greenlee, Jayden          11 Next Level TC          14.51      14.63   7
 48 Schmidt, Reid             12 Cherokee Jun                      14.73   3
 49 Poole, Dylan              11 Cherokee Jun                      14.75   4
 50 Walker, Bryce             11 Lane 4 Track Club                 14.80   3
 51 Ellis, Ryan               11 Greenville Jets                   14.83   2
 52 Strong, Colton            11 Walton Track Club                 14.90   1
 53 Wilburn, Lendon           12 Lightning Sp                      14.96   1
 54 Isaac, Benjamin           12 Cherokee Jun                      15.02   2
 55 Jones, Darius             10 Charlotte He           14.92      15.04   6
 56 Lofton, Johnny            12 Flash Athletics        14.50      15.07   7
 57 Walker, Cole              11 Jackrabbit Track       15.07      15.08   6
 58 Jackson, Christopher      10 Charlotte He           14.88      15.11   6
 59 Collier, Kaeden           10 Tallahassee                       15.11   3
 60 Gober, Cali               12 Gwinnett Str           15.41      15.17   6
 61 Craig, Jacoby             11 Greenville Jets        13.01      15.18  11
 62 Murphy, Mekhi             11 Spartanburg                       15.35   1
 63 Brunson, Krishtian        10 Jackrabbit Track       15.27      15.36   6
 64 Driskell, Thomas          12 Etowah Youth                      15.62   2
 65 Bell, Cameron             11 Jackrabbit Track       15.42      15.65   5
 66 Gray, Jeremiah            12 Greenville Jets                   15.66   4
 67 Edwards, Jace             11 Jackrabbit Track       15.78      15.70   5
 68 Way, Cordelle             10 Gwinnett Str           15.00      15.90   6
 69 Lawler, Jaiden            11 Jackrabbit Track       15.65      15.96   5
 70 Faal, Harry               12 Flash Athletics        16.00      16.10   5
 71 Williams, Preston         10 Jackrabbit Track       16.20      16.13   5
 72 Taylor, keiaveon          12 Jackrabbit Track       16.00      16.31   5
 73 Thomas, Darius            12 DC Elite               16.66      16.34   5
 74 Ward, Grayson             11 Next Level TC                     16.48   3
 75 Humphrey, Edward          11 Charlotte He           16.12      16.48   5
 76 Mansfield, Tylar          10 United Speed           14.00      16.76   8
 77 O'Leary, Nolan            11 Cherokee Jun                      16.97   3
 78 Long, Baylon              11 Etowah Youth                      18.01   2
 79 Warren, Jeffrey           10 Flash Athletics        18.00      18.64   4
 80 Davidson, Messiah         10 Next Level TC                     18.67   3
 81 Marous, Theodore          12 Walton Track Club                 19.01   3
 82 Warren, John              10 Flash Athletics        19.00      19.27   4
 83 Davis, Hunter             11 Alpha Crush            20.82      19.41   4


Event 15  Girls 100 Meter Dash 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 12.28  5/9/2015    Kaylah Lumsden, Need 4 Speed
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wilson, Nia               13 Jackrabbit Track       12.38      12.40  10  10
  2 Teasley, Victoria         13 Charlotte He           12.43      12.64  10   8
  3 Wilson, Aijalon           14 United Speed           12.70      12.92  10   6
  4 Wayne, Samiya             13 Jackrabbit Track       12.95      12.95  10   5
  5 Brown, Morgan             12 Sapphire TC            12.72      12.98  10   4
  6 Woodruff, Aniya           14 Charlotte He           13.02      12.98   9   3
  7 Campbell, Madison         13 Lightning Sp           12.92      12.99  10   2
  8 Marshall, Trinity         14 Jackrabbit Track       12.88      13.04  10   1
  9 O'Neal, Malia             13 Charlotte He           13.21      13.24   8
 10 Lucas, Olicia             13 Charlotte He           13.17      13.30   9
 11 Johnson, Destiny          13 Drive Phase, Inc.      13.12      13.37   9
 12 Daniel, Janiya            14 Sapphire TC            13.20      13.41   9
 13 Golden, Jada              13 Next Level TC          13.40      13.46   8
 14 Jordan, Kayla             14 Lightning Sp           13.20      13.47   9
 15 Harmon, Nia               13 Drive Phase, Inc.      13.35      13.51   8
 16 Johnson, Victoria         13 Elite Speed                       13.54   1
 17 Cadet, Fabiana            13 Flash Athletics        13.20      13.58   9
 18 Wiggins, Madison          12 Sapphire TC            13.73      13.67   7
 19 Morgan, Kayla             14 Gwinnett Str           13.40      13.70   8
 20 Minga-Perry, Madison      14 Next Level TC          13.00      13.73   9
 21 James, Saleya             14 Greenville Jets        13.10      13.83   9
 22 Reid, Precious            13 West Georgia Jets      13.90      13.86   7
 23 Patterson, Aniya          12 Greenville Jets        13.40      13.88   8
 24 Brown, Charlee            13 Charlotte He           13.68      13.96   8
 25 Odom, Laila               12 The Heat Track Club    13.95      14.06   7
 26 Wilkerson, Janiya         13 Drive Phase, Inc.      13.30      14.07   8
 27 Folks, Briana             13 Lightning Sp                      14.13   3
 28 Primus, Bella             13 Flash Athletics        14.14      14.14   7
 29 Walker, Kendra            13 Sapphire TC            14.29      14.26   6
 30 Edwards, Taylor           14 Sapphire TC            14.40      14.34   6
 31 Folks, Ariana             13 Lightning Sp                      14.38   4
 32 Delk, Madison             13 Kennworth Tr           14.80      14.39   6
 33 Harris, Marie             13 Jackrabbit Track                  14.48   1
 34 Bateman, Keaundrea        12 West Georgia Jets      14.10      14.49   7
 35 Miller, Virginia          13 Walton Track Club                 14.51   3
 36 Harris, Kelani            14 Gwinnett Str                      14.54   5
 37 Wren, Jade                13 Jackrabbit Track       14.11      14.58   7
 38 Coleman, Hannah           14 Walton Track Club                 14.64   1
 39 Daniel, Jasmyne           13 Sapphire TC                       14.71   2
 40 Garth, Layla              13 Jackrabbit Track                  14.83   2
 41 Gima, Kaci                14 Gwinnett Str           14.80      14.95   6
 42 Richardson, Nia           14 Lightning Sp           14.92      14.97   6
 43 Muoka, Daisy              13 Walton Track Club                 14.99   3
 44 Gholston, Lindsay         13 Lightning Sp           14.66      15.03   6
 45 Butterworth, Kendle       14 Cherokee Jun                      15.03   2
 46 Warren, Corin             13 Lightning Sp                      15.05   3
 47 Newman, Chloe             13 Lightning Sp           14.15      15.08   7
 48 Pearson, Eryn             14 Jackrabbit Track       14.77      15.09   6
 49 Akintayo, Christianne     12 Jackrabbit Track       16.00      15.10   5
 50 Sharif, Navaeh            13 Charlotte He           14.32      15.17   6
 51 Salame, Hala              13 Etowah Youth                      15.23   4
 52 Thompson, Willow          13 Etowah Youth                      15.27   2
 53 Carroll, Chelse'          12 Elite Speed            15.00      15.39   5
 54 Pryce, Ariella            12 Kennworth Tr                      15.49   4
 55 Gautreaux, Jordan         14 Cherokee Jun                      15.64   4
 56 Adolphus, Maiya           13 Kennworth Tr           15.70      15.71   5
 57 Ward, Asia                14 Charlotte He           15.22      15.73   5
 58 Lorenz, Sophia            13 Cherokee Jun                      15.82   2
 59 Gooding, India            14 Flash Athletics        15.00      15.89   5
 60 Brown, Auraeya            14 Greenville Jets                   15.90   4
 61 Bradley, Yasmine          12 Tallahassee                       15.96   1
 62 Mickler, Emily            13 Cherokee Jun                      16.18   3
 63 Young, Rachel             14 Kennworth Tr           16.10      16.25   5
 64 Stith, Taylor             13 Cherokee Jun                      16.26   3


Event 16  Boys 100 Meter Dash 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 11.82  5/10/2014   Marcos Harris, Jr, Unattached
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Farrow, Zacquon           14 West Georgia Jets      11.70      11.95   9  10
  2 Singfield, Byron          14 Lane 4 Track Club      12.34      11.96   8   8
  3 McCovery, Langston        14 Lane 4 Track Club      11.95      12.10   9   6
  4 Peal, Christopher         13 Charlotte He           12.00      12.13   9   5
  5 Atkinson, Blaise          14 Charlotte He           11.95      12.18   9   4
  6 Hart, Christopher         14 Lane 4 Track Club      12.44      12.19   8   3
  7 Young, Eric               14 Unattached             11.93      12.23   9   2
  8 Lancslin, Jelani          13 Elite Speed            12.20      12.39   9   1
  9 Decree, Tyree             14 Drive Phase, Inc.                 12.78   4
 10 Humphrey, William         13 Charlotte He           12.88      12.88   8
 11 Harrell, Maxie            13 Gwinnett Str           13.27      12.94   6
 12 Stephens, Jared           14 Jackrabbit Track       12.70      12.95   8
 13 Coleman, Jace             12 Lightning Sp           12.90      13.01   7
 14 Lovelace, Nate            12 Unattached             12.68      13.01   8
 15 Moss, Brandon             12 Jackrabbit Track       12.91      13.02   7
 16 Watson, Lain              14 Cherokee Jun           13.59      13.09   6
 17 Dupree, Johnathan         14 Gwinnett Str           13.00      13.14   7
 18 Frizzell, Carson          13 Alpha Crush                       13.21   3
 19 Wilson, Kindyn            13 Greenville Jets                   13.22   3
 20 Sykes, Hasaan             12 Sapphire TC            13.00      13.26   7
 21 Lawler, DeMarko           12 Jackrabbit Track       13.13      13.33   7
 22 Marsh, Jaylen             12 Cobb Pal               12.70      13.37   8
 23 Cooley, Caleb             12 Cobb Pal               12.80      13.38   8
 24 Hollis, Jayden            12 Drive Phase, Inc.      12.95      13.50   7
 25 Freeman, Jack             13 Walton Track Club                 13.59   2
 26 Henderson, Collin         12 Elite Speed            12.20      13.60   9
 27 Kendrick, Tyler           14 Cherokee Jun                      13.64   4
 28 McKinzie, Jeremiah        12 Jackrabbit Track       13.70      13.70   6
 28 Clay, Patrick             14 Elite Speed            12.00      13.70   9
 30 Lockhart, Derrick         12 West Georgia Jets      13.70      13.78   6
 31 Webb, Barrett             13 Cherokee Jun           13.67      13.83   6
 32 Stone Jr., Joseph         12 Gwinnett Str           13.20      13.86   7
 33 Fench, Ethan              13 Jackrabbit Track       14.00      13.87   5
 34 Caldwell, KeShod          13 Charlotte He           14.04      13.89   5
 35 Senwosret-Ward, Sera      14 Charlotte He           14.41      13.92   5
 36 Lee, Malek                14 Flash Athletics        14.81      14.06   5
 37 Brunner, Josh             14 Alpha Crush            14.59      14.16   5
 38 Williams, Stanley         13 Jackrabbit Track       14.12      14.18   5
 39 Houston, Eddrick          12 Jackrabbit Track       15.12      14.36   4
 40 Stogner, Bradley          14 Cherokee Jun           13.86      14.41   6
 41 Wade, Caden               13 Jackrabbit Track       13.95      14.41   5
 42 Coleman, Jamir            12 Drive Phase, Inc.      13.20      14.42   6
 43 Simon, Mathew             14 Etowah Youth                      14.49   2
 44 McKelvin, Greyson         13 Charlotte He           14.83      14.78   5
 45 Smiley, Carlos            13 Jackrabbit Track       12.90      14.79   7
 46 Peoples, Dahlan           13 Drive Phase, Inc.                 15.00   3
 47 Thomas, Thenorris         13 Tricity Youth Track               15.05   2
 48 Linear, Brandon           13 The Heat Track Club    15.00      15.09   4
 49 Bogdady, George           13 Cherokee Jun                      15.29   3
 50 Hobson, Javon             12 Cherokee Jun                      15.36   4
 51 Mills, Lamar              12 Next Level TC          12.77      15.73   8
 52 Moore, Mickey             14 West Georgia Jets                 15.82   2
 53 Singleton, Noah           12 Alpha Crush                       16.04   2
 54 Quirk, Paul               13 Walton Track Club                 16.48   3
 55 smith, akeem              13 Spartanburg                       16.79   2


Event 17  Girls 100 Meter Dash 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 12.40  5/12/2018   Tamiia Fuller, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Fuller, Tamiia            14 Jackrabbit Track       12.38      12.40R  4  10
  2 Harden, Miahna            15 Tallahassee            12.56      12.43   4   8
  3 Bryant, Valencia          15 Drive Phase, Inc.      12.85      12.61   4   6
  4 Guyden, Aubrey            14 Mark Trail F           12.43      12.62   4   5
  5 Greene, Jazmyne           15 Lane 4 Track Club      12.68      12.64   4   4
  6 Forbes, Destiny           15 Tallahassee            12.78      12.65   4   3
  7 Egberi, Efemena           14 Jackrabbit Track       13.01      12.84   3   2
  8 Alibey, Janiyah           14 Sapphire TC            13.05      13.11   3   1
  9 McCord, Mariyah           15 Tricity Youth Track               13.14   1
 10 Presley, T'Kye            15 Charlotte He           13.16      13.22   3
 11 Milton, Alexis            16 Kennworth Tr           13.60      13.38   3
 12 Wright, Ni'Asija          14 Elite Speed            13.00      13.50   3
 13 Stephens, Tiara           15 Tricity Youth Track               13.63   1
 14 Mitchell, Sydney          15 Lightning Sp           13.53      13.67   3
 15 Vieira, Chassidy          14 Etowah Youth                      13.67   1
 16 Wright, Monica            14 Charlotte He           13.75      13.85   2
 17 Dyson, Saniya             14 Charlotte He           14.29      14.23   2
 18 Dodson, Destiny           15 Kennworth Tr           14.40      14.37   2
 19 Reed, Alexis              14 Kennworth Tr           14.40      14.65   2
 20 Sims, Genesis             15 Tricity Youth Track               15.16   1
 21 Hamilton, Ja'maya         16 Spartanburg                       15.26   2
 22 Sundaram, Janani          14 Walton Track Club                 15.31   1
 23 Barrett, Vanasya          14 Tricity Youth Track    12.99      15.37   3
 24 Moss, Mikia               15 Jackrabbit Track       14.00      15.73   2
 25 Olagbegi, Sefunmi         16 Jackrabbit Track                  16.59   1


Event 18  Boys 100 Meter Dash 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 11.05  5/9/2015    Tyrese McPhatter, TriCityStrid
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Davis, Joshua             15 Drive Phase, Inc.      11.49      11.50   6  10
  2 White, Derrick            14 Elite Speed            10.90      11.55   6   8
  3 Alexander, Braylon        15 Flash Athletics        11.50      11.60   5   6
  4 Williams, Travis          15 Jackrabbit Track       11.74      11.64   5   5
  5 Bridges, Makel            14 United Speed           11.90      11.66   5   4
  6 Hussey, Nigel             15 Elite Speed            11.00      11.87   6   3
  7 Landry, Kristopher        14 Gwinnett Str           11.62      11.91   5   2
  8 King, Dylan               15 Lightning Sp           11.41      11.97   6   1
  9 Williams, JaRon           15 Charlotte He           11.97      12.01   5
 10 Forbes, Marlon            14 Lightning Sp           12.05      12.07   4
 11 Fairnot, Dario            14 Elite Speed            11.00      12.09   6
 12 Walkes, Malcolm           15 Lightning Sp           12.27      12.14   4
 13 Jackson, Miles            15 The Heat Track Club    12.87      12.22   3
 14 Young, Destin             14 Jackrabbit Track       12.50      12.22   4
 15 Knight, Aidan             14 Jackrabbit Track       11.90      12.23   5
 16 McKelvin, Tycen           16 Charlotte He           12.38      12.26   4
 17 Parker, Christopher       15 Jackrabbit Track       11.22      12.31   6
 18 Patterson, Marlon         15 Jackrabbit Track       12.30      12.44   4
 19 Jones, MaKyle             14 Charlotte He           12.45      12.48   4
 20 Cole, Conn0r              16 Jackrabbit Track       12.00      12.52   4
 21 Fitzgerald, KaDarius      15 Elite Speed            11.00      12.53   6
 22 Tyson, Jalen              15 Jackrabbit Track       12.72      12.67   3
 23 Banahene, Benedict        16 Jackrabbit Track       12.44      12.81   4
 24 Francis, Nathaniel        15 Charlotte He           12.89      12.84   3
 25 Donti, Sai Nishchal       15 Jackrabbit Track                  12.84   2
 26 Rosenbaum, Corey          14 Jackrabbit Track       13.00      12.87   3
 27 Burnette, Jaidon          15 Flash Athletics        12.94      12.96   3
 28 Robinson, De'Andre        15 Gwinnett Str           13.32      12.97   2
 29 Coleman, Jaylin           15 Charlotte He           13.13      13.25   3
 30 Melchor, Roger            14 Charlotte He           13.22      13.61   3
 31 Miller, Cameron           15 Charlotte He           13.67      13.65   2
 32 Garrett, Christian        16 Lightning Sp           14.21      13.84   2


Event 19  Girls 100 Meter Dash 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 12.16  5/14/2016   Erin Nix, Unattached
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lundi, Heather            18 Lightning Sp           12.81      12.77   2  10
  2 Ayinmide, Tokunbo (Tk)    17 Tricity Youth Track               12.84   1   8
  3 Morris, Alexis            18 Tricity Youth Track    12.53      12.85   2   6
  4 Patterson, Zahria         18 Tallahassee                       13.03   1   5
  5 Sharpless, Kelly          16 Charlotte He           13.47      13.38   2   4
  6 Sweat, Tiara              17 Tricity Youth Track               13.49   1   3
  7 Scott, Nia                16 Lightning Sp           13.23      13.51   2   2
  8 Howell, Jaci              17 Tricity Youth Track               13.53   1   1
  9 Hill, Ariel               17 Tricity Youth Track               14.14   1
 10 Williams, Charity         16 Charlotte He           13.93      14.16   2


Event 20  Boys 100 Meter Dash 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 10.84  5/13/2017   Khmari Thompson, Unattached
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McGhee, Wendell           18 West Georgia Jets      11.40      11.50   10
  2 Laronde, Tsunami          16 Lane 4 Track Club      11.88      11.85    8
  3 Cook, Dorian              16 Jackrabbit Track       11.66      12.11    6
  4 Seay, Omar                17 Jackrabbit Track       12.00      12.16    5
  5 McDaniel, Patrick         18 Jackrabbit Track       12.28      12.38    4
  6 Blocker, Tyrik            17 Kennworth Tr           12.80      12.49    3


Event 169  Girls 400 Meter Dash 6 and under
================================================================================
 Meet Record: R 1:28.19  5/13/2017   Zhoe Holt, Charlotte He
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Highsmith, Autumn          6 Five Star Ge                    1:36.28   10
  2 Pope, Trinity              6 Cobb Pal                        1:39.55    8
  3 Brandt, Abigail            6 Etowah Youth                    1:39.99    6
  4 Webb, Rian                 6 Cherokee Jun                    1:46.27    5
  5 Parker, Rayonna            6 Cobb Pal                        1:46.79    4
  6 Baker, Hannah              5 Jackrabbit Track                1:52.38    3
  7 Alexander, Davaeh          5 Tricity Youth Track             2:16.77    2


Event 170  Boys 400 Meter Dash 6 and under
================================================================================
 Meet Record: R 1:22.44  5/13/2017   King Hinton, West Georgia
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Reid, Kyndall              6 West Georgia Jets               1:28.50   1  10
  2 Yengi, Loro                6 Sapphire TC                     1:32.62   2   8
  3 Sabat, Jay                 5 Etowah Youth                    1:33.84   2   6
  4 Rodgers, Noah              5 Cobb Pal                        1:40.00   1   5
  5 Glasper, Bryson            6 Unattached                      1:43.37   2   4
  6 Coleman, Braylin           6 Charlotte He                    1:45.89   1   3
  7 Tyler, Jaylen              5 Sapphire TC                     1:48.19   1   2
  8 silver, darien             6 Unattached                      1:55.63   1   1
  9 Glasper, Mekhi               Unattached                      1:57.43   2
 10 Washington, Jelani         6 Charlotte He                    2:02.38   1
 11 Washington, Julius         5 Charlotte He                    2:08.35   2
 12 O'Leary, Callan            5 Cherokee Jun                    2:08.63   2
 13 Martin, Joshua             6 Spartanburg                     2:11.35   1
 14 Coleman, Noalin            3 Charlotte He                    2:17.00   2
 15 Nash, Rajohn               5 Spartanburg                     2:33.11   1


Event 45  Girls 400 Meter Dash 7-8 Division
================================================================================
 Meet Record: R 1:12.63  5/12/2018   Bella-Marie Black, Charlotte He
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Black, Bella-Marie         8 Charlotte He         1:13.27    1:12.63R  5  10
  2 Bell, Jakaria              8 Georgia Thor         1:16.00    1:16.42   5   8
  3 Heard, Ariah               7 Charlotte He         1:21.23    1:18.88   5   6
  4 Coggins, Kamari            7 Sapphire TC          1:21.50    1:20.81   5   5
  5 McGinty, Sincere           8 West Georgia Jets    1:25.10    1:22.78   5   4
  6 Trout, Leah                8 Walton Track Club               1:23.21   4   3
  7 Holt, Zhoe                 6 Charlotte He         1:27.22    1:23.53   4   2
  8 Costen, Sydney             8 Drive Phase, Inc.               1:23.70   2   1
  9 Ford, Chloe                8 North DeKalb                    1:25.31   1
 10 Strickland, Emmerson       7 Drive Phase, Inc.    1:21.00    1:27.01   5
 11 Ford, Carrington           8 North DeKalb                    1:27.04   3
 12 Petitjean, Amanda          7 Jackrabbit Track                1:29.02   3
 13 Dillard, Avery             7 Lightning Sp         1:27.00    1:29.85   4
 14 Jackson, Nevaeh            7 Titans Track Club    1:28.56    1:29.92   4
 15 Ferguson, Sidney           7 Greenville Jets                 1:30.47   2
 16 Doggett, Melanie           7 Drive Phase, Inc.    1:25.00    1:31.10   5
 17 Richardson, Makenzie       8 Jackrabbit Track     1:22.00    1:31.47   5
 18 Brumfield, Noel            7 Charlotte He         1:31.52    1:32.24   4
 19 Horn, Genevieve            7 Etowah Youth                    1:34.48   1
 20 Troesken, Samantha         8 Etowah Youth                    1:37.98   2
 21 Hunter, Jamya              7 Charlotte He         1:34.21    1:38.65   4
 22 Arnold, Lea                8 Elite Speed          1:33.00    1:39.87   4
 23 Bilbo, Callie              6 Etowah Youth                    1:40.34   3
 24 Striggles, Ramsay          8 Alpha Crush                     1:40.51   2
 25 Shaw-Armstrong, Genesis    7 Tallahassee                     1:45.64   3
 26 Shipp, Brittany            7 West Georgia Jets               1:48.46   1
 27 Reiss, Abby                8 Jackrabbit Track                1:49.76   3
 28 Molley, Caroline           7 Etowah Youth                    1:51.53   2
 29 Brown, Natalie             6 Charlotte He         1:52.81    1:58.45   4
 30 Lawley, Ava                7 Etowah Youth                    1:58.87   2


Event 46  Boys 400 Meter Dash 7-8 Division
================================================================================
 Meet Record: R 1:07.81  5/12/2018   Jaxson Patterson, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Patterson, Jaxson          8 Jackrabbit Track     1:10.00    1:07.81R  9  10
  2 Bent, Dmani                7 Georgia Thor         1:11.78    1:13.31   9   8
  3 Ross, Silas                8 Next Level TC        1:20.00    1:13.68   8   6
  4 Love, Marcus               8 Charlotte He         1:16.66    1:16.45   8   5
  5 Kutob, Stylianos           8 Drive Phase, Inc.    1:11.85    1:16.49   9   4
  6 Morris II, Dashaun         7 Drive Phase, Inc.    1:18.00    1:16.59   8   3
  7 Whitty, Jagger             8 Unattached           1:17.00    1:17.18   8   2
  8 Ward, Alijah               7 Elite Speed          1:10.00    1:17.78   9   1
  9 Hadley, Dallas             7 Jackrabbit Track     1:20.00    1:18.38   7
 10 Starr, Mason               8 Cherokee Jun         1:23.00    1:19.87   7
 11 Witten, Mohamed            7 Jackrabbit Track     1:17.00    1:21.30   8
 12 Farrish, Da'Ryi            8 West Georgia Jets    1:16.00    1:21.32   9
 13 Timmons, Tashawn           7 Next Level TC        1:25.00    1:22.03   7
 14 Jacobs, Quinn              8 Jackrabbit Track     1:16.00    1:22.63   9
 15 Jones, Kamden              8 Greenville Jets                 1:22.70   5
 16 Polk, Korben               7 Cherokee Jun         1:23.51    1:23.54   7
 17 Palmore, Randarian         7 Elite Speed          1:15.00    1:23.55   9
 18 Pope, Tayten               8 Cobb Pal             1:25.00    1:24.34   6
 19 Sulton, Joshua             7 Titans Track Club               1:25.34   1
 20 Tyler, Dominic             7 Sapphire TC          1:24.00    1:26.34   7
 21 Rodgers, Dalano            7 Cobb Pal             1:18.00    1:26.48   8
 22 Welsh, Liam                7 Walton Track Club               1:26.51   3
 23 Ray, Caiden                7 Lightning Sp                    1:26.83   4
 24 Searles, Noah              8 Walton Track Club               1:27.54   4
 25 McFarlane, Nigel           7 Drive Phase, Inc.               1:27.55   2
 26 Green, Carlos              8 Elite Speed          1:25.00    1:27.74   7
 27 Talton Jr, Craig           8 Tallahassee                     1:28.28   3
 28 Cherry, Aiden              7 Charlotte He         1:27.43    1:28.81   6
 29 Williams, Levi             7 Walton Track Club               1:29.94   4
 30 Mcgill, Chase              6 Charlotte He         1:31.73    1:31.36   6
 31 Cockern, Carter            8 Lightning Sp         1:19.79    1:31.68   8
 32 Coleman, Gabriel           6 Walton Track Club               1:32.14   1
 33 Joseph, Aaron              7 Alpha Crush          1:40.37    1:32.47   6
 34 Harrison, Nicholas         7 Jackrabbit Track                1:33.26   5
 35 Johnson, Keegan            7 Etowah Youth                    1:33.91   2
 36 Wells, Jordan              7 Walton Track Club               1:33.96   4
 37 Johnson, KingRamonice      8 Drive Phase, Inc.               1:34.34   3
 38 Gober, Santiago            6 Gwinnett Str         1:15.00    1:34.83   9
 39 Bowden, Asher              7 Cherokee Jun                    1:34.90   5
 40 Sheppard, Shahe            7 West Georgia Jets    1:30.00    1:35.45   6
 41 Alibey, Jaxson             7 Sapphire TC          1:34.00    1:36.10   6
 42 Stone, Josiah              6 Gwinnett Str                    1:38.35   1
 43 Wade, Jaxon                6 Jackrabbit Track     1:25.00    1:38.93   7
 44 Mitchell, Charles          7 Unattached                      1:42.86   1
 45 Henderson, Tyler           8 Elite Speed          1:20.00    1:43.07   7
 46 Duffell, William           7 Charlotte He         1:43.64    1:44.02   6
 47 Lalanne, Jonathan          6 Tallahassee                     1:44.15   4
 48 Molley, Collin             7 Etowah Youth                    1:47.58   5
 49 Brumfield, Brelon          7 Charlotte He         1:37.01    1:53.50   6
 50 Cords, Collin              8 Cherokee Jun                    1:56.65   2
 51 Chupp, Benjamin            8 Cherokee Jun                    1:57.98   2
 52 Carroll, Logan             6 Elite Speed          1:55.00    1:58.26   5
 53 Rosser, Grant              7 Etowah Youth                    1:59.77   2
 54 Braziel, DJ                8 Sapphire TC                     2:00.24   3
 55 Poole, Landon              7 Cherokee Jun                    2:00.26   3
 56 Freeman, Owen              6 Cherokee Jun                    2:02.46   5


Event 47  Girls 400 Meter Dash 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R 1:04.58  5/9/2015    Sydney Harris, JackRabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ricks, Madison            10 Drive Phase, Inc.    1:04.25    1:06.11   7  10
  2 Brister, Maddison          9 Lane 4 Track Club    1:05.87    1:07.26   7   8
  3 Marshall, Sarah            8 Flash Athletics      1:06.89    1:09.82   7   6
  4 Simmons, Shaniyah          9 Drive Phase, Inc.    1:10.00    1:10.17   6   5
  5 Kutob, Raegan              9 Drive Phase, Inc.    1:09.00    1:10.83   7   4
  6 McDaniel, Sanaya          10 Jackrabbit Track     1:09.00    1:12.61   7   3
  7 Poythress, Madison         9 Drive Phase, Inc.    1:09.23    1:12.65   7   2
  8 Robinson, Saniyah         10 Charlotte He         1:14.87    1:13.57   5   1
  9 Carter, Londyn             9 Sapphire TC          1:13.00    1:13.65   6
 10 Jones, Skyler             10 Greenville Jets      1:12.00    1:13.66   6
 11 Means, Morgan              8 Elite Speed          1:13.00    1:13.68   6
 12 Dennis, Simone             9 Alpha Crush          1:15.05    1:14.46   4
 13 Forward, Zykirah           8 Greenville Jets      1:18.00    1:15.70   4
 14 Roberts, Tanea            10 Jackrabbit Track     1:13.00    1:16.23   6
 15 Conwell, Quinn            10 Jackrabbit Track     1:09.00    1:16.35   7
 16 Grant, Tyler              10 Sapphire TC          1:14.00    1:16.52   6
 17 Rosenau, Azariyah         10 Sapphire TC          1:15.00    1:16.86   5
 18 Washington, Ajuliah       10 Charlotte He         1:16.61    1:17.65   4
 19 Johnson, Chloe            10 Charlotte He         1:15.75    1:17.91   4
 20 Wimberly, Zya             10 Drive Phase, Inc.    1:18.00    1:19.14   4
 21 Stots, Nia                10 Sapphire TC          1:15.00    1:19.50   5
 22 Mathews, Nayla            10 Jackrabbit Track     1:15.00    1:19.62   5
 23 Crowder, Jaiya             8 Charlotte He         1:22.84    1:19.65   3
 24 Means, Makenzy             8 Elite Speed          1:13.00    1:21.32   6
 25 Stanton, Sana              9 Elite Speed          1:14.00    1:21.46   5
 26 Drake, Nya                 9 Tallahassee                     1:22.74   2
 27 Reynolds, Samaiya         10 Sapphire TC          1:23.00    1:23.26   3
 28 Richardson, Moriah         9 Elite Speed          1:35.00    1:23.56   2
 29 Walton, Jayla              8 Georgia Thor         1:15.00    1:23.61   5
 30 Holt, Zaria                9 Charlotte He         1:27.11    1:23.84   3
 31 Gidney, Ma-Kaela          10 Charlotte He         1:27.19    1:24.06   3
 32 Driskell, Emma             9 Etowah Youth                    1:24.77   1
 33 Conwell, Alexandria        8 Jackrabbit Track     1:10.00    1:26.35   7
 34 Thomas, Sha'Liyah          9 DC Elite             1:32.26    1:27.05   2
 35 Moe, Talyah               10 Gwinnett Str                    1:27.11   1
 36 Witten, Layyan             9 Jackrabbit Track     1:19.00    1:27.84   4
 37 Joseph, Aniysa            10 Alpha Crush          1:31.51    1:28.96   3
 38 Avery, Laila              10 Jackrabbit Track     1:15.00    1:29.70   5
 39 Phillips, Miliani          9 Charlotte He         1:31.62    1:29.80   2
 40 Wrght, Khamani            10 Elite Speed          1:25.00    1:30.16   3
 41 Stewart, Aoife            10 Cherokee Jun                    1:31.88   1
 42 Brown, Mariyah             8 Tricity Youth Track             1:32.00   2
 43 Washington, Tarriah        8 Charlotte He         1:33.19    1:33.84   2
 44 Koagel, Sophia             9 Alpha Crush                     1:34.85   1
 45 Hall, Reese                9 Etowah Youth                    1:39.39   1
 46 Moon, Morgan              10 Cherokee Jun                    1:39.87   1
 47 Banda, Naomi               9 Greenville Jets                 1:41.89   2
 48 Lawler, Serenity          10 Jackrabbit Track     1:17.00    1:45.11   4


Event 48  Boys 400 Meter Dash 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R 1:02.04  5/13/2017   Ethan Ervin, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McShan, Mckinley           9 Lightning Sp         1:03.61    1:05.05   8  10
  2 Scott, Amari               9 Mark Trail F         1:06.00    1:07.75   8   8
  3 Christie, Jordan           9 Mark Trail F         1:08.00    1:08.99   8   6
  4 Griffin, Travon           10 Charlotte He         1:10.16    1:09.06   7   5
  5 Wiggins, Aidyn             9 Titans Track Club    1:03.32    1:10.35   8   4
  6 Bishop, De'Quan           10 Gwinnett Str         1:15.66    1:10.87   6   3
  7 Taylor, Ashton            10 Elite Speed          1:05.00    1:11.89   8   2
  8 Johnson, Micah             9 Cobb Pal             1:12.00    1:12.32   7   1
  9 Costen, Derrion            9 Drive Phase, Inc.    1:14.00    1:12.47   6
 10 Davidson III, Victor       8 Next Level TC        1:14.00    1:13.94   6
 11 Flood, Colby               9 Greenville Jets      1:10.00    1:14.55   7
 12 Walker, Nasir             10 Charlotte He         1:12.64    1:14.63   7
 13 Butler, matthew            9 Lightning Sp                    1:14.81   1
 14 Peters, Kaybren           10 Drive Phase, Inc.               1:14.98   4
 15 Lobdell, Kingston          9 Elite Speed          1:12.00    1:15.05   7
 16 Iruku, Wanjohi            10 Etowah Youth                    1:15.08   1
 17 Borden, Aiden             10 Jackrabbit Track     1:14.00    1:15.48   6
 18 Bell, Thaddeus             9 Charlotte He         1:17.67    1:15.57   5
 19 Tyler, Cedric              8 Sapphire TC          1:15.00    1:15.58   6
 20 Geday, Gabriel             9 Kennworth Tr                    1:16.65   3
 21 Novak, Liam               10 Greenville Jets      1:12.00    1:16.66   7
 22 Kellings, Dylan            9 Drive Phase, Inc.               1:17.54   2
 23 Ellison, Aiden             9 Charlotte He         1:20.10    1:18.45   5
 24 Edwards, Christian         8 Jackrabbit Track     1:19.00    1:18.52   5
 25 Dudley, Leon               8 Jackrabbit Track     1:12.00    1:18.95   7
 26 Brown, Jacoby              9 Lane 4 Track Club               1:19.25   4
 27 Wetherington, Brennan     10 Cherokee Jun                    1:20.17   2
 28 Bowe, Chase                9 Elite Speed          1:15.00    1:20.75   6
 29 Caesar, Kingston           8 Etowah Youth                    1:20.89   4
 30 Greenlee, Soloman          9 Drive Phase, Inc.               1:21.70   3
 31 Conelly, Ian               9 Charlotte He         1:23.22    1:23.08   4
 32 Emmett, Luke               9 Cherokee Jun                    1:23.69   4
 33 Gregg, Tavaris             8 Jackrabbit Track     1:18.00    1:24.49   5
 34 Garcia, Mariano            8 Charlotte He         1:21.80    1:25.14   4
 35 Gardner, Noah              9 Drive Phase, Inc.    1:15.00    1:25.24   6
 36 Ellerson, Amare            9 United Speed         1:08.00    1:25.63   8
 37 Rodriguez, Anthony         9 Greenville Jets                 1:26.34   3
 38 Bradley, Myles             9 Unattached           1:20.00    1:26.71   5
 39 Burnette, Kaine            9 Flash Athletics                 1:27.70   2
 40 Franklin, Josiah           9 United Speed         1:08.00    1:29.64   8
 41 Ferguson, Walker           9 Greenville Jets                 1:32.41   2
 42 Highsmith, Ji’koi        9 Five Star Ge                    1:33.42   2
 43 Odenigbo, Amani            9 Etowah Youth                    1:37.80   2
 44 Barnes, Owen               9 Walton Track Club               1:39.65   3
 45 Smith, Parker             10 Kennworth Tr                    1:41.72   1


Event 49  Girls 400 Meter Dash 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 1:00.10  5/13/2017   Isis Grant, Drive Phase,
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Love, Maya                11 Charlotte He         1:00.69    1:00.40  10  10
  2 Coleman, Marranda         11 DC Elite             1:01.05    1:00.89  10   8
  3 Jones, Janai              11 Jackrabbit Track     1:00.00    1:00.91  10   6
  4 Bray, Jordon              12 Unattached             59.00    1:02.17  10   5
  5 Kutob, Nicole             12 Drive Phase, Inc.    1:01.70    1:03.28  10   4
  6 Burrell, Autumn           12 Greenville Jets        59.60    1:04.25  10   3
  7 Dillard, Amaiya           11 Lightning Sp         1:06.99    1:06.50   9   2
  8 Olive, Bobbi              12 Drive Phase, Inc.    1:06.00    1:06.76   9   1
  9 Adams-Walker, Kennedy     11 Sapphire TC          1:06.00    1:08.43   9
 10 Daly, Cristal             11 Drive Phase, Inc.    1:03.00    1:09.35  10
 11 Cherry, Aubrey            11 Charlotte He         1:11.04    1:09.45   7
 12 Gullatte, Taylor          11 Drive Phase, Inc.    1:07.00    1:09.50   9
 13 Woodruff, Jaila           11 Charlotte He         1:08.95    1:09.85   8
 14 McArter, Isabella         12 Jackrabbit Track     1:06.00    1:10.33   9
 15 Ryans, Mila               11 Lane 4 Track Club    1:10.23    1:10.34   8
 16 Curtis, Kamoree           10 Jackrabbit Track     1:13.00    1:10.71   7
 17 Hightower, Zykierra       10 DC Elite             1:05.55    1:10.94  10
 18 Epps, Taniya              11 Charlotte He         1:14.87    1:11.66   6
 19 Cosby, Zion               11 Tricity Youth Track  1:10.00    1:11.68   8
 20 Littlejohn, Mackenzie     11 Titans Track Club    1:09.00    1:11.76   8
 21 Adewusi, Adefolake        11 Drive Phase, Inc.               1:12.18   1
 22 Maronie, Lyris            12 Greenville Jets                 1:12.22   2
 23 Bates, Grace              12 The Heat Track Club  1:10.36    1:12.25   7
 24 Wade, Cameron             11 Jackrabbit Track     1:09.00    1:12.42   8
 25 Butler, Tre'Sure          10 Tallahassee                     1:12.63   3
 26 Salaam, Alyssa            11 Unattached           1:12.00    1:12.92   7
 27 Thomas, Arianna           11 Jackrabbit Track     1:12.00    1:12.98   7
 28 Mcbride, Mya              10 Lightning Sp                    1:14.01   1
 29 Schlaupitz, Brynn         11 Alpha Crush          1:16.27    1:14.45   5
 30 Davis, Angie              12 Cherokee Jun         1:15.50    1:14.72   6
 31 Shipp, Brooke             10 West Georgia Jets               1:15.28   1
 32 Nelson, Alexia            11 Greenville Jets      1:12.00    1:15.60   7
 33 Crane, Gabrielle          11 The Heat Track Club  1:14.50    1:15.70   6
 34 Crowe, Kadyn              11 TeamFusionRunning    1:13.00    1:15.74   7
 35 Valdez, Pamela            12 Etowah Youth                    1:16.40   4
 36 Brown, Naya               11 Sapphire TC          1:13.00    1:16.53   7
 37 Bradley, Nance-Marie      11 Unattached           1:16.00    1:16.74   5
 38 Walker, Zahara            10 West Georgia Jets               1:17.82   3
 39 Briolat, Jaida            12 Lane 4 Track Club               1:18.06   3
 40 Kelly, Lauren             11 Greenville Jets                 1:18.76   3
 41 Savage, Lilly             10 Alpha Crush          1:15.78    1:19.22   5
 42 Haten, Nya                12 The Heat Track Club  1:18.74    1:19.48   5
 43 Nelson, Ca'leia           11 Jackrabbit Track                1:19.54   2
 44 Mansel, Savanna           11 Greenville Jets      1:18.00    1:20.29   5
 45 Drake, Mariah             10 Tallahassee          1:18.00    1:22.21   5
 46 Rainey, I'Yhara           10 Jackrabbit Track     1:20.00    1:22.72   5
 47 Hamilton, Kamira          11 Spartanburg                     1:22.81   4
 48 Webb, Aiya                11 Jackrabbit Track     1:15.00    1:23.47   6
 49 Lockhart, Reagan          12 Cherokee Jun                    1:24.00   3
 50 Moseley, Savannah-Jameso  11 Charlotte He         1:24.60    1:24.05   5
 51 Lawley, Abigail           10 Etowah Youth                    1:26.17   2
 52 Tisdale, Koryn            11 Flash Athletics      1:36.30    1:26.80   4
 53 Williams, Kelis           11 Tallahassee                     1:32.25   2
 54 Williams, Alexis          11 Tallahassee                     1:32.40   4
 55 Holiday, Kalecia          11 Elite Speed          1:15.00    1:32.54   6
 56 Emmett, Molly             11 Cherokee Jun                    1:33.77   4
 57 Smith, Megan              10 United Speed                    1:41.01   1
 58 Filer, Lillian            11 Kennworth Tr         1:42.80    1:43.71   4
 59 Blair, Mireya             10 Spartanburg                     1:56.48   1


Event 50  Boys 400 Meter Dash 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 58.47  5/9/2015    Gabriel Ervin, JackRabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gaffney, Chad             12 Jackrabbit Track       59.24      58.93  11  10
  2 Warner, Justin            11 Drive Phase, Inc.      59.91      59.09  11   8
  3 Ervin, Ethan              11 Jackrabbit Track     1:01.00      59.90  10   6
  4 Black, Benjamin           12 Charlotte He         1:01.05    1:01.04  10   5
  5 Grant, Altaveon           11 Unattached             58.54    1:02.00  11   4
  6 Mays, Julian              11 Drive Phase, Inc.    1:03.00    1:02.70  10   3
  7 Jackson, JayShawn         11 Gwinnett Str         1:07.50    1:03.16   8   2
  8 Adewusi, Ademola          12 Drive Phase, Inc.      59.40    1:03.55  11   1
  9 McDowell, Jayvian         12 Cobb Pal             1:03.00    1:04.08  10
 10 Ripperdan, Zachary        12 Drive Phase, Inc.    1:05.00    1:04.44   9
 11 Swinson, Yahoshua         11 Spartanburg          1:03.06    1:04.55   9
 12 Little, Justin            11 Charlotte He         1:05.74    1:04.85   8
 13 Gaddy, Aiden              11 Next Level TC        1:06.00    1:05.69   8
 14 Ocran, Wylden             12 Jackrabbit Track     1:09.00    1:06.15   7
 15 Green, Bryce              10 Jackrabbit Track     1:05.00    1:06.44   9
 16 McIntyre, Josiah          12 Jackrabbit Track     1:06.33    1:06.48   8
 17 Blake, Undraye            12 Drive Phase, Inc.               1:06.59   1
 18 James, Joshua             10 North DeKalb         1:04.00    1:06.73   9
 19 Terrell, Ian              10 Drive Phase, Inc.               1:07.74   3
 20 Davis, Christian          11 Drive Phase, Inc.    1:10.00    1:08.15   6
 21 Williams, Devin           11 Jackrabbit Track     1:00.00    1:08.21  10
 22 Mathis, Zion              11 Charlotte He         1:12.03    1:09.41   6
 23 Wright, Isaiah            11 Tallahassee                     1:09.49   3
 24 Greenlee, Jayden          11 Next Level TC        1:08.00    1:09.50   7
 25 Dixon, Christian          11 Charlotte He         1:08.31    1:09.64   7
 26 Walker, Bryce             11 Lane 4 Track Club               1:09.82   4
 27 Washington, Jarius        11 Cherokee Jun         1:15.47    1:10.23   5
 28 Olagbegi, Molade          11 Jackrabbit Track     1:10.00    1:11.00   6
 29 Williams Jr., Farrnell    11 Elite Speed          1:00.00    1:11.14  10
 30 Bell, Cameron             11 Jackrabbit Track     1:11.00    1:11.23   6
 31 Wells, Carter             12 Walton Track Club               1:12.16   4
 32 Peter, Xavier             11 Tallahassee                     1:12.36   2
 33 James, Jaden              11 Greenville Jets                 1:12.39   2
 34 Harmon, Noah              10 Drive Phase, Inc.    1:18.00    1:12.66   5
 35 Coleman, Kylin            11 Charlotte He         1:10.52    1:12.73   6
 36 Jones, Darius             10 Charlotte He         1:15.69    1:12.90   5
 37 Neal, Kaleb               12 Jackrabbit Track     1:11.00    1:12.96   6
 38 Parker, Herschel          12 Drive Phase, Inc.    1:05.00    1:13.13   9
 39 Smith, Chance             11 Jackrabbit Track     1:14.00    1:13.92   5
 40 Haywood, Ethan            11 Jackrabbit Track     1:10.00    1:14.59   7
 41 Smiles, Jaden             12 Alpha Crush          1:12.45    1:14.82   5
 42 Gober, Cali               12 Gwinnett Str         1:18.59    1:16.06   4
 43 Braimah, Zion             10 Elite Speed          1:00.00    1:16.64  11
 44 Daniels, Aaron            12 Etowah Youth                    1:16.91   4
 45 Timmons, Jalial           11 Next Level TC        1:10.00    1:17.44   7
 46 Bookman, Nicholas         11 Jackrabbit Track     1:07.00    1:17.50   8
 47 Way, Cordelle             10 Gwinnett Str         1:10.00    1:18.20   6
 48 Murphy, Mekhi             11 Spartanburg                     1:18.31   3
 49 Brunson, Krishtian        10 Jackrabbit Track     1:15.00    1:18.39   5
 50 Brown II, Andre           11 Charlotte He         1:23.64    1:19.61   4
 51 Sanguinetti, Ryan         12 Jackrabbit Track     1:19.00    1:20.33   4
 52 Bullard, Christopher      12 Charlotte He         1:16.23    1:21.20   5
 53 Daumeyer, Joe             11 Alpha Crush          1:20.37    1:24.44   4
 54 Lalanne, Jeremiah         10 Tallahassee          1:10.00    1:24.96   7
 55 Dukes, Yanous             11 Elite Speed          1:10.00    1:25.55   7
 56 Martin, Christian         11 Jackrabbit Track                1:26.74   1
 57 Miller, Nicholas          12 Etowah Youth                    1:30.04   1
 58 Marous, Theodore          12 Walton Track Club               1:34.49   2
 59 Warren, John              10 Flash Athletics                 1:35.46   2
 60 Warren, Jeffrey           10 Flash Athletics                 1:37.78   3
 61 Lucas, Ca'Von             11 Jackrabbit Track     1:08.00    1:38.32   8


Event 51  Girls 400 Meter Dash 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 58.55  5/9/2015    Ryan Jackson, Titans Track
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lucas, Olicia             13 Charlotte He           59.78      59.34  10  10
  2 Grissom, Gabriella        14 Drive Phase, Inc.      59.80    1:00.28  10   8
  3 Teasley, Victoria         13 Charlotte He         1:02.15    1:00.36   9   6
  4 Wayne, Samiya             13 Jackrabbit Track       58.00    1:00.41  10   5
  5 Brown, Morgan             12 Sapphire TC          1:00.00    1:00.66  10   4
  6 Cosby, Olivia             13 Tricity Youth Track    59.00    1:01.12  10   3
  7 Spearman, Falon           14 Charlotte He         1:02.46    1:01.54   9   2
  8 Spencer, D'Metrionna      13 DC Elite             1:02.00    1:01.78   9   1
  9 Campbell, Madison         13 Lightning Sp         1:00.17    1:02.47  10
 10 Woodruff, Aniya           14 Charlotte He         1:03.50    1:02.61   9
 11 Golden, Jada              13 Next Level TC        1:04.50    1:03.92   8
 12 Barnes, A'Seanti          14 Jackrabbit Track     1:04.00    1:04.00   9
 13 Harmon, Nia               13 Drive Phase, Inc.    1:05.00    1:04.09   8
 14 Miller, Virginia          13 Walton Track Club               1:04.55   3
 15 Dandridge, Gabrielle      13 Jackrabbit Track     1:08.00    1:04.96   7
 16 Lobdell, Rylie            13 Elite Speed          1:00.00    1:05.43  10
 17 Minga-Perry, Madison      14 Next Level TC        1:02.00    1:06.41   9
 18 Daniel, Janiya            14 Sapphire TC          1:06.00    1:06.53   8
 19 Morgan, Kayla             14 Gwinnett Str         1:11.00    1:07.10   6
 20 Henry, Sarah              12 Jackrabbit Track     1:03.00    1:07.40   9
 21 Harris, Monica            12 Jackrabbit Track                1:07.57   2
 22 Wilkerson, Janiya         13 Drive Phase, Inc.    1:05.00    1:07.75   8
 23 Cadet, Fabiana            13 Flash Athletics      1:07.60    1:08.01   7
 24 Johnson, Victoria         13 Elite Speed                     1:08.18   1
 25 Myers, Kennedy            12 Lane 4 Track Club    1:10.69    1:08.25   6
 26 Brown, Charlee            13 Charlotte He         1:08.93    1:08.47   7
 27 Primus, Bella             13 Flash Athletics                 1:09.05   2
 28 Harris, Kelani            14 Gwinnett Str                    1:09.10   4
 29 Kendrick, Lamaesia        13 West Georgia Jets    1:06.00    1:09.16   8
 30 Patterson, Aniya          12 Greenville Jets      1:07.00    1:09.27   8
 31 Taylor, Kira              13 Kennworth Tr         1:09.00    1:09.38   7
 32 James, Saleya             14 Greenville Jets                 1:09.90   4
 33 Payden, Alana             13 Spartanburg          1:16.87    1:11.36   5
 34 Edwards, Taylor           14 Sapphire TC          1:08.00    1:11.74   7  1:11.739
 35 Williams, Lilla           14 Sapphire TC          1:11.00    1:11.74   6  1:11.740
 36 Coleman, Hannah           14 Walton Track Club               1:12.18   3
 37 Palmer, Matilyn           12 Jackrabbit Track     1:10.00    1:12.53   7
 38 Thompson, Willow          13 Etowah Youth                    1:12.75   1
 39 Gima, Kaci                14 Gwinnett Str                    1:12.96   3
 40 Moore, Brighton           13 The Heat Track Club  1:14.00    1:13.56   5
 41 Suders, Gabriella         13 Etowah Youth                    1:13.73   3
 42 Scott, Trinity            13 Jackrabbit Track     1:10.00    1:13.85   6
 43 Tyler, Emma               13 Cherokee Jun                    1:14.08   4
 44 Moore, Mykayla            14 West Georgia Jets    1:15.00    1:14.78   5
 45 Sharif, Navaeh            13 Charlotte He         1:15.60    1:15.42   5
 46 Folks, Briana             13 Lightning Sp         1:06.00    1:15.44   8
 47 Gholston, Lindsay         13 Lightning Sp         1:11.62    1:15.50   6
 48 Bradley, Yasmine          12 Tallahassee                     1:16.08   4  1:16.079
 49 Ward, Asia                14 Charlotte He         1:16.26    1:16.08   5  1:16.080
 50 Daumeyer, Evie            13 Alpha Crush          1:16.17    1:16.59   5
 51 Grant, Taya               12 Sapphire TC                     1:16.77   2
 52 Calmer, Kennedy           14 Walton Track Club               1:19.21   4
 53 Newman, Chloe             13 Lightning Sp         1:12.03    1:19.85   6
 54 Gooding, India            14 Flash Athletics      1:20.00    1:19.88   4
 55 Gantt, Katherine          13 Etowah Youth                    1:23.42   3
 56 Carroll, Chelse'          12 Elite Speed          1:15.00    1:25.11   5
 57 Brown, Auraeya            14 Greenville Jets                 1:27.34   3
 58 Ford, Ryann               12 Kennworth Tr         1:24.10    1:28.38   4


Event 52  Boys 400 Meter Dash 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 53.81  5/14/2016   Michael Magee, Cobb Pal
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Young, Eric               14 Unattached             54.55      54.49   9  10
  2 Warner, Jaden             13 Drive Phase, Inc.      55.00      54.50   9   8
  3 Atkinson, Blaise          14 Charlotte He           55.91      55.96   9   6
  4 Peal, Christopher         13 Charlotte He           56.45      56.08   9   5
  5 Mcgill, Antonio           13 Charlotte He           59.55      57.56   8   4
  6 Robinson, Joel            14 Flash Athletics        56.80      57.57   9   3
  7 Smith, Isaiah             13 Drive Phase, Inc.      59.80      58.48   8   2
  8 Quarles, DeCario          14 Gwinnett Str           58.09      58.70   8   1    58.691
  9 Marsh, Jaylen             12 Cobb Pal               56.50      58.82   9
 10 Taylor, Xzaviah           13 Elite Speed            56.00      59.21   9
 11 Costen, London            12 Drive Phase, Inc.      58.70      59.66   8
 12 Lancslin, Jelani          13 Elite Speed            58.00    1:00.11   8  1:00.109
 13 Taylor, Isaiah            13 Elite Speed            58.00    1:00.13   8
 14 Jackson, Malek            13 Tallahassee            57.00    1:00.35   8  1:00.347
 15 Waiters, Tyon             13 Lane 4 Track Club      59.79    1:00.89   8
 16 Coleman, Jace             12 Lightning Sp         1:01.00    1:01.11   7  1:00.109
 17 Hodge, Nikyan             13 Charlotte He         1:03.07    1:01.27   6
 18 Decree, Tyree             14 Drive Phase, Inc.               1:01.81   3
 19 Harrell, Maxie            13 Gwinnett Str                    1:01.83   2
 20 Dupree, Johnathan         14 Gwinnett Str                    1:02.21   2
 21 Clay, Patrick             14 Elite Speed          1:00.00    1:02.42   7
 22 Brown, Blaine             13 NextLevel            1:01.00    1:02.87   7  58.697
 23 Smiley, Carlos            13 Jackrabbit Track     1:04.00    1:03.00   6
 24 Humphrey, William         13 Charlotte He         1:03.88    1:03.16   6
 25 Henderson, Collin         12 Elite Speed          1:00.00    1:03.54   7  1:00.341
 26 Freeman, Ryan             12 Tricity Youth Track  1:02.00    1:03.70   6
 27 Alibey, Jeremiah          13 Sapphire TC                     1:03.84   1
 28 Greenwood, Justin         12 Tallahassee                     1:04.56   2
 29 Frizzell, Carson          13 Alpha Crush          1:04.74    1:05.30   6
 30 Kendrick, Tyler           14 Cherokee Jun         1:05.61    1:05.75   5
 31 Busby, Aiden              14 Etowah Youth                    1:05.88   4
 32 Lee, Malek                14 Flash Athletics      1:10.18    1:05.91   5
 33 Stone Jr., Joseph         12 Gwinnett Str         1:17.00    1:06.14   4
 34 Wilson, Kindyn            13 Greenville Jets                 1:06.97   4
 35 Mitchell, Kevin           13 The Heat Track Club  1:06.60    1:07.23   5
 36 Sykes, Hasaan             12 Sapphire TC                     1:09.26   1
 37 Coleman, Jamir            12 Drive Phase, Inc.    1:05.00    1:09.36   6
 38 Senwosret-Ward, Sera      14 Charlotte He         1:10.43    1:09.57   4
 39 Solvason, Connor          12 Charlotte He         1:10.35    1:09.73   4
 40 Caldwell, KeShod          13 Charlotte He         1:12.36    1:10.91   4
 41 Sulton, Timothy           13 Titans Track Club               1:10.98   3
 42 McKelvin, Greyson         13 Charlotte He         1:14.25    1:11.19   4
 43 Wright, William           13 Walton Track Club               1:12.95   3
 44 Williams, Stanley         13 Jackrabbit Track     1:06.00    1:13.04   5
 45 Shakespeare, Caleb        13 Elite Speed            55.50    1:13.57   9
 46 Bogdady, George           13 Cherokee Jun                    1:17.56   3
 47 Cartwright, J Calvin      13 Flash Athletics      1:20.59    1:20.71   4
 48 Wade, Caden               13 Jackrabbit Track     1:06.00    1:31.75   5
 49 Cadet, Favio              14 Flash Athletics      1:02.00   58:36.00   7


Event 53  Girls 400 Meter Dash 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 58.96  5/14/2016   Sar'Quane Ridgley, 300 Track Cl
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Egberi, Efemena           14 Jackrabbit Track     1:01.00      59.28   4  10
  2 Fuller, Tamiia            14 Jackrabbit Track       57.88    1:00.38   4   8
  3 Thorn, Tanryn             16 Tricity Youth Track    57.25    1:00.96   4   6
  4 Presley, T'Kye            15 Charlotte He           59.58    1:01.09   4   5
  5 Johnson, Kiyanna          14 Unattached             57.70    1:01.10   4   4
  6 Alibey, Janiyah           14 Sapphire TC          1:02.00    1:02.30   3   3
  7 Bryant, Valencia          15 Drive Phase, Inc.    1:03.00    1:03.89   3   2
  8 Bell, Serenity            15 Charlotte He         1:04.34    1:05.40   3   1
  9 Mitchell, Sydney          15 Lightning Sp         1:03.72    1:05.74   3
 10 Jones, Amaya              15 Tallahassee            59.99    1:05.85   4
 11 Stephens, Tiara           15 Tricity Youth Track  1:05.00    1:09.18   3
 12 Forbes, Destiny           15 Tallahassee            58.63    1:09.55   4
 13 Golden, Lorel             14 Walton Track Club               1:09.80   2
 14 hayes, jasmine            16 Jackrabbit Track                1:12.88   2
 15 Wright, Monica            14 Charlotte He         1:10.34    1:12.90   2
 16 Dyson, Saniya             14 Charlotte He         1:11.93    1:13.53   2
 17 Dalton, Ayana             16 Charlotte He         1:07.48    1:16.71   3
 18 Moss, Mikia               15 Jackrabbit Track     1:09.00    1:20.75   3
 19 Hamilton, Ja'maya         16 Spartanburg                     1:23.62   2
 20 Bafs, Abigail             14 Walton Track Club               1:23.64   2


Event 54  Boys 400 Meter Dash 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 52.53  5/9/2015    Rodney Tookes, Cougar Track
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Borden, Alec              15 Jackrabbit Track       52.60      53.18   6  10
  2 Walkes, Malcolm           15 Lightning Sp           53.80      53.73   6   8
  3 Hussey, Nigel             15 Elite Speed            50.00      54.22   6   6
  4 Harris, Morgan            16 Jackrabbit Track       55.70      54.93   4   5
  5 Parker, Christopher       15 Jackrabbit Track       53.91      55.52   5   4
  6 Williams, JaRon           15 Charlotte He           56.34      55.83   4   3
  7 McGowan, Liam             15 Flash Athletics        54.00      56.47   5   2
  8 Fountain, Rashun          14 Elite Speed            50.00      56.53   6   1
  9 Sells, Marcellus          15 Lightning Sp           56.12      56.58   4
 10 White, Derrick            14 Elite Speed            50.00      57.07   6
 11 Moore, Zeller             15 The Heat Track Club    56.50      57.17   4
 12 Pitts, Jaquavius          14 Lightning Sp           54.00      57.48   5
 13 Young, Kolin              15 Gwinnett Str           55.20      58.42   5
 14 Lillie, Brayden           15 Charlotte He         1:01.30      58.87   3
 15 Jackson, Miles            15 The Heat Track Club  1:01.14      59.01   3
 16 McKelvin, Tycen           16 Charlotte He           58.79      59.28   4
 17 Hackett, Jordan           16 Jackrabbit Track     1:00.00      59.90   3
 18 Davis, Joshua             15 Drive Phase, Inc.      56.80      59.91   4
 19 Tyson, Jalen              15 Jackrabbit Track                1:00.31   1
 20 Robinson, Sean            15 Lightning Sp                    1:00.64   1
 21 Francis, Nathaniel        15 Charlotte He         1:00.07    1:00.88   3
 22 Jones, MaKyle             14 Charlotte He         1:00.16    1:01.25   3
 23 Foon, Tijan               14 Flash Athletics      1:03.00    1:01.37   2
 24 Forbes, Marlon            14 Lightning Sp           55.66    1:01.57   5
 25 Robinson, De'Andre        15 Gwinnett Str         1:03.43    1:01.59   2
 26 Fairnot, Dario            14 Elite Speed            53.00    1:01.99   6
 27 Miller, Cameron           15 Charlotte He         1:02.93    1:02.76   2
 28 Thompson, Christopher     14 Gwinnett Str                    1:03.02   2
 29 Lucas, Oliver             15 Charlotte He           58.77    1:03.97   4
 30 Coleman, Jaylin           15 Charlotte He         1:07.91    1:05.23   2
 31 Trapp, Reggie             15 Tricity Youth Track    53.00    1:05.85   6
 32 Garrett, Christian        16 Lightning Sp         1:07.17    1:07.38   2
 33 McManus, Christian        15 Charlotte He         1:09.72    1:09.48   2


Event 55  Girls 400 Meter Dash 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 59.35  5/12/2018   mkiyah conners, TRICITY YOUT
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 conners, mkiyah           16 Tricity Youth Track               59.35R  1  10
  2 Lundi, Heather            18 Lightning Sp           58.22    1:01.65   2   8
  3 Roachford, Ruby           18 NewRoc Rockets TC    1:03.00    1:05.39   2   6
  4 Sharpless, Kelly          16 Charlotte He         1:04.49    1:05.51   1   5
  5 Patterson, Zahria         18 Tallahassee                     1:05.96   1   4
  6 Walker, Madeline          17 Lane 4 Track Club    1:04.33    1:09.64   2   3
  7 Patterson, Eunique        17 Jackrabbit Track     1:02.00    1:09.93   2   2
  8 Williams, Charity         16 Charlotte He         1:15.17    1:14.70   1   1


Event 56  Boys 400 Meter Dash 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 50.81  5/12/2018   Quandaveus Gilliam, TRICITY YOUT
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gilliam, Quandaveus       16 Tricity Youth Track    49.45      50.81R  2  10
  2 Allen, Cortlin            17 Tricity Youth Track    49.25      50.86   2   8
  3 Taylor, Shermar           16 Tricity Youth Track    49.00      51.61   2   6
  4 Abbott, Kalil             17 The Heat Track Club    58.00      53.15   1   5
  5 Golatt, Devin             17 Lane 4 Track Club                 53.60   1   4
  6 Lloyd, Robert             16 Jackrabbit Track       51.90      55.34   2   3
  7 Bell, Steven              18 Charlotte He           54.09      56.26   2   2
  8 Greenwood, Jalen          17 Tallahassee                       57.79   1   1
  9 Seay, Omar                17 Jackrabbit Track       49.00      58.04   2
 10 Roachford, David          16 NewRoc Rockets TC      57.40      58.96   2


Event 33  Girls 4x100 Meter Relay 7-8 Division
================================================================================
 Meet Record: R 1:04.25  5/12/2018   Georgia Thoroughbreds, Georgia Thor
                         J Bell, J Jackson, L Smith, Z Mosley
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Georgia Thoroughbreds  'A'                        1:05.00    1:04.25R  10
     1) Bell, Jakaria 8                 2) Jackson, Jakiya 8
     3) Smith, Loriel 8                 4) Mosley, Zykerriah 7
  2 Lightning Speed Track Club  'A'                   1:08.00    1:10.21    8
     1) Dillard, Avery 7                2) Gaston, Kaitlyn 8
     3) Mcdew, London 6                 4) Boyer, Londyn 6


Event 34  Boys 4x100 Meter Relay 7-8 Division
================================================================================
 Meet Record: R 1:03.90  5/10/2014   JackRabbit Track, JackRabbit T
                         C Gaffney, D Williams, J Patterson, Z Davis
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tallahassee Zoom Track Club  'A'                             1:04.15   10
     1) Talton Jr, Craig 8              2) Danzy, Daylin 7
     3) Bradley, Dylan 8                4) Scott, Kason 7
  2 Elite Speed Youth Track Club  'A'                            1:04.95    8
     1) Ward, Alijah 7                  2) Taylor, Corde' 8
     3) Fitzgerald, Kaejean 7           4) Strickland, Tyme 7
  3 Cherokee Junior Warrior Track  'A'                           1:12.56    6
     1) Davis, Aaron 8                  2) Newkirk, Andre 8
     3) Weatherby, Nate 8               4) Key, Nathan 7


Event 35  Girls 4x100 Meter Relay 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R 58.93  5/13/2017   Greenville Jets tc, Greenville J
                       A Nelson, E Mills, S Jones, T Mckenzie
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tricity Youth Track  'A'                                     1:03.21   10
     1) Brannon, Aniyah 9               2) Freeman, Cinaya 9
     3) Davis, Nevaeh 10                4) Smith, Skyy 10
  2 West Georgia Jets  'A'                                       1:08.02    8
     1) Edwards, Avia 9                 2) Kendrick, Jayla 8
     3) Osborne, Karmen 9               4) Maney, Natalie 9


Event 36  Boys 4x100 Meter Relay 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R 55.19  5/13/2017   Jackrabbit Track Club, Jackrabbit T
                       A Knight, B Green, C Jordan, E Ervin
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 West Georgia Jets  'A'                              56.00      56.49   10
     1) Farrish, Daryian 9              2) Long, Kingsley 10
     3) Long, Kingston 10               4) Leach, Marcus 10
  2 Flash Athletics  'A'                                         1:00.17    8
     1) Taylor, Aziz 10                 2) Gueh, Christian 9
     3) Cantrell, Jameer 9              4) Alexander, Jordan 9
  3 Tallahassee Zoom Track Club  'A'                             1:00.29    6
     1) Benoit, Gavin 8                 2) Jean, Jayden 9
     3) Braxton, Ky-Mani 8              4) Walker Jr, Tyler 9
  4 Tricity Youth Track  'A'                            58.01    1:02.08    5
     1) Coleman, Bobby 9                2) Clark, Josiah 9
     3) Brown, Mar' Kel 10              4) Christian, Miguel 9
  5 Cherokee Junior Warrior Track  'A'                           1:10.78    4
     1) Key, Caleb 10                   2) Lorenz, Jack 9
     3) Ball, Lincoln 9                 4) Tyler, Max 9


Event 37  Girls 4x100 Meter Relay 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 53.21  5/14/2016   Department of Speed Track Club, Department o
                       R Grier, S Chambers, S Chambers, T Marshall
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Greenville Jets  'A'                                           53.85   10
     1) Nelson, Alexia 11               2) Burrell, Autumn 12
     3) Mills, Emma 11                  4) Mckenzie, Tionne 11
  2 DC Elite  'A'                                       57.00      56.77    8
     1) Spencer, D'Laesha 11            2) Coleman, Marranda 11
     3) Huntley, Mikeriana 10           4) Hightower, Zykierra 10
  3 Tricity Youth Track  'A'                            58.65      57.39    6
     1) Fields, Jakayla 12              2) Coleman, Kayln 11
     3) Brannon, Shanieceia 10          4) Cosby, Zion 11
  4 Next Level TC  'A'                                  58.50      59.18    5
     1) Scales, Alise 11                2) Scott, Dorothy 12
     3) Mills, Laniyah 11               4) Perry, Mariah 11
  5 Tricity Youth Track  'B'                            58.83    1:01.85    4
     1) Williams, Jada 12               2) Moore, Jaleigha 10
     3) Freeman, Reagan 11              4) Bailey, Trevon-Nay (Faith) 11


Event 38  Boys 4x100 Meter Relay 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 51.78  5/12/2018   Tallahassee Zoom Track Club, Tallahassee
                       D Hepburn, I Bighem, K Jones, M Danzy
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tallahassee Zoom Track Club  'A'                               51.78R  10
     1) Hepburn, De'Roderick 12         2) Bighem, Isaiah 12
     3) Jones, Kamari 12                4) Danzy, Micahi 12
  2 Greenville Jets  'A'                                           56.13    8
     1) Kilgore, Camden 11              2) Craig, Jacoby 11
     3) Pepper, Jayden 12               4) Ellis, Ryan 11


Event 39  Girls 4x100 Meter Relay 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 49.72  5/9/2015    Star Track TC, Star Track T
                       H Cooper, J Wilson, K Tolbert, T Flagler
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Walton Track Club  'A'                                         58.95   10
     1) Muoka, Daisy 13                 2) Coleman, Hannah 14
     3) Calmer, Kennedy 14              4) Miller, Virginia 13
  2 Cherokee Junior Warrior Track  'A'                           1:06.82    8
     1) Mickler, Emily 13               2) Albert, Kayleigh 13
     3) Butterworth, Kendle 14          4) Stith, Taylor 13


Event 40  Boys 4x100 Meter Relay 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 47.06  5/13/2017   Strider's TC, Strider's TC
                       C Brown, K Agard, M Wheat, R Joseph
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lane 4 Track Club  'A'                                         48.16   10
     1) Singfield, Byron 14             2) Hart, Christopher 14
     3) McCovery, Langston 14           4) Waiters, Tyon 13
  2 Cherokee Junior Warrior Track  'A'                             51.78    8
     1) Stogner, Bradley 14             2) Vaulk, Gabriel 14
     3) Hobson, Javon 12                4) Rusbridge, Luke 13
  3 Jackrabbit Track  'A'                                          52.27    6
     1) Moss, Brandon 12                2) Smiley, Carlos 13
     3) Lawler, DeMarko 12              4) Stephens, Jared 14



Event 41  Girls 4x100 Meter Relay 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 49.75  5/9/2015    Elite Speed, Elite Speed
                       D Walker, J Heard, K Bowers, Z Mann
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tricity Youth Track  'A'                            54.56      56.43   10
     1) Sanford, Jasmine 15             2) McCord, Mariyah 15
     3) Thorn, Tanryn 16                4) Stephens, Tiara 15
     5) Sims, Genesis 15                6) Barrett, Vanasya 14


Event 43  Girls 4x100 Meter Relay 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 50.90  5/12/2018   TRICITY YOUTH TRACK, TRICITY YOUT
                       A MORRIS, R Trapp, T SWEAT, T AYINMIDE
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tricity Youth Track  'A'                            51.00      50.90R  10
     1) Morris, Alexis 18               2) Trapp, Renee 18
     3) Sweat, Tiara 17                 4) Ayinmide, Tokunbo (Tk) 17
     5) Hill, Ariel 17                  6) Howell, Jaci 17


Event 44  Boys 4x100 Meter Relay 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 44.94  5/12/2018   TRICITY YOUTH TRACK, TRICITY YOUT
                       B Austin, C Allen, Q Gilliam, S TAYLOR
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tricity Youth Track  'A'                            42.59      44.94R  10
     1) Austin, Bryce 17                2) Allen, Cortlin 17
     3) Gilliam, Quandaveus 16          4) Taylor, Shermar 16


Event 69  Girls 800 Meter Run 7-8 Division
================================================================================
 Meet Record: R 3:04.01  5/14/2016   Alana Smith, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McGinty, Sincere           8 West Georgia Jets    3:30.00    3:15.42   10
  2 Petitjean, Amanda          7 Jackrabbit Track     3:10.00    3:17.84    8
  3 Costen, Sydney             8 Drive Phase, Inc.               3:18.40    6
  4 Horn, Genevieve            7 Etowah Youth                    3:26.90    5
  5 Reiss, Abby                8 Jackrabbit Track     3:20.00    4:15.11    4


Event 70  Boys 800 Meter Run 7-8 Division
================================================================================
 Meet Record: R 2:47.32  5/12/2018   Marcus Webb, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Webb, Marcus               8 Jackrabbit Track     2:48.00    2:47.32R  10
  2 Rodgers, Dalano            7 Cobb Pal             2:55.00    2:51.65    8
  3 Palmore, Randarian         7 Elite Speed          3:04.00    2:54.62    6
  4 Welsh, Liam                7 Walton Track Club               2:57.42    5
  5 Starr, Mason               8 Cherokee Jun         3:17.41    3:00.94    4
  6 Price, Weston              8 Etowah Youth                    3:02.90    3
  7 Duffell, William           7 Charlotte He                    3:38.70    2
  8 Cords, Collin              8 Cherokee Jun                    4:16.52    1


Event 71  Girls 800 Meter Run 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R 2:38.69  5/12/2018   Maddison Brister, Lane 4 Track
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brister, Maddison          9 Lane 4 Track Club    2:41.63    2:38.69R  2  10
  2 Delgado, Nicole           10 Walton Track Club               2:54.59   1   8
  3 Fowler, Myah               9 Jackrabbit Track     3:00.00    2:55.06   2   6
  4 Means, Morgan              8 Elite Speed          2:55.00    2:55.17   2   5
  5 Myers, Azaria              9 Unattached           3:08.61    2:56.98   2   4
  6 Asbury, E'Maya             9 Elite Speed          2:55.00    3:00.29   2   3
  7 King, Noa                  9 Sapphire TC          2:53.00    3:02.04   2   2
  8 Gilbert, Nina              9 Elite Speed          2:55.00    3:03.55   2   1
  9 Mathews, Nayla            10 Jackrabbit Track     3:05.00    3:07.33   2
 10 Maney, Natalie             9 West Georgia Jets    3:07.00    3:08.41   2
 11 Grant, Tyler              10 Sapphire TC          3:06.00    3:08.47   2
 12 Stots, Nia                10 Sapphire TC          3:12.00    3:12.39   2
 13 Witten, Layyan             9 Jackrabbit Track     3:00.00    3:15.34   2
 14 Allen, Alex               10 Etowah Youth         3:10.00    3:19.81   2
 15 Allen, Sara               10 Etowah Youth         3:00.00    3:20.29   2
 16 Hightower, Megan          10 TeamFusionRunning    3:09.00    3:21.39   2
 17 Reynolds, Samaiya         10 Sapphire TC          3:21.00    3:33.84   2
 18 Koagel, Sophia             9 Alpha Crush                     3:47.24   1
 19 Lawler, Serenity          10 Jackrabbit Track     3:09.00    4:38.99   2


Event 72  Boys 800 Meter Run 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R 2:34.64  5/14/2016   Chad Gaffney, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Scott, Amari               9 Mark Trail F         2:36.00    2:41.57   2  10
  2 Hughes, Walker John        9 Etowah Youth         2:50.00    2:45.34   2   8
  3 Wilson, Kaleb             10 Elite Speed          2:30.00    2:45.43   2   6
  4 Bishop, De'Quan           10 Gwinnett Str         2:56.25    2:48.15   2   5
  5 Davidson III, Victor       8 Next Level TC        2:45.00    2:48.17   2   4
  6 Johnson, Ronald            9 Cobb Pal             2:50.00    2:49.72   2   3
  7 Collier, Demijae           9 Elite Speed          2:30.00    2:50.83   2   2
  8 Tyler, Cedric              8 Sapphire TC          2:53.00    2:51.03   2   1
  9 Bell, Thaddeus             9 Charlotte He         2:53.39    2:52.32   2
 10 Antley, Tyndle            10 Unattached           2:38.00    2:52.34   2
 11 Novak, Liam               10 Greenville Jets      2:39.00    2:54.10   2
 12 Grant, Jacob               9 Alpha Crush          2:54.93    2:57.97   2
 13 Mata, Jacob                9 Cobb Pal             3:05.00    2:58.05   2
 14 Edwards, Christian         8 Jackrabbit Track     2:42.00    2:58.67   2
 15 Walker, Nasir             10 Charlotte He         2:54.01    2:59.13   2
 16 Duffell, Samuel            9 Charlotte He         2:54.28    2:59.66   2
 17 Costen, Derrion            9 Drive Phase, Inc.    2:48.00    3:02.30   2
 18 Dudley, Leon               8 Jackrabbit Track     3:00.00    3:02.93   2
 19 Greenlee, Soloman          9 Drive Phase, Inc.               3:18.37   1
 20 Watkins, Alex             10 Cherokee Jun                    3:30.77   1
 21 Smith, Parker             10 Kennworth Tr                    3:56.81   1


Event 73  Girls 800 Meter Run 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 2:20.60  5/10/2014   Tai Brown, All Heart Tr
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bray, Jordon              12 Unattached           2:25.00    2:30.63   3  10
  2 Jones, Janai              11 Jackrabbit Track     2:38.00    2:36.63   3   8
  3 Heppner, Heidi            12 Atlanta Track Club   2:40.00    2:39.13   3   6
  4 Kutob, Nicole             12 Drive Phase, Inc.               2:41.02   1   5
  5 McArter, Isabella         12 Jackrabbit Track     2:35.00    2:43.27   3   4
  6 Schlaupitz, Brynn         11 Alpha Crush          2:48.37    2:49.15   3   3
  7 Higgins, Addison          11 Etowah Youth         2:45.00    2:51.88   3   2
  8 Wade, Cameron             11 Jackrabbit Track     2:49.00    2:53.34   3   1
  9 Thomas, Arianna           11 Jackrabbit Track     2:45.00    2:55.19   3
 10 Savage, Lilly             10 Alpha Crush                     2:55.80   1
 11 Ryans, Mila               11 Lane 4 Track Club    2:51.57    2:56.37   2
 12 Valdez, Pamela            12 Etowah Youth         3:00.00    2:57.94   2
 13 Mansel, Savanna           11 Greenville Jets      2:59.00    3:01.22   2
 14 Tukes, Charity            10 Drive Phase, Inc.    2:50.00    3:02.17   2
 15 Moses, Camille            10 Unattached           2:57.86    3:05.18   2
 16 Littlejohn, Mackenzie     11 Titans Track Club    3:04.41    3:05.85   2
 17 Crowe, Kadyn              11 TeamFusionRunning    2:57.00    3:08.85   2
 18 Shipp, Brooke             10 West Georgia Jets               3:13.29   1
 19 Moore, Jaleigha           10 Tricity Youth Track  2:42.00    3:16.61   3
 20 Hill, Amaiyah             10 West Georgia Jets    3:16.00    3:17.16   2
 21 Maronie, Lyris            12 Greenville Jets                 3:17.61   1
 22 Briolat, Jaida            12 Lane 4 Track Club    2:51.79    3:25.98   2
 23 McGrew, Annika            11 Kennworth Tr                    3:27.03   1
 24 Freeman, Reagan           11 Tricity Youth Track             3:48.12   1


Event 74  Boys 800 Meter Run 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 2:28.18  5/12/2018   Chad Gaffney, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gaffney, Chad             12 Jackrabbit Track     2:25.00    2:28.18R  3  10
  2 Ervin, Ethan              11 Jackrabbit Track     2:29.00    2:28.25   3   8
  3 Ripperdan, Zachary        12 Drive Phase, Inc.    2:23.00    2:29.20   3   6
  4 Squires, Corbin           11 Jackrabbit Track     2:40.00    2:30.03   3   5
  5 Pepper, Jayden            12 Greenville Jets      2:35.00    2:34.63   3   4
  6 Mays, Julian              11 Drive Phase, Inc.    2:23.00    2:37.62   3   3
  7 Gaddy, Aiden              11 Next Level TC        2:34.00    2:37.84   3   2
  8 Kernan, Tim               12 Alpha Crush          2:41.07    2:38.09   3   1
  9 McDowell, Jayvian         12 Cobb Pal             2:32.00    2:38.17   3
 10 Anderson, Chevelle        11 Greenville Jets      2:30.00    2:38.84   3
 11 Williams Jr., Farrnell    11 Elite Speed          2:15.00    2:38.86   3
 12 Jackson, JayShawn         11 Gwinnett Str         2:57.09    2:40.16   2
 13 Rodriguez, Gabriel        12 Jackrabbit Track     2:48.00    2:41.83   2
 14 Fournier, Chase           11 Walton Track Club               2:46.77   1
 15 Smith, Chance             11 Jackrabbit Track     2:55.00    2:48.03   2
 16 Mazzone, Michael          11 Charlotte He         2:47.58    2:48.14   2
 17 Parker, Herschel          12 Drive Phase, Inc.    2:40.00    2:50.61   3
 18 James, Jaden              11 Greenville Jets      2:44.00    2:50.65   2
 19 Woods, Cole               10 TeamFusionRunning    2:52.00    2:50.94   2
 20 Beasley, Alex             11 Jackrabbit Track     2:54.00    2:51.29   2
 21 Dominquez, Eric           12 Jackrabbit Track                2:52.69   1
 22 Sulton IV, Allen Israel   11 Drive Phase, Inc.    2:42.00    2:52.72   3
 23 Haywood, Ethan            11 Jackrabbit Track     2:40.00    2:55.25   3
 24 Tatem, Peter              11 Drive Phase, Inc.               2:56.86   1
 25 Mathis, Zion              11 Charlotte He         2:59.08    2:58.55   2
 26 Braimah, Zion             10 Elite Speed          2:15.00    2:59.98   3
 27 Brown II, Andre           11 Charlotte He         2:59.85    3:00.41   2
 28 Salin, Tyler              12 Flash Athletics      3:00.00    3:01.65   2
 29 Edwards, Jace             11 Jackrabbit Track                3:02.38   1
 30 Mitchell, John            12 Walton Track Club               3:08.71   1
 31 Carlson, Michael          12 Flash Athletics      2:50.00    3:09.76   2
 32 Crase, Cooper             11 Kennworth Tr                    3:25.39   1
 33 Sanguinetti, Ryan         12 Jackrabbit Track                3:29.78   1
 34 Rodrigues, Michael        11 Jackrabbit Track     3:27.00    3:31.99   1
 35 O'Leary, Nolan            11 Cherokee Jun                    3:59.83   1


Event 75  Girls 800 Meter Run 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 2:25.83  5/9/2015    Emoni Coleman, Need 4 Speed
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Grissom, Gabriella        14 Drive Phase, Inc.    2:25.00    2:30.21   2  10
  2 Campbell, Madison         13 Lightning Sp         2:23.20    2:31.18   2   8
  3 Henry, Sarah              12 Jackrabbit Track     2:33.00    2:34.96   2   6
  4 Dandridge, Gabrielle      13 Jackrabbit Track     2:37.00    2:40.22   2   5
  5 Myers, Kennedy            12 Lane 4 Track Club    2:42.86    2:45.20   2   4
  6 Heppner, Clara            13 Atlanta Track Club   2:40.00    2:46.17   2   3
  7 Harris, Kelani            14 Gwinnett Str                    2:49.54   1   2
  8 Williams, Lilla           14 Sapphire TC                     2:49.80   1   1
  9 Moore, Brighton           13 The Heat Track Club  2:43.74    2:52.30   2
 10 Parker, Emma              13 Alpha Crush                     2:57.54   1
 11 Palmer, Matilyn           12 Jackrabbit Track     2:50.00    3:04.98   2
 12 Gholston, Lindsay         13 Lightning Sp         2:49.92    3:05.86   2
 13 Hawkins, Grace            12 Kennworth Tr                    3:08.21   1
 14 Wright, Jaidiaya          13 Tricity Youth Track             3:09.93   1
 15 Shelton, Jaime            13 Jackrabbit Track     3:00.00    3:11.26   2
 16 Grant, Taya               12 Sapphire TC                     3:17.55   1
 17 Moore, Mykayla            14 West Georgia Jets               3:27.53   1
 18 Stanley, Kayden           13 Alpha Crush          3:49.25    3:35.93   1


Event 76  Boys 800 Meter Run 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 2:07.71  5/12/2018   Ryan Lovelace, Unattached
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lovelace, Ryan            14 Unattached           2:12.89    2:07.71R  3  10
  2 Vos, Joey                 14 Alpha Crush          2:07.09    2:08.32   3   8
  3 Warner, Jaden             13 Drive Phase, Inc.    2:12.00    2:17.28   3   6
  4 Smith, Isaiah             13 Drive Phase, Inc.    2:22.00    2:20.88   3   5
  5 Costen, London            12 Drive Phase, Inc.    2:21.00    2:23.09   3   4
  6 Squires, Hayden           14 Jackrabbit Track     2:16.00    2:23.30   3   3
  7 Mcgill, Antonio           13 Charlotte He         2:21.81    2:23.50   3   2
  8 Herbert, Jacob            14 Cherokee Jun                    2:23.70   1   1
  9 Gavin, Andrew             14 Alpha Crush          2:29.67    2:24.23   1
 10 Taylor, Xzaviah           13 Elite Speed          2:18.00    2:25.81   3
 11 Robinson, Joel            14 Flash Athletics      2:16.00    2:28.25   3
 12 Taylor, Isaiah            13 Elite Speed          2:25.00    2:31.15   1
 13 Cole, Timmy               13 Alpha Crush          2:32.80    2:31.61   1
 14 Mitchell, Moses           13 Flash Athletics      2:38.00    2:35.19   1
 15 Mitchell, Kevin           13 The Heat Track Club  2:39.53    2:38.27   1
 16 Greenwood, Justin         12 Tallahassee                     2:38.34   1
 17 Solvason, Connor          12 Charlotte He         2:45.22    2:44.51   1
 18 Tucker, Jack              14 Cherokee Jun                    2:46.60   1
 19 Tucker, Clay              14 Cherokee Jun                    2:47.97   1
 20 Linear, Brandon           13 The Heat Track Club  2:50.00    3:03.64   1
 21 Freeman, Ryan             12 Tricity Youth Track             3:25.11   1


Event 77  Girls 800 Meter Run 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 2:37.37  5/9/2015    Kalyn Wright, Sapphire - R
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bell, Serenity            15 Charlotte He         2:32.12    2:38.54   10
  2 hayes, jasmine            16 Jackrabbit Track                2:40.27    8
  3 Welter, Lillian           16 Jackrabbit Track     2:30.00    3:03.05    6


Event 78  Boys 800 Meter Run 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 2:05.76  5/14/2016   Timothy DeVore, Unattached
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Borden, Alec              15 Jackrabbit Track                2:15.93   10
  2 Moore, Zeller             15 The Heat Track Club  2:14.00    2:18.04    8
  3 Mitchell, Zachary         15 Jackrabbit Track                2:20.82    6
  4 Lucas, Oliver             15 Charlotte He         2:27.87    2:26.70    5
  5 Mihalis, Mason            15 North DeKalb         2:12.00    2:26.72    4
  6 Hackett, Jordan           16 Jackrabbit Track     2:16.00    2:27.74    3
  7 Mitchell, Nathan          15 Jackrabbit Track                2:36.58    2


Event 79  Girls 800 Meter Run 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 2:26.33  5/9/2015    Sarah Hossack, Unattached
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Walker, Madeline          17 Lane 4 Track Club    2:41.55    2:37.81   10
  2 Carvallo, Samantha        17 Jackrabbit Track     2:30.00    2:40.25    8
  3 Roachford, Ruby           18 NewRoc Rockets TC    2:38.00    2:44.41    6
  4 Singh, Karisma            16 Jackrabbit Track     2:31.00    2:44.77    5


Event 80  Boys 800 Meter Run 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 2:04.09  5/9/2015    Brantley Porter, Unattached
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gilliam, Quandaveus       16 Tricity Youth Track  2:00.00    2:07.26   10
  2 Larrazabal, Nathaniel     16 Jackrabbit Track     2:09.00    2:10.39    8
  3 Bell, Steven              18 Charlotte He         2:07.08    2:15.78    6
  4 Roachford, David          16 NewRoc Rockets TC               2:25.74    5


Event 167  Girls 200 Meter Dash 6 and under
================================================================================
 Meet Record: R 36.91  5/13/2017   Zhoe Holt, Charlotte He
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moore, Cayleb-Faith        6 Walton Track Club                 40.99   2  10
  2 Highsmith, Autumn          6 Five Star Ge                      41.80   2   8
  3 Pope, Trinity              6 Cobb Pal                          43.58   2   6
  4 Timmons, Taraji            5 Next Level TC                     43.93   2   5
  5 Baker, Hannah              5 Jackrabbit Track                  44.63   2   4
  6 Parker, Rayonna            6 Cobb Pal                          46.41   1   3
  7 Brown, Nina                6 Kennworth Tr                      46.98   1   2
  8 Alexander, Davaeh          5 Tricity Youth Track               48.09   2   1
  9 Davidson, Kennedi          5 Next Level TC                     53.20   2
 10 Marshall, Madison          3 Flash Athletics                   54.53   1
 11 Cager, Celiah              5 Next Level TC                     56.30   1


Event 168  Boys 200 Meter Dash 6 and under
================================================================================
 Meet Record: R 36.77  5/13/2017   Larry Lyons, Drive Phase,
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thomas, Ethan              6 DC Elite                          37.30   3  10
  2 phillips, makai            6 Lightning Sp                      38.41   2   8
  3 Reid, Kyndall              6 West Georgia Jets                 38.50   3   6
  4 Ward, Camden               6 Kennworth Tr                      40.15   4   5
  5 Yengi, Loro                6 Sapphire TC                       40.72   2   4
  6 Rodgers, Noah              5 Cobb Pal                          41.29   4   3
  7 Jordan, Calvin             5 Jackrabbit Track                  41.46   2   2
  8 Ballard, Jeffrey JJ        6 Tallahassee                       42.27   2   1
  9 Hepburn, Da'Vion           5 Tallahassee                       45.14   2
 10 Tyler, Jaylen              5 Sapphire TC                       45.53   2
 11 haskell, braylon           5 Lightning Sp                      45.80   3
 12 Conwell, Christian         5 Jackrabbit Track                  45.84   3
 13 Welsh, Callan              5 Walton Track Club                 45.98   1
 14 Coleman, Braylin           6 Charlotte He                      47.69   1
 15 Glasper, Bryson            6 Unattached                        48.76   4
 16 Glasper, Mekhi               Unattached                        48.81   4
 17 Martin, Joshua             6 Spartanburg                       49.30   3
 18 Coleman, Noalin            3 Charlotte He                      50.30   1
 19 Nash, Rajohn               5 Spartanburg                       50.40   2
 20 Cager, Brian-Austin        4 Next Level TC                     51.55   3
 21 Tyler, Matthew             3 Sapphire TC                       53.14   4
 22 Washington, Julius         5 Charlotte He                      56.75   3


Event 81  Girls 200 Meter Dash 7-8 Division
================================================================================
 Meet Record: R 30.23  5/13/2017   Madison Poythress, Star Track
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Black, Bella-Marie         8 Charlotte He           31.60      30.98   6  10
  2 Smith, Loriel              8 Georgia Thor           32.62      32.66   6   8
  3 Williams, Sa'Niyah         8 Jackrabbit Track       31.74      34.04   6   6
  4 Holt, Zhoe                 6 Charlotte He           34.81      34.92   6   5
  5 Coggins, Kamari            7 Sapphire TC            33.49      35.01   6   4
  6 Heard, Ariah               7 Charlotte He           35.52      35.30   5   3
  7 Jackson, Jakiya            8 Georgia Thor           33.50      35.40   6   2
  8 Strickland, Emmerson       7 Drive Phase, Inc.      35.00      35.63   6   1
  9 Brumfield, Noel            7 Charlotte He           37.45      36.15   4
 10 Warren, Mahlia             8 United Speed           38.00      36.30   4
 11 Scott, Kadyn               7 Tallahassee            37.00      37.19   4
 12 Dillard, Avery             7 Lightning Sp           36.00      37.26   4
 13 Sherrod, Sydney            8 Flash Athletics        35.06      37.40   5
 14 Doggett, Melanie           7 Drive Phase, Inc.      35.10      37.60   5
 15 Gaston, Kaitlyn            8 Lightning Sp           39.00      37.73   4
 16 Bell, Princess             8 Charlotte He           35.54      37.80   5
 17 Ferguson, Sidney           7 Greenville Jets        37.00      38.05   4
 18 Dodson, Alexandria         7 DC Elite                          38.31   1
 19 Jackson, Nevaeh            7 Titans Track Club      38.51      38.73   4
 20 Coleman, Bria              8 Tricity Youth Track    35.62      39.40   5
 21 Hunter, Jamya              7 Charlotte He           39.60      39.44   4
 22 Richardson, Makenzie       8 Jackrabbit Track       36.00      39.50   5
 23 Arnold, Lea                8 Elite Speed            35.50      39.70   5
 24 Mosley, Zykerriah          7 Georgia Thor                      39.85   3
 25 Striggles, Ramsay          8 Alpha Crush                       40.07   2
 26 Shaw-Armstrong, Genesis    7 Tallahassee            35.00      40.10   5
 27 Petitjean, Amanda          7 Jackrabbit Track                  42.12   3
 28 Boyer, Londyn              6 Lightning Sp                      44.41   2
 29 Westbrook, Tra’miya      8 United Speed                      45.74   1
 30 Shipp, Brittany            7 West Georgia Jets                 46.19   1
 31 Reiss, Abby                8 Jackrabbit Track                  46.21   2
 32 Brown, Natalie             6 Charlotte He           48.97      47.84   3
 33 Mwangi, Nia Marie          7 Etowah Youth                      50.88   2
 34 Johnson, Akudo             7 Cobb Pal                          53.11   2


Event 82  Boys 200 Meter Dash 7-8 Division
================================================================================
 Meet Record: R 29.14  5/12/2018   Aiden Opore, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Opore, Aiden               8 Jackrabbit Track       28.33      29.14R 10  10
  2 Patterson, Jaxson          8 Jackrabbit Track       29.48      29.66  10   8
  3 Jones, Kamden              8 Greenville Jets        30.00      30.86  10   6
  4 Ward, Alijah               7 Elite Speed            29.00      30.88  10   5
  5 Ross, Silas                8 Next Level TC          32.20      32.20   9   3.50 32.200
  5 Hadley, Dallas             7 Jackrabbit Track       30.72      32.20  10   3.50 32.200
  7 Kutob, Stylianos           8 Drive Phase, Inc.      31.58      32.65   9   2
  8 Bent, Dmani                7 Georgia Thor           32.00      32.70   9   1
  9 Danzy, Daylin              7 Tallahassee            33.00      32.73   8
 10 Williamson, Dominic        8 Lightning Sp           32.68      33.90   9
 11 Farrish, Da'Ryi            8 West Georgia Jets      34.00      34.21   8
 12 Webb, Marcus               8 Jackrabbit Track       32.00      34.30   9
 13 Witten, Mohamed            7 Jackrabbit Track       33.50      34.51   8
 14 Wood, Ellis                8 The Heat Track Club    36.00      34.60   6
 15 Bradley, Dylan             8 Tallahassee                       34.99   1
 16 Morris II, Dashaun         7 Drive Phase, Inc.      34.10      35.50   7  35.500
 16 Harris, Tristan            8 Jackrabbit Track       35.27      35.50   7  35.500
 18 Sulton, Joshua             7 Titans Track Club                 35.57   1
 19 Alexander, Jaiden          7 West Georgia Jets      33.40      35.63   8
 20 Scott, Kason               7 Tallahassee                       35.68   4
 21 Harvey, Cameron            8 United Speed                      36.15   3
 22 Talton Jr, Craig           8 Tallahassee                       36.37   2
 23 James, Dylen               8 The Heat Track Club    35.60      36.40   7
 24 Tyler, Dominic             7 Sapphire TC            34.04      36.50   7
 25 Rodgers, Dalano            7 Cobb Pal               36.00      36.70   6  36.700
 25 Johnson, Keegan            7 Etowah Youth                      36.70   4  36.700
 27 Roberts, Mikel             8 United Speed           35.30      36.80   7
 28 Taylor, Corde'             8 Elite Speed            33.50      36.84   8
 29 Bowden, Asher              7 Cherokee Jun                      36.90   4
 30 Pope, Tayten               8 Cobb Pal               38.00      37.04   5
 31 Danquah, Justin            7 Flash Athletics        37.00      37.20   6
 32 Ray, Caiden                7 Lightning Sp                      37.31   3
 33 Fitzgerald, Kaejean        7 Elite Speed            33.50      37.43   8
 34 Cockern, Carter            8 Lightning Sp           32.97      37.50   9
 35 Braziel, DJ                8 Sapphire TC                       37.69   2
 36 Davis, Jaydyn              7 Lane 4 Track Club      36.55      37.70   6
 37 Starr, Mason               8 Cherokee Jun           37.35      37.80   6
 38 Strickland, Tyme           7 Elite Speed            34.00      38.00   7
 39 Norman, Michael            8 Sapphire TC                       38.05   1
 40 Green, Carlos              8 Elite Speed            34.00      38.25   8
 41 Cherry, Aiden              7 Charlotte He           40.00      38.29   5
 42 Johnson, Zephan            7 Cobb Pal                          38.32   4
 43 Sheppard, Shahe            7 West Georgia Jets      38.00      38.52   5
 44 Freeman, Collin            6 Tricity Youth Track               38.75   4
 45 Harrison, Nicholas         7 Jackrabbit Track       37.60      38.90   6
 46 Hunt, David                7 Jackrabbit Track       35.20      39.00   7
 47 Henderson, Tyler           8 Elite Speed            34.00      39.26   8
 48 Coleman, Gabriel           6 Walton Track Club                 40.37   3
 49 Wade, Jaxon                6 Jackrabbit Track       38.26      40.63   5
 50 Franklin, Kameron          7 United Speed           38.00      41.12   5
 51 Mitchell, Charles          7 Unattached                        41.30   6
 52 Gober, Santiago            6 Gwinnett Str           31.00      41.32  10
 53 Lalanne, Jonathan          6 Tallahassee                       42.47   3
 54 Mcgill, Chase              6 Charlotte He           39.60      42.64   5
 55 Carroll, Logan             6 Elite Speed            45.00      43.21   4
 56 Brumfield, Brelon          7 Charlotte He           40.60      44.27   5
 57 Maccombe, Donovan          8 Jackrabbit Track       31.00      44.45  10
 58 Jacobs, Quinn              8 Jackrabbit Track       31.40      45.30   9
 59 Butler, Zion               6 Lightning Sp                      46.83   2
 60 Scales, Zion               7 Next Level TC                     49.97   2
 61 Hubbard, Caleb             8 Sapphire TC                       52.45   2


Event 83  Girls 200 Meter Dash 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R 28.83  5/13/2017   Naia Carter, AMP ELITE
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ricks, Madison            10 Drive Phase, Inc.      28.86      29.26  10  10
  2 Moses, Gabrielle           9 Unattached             28.99      29.43  10   8    29.428
  3 McDaniel, Sanaya          10 Jackrabbit Track       29.50      29.98  10   6
  4 Jones, Skyler             10 Greenville Jets        28.50      30.10  10   5
  5 Marshall, Sarah            8 Flash Athletics        29.31      30.23  10   4
  6 Balfour, Trinity          10 Sapphire TC            29.60      30.57   9   3
  7 Brister, Maddison          9 Lane 4 Track Club      29.59      30.81  10   2
  8 Roberts, Tanea            10 Jackrabbit Track       30.00      30.96   9   1
  9 Kutob, Raegan              9 Drive Phase, Inc.      31.60      31.02   9
 10 Davis, Nevaeh             10 Tricity Youth Track    31.15      31.17   9
 11 Powell, Nyla              10 Jackrabbit Track       32.04      31.68   7
 12 Swinson, Tamiya            9 Sapphire TC            30.29      31.71   9
 13 Poythress, Madison         9 Drive Phase, Inc.      29.52      31.81  10  31.802
 14 Joyce, Niya                8 Jackrabbit Track       30.33      31.81   9  31.809
 15 Conwell, Quinn            10 Jackrabbit Track       32.00      31.82   7
 16 Simmons, Shaniyah          9 Drive Phase, Inc.      32.10      31.95   7
 17 Joseph, Kendall            9 Flash Athletics        32.00      31.96   8
 18 Brannon, Aniyah            9 Tricity Youth Track    32.05      32.32   7
 19 Smith, Skyy               10 Tricity Youth Track    33.50      32.51   6
 20 Coleman, Jaide             9 Lightning Sp                      32.75   1
 21 Asbury, E'Maya             9 Elite Speed            32.00      32.93   8
 22 Tyler, Tatiana            10 Sapphire TC            32.00      32.96   8  32.958
 23 Johnson, Chloe            10 Charlotte He           32.21      32.96   7  32.960
 24 Robinson, Saniyah         10 Charlotte He           33.73      33.00   5
 25 Igwilo, Somto              9 Cherokee Jun                      33.12   3  33.113
 26 Campbell, Jordyn          10 Jackrabbit Track       32.22      33.12   7  33.120
 27 Holt, Zaria                9 Charlotte He           33.67      33.15   6
 28 Stanton, Sana              9 Elite Speed            29.00      33.31  10  29.424
 29 Edwards, Avia              9 West Georgia Jets      31.40      33.35   9
 30 Scott, Kennedy             9 Tallahassee            32.00      33.84   8
 31 Mathews, Nayla            10 Jackrabbit Track       33.88      34.05   5
 32 Wimberly, Zya             10 Drive Phase, Inc.      33.10      34.42   6
 33 Freeman, Cinaya            9 Tricity Youth Track    33.01      34.54   6
 34 O'Connor, Alexandria       9 Jackrabbit Track       34.00      34.72   5
 35 Thomas, Sha'Liyah          9 DC Elite               34.58      34.91   5
 36 Wrght, Khamani            10 Elite Speed            35.50      35.05   4
 37 Mickens, Jada              9 Jackrabbit Track       34.88      35.16   5
 38 Means, Makenzy             8 Elite Speed            32.00      35.33   8
 39 Washington, Ajuliah       10 Charlotte He           33.79      35.57   5
 40 Drake, Nya                 9 Tallahassee            35.00      35.74   4
 41 Braxton, Blu              10 Tallahassee            31.00      35.86   9
 42 Crowder, Jaiya             8 Charlotte He           35.19      36.02   4
 43 Richardson, Moriah         9 Elite Speed            34.00      36.32   5
 44 Johnson, Chloe            10 Lightning Sp                      36.34   1
 45 Conwell, Alexandria        8 Jackrabbit Track       32.00      37.47   8
 46 Avery, Laila              10 Jackrabbit Track       33.00      37.55   6
 47 Moe, Talyah               10 Gwinnett Str                      38.00   1
 48 Gidney, Ma-Kaela          10 Charlotte He           35.70      38.52   4
 49 Brown, Mariyah             8 Tricity Youth Track    38.56      38.56   3
 50 Yengi, Keji               10 Sapphire TC                       38.75   2
 51 Lawler, Serenity          10 Jackrabbit Track       35.00      39.41   4
 52 Brewer, Naysa              8 Jackrabbit Track       33.00      39.42   6
 53 Phillips, Miliani          9 Charlotte He           40.68      40.08   3
 54 Levell, Lauren            10 Sapphire TC                       40.86   3
 55 Washington, Tarriah        8 Charlotte He           37.10      41.33   4
 56 Gosha, Jazlyn             10 Tricity Youth Track    33.57      41.43   6
 57 Kincaid, Hayden            9 Cherokee Jun                      42.50   2
 58 Banda, Naomi               9 Greenville Jets                   45.60   3


Event 84  Boys 200 Meter Dash 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R 27.37  5/13/2017   Evan Boykin, Charlotte He
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 allen, cj                 10 Tallahassee                       28.40   1  10
  2 Wiggins, Aidyn             9 Titans Track Club      28.85      28.86  11   8
  3 McShan, Mckinley           9 Lightning Sp           28.37      28.87  11   6
  4 Taylor, Aziz              10 Flash Athletics        28.97      29.04  11   5
  5 Bethea, Kameron            8 Jackrabbit Track       28.22      29.11  11   4
  6 Lawrence, Christian       10 Tallahassee            28.51      29.36  11   3
  7 Griffin, Travon           10 Charlotte He           29.29      29.46  10   2
  8 Taylor, Ashton            10 Elite Speed            29.00      29.50  10   1
  9 Christie, Jordan           9 Mark Trail F           29.00      29.79  11
 10 Scott, Amari               9 Mark Trail F           29.00      30.15  10
 11 Newton Jr., Patrick        8 West Georgia Jets      31.30      30.55   9
 12 Peters, Kaybren           10 Drive Phase, Inc.      34.50      30.84   6
 13 Reid, Derrick             10 Next Level TC          33.00      31.01   7
 14 Jean, Jayden               9 Tallahassee            32.12      31.20   8
 15 Johnson, Micah             9 Cobb Pal               30.00      31.24  10
 16 Walker Jr, Tyler           9 Tallahassee                       31.32   2
 17 Fitzgerald, Karan         10 Elite Speed            30.00      31.60  10
 18 Gueh, Christian            9 Flash Athletics        30.58      31.61  10
 19 Flood, Colby               9 Greenville Jets        30.00      31.64  10
 20 Coggins, Jamon            10 Sapphire TC            30.88      31.82  10
 21 Walker, Nasir             10 Charlotte He           32.40      31.93   8
 22 Stroman, Isaiah           10 Sapphire TC            31.40      32.15   9
 23 Lobdell, Kingston          9 Elite Speed            29.00      32.34  11
 24 Ellerson, Amare            9 United Speed           31.40      32.35   9
 25 Butler, matthew            9 Lightning Sp                      32.39   2
 26 Ward, Brayden              8 Kennworth Tr                      32.42   2
 27 Kellings, Dylan            9 Drive Phase, Inc.      34.10      32.44   7
 28 Bishop, De'Quan           10 Gwinnett Str           34.02      32.65   7
 29 Tyler, Cedric              8 Sapphire TC            33.00      32.73   7
 30 Cantrell, Jameer           9 Flash Athletics        32.12      32.94   8
 31 Myles Jr., Lamar (Jay)    10 Etowah Youth                      33.02   3
 32 Coleman, Bobby             9 Tricity Youth Track    34.55      33.07   6
 33 Evans, Ricaryii            9 The Heat Track Club    34.60      33.28   6
 34 Butler, Xavier            10 Lightning Sp                      33.64   4
 35 Ocran, William             9 Jackrabbit Track       32.33      33.90   8
 36 Wildermuth, Deryk         10 Etowah Youth                      34.07   4
 37 Green, Braddock            8 Jackrabbit Track       32.46      34.10   8
 38 Blocker, Michael           9 Kennworth Tr           32.50      34.13   8
 39 Bell, Thaddeus             9 Charlotte He           33.24      34.23   7
 40 Haskins-Lett, Makai        9 United Speed           36.00      34.28   5
 41 Borden, Aiden             10 Jackrabbit Track       32.00      34.45   9
 42 Bowe, Chase                9 Elite Speed            32.00      34.47   9
 43 Benoit, Gavin              8 Tallahassee                       34.78   4
 44 Bradley, Isaiah            9 Greenville Jets                   34.89   1
 45 Burnette, Kaine            9 Flash Athletics                   34.98   2
 46 Clark, Josiah              9 Tricity Youth Track    34.60      35.11   6
 47 Wartes, Jacob              9 Jackrabbit Track       33.00      35.22   7
 48 Brown, Mar' Kel           10 Tricity Youth Track    35.05      35.25   5
 49 Conelly, Ian               9 Charlotte He           36.35      35.30   5
 50 Franklin, Josiah           9 United Speed                      35.45   3
 51 McCorkle, Josiah           8 Next Level TC                     35.57   2
 52 Dixon, Nathaniel          10 Lane 4 Track Club                 35.60   1
 53 Morawski, Luke             9 Etowah Youth                      35.79   1
 54 Braxton, Ky-Mani           8 Tallahassee                       36.25   3
 55 Barnard, Hunter            9 Etowah Youth                      36.43   1
 56 Caesar, Kingston           8 Etowah Youth                      36.65   2
 57 Brown, Jacoby              9 Lane 4 Track Club                 36.75   3
 58 High, Colton               9 Jackrabbit Track       35.22      36.79   5
 59 Garcia, Mariano            8 Charlotte He           34.89      36.87   6
 60 Rodriguez, Anthony         9 Greenville Jets                   36.91   4
 61 Roberts, Austin            9 Charlotte He           39.65      37.59   5
 62 Alexander, Jordan          9 Flash Athletics        35.00      37.60   6
 63 Ellison, Aiden             9 Charlotte He           34.28      37.62   6
 64 Gregg, Tavaris             8 Jackrabbit Track       35.45      37.96   5
 65 Brown, Chris              10 Jackrabbit Track       36.00      38.75   5  38.743
 66 Ferguson, Walker           9 Greenville Jets                   38.75   4  38.750
 67 Pryce, Ethan               8 Kennworth Tr           36.50      40.03   5
 68 Hamilton, Elijah           9 Spartanburg                       42.68   1


Event 85  Girls 200 Meter Dash 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 26.00  5/12/2018   Maya Love, Charlotte He
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Love, Maya                11 Charlotte He           25.98      26.00R  9  10
  2 Burrell, Autumn           12 Greenville Jets        26.10      26.62   9   8
  3 Jones, Janai              11 Jackrabbit Track       26.31      26.77   9   6
  4 Olive, Bobbi              12 Drive Phase, Inc.      26.95      26.80   9   5
  5 Bray, Jordon              12 Unattached             26.00      27.94   9   4
  6 Baker, Danae              12 Tallahassee            27.13      28.00   9   3
  7 Ray, Jada                 12 Lane 4 Track Club      28.05      28.02   8   2
  8 Gullatte, Taylor          11 Drive Phase, Inc.      28.20      28.44   8   1
  9 Dillard, Amaiya           11 Lightning Sp           28.69      28.56   7
 10 Cash, Amber               11 Lightning Sp           30.00      28.98   6
 11 Woodruff, Jaila           11 Charlotte He           29.88      29.19   6
 12 Hightower, Zykierra       10 DC Elite               28.73      29.20   7
 13 Cherry, Aubrey            11 Charlotte He           29.88      29.40   6
 14 Arnold, Adia              10 Elite Speed            28.00      29.43   8
 15 Johnson, Cymonne          11 Elite Speed            29.00      29.62   7
 16 Mills, Emma               11 Greenville Jets        27.01      29.73   9
 17 Adams-Walker, Kennedy     11 Sapphire TC            30.00      29.75   6
 18 Fields, Jakayla           12 Tricity Youth Track    31.15      30.11   5
 19 Mckenzie, Tionne          11 Greenville Jets        28.00      30.19   8
 20 Spencer, D'Laesha         11 DC Elite               28.52      30.21   7
 21 Crane, Gabrielle          11 The Heat Track Club    31.27      30.40   5
 22 Bates, Grace              12 The Heat Track Club    30.70      30.45   6
 23 Jordan, Kayci             12 Lightning Sp           28.76      30.58   7
 24 Adewusi, Adefolake        11 Drive Phase, Inc.                 31.40   3
 25 Butler, Tre'Sure          10 Tallahassee                       31.50   1
 26 Shipp, Brooke             10 West Georgia Jets                 31.58   1
 27 Maronie, Lyris            12 Greenville Jets                   31.77   2
 28 Epps, Taniya              11 Charlotte He                      32.02   3
 29 Bailey, Trevon-Nay (Fait  11 Tricity Youth Track    34.02      32.20   4
 30 Johnson, Sateria          11 Jackrabbit Track       34.11      32.44   4
 31 Brown, Naya               11 Sapphire TC            31.12      32.47   6
 32 Conwell, Hailey           12 Jackrabbit Track                  33.03   2
 33 Thomas, Arianna           11 Jackrabbit Track       31.00      33.42   6  33.411
 34 Walker, Makayla           11 Lightning Sp                      33.42   2  33.418
 35 Rainey, I'Yhara           10 Jackrabbit Track       34.00      33.53   4
 36 Haten, Nya                12 The Heat Track Club    31.18      33.57   5
 37 Mansaray, Leona           10 Georgia Thor           33.00      33.97   5
 38 Dunn-Beard, Amiya         11 Charlotte He           32.36      34.01   5
 39 Drake, Mariah             10 Tallahassee            34.00      34.16   4
 40 Hamilton, Kamira          11 Spartanburg                       34.42   2
 41 Coleman, Marranda         11 DC Elite               27.20      34.76   9
 42 Beal, Brooklyn            12 Elite Speed            32.00      35.66   5
 43 Nelson, Ca'leia           11 Jackrabbit Track       33.00      35.75   4
 44 Bateman, Jakeyla          11 West Georgia Jets      36.00      36.11   3
 45 Williams, Kelis           11 Tallahassee                       36.15   3
 46 Tisdale, Koryn            11 Flash Athletics        36.47      36.25   3
 47 Williams, Alexis          11 Tallahassee                       39.81   2


Event 86  Boys 200 Meter Dash 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 25.28  5/12/2018   Benjamin Black, Charlotte He
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Black, Benjamin           12 Charlotte He           26.36      25.28R 13  10
  2 Epps, Arlen               12 Mark Trail F           25.00      25.70  13   8
  3 Williams, Devin           11 Jackrabbit Track       25.99      25.83  13   6
  4 Boykin, Evan              11 Charlotte He           26.64      26.18  12   5
  5 Jordan, Chandler          11 Jackrabbit Track       26.63      26.34  13   4
  6 Adewusi, Ademola          12 Drive Phase, Inc.      26.70      26.51  12   3
  7 Bighem, Isaiah            12 Tallahassee            27.00      26.63  12   2
  8 Knight, Alexander         11 Jackrabbit Track       27.70      27.18  11   1
  9 Kelley, Quindario         12 West Georgia Jets      26.70      27.30  12
 10 Coleman, Cameron          11 Tricity Youth Track    26.65      27.53  12
 11 Diggs, Ashton             11 Jackrabbit Track       26.84      27.66  12
 12 Robinson, Gerell          12 Jackrabbit Track       27.87      27.67  10
 13 Hepburn, De'Roderick      12 Tallahassee            27.56      27.71  11
 14 Ross, Kamren              11 Tallahassee            28.55      27.83  10
 15 Baker, Justin             11 Jackrabbit Track       27.44      27.84  11  27.839
 16 Jones, Kamari             12 Tallahassee            28.65      27.84   9  27.840
 17 Jackson, JayShawn         11 Gwinnett Str           29.12      28.04   8
 18 Avery, Derrick            11 Jackrabbit Track       28.77      28.13   9
 19 Williams, Blake           10 North DeKalb           27.28      28.19  11
 20 Redding, Zion             12 Drive Phase, Inc.      27.10      28.38  11
 21 Dixon, Christian          11 Charlotte He           29.27      28.44   8
 22 Ferguson, Sean            11 Jackrabbit Track       29.01      28.45   9
 23 Bride, Jordan             12 Jackrabbit Track       29.00      28.46   9
 24 Green, Bryce              10 Jackrabbit Track       28.27      28.52  10
 25 Ocran, Wylden             12 Jackrabbit Track       31.00      28.66   7
 26 Daniels, Nasir            11 Jackrabbit Track       27.80      28.68  11
 27 Fairnot, VaSean           11 Elite Speed            26.00      28.71  13
 28 Blake, Undraye            12 Drive Phase, Inc.                 29.28   1
 29 Lucas, Ca'Von             11 Jackrabbit Track       28.50      29.38  10
 30 Peter, Xavier             11 Tallahassee            28.57      29.47   9
 31 Cooper, Christian         10 Jackrabbit Track       30.70      29.53   7
 32 Jakes, Braylon            11 West Georgia Jets      28.90      29.59   9
 33 Mathis, Zion              11 Charlotte He           30.17      29.60   7
 34 Bookman, Nicholas         11 Jackrabbit Track       28.33      29.74  10
 35 Coleman, Kylin            11 Charlotte He           30.82      29.88   7
 36 Olagbegi, Molade          11 Jackrabbit Track       28.00      29.93  10
 37 Greenlee, Jayden          11 Next Level TC          29.00      30.39   9
 38 Davis, Christian          11 Drive Phase, Inc.      29.10      30.49   9
 39 Walker, Bryce             11 Lane 4 Track Club                 30.72   1
 40 Neal, Kaleb               12 Jackrabbit Track       30.57      30.94   7
 41 Smiles, Jaden             12 Alpha Crush            30.78      30.98   7
 42 Carter, Remington         10 Lightning Sp                      31.12   2
 43 Wright, Isaiah            11 Tallahassee                       31.43   4
 44 Strong, Colton            11 Walton Track Club                 31.55   3
 45 Dukes, Yanous             11 Elite Speed            30.00      31.66   8
 46 Gober, Cali               12 Gwinnett Str           33.94      31.88   5
 47 Way, Cordelle             10 Gwinnett Str           34.00      31.97   5
 48 Ellis, Ryan               11 Greenville Jets                   32.12   2
 49 Bell, Cameron             11 Jackrabbit Track       31.00      32.14   7
 50 Leamon, Isreal            11 Greenville Jets                   32.35   4
 51 Jones, Darius             10 Charlotte He           33.21      32.45   6
 52 Jackson, Christopher      10 Charlotte He           33.82      33.05   5
 53 Brown II, Andre           11 Charlotte He                      33.39   4
 54 Edwards, Jace             11 Jackrabbit Track       33.83      33.48   5
 55 Collier, Kaeden           10 Tallahassee                       33.50   3
 56 Brunson, Krishtian        10 Jackrabbit Track       32.88      34.32   6
 57 Murphy, Mekhi             11 Spartanburg                       34.40   3
 58 Lalanne, Jeremiah         10 Tallahassee                       34.54   1
 59 Warner, Justin            11 Drive Phase, Inc.      27.86      35.12  10
 60 Williams, Preston         10 Jackrabbit Track       33.70      35.18   5
 61 Gray, Jeremiah            12 Greenville Jets                   35.63   4
 62 Taylor, keiaveon          12 Jackrabbit Track       33.00      35.74   6
 63 McIntyre, Josiah          12 Jackrabbit Track       30.10      36.56   8
 64 Faal, Harry               12 Flash Athletics        34.87      38.31   5
 65 Little, Justin            11 Charlotte He           29.60      39.39   8
 66 Carter, Zykias            11 Greenville Jets                   40.79   3
 67 Warren, Jeffrey           10 Flash Athletics        40.00      43.16   5
 68 Warren, John              10 Flash Athletics        42.00      43.89   5


Event 87  Girls 200 Meter Dash 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 25.00  5/9/2015    Kaylah Lumsden, Need 4 Speed
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wilson, Nia               13 Jackrabbit Track       25.90      25.40  10  10
  2 Teasley, Victoria         13 Charlotte He           25.40      25.81  10   8
  3 Brown, Morgan             12 Sapphire TC            25.85      26.27  10   6
  4 Wayne, Samiya             13 Jackrabbit Track       26.43      26.37  10   5
  5 Campbell, Madison         13 Lightning Sp           27.05      26.65   8   4
  6 Woodruff, Aniya           14 Charlotte He           27.76      26.75   8   3
  7 Wilson, Aijalon           14 United Speed           26.95      26.76   9   2
  8 Davis, Zaria              13 Elite Speed            27.50      26.84   8   1
  9 Spearman, Falon           14 Charlotte He           26.74      27.23   9
 10 Harmon, Nia               13 Drive Phase, Inc.      27.30      27.38   8
 11 Morgan, Kayla             14 Gwinnett Str           26.50      27.45  10
 12 O'Neal, Malia             13 Charlotte He           27.42      27.73   8
 13 Cadet, Fabiana            13 Flash Athletics        27.23      27.78   8
 14 Jordan, Kayla             14 Lightning Sp           27.89      27.82   7
 15 Golden, Jada              13 Next Level TC          27.00      27.88   9
 16 Barnes, A'Seanti          14 Jackrabbit Track       28.00      27.94   7
 17 Minga-Perry, Madison      14 Next Level TC          26.50      28.10   9
 18 Johnson, Destiny          13 Drive Phase, Inc.      26.98      28.16   9
 19 Lobdell, Rylie            13 Elite Speed            26.00      28.22  10
 20 Calmer, Kennedy           14 Walton Track Club                 28.47   1
 21 Wiggins, Madison          12 Sapphire TC            28.80      28.64   7
 22 Reid, Precious            13 West Georgia Jets      28.90      28.81   7
 23 Odom, Laila               12 The Heat Track Club    29.14      28.83   6
 24 Warren, Corin             13 Lightning Sp                      29.18   2
 25 Walker, Kendra            13 Sapphire TC            29.51      29.41   6
 26 Patterson, Aniya          12 Greenville Jets                   29.60   2
 27 Edwards, Taylor           14 Sapphire TC            30.13      29.63   5
 28 Primus, Bella             13 Flash Athletics        30.12      29.77   5
 29 Brown, Charlee            13 Charlotte He           28.63      29.83   7
 30 Henry, Sarah              12 Jackrabbit Track       29.88      29.91   6
 31 Augmon, Sydney            13 Jackrabbit Track       30.00      30.08   5
 32 Scott, Trinity            13 Jackrabbit Track       31.00      30.19   4
 33 James, Saleya             14 Greenville Jets        27.00      30.22   9
 34 Folks, Ariana             13 Lightning Sp                      30.43   1
 35 Taylor, Kira              13 Kennworth Tr           30.20      30.45   5
 36 Spencer, D'Metrionna      13 DC Elite               26.88      30.46   9
 37 Palmer, Matilyn           12 Jackrabbit Track       30.76      30.47   5
 38 Sharif, Navaeh            13 Charlotte He           32.27      30.55   4
 39 Bateman, Keaundrea        12 West Georgia Jets      29.90      30.59   6
 40 Gholston, Lindsay         13 Lightning Sp           30.02      30.91   5
 41 Richardson, Nia           14 Lightning Sp           28.49      30.92   7
 42 Daniel, Jasmyne           13 Sapphire TC            29.80      31.01   6
 43 Dandridge, Gabrielle      13 Jackrabbit Track       30.00      31.04   6
 44 Delk, Madison             13 Kennworth Tr           31.40      31.07   4
 45 Pearson, Eryn             14 Jackrabbit Track       30.22      31.39   5
 46 Moore, Mykayla            14 West Georgia Jets                 31.97   2
 47 Wright, Jaidiaya          13 Tricity Youth Track               32.00   2
 48 Pryce, Ariella            12 Kennworth Tr                      32.02   1
 49 Williams, Lilla           14 Sapphire TC            31.00      32.25   4  32.245
 50 Coleman, Hannah           14 Walton Track Club                 32.25   3  32.250
 51 Newman, Chloe             13 Lightning Sp           29.25      32.26   6
 52 Ward, Asia                14 Charlotte He           33.03      32.85   4
 53 Gooding, India            14 Flash Athletics        33.00      32.91   4
 54 Adolphus, Maiya           13 Kennworth Tr           33.20      32.92   4
 55 Carroll, Chelse'          12 Elite Speed            33.00      33.28   4
 56 Bradley, Yasmine          12 Tallahassee                       33.94   3
 57 Brown, Auraeya            14 Greenville Jets                   36.53   2
 58 mills, taniyah            13 Spartanburg                       44.08   3


Event 88  Boys 200 Meter Dash 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 23.75  5/13/2017   Tyler Pugh, Lightning Sp
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Farrow, Zacquon           14 West Georgia Jets      23.80      24.07   8  10
  2 Atkinson, Blaise          14 Charlotte He           24.24      24.28   8   8    24.272
  3 Young, Eric               14 Unattached             23.98      24.28   8   6    24.278
  4 Peal, Christopher         13 Charlotte He           24.75      24.50   8   5
  5 McCovery, Langston        14 Lane 4 Track Club      24.16      24.65   8   4
  6 Singfield, Byron          14 Lane 4 Track Club      25.08      24.70   7   3
  7 Lancslin, Jelani          13 Elite Speed            24.50      25.42   8   2
  8 Hart, Christopher         14 Lane 4 Track Club      25.45      26.01   7   1
  9 Quarles, DeCario          14 Gwinnett Str           26.45      26.24   6
 10 Waiters, Tyon             13 Lane 4 Track Club      25.71      26.49   7
 11 Stephens, Jared           14 Jackrabbit Track       25.80      26.54   7
 12 Harrell, Maxie            13 Gwinnett Str           27.28      26.58   5
 13 Cadet, Favio              14 Flash Athletics        27.48      26.74   5
 14 Decree, Tyree             14 Drive Phase, Inc.                 27.01   2
 15 Lovelace, Nate            12 Unattached             27.26      27.25   5
 16 Jackson, Malek            13 Tallahassee            26.89      27.30   6  27.295
 17 Hodge, Nikyan             13 Charlotte He           27.36      27.30   5  27.296
 18 Moss, Brandon             12 Jackrabbit Track       26.40      27.44   6
 19 Dupree, Johnathan         14 Gwinnett Str           26.00      27.61   7
 20 Sykes, Hasaan             12 Sapphire TC            27.00      27.73   6
 21 Lawler, DeMarko           12 Jackrabbit Track       27.26      27.95   5
 22 Henderson, Collin         12 Elite Speed            27.20      28.50   5
 23 Houston, Eddrick          12 Jackrabbit Track       29.55      28.82   4
 24 Wilson, Kindyn            13 Greenville Jets                   29.03   2
 25 Fench, Ethan              13 Jackrabbit Track       29.99      29.04   3
 26 Lee, Malek                14 Flash Athletics        30.77      29.09   3
 27 Eye, Seth                 13 Etowah Youth                      29.14   2
 28 Williams, Stanley         13 Jackrabbit Track       28.83      29.27   4
 29 Cooley, Caleb             12 Cobb Pal               26.90      29.35   6
 30 Senwosret-Ward, Sera      14 Charlotte He           30.92      29.42   3
 31 Smiley, Carlos            13 Jackrabbit Track       27.20      29.47   5
 32 Caldwell, KeShod          13 Charlotte He           30.12      29.58   3
 33 Coleman, Jamir            12 Drive Phase, Inc.      28.68      30.06   4
 34 Clay, Patrick             14 Elite Speed            25.00      30.07   7
 35 Shakespeare, Caleb        13 Elite Speed            25.00      30.10   8
 36 Sulton, Timothy           13 Titans Track Club                 31.03   1
 37 Stone Jr., Joseph         12 Gwinnett Str           26.00      31.04   7  31.036
 38 Peoples, Dahlan           13 Drive Phase, Inc.                 31.04   1  31.040
 39 McKelvin, Greyson         13 Charlotte He           33.69      31.99   3
 40 Thomas, Thenorris         13 Tricity Youth Track    28.35      33.55   4
 41 Moore, Mickey             14 West Georgia Jets                 35.40   2
 42 Cartwright, J Calvin      13 Flash Athletics        34.80      36.00   3


Event 89  Girls 200 Meter Dash 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 25.32  5/9/2015    Mikayla Jordan, Elite Speed
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Harden, Miahna            15 Tallahassee            25.01      25.53   4  10
  2 Fuller, Tamiia            14 Jackrabbit Track       25.43      25.86   4   8
  3 McCord, Mariyah           15 Tricity Youth Track    26.63      26.02   3   6
  4 Guyden, Aubrey            14 Mark Trail F           25.39      26.17   4   5
  5 Forbes, Destiny           15 Tallahassee            26.32      26.77   3   4
  6 Bryant, Valencia          15 Drive Phase, Inc.      26.10      26.88   4   3
  7 Presley, T'Kye            15 Charlotte He           26.79      26.91   3   2
  8 Jones, Amaya              15 Tallahassee                       27.81   1   1
  9 Milton, Alexis            16 Kennworth Tr           28.00      27.91   3
 10 Mitchell, Sydney          15 Lightning Sp           28.89      28.68   2
 11 Peden, Chloe              15 Titans Track Club                 29.00   1
 12 Wright, Ni'Asija          14 Elite Speed            26.00      29.94   4
 13 Wright, Monica            14 Charlotte He           29.80      30.03   2
 14 Dyson, Saniya             14 Charlotte He           30.72      30.51   2
 15 Reed, Alexis              14 Kennworth Tr           30.80      30.82   2
 16 hayes, jasmine            16 Jackrabbit Track                  30.95   1
 17 Dodson, Destiny           15 Kennworth Tr           30.50      31.00   2
 18 Vieira, Chassidy          14 Etowah Youth                      31.80   1
 19 Hamilton, Ja'maya         16 Spartanburg                       32.44   1
 20 Moss, Mikia               15 Jackrabbit Track       29.00      32.67   2
 21 Barrett, Vanasya          14 Tricity Youth Track    27.25      33.24   3
 22 Bafs, Abigail             14 Walton Track Club                 36.74   1


Event 90  Boys 200 Meter Dash 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 22.64  5/9/2015    Brian Herron, FLIGHT400 Tr
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Fountain, Rashun          14 Elite Speed            22.50      23.35   6  10
  2 Hussey, Nigel             15 Elite Speed            22.50      23.49   6   8
  3 Bridges, Makel            14 United Speed           25.50      23.56   3   6
  4 Williams, Travis          15 Jackrabbit Track       24.00      23.84   5   5
  5 White, Derrick            14 Elite Speed            22.50      23.86   6   4
  6 Alexander, Braylon        15 Flash Athletics        23.70      24.03   6   3
  7 Davis, Joshua             15 Drive Phase, Inc.      23.16      24.11   6   2
  8 McGowan, Liam             15 Flash Athletics        24.00      24.34   5   1
  9 Landry, Kristopher        14 Gwinnett Str           23.63      24.36   6
 10 King, Dylan               15 Lightning Sp           24.10      24.78   5
 11 Williams, JaRon           15 Charlotte He           24.44      24.82   4
 12 Borden, Alec              15 Jackrabbit Track       24.21      24.86   5
 13 Young, Destin             14 Jackrabbit Track       26.00      24.92   3
 14 Walkes, Malcolm           15 Lightning Sp           24.80      24.93   4
 15 Pitts, Jaquavius          14 Lightning Sp                      24.98   1
 16 Harris, Morgan            16 Jackrabbit Track       24.80      25.04   4
 17 Fairnot, Dario            14 Elite Speed            23.00      25.10   6
 18 Forbes, Marlon            14 Lightning Sp           24.23      25.17   5
 19 Patterson, Marlon         15 Jackrabbit Track       25.21      25.41   4
 20 McKelvin, Tycen           16 Charlotte He           25.80      25.67   3
 21 Sells, Marcellus          15 Lightning Sp           27.23      25.84   2
 22 Jones, MaKyle             14 Charlotte He           26.20      26.01   3
 23 Jackson, Miles            15 The Heat Track Club    26.02      26.26   3
 24 Fitzgerald, KaDarius      15 Elite Speed            24.50      26.39   4
 25 Young, Kolin              15 Gwinnett Str           24.10      26.40   5
 26 Burnette, Jaidon          15 Flash Athletics        26.46      26.41   3
 27 Tyson, Jalen              15 Jackrabbit Track       26.87      26.62   3
 28 Hackett, Jordan           16 Jackrabbit Track       24.99      26.71   4
 29 Rosenbaum, Corey          14 Jackrabbit Track       27.00      26.79   2
 30 Williams, Jaquez          15 Next Level TC                     27.06   1
 31 carter, mossaiah          15 Jackrabbit Track                  27.31   1
 32 Robinson, De'Andre        15 Gwinnett Str           27.60      27.56   2  27.556
 33 Miller, Cameron           15 Charlotte He           28.01      27.56   2  27.560
 34 Lucas, Oliver             15 Charlotte He           27.10      27.57   2
 35 Coleman, Jaylin           15 Charlotte He           28.62      28.54   2
 36 Garrett, Christian        16 Lightning Sp           29.31      29.31   1


Event 91  Girls 200 Meter Dash 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 25.90  5/12/2018   mkiyah conners, TRICITY YOUT
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 conners, mkiyah           16 Tricity Youth Track               25.90R  1  10
  2 Lundi, Heather            18 Lightning Sp           25.53      26.27   3   8
  3 Morris, Alexis            18 Tricity Youth Track    25.63      26.75   3   6
  4 Patterson, Eunique        17 Jackrabbit Track       26.50      27.17   2   5
  5 Ayinmide, Tokunbo (Tk)    17 Tricity Youth Track    25.03      27.19   3   4
  6 Sweat, Tiara              17 Tricity Youth Track    25.09      27.75   3   3
  7 Sharpless, Kelly          16 Charlotte He           28.51      28.27   2   2
  8 Patterson, Zahria         18 Tallahassee                       28.29   1   1
  9 Scott, Nia                16 Lightning Sp           28.28      28.61   2
 10 Eargle, Jaelah            17 Jackrabbit Track       27.00      28.65   2
 11 Howell, Jaci              17 Tricity Youth Track    26.21      28.83   3


Event 92  Boys 200 Meter Dash 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 22.09  5/13/2017   Khmari Thompson, Unattached
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Taylor, Shermar           16 Tricity Youth Track    21.98      22.45   2  10
  2 Gilliam, Quandaveus       16 Tricity Youth Track    21.93      22.87   2   8
  3 Allen, Cortlin            17 Tricity Youth Track    22.99      22.94   2   6
  4 Lloyd, Robert             16 Jackrabbit Track       23.60      23.34   2   5
  5 McGhee, Wendell           18 West Georgia Jets      22.90      23.38   2   4
  6 Greenwood, Jalen          17 Tallahassee                       24.49   1   3
  7 Laronde, Tsunami          16 Lane 4 Track Club      24.52      24.63   2   2
  8 Abbott, Kalil             17 The Heat Track Club               24.66   1   1
  9 Cook, Dorian              16 Jackrabbit Track       24.11      25.07   2
 10 Seay, Omar                17 Jackrabbit Track       25.00      25.93   10


Event 93  Girls 3000 Meter Run 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 11:20.92  5/12/2018   Heidi Heppner, Atlanta Trac
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Heppner, Heidi            12 Atlanta Track Club  11:20.00   11:20.92R  10
  2 Kelly, Lauren             11 Greenville Jets     11:30.00   11:56.57    8
  3 Jackson, Starr            10 Elite Speed                    13:07.46    6
  4 Ashe, Madison             12 Alpha Crush         13:12.01   13:27.48    5


Event 94  Boys 3000 Meter Run 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 11:12.31  5/12/2018   Corbin Squires, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Squires, Corbin           11 Jackrabbit Track    10:00.00   11:12.31R  10
  2 Krishnamurthy, Oliver     11 Walton Track Club              11:30.60    8
  3 Mazzone, Michael          11 Charlotte He        12:00.00   11:58.25    6
  4 Yanis, Caeden             11 Alpha Crush         12:19.70   12:02.08    5
  5 Woods, Cole               10 TeamFusionRunning   12:30.00   12:48.29    4


Event 95  Girls 3000 Meter Run 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 11:18.53  5/12/2018   Clara Heppner, Atlanta Trac
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Heppner, Clara            13 Atlanta Track Club  11:10.00   11:18.53R  10
  2 Gordon, Munirah Gordon    13 Unattached          11:00.00   11:51.22    8
  3 Bonja, Fenneth            13 Kennworth Tr        13:33.90   13:10.18    6


Event 96  Boys 3000 Meter Run 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 10:16.34  5/12/2018   Vince Mwangi, Etowah Youth
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mwangi, Vince             14 Etowah Youth        10:30.00   10:16.34R  10
  2 Iruku, Makanga            14 Etowah Youth        10:45.00   10:34.89    8
  3 Squires, Hayden           14 Jackrabbit Track     9:00.00   10:42.93    6
  4 Busby, Aiden              14 Etowah Youth        11:30.00   13:34.99    5
  5 Ehrhardt, Mike            14 Alpha Crush                    14:03.26    4
  6 Eye, Seth                 13 Etowah Youth        11:50.00   14:10.39    3


Event 98  Boys 3000 Meter Run 15-16 Division
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Taylor, Jackson           14 Elite Speed         10:00.00   11:30.59   10


Event 100  Boys 3000 Meter Run 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 10:57.74  5/12/2018   Steven Bell, Charlotte He
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bell, Steven              18 Charlotte He                   10:57.74R  10


Event 103  Girls 4x400 Meter Relay 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R 4:48.00  5/9/2015    Drive Phase, Drive Phase
                         A Summers, I Grant, K Conner, T Williams
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sapphire TC  'A'                                             5:05.43   10
     1) Yengi, Keji 10                  2) Stots, Nia 10
     3) King, Noa 9                     4) Swinson, Tamiya 9
  2 Sapphire TC  'B'                                             5:19.37    8
     1) Rosenau, Azariyah 10            2) Carter, Londyn 9
     3) Reynolds, Samaiya 10            4) Tyler, Tatiana 10
  3 Elite Speed Youth Track Club  'A'                            5:26.69    6
     1) Asbury, E'Maya 9                2) Means, Morgan 8
     3) Gilbert, Nina 9                 4) Stanton, Sana 9
  4 Jackrabbit Track  'A'                                        5:35.91    5
     1) O'Connor, Alexandria 9          2) Mickens, Jada 9
     3) Avery, Laila 10                 4) Powell, Nyla 10


Event 104  Boys 4x400 Meter Relay 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R 4:43.82  5/9/2015    JackRabbit Track, JackRabbit T
                         C Gaffney, C Alexander, J Patterson, M Carter
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Elite Speed Youth Track Club  'A'                            5:18.80   10
     1) Taylor, Ashton 10               2) Collier, Demijae 9
     3) Wilson, Kaleb 10                4) Fitzgerald, Karan 10
     5) Lobdell, Kingston 9             6)


Event 107  Girls 4x400 Meter Relay 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 4:15.00  5/14/2016   Boys and Girls Track Club, Boys and Gir
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sapphire TC  'A'                                             4:33.27   10
     1) Daniel, Janiya 14               2) Wiggins, Madison 12
     3) Brown, Morgan 12                4) Edwards, Taylor 14


Event 108  Boys 4x400 Meter Relay 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 3:56.58  5/13/2017   Strider's TC, Strider's TC
                         C Brown, K Agard, S Smith, S Agard
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Flash Athletics  'A'                                         4:06.92   10
     1) Cadet, Favio 14                 2) Robinson, Joel 14
     3) Thorps, Kylen 13                4) Mitchell, Moses 13
  2 Elite Speed Youth Track Club  'A'                            4:33.48    8
     1) Henderson, Collin 12            2) Taylor, Isaiah 13
     3) Lancslin, Jelani 13             4) Taylor, Xzaviah 13
     5) Shakespeare, Caleb 13           6)


Event 110  Boys 4x400 Meter Relay 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 3:37.67  5/10/2014   JackRabbit Track, JackRabbit T
                         A Brown, M Walton, P Tugman, T Hicks
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Elite Speed Youth Track Club  'A'                            3:55.54   10
     1) Fairnot, Dario 14               2) White, Derrick 14
     3) Hussey, Nigel 15                4) Fountain, Rashun 14


Event 113  Girls Long Jump 7-8 Division
================================================================================
 Meet Record: R 12-03  5/13/2017   Madison Poythress, Star Track
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bell, Princess             8 Charlotte He           3.35m   10-02.00   10
  2 Williams, Sa'Niyah         8 Jackrabbit Track       2.74m   10-00.50    8
  3 McGinty, Sincere           8 West Georgia Jets      2.74m    9-08.50    6
  4 Smith, Anjali              7 West Georgia Jets      2.74m    9-02.00    4.50
  4 Sherrod, Sydney            8 Flash Athletics        2.84m    9-02.00    4.50
  6 Scott, Kadyn               7 Tallahassee                     7-09.00    2.50
  6 Dodson, Alexandria         7 DC Elite                        7-09.00    2.50
  8 Coggins, Kamari            7 Sapphire TC                     7-05.00    1
  9 Trout, Leah                8 Walton Track Club               7-02.00
 10 Polk, Kynlee               6 Cherokee Jun                    6-10.00
 11 Lawley, Ava                7 Etowah Youth                    6-04.00
 12 Brown, Nina                6 Kennworth Tr                    5-10.00
 13 Scott, Natalia             6 Kennworth Tr                    5-05.00
 -- Troesken, Samantha         8 Etowah Youth                         ND
 -- Tyler, Abby                7 Cherokee Jun                         ND


Event 114  Boys Long Jump 7-8 Division
================================================================================
 Meet Record: R 13-01.50  5/12/2018   Aiden Opore, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Opore, Aiden               8 Jackrabbit Track       4.11m   13-01.50R  10
  2 Williamson, Dominic        8 Lightning Sp           3.68m   12-03.00    8
  3 Danzy, Daylin              7 Tallahassee                    11-06.00    6
  4 James, Dylen               8 The Heat Track Club            11-01.00    4.50
  4 Love, Marcus               8 Charlotte He           3.05m   11-01.00    4.50
  6 Harris, Tristan            8 Jackrabbit Track       3.63m   10-07.50    3
  7 Polk, Korben               7 Cherokee Jun           2.97m    9-08.00    2
  8 Johnson, Keegan            7 Etowah Youth                    9-07.00    1
  9 Timmons, Tashawn           7 Next Level TC                   9-05.00
 10 Wood, Ellis                8 The Heat Track Club             9-01.50
 11 Hunt, David                7 Jackrabbit Track                7-09.00
 12 Saravanan, Raghul          8 Alpha Crush                     7-02.00
 13 Chupp, Benjamin            8 Cherokee Jun                    7-00.00
 14 Scales, Zion               7 Next Level TC                   6-08.00
 15 Newkirk, Andre             8 Cherokee Jun                    6-03.00
 16 Delk, Hayden               8 Kennworth Tr           2.11m    5-09.00
 17 Lewandowski, Michael       7 Tricity Youth Track             5-08.00
 -- Teutsch, Alex              7 Cherokee Jun                         ND
 -- Harlan, Jayden             8 Cherokee Jun                         ND
 -- Hill III, Daniel           7 West Georgia Jets      3.30m         ND
 -- Welsh, Liam                7 Walton Track Club                    ND
 -- Davis, Aaron               8 Cherokee Jun                         ND
 -- Whitty, Jagger             8 Unattached                           ND
 -- Poole, Landon              7 Cherokee Jun                       FOUL
 -- Holloway, Reece            8 Cherokee Jun                       FOUL
 -- Salame, Sami               7 Etowah Youth                       FOUL
 -- Freeman, Owen              6 Cherokee Jun                       FOUL
 -- Danquah, Justin            7 Flash Athletics        2.69m       FOUL
 -- Bispham, Ethan             8 Cherokee Jun           3.00m       FOUL
 -- Bradley, Dylan             8 Tallahassee                        FOUL


Event 115  Girls Long Jump 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R 13-01  5/14/2016   Genesis Johnson, Drive Phase, Inc
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Braxton, Blu              10 Tallahassee                    11-11.00   10
  2 Balfour, Trinity          10 Sapphire TC            3.73m   11-06.50    8
  3 Igwilo, Somto              9 Cherokee Jun           2.97m   11-05.00    6
  4 Brooks, Amiracle          10 DC Elite               3.35m   10-08.00    5
  5 Scott, Kennedy             9 Tallahassee            3.28m   10-06.00    4
  6 Joyce, Niya                8 Jackrabbit Track       3.66m   10-05.00    3
  7 Carter, Londyn             9 Sapphire TC            3.05m    9-11.00    2
  8 Thomas, Sha'Liyah          9 DC Elite               2.74m    9-08.00    1
  9 Joseph, Kendall            9 Flash Athletics                 9-05.00
 10 Matthews, Lillian         10 Walton Track Club               8-05.50
 11 Kendrick, Jayla            8 West Georgia Jets      2.74m    8-05.00
 12 Fahy, Sydney               9 Cherokee Jun                    7-09.00
 13 Drake, Nya                 9 Tallahassee                     7-08.00
 14 Stewart, Aoife            10 Cherokee Jun                    7-03.00
 15 Moon, Morgan              10 Cherokee Jun                    6-06.50
 16 Levell, Lauren            10 Sapphire TC                     6-02.50
 17 Kincaid, Hayden            9 Cherokee Jun                    5-11.00
 -- Whyte, Ava                 9 Cherokee Jun                         ND
 -- Godwin, Mia               10 Etowah Youth                         ND
 -- Grant, Tyler              10 Sapphire TC            3.61m         ND
 -- Surles, Brooklyn           8 Flash Athletics        3.38m         ND
 -- Matthews, Ava             10 Walton Track Club                  FOUL


Event 116  Boys Long Jump 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R 13-11  5/13/2017   Eli Williams, Drive Phase,
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Long, Kingston            10 West Georgia Jets      4.22m   13-05.50   10
  2 Griffin, Travon           10 Charlotte He           3.96m   13-04.25    8
  3 Long, Kingsley            10 West Georgia Jets      4.27m   13-04.00    6
  4 Reid, Derrick             10 Next Level TC                  12-05.50    5
  5 Lawrence, Christian       10 Tallahassee                    12-02.00    3.50
  5 Jean, Jayden               9 Tallahassee                    12-02.00    3.50
  7 Antley, Tyndle            10 Unattached             3.96m   11-09.00    2
  8 Newton Jr., Patrick        8 West Georgia Jets      3.51m   11-06.00    0.50
  8 Farrish, Daryian           9 West Georgia Jets      3.66m   11-06.00    0.50
 10 Evans, Ricaryii            9 The Heat Track Club            11-05.00
 11 swinson, nekhemyah         9 Spartanburg                    11-04.00
 12 Benoit, Gavin              8 Tallahassee                    11-02.50
 13 Atkinson, Ryker           10 Charlotte He           3.71m   11-01.50
 14 Green, Braddock            8 Jackrabbit Track       3.05m   11-00.50
 15 Ellison, Aiden             9 Charlotte He           3.05m   10-03.50
 15 Duffell, Samuel            9 Charlotte He                   10-03.50
 17 Tyler, Max                 9 Cherokee Jun                   10-03.00
 17 Walker Jr, Tyler           9 Tallahassee                    10-03.00
 19 Highsmith, Ji’koi        9 Five Star Ge                   10-01.50
 19 Christian, Miguel          9 Tricity Youth Track            10-01.50
 21 Myles Jr., Lamar (Jay)    10 Etowah Youth                   10-00.00
 21 Morawski, Luke             9 Etowah Youth                   10-00.00
 23 Roberts, Austin            9 Charlotte He           2.13m    9-07.50
 24 Conelly, Ian               9 Charlotte He                    9-05.00
 25 Barnard, Hunter            9 Etowah Youth                    9-04.50
 26 Wildermuth, Deryk         10 Etowah Youth                    9-03.50
 27 Blocker, Michael           9 Kennworth Tr                    8-05.50
 28 Ocran, William             9 Jackrabbit Track                8-04.50
 29 Smith, Parker             10 Kennworth Tr           2.16m    8-01.50
 30 Caesar, Kingston           8 Etowah Youth                    7-06.00
 -- McCorkle, Josiah           8 Next Level TC                        ND
 -- Barnes, Owen               9 Walton Track Club                    ND
 -- Stroman, Isaiah           10 Sapphire TC            3.35m         ND
 -- Whitty, Kingston          10 Unattached                           ND
 -- Barnard, Kane              9 Etowah Youth                         ND
 -- Wetherington, Brennan     10 Cherokee Jun                         ND
 -- Schuster, Frank            9 Etowah Youth                         ND
 -- Colpaert, Bo               9 Etowah Youth                         ND
 -- Armbruster, Quintin        8 Cherokee Jun                         ND
 -- Key, Caleb                10 Cherokee Jun                         ND
 -- Watkins, Alex             10 Cherokee Jun                         ND
 -- Gautreaux, Jake           10 Cherokee Jun                         ND
 -- Mitcheltree, Jaylin        9 Kennworth Tr                         ND
 -- Bradley, Isaiah            9 Greenville Jets        3.66m         ND
 -- Haskins-Lett, Makai        9 United Speed                         ND
 -- David, Myles              10 Flash Athletics        3.07m         ND
 -- Burnette, Kaine            9 Flash Athletics                      ND
 -- Smith, Aj                 10 Georgia Thor                         ND
 -- Franklin, Josiah           9 United Speed                       FOUL


Event 117  Girls Long Jump 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 15-01  5/12/2018   Grace Smith, Smyrna Elite
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Grace              12 Smyrna Elite TC        5.08m   15-01.00R  10
  2 Baker, Danae              12 Tallahassee                    14-04.00    8
  3 Daly, Cristal             11 Drive Phase, Inc.      4.27m   14-01.00    6
  4 Gordon, Kayla             11 Unattached             4.24m   13-01.50    5
  5 Curtis, Kamoree           10 Jackrabbit Track       4.57m   13-00.00    3.50
  5 Williamson, Gabriel       10 Lightning Sp           3.37m   13-00.00    3.50
  7 Wade, Cameron             11 Jackrabbit Track               12-09.00    2
  8 Bates, Grace              12 The Heat Track Club            12-08.50    1
  9 Webb, Aiya                11 Jackrabbit Track               12-01.50
 10 Johnson, Sateria          11 Jackrabbit Track               11-08.00
 11 Crane, Gabrielle          11 The Heat Track Club            11-07.00
 12 Mills, Laniyah            11 Next Level TC                  11-06.00
 13 Crowe, Kadyn              11 TeamFusionRunning      3.68m   11-05.00
 13 Haten, Nya                12 The Heat Track Club            11-05.00
 15 Rainey, Aleera            11 Cherokee Jun                   10-09.00
 16 Scales, Alise             11 Next Level TC                  10-05.00
 17 Drake, Mariah             10 Tallahassee                    10-01.50
 18 Scott, Dorothy            12 Next Level TC                  10-01.00
 19 Brown, Naya               11 Sapphire TC            3.66m    9-08.00
 20 McGrew, Annika            11 Kennworth Tr                    9-05.00
 21 Conneilly, Savanna        11 Cherokee Jun                    9-00.00
 22 Lawley, Abigail           10 Etowah Youth                    7-03.00
 23 Teutsch, Jorianna         10 Cherokee Jun                    5-05.00
 -- Ware, Jai-Lyn             11 The Heat Track Club                  ND
 -- McIntosh, Elise           11 Cherokee Jun           2.69m         ND
 -- Kesler, Avery             11 Cherokee Jun                         ND
 -- Tate, Megan               12 Walton Track Club                    ND
 -- Vieira, Chae              10 Etowah Youth                         ND
 -- Lee, Kristen              11 Etowah Youth                         ND
 -- Hohl, Emily               11 Kennworth Tr           2.95m         ND


Event 118  Boys Long Jump 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 16-09  5/14/2016   Zacquan Farrow, West Georgia
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Danzy, Micahi             12 Tallahassee                    16-07.50   10
  2 Bighem, Isaiah            12 Tallahassee                    15-06.00    8
  3 Williams, Devin           11 Jackrabbit Track               15-03.00    6
  4 Grant, Altaveon           11 Unattached             4.57m   14-09.00    5
  5 Bride, Jordan             12 Jackrabbit Track       4.57m   14-00.50    4
  6 Kelley, Quindario         12 West Georgia Jets      4.27m   13-09.00    3
  7 Coleman, Cameron          11 Tricity Youth Track            13-05.50    1.50
  7 Peter, Xavier             11 Tallahassee                    13-05.50    1.50
  9 Swinson, Yahoshua         11 Spartanburg            4.04m   13-04.50
 10 Ferguson, Sean            11 Jackrabbit Track       4.14m   13-03.50
 11 Jakes, Braylon            11 West Georgia Jets      3.96m   12-07.00
 12 Timmons, Jalial           11 Next Level TC                  12-03.00
 13 Gray, Jeremiah            12 Greenville Jets                11-09.50
 13 Jackson, Christopher      10 Charlotte He                   11-09.50
 15 Ross, Kamren              11 Tallahassee                    11-04.00
 15 Mock, Robert III          10 Charlotte He           3.66m   11-04.00
 17 Poole, Dylan              11 Cherokee Jun                   10-06.25
 18 Walker, Cole              11 Jackrabbit Track               10-05.50
 19 Daniels, Aaron            12 Etowah Youth                    9-04.50
 20 Ward, Grayson             11 Next Level TC                   8-11.00
 21 Smith, Chance             11 Jackrabbit Track                7-08.00
 -- Callahan, Hayden          12 Cherokee Jun           2.92m         ND
 -- Faal, Harry               12 Flash Athletics        3.00m         ND
 -- Driscoll, Grant           12 Cherokee Jun           3.45m         ND
 -- Lofton, Johnny            12 Flash Athletics                      ND
 -- Miller, Nicholas          12 Etowah Youth                         ND
 -- Silva, Khari              12 Almighty Sports                      ND
 -- Brown, Jr., Marquale      11 Tricity Youth Track                  ND
 -- Washington, Jarius        11 Cherokee Jun           3.25m         ND
 -- Wilson, Andrew            11 Cherokee Jun                         ND
 -- Carter, Remington         10 Lightning Sp                         ND
 -- Ezell, Trent              12 Etowah Youth                         ND
 -- Isaac, Benjamin           12 Cherokee Jun           3.30m         ND
 -- Reece, Matthew Paden      12 Cherokee Jun                         ND


Event 119  Girls Long Jump 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 16-07  5/13/2017   Jayla Brown, Exchange Zon
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wilson, Aijalon           14 United Speed           4.57m   16-00.00   10
  2 Kendrick, Lamaesia        13 West Georgia Jets      4.22m   15-05.00    8
  3 Barnes, A'Seanti          14 Jackrabbit Track               15-02.00    6
  4 Teasley, Victoria         13 Charlotte He           4.88m   14-10.00    5
  5 Spencer, D'Metrionna      13 DC Elite               4.39m   14-08.00    4
  6 Wilson, Nia               13 Jackrabbit Track               14-03.00    3
  7 Shelton, Jaime            13 Jackrabbit Track               13-09.00    2
  8 Wright, Jaidiaya          13 Tricity Youth Track            13-02.50    1
  9 Walker, Kendra            13 Sapphire TC                    13-02.00
 10 Primus, Bella             13 Flash Athletics                13-01.00
 11 madison, della            14 Kennworth Tr                   12-03.00
 11 Butterworth, Kendle       14 Cherokee Jun                   12-03.00
 13 Daniel, Jasmyne           13 Sapphire TC                    12-01.50
 14 Gautreaux, Jordan         14 Cherokee Jun                   11-01.00
 15 Mickler, Emily            13 Cherokee Jun                   10-05.00
 16 Cincola, Lily             14 Cherokee Jun                   10-03.50
 17 Brown, Juliana            13 Cherokee Jun                   10-01.00
 17 Adolphus, Maiya           13 Kennworth Tr           3.33m   10-01.00
 17 Stith, Taylor             13 Cherokee Jun                   10-01.00
 20 Bonja, Fenneth            13 Kennworth Tr           3.10m    9-10.50
 21 Cosby, Olivia             13 Tricity Youth Track             9-09.00
 22 Pavese, Lexi              13 Etowah Youth                    9-07.00
 23 Tyler, Emma               13 Cherokee Jun                    9-06.00
 23 Dietzel, Tara             14 Cherokee Jun                    9-06.00
 25 Daniel, Janiya            14 Sapphire TC                     9-00.00
 25 Ford, Ryann               12 Kennworth Tr           2.49m    9-00.00
 -- O'Neal, Malia             13 Charlotte He           4.47m         ND
 -- Lorenz, Sophia            13 Cherokee Jun                         ND
 -- Marshall, Trinity         14 Jackrabbit Track                     ND
 -- Albert, Kayleigh          13 Cherokee Jun                         ND


Event 120  Boys Long Jump 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 18-01  5/12/2018   Christopher Peal, Charlotte He
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Peal, Christopher         13 Charlotte He           5.18m   18-01.00R  10
  2 Lawler, DeMarko           12 Jackrabbit Track       5.08m   17-02.00    8
  3 Thorps, Kylen             13 Flash Athletics        4.62m   16-07.50    6
  4 Quarles, DeCario          14 Gwinnett Str           4.78m   15-04.50    5
  5 Jackson, Malek            13 Tallahassee                    14-08.00    4
  6 Alibey, Jeremiah          13 Sapphire TC                    14-05.00    3
  7 Lockhart, Derrick         12 West Georgia Jets      4.57m   14-02.00    2
  8 Mitchell, Kevin           13 The Heat Track Club            14-01.50    1
  9 Linear, Brandon           13 The Heat Track Club            14-01.00
 10 Hernandez, Axel           13 Alpha Crush            3.68m   13-07.50
 11 Hodge, Nikyan             13 Charlotte He                   13-05.50
 12 Caldwell, KeShod          13 Charlotte He                   12-09.50
 13 Tucker, Jack              14 Cherokee Jun                   12-06.00
 14 Eye, Seth                 13 Etowah Youth                   12-04.75
 15 Singleton, Adam           12 Alpha Crush                    12-02.50
 16 Tucker, Clay              14 Cherokee Jun                   12-00.00
 17 Rusbridge, Luke           13 Cherokee Jun                   11-05.00
 18 Hobson, Javon             12 Cherokee Jun                   11-00.00
 19 Vaulk, Gabriel            14 Cherokee Jun                   10-07.50
 -- Wilson, Kindyn            13 Greenville Jets                      ND
 -- Lovelace, Nate            12 Unattached             4.70m         ND
 -- Farrow, Zacquon           14 West Georgia Jets                    ND
 -- Quirk, Paul               13 Walton Track Club                    ND
 -- Reece, Tristan            14 Cherokee Jun                         ND
 -- Herbert, Jacob            14 Cherokee Jun           3.66m         ND
 -- Webb, Barrett             13 Cherokee Jun           4.24m         ND
 -- Singleton, Noah           12 Alpha Crush                          ND
 -- Bogdady, George           13 Cherokee Jun                         ND
 -- Oburu, Joseph             13 Etowah Youth                         ND
 -- Cole, Shawn               13 Etowah Youth                         ND
 -- Lee, Malek                14 Flash Athletics                      ND
 -- Whyte, Nick               12 Cherokee Jun                         ND
 -- Marsh, Jaylen             12 Cobb Pal                             ND
 -- Moore, Mickey             14 West Georgia Jets                  FOUL


Event 121  Girls Long Jump 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 16-09.50  5/12/2018   Miahna Harden, Tallahassee
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Harden, Miahna            15 Tallahassee                    16-09.50R  10
  2 Thorn, Tanryn             16 Tricity Youth Track            15-04.00    8
  3 Wright, Monica            14 Charlotte He           4.27m   14-01.50    6
  4 Dalton, Ayana             16 Charlotte He           4.27m   13-06.50    5
 -- Vieira, Chassidy          14 Etowah Youth                         ND
 -- Stephens, Tiara           15 Tricity Youth Track                FOUL
 -- Jones, Amaya              15 Tallahassee                        FOUL


Event 122  Boys Long Jump 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 20-07.50  5/12/2018   Makel Bridges, United Speed
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bridges, Makel            14 United Speed           6.10m   20-07.50R  10
  2 Donti, Sai Nishchal       15 Jackrabbit Track               18-01.00    8
  3 Landry, Kristopher        14 Gwinnett Str           5.03m   17-04.00    6
  4 McKelvin, Tycen           16 Charlotte He           5.18m   16-08.50    5
  5 Burnette, Jaidon          15 Flash Athletics                16-05.50    4
  6 Lillie, Brayden           15 Charlotte He           5.18m   16-02.00    3
  7 Jackson, Miles            15 The Heat Track Club            15-08.00    2
  8 Francis, Nathaniel        15 Charlotte He                   14-09.00    1
  9 Fountain, Rashun          14 Elite Speed            5.87m   14-05.00
 10 Jones, MaKyle             14 Charlotte He                   14-04.00
 -- Williams, Jaquez          15 Next Level TC                        ND
 -- Starr, Connor             14 Cherokee Jun                         ND


Event 123  Girls Long Jump 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 15-00  5/12/2018   Jaelah Eargle, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Eargle, Jaelah            17 Jackrabbit Track               15-00.00R  10
 -- Taylor, Ashley            18 Triple P Speedster                   ND
 -- Livingston, Kenya         18 Charlotte He           5.18m         ND


Event 124  Boys Long Jump 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 19-09  5/12/2018   Ajay Shanmugam, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Shanmugam, Ajay           17 Jackrabbit Track               19-09.00R  10
  2 McGhee, Wendell           18 West Georgia Jets      6.10m   19-07.00    8
  3 Lloyd, Robert             16 Jackrabbit Track               19-06.50    6
  4 Taylor, Shermar           16 Tricity Youth Track            19-01.00    5
  5 Abbott, Kalil             17 The Heat Track Club            18-05.50    4
  6 McDaniel, Patrick         18 Jackrabbit Track       5.49m   17-05.00    3
  7 Greenwood, Jalen          17 Tallahassee                    16-06.50    2
  8 Cook, Dorian              16 Jackrabbit Track       5.21m   15-09.00    1
 -- Taylor, LaRon             18 Unattached             6.58m         ND
 -- Larrazabal, Nathaniel     16 Jackrabbit Track       5.00m         ND
 -- Blocker, Tyrik            17 Kennworth Tr           4.67m         ND


Event 163  Girls Shot Put 7-8 Division
================================================================================
 Meet Record: R 15-05  5/13/2017   Naysa Brewer, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ford, Chloe                8 North DeKalb                   15-00.00   10
  2 Coleman, Bria              8 Tricity Youth Track            14-11.25    8
  3 Ford, Carrington           8 North DeKalb                   14-06.00    6
  4 Smith, Anjali              7 West Georgia Jets              10-09.50    5
 -- Franklin, Kamari           7 United Speed                         ND
 -- Berutich, Riley            7 Cherokee Jun                         ND
 -- Westbrook, Tra’miya      8 United Speed                         ND
 -- Warren, Mahlia             8 United Speed                         ND


Event 164  Boys Shot Put 7-8 Division
================================================================================
 Meet Record: R 19-03.50  5/12/2018   Kason Scott, Tallahassee
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Scott, Kason               7 Tallahassee                    19-03.50R  10
  2 Newkirk, Andre             8 Cherokee Jun                   15-02.00    8
  3 Davis, Aaron               8 Cherokee Jun                   15-01.00    6
  4 Delk, Hayden               8 Kennworth Tr           4.04m   14-09.00    5
  5 Lalanne, Jonathan          6 Tallahassee                    14-05.50    4
  6 Teutsch, Alex              7 Cherokee Jun                   12-01.00    3
  7 O'Leary, Teagan            8 Cherokee Jun                   11-07.50    2
  8 Freeman, Collin            6 Tricity Youth Track             8-06.25    1
  9 Lewandowski, Michael       7 Tricity Youth Track             6-02.75
 -- Cords, Collin              8 Cherokee Jun                         ND
 -- Roberts, Mikel             8 United Speed           3.96m         ND
 -- Harlan, Jayden             8 Cherokee Jun                         ND


Event 125  Girls Shot Put 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R 22-07  5/13/2017   Camri Hobbs, Team Full Ry
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brewer, Naysa              8 Jackrabbit Track       7.62m   21-03.25   10
  2 Gosha, Jazlyn             10 Tricity Youth Track            20-00.00    8
  3 Inan, Ayla                 9 Walton Track Club              17-00.00    6
  4 Brooks, Amiracle          10 DC Elite                       15-05.00    5
  5 Stewart, Aoife            10 Cherokee Jun                   13-04.00    4
  6 Allen, Sara               10 Etowah Youth                   12-01.25    3
  7 Allen, Alex               10 Etowah Youth                   11-09.25    2
  8 Brown, Mariyah             8 Tricity Youth Track            10-03.50    1
 -- Osborne, Karmen            9 West Georgia Jets      2.97m         ND
 -- Williams, Johannah         9 United Speed           4.27m         ND
 -- Whyte, Ava                 9 Cherokee Jun                         ND
 -- Vaughn, Riley              9 Titans Track Club      7.85m         ND


Event 126  Boys Shot Put 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R 29-03  5/9/2015    Luke Shuller, Greenvilleje
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Coggins, Jamon            10 Sapphire TC            7.01m   22-06.00   10
  2 Baker, Jordan             10 Tallahassee                    21-04.75    8
  3 Smith, Andrew             10 West Georgia Jets      6.10m   19-08.50    6
  4 Gardner, Noah              9 Drive Phase, Inc.              18-03.50    5
  5 Coleman, Bobby             9 Tricity Youth Track            17-00.00    4
  6 Clark, Josiah              9 Tricity Youth Track            15-06.50    3
  7 Emmett, Luke               9 Cherokee Jun                   15-02.50    2
  8 Pryce, Ethan               8 Kennworth Tr           4.44m   15-01.00    1
  9 Barnes, Owen               9 Walton Track Club              11-08.25
 10 Gautreaux, Jake           10 Cherokee Jun                   11-07.00
 11 Armbruster, Quintin        8 Cherokee Jun                   11-00.00
 -- Ball, Lincoln              9 Cherokee Jun                         ND
 -- Barnard, Kane              9 Etowah Youth                         ND
 -- Blocker, Michael           9 Kennworth Tr           4.75m         ND
 -- Condon, Trevor            10 The Heat Track Club                  ND


Event 127  Girls Shot Put 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 33-04  5/13/2017   Kameryn Hannon, Lightning Sp
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Johnson, Genesis          12 Drive Phase, Inc.              23-07.00   10
  2 Cosby, Zion               11 Tricity Youth Track            23-02.00    8
  3 Webb, Aiya                11 Jackrabbit Track               20-03.00    6
  4 Bailey, Trevon-Nay (Fait  11 Tricity Youth Track            19-00.00    5
  5 Fields, Jakayla           12 Tricity Youth Track            17-07.75    4
  6 Taylor, Marisa            10 Kennworth Tr           5.42m   17-04.50    3
  7 Cloud, Summer             11 Etowah Youth                   17-02.50    2
  8 Smith, Taylor             11 West Georgia Jets      5.49m   16-11.50    1
  9 Blair, Mireya             10 Spartanburg            4.56m   16-09.00
 10 Coleman, Kayln            11 Tricity Youth Track            16-05.75
 11 doss, kameron             12 Tricity Youth Track            16-03.00
 12 Lockhart, Reagan          12 Cherokee Jun                   13-06.00
 13 Lundy, Autumn             11 Cherokee Jun                   13-03.25
 14 Smith, Megan              10 United Speed                   12-01.50
 15 Moore, Jaleigha           10 Tricity Youth Track            11-03.00
 -- Conwell, Hailey           12 Jackrabbit Track                     ND


Event 128  Boys Shot Put 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 35-09  5/9/2015    Adam Watkins, Unattached
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Williams, Paul            11 Jackrabbit Track               33-09.00   10
  2 Scott, Kendrick           11 Tallahassee            7.32m   31-02.75    8
  3 jr. jones, edward         12 Unattached                     30-11.00    6
  4 Inan, Omer                11 Walton Track Club              30-05.00    5
  5 Jacobs, Brayden           11 Jackrabbit Track       8.89m   28-08.50    4
  6 Bullard, Christopher      12 Charlotte He           8.84m   27-02.00    3
  7 Dukes, Yanous             11 Elite Speed           10.00m   25-02.50    2
  8 Coleman, Cameron          11 Tricity Youth Track            24-02.50    1
  9 Williams, Preston         10 Jackrabbit Track       5.77m   21-10.50
 10 Lawler, Jaiden            11 Jackrabbit Track       6.02m   21-03.00
 11 Humphrey, Edward          11 Charlotte He           6.71m   21-02.50
 12 Ford, Jr, Christopher     11 North DeKalb           5.89m   20-09.00
 13 Davidson, Messiah         10 Next Level TC                  19-05.00
 14 Miller, Nicholas          12 Etowah Youth                   18-09.00
 15 Ward, Grayson             11 Next Level TC                  17-01.00
 16 Carter, Zykias            11 Greenville Jets                15-03.00
 -- Powell, Ethan             11 Etowah Youth                         ND
 -- Thomas, Darius            12 DC Elite                             ND
 -- Vaughnjr, Ryan            10 Titans Track Club      7.99m         ND


Event 129  Girls Shot Put 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 36-11.75  5/12/2018   Kameryn Hannon, Lightning Sp
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hannon, Kameryn           13 Lightning Sp          11.89m   36-11.75R  10
  2 Akintayo, Christianne     12 Jackrabbit Track      10.97m   36-09.00    8
  3 Richardson, Nia           14 Lightning Sp           9.14m   28-02.50    6
  4 Gautreaux, Jordan         14 Cherokee Jun                   27-00.00    5
  5 Odom, Laila               12 The Heat Track Club            26-02.50    4
  6 Pryce, Ariella            12 Kennworth Tr           5.59m   24-02.00    3
  7 Butterworth, Kendle       14 Cherokee Jun                   23-08.00    2
  8 Maki, Nicollette          13 Cherokee Jun                   23-01.00    1
  9 Wren, Jade                13 Jackrabbit Track               21-05.00
 10 mills, taniyah            13 Spartanburg                    20-04.00
 11 Mickler, Emily            13 Cherokee Jun                   19-07.00
 12 Lorenz, Sophia            13 Cherokee Jun                   17-02.75
 -- Daniel, Jasmyne           13 Sapphire TC                          ND
 -- Payden, Alana             13 Spartanburg            8.70m         ND
 -- Ball, Sofia               14 Cherokee Jun                         ND
 -- Kaper, Greta              13 Cherokee Jun                         ND
 -- Tyson, Gabrielle          13 Jackrabbit Track                     ND


Event 130  Boys Shot Put 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 49-04  5/13/2017   Adam Watkins, Unattached
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Singh, Harman             13 Jackrabbit Track       8.33m   31-02.25   10
  2 Thomas, Thenorris         13 Tricity Youth Track            29-07.50    8
  3 Mitchell, Kevin           13 The Heat Track Club            26-07.00    6
  4 Watson, Lain              14 Cherokee Jun           7.29m   25-05.25    5
  5 Dalton, Omarion           13 Charlotte He           7.62m   25-01.00    4
  6 Jennings, Charlie         13 Cherokee Jun                   24-06.00    3
  7 Bogdady, George           13 Cherokee Jun                   24-03.00    2
  8 Hobson, Javon             12 Cherokee Jun                   23-05.00    1
 -- Olagbegi, Suen            14 Jackrabbit Track                     ND
 -- Cole, Shawn               13 Etowah Youth                         ND
 -- Peoples, Dahlan           13 Drive Phase, Inc.                    ND
 -- Liles, Tyler              13 Etowah Youth                         ND


Event 131  Girls Shot Put 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 30-05  5/12/2018   Saniyah Myers, Unattached
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Myers, Saniyah            14 Unattached                     30-05.00R  10
  2 Olagbegi, Sefunmi         16 Jackrabbit Track               28-01.00    8
  3 Sims, Genesis             15 Tricity Youth Track            17-06.50    6
  4 Barrett, Vanasya          14 Tricity Youth Track            14-08.00    5
 -- Sanford, Jasmine          15 Tricity Youth Track                  ND


Event 132  Boys Shot Put 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 36-05  5/12/2018   Pierce Brown, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brown, Pierce             15 Jackrabbit Track               36-05.00R  10
  2 Rourke, Hayden            16 Lane 4 Track Club     11.00m   31-05.50    8
  3 Sands, Jae'Lon            15 Elite Speed                    30-05.00    6
  4 Rosenbaum, Corey          14 Jackrabbit Track       7.82m   28-06.25    5
  5 Fitzgerald, KaDarius      15 Elite Speed           10.00m   28-05.00    4
  6 Trapp, Reggie             15 Tricity Youth Track            26-05.25    3


Event 133  Girls Shot Put 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 33-04  5/12/2018   Melita Roachford, NewRoc Rocke
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Roachford, Melita         17 NewRoc Rockets TC     10.80m   33-04.00R  10
  2 Trapp, Renee              18 Tricity Youth Track            31-02.00    7
  2 Young, Rebecca            17 Jackrabbit Track               31-02.00    7
  4 Ayinmide, Tokunbo (Tk)    17 Tricity Youth Track            26-03.50    5
 -- Howell, Jaci              17 Tricity Youth Track                  ND
 -- Taylor, Ashley            18 Triple P Speedster                   ND


Event 134  Boys Shot Put 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 46-02  5/10/2014   Benaiah Hyatte, Lightning Sp
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Adams-Rodgers, Raekwon    16 Spartanburg           11.28m   38-05.00   10
  2 Banahene, Benedict        18 Unattached                     22-11.50    8


Event 136  Boys High Jump 9-10 Division
================================================================================
 Meet Record: R  4-06  5/10/2014   Dylan Faulkner, Unattached
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Atkinson, Ryker           10 Charlotte He           1.17m    4-00.00   10
  2 Christian, Miguel          9 Tricity Youth Track             3-08.00    8
  3 Bradley, Myles             9 Unattached             1.07m   J3-08.00    6
  4 Leach, Marcus             10 West Georgia Jets      1.02m    3-06.00    4.50
  4 Gardner, Noah              9 Drive Phase, Inc.               3-06.00    4.50
  6 Ward, Brayden              8 Kennworth Tr                    3-04.00    2.50
  6 swinson, nekhemyah         9 Spartanburg                     3-04.00    2.50
  7 Geday, Gabriel             9 Kennworth Tr                   J3-04.00    1
  8 Smith, Andrew             10 West Georgia Jets      1.07m   J3-04.00
 -- Brown, Mar' Kel           10 Tricity Youth Track                  NH


Event 137  Girls High Jump 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R  4-10  5/10/2014   Camille Trotman, Boys & Girls
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bradley, Nance-Marie      11 Unattached             1.22m    4-00.00   10
  2 Savage, Lilly             10 Alpha Crush                     3-10.00    8
  3 Johnson, Genesis          12 Drive Phase, Inc.               3-08.00    6
 -- Woodard, Karis            11 Etowah Youth                         NH
 -- Freeman, Reagan           11 Tricity Youth Track    1.17m         NH
 -- Webb, Aiya                11 Jackrabbit Track                     NH
 -- Conneilly, Savanna        11 Cherokee Jun                         NH
 -- Lundy, Autumn             11 Cherokee Jun                         NH
 -- Gardner, Madison          12 Drive Phase, Inc.                    NH
 -- Rainey, Aleera            11 Cherokee Jun                         NH


Event 138  Boys High Jump 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R  4-08  5/12/2018   Paul Williams, Jackrabbit T
 Meet Record: R  4-08  5/9/2015    Dallas Deas, The Heat Tra
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Williams, Paul            11 Jackrabbit Track       1.42m    4-08.00R  10
  2 Grant, Altaveon           11 Unattached             1.22m    4-04.00    8
  3 Mock, Robert III          10 Charlotte He           1.22m    4-02.00    6
  4 James, Joshua             10 North DeKalb           1.17m    3-08.00    5
 -- Brown, Jr., Marquale      11 Tricity Youth Track                  NH


Event 139  Girls High Jump 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R  5-01  5/12/2018   Falon Spearman, Charlotte He
 Meet Record: R  5-01  5/14/2016   Camille Trotman, Boys and Gir
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Spearman, Falon           14 Charlotte He           1.52m    5-01.00R  10
  2 Taylor, Kira              13 Kennworth Tr           1.47m    4-08.00    8
  3 Kendrick, Lamaesia        13 West Georgia Jets      0.99m    4-06.00    6
  4 Shelton, Jaime            13 Jackrabbit Track                4-04.00    5
  5 Hawkins, Grace            12 Kennworth Tr                    4-02.00    4
  6 Stith, Taylor             13 Cherokee Jun                   J4-02.00    3
  7 Tyler, Emma               13 Cherokee Jun                    3-10.00    2
 -- Cosby, Olivia             13 Tricity Youth Track                  NH
 -- Delk, Madison             13 Kennworth Tr           1.37m         NH
 -- Wright, Jaidiaya          13 Tricity Youth Track                  NH


Event 140  Boys High Jump 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R  5-01  5/14/2016   Mossiah Carter, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hodge, Nikyan             13 Charlotte He           1.47m    4-08.00   10
  2 Stogner, Bradley          14 Cherokee Jun           1.42m   J4-08.00    8
  3 Webb, Barrett             13 Cherokee Jun           1.37m    4-06.00    6
  4 Tucker, Jack              14 Cherokee Jun                   J4-06.00    5
  5 Thorps, Kylen             13 Flash Athletics        1.37m    4-04.00    4
 -- Reece, Tristan            14 Cherokee Jun                         NH
 -- Freeman, Ryan             12 Tricity Youth Track                  NH
 -- Tucker, Clay              14 Cherokee Jun                         NH
 -- Vaulk, Gabriel            14 Cherokee Jun                         NH


Event 141  Girls High Jump 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R  5-02  5/10/2014   Imani Carmouche, Unattached
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thorn, Tanryn             16 Tricity Youth Track             4-10.00   10
 -- Golden, Lorel             14 Walton Track Club                    NH
 -- Dalton, Ayana             16 Charlotte He                         NH


Event 142  Boys High Jump 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R  6-00  5/10/2014   Antuane Dennard, Runnin' Must
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lillie, Brayden           15 Charlotte He           1.52m    4-10.00   10
 -- Starr, Connor             14 Cherokee Jun                         NH


Event 143  Girls High Jump 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R  5-06  5/12/2018   Kenya Livingston, Charlotte He
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Livingston, Kenya         18 Charlotte He           1.73m    5-06.00R  10


Event 144  Boys High Jump 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R  6-02  5/12/2018   Rashon Alkins, Kennworth Tr
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Alkins, Rashon            16 Kennworth Tr           2.03m    6-02.00R  10
 -- Banahene, Benedict        18 Unattached                           NH


Event 145  Girls Discus Throw 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 76-02  5/13/2017   Kameryn Hannon, Lightning Sp
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Taylor             11 West Georgia Jets     10.06m   31-03.50   10
  2 Blair, Mireya             10 Spartanburg                    28-08.50    8
 -- Lundy, Autumn             11 Cherokee Jun                         ND


Event 146  Boys Discus Throw 11-12 Division
================================================================================
 Meet Record: R 100-06  5/9/2015    Adam Watkins, Unattached
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Scott, Kendrick           11 Tallahassee                       78-09   10
  2 Bullard, Christopher      12 Charlotte He          22.86m      72-02    8
  3 Jacobs, Brayden           11 Jackrabbit Track      18.24m      57-09    6
  4 Humphrey, Edward          11 Charlotte He          13.72m      50-00    5
  5 Lawler, Jaiden            11 Jackrabbit Track                  44-03    4
  6 Davidson, Messiah         10 Next Level TC                     28-01    3
 -- Vaughnjr, Ryan            10 Titans Track Club     14.27m         ND
 -- Inan, Omer                11 Walton Track Club                    ND
 -- Silva, Khari              12 Almighty Sports                      ND


Event 147  Girls Discus Throw 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 85-05  5/9/2015    Kimberly Fernandez, Impact Athle
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hannon, Kameryn           13 Lightning Sp          29.87m      72-09   10
  2 Payden, Alana             13 Spartanburg           18.11m      71-00    8
  3 Akintayo, Christianne     12 Jackrabbit Track      24.38m      64-09    6
  4 mills, taniyah            13 Spartanburg                       44-08    5
  5 Odom, Laila               12 The Heat Track Club            41-02.50    4
  6 Tollerson, Leah           12 Lane 4 Track Club                 33-03    3
 -- Ball, Sofia               14 Cherokee Jun                         ND
 -- Maki, Nicollette          13 Cherokee Jun                         ND
 -- Tyson, Gabrielle          13 Jackrabbit Track                     ND
 -- Kaper, Greta              13 Cherokee Jun                         ND


Event 148  Boys Discus Throw 13-14 Division
================================================================================
 Meet Record: R 129-02  5/13/2017   Adam Watkins, Unattached
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Singh, Harman             13 Jackrabbit Track      21.95m      91-04   10
  2 Watson, Lain              14 Cherokee Jun                   48-05.50    8
  3 Dalton, Omarion           13 Charlotte He          14.02m   46-05.50    6
  4 Thomas, Thenorris         13 Tricity Youth Track               40-06    5
 -- Olagbegi, Suen            14 Jackrabbit Track                     ND


Event 149  Girls Discus Throw 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 73-06  5/14/2016   Tyanna Dingle, Greer All-St
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Olagbegi, Sefunmi         16 Jackrabbit Track                  69-01   10
  2 Myers, Saniyah            14 Unattached                        67-03    8


Event 150  Boys Discus Throw 15-16 Division
================================================================================
 Meet Record: R 103-07  5/12/2018   Hayden Rourke, Lane 4 Track
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Rourke, Hayden            16 Lane 4 Track Club     37.49m     103-07R  10
  2 Brown, Pierce             15 Jackrabbit Track                 102-10    8
  3 Sands, Jae'Lon            15 Elite Speed                       73-05    6
  4 Francis, Nathaniel        15 Charlotte He          29.57m      73-04    5
  5 Fitzgerald, KaDarius      15 Elite Speed                       69-00    4


Event 151  Girls Discus Throw 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 90-11  5/12/2018   Rebecca Young, Jackrabbit T
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Young, Rebecca            17 Jackrabbit Track                  90-11R  10
  2 Holmes, Dhylan            16 North DeKalb          22.86m      70-00    8
  3 Roachford, Melita         17 NewRoc Rockets TC                 60-00    6
 -- Taylor, Ashley            18 Triple P Speedster                   ND


Event 152  Boys Discus Throw 17-18 Division
================================================================================
 Meet Record: R 117-02  5/12/2018   Raekwon Adams-Rodgers, Spartanburg
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Adams-Rodgers, Raekwon    16 Spartanburg                      117-02R  10
  2 Banahene, Benedict        18 Unattached                        51-00    8