Meet Results - Alpha Crush XC Meet - September 15, 2018

Alpha Crush Results [Download] [View]
  • The "Improvement" column, on the report as "Improv", compares the athlete's performance to their best time, height or distance in the database.
  • A negative value is an improvement over their previous best.
  • A positive value is how far off the athlete was from their previous best.
  • A "---" means no personal best exists in the database for that athlete for that event.
Complete Results
            USATF GA XC - Alpha Crush Cross Country - 9/15/2018
                               Milton High School

Event 1  2000 Meter Run CC 8 & Under Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Alberici, Ella             8 Alpha Crush           10:26.95    1
  2 Horn, Genevieve            8 Etowah Youth Track    10:39.14    2
  3 Diianni, Juliana           7 Walton Youth Track    10:48.78
  4 Young, Isabelle Marie      8 Lassiter              10:55.60    3
  5 Bilbo, Callie              7 Etowah Youth Track    11:02.99    4
  6 Donner, Linden             8 Alpha Crush           11:26.49    5
  7 Ash, Hollings              8 Alpha Crush           11:33.43    6
  8 Roper, Genevieve           8 Marietta Track        11:38.32
  9 Mayfield, Ellie            7 Lassiter              11:44.58    7
 10 Barnett, Sarah             8 Dash                  11:47.58
 11 Builder, Lindsay           8 Walton Youth Track    11:48.04
 12 Albano, Alaina             8 Marietta Track        11:50.53
 13 Miles, Aislyn              8 River Ridge           11:50.55
 14 Vagedes, Reese             7 Lassiter              11:52.39    8
 15 Petitjean, Amanda          8 Jackrabbit            11:55.60    9
 16 Rice, Emma                 8 Alpha Crush           12:30.82   10
 17 Cooney, Cassie             8 Dekalb Trailblazers   12:32.48
 18 Lawley, Ava                7 Etowah Youth Track    12:33.26   11
 19 Boudreaux, Alyssa          7 Etowah Youth Track    12:38.19   12
 20 Merner, Sophie             7 Unattached            12:41.40
 21 Thompson, Logan            5 PTC Flash             12:41.84
 22 Slappey, Lucy              8 Carrollton Track      13:18.17
 23 Wilderspin, Maisie         7 Alpha Crush           13:21.16   13
 24 Williams, Nalini           8 Jackrabbit            13:32.99   14
 25 Poehler, Reagan            7 Alpha Crush           13:40.51   15
 26 Alicea, Isabella           7 Cherokee              14:15.62
 27 Dilling, Abigail           7 Cherokee              14:20.29
 28 Petitjean, Amelie          6 Jackrabbit            14:21.34   16
 29 Powell, Hadley             8 Walton Youth Track    14:46.93
 30 Tirino, Gianna             8 Alpha Crush           14:48.64   17
 31 McAllister, Alice          8 Lassiter              14:52.79   18
 32 Sawyer, Emilia             7 Dekalb Trailblazers   14:53.78
 33 Haskett, Campbell          8 River Ridge           14:56.02
 34 Brandt, Abigail            6 Etowah Youth Track    15:11.24   19
 35 Oakes, Emma                6 Etowah Youth Track    15:22.31   20
 36 Henderson, Eliana          8 PTC Flash             15:56.99
 37 Wolf, Eleanor              8 PTC Flash             16:06.01
 38 Ramirez-Linares, Destiny   8 Marietta Track        16:34.80
 39 Witten, Daniyah            5 Jackrabbit            16:38.48   21
 40 Blanchard, Katherine       7 Etowah Youth Track    16:38.95   22
 41 Reiss, Abagail             8 Jackrabbit            16:49.59   23
 42 Lappin, Ansley             7 Creekview             16:51.98
 43 McAllister, Heidi          6 Lassiter              16:54.39   24
 44 Smith, Claire              7 Jackrabbit            17:10.52   25
 45 Budd, Lillian              5 PTC Flash             17:30.70
 46 Hitzeman, Emma             7 Etowah Youth Track    18:13.47   26
 47 Patterson, Laura           8 Dekalb Trailblazers   22:36.37
 48 Hill, Peyton               7 Dekalb Trailblazers   22:47.35

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     35    1    5    6   10   13   15   17
      Total Time:    59:18.85
         Average:    11:51.77
   2 Etowah Youth Track           48    2    4   11   12   19   20   22   26
      Total Time:  1:02:04.82
         Average:    12:24.97
   3 Lassiter Junior Cross Cou    60    3    7    8   18   24
      Total Time:  1:06:19.75
         Average:    13:15.95
   4 Jackrabbit Track & Field     83    9   14   16   21   23   25
      Total Time:  1:13:18.00
         Average:    14:39.60



Event 2  2000 Meter Run CC 8 & Under Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Welsh, Liam                8 Walton Youth Track     9:00.29    1
  2 Turner, Colt               8 Creekview              9:17.46
  3 Thompson, Oliver           8 PTC Flash              9:28.46    2
  4 Bash, Calvin               8 Unattached             9:32.00
  5 Crossk, Collin             8 Lassiter               9:51.85    3
  6 Nia, Shervin               8 Walton Youth Track     9:55.18    4
  7 Starr, Mason               8 Cherokee               9:55.38
  8 Cockrell, Samuel           8 Lassiter               9:57.02    5
  9 Maxwell, Tristan           7 Etowah Youth Track    10:03.09    6
 10 Witten, Mohamed            8 Jackrabbit            10:04.40
 11 Ledbetter, Graham          7 Elite Striders        10:05.25
 12 Westrip, Charlie           8 Etowah Youth Track    10:14.49    7
 13 Allred, Luke               8 PTC Flash             10:48.92    8
 14 Carreon, Sebastian         7 Creekview             10:59.16
 15 Sewczwicz, Kyle            7 River Ridge           11:02.38    9
 16 Thomas, Liam               8 Creekview             11:19.41
 17 Judge, Dylan               8 Lassiter              11:21.59   10
 18 May, Kellen                8 River Ridge           11:25.65   11
 19 Heinrich, Grant            7 Lassiter              11:33.47   12
 20 Vicars, Scott              8 River Ridge           11:37.59   13
 21 Welsh, Callan              6 Walton Youth Track    11:44.31   14
 22 Hamner, Ryland             8 Dekalb Trailblazers   11:48.40
 23 Lotz, Dean                 8 Walton Youth Track    11:54.53   15
 24 Mathew, Shane              8 Walton Youth Track    12:04.37   16
 25 Magro, Chase               8 PTC Flash             12:09.04   17
 26 Freed, Collin              8 Lassiter              12:13.26   18
 27 Hester, Johnathan          8 Carrollton Track      12:21.45
 28 Masisak, Andrew            8 Walton Youth Track    12:22.50   19
 29 Silva, Noah                8 Dash                  12:25.19
 30 Price, Levi                8 Jackrabbit            12:39.74
 31 Mosley, Justin             8 Alpha Crush           13:07.49
 32 Johnson, Oakley            8 Cherokee              13:08.84
 33 Howard, Benjamin           8 Dekalb Trailblazers   13:08.95
 34 Colpaert, Tim              5 Etowah Youth Track    13:20.26   20
 35 Allred, Wyatt              6 PTC Flash             13:26.38   21
 36 Clark, Christian           7 Etowah Youth Track    13:31.53   22
 37 Conkwright, Rhys           8 River Ridge           13:37.50   23
 38 Gerstle, Ian               7 Dekalb Trailblazers   13:44.15
 39 French, Zackary            6 Creekview             13:44.75
 40 Ruppert, Jonah             7 PTC Flash             13:55.19   24
 41 Sierra, Alejandro          6 Etowah Youth Track    14:21.15   25
 42 Cross, Joe                 8 Alpha Crush           14:29.43
 43 Budd, Nathan               7 PTC Flash             14:57.26   26
 44 Ivanov, Jacob              6 Lassiter              15:17.27   27
 45 Tracy, Eamon               6 Alpha Crush           15:36.31
 46 Mills, Sean                8 Elite Striders        16:14.31
 47 McCollum, Brandon          5 River Ridge           16:32.99   28
 48 McChesney, Noah            6 River Ridge           17:07.28   29

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Lassiter Junior Cross Cou    48    3    5   10   12   18   27
      Total Time:    54:57.19
         Average:    10:59.44
   2 Walton Youth Track           50    1    4   14   15   16   19
      Total Time:    54:38.68
         Average:    10:55.74
   3 Peachtree City Flash         72    2    8   17   21   24   26
      Total Time:    59:47.99
         Average:    11:57.60
   4 Etowah Youth Track           80    6    7   20   22   25
      Total Time:  1:01:30.52
         Average:    12:18.11
   5 River Ridge Youth Track      84    9   11   13   23   28   29
      Total Time:  1:04:16.11
         Average:    12:51.23



Event 3  3k Run CC 9-10 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Delgado, Nicole           10 Walton Youth Track    13:53.78    1
  2 Robinson, Amina            9 Walton Youth Track    13:57.36    2
  3 Diianni, Jensen            9 Walton Youth Track    14:16.08    3
  4 Merner, Abby              10 Unattached            14:30.57
  5 McQuade, Andi              9 PTC Flash             14:41.16    4
  6 Betton, Julia              9 Walton Youth Track    14:58.96    5
  7 Kwon-Larson, Hannah        9 Unattached            15:08.55
  8 Ripperdan, Nicole         10 Drive Phase           15:12.71
  9 Erath, Audrey             10 Unattached            15:20.72
 10 Dembski, Addison          10 Walton Youth Track    15:33.33    6
 11 Dennis, Simone            10 Alpha Crush           15:39.08    7
 12 Kluttz, Addison           10 PTC Flash             15:42.40    8
 13 Curfman, Brianna          10 Marietta Track        15:43.80
 14 Harvey, Lynden             9 Walton Youth Track    15:48.76    9
 15 Whitney, Addison          10 Lassiter              16:00.42   10
 16 Burke, Gianna             10 Marietta Track        16:09.15
 17 Brandt, Hannah             9 Etowah Youth Track    16:26.64
 18 Young, Caroline           10 Lassiter              16:40.06   11
 19 Wilson, Anna              10 River Ridge           16:41.58
 20 Al-Ghani, Myah            10 Jackrabbit            16:49.15
 21 Allen, Alex               10 Etowah Youth Track    17:03.68
 22 Gold, Scarlett             9 Walton Youth Track    17:17.08   12
 23 Vagedes, Joanna            9 Lassiter              17:27.45   13
 24 Bell, Amelia               9 Dekalb Trailblazers   17:31.49   14
 25 Greblick, Megan            9 Walton Youth Track    17:32.87   15
 26 De La Cruz, Gabriella     10 Walton Youth Track    17:37.47
 27 Ripperdan, Amelia         10 Drive Phase           17:45.24
 28 Scheid, Sarah              9 Dekalb Trailblazers   17:46.90   16
 29 McFall, Caitlyn            9 PTC Flash             17:48.39   17
 30 Messick, Loraley           9 Dekalb Trailblazers   17:49.02   18
 31 Sawyer, Olivia            10 Dekalb Trailblazers   17:50.54   19
 32 Will, Maddie               9 PTC Flash             18:01.57   20
 33 Cox, Maggie Shaw           9 Unattached            18:14.66
 34 Wiersma, Chloe             9 Lassiter              18:24.56   21
 35 Reeves, Serenity           9 Dash                  18:26.55
 36 Gambrell, Adeline          9 Dekalb Trailblazers   18:27.03   22
 37 Franklin, Aubrey           9 PTC Flash             18:37.53   23
 38 Waite, London              9 Alpha Crush           18:41.40   24
 39 Allen, Sara               10 Etowah Youth Track    18:42.58
 40 Lawton Jones, Mary         9 Dekalb Trailblazers   18:43.45   25
 41 West, Emma                 9 PTC Flash             18:46.33   26
 42 Daniels, Mallory          10 Etowah Youth Track    18:53.28
 43 Downs, Kylie               9 Walton Youth Track    19:08.06
 44 Reardon, Adilee            9 Cherokee              19:08.15
 45 Magro, Emma                9 PTC Flash             19:14.34   27
 46 Kane, Ava                  9 Alpha Crush           19:27.81   28
 47 Haniford, Ruby             9 Walton Youth Track    19:34.95
 48 Nestor, Rian               9 Carrollton Track      19:47.84
 49 McAllister, Brenda        10 Lassiter              19:53.29   29
 50 Tracy, Izzy                9 Alpha Crush           19:54.85   30
 51 Anderson, Vivian          10 PTC Flash             20:17.82   31
 52 Ward, Olivia              10 PTC Flash             20:24.82
 53 Heinrich, Claire           9 Lassiter              20:41.85   32
 54 Smith, Hannah             10 Jackrabbit            20:45.24
 55 Harbin, Zoe                9 PTC Flash             21:00.07
 56 Boland, Leila             10 Alpha Crush           21:07.38   33
 57 Cummings, AnneMarie       10 Walton Youth Track    21:07.80
 58 Hoeller, Amelia            9 Walton Youth Track    21:28.43
 59 Warren, Addison           10 Elite Striders        21:36.63
 60 Nieves, Lillian           10 Lassiter              21:45.25   34
 61 Baker, Arlette            10 River Ridge           21:52.13
 62 Conkwright, Josie          9 River Ridge           21:58.01
 63 Luffel, Annabelle         10 Alpha Crush           22:00.64   35
 64 Heinrich, Anna            10 Lassiter              22:13.39   36
 65 Spires, Caroline          10 Dekalb Trailblazers   23:21.39   37
 66 Owens, Isabella           10 Alpha Crush           25:57.47   38
 67 Poehler, Lauren            9 Alpha Crush           30:14.02   39
 68 McCollum, Adalinn         10 River Ridge           40:20.06

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Youth Track           17    1    2    3    5    6    9   12   15
      Total Time:  1:12:39.51
         Average:    14:31.91
   2 Peachtree City Flash         72    4    8   17   20   23   26   27   31
      Total Time:  1:24:51.05
         Average:    16:58.21
   3 Lassiter Junior Cross Cou    84   10   11   13   21   29   32   34   36
      Total Time:  1:28:25.78
         Average:    17:41.16
   4 Dekalb Trailblazers          89   14   16   18   19   22   25   37
      Total Time:  1:29:24.98
         Average:    17:53.00
   5 Alpha Crush Running Club    122    7   24   28   30   33   35   38   39
      Total Time:  1:34:50.52
         Average:    18:58.11



Event 4  3k Run CC 9-10 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilson, Kaleb             10 Unattached            12:07.88
  2 Comsudes, Sam             10 Walton Youth Track    12:10.14    1
  3 Donner, Grey              10 Alpha Crush           12:54.41    2
  4 Wicks, Mason              10 Walton Youth Track    12:54.76    3
  5 McNeely, John             10 Walton Youth Track    12:59.03    4
  6 Jennings, Camp             9 Carrollton Track      13:06.09    5
  7 Hoffman, Desmond           9 Lassiter              13:33.75    6
  8 Grant, Jacob               9 Alpha Crush           13:34.98    7
  9 Albano, Alexander         10 Marietta Track        13:50.68
 10 Maude, Brendan            10 River Ridge           13:51.38
 11 Colpaert, Bo               9 Etowah Youth Track    14:16.04
 12 Brackin, Dashel            9 Carrollton Track      14:19.53    8
 13 Talley, Marcellus         10 Carrollton Track      14:37.64    9
 14 Schlitz, Paul              9 Jackrabbit            14:39.17
 15 Mathias, Elijah           10 Lassiter              14:41.58   10
 16 Grund, Travis             10 Lassiter              14:48.16   11
 17 McFall, Cayden             9 PTC Flash             14:53.05   12
 18 Atwood, Locke              9 Dekalb Trailblazers   14:54.27   13
 19 Vondrak, Vladimir          9 Etowah Youth Track    14:54.81
 20 Pratt, Cooper              9 Walton Youth Track    14:56.30   14
 21 Hand, Austin              10 Creekview             14:59.88
 22 Antley, Tyndle            10 Unattached            15:04.59
 23 Moses, Broecks            10 PTC Flash             15:06.21   15
 24 Landrum, Jack              9 Walton Youth Track    15:07.51   16
 25 Smith, Syler              10 Dash                  15:11.05
 26 Crowder, Austin            9 Carrollton Track      15:17.69   17
 27 Vickness, Gavin           10 Walton Youth Track    15:23.35   18
 28 Silva, Javier              9 Dash                  15:23.37
 29 Mchoul, Robert             9 Dekalb Trailblazers   15:23.63   19
 30 Davidson, Landon           9 PTC Flash             15:29.44   20
 31 Fortenberry, Lucas         9 Marietta Track        15:36.02
 32 Carreon, Luis             10 Creekview             15:42.64
 33 Dunmire, Thomas           10 Alpha Crush           15:43.88   21
 34 Warren, Samuel             9 Walton Youth Track    15:46.60   22
 35 Plunkett, Ben              9 Alpha Crush           15:51.15   23
 36 Hackney, Cash             10 Dekalb Trailblazers   16:11.42   24
 37 Elgin, Tyler              10 Lassiter              16:15.34   25
 38 Jones, Hunter             10 PTC Flash             16:19.19   26
 39 Turner, Troy              10 Creekview             16:21.52
 40 Mayfield, Ben              9 Lassiter              16:23.75   27
 41 Manzueta, Jeremiah        10 Jackrabbit            16:27.57
 42 Longmire, Demetrius       10 Etowah Youth Track    16:28.59
 43 Maxwell, Tristan          10 Alpha Crush           16:31.27   28
 44 Castello, Conner          10 Elite Striders        16:31.65
 45 Sarock, Corbin            10 Walton Youth Track    16:35.65   29
 46 Judge, Jake               10 Lassiter              16:38.29   30
 47 Babish, Peter              9 Lassiter              16:40.82   31
 48 Gritz, Nolen               9 Alpha Crush           16:52.98   32
 49 Green, Willden             9 Neon Runners          16:53.94
 50 Garrett, Max               9 Lassiter              16:54.75   33
 51 Grooms, Graycen           10 Carrollton Track      16:54.84   34
 52 Blocker II, Lucas         10 Lassiter              17:12.16
 53 Iruku, Wanjohi            10 Etowah Youth Track    17:23.85
 54 Watkins, Alex             10 Cherokee              17:40.61
 55 Rice, Phoenix             10 Alpha Crush           17:44.76   35
 56 Keeton, Alexander          9 Dash                  17:45.39
 57 Morris, Nate               9 Dekalb Trailblazers   17:53.81   36
 58 Brisbois, Drew            10 PTC Flash             17:54.43   37
 59 Spires, James              8 Dekalb Trailblazers   17:55.16   38
 60 Leeth, Walter             10 Dekalb Trailblazers   18:15.21   39
 61 Orr, Bryce                 9 Alpha Crush           18:46.58   40
 62 White, John               10 Marietta Track        18:56.49
 63 Klein, Evan                9 Dekalb Trailblazers   19:31.85   41
 64 Barnes, John               9 Marietta Track        19:45.91
 65 Gordon, Nicholas          10 River Ridge           19:57.12
 66 Potter, Pierce            10 PTC Flash             19:57.38   42
 67 Poyotte, Devin             9 Walton Youth Track    20:03.90
 68 Wolf, Morgan              10 PTC Flash             20:20.19   43
 69 Pullen, John              10 Creekview             20:28.83
 70 Lamirand, Samuel          10 Lassiter              20:39.06
 71 Woodruff, Pierson          9 Alpha Crush           20:44.69
 72 Wright, Liam              10 Carrollton Track      23:35.52   44
 73 Feinstein, Brayden         9 PTC Flash             24:03.54   45

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Youth Track           38    1    3    4   14   16   18   22   29
      Total Time:  1:08:07.74
         Average:    13:37.55
   2 Carrollton Track             73    5    8    9   17   34   44
      Total Time:  1:14:15.79
         Average:    14:51.16
   3 Lassiter Junior Cross Cou    79    6   10   11   25   27   30   31   33
      Total Time:  1:15:42.58
         Average:    15:08.52
   4 Alpha Crush Running Club     81    2    7   21   23   28   32   35   40
      Total Time:  1:14:35.69
         Average:    14:55.14
   5 Peachtree City Flash        110   12   15   20   26   37   42   43   45
      Total Time:  1:19:42.32
         Average:    15:56.47
   6 Dekalb Trailblazers         130   13   19   24   36   38   39   41
      Total Time:  1:22:18.29
         Average:    16:27.66



Event 5  3k Run CC 11-12 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Heppner, Heidi            12 Atlanta Track Club    12:49.27
  2 McArter, Isabella         12 Jackrabbit            13:05.81
  3 Dennis, Leelah            12 Alpha Crush           13:45.81    1
  4 Rooks, Jaylyn             11 Carrollton Track      13:52.23
  5 Malcom, Ella Grace        12 Alpha Crush           13:58.08    2
  6 Schlaupitz, Brynn         11 Alpha Crush           14:01.33    3
  7 Tilley, Addison           12 Marietta Track        14:03.18
  8 Roach, Gabriella          12 PTC Flash             14:37.25    4
  9 O'Brien, Erin             12 Dash                  14:44.75
 10 Bernal, Zahara            11 Alpha Crush           14:50.48    5
 11 Ashe, Madison             12 Alpha Crush           14:58.63    6
 12 Blaha, Harriet            11 Atlanta Track Club    15:06.51
 13 Ray, London               11 Alpha Crush           15:09.38    7
 14 Plexico, Rylee            11 Unattached            15:13.64
 15 Cockrell, Emma            12 Lassiter              15:15.02    8
 16 Plunkett, Ellie           11 Alpha Crush           15:22.87    9
 17 Trask, Nanea              11 Lassiter              15:25.38   10
 18 Smith, Elizabeth          12 Marietta Track        15:34.09
 19 Harron, Madeline          11 Atlanta Track Club    15:40.32
 20 Reeves, Coasetta          11 Dash                  15:50.78
 21 Palma, Manuela            12 Walton Youth Track    16:01.78   11
 22 Schlitz, Evelyn           11 Jackrabbit            16:07.99
 23 Taylor, Kamryn            12 Alpha Crush           16:11.40   12
 24 McFeeley, Audrey          11 Alpha Crush           16:27.46
 25 Brodmyer, Paige           12 Lassiter              16:30.77   13
 26 Phalen, Reba              12 Walton Youth Track    16:43.44   14
 27 Bryant, Mackenzie         12 Lassiter              16:49.98   15
 28 Mroz, Jennifer            12 Lassiter              16:50.99   16
 29 Cox, Linnea               11 Unattached            16:51.77
 30 Walden, Olivia            12 PTC Flash             16:57.02   17
 31 Ahearn, Kate              12 Lassiter              17:01.62   18
 32 Hellerstein, Allison      11 Walton Youth Track    17:10.32   19
 33 Pickerel, McKenzie        12 Alpha Crush           17:13.94
 34 Moss, Madeleine           11 Creekview             17:16.57
 35 Lawley, Abigail           11 Etowah Youth Track    17:41.89
 36 Bullington, Charlotte     12 Marietta Track        17:51.84
 37 Douglas, Madison          11 Lassiter              17:55.81   20
 38 Miller, Annabeth          12 Lassiter              17:56.13   21
 39 McDougal, Camden          12 Walton Youth Track    18:07.25   22
 40 Duke, Lola                12 Alpha Crush           18:12.10
 41 Beaulieu, Addison         12 Lassiter              18:14.48
 42 Reed, Alyssa              12 PTC Flash             18:23.54   23
 43 Shugart, Molly            11 Lassiter              18:39.24
 44 Charman, Claire           11 Lassiter              18:52.27
 45 Yang, Trinh               11 Walton Youth Track    18:53.71   24
 46 Blocker, Agatha           11 Lassiter              18:56.64
 47 Cushman, Abi              12 Alpha Crush           19:01.54
 48 Betton, Lucinda           12 Walton Youth Track    19:09.63   25
 49 Russell, Annabella        11 Marietta Track        19:21.90
 50 Haakmeester, Jenna        12 Lassiter              19:27.86
 51 Allen, Rachel             12 Alpha Crush           19:29.03
 52 Therriault, Madeline      12 PTC Flash             19:38.56   26
 53 Salmon, Reese             11 Lassiter              19:43.20
 54 Dhungana, Esha            12 Walton Youth Track    19:49.89   27
 55 Voggenthaler, Kate        11 Dekalb Trailblazers   19:54.73
 56 Hendrix, Rhyleigh         12 Creekview             20:02.38
 57 Jabr, Lana                11 Alpha Crush           20:02.69
 58 Post, Kate                11 PTC Flash             20:11.08   28
 59 Beasley, Abbie            11 Jackrabbit            20:16.53
 60 Marcus, Eliana            12 Dekalb Trailblazers   20:22.72
 61 Cole, Clare               11 Alpha Crush           20:31.80
 62 Wiley, May                11 Alpha Crush           20:35.10
 63 Mayfield, Hannah          12 Lassiter              20:45.64
 64 Lappin, Alexandra         11 Creekview             21:14.99
 65 Wilson, Schyler           12 Dash                  21:18.65
 66 Liska, Maria              12 Lassiter              21:36.96
 67 Anderson, Gretchen        11 PTC Flash             21:47.59   29
 68 Sierra, Gabriella         12 Etowah Youth Track    21:49.67
 69 Poehler, Sophie           11 Alpha Crush           21:51.53
 70 Haniford, Rose            11 Walton Youth Track    22:49.71   30
 71 Samy, Lana                11 Alpha Crush           23:01.85
 72 DeCarlo, Madeline         11 Alpha Crush           23:23.86
 73 Cox, Amelia               11 Alpha Crush           23:24.22
 74 Marc, Aaliyah             11 Jackrabbit            23:44.06
 75 Reeves, Hadyn             11 Creekview             24:46.64
 76 Krizek, Valentina         12 Lassiter              25:02.86

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     17    1    2    3    5    6    7    9   12
      Total Time:  1:11:34.33
         Average:    14:18.87
   2 Lassiter Junior Cross Cou    62    8   10   13   15   16   18   20   21
      Total Time:  1:20:52.14
         Average:    16:10.43
   3 Walton Youth Track           90   11   14   19   22   24   25   27   30
      Total Time:  1:26:56.50
         Average:    17:23.30
   4 Peachtree City Flash         98    4   17   23   26   28   29
      Total Time:  1:29:47.45
         Average:    17:57.49



Event 6  3k Run CC 11-12 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sewczwicz, Ryan           12 River Ridge           11:58.79
  2 Latham, Thomas            12 Alpha Crush           12:12.11    1
  3 Ripperdan, Zachary        12 Drive Phase           12:24.76
  4 Thompson, Clark           11 PTC Flash             12:32.15    2
  5 Mitchell, John            12 Walton Youth Track    12:37.17    3
  6 Fournier, Chase           11 Walton Youth Track    12:43.94    4
  7 Kohrman, Loden            12 Unattached            12:53.79
  8 Squires, Corbin           12 Jackrabbit            13:01.95    5
  9 Villanueva, Micah         11 Alpha Crush           13:08.67    6
 10 Yanis, Caeden             12 Alpha Crush           13:15.57    7
 11 Mays, Julian              12 Drive Phase           13:21.22
 12 LeBlanc, Finnan           11 Dekalb Trailblazers   13:22.82    8
 13 Sulton IV, Allen          12 Drive Phase           13:26.00
 14 Brumbaugh, Gavin          12 Marietta Track        13:27.55
 15 Krishnamurthy, Oliver     11 Walton Youth Track    13:28.46    9
 16 Roach, Bankson            12 PTC Flash             13:31.81   10
 17 Brackin, Maddox           12 Carrollton Track      13:35.96
 18 Sellers, Mitchell         12 PTC Flash             13:43.17   11
 19 Hudson, Ryan              11 Unattached            13:46.52
 20 Donovan, Whit             11 Alpha Crush           13:49.69   12
 21 Greblick, Robert          12 Walton Youth Track    13:49.79   13
 22 Morgan, Anthony           12 Walton Youth Track    13:56.65   14
 23 Strong, Colton            11 Walton Youth Track    14:04.81   15
 24 Towns, Noah               11 Jackrabbit            14:15.38   16
 25 Liska, Patrik             12 Lassiter              14:23.40   17
 26 Chikhliker, Nikhil        12 PTC Flash             14:25.39   18
 27 Will, Brandon             12 PTC Flash             14:29.54   19
 28 Dezwart, Austin           12 Dash                  14:34.70
 29 Daniels, Aaron            12 Etowah Youth Track    14:37.87
 30 Smith, Chance             11 Jackrabbit            14:46.65   20
 31 Haywood, Ethan            11 Jackrabbit            14:49.26   21
 32 Beasley, Alex             11 Jackrabbit            14:50.78   22
 33 Barnett, Jackson          12 Dash                  14:52.31
 34 Brune, Mac                11 Lassiter              14:52.45   23
 35 Davis Jr, Jonathan        11 Walton Youth Track    14:55.27   24
 36 Gerstle, Aaron            11 Dekalb Trailblazers   15:01.48   25
 37 Rose, Gavin               11 Lassiter              15:02.42   26
 38 Sacca, Will               12 Unattached            15:12.74
 39 Ruppert, Ethan            12 PTC Flash             15:16.85   27
 40 Lecke, Magnus             11 Lassiter              15:27.93   28
 41 Maetz, Nate               12 Lassiter              15:36.17   29
 42 Miller, William           12 Walton Youth Track    15:40.98   30
 43 Daumeyer, Joe             11 Alpha Crush           15:42.91   31
 44 Watkins, Drew             11 Dekalb Trailblazers   15:46.61   32
 45 Pearson, Connor           12 Etowah Youth Track    15:56.14
 46 Murray, Jay               12 Lassiter              16:02.62   33
 47 Wilkinson, Carter         11 Walton Youth Track    16:04.58
 48 Hall, Trevor              12 PTC Flash             16:10.51   34
 49 Ball, Donovan             11 Creekview             16:18.06
 50 Whitehouse, Thatcher      12 Marietta Track        16:18.38
 51 Viets, Colin              11 Walton Youth Track    16:21.53
 52 Dahlhauser, Grant         12 River Ridge           16:22.70
 53 Oliver, Zachary           11 Jackrabbit            16:45.82   35
 54 Fredeman, James           11 Lassiter              16:59.02   36
 55 Lewis, Noah               12 PTC Flash             17:05.13   37
 56 Shutts, Jackson           11 Creekview             17:20.50
 57 Warren, Hutton            11 Walton Youth Track    17:23.81
 58 Williams, John-Merrill    11 Creekview             17:25.27
 59 George, Austin            12 Walton Youth Track    17:34.82
 60 Wolf, Wyatt               12 PTC Flash             17:37.75
 61 Bivens, Davison           12 Walton Youth Track    17:39.62
 62 Stopford, Carrick         12 PTC Flash             17:43.36
 63 Brock, Carter             12 Lassiter              18:02.68   38
 64 Hunsberger, Ayden         11 River Ridge           18:18.04
 65 Pfister, John             11 PTC Flash             18:26.68
 66 Hudson, Drew              12 Unattached            18:47.87
 67 Sloan, Jacob              12 Dekalb Trailblazers   19:08.20   39
 68 Hudson, Quinn             11 PTC Flash             19:42.99
 69 Waldrop, Riley            10 Elite Striders        20:16.81
 70 Toering, Miles            10 PTC Flash             20:27.06
 71 Davis, Hunter             11 Alpha Crush           21:17.65   40
 72 Schaffner, Carlsen        11 Dekalb Trailblazers   23:33.85   41
 73 Bushey, Kenneth           12 Etowah Youth Track    25:08.84
 74 Hyatt, Johnathan          12 Etowah Youth Track    25:14.98
 75 Preter, Thomas            11 Unattached            25:37.17
 76 Jordan, Lynden            11 Alpha Crush           27:11.89   42

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Youth Track           43    3    4    9   13   14   15   24   30
      Total Time:  1:06:36.01
         Average:    13:19.21
   2 Alpha Crush Running Club     57    1    6    7   12   31   40   42
      Total Time:  1:08:08.95
         Average:    13:37.79
   3 Peachtree City Flash         60    2   10   11   18   19   27   34   37
      Total Time:  1:08:42.06
         Average:    13:44.42
   4 Jackrabbit Track & Field     84    5   16   20   21   22   35
      Total Time:  1:11:44.02
         Average:    14:20.81
   5 Lassiter Junior Cross Cou   123   17   23   26   28   29   33   36   38
      Total Time:  1:15:22.37
         Average:    15:04.48
   6 Dekalb Trailblazers         145    8   25   32   39   41
      Total Time:  1:26:52.96
         Average:    17:22.60



Event 7  4k Run CC 13-14 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Heppner, Clara            14 Atlanta Track Club    16:36.32
  2 Tarpley, Taylor           13 PTC Flash             17:05.57
  3 Filipek, Anna             14 Alpha Crush           17:21.75    1
  4 Ash, Chatham              13 Alpha Crush           17:28.56    2
  5 Shelton, Claire           13 Alpha Crush           17:31.03    3
  6 Hoppenfeld, Alexa         14 Atlanta Track Club    18:02.77
  7 Keeter, Arden             13 Walton Youth Track    18:07.55    4
  8 Comsudes, Gabrielle       13 Walton Youth Track    18:11.62    5
  9 Murray, Alex              14 Walton Youth Track    18:33.83    6
 10 Warnick, Gabriella        13 Walton Youth Track    18:33.85    7
 11 Moore, Brighton           13 Lassiter              18:52.56
 12 Wiley, Izzy               13 Alpha Crush           19:23.91    8
 13 Rager, Katelyn            13 Alpha Crush           20:08.25    9
 14 Barnes, Abigail           13 Dekalb Trailblazers   20:36.42
 15 Skelton, Ellie            13 Dekalb Trailblazers   20:39.15
 16 Daumeyer, Evie            13 Alpha Crush           20:49.04   10
 17 Futrell, Claudia          13 Walton Youth Track    21:01.42   11
 18 Bradley, Hailey           14 Lassiter              21:23.77
 19 Murray, Ashlei            14 Walton Youth Track    21:27.63   12
 20 Spires, Savannah          13 Dekalb Trailblazers   21:46.03
 21 Kanyadan, Pooja           13 Walton Youth Track    22:19.91   13
 22 Pastor, Virginia          14 Dash                  22:35.42
 23 Suero, Gabby              13 Alpha Crush           23:06.29   14
 24 Giffen, Kate              13 Alpha Crush           23:14.20   15
 25 Batra, Nadia              13 Alpha Crush           23:27.89
 26 Martinez-Gay, Zoe         13 Marietta Track        23:59.25
 27 Duke, Grace               13 Alpha Crush           24:20.95
 28 Merrill, Summer           13 Alpha Crush           25:14.02
 29 Haniford, Olivia          13 Walton Youth Track    25:14.85   16
 30 Toomey, Emma              14 Lassiter              25:56.02
 31 Asher, Elizabeth          13 Creekview             27:32.09
 32 Howard, Isabela           14 Creekview             27:35.98
 33 Carroll, Megan            13 River Ridge           28:48.45
 34 Evans, Caroline           13 Dekalb Trailblazers   30:25.73
 35 Burke, Brianna            13 River Ridge           31:21.54
 36 Burke, Caitlyn            13 River Ridge           34:19.57

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     23    1    2    3    8    9   10   14   15
      Total Time:  1:31:53.50
         Average:    18:22.70
   2 Walton Youth Track           33    4    5    6    7   11   12   13   16
      Total Time:  1:34:28.27
         Average:    18:53.66


Event 7  4k Run CC 15-18 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Allen, Julia              15 Alpha Crush           22:39.41


Event 8  4k Run CC 13-14 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Owens, Evan               13 Atlanta Track Club    14:49.73    1
  2 Bilderback, Clark         13 Alpha Crush           15:09.62    2
  3 Retana, Aaron             14 Atlanta Track Club    15:40.35    3
  4 Hoppenfeld, Ryan          14 Atlanta Track Club    15:46.57    4
  5 Ball, Riley               14 Creekview             16:19.43
  6 Pringle, Jack             14 Drive Phase           16:25.10
  7 Elder, Will               13 Dekalb Trailblazers   16:28.28    5
  8 Smith, Isaiah             13 Drive Phase           16:35.23
  9 Maples, Nate              13 PTC Flash             17:05.50    6
 10 O'Shaughnessy, Paxton     14 Lassiter              17:11.52    7
 11 Heffelfinger, Ryan        13 PTC Flash             17:28.16    8
 12 Tabourn, Devin            13 Atlanta Track Club    17:45.06    9
 13 Nevelos, Alexander        14 Alpha Crush           17:49.79   10
 14 Singleton, Adam           13 Alpha Crush           17:53.11   11
 15 Pokorny, John             13 Lassiter              17:53.15   12
 16 Stone, Oliver             14 Alpha Crush           18:02.17   13
 17 Gonzalez, Will            13 Alpha Crush           18:12.95   14
 18 Hankins, Jackson          13 Jackrabbit            18:21.71
 19 Rumph, Henry              13 Alpha Crush           18:26.85   15
 20 Sertl, Graham             13 Walton Youth Track    18:29.74   16
 21 Gillam, Pearson           13 Alpha Crush           18:30.71   17
 22 Gragg, David              14 Atlanta Track Club    18:47.53   18
 23 Dilworth, Griffin         14 Lassiter              18:52.67   19
 24 Gerstle, Martin           13 Dekalb Trailblazers   18:53.70   20
 25 Bilbro, Cole              14 Walton Youth Track    19:05.86   21
 26 Aboyade, Kaeden           14 PTC Flash             19:13.51   22
 27 Scepaniak, Wyatt          13 River Ridge           19:18.38   23
 28 Werder, Cass              14 Walton Youth Track    19:23.57   24
 29 Singleton, Noah           13 Alpha Crush           19:24.90   25
 30 Yang, Thai                13 Walton Youth Track    19:30.32   26
 31 Brunner, Josh             14 Alpha Crush           19:30.96
 32 Mathias, Maxon            13 Lassiter              19:45.03   27
 33 Aristizabal, Dylan        13 Jackrabbit            19:52.67
 34 Bradley, Hunter           14 Lassiter              19:54.52   28
 35 Niederjohn, Max           13 Walton Youth Track    20:00.92   29
 36 Throckmorton, Lawson      13 Lassiter              20:02.20   30
 37 Adams, Declan             14 Alpha Crush           20:04.95
 38 Wilson, Jacob             14 River Ridge           20:14.10   31
 39 Dollar, Brock             13 River Ridge           20:18.10   32
 40 Allen, Luke               13 Lassiter              20:22.89   33
 41 Lewis, Josiah             13 PTC Flash             20:32.87   34
 42 Caputo, Donato            13 Dekalb Trailblazers   20:37.44   35
 43 Hoffman, Josiah           14 PTC Flash             21:02.20   36
 44 Ferrara, Quintin          13 Lassiter              21:07.24   37
 45 Stafford, Padon           13 Alpha Crush           21:17.59
 46 Buchheit, Hunter          13 Walton Youth Track    21:25.96   38
 47 Benders, Jaden            13 Lassiter              21:27.15
 48 Rivera-Santiago, Leandro  13 Walton Youth Track    21:29.28   39
 49 Wellons, Kody             14 PTC Flash             21:32.87   40
 50 Petkash, Joe              13 Alpha Crush           21:35.24
 51 Waldrop, Bryce            13 Elite Striders        21:47.69
 52 Benders, Jordan           14 Lassiter              21:59.71
 53 DeCarlo, Michael          13 Alpha Crush           22:17.79
 54 Cantando, Vinny           13 Lassiter              22:47.49
 55 Stravelli, Paul           13 Lassiter              22:47.91
 56 Nixon, Dominic            13 Jackrabbit            22:49.98
 57 Cahill, Zachary           13 Alpha Crush           23:09.82
 58 Childs, Richard           13 Lassiter              23:20.00
 59 Cross, Thomas             13 Alpha Crush           23:28.34
 60 Jobburn, Leyton           14 Lassiter              24:01.99
 61 Hunsberger, Tretton       13 River Ridge           24:05.43   41
 62 Swartz, Andy              13 Dekalb Trailblazers   25:14.26   42
 63 Christenbury, Will        13 Dekalb Trailblazers   26:47.80   43
 64 Christenbury, Owen        13 Dekalb Trailblazers   26:50.93   44
 65 Wagner, Csaba             14 River Ridge           27:12.76   45
 66 Green, Jacobson           13 Walton Youth Track    31:34.71   46

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Atlanta Track Club           35    1    3    4    9   18
      Total Time:  1:22:49.24
         Average:    16:33.85
   2 Alpha Crush Running Club     50    2   10   11   13   14   15   17   25
      Total Time:  1:27:07.64
         Average:    17:25.53
   3 Lassiter Junior Cross Cou    93    7   12   19   27   28   30   33   37
      Total Time:  1:33:36.89
         Average:    18:43.38
   4 Peachtree City Flash        106    6    8   22   34   36   40
      Total Time:  1:35:22.24
         Average:    19:04.45
   5 Walton Youth Track          116   16   21   24   26   29   38   39   46
      Total Time:  1:36:30.41
         Average:    19:18.09
   6 Dekalb Trailblazers         145    5   20   35   42   43   44
      Total Time:  1:48:01.48
         Average:    21:36.30
   7 River Ridge Youth Track     172   23   31   32   41   45
      Total Time:  1:51:08.78
         Average:    22:13.76


Event 8  4k Run CC 15-18 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Watson, Kyle              15 Creekview             15:15.58
  2 Costen, Caleb             15 Drive Phase           18:52.31
  3 Haniford, Elias           15 Walton Youth Track    18:53.77
  4 Haniford, Xavier          15 Walton Youth Track    20:04.90