Meet Results - Nash Farms Cross Country Festival - Saturday, October 6, 2018

Alpha Crush Results [Download] [View]
  • The "Improvement" column, on the report as "Improv", compares the athlete's performance to their best time, height or distance in the database.
  • A negative value is an improvement over their previous best.
  • A positive value is how far off the athlete was from their previous best.
  • A "---" means no personal best exists in the database for that athlete for that event.
Complete Results
           USATF GA XC - Nash Farms Cross Country Festival - 10/6/2018
                             Nash Farms Battlefield

Event 1  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Culberson, Brystal         8 Team Fusion Running    8:53.20
  2 Young, Isabelle Marie      8 Lassiter               8:57.36    1
  3 Alberici, Ella             8 Alpha Crush            9:04.63    2
  4 Vagedes, Reese             7 Lassiter               9:17.20    3
  5 Horn, Genevieve            8 Etowah Youth Track     9:22.22    4
  6 Bilbo, Callie              7 Etowah Youth Track     9:27.76    5
  7 Roper, Genevieve           8 Marietta Track         9:31.07
  8 Albano, Alaina             8 Marietta Track         9:45.02
  9 Mayfield, Ellie            7 Lassiter               9:47.67    6
 10 Donner, Linden             8 Alpha Crush            9:57.67    7
 11 Fleming, Nylah             6 PTC Flash             10:11.18
 12 Therriault, Danielle       8 PTC Flash             10:15.82
 13 Stewart, Rebecca           8 Etowah Youth Track    10:22.06    8
 14 Boudreaux, Alyssa          7 Etowah Youth Track    10:28.99    9
 15 Miles, Aislyn              8 River Ridge           10:50.09
 16 Baehre, Talia              7 Unattached            10:58.27
 17 Ramirez-Linares, Destiny   8 Marietta Track        11:03.17
 18 Thompson, Logan            5 PTC Flash             11:05.67
 19 Brandt, Abigail            6 Etowah Youth Track    11:11.82   10
 20 Slappey, Lucy              8 Carrollton Track      11:12.12
 21 Romero, Samantha           8 Neon Runners          11:45.68
 22 Striggles, Ramsay          8 Alpha Crush           11:49.62   11
 23 Poehler, Reagan            7 Alpha Crush           11:59.20   12
 24 McAllister, Alice          8 Lassiter              12:16.04   13
 25 Lawley, Ava                7 Etowah Youth Track    12:27.76   14
 26 Wilderspin, Maisie         7 Alpha Crush           12:37.16   15
 27 Haskett, Campbell          8 River Ridge           12:54.68
 28 Henderson, Eliana          8 PTC Flash             13:01.88
 29 Cates, Azure               7 Bremen                13:21.03
 30 Ha, Natalie                8 Neon Runners          13:33.10
 31 Blanchard, Katherine       7 Etowah Youth Track    13:41.94   16
 32 Oakes, Emma                6 Etowah Youth Track    13:46.48   17
 33 McAllister, Heidi          6 Lassiter              13:51.19   18
 34 Hughes, Raelynn            6 River Ridge           14:11.08

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Etowah Youth Track           36    4    5    8    9   10   14   16   17
      Total Time:    50:52.85
         Average:    10:10.57
   2 Lassiter Junior Cross Cou    41    1    3    6   13   18
      Total Time:    54:09.46
         Average:    10:49.90
   3 Alpha Crush Running Club     47    2    7   11   12   15
      Total Time:    55:28.28
         Average:    11:05.66


Event 2  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Malueg, William            8 Jefferson              7:53.53
  2 Thompson, Oliver           8 PTC Flash              8:17.22    1
  3 Crossk, Collin             8 Lassiter               8:27.00    2
  4 Kuleszynski, Colton        8 Etowah Youth Track     8:35.66
  5 Allred, Luke               8 PTC Flash              8:55.42    3
  6 Cockrell, Samuel           8 Lassiter               9:01.31    4
  7 Maxwell, Tristan           7 Etowah Youth Track     9:08.98
  8 Heinrich, Grant            7 Lassiter               9:28.00    5
  9 Massey, Levi               8 Jefferson              9:40.31
 10 Magro, Chase               8 PTC Flash              9:41.49    6
 11 Higdon, Knox               7 Team Fusion Running    9:44.19
 12 Judge, Dylan               8 Lassiter              10:17.16    7
 13 May, Kellen                8 River Ridge           10:21.94
 14 Leitsch, Bryce             8 Jefferson             10:39.62
 15 Ivanov, Jacob              6 Lassiter              11:00.67    8
 16 Freed, Collin              8 Lassiter              11:17.78    9
 17 Aziz, Arish                8 PTC Flash             11:30.73   10
 18 Conkwright, Rhys           8 River Ridge           11:37.44
 19 Hester, Johnathan          8 Carrollton Track      11:37.46
 20 Colpaert, Tim              5 Etowah Youth Track    11:45.88
 21 Budd, Nathan               7 PTC Flash             12:13.79   11
 22 Allred, Wyatt              6 PTC Flash             12:22.93   12
 23 Cross, Joe                 8 Alpha Crush           12:49.23
 24 Sierra, Alejandro          6 Etowah Youth Track    12:57.40
 25 Wiersma, Andrew            7 Lassiter              13:19.27   13
 26 Tajik, Shaan               6 PTC Flash             14:28.64   14
 27 Deslyper, Matthew          6 PTC Flash             14:28.84   15
 28 Tracy, Eamon               6 Alpha Crush           15:19.40
 29 McChesney, Noah            6 River Ridge           15:57.53

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Lassiter Junior Cross Cou    26    2    4    5    7    8    9   13
      Total Time:    48:14.14
         Average:     9:38.83
   2 Peachtree City Flash         31    1    3    6   10   11   12   14   15
      Total Time:    50:38.65
         Average:    10:07.73


Event 3  3k Run CC 9-10 Division Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ripperdan, Nicole         10 Drive Phase           13:48.99
  2 Burke, Gianna             10 Marietta Track        14:22.41
  3 Asbury, E'Maya            10 Unattached            14:39.59
  4 Daumeyer, Peachy           9 Alpha Crush           14:45.95
  5 Brandt, Hannah             9 Etowah Youth Track    14:53.01    1
  6 Herring, Kaitlyn          10 Jefferson             14:55.61
  7 Dennis, Simone            10 Alpha Crush           14:57.66
  8 Hightower, Megan          10 Team Fusion Running   14:58.85
  9 Lee, Gabrielle             9 Jefferson             15:02.85
 10 Whitney, Addison          10 Lassiter              15:15.90    2
 11 Wilson, Anna              10 River Ridge           15:23.82
 12 Manders, Eliza             9 Jefferson             15:33.09
 13 Magro, Emma                9 PTC Flash             15:35.28    3
 14 Wiersma, Chloe             9 Lassiter              15:47.01    4
 15 Fleming, Kylie            10 PTC Flash             15:49.68    5
 16 Vagedes, Joanna            9 Lassiter              15:55.68    6
 17 Bryant, Genevieve          9 PTC Flash             16:09.08    7
 18 McFall, Caitlyn            9 PTC Flash             16:25.21    8
 19 Donaldson, Hannah         10 Jefferson             16:34.59
 20 Scales, Rihanna           10 Neon Runners          16:42.27
 21 Allen, Alex               10 Etowah Youth Track    16:43.60    9
 22 Will, Maddie               9 PTC Flash             16:59.56   10
 23 Ripperdan, Amelia          9 Drive Phase           17:00.07
 24 Scales, Brihanna          10 Unattached            17:13.12
 25 Mills, Artie               9 Carrollton Track      17:15.83
 26 West, Emma                 9 PTC Flash             17:18.26   11
 27 Tracy, Izzy                9 Alpha Crush           17:19.19
 28 Blanchard, Madeleine      10 Etowah Youth Track    17:25.06   12
 29 Oakes, Maddie             10 Etowah Youth Track    17:29.08   13
 30 Reeves, Serenity           9 DASH                  17:29.94
 31 Marshall, Addie           10 Bremen                17:32.49
 32 O'Brien, Kayla            10 PTC Flash             17:34.50   14
 33 Gutta, Seetha              9 Lassiter              17:57.30   15
 34 Allen, Sara               10 Etowah Youth Track    18:32.80   16
 35 McAllister, Brenda        10 Lassiter              18:42.72   17
 36 Heinrich, Anna            10 Lassiter              18:57.23   18
 37 Daniels, Mallory          10 Etowah Youth Track    19:04.22   19
 38 Lewis, Nydia              10 Drive Phase           19:09.36
 39 Conkwright, Josie          9 River Ridge           19:11.47
 40 Spar-Shelnutt, Julia       9 Team Fusion Running   19:15.96
 41 Heinrich, Claire           9 Lassiter              20:02.64   20
 42 Nieves, Lillian           10 Lassiter              20:25.75   21
 43 Baker, Arlette            10 River Ridge           21:16.36
 44 Anderson, Vivian          10 PTC Flash             21:29.90   22
 45 Poehler, Lauren            9 Alpha Crush           22:27.76
 46 Wilson, Kumari            10 Neon Runners          26:27.17

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Peachtree City Flash         33    3    5    7    8   10   11   14   22
      Total Time:  1:20:58.81
         Average:    16:11.77
   2 Lassiter Junior Cross Cou    44    2    4    6   15   17   18   20   21
      Total Time:  1:23:38.61
         Average:    16:43.73
   3 Etowah Youth Track           51    1    9   12   13   16   19
      Total Time:  1:25:03.55
         Average:    17:00.71


Event 4  3k Run CC 9-10 Division Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wicks, Mason              10 Unattached            11:40.24
  2 Shedd, David               9 PTC Flash             12:00.03    1
  3 Donner, Grey              10 Alpha Crush           12:10.87    2
  4 Grant, Jacob               9 Alpha Crush           12:14.04    3
  5 Jennings, Camp             9 Carrollton Track      12:19.44    4
  6 Talley, Marcellus         10 Carrollton Track      12:36.81    5
  7 Colpaert, Bo               9 Etowah Youth Track    12:38.67
  8 Avrett, Elijah             9 Jefferson             12:48.84
  9 Albano, Alexander         10 Marietta Track        12:52.40
 10 Brackin, Dashel            9 Carrollton Track      13:00.96    6
 11 Crowder, Austin            9 Carrollton Track      13:06.49    7
 12 Alberici, Jack            10 Alpha Crush           13:12.89    8
 13 Grund, Travis             10 Lassiter              13:40.52    9
 14 Deslyper, Thomas          12 PTC Flash             13:47.88   10
 15 Byrge, Grady              10 Carrollton Track      13:49.38   11
 16 Davidson, Landon           9 PTC Flash             14:06.46   12
 17 Moses, Broecks            10 PTC Flash             14:10.56   13
 18 McFall, Cayden             9 PTC Flash             14:11.30   14
 19 Tinglehoff, Ollie         10 Jefferson             14:19.92
 20 Bernal, Matias             9 Alpha Crush           14:32.75   15
 21 Maxwell, Tristan          10 Alpha Crush           14:45.58   16
 22 Dunmire, Thomas           10 Alpha Crush           14:51.54   17
 23 Cote, Nathan               9 Jefferson             14:57.92
 24 Judge, Jake               10 Lassiter              14:58.64   18
 25 Elgin, Tyler              10 Lassiter              15:00.04   19
 26 Jones, Hunter             10 PTC Flash             15:08.21   20
 27 Dodson, Blane              9 Team Fusion Running   15:16.19
 28 Garrett, Max               9 Lassiter              15:22.98   21
 29 Gordon, Nicholas          10 River Ridge           15:50.27
 30 Mayfield, Ben              9 Lassiter              15:54.83   22
 31 Babish, Peter              9 Lassiter              15:58.43   23
 32 Potter, Pierce            10 PTC Flash             16:00.68   24
 33 Brisbois, Drew            10 PTC Flash             16:10.11   25
 34 Blocker II, Lucas         10 Lassiter              16:27.62   26
 35 Mills, Wilson              9 Carrollton Track      16:33.58   27
 36 Longmire, Demetrius       10 Etowah Youth Track    16:34.51
 37 Greene, Willden            9 Neon Runners          16:38.37
 38 Wright, Liam              10 Carrollton Track      17:23.40   28
 39 Keeton, Alexander          9 DASH                  17:46.28
 40 Barnes, John               9 Marietta Track        18:13.63
 41 Howell, Franklin           9 Neon Runners          19:11.54
 42 Woodruff, Pierson          9 Alpha Crush           20:00.45   29
 43 Wolf, Morgan              10 PTC Flash             20:44.93
 44 Lamirand, Samuel          10 Lassiter              21:10.84   30
 45 Oglesby, Terence           9 Neon Runners          21:16.35
 46 Massingill, Brody          9 Jefferson             23:32.32

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Carrollton Track             33    4    5    6    7   11   27   28
      Total Time:  1:04:53.08
         Average:    12:58.62
   2 Alpha Crush Running Club     44    2    3    8   15   16   17   29
      Total Time:  1:06:56.13
         Average:    13:23.23
   3 Peachtree City Flash         50    1   10   12   13   14   20   24   25
      Total Time:  1:08:16.23
         Average:    13:39.25
   4 Lassiter Junior Cross Cou    89    9   18   19   21   22   23   26   30
      Total Time:  1:14:57.01
         Average:    14:59.41


Event 5  3k Run CC 11-12 Division Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Rooks, Jaylyn             11 Carrollton Track      12:36.79
  2 Dennis, Leelah            12 Alpha Crush           12:44.48    1
  3 Tilley, Addison           12 Marietta Track        12:46.29
  4 Schlaupitz, Brynn         11 Alpha Crush           12:58.58    2
  5 Malcom, Ella Grace        12 Alpha Crush           12:59.99    3
  6 Bernal, Zahara            11 Alpha Crush           13:12.79    4
  7 Cockrell, Emma            12 Lassiter              13:35.05    5
  8 Ray, London               11 Alpha Crush           13:54.30    6
  9 Ceniza, Camille           11 Alpha Crush           14:03.81    7
 10 Ashe, Madison             12 Alpha Crush           14:05.15    8
 11 Smith, Elizabeth          12 Marietta Track        14:46.99
 12 Lawley, Abigail           11 Etowah Youth Track    14:58.50
 13 Reeves, Coasetta          11 DASH                  15:08.49
 14 Pickerel, McKenzie        12 Alpha Crush           15:09.57    9
 15 Trask, Nanea              11 Lassiter              15:15.13   10
 16 Douglas, Madison          11 Lassiter              15:44.26   11
 17 Mroz, Jennifer            12 Lassiter              15:46.90   12
 18 Bryant, Mackenzie         12 Lassiter              16:03.83   13
 19 Walden, Olivia            12 PTC Flash             16:16.63   14
 20 Russell, Annabella        11 Marietta Track        16:27.47
 21 Reed, Alyssa              12 PTC Flash             16:35.20   15
 22 Ahearn, Kate              12 Lassiter              16:36.79   16
 23 Brodmyer, Paige           12 Lassiter              17:15.97   17
 24 Brown, Aria               11 Lassiter              17:31.38   18
 25 Shugart, Molly            11 Lassiter              17:31.45
 26 Blocker, Agatha           11 Lassiter              17:35.08
 27 Sierra, Gabriella         12 Etowah Youth Track    17:51.73
 28 Cole, Clare               11 Alpha Crush           18:01.54
 29 Jackson, Sidney           12 Jefferson             18:02.90
 30 Therriault, Madeline      12 PTC Flash             18:08.14   19
 31 Norris, Hope              12 PTC Flash             18:24.28   20
 32 Allen, Rachel             12 Alpha Crush           19:08.62
 33 Haakmeester, Jenna        12 Lassiter              20:01.96
 34 Mayfield, Hannah          12 Lassiter              20:08.17
 35 Anderson, Gretchen        11 PTC Flash             20:16.66   21
 36 Liska, Maria              12 Lassiter              20:31.32
 37 Bowling, Piper            11 Lassiter              20:52.40
 38 Brinson, Olivia           11 DASH                  21:22.85
 39 Charman, Claire           11 Lassiter              21:23.47
 40 Poehler, Sophie           11 Alpha Crush           21:30.94
 41 Cox, Amelia               11 Alpha Crush           21:48.60
 42 Bright, Kristen           11 DASH                  21:59.90
 43 Horowitz, Almog           12 Alpha Crush           22:16.75
 44 Lowe, Addison             11 Lassiter              29:18.41
 45 Krizek, Valentina         12 Lassiter              32:10.26

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     16    1    2    3    4    6    7    8    9
      Total Time:  1:05:50.14
         Average:    13:10.03
   2 Lassiter Junior Cross Cou    51    5   10   11   12   13   16   17   18
      Total Time:  1:16:25.17
         Average:    15:17.04
   3 Peachtree City Flash         89   14   15   19   20   21
      Total Time:  1:29:40.91
         Average:    17:56.19


Event 6  3k Run CC 11-12 Division Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ripperdan, Zachary        12 Drive Phase           11:10.92
  2 Thompson, Clark           11 PTC Flash             11:39.08    1
  3 Mays, Julian              12 Drive Phase           12:13.22
  4 Sulton IV, Allen          12 Drive Phase           12:14.87
  5 Villanueva, Micah         11 Alpha Crush           12:31.93
  6 Roberts, Logan            11 Jefferson             12:34.11
  7 Brackin, Maddox           12 Carrollton Track      12:39.92
  8 Oakes, DJ                 12 Etowah Youth Track    12:44.96
  9 Donovan, Whit             11 Alpha Crush           13:01.62
 10 Cote, Jakub               11 Jefferson             13:08.79
 11 Woods, Cole               11 Team Fusion Running   13:21.39
 12 Sellers, Mitchell         12 PTC Flash             13:23.84    2
 13 Thomas, Triston           11 Jefferson             13:30.64
 14 Brune, Mac                11 Lassiter              13:31.89    3
 15 Liska, Patrik             12 Lassiter              13:39.56    4
 16 Dezwart, Austin           12 DASH                  13:58.40
 17 Will, Brandon             12 PTC Flash             13:58.60    5
 18 Ghent, Andrew             12 Alpha Crush           14:23.48
 19 Chikhliker, Nikhil        12 PTC Flash             14:32.50    6
 20 Hudson, Colin             11 Unattached            14:34.78
 21 Brumbaugh, Gavin          12 Marietta Track        14:42.66
 22 Rose, Gavin               11 Lassiter              14:42.67    7
 23 Whitehouse, Thatcher      12 Marietta Track        14:55.71
 24 Woods, Robert             12 Team Fusion Running   15:24.50
 25 Daumeyer, Joe             11 Alpha Crush           15:29.68
 26 Rowell, Harper            12 Jefferson             16:34.98
 27 Lecke, Magnus             11 Lassiter              16:37.69    8
 28 Stopford, Carrick         12 PTC Flash             18:15.07    9
 29 Wolf, Wyatt               12 PTC Flash             18:34.61   10
 30 Pfister, John             11 PTC Flash             21:23.07   11
 31 Brock, Carter             12 Lassiter              21:38.25   12
 32 Lacefield, Aidan          12 Lassiter              22:04.51   13
 33 Maetz, Nate               12 Lassiter              23:51.15   14
 34 Bushey, Kenneth           12 Etowah Youth Track    24:12.20
 35 Hyatt, Johnathan          12 Etowah Youth Track    26:34.11

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Peachtree City Flash         23    1    2    5    6    9   10   11
      Total Time:  1:11:49.09
         Average:    14:21.82
   2 Lassiter Junior Cross Cou    34    3    4    7    8   12   13   14
      Total Time:  1:20:10.06
         Average:    16:02.02


Event 7  4k Run CC 13-14 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Tarpley, Taylor           13 PTC Flash             16:07.19
  2 Shelton, Claire           13 Alpha Crush           16:50.27    1
  3 McVicker, Brooklyn        13 Marietta Track        17:21.40
  4 Filipek, Anna             14 Alpha Crush           18:14.51    2
  5 Moore, Brighton           13 Lassiter              18:20.65
  6 Hart, Nora                13 Marietta Track        19:53.16
  7 Tingelhoff, Gracie        14 Jefferson             19:56.66
  8 Daumeyer, Evie            13 Alpha Crush           20:01.76    3
  9 Moreno, Ilka              13 Alpha Crush           20:08.35    4
 10 Pastor, Virginia          14 DASH                  21:33.76
 11 Martinez-Gay, Zoe         13 Marietta Track        23:20.60
 12 Suero, Gabby              13 Alpha Crush           24:31.99    5
 13 Toomey, Emma              14 Lassiter              30:12.25

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
14 & Under Results 4000 Run
   1 Alpha Crush Running Club     15    1    2    3    4    5
      Total Time:  1:39:46.88
         Average:    19:57.38


Event 8  4k Run CC 13-14 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Moore, Demetrium          14 Team Fusion Running   14:40.56
  2 Baehre, Fredrick          14 Unattached            15:05.37
  3 Bilderback, Clark         13 Alpha Crush           15:29.43    1
  4 Trute, Michael            14 Alpha Crush           15:40.97    2
  5 Heffelfinger, Ryan        13 PTC Flash             16:30.39
  6 Maples, Nate              13 PTC Flash             16:41.00
  7 O'Shaughnessy, Paxton     14 Lassiter              17:10.02    3
  8 Gonzalez, Will            13 Alpha Crush           17:30.77    4
  9 Pokorny, John             13 Lassiter              17:44.37    5
 10 Singleton, Adam           13 Alpha Crush           17:49.89    6
 11 Presley III, Don          13 DASH                  18:06.31
 12 Dilworth, Griffin         14 Lassiter              19:36.09    7
 13 Aboyade, Kaeden           14 PTC Flash             19:41.26
 14 Brunner, Josh             14 Alpha Crush           19:58.03    8
 15 Mathias, Maxon            13 Lassiter              20:32.30    9
 16 Singleton, Noah           13 Alpha Crush           21:40.06   10
 17 Bradley, Hunter           14 Lassiter              22:06.69   11
 18 Childs, Richard           13 Lassiter              22:28.36   12
 19 D'Eloia, Andre            14 Lassiter              22:50.12   13
 20 Cantando, Vinny           13 Lassiter              23:01.82   14
 21 Cross, Thomas             13 Alpha Crush           23:04.96   15
 22 Stravelli, Paul           13 Lassiter              23:44.03
 23 Wellons, Kody             14 PTC Flash             23:57.21
 24 Casbarro, Cory            13 DASH                  24:14.45

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
14 & Under Results 4000 Run
   1 Alpha Crush Running Club     21    1    2    4    6    8   10   15
      Total Time:  1:26:29.09
         Average:    17:17.82
   2 Lassiter Junior Cross Cou    35    3    5    7    9   11   12   13   14
      Total Time:  1:37:09.47
         Average:    19:25.90


Event 7  4k Run CC 15-18 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Doran, Hannah             16 Jefferson             23:25.69
  2 Jenkins, Alyssa           15 Jefferson             23:38.49
  3 Allen, Julia              15 Alpha Crush           24:22.68


Event 8  4k Run CC 15-18 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Costen, Caleb             15 Drive Phase           18:20.20