Meet Results - Etowah XC Meet - Saturday, September 29, 2018

Alpha Crush Results [Download] [View]
  • The "Improvement" column, on the report as "Improv", compares the athlete's performance to their best time, height or distance in the database.
  • A negative value is an improvement over their previous best.
  • A positive value is how far off the athlete was from their previous best.
  • A "---" means no personal best exists in the database for that athlete for that event.
Complete Results
Event 1  2000 Meter Run CC 8 & Under Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Alberici, Ella             8 Alpha Crush            8:52.66
  2 Horn, Genevieve            8 Etowah Youth Track     8:52.82    1
  3 Petitjean, Amanda          8 Jackrabbit             9:05.88    2
  4 Diianni, Juliana           7 Walton Youth Track     9:17.67
  5 Donner, Linden             8 Alpha Crush            9:24.58
  6 Bilbo, Callie              7 Etowah Youth Track     9:25.84    3
  7 Barnett, Sarah             8 DASH                   9:40.01
  8 Lawley, Ava                7 Etowah Youth Track     9:43.21    4
  9 Boudreaux, Alyssa          7 Etowah Youth Track     9:52.40    5
 10 Young, Isabelle Marie      8 Lassiter               9:54.74
 11 Miles, Aislyn              8 River Ridge           10:00.17
 12 Roper, Genevieve           8 Marietta Track        10:04.80
 13 Powell, Hadley             8 Walton Youth Track    10:05.81
 14 Mayfield, Ellie            7 Lassiter              10:06.57
 15 Striggles, Ramsay          8 Alpha Crush           10:13.76
 16 Therriault, Danielle       8 PTC Flash             10:19.83    6
 17 Brandt, Abigail            6 Etowah Youth Track    10:27.14    7
 18 Stewart, Rebecca           8 Etowah Youth Track    10:30.43    8
 19 Cooney, Cassie             8 Dekalb Trailblazers   10:33.39
 20 Williams, Nalini           8 Jackrabbit            10:36.99    9
 21 Merner, Sophie             7 Unattached            10:38.94
 22 Builder, Lindsay           8 Walton Youth Track    10:39.25
 23 Wilderspin, Maisie         7 Alpha Crush           10:42.03
 24 Fleming, Nylah             6 PTC Flash             10:42.70   10
 25 Petitjean, Amelie          6 Jackrabbit            10:42.93   11
 26 Witten, Daniyah            5 Jackrabbit            10:52.45   12
 27 Wolf, Eleanor              8 PTC Flash             11:06.04   13
 28 Ramirez-Linares, Destiny   8 Marietta Track        11:07.24
 29 Thompson, Logan            5 PTC Flash             11:22.56   14
 30 Baskin, Gemma              7 Bremen                11:24.87
 31 Mehio, Reema               8 PTC Flash             11:39.97   15
 32 Alicea, Isabella           7 Cherokee              11:40.64
 33 Dilling, Abigail           7 Cherokee              11:45.54
 34 Reiss, Abagail             8 Jackrabbit            11:50.54   16
 35 McAllister, Alice          8 Lassiter              12:05.99
 36 Haskett, Campbell          8 River Ridge           12:06.49
 37 Sawyer, Emilia             7 Dekalb Trailblazers   12:24.77
 38 Cain, Wren                 8 Etowah Youth Track    12:55.14   17
 39 Smith, Claire              7 Jackrabbit            13:09.57   18
 40 Lappin, Ansley             7 Creekview             13:22.15
 41 Cates, Azure               7 Bremen                13:30.88
 42 McAllister, Heidi          6 Lassiter              13:41.01
 43 Budd, Lillian              5 PTC Flash             13:57.39   19
 44 Ivanyisky, Rachael         8 Cherokee              14:04.13
 45 Hitzeman, Emma             7 Etowah Youth Track    14:16.73   20
 46 Hughes, Raelynn            6 River Ridge           14:21.37
 47 Mayka, Emery               7 Etowah Youth Track    14:39.03
 48 Oakes, Emma                6 Etowah Youth Track    14:42.14
 49 Blanchard, Katherine       7 Etowah Youth Track    14:50.71
 50 Schuessler, Elizabeth      8 Dekalb Trailblazers   17:02.17
 51 Hill, Peyton               7 Dekalb Trailblazers   18:18.60

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Etowah Youth Track           20    1    3    4    5    7    8   17   20
      Total Time:    48:21.41
         Average:     9:40.29
   2 Jackrabbit Track & Field     50    2    9   11   12   16   18
      Total Time:    53:08.79
         Average:    10:37.76
   3 Peachtree City Flash         58    6   10   13   14   15   19
      Total Time:    55:11.10
         Average:    11:02.22


Event 2  2000 Meter Run CC 8 & Under Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thompson, Oliver           8 PTC Flash              7:57.25    1
  2 Turner, Colt               8 Creekview              8:05.61
  3 Starr, Mason               8 Cherokee               8:07.33    2
  4 Welsh, Liam                8 Walton Youth Track     8:21.77
  5 Witten, Mohamed            8 Jackrabbit             8:27.40
  6 Crossk, Collin             8 Lassiter               8:29.77
  7 Maxwell, Tristan           7 Etowah Youth Track     8:34.06    3
  8 Sewczwicz, Kyle            7 River Ridge            8:34.37    4
  9 Ledbetter, Graham          7 Elite Striders         8:40.02
 10 Cockrell, Samuel           8 Lassiter               8:43.19
 11 Manzi, Leo                 8 Dekalb Trailblazers    8:45.75    5
 12 Thomas, Liam               8 Creekview              8:53.55
 13 Baker, Roger               7 Smyrna Elite           8:54.20
 14 Mobley, Jacob              7 Elite Striders         8:58.67
 15 Kuleszynski, Colton        8 Etowah Youth Track     9:01.50    6
 16 Weber, Brayden             8 Etowah Youth Track     9:16.90    7
 17 Allred, Luke               8 PTC Flash              9:23.99    8
 18 Talmadge, Tristan          7 River Ridge            9:26.57    9
 19 Spires, James              8 Dekalb Trailblazers    9:36.94   10
 20 May, Kellen                8 River Ridge            9:46.44   11
 21 Hunt, Evan                 8 Bremen                 9:52.57
 22 Magro, Chase               8 PTC Flash              9:52.64   12
 23 Heinrich, Grant            7 Lassiter              10:00.54
 24 Carreon, Sebastian         7 Creekview             10:04.90
 25 Lotz, Dean                 8 Walton Youth Track    10:05.40
 26 Gerstle, Ian               7 Dekalb Trailblazers   10:05.72   13
 27 Mosley, Justin             8 Alpha Crush           10:17.77
 28 Howard, Benjamin           8 Dekalb Trailblazers   10:17.84   14
 29 Hall, Seth                 8 Cherokee              10:17.93   15
 30 Judge, Dylan               8 Lassiter              10:26.09
 31 Johnson, Oakley            8 Cherokee              10:30.85   16
 32 Schaffner, Caleb           8 Dekalb Trailblazers   10:31.75   17
 33 Price, Levi                8 Jackrabbit            10:39.18
 34 Aziz, Arish                8 PTC Flash             10:45.87   18
 35 Duncan, Oliver             5 Cherokee              10:50.51   19
 36 Clark, Christian           7 Etowah Youth Track    10:57.35   20
 37 Carver, Eli                8 PTC Flash             10:58.81   21
 38 Welsh, Callan              6 Walton Youth Track    10:59.06
 39 Puline, Leo                7 Dekalb Trailblazers   11:09.31   22
 40 Ruppert, Jonah             7 PTC Flash             11:11.04   23
 41 French, Zackary            6 Creekview             11:15.49
 42 Silva, Noah                8 DASH                  11:16.02
 43 McGill, Turner             6 Cherokee              11:18.52   24
 44 Sierra, Alejandro          6 Etowah Youth Track    11:27.47   25
 45 Masisak, Andrew            8 Walton Youth Track    11:27.86
 46 Spelsberg, Ethan           8 Cherokee              11:30.79   26
 47 Colpaert, Tim              5 Etowah Youth Track    11:35.21   27
 48 Akers, Gavin               8 Cherokee              11:50.76   28
 49 Allred, Wyatt              6 PTC Flash             11:52.42   29
 50 Antinarella, Enzo          8 Alpha Crush           12:13.50
 51 Teutsch, Alex                Cherokee              12:23.41   30
 52 Cross, Joe                 8 Alpha Crush           12:27.58
 53 Cords, Collin                Cherokee              12:34.22
 54 McChesney, Noah            6 River Ridge           13:08.48   31
 55 Mills, Sean                8 Elite Striders        13:14.12
 56 Budd, Nathan               7 PTC Flash             13:15.66   32
 57 Tracy, Eamon               6 Alpha Crush           13:39.60
 58 McCollum, Brandon          5 River Ridge           13:44.86   33
 59 Teutsch, Andrew            7 Cherokee              13:46.08
 60 Kraus, Griffin             8 Cherokee              14:05.44
 61 Seiz, Hudson               6 Cherokee              14:09.83

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Dekalb Trailblazers          59    5   10   13   14   17   22
      Total Time:    49:18.00
         Average:     9:51.60
   2 Peachtree City Flash         60    1    8   12   18   21   23   29   32
      Total Time:    48:58.56
         Average:     9:47.72
   3 Etowah Youth Track           61    3    6    7   20   25   27
      Total Time:    49:17.28
         Average:     9:51.46
   4 Cherokee Junior Warriors     76    2   15   16   19   24   26   28   30
      Total Time:    51:05.14
         Average:    10:13.03
   5 River Ridge Youth Track      88    4    9   11   31   33
      Total Time:    54:40.72
         Average:    10:56.15


Event 3  3k Run CC 9-10 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Robinson, Amina            9 Walton Youth Track    12:32.23    1
  2 Merner, Abby              10 Unattached            12:35.74
  3 Delgado, Nicole           10 Walton Youth Track    12:43.85    2
  4 DiIanni, Jensen            9 Walton Youth Track    12:47.11    3
  5 McQuade, Andi              9 PTC Flash             12:52.35    4
  6 Erath, Audrey             10 Unattached            13:28.84
  7 Fowler, Myah               9 Jackrabbit            13:29.48    5
  8 Brandt, Hannah             9 Etowah Youth Track    13:39.39    6
  9 Kluttz, Addison           10 PTC Flash             13:45.54    7
 10 Dennis, Simone            10 Alpha Crush           13:50.04    8
 11 Burke, Gianna             10 Marietta Track        13:58.25
 12 Wilson, Anna              10 River Ridge           14:15.05    9
 13 Kallbreier, Taylor        10 Etowah Youth Track    14:22.45   10
 14 Young, Caroline           10 Lassiter              14:29.35   11
 15 Curfman, Brianna          10 Marietta Track        14:35.37
 16 Harvey, Lynden             9 Walton Youth Track    14:54.14   12
 17 Silverio, Mia             10 Alpha Crush           14:57.32   13
 18 Sawyer, Olivia            10 Dekalb Trailblazers   15:01.78   14
 19 Will, Maddie               9 PTC Flash             15:05.76   15
 20 Wiersma, Chloe             9 Lassiter              15:11.65   16
 21 Allen, Sara               10 Etowah Youth Track    15:13.80   17
 22 Fleming, Kylie            10 PTC Flash             15:14.73   18
 23 Witten, Layyan             9 Jackrabbit            15:15.53   19
 24 Greblick, Megan            9 Walton Youth Track    15:16.83   20
 25 Allen, Alex               10 Etowah Youth Track    15:17.79   21
 26 McFall, Caitlyn            9 PTC Flash             15:18.39   22
 27 Magro, Emma                9 PTC Flash             15:24.90   23
 28 Daniels, Mallory          10 Etowah Youth Track    15:32.24   24
 29 Futral, Anela              9 Etowah Youth Track    15:43.41   25
 30 Gold, Scarlett             9 Walton Youth Track    15:49.91   26
 31 West, Emma                 9 PTC Flash             15:53.19   27
 32 Reardon, Adilee            9 Cherokee              15:56.32
 33 Tracy, Izzy                9 Alpha Crush           15:57.10   28
 34 Jury, Mary                 9 Dekalb Trailblazers   15:58.56   29
 35 Reeves, Serenity           9 DASH                  15:59.91
 36 Bell, Amelia               9 Dekalb Trailblazers   16:03.90   30
 37 Franklin, Aubrey           9 PTC Flash             16:04.31   31
 38 Hoeller, Amelia            9 Walton Youth Track    16:06.96   32
 39 Warren, Addison           10 Elite Striders        16:07.43
 40 Scheid, Sarah              9 Dekalb Trailblazers   16:09.28   33
 41 Hubbard, Kaylin            9 Bremen                16:21.26
 42 Waite, London              9 Alpha Crush           16:31.37   34
 43 Ward, Olivia              10 PTC Flash             16:34.56
 44 Baker, Arlette            10 River Ridge           16:48.40   35
 45 Messick, Loraley           9 Dekalb Trailblazers   16:55.53   36
 46 Heinrich, Claire           9 Lassiter              17:04.05   37
 47 Jones, Mary Lawton         9 Dekalb Trailblazers   17:12.18   38
 48 Downs, Kylie               9 Walton Youth Track    17:22.07   39
 49 Gambrell, Adeline          9 Dekalb Trailblazers   17:22.34   40
 50 Marshall, Addie           10 Bremen                17:22.50
 51 Ozkan, Jaelyn              9 Jackrabbit            17:23.21   41
 52 Turner, Jayda             10 Jackrabbit            17:26.42   42
 53 Oakes, Maddie             10 Etowah Youth Track    17:28.11   43
 54 Conkwright, Josie          9 River Ridge           17:32.24   44
 55 Mickens, Jada                Jackrabbit            17:46.71   45
 56 McAllister, Brenda        10 Lassiter              18:02.37   46
 57 Harbin, Zoe                9 PTC Flash             18:09.52
 58 Church, Kate               9 River Ridge           18:14.00   47
 59 Lewis, Nydia              10 Drive Phase           18:14.17
 60 Higgins, Abigail          10 Dekalb Trailblazers   18:15.44   48
 61 Blanchard, Madeleine      10 Etowah Youth Track    18:16.13   49
 62 Spires, Caroline          10 Dekalb Trailblazers   18:24.98
 63 Haniford, Ruby             9 Walton Youth Track    18:27.74
 64 Mayka, Chloe               9 Etowah Youth Track    18:46.72
 65 Anderson, Vivian          10 PTC Flash             18:50.51
 66 Smith, Hannah             10 Jackrabbit            18:52.51   50
 67 Owens, Isabella           10 Alpha Crush           19:08.32   51
 68 Ruiz, Hannah              10 Cherokee              19:09.51
 69 Heinrich, Anna            10 Lassiter              19:19.05   52
 70 Teutsch, Jorianna         11 Cherokee              19:57.48
 71 McCollum, Adalinn         10 River Ridge           21:18.14   53
 72 Giannini, Natalie         10 Creekview             22:09.84

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Youth Track           38    1    2    3   12   20   26   32   39
      Total Time:  1:08:14.16
         Average:    13:38.84
   2 Peachtree City Flash         66    4    7   15   18   22   23   27   31
      Total Time:  1:12:16.77
         Average:    14:27.36
   3 Etowah Youth Track           78    6   10   17   21   24   25   43   49
      Total Time:  1:14:05.67
         Average:    14:49.14
   4 Alpha Crush Running Club    134    8   13   28   34   51
      Total Time:  1:20:24.15
         Average:    16:04.83
   5 Dekalb Trailblazers         142   14   29   30   33   36   38   40   48
      Total Time:  1:20:09.05
         Average:    16:01.81
   6 Jackrabbit Track & Field    152    5   19   41   42   45   50
      Total Time:  1:21:21.35
         Average:    16:16.27
   7 Lassiter Junior Cross Cou   162   11   16   37   46   52
      Total Time:  1:24:06.47
         Average:    16:49.30
   8 River Ridge Youth Track     188    9   35   44   47   53
      Total Time:  1:28:07.83
         Average:    17:37.57


Event 4  3k Run CC 9-10 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilson, Kaleb             10 Unattached            11:29.92
  2 Donner, Grey              10 Alpha Crush           11:59.39    1
  3 Shedd, David               9 PTC Flash             12:03.13    2
  4 Colpaert, Bo               9 Etowah Youth Track    12:07.96
  5 Hoffman, Desmond           9 Lassiter              12:10.11    3
  6 Grant, Jacob               9 Alpha Crush           12:14.15    4
  7 Antley, Tyndle            10 Unattached            12:22.90
  8 Maude, Brendan            10 River Ridge           12:24.17
  9 Derenstein, Alexander     10 Walton Youth Track    12:36.00
 10 Smith, Syler              10 DASH                  12:52.91
 11 Alberici, Jack            10 Alpha Crush           13:03.94    5
 12 Wessinger, Jack           10 Alpha Crush           13:11.67    6
 13 Schlitz, Paul              9 Jackrabbit            13:12.94
 14 Mathias, Elijah           10 Lassiter              13:15.31    7
 15 Vickness, Gavin           10 Walton Youth Track    13:26.69
 16 Hand, Austin              10 Creekview             13:29.23    8
 17 Atwood, Locke              9 Dekalb Trailblazers   13:30.45    9
 18 Maxwell, Tristan          10 Alpha Crush           13:40.80   10
 19 Davidson, Landon           9 PTC Flash             14:06.77   11
 20 Judge, Jake               10 Lassiter              14:09.11   12
 21 Carlin, Avery             10 Walton Youth Track    14:09.57
 22 Dunmire, Thomas           10 Alpha Crush           14:17.03   13
 23 Manzueta, Jeremiah        10 Jackrabbit            14:19.31
 24 Beck, George               9 Dekalb Trailblazers   14:21.31   14
 25 Elgin, Tyler              10 Lassiter              14:22.08   15
 26 Silva, Javier              9 DASH                  14:24.39
 27 Potter, Pierce            10 PTC Flash             14:26.68   16
 28 Turner, Troy              10 Creekview             14:36.55   17
 29 Carreon, Luis             10 Creekview             14:37.11   18
 30 Jones, Hunter             10 PTC Flash             14:42.31   19
 31 Mobley, William            9 Elite Striders        14:44.10
 32 Fortenberry, Lucas         9 Marietta Track        14:51.18
 33 Mchoul, Robert             9 Dekalb Trailblazers   15:11.04   20
 34 Leeth, Walter             10 Dekalb Trailblazers   15:13.70   21
 35 Gordon, Nicholas          10 River Ridge           15:18.31
 36 Gritz, Nolen               9 Alpha Crush           15:22.37   22
 37 Keeton, Alexander          9 DASH                  15:24.50
 38 Mayfield, Ben              9 Lassiter              15:32.45   23
 39 Morris, Nate               9 Dekalb Trailblazers   15:45.49   24
 40 Carver, Avery             10 PTC Flash             15:52.37   25
 41 Rice, Phoenix             10 Alpha Crush           15:55.28   26
 42 Babish, Peter              9 Lassiter              16:00.06   27
 43 Hackney, Cash             10 Dekalb Trailblazers   16:02.67   28
 44 Orr, Bryce                 9 Alpha Crush           16:16.88
 45 Boone, Calil              10 Smyrna Elite          16:24.02
 46 Brisbois, Drew            10 PTC Flash             16:42.33   29
 47 Pullen, John              10 Creekview             16:43.58   30
 48 Mehio, Jade               10 PTC Flash             16:48.37   31
 49 White, John               10 Marietta Track        17:05.39
 50 Wolf, Morgan              10 PTC Flash             17:54.03   32
 51 Wallace, Grant             9 Dekalb Trailblazers   18:06.04   33
 52 Klein, Evan                9 Dekalb Trailblazers   18:07.72   34
 53 Feinstein, Brayden         9 PTC Flash             18:24.03
 54 Waldrop, Riley            10 Elite Striders        18:31.91
 55 Woodruff, Pierson          9 Alpha Crush           18:40.41
 56 Toering, Miles            10 PTC Flash             18:41.66
 57 Murray, Christian         10 Lassiter              18:57.30   35
 58 Gambrell, Elliott         10 Dekalb Trailblazers   20:35.86
 59 Griswold, Jordan          10 PTC Flash             20:39.72
 60 Hackemeyer, Evan          10 Dekalb Trailblazers   20:48.97
 61 Key, Mason                 9 Creekview             21:55.20   36

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     26    1    4    5    6   10   13   22   26
      Total Time:  1:04:09.95
         Average:    12:49.99
   2 Lassiter Junior Cross Cou    60    3    7   12   15   23   27   35
      Total Time:  1:09:29.06
         Average:    13:53.82
   3 Peachtree City Flash         73    2   11   16   19   25   29   31   32
      Total Time:  1:11:11.26
         Average:    14:14.26
   4 Dekalb Trailblazers          88    9   14   20   21   24   28   33   34
      Total Time:  1:14:01.99
         Average:    14:48.40
   5 Creekview Youth Track       109    8   17   18   30   36
      Total Time:  1:21:21.67
         Average:    16:16.34


Event 5  3k Run CC 11-12 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McArter, Isabella         12 Jackrabbit            11:47.58
  2 Dennis, Leelah            12 Alpha Crush           12:23.55    1
  3 Malcom, Ella Grace        12 Alpha Crush           12:39.48    2
  4 Kallbreier, Abbie         12 Etowah Youth Track    12:47.44    3
  5 O'Brien, Erin             12 DASH                  12:51.73    4
  6 Cockrell, Emma            12 Lassiter              12:53.52    5
  7 Phillips, Lauren          12 River Ridge           13:03.72
  8 Ashe, Madison             12 Alpha Crush           13:09.38    6
  9 Plexico, Rylee            11 Unattached            13:15.29
 10 Roach, Gabriella          12 PTC Flash             13:20.51    7
 11 Plunkett, Ellie           11 Alpha Crush           13:22.75    8
 12 Reeves, Coasetta          11 DASH                  13:30.18    9
 13 Ezell, Alena              11 Etowah Youth Track    13:40.43   10
 14 Schlitz, Evelyn           11 Jackrabbit            13:58.83
 15 Ray, London               11 Alpha Crush           14:01.00   11
 16 Moss, Madeleine           11 Creekview             14:25.04
 17 Pickerel, McKenzie        12 Alpha Crush           14:33.21   12
 18 McEwan, Amelia            11 Alpha Crush           14:51.83   13
 19 Lawley, Abigail           11 Etowah Youth Track    14:53.11   14
 20 Mroz, Jennifer            12 Lassiter              14:56.34   15
 21 Harron, Madeline          11 Atlanta Track Club    14:56.43
 22 Baldwin, Anna             12 Dekalb Trailblazers   15:02.32   16
 23 Horowitz, Almog           12 Alpha Crush           15:04.17   17
 24 Taylor, Kamryn            12 Alpha Crush           15:04.85
 25 Manzi, Caroline           11 Dekalb Trailblazers   15:12.97   18
 26 McFeeley, Audrey          11 Alpha Crush           15:13.25
 27 Rozell, Adah              11 Dekalb Trailblazers   15:14.34   19
 28 Therriault, Madeline      12 PTC Flash             15:14.34   20
 29 Bullington, Charlotte     12 Marietta Track        15:17.62
 30 Smith, Elizabeth          12 Marietta Track        15:18.41
 31 Ahearn, Kate              12 Lassiter              15:19.12   21
 32 Mayfield, Hannah          12 Lassiter              15:22.84   22
 33 Brinson, Olivia           11 DASH                  15:34.02   23
 34 Beck, Zoe                 11 Dekalb Trailblazers   15:34.07   24
 35 Walden, Olivia            12 PTC Flash             15:34.84   25
 36 Russell, Annabella        11 Marietta Track        15:45.60
 37 Nickels, Reese            12 Etowah Youth Track    15:48.34   26
 38 Beasley, Abbie            11 Jackrabbit            15:49.86
 39 Wessinger, Reese          12 Alpha Crush           15:59.31
 40 Cain, Mackenzie           12 Etowah Youth Track    16:01.17   27
 41 Beaulieu, Addison         12 Lassiter              16:12.22   28
 42 Church, Lily              11 River Ridge           16:18.03
 43 Norris, Hope              12 PTC Flash             16:33.71   29
 44 Brodmyer, Paige           12 Lassiter              16:49.48   30
 45 Gatlin, Janaya            12 Lassiter              16:54.38   31
 46 Ayoub, Anna               12 Dekalb Trailblazers   17:04.82   32
 47 DeWoody, Mackenzie        11 Dekalb Trailblazers   17:09.28   33
 48 Brown, Aria               11 Lassiter              17:24.43   34
 49 Allen, Rachel             12 Alpha Crush           17:35.18
 50 Lappin, Alexandra         11 Creekview             17:37.19
 51 Wilson, Schyler           12 DASH                  17:37.88   35
 52 Voggenthaler, Kate        11 Dekalb Trailblazers   17:44.44   36
 53 Hudson, Kathleen          12 Dekalb Trailblazers   17:45.96   37
 54 Marcus, Eliana            12 Dekalb Trailblazers   17:46.53
 55 Cushman, Abi              12 Alpha Crush           17:58.90
 56 Shugart, Molly            11 Lassiter              18:10.64
 57 Branning, Chloe           12 Etowah Youth Track    18:19.49   38
 58 Jabr, Lana                11 Alpha Crush           18:23.80
 59 Bowling, Piper            11 Lassiter              18:29.80
 60 Bright, Kristen           11 DASH                  18:31.56   39
 61 Liska, Maria              12 Lassiter              18:34.55
 62 Brown, Aaleah             11 Jackrabbit            18:38.48
 63 Post, Kate                11 PTC Flash             18:47.31   40
 64 Salmon, Reese             11 Lassiter              19:04.71
 65 May, Hadley               11 Etowah Youth Track    19:13.59   41
 66 Ribley, Olivia            11 Etowah Youth Track    19:15.85   42
 67 Anderson, Gretchen        11 PTC Flash             19:18.78   43
 68 Haakmeester, Jenna        12 Lassiter              19:38.19
 69 Griswold, Lauren          12 PTC Flash             19:48.17   44
 70 Poehler, Sophie           11 Alpha Crush           19:52.64
 71 Haniford, Rose            11 Walton Youth Track    20:51.74
 72 Lowe, Addison             11 Lassiter              29:09.27

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     28    1    2    6    8   11   12   13   17
      Total Time:  1:05:36.16
         Average:    13:07.24
   2 Etowah Youth Track           80    3   10   14   26   27   38   41   42
      Total Time:  1:13:10.49
         Average:    14:38.10
   3 Lassiter Junior Cross Cou    91    5   15   21   22   28   30   31   34
      Total Time:  1:14:44.04
         Average:    14:56.81
   4 Dekalb Trailblazers         109   16   18   19   24   32   33   36   37
      Total Time:  1:18:08.52
         Average:    15:37.71
   5 DASH                        110    4    9   23   35   39
      Total Time:  1:18:05.37
         Average:    15:37.08
   6 Peachtree City Flash        121    7   20   25   29   40   43   44
      Total Time:  1:19:30.71
         Average:    15:54.15


Event 6  3k Run CC 11-12 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sewczwicz, Ryan           12 River Ridge           10:59.43    1
  2 Thompson, Clark           11 PTC Flash             11:18.10    2
  3 Roach, Bankson            12 PTC Flash             11:24.65    3
  4 Mays, Julian              12 Drive Phase           11:28.74
  5 Mitchell, John            12 Walton Youth Track    11:29.30    4
  6 Oakes, DJ                 12 Etowah Youth Track    11:31.47    5
  7 Fournier, Chase           11 Walton Youth Track    11:31.57    6
  8 Squires, Corbin           12 Jackrabbit            11:35.00    7
  9 Villanueva, Micah         11 Alpha Crush           11:41.67    8
 10 McCabe, Andrew            12 Alpha Crush           11:46.60    9
 11 Sulton IV, Allen          12 Drive Phase           12:03.26
 12 Barnes, Quincy            12 Smyrna Elite          12:03.56
 13 LeBlanc, Finnan           11 Dekalb Trailblazers   12:13.74   10
 14 Sellers, Mitchell         12 PTC Flash             12:14.81   11
 15 Puline, Lorenzo           11 Dekalb Trailblazers   12:17.35   12
 16 Yanis, Caeden             12 Alpha Crush           12:23.43   13
 17 Rodriguez, Gabriel        12 Jackrabbit            12:26.85   14
 18 Donovan, Whit             11 Alpha Crush           12:32.45   15
 19 Krishnamurthy, Oliver     11 Walton Youth Track    12:38.80   16
 20 Chikhliker, Nikhil        12 PTC Flash             12:40.38   17
 21 Will, Brandon             12 PTC Flash             12:41.34   18
 22 Morgan, Anthony           12 Walton Youth Track    12:45.67   19
 23 Liska, Patrik             12 Lassiter              12:48.66   20
 24 Becker, Pearce            11 Dekalb Trailblazers   12:49.46   21
 25 Haywood, Ethan            11 Jackrabbit            12:53.89   22
 26 Greblick, Robert          12 Walton Youth Track    12:54.84   23
 27 Dezwart, Austin           12 DASH                  13:01.81
 28 Miller, William           12 Walton Youth Track    13:03.48   24
 29 Ghent, Andrew             12 Alpha Crush           13:04.28   25
 30 Smith, Chance             11 Jackrabbit            13:06.69   26
 31 Barnett, Jackson          12 DASH                  13:07.28
 32 Beasley, Alex             11 Jackrabbit            13:13.11   27
 33 Strong, Colton            11 Walton Youth Track    13:24.33   28
 34 Cozart, Chandler          11 Walton Youth Track    13:30.04   29
 35 DeRocher, Bristan         11 Walton Youth Track    13:35.81
 36 Brune, Mac                11 Lassiter              13:38.51   30
 37 Ezell, Trent              12 Etowah Youth Track    13:51.40   31
 38 Lecke, Magnus             11 Lassiter              13:52.71   32
 39 Gerstle, Aaron            11 Dekalb Trailblazers   14:01.38   33
 40 Ruppert, Ethan            12 PTC Flash             14:09.59   34
 41 Hudson, Quinn             11 PTC Flash             14:19.57   35
 42 Ball, Donovan             11 Creekview             14:20.91
 43 Futral, Caisen            11 Etowah Youth Track    14:24.90   36
 44 Watkins, Drew             11 Dekalb Trailblazers   14:26.06   37
 45 Harrington, Chase         12 River Ridge           14:32.09   38
 46 Pearson, Connor           12 Etowah Youth Track    14:40.75   39
 47 Berwald, Adam             11 Etowah Youth Track    14:43.06   40
 48 Dahlhauser, Grant         12 River Ridge           14:43.35   41
 49 Wolf, Wyatt               12 PTC Flash             14:45.80   42
 50 Giannini, Gerardo         11 Creekview             14:51.01
 51 Murray, Jay               12 Lassiter              14:54.55   43
 52 Shutts, Jackson           11 Creekview             15:02.83
 53 Viets, Colin              11 Walton Youth Track    15:04.45
 54 Lewis, Noah               12 PTC Flash             15:18.66
 55 Losken, Graham            12 Dekalb Trailblazers   15:19.88   44
 56 Chwatek, Griffen          11 Etowah Youth Track    15:26.84   45
 57 Williams, John-Merrill    11 Creekview             15:30.99
 58 Stopford, Carrick         12 PTC Flash             15:35.46
 59 Hughes, Daniel            11 River Ridge           15:39.23   46
 60 Johnson, Abreham          11 Smyrna Elite          15:42.31
 61 Ruppert, Liam             12 PTC Flash             15:58.14
 62 Muchnick, Matthew-Samuel  11 Bremen                16:01.98
 63 Bass-Cico, River          11 Atlanta Track Club    16:06.77
 64 Warren, Hutton            11 Walton Youth Track    16:18.50
 65 Fredeman, James           11 Lassiter              16:21.45   47
 66 Bivens, Davison           12 Walton Youth Track    16:23.92
 67 Hunsberger, Ayden         11 River Ridge           16:33.64   48
 68 Pfister, John             11 PTC Flash             16:43.30
 69 Hall, Trevor              12 PTC Flash             16:49.97
 70 Brock, Carter             12 Lassiter              16:51.63   49
 71 Schuessler, William       11 Dekalb Trailblazers   17:56.35   50
 72 Schaffner, Carlsen        11 Dekalb Trailblazers   18:47.29   51
 73 Allen, Matthew            11 Lassiter              19:11.48   52
 74 Bushey, Kenneth           12 Etowah Youth Track    20:08.43   53
 75 Hyatt, Johnathan          12 Etowah Youth Track    20:17.06   54
 76 Lacefield, Aidan          12 Lassiter              20:19.74   55
 77 Mykkeltvedt, Ben          11 Dekalb Trailblazers   22:44.92

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Peachtree City Flash         51    2    3   11   17   18   34   35   42
      Total Time:  1:00:19.28
         Average:    12:03.86
   2 Walton Youth Track           68    4    6   16   19   23   24   28   29
      Total Time:  1:01:20.18
         Average:    12:16.04
   3 Alpha Crush Running Club     70    8    9   13   15   25
      Total Time:  1:01:28.43
         Average:    12:17.69
   4 Jackrabbit Track & Field     96    7   14   22   26   27
      Total Time:  1:03:15.54
         Average:    12:39.11
   5 Dekalb Trailblazers         113   10   12   21   33   37   44   50   51
      Total Time:  1:05:47.99
         Average:    13:09.60
   6 Etowah Youth Track          151    5   31   36   39   40   45   53   54
      Total Time:  1:09:11.58
         Average:    13:50.32
   7 Lassiter Junior Cross Cou   172   20   30   32   43   47   49   52   55
      Total Time:  1:11:35.88
         Average:    14:19.18
   8 River Ridge Youth Track     174    1   38   41   46   48
      Total Time:  1:12:27.74
         Average:    14:29.55


Event 7  4k Run CC 13-14 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Shelton, Claire           13 Alpha Crush           15:30.60    1
  2 Tarpley, Taylor           13 PTC Flash             16:11.65
  3 Hoppenfeld, Alexa         14 Atlanta Track Club    16:38.87
  4 Filipek, Anna             14 Alpha Crush           16:43.64    2
  5 Warnick, Gabriella        13 Walton Youth Track    17:14.78    3
  6 McVicker, Brooklyn        13 Marietta Track        17:18.40
  7 Rager, Katelyn            13 Alpha Crush           18:04.40    4
  8 Harvey, Sophie-Katherine  13 Walton Youth Track    18:16.01    5
  9 Keeter, Arden             13 Walton Youth Track    18:21.76    6
 10 Skelton, Ellie            13 Dekalb Trailblazers   18:31.96    7
 11 Hart, Nora                13 Marietta Track        18:47.93
 12 Mitravich, Ava            14 Walton Youth Track    19:31.58    8
 13 Kanyadan, Pooja           13 Walton Youth Track    19:34.08    9
 14 Moreno, Ilka              13 Alpha Crush           20:05.84   10
 15 Pastor, Virginia          14 DASH                  21:00.10
 16 Spires, Savannah          13 Dekalb Trailblazers   21:04.58   11
 17 Futrell, Claudia          13 Walton Youth Track    21:52.02   12
 18 Giffen, Kate              13 Alpha Crush           22:12.66   13
 19 Losken, Olivia            14 Dekalb Trailblazers   22:54.18   14
 20 Merrill, Summer           13 Alpha Crush           22:58.65   15
 21 Martinez-Gay, Zoe         13 Marietta Track        23:02.46
 22 Batra, Nadia              13 Alpha Crush           23:45.89   16
 23 Zhai, Annayuan            13 Dekalb Trailblazers   24:32.04   17
 24 Howard, Isabela           14 Creekview             24:33.46
 25 Carroll, Megan            13 River Ridge           26:24.57
 26 Toomey, Emma              14 Lassiter              26:41.14
 27 Asher, Elizabeth          13 Creekview             27:03.35
 28 Munsey, Isabel            14 Dekalb Trailblazers   28:14.09   18
 29 Forsythe, Molly           13 Dekalb Trailblazers   28:26.36   19
 30 Burke, Brianna            13 River Ridge           28:32.91
 31 Rubin, Isabella           14 Alpha Crush           28:45.73   20
 32 Evans, Caroline           13 Dekalb Trailblazers   29:27.95   21
 33 Burke, Caitlyn            13 River Ridge           32:46.70

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     30    1    2    4   10   13   15   16   20
      Total Time:  1:32:37.14
         Average:    18:31.43
   2 Walton Youth Track           31    3    5    6    8    9   12
      Total Time:  1:32:58.21
         Average:    18:35.65
   3 Dekalb Trailblazers          67    7   11   14   17   18   19   21
      Total Time:  1:55:16.85
         Average:    23:03.37


Event 8  4k Run CC 13-14 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bilderback, Clark         13 Alpha Crush           14:30.24    1
  2 Ball, Riley               14 Creekview             14:44.92
  3 Retana, Aaron             14 Atlanta Track Club    14:51.55
  4 Smith, Isaiah             13 Drive Phase           14:53.60
  5 Trute, Michael            14 Alpha Crush           15:08.80    2
  6 Owens, Evan               13 Atlanta Track Club    15:22.95
  7 Hoppenfeld, Ryan          14 Atlanta Track Club    15:24.98
  8 Elder, Will               13 Dekalb Trailblazers   15:26.19
  9 Maples, Nate              13 PTC Flash             15:35.58
 10 Heffelfinger, Ryan        13 PTC Flash             15:59.09
 11 Rumph, Henry              13 Alpha Crush           16:15.80    3
 12 Wessinger, Riley          13 Alpha Crush           16:21.11    4
 13 Nevelos, Alexander        14 Alpha Crush           16:25.51    5
 14 McNair, Bryan             14 Etowah Youth Track    16:31.19
 15 Gonzalez, Will            13 Alpha Crush           16:32.51    6
 16 Hankins, Jackson          13 Jackrabbit            16:33.05
 17 Sertl, Graham             13 Walton Youth Track    16:41.29
 18 Presley III, Don          13 DASH                  17:02.95
 19 Gillam, Pearson           13 Alpha Crush           17:09.10    7
 20 Aristizabal, Dylan        13 Jackrabbit            17:15.61
 21 Aboyade, Kaeden           14 PTC Flash             17:17.51
 22 Wilson, Jacob             14 River Ridge           17:33.78    8
 23 Tabourn, Devin            13 Atlanta Track Club    17:38.93
 24 Singleton, Noah           13 Alpha Crush           17:54.17    9
 25 Adams, Declan             14 Alpha Crush           17:59.37
 26 Minter, David             13 Etowah Youth Track    18:13.45
 27 Swartz, Andy              13 Dekalb Trailblazers   18:15.06
 28 Ladera, Diego             13 Lassiter              18:15.74   10
 29 Stafford, Padon           13 Alpha Crush           18:22.24
 30 Dollar, Brock             13 River Ridge           18:25.25   11
 31 Yang, Thai                13 Walton Youth Track    18:29.51
 32 Smith, Vernon             13 PTC Flash             18:34.28
 33 Scepaniak, Wyatt          13 River Ridge           18:39.84   12
 34 Larrazabal, Christopher   13 Jackrabbit            18:51.92
 35 Allen, Luke               13 Lassiter              19:08.71   13
 36 Mathias, Maxon            13 Lassiter              19:14.60   14
 37 Throckmorton, Lawson      13 Lassiter              19:17.84   15
 38 Dilworth, Griffin         14 Lassiter              19:27.01   16
 39 Caputo, Donato            13 Dekalb Trailblazers   19:31.09
 40 Douglas, Tristan          14 Creekview             19:43.84
 41 Buchheit, Hunter          13 Walton Youth Track    19:49.29
 42 Nixon, Dominic            13 Jackrabbit            19:51.33
 43 Bilbro, Cole              14 Walton Youth Track    19:55.13
 44 Ferrara, Quintin          13 Lassiter              20:16.15   17
 45 Waldrop, Bryce            13 Elite Striders        20:19.15
 46 Petkash, Joe              13 Alpha Crush           20:30.77
 47 Hunsberger, Tretton       13 River Ridge           20:43.60   18
 48 Cross, Thomas             13 Alpha Crush           21:22.44
 49 Casbarro, Cory            13 DASH                  22:10.12
 50 Jobburn, Leyton           14 Lassiter              22:12.50   19
 51 Wagner, Csaba             14 River Ridge           22:56.00   20     
 52 Childs, Richard           13 Lassiter              23:39.02   21  
 53 Cook, Cole                13 River Ridge           25:44.66   22

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     15    1    2    3    4    5    6    7    9
      Total Time:  1:18:41.46
         Average:    15:44.30
   2 Lassiter Junior Cross Cou    68   10   13   14   15   16   17   19   21
      Total Time:  1:35:23.90
         Average:    19:04.78
   3 River Ridge Youth Track      70    8   11   12   18   20   22
      Total Time:  1:38:18.47
         Average:    19:39.70


Event 7  4k Run CC 15-18 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Allen, Julia              15 Alpha Crush           21:24.01


Event 8  4k Run CC 15-18 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Larrazabal, Nathaniel     17 Jackrabbit            13:58.10
  2 Costen, Caleb             15 Drive Phase           17:40.21
  3 Haffey, Aidan             16 Walton Youth Track    17:40.68
  4 Stewart, Cayleb           17 Etowah Youth Track    16:57.27
  5 Haniford, Xavier          15 Walton Youth Track    18:34.32
  6 Haniford, Elias           15 Walton Youth Track    22:03.95