Meet Results - Peachtree City Flash XC Meet - Saturday, October 27, 2018

Alpha Crush Results [Download] [View]
  • The "Improvement" column, on the report as "Improv", compares the athlete's performance to their best time, height or distance in the database.
  • A negative value is an improvement over their previous best.
  • A positive value is how far off the athlete was from their previous best.
  • A "---" means no personal best exists in the database for that athlete for that event.
Complete Results
Event 1  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Culberson, Brystal         8 Team Fusion Running    8:47.24
  2 Alberici, Ella             8 Alpha Crush            8:47.36
  3 Diianni, Juliana           7 Walton Youth Track     8:52.29
  4 Horn, Genevieve            8 Etowah Youth Track     8:54.37    1
  5 Bilbo, Callie              7 Etowah Youth Track     8:55.03    2
  6 Donner, Linden             8 Alpha Crush            9:18.92
  7 Petitjean, Amanda          8 Jackrabbit             9:20.33    3
  8 Lawley, Ava                7 Etowah Youth Track     9:21.10    4
  9 Roper, Genevieve           8 Marietta Track         9:22.14
 10 Boudreaux, Alyssa          7 Etowah Youth Track     9:33.68    5
 11 Barnett, Sarah             8 DASH                   9:39.76
 12 Young, Isabelle Marie      8 Lassiter               9:43.05    6
 13 Powell, Hadley             8 Walton Youth Track     9:44.58
 14 Mayfield, Ellie            7 Lassiter               9:46.88    7
 15 Vagedes, Reese             7 Lassiter               9:49.95    8
 16 Miles, Aislyn              8 River Ridge            9:55.04
 17 Albano, Alaina             8 Marietta Track         9:59.79
 18 Ramirez-Linares, Destiny   8 Marietta Track        10:03.68
 19 Thompson, Logan            5 PTC Flash             10:04.44    9
 20 Builder, Lindsay           8 Walton Youth Track    10:06.83
 21 Slappey, Lucy              8 Carrollton Track      10:07.49
 22 Mathis, Jacquelan          8 Fairburn Fire         10:08.17
 23 Warren, Eloise             8 Walton Youth Track    10:10.34
 24 Fleming, Nylah             6 PTC Flash             10:14.69   10
 25 Therriault, Danielle       8 PTC Flash             10:16.33   11
 26 Petitjean, Amelie          6 Jackrabbit            10:39.33   12
 27 Williams, Nalini           8 Jackrabbit            10:40.97   13
 28 Baskin, Gemma              7 Bremen                10:48.59
 29 Wolf, Eleanor              8 PTC Flash             10:58.78   14
 30 Tirino, Gianna             8 Alpha Crush           10:58.79
 31 Mayka, Emery               7 Etowah Youth Track    11:18.51   15
 32 Anderson, Adalyn           7 Jefferson             11:22.14
 33 Cooney, Cassie             8 Dekalb Trailblazers   11:26.16
 34 Brandt, Abigail            6 Etowah Youth Track    11:28.10   16
 35 Alicea, Isabella           7 Cherokee              11:28.34
 36 Witten, Daniyah            5 Jackrabbit            11:31.79   17
 37 Rue, Olivia                8 Unattached            11:40.19
 38 Lappin, Ansley             7 Creekview             12:17.24
 39 Henderson, Eliana          8 PTC Flash             12:17.89   18
 40 McAllister, Alice          8 Lassiter              12:18.08   19
 41 Hitzeman, Emma             7 Etowah Youth Track    12:36.90   20
 42 Sawyer, Emilia             7 Dekalb Trailblazers   12:37.72
 43 Blanchard, Katherine       7 Etowah Youth Track    12:40.79   21
 44 Budd, Lillian              5 PTC Flash             12:51.39   22
 45 Smith, Claire              7 Jackrabbit            12:51.58   23
 46 Cain, Wren                 8 Etowah Youth Track    13:00.09
 47 McAllister, Heidi          6 Lassiter              13:05.39   24
 48 Lecke, Mia                 6 Lassiter              13:07.78   25
 49 Fatuga, Adesina            5 Unattached            13:40.63
 50 Hughes, Raelynn            6 River Ridge           13:56.99
 51 Schuessler, Elizabeth      8 Dekalb Trailblazers   15:42.25
 52 Hill, Peyton               7 Dekalb Trailblazers   17:52.07

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Etowah Youth Track           27    1    2    4    5   15   16   20   21
      Total Time:    48:02.69
         Average:     9:36.54
   2 Peachtree City Flash         62    9   10   11   14   18   22
      Total Time:    53:52.13
         Average:    10:46.43
   3 Lassiter Junior Cross Cou    64    6    7    8   19   24   25
      Total Time:    54:43.35
         Average:    10:56.67
   4 Jackrabbit Track & Field     68    3   12   13   17   23
      Total Time:    55:04.00
         Average:    11:00.80


Event 2  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Malueg, William            8 Jefferson              7:31.47
  2 Turner, Colt               8 Creekview              7:44.98
  3 Thompson, Oliver           8 PTC Flash              8:01.53    1
  4 Starr, Mason               8 Cherokee               8:02.34
  5 Welsh, Liam                8 Walton Youth Track     8:07.93
  6 Kuleszynski, Colton        8 Etowah Youth Track     8:12.06    2
  7 Witten, Mohamed            8 Jackrabbit             8:13.80
  8 Maxwell, Tristan           7 Etowah Youth Track     8:22.93    3
  9 Cockrell, Samuel           8 Lassiter               8:30.11
 10 Ledbetter, Graham          7 Elite Striders         8:32.95
 11 Allred, Luke               8 PTC Flash              8:36.09    4
 12 Hambrick, Garrett          8 Walton Youth Track     8:45.58
 13 Sewczwicz, Kyle            7 River Ridge            8:50.30    5
 14 DeChamplain, Joseph        7 Unattached             8:53.14
 15 Mobley, Jacob              7 Elite Striders         9:07.41
 16 May, Kellen                8 River Ridge            9:07.49    6
 17 Thomas, Liam               8 Creekview              9:18.49
 18 Talmadge, Tristan          7 River Ridge            9:26.29    7
 19 Hunt, Evan                 8 Bremen                 9:36.99
 20 Magro, Chase               8 PTC Flash              9:38.52    8
 21 Leitsch, Bryce             8 Jefferson              9:40.27
 22 Howard, Benjamin           8 Dekalb Trailblazers    9:40.30    9
 23 Spires, James              8 Dekalb Trailblazers    9:40.85   10
 24 Joseph, Aaron              7 Alpha Crush            9:40.97
 25 Judge, Dylan               8 Lassiter               9:42.68
 26 Carreon, Sebastian         7 Creekview              9:49.10
 27 Hester, Johnathan          8 Carrollton Track       9:52.10
 28 Welsh, Callan              6 Walton Youth Track     9:54.34
 29 Price, Levi                8 Jackrabbit             9:54.40
 30 Conkwright, Rhys           8 River Ridge           10:00.67   11
 31 Ackert, Grady              8 Dekalb Trailblazers   10:01.24   12
 32 Lotz, Dean                 8 Walton Youth Track    10:11.88
 33 Cline, Nathan              7 PTC Flash             10:16.96   13
 34 Freed, Collin              8 Lassiter              10:18.49
 35 Gerstle, Ian               7 Dekalb Trailblazers   10:29.49   14
 36 Hamner, Ryland             8 Dekalb Trailblazers   10:35.48   15
 37 Aziz, Arish                8 PTC Flash             10:43.01   16
 38 Duncan, Oliver             5 Cherokee              10:51.48
 39 Silva, Noah                8 DASH                  10:55.02
 40 Watkins, Alex             10 Cherokee              11:00.04
 41 Puline, Leo                7 Dekalb Trailblazers   11:00.46   17
 42 Mosley, Justin             8 Alpha Crush           11:02.30
 43 Robinson, Nevan            7 Jefferson             11:06.72
 44 Schaffner, Caleb           8 Dekalb Trailblazers   11:09.15   18
 45 Colpaert, Tim              5 Etowah Youth Track    11:10.58   19
 46 Carver, Eli                8 PTC Flash             11:12.68   20
 47 Allred, Wyatt              6 PTC Flash             11:17.53   21
 48 French, Zackary            6 Creekview             11:21.00
 49 Fatuga, Solomon            7 Unattached            11:27.78
 50 Sierra, Alejandro          6 Etowah Youth Track    11:27.90   22
 51 Vondrak, Henrick           5 Etowah Youth Track    11:51.01   23
 52 Ruppert, Jonah             7 PTC Flash             11:54.50   24
 53 Deslyper, Matthew          6 PTC Flash             12:15.47
 54 McChesney, Noah            6 River Ridge           12:15.57   25
 55 Tajik, Shaan               6 PTC Flash             13:14.95
 56 Cross, Joe                 8 Alpha Crush           13:16.21
 57 Tracy, Eamon               6 Alpha Crush           13:33.42
 58 Budd, Nathan               7 PTC Flash             13:36.79
 59 Wiersma, Andrew            7 Lassiter              16:03.17

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Peachtree City Flash         42    1    4    8   13   16   20   21   24
      Total Time:    47:16.11
         Average:     9:27.23
   2 River Ridge Youth Track      54    5    6    7   11   25
      Total Time:    49:40.32
         Average:     9:56.07
   3 Dekalb Trailblazers          60    9   10   12   14   15   17   18
      Total Time:    50:27.36
         Average:    10:05.48
   4 Etowah Youth Track           69    2    3   19   22   23
      Total Time:    51:04.48
         Average:    10:12.90


Event 3  3k Run CC 9-10 Division Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Reiner, Abigail           10 Sequoyah              12:07.68
  2 Robinson, Amina            9 Walton Youth Track    12:12.82    1
  3 Delgado, Nicole           10 Walton Youth Track    12:25.41    2
  4 McQuade, Andi              9 PTC Flash             12:46.33    3
  5 Ripperdan, Nicole         10 Drive Phase           12:48.23
  6 Jacobs, DeLilah           10 Sequoyah              12:59.39
  7 Diianni, Jensen            9 Walton Youth Track    13:03.96    4
  8 Kallbreier, Taylor        10 Etowah Youth Track    13:13.20    5
  9 Hightower, Megan          10 Team Fusion Running   13:17.39
 10 Fowler, Myah               9 Jackrabbit            13:21.73
 11 Dennis, Simone            10 Alpha Crush           13:23.24    6
 12 Lee, Gabrielle             9 Jefferson             13:26.84
 13 Brandt, Hannah             9 Etowah Youth Track    13:27.33    7
 14 Burke, Gianna             10 Marietta Track        13:28.80
 15 Whitney, Addison          10 Lassiter              13:36.28    8
 16 Betton, Julia              9 Walton Youth Track    13:40.81    9
 17 Wilson, Anna              10 River Ridge           13:43.69
 18 Herring, Kaitlyn          10 Jefferson             13:50.44
 19 Donaldson, Hannah         10 Jefferson             13:52.49
 20 Curfman, Brianna          10 Marietta Track        13:53.45
 21 Young, Caroline           10 Lassiter              13:54.05   10
 22 Greblick, Megan            9 Walton Youth Track    13:56.41   11
 23 Miller, Caroline          10 Lassiter              13:57.16   12
 24 Sawyer, Olivia            10 Dekalb Trailblazers   14:06.10   13
 25 Will, Maddie               9 PTC Flash             14:14.58   14
 26 Hubbard, Kaylin            9 Bremen                14:32.95
 27 Silverio, Mia             10 Alpha Crush           14:33.15   15
 28 Vagedes, Joanna            9 Lassiter              14:33.36   16
 29 Allen, Alex               10 Etowah Youth Track    14:34.52   17
 30 De La Cruz, Gabriella     10 Walton Youth Track    14:35.52   18
 31 Nieves, Lillian           10 Lassiter              14:38.76   19
 32 Daniels, Mallory          10 Etowah Youth Track    14:39.78   20
 33 Allen, Sara               10 Etowah Youth Track    14:40.88   21
 34 Tracy, Izzy                9 Alpha Crush           14:41.37   22
 35 Hambrick, Addison         10 Walton Youth Track    14:42.63   23
 36 Ripperdan, Amelia          9 Drive Phase           14:46.01
 37 Fleming, Kylie            10 PTC Flash             14:48.04   24
 38 Wiersma, Chloe             9 Lassiter              14:49.65   25
 39 Futral, Anela              9 Etowah Youth Track    14:53.17   26
 40 Bryant, Genevieve          9 PTC Flash             14:53.82   27
 41 McFall, Caitlyn            9 PTC Flash             14:55.85   28
 42 Warren, Addison           10 Elite Striders        14:56.18
 43 Witten, Layyan             9 Jackrabbit            14:56.71
 44 Gold, Scarlett             9 Walton Youth Track    14:58.23   29
 45 Grogan, Charlie Sue          Cherokee              14:58.53
 46 Bell, Amelia               9 Dekalb Trailblazers   14:59.72   30
 47 Magro, Emma                9 PTC Flash             15:02.90   31
 48 Reardon, Adilee            9 Cherokee              15:02.98
 49 Daumeyer, Peachy           9 Alpha Crush           15:11.32   32
 50 Ozkan, Jaelyn              9 Jackrabbit            15:18.82
 51 Franklin, Aubrey           9 PTC Flash             15:22.32   33
 52 Marshall, Addie           10 Bremen                15:23.21
 53 Nestor, Rian               9 Carrollton Track      15:24.11
 54 Oakes, Maddie             10 Etowah Youth Track    15:24.17   34
 55 Clay, Emma                 9 Sequoyah              15:30.19
 56 Scales, Brihanna          10 Neon Runners          15:30.60
 57 Messick, Loraley           9 Dekalb Trailblazers   15:39.04   35
 58 Scales, Rihanna           10 Neon Runners          15:39.75
 59 Manders, Eliza             9 Jefferson             15:39.77
 60 Mills, Artie               9 Carrollton Track      15:45.55
 61 Joseph, Aniysa            10 Alpha Crush           15:46.60   36
 62 McAllister, Brenda        10 Lassiter              15:47.74   37
 63 Gambrell, Adeline          9 Dekalb Trailblazers   15:50.65   38
 64 Baker, Arlette            10 River Ridge           15:52.04
 65 Conkwright, Josie          9 River Ridge           16:00.19
 66 Haniford, Ruby             9 Walton Youth Track    16:04.51
 67 Hoeller, Amelia            9 Walton Youth Track    16:04.76
 68 Jury, Mary                 9 Dekalb Trailblazers   16:09.03   39
 69 Reeves, Serenity           9 DASH                  16:30.69
 70 Jones, Mary Lawton         9 Dekalb Trailblazers   16:32.67   40
 71 Downs, Kylie               9 Walton Youth Track    16:33.90
 72 Gutta, Seetha              9 Lassiter              16:36.97   41
 73 Higgins, Abigail          10 Dekalb Trailblazers   16:57.31   42
 74 Mayka, Chloe               9 Etowah Youth Track    16:58.71   43
 75 Harbin, Zoe                9 PTC Flash             17:07.16   44
 76 Mus, Vivian               10 Dekalb Trailblazers   17:16.49   45
 77 West, Emma                 9 PTC Flash             17:21.33
 78 Boland, Leila             10 Alpha Crush           17:44.31   46
 79 Lewis, Nydia              10 Drive Phase           17:52.96
 80 Smith, Hannah             10 Jackrabbit            17:54.57
 81 Spires, Caroline          10 Dekalb Trailblazers   18:39.25

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Youth Track           27    1    2    4    9   11   18   23   29
      Total Time:  1:05:19.41
         Average:    13:03.89
   2 Lassiter Junior Cross Cou    65    8   10   12   16   19   25   37   41
      Total Time:  1:10:39.61
         Average:    14:07.93
   3 Etowah Youth Track           70    5    7   17   20   21   26   34   43
      Total Time:  1:10:35.71
         Average:    14:07.15
   4 Peachtree City Flash         96    3   14   24   27   28   31   33   44
      Total Time:  1:11:38.62
         Average:    14:19.73
   5 Alpha Crush Running Club    111    6   15   22   32   36   46
      Total Time:  1:13:35.68
         Average:    14:43.14
   6 Dekalb Trailblazers         155   13   30   35   38   39   40   42   45
      Total Time:  1:16:44.54
         Average:    15:20.91


Event 4  3k Run CC 9-10 Division Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilson, Kaleb             10 Unattached            11:11.33
  2 Comsudes, Sam             10 Walton Youth Track    11:25.24    1
  3 Wicks, Mason              10 Walton Youth Track    11:30.34    2
  4 Jennings, Camp             9 Carrollton Track      11:36.23    3
  5 McNeely, John             10 Walton Youth Track    11:40.50    4
  6 Hoffman, Desmond           9 Lassiter              11:46.04    5
  7 Brackin, Dashel            9 Carrollton Track      11:46.15    6
  8 Colpaert, Bo               9 Etowah Youth Track    11:48.34
  9 Antley, Tyndle            10 Unattached            11:50.90
 10 Maude, Brendan            10 River Ridge           11:53.43
 11 Shedd, David               9 PTC Flash             11:58.98    7
 12 Derenstein, Alexander     10 Walton Youth Track    12:07.85    8
 13 Albano, Alexander         10 Marietta Track        12:12.40
 14 Mathias, Elijah           10 Lassiter              12:36.75    9
 15 Avrett, Elijah             9 Jefferson             12:41.12   10
 16 Smith, Syler              10 DASH                  12:54.67
 17 Wessinger, Jack           10 Alpha Crush           12:55.38   11
 18 Crowder, Austin            9 Carrollton Track      13:06.36   12
 19 Deslyper, William         10 PTC Flash             13:08.50   13
 20 Grund, Travis             10 Lassiter              13:16.45   14
 21 Maxwell, Tristan          10 Alpha Crush           13:16.87   15
 22 Hand, Austin              10 Creekview             13:17.65
 23 Tinglehoff, Ollie         10 Jefferson             13:22.83   16
 24 Judge, Jake               10 Lassiter              13:23.26   17
 25 Carreon, Luis             10 Creekview             13:24.84
 26 Elgin, Tyler              10 Lassiter              13:25.73   18
 27 Vickness, Gavin           10 Walton Youth Track    13:27.31   19
 28 Davidson, Landon           9 PTC Flash             13:27.54   20
 29 Byrge, Grady              10 Carrollton Track      13:28.34   21
 30 Atwood, Locke              9 Dekalb Trailblazers   13:31.27   22
 31 McFall, Cayden             9 PTC Flash             13:33.32   23
 32 Pratt, Cooper              9 Walton Youth Track    13:34.90   24
 33 Dalton, Chance             9 Jefferson             13:36.85   25
 34 DeChamplain, Daniel        9 Unattached            13:37.57
 35 Warren, Samuel             9 Walton Youth Track    13:37.71   26
 36 Sarock, Corbin            10 Walton Youth Track    13:43.24   27
 37 Dunmire, Thomas           10 Alpha Crush           13:47.87   28
 38 Turner, Troy              10 Creekview             13:49.66
 39 Silva, Javier              9 DASH                  13:51.34
 40 Vondrak, Vladimir          9 Etowah Youth Track    13:58.76
 41 Manzueta, Jeremiah        10 Jackrabbit            14:11.19
 42 Keeton, Alexander          9 DASH                  14:16.86
 43 Grooms, Graycen           10 Carrollton Track      14:26.68   29
 44 Morris, Nate               9 Dekalb Trailblazers   14:26.86   30
 45 Fortenberry, Lucas         9 Marietta Track        14:32.30
 46 Beck, George               9 Dekalb Trailblazers   14:32.44   31
 47 Babish, Peter              9 Lassiter              14:36.83   32
 48 Henderson, Owen            9 Carrollton Track      14:37.76   33
 49 Dodson, Blane              9 Team Fusion Running   14:40.93
 50 Leeth, Walter             10 Dekalb Trailblazers   14:43.54   34
 51 Gritz, Nolen               9 Alpha Crush           14:43.95   35
 52 Landrum, Jack              9 Walton Youth Track    14:46.59
 53 Potter, Pierce            10 PTC Flash             14:46.88   36
 54 Cote, Nathan               9 Jefferson             14:49.01   37
 55 Garrett, Max               9 Lassiter              14:52.54   38
 56 Mayfield, Ben              9 Lassiter              14:55.57   39
 57 White, John               10 Marietta Track        14:56.79
 58 Mills, Wilson              9 Carrollton Track      14:59.49   40
 59 Hackney, Cash             10 Dekalb Trailblazers   15:15.42   41
 60 Carlin, Avery             10 Walton Youth Track    15:15.48
 61 Kearns, Benjamin          10 Sequoyah              15:23.27
 62 Gordon, Nicholas          10 River Ridge           15:31.65
 63 Farrell, Henry            10 Dekalb Trailblazers   15:36.27   42
 64 Anderson, Uriah           10 Jefferson             15:37.70   43
 65 Blocker II, Lucas         10 Lassiter              16:31.93
 66 Carver, Avery             10 PTC Flash             16:43.73   44
 67 Orr, Bryce                 9 Alpha Crush           16:51.36   45
 68 Wiggins, Jaden            10 Fairburn Fire         16:55.50
 69 Murray, Christian         10 Lassiter              17:04.05
 70 Wolf, Morgan              10 PTC Flash             17:15.39   46
 71 Toering, Miles            10 PTC Flash             17:36.00   47
 72 Lamirand, Samuel          10 Lassiter              17:51.42
 73 Key, Mason                 9 Creekview             17:53.10
 74 Wallace, Grant             9 Dekalb Trailblazers   18:09.67   48
 75 Klein, Evan                9 Dekalb Trailblazers   18:14.13   49
 76 Feinstein, Brayden         9 PTC Flash             18:24.35
 77 Wright, Liam              10 Carrollton Track      18:27.18   50
 78 Gambrell, Elliott         10 Dekalb Trailblazers   19:42.05
 79 Hackemeyer, Evan          10 Dekalb Trailblazers   19:44.44
 80 Barnes, Tristan           10 PTC Flash             20:00.68

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Youth Track           34    1    2    4    8   19   24   26   27
      Total Time:  1:00:11.24
         Average:    12:02.25
   2 Lassiter Junior Cross Cou    63    5    9   14   17   18   32   38   39
      Total Time:  1:04:28.23
         Average:    12:53.65
   3 Carrollton Track             71    3    6   12   21   29   33   40   50
      Total Time:  1:04:23.76
         Average:    12:52.76
   4 Peachtree City Flash         99    7   13   20   23   36   44   46   47
      Total Time:  1:06:55.22
         Average:    13:23.05
   5 Jefferson Parks & Recreat   131   10   16   25   37   43
      Total Time:  1:10:07.51
         Average:    14:01.51
   6 Alpha Crush Running Club    134   11   15   28   35   45
      Total Time:  1:11:35.43
         Average:    14:19.09
   7 Dekalb Trailblazers         158   22   30   31   34   41   42   48   49
      Total Time:  1:12:29.53
         Average:    14:29.91


Event 5  3k Run CC 11-12 Division Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Heppner, Heidi            12 Atlanta Track Club    11:13.44
  2 McArter, Isabella         12 Jackrabbit            11:23.80
  3 Little, Ruby              12 Atlanta Track Club    11:28.22
  4 Tilley, Addison           12 Marietta Track        11:55.61    1
  5 Schlaupitz, Brynn         11 Alpha Crush           11:57.08    2
  6 Dennis, Leelah            12 Alpha Crush           11:59.66    3
  7 Higgins, Addison          11 Sequoyah              12:04.34
  8 Malcom, Ella Grace        12 Alpha Crush           12:08.69    4
  9 Rooks, Jaylyn             11 Carrollton Track      12:08.94
 10 Fath, Lauren              12 Creekview             12:09.15
 11 Savage, Lilly             11 Sequoyah              12:09.17
 12 Owens, Hannah             12 Marietta Track        12:18.32    5
 13 Kallbreier, Abbie         12 Etowah Youth Track    12:28.70    6
 14 O'Brien, Erin             12 DASH                  12:35.15    7
 15 Cockrell, Emma            12 Lassiter              12:39.60    8
 16 Giannopoulos, Eleni       11 Sequoyah              12:44.65
 17 Harron, Madeline          11 Atlanta Track Club    12:44.70
 18 Plunkett, Ellie           11 Alpha Crush           12:46.87    9
 19 Ayers, Aliyah             12 Carrollton Track      12:49.27
 20 Roach, Gabriella          12 PTC Flash             12:52.18   10
 21 Ceniza, Camille           11 Alpha Crush           12:53.83   11
 22 Ezell, Alena              11 Etowah Youth Track    12:54.24   12
 23 Ashe, Madison             12 Alpha Crush           13:00.56   13
 24 Smith, Elizabeth          12 Marietta Track        13:14.54   14
 25 Murphy, Eva               11 Atlanta Track Club    13:17.65
 26 Trask, Nanea              11 Lassiter              13:19.84   15
 27 Ray, London               11 Alpha Crush           13:32.40   16
 28 Moss, Madeleine           11 Creekview             13:37.23
 29 Reeves, Coasetta          11 DASH                  13:41.38   17
 30 McEwan, Amelia            11 Alpha Crush           13:48.46   18
 31 Betton, Lucinda           12 Walton Youth Track    13:50.26   19
 32 Lawley, Abigail           11 Etowah Youth Track    13:51.01   20
 33 Mchoul, Molly             11 Dekalb Trailblazers   13:58.00   21
 34 Cole, Clare               11 Alpha Crush           14:01.92
 35 Mroz, Jennifer            12 Lassiter              14:02.71   22
 36 Douglas, Madison          11 Lassiter              14:05.77   23
 37 Rosko, Erin               12 Sequoyah              14:07.03
 38 Boyle, Lisa               11 Dekalb Trailblazers   14:08.35   24
 39 Russell, Annabella        11 Marietta Track        14:10.93   25
 40 Miller, Jessica           11 Carrollton Track      14:15.05
 41 Bryant, Mackenzie         12 Lassiter              14:24.30   26
 42 Bullington, Charlotte     12 Marietta Track        14:27.44   27
 43 Baldwin, Anna             12 Dekalb Trailblazers   14:30.50   28
 44 Brodmyer, Paige           12 Lassiter              14:34.44   29
 45 Magana, Mia               12 Marietta Track        14:34.52   30
 46 Horowitz, Almog           12 Alpha Crush           14:46.25
 47 Palma, Manuela            12 Walton Youth Track    14:46.75   31
 48 McDougal, Camden          12 Walton Youth Track    14:48.80   32
 49 Walden, Olivia            12 PTC Flash             14:53.43   33
 50 Ahearn, Kate              12 Lassiter              14:55.53   34
 51 Pagan, Audrianna          11 Cherokee              14:57.08
 52 Mayfield, Hannah          12 Lassiter              15:00.02   35
 53 Brinson, Olivia           11 DASH                  15:05.25   36
 54 Hendrix, Rhyleigh         12 Creekview             15:08.97
 55 Nickels, Reese            12 Etowah Youth Track    15:10.58   37
 56 Beasley, Abbie            11 Jackrabbit            15:10.59
 57 Cain, Mackenzie           12 Etowah Youth Track    15:14.66   38
 58 Crowe, Kadyn              12 Team Fusion Running   15:16.56
 59 Manzi, Caroline           11 Dekalb Trailblazers   15:20.83   39
 60 Gatlin, Janaya            12 Lassiter              15:33.18
 61 Reed, Alyssa              12 PTC Flash             15:34.63   40
 62 Ittel, Briley             11 Cherokee              15:41.10
 63 Yang, Trinh               11 Walton Youth Track    15:46.85   41
 64 Norris, Hope              12 PTC Flash             15:49.67   42
 65 Jackson, Sidney           12 Jefferson             15:51.60
 66 Liska, Maria              12 Lassiter              15:54.99
 67 Post, Kate                11 PTC Flash             15:56.23   43
 68 Salmon, Reese             11 Lassiter              15:56.92
 69 Waite, London              9 Alpha Crush           16:02.01
 70 Wilson, Schyler           12 DASH                  16:02.44   44
 71 Beck, Zoe                 11 Dekalb Trailblazers   16:04.80   45
 72 Haakmeester, Jenna        12 Lassiter              16:06.84
 73 Newman, Jada              11 Marietta Track        16:16.30   46
 74 Branning, Chloe           12 Etowah Youth Track    16:23.87   47
 75 Therriault, Madeline      12 PTC Flash             16:26.59   48
 76 Hudson, Kathleen          12 Dekalb Trailblazers   16:33.49   49
 77 Voggenthaler, Kate        11 Dekalb Trailblazers   16:36.65   50
 78 Sierra, Gabriella         12 Etowah Youth Track    16:40.74   51
 79 Dhungana, Esha            12 Walton Youth Track    16:50.35   52
 80 Lappin, Alexandra         11 Creekview             17:14.72
 81 Blocker, Agatha           11 Lassiter              17:45.45
 82 Krizek, Valentina         12 Lassiter              17:46.15
 83 Cox, Amelia               11 Alpha Crush           18:01.93
 84 Bright, Kristen           11 DASH                  18:24.24   53
 85 Brady, Brianna            13 Fairburn Fire         18:31.01
 86 Anderson, Gretchen        11 PTC Flash             18:32.96   54
 87 Hawkins, Abigail          11 Cherokee              18:34.15
 88 Anand, Reina              12 Lassiter              18:34.24
 89 Haniford, Rose            11 Walton Youth Track    19:58.44   55

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     29    2    3    4    9   11   13   16   18
      Total Time:  1:01:46.13
         Average:    12:21.23
   2 Marietta Track               72    1    5   14   25   27   30   46
      Total Time:  1:06:06.84
         Average:    13:13.37
   3 Lassiter Junior Cross Cou    94    8   15   22   23   26   29   34   35
      Total Time:  1:08:32.22
         Average:    13:42.45
   4 Etowah Youth Track          113    6   12   20   37   38   47   51
      Total Time:  1:09:39.19
         Average:    13:55.84
   5 Dekalb Trailblazers         157   21   24   28   39   45   49   50
      Total Time:  1:14:02.48
         Average:    14:48.50
   6 DASH                        157    7   17   36   44   53
      Total Time:  1:15:48.46
         Average:    15:09.70
   7 Peachtree City Flash        168   10   33   40   42   43   48   54
      Total Time:  1:15:06.14
         Average:    15:01.23
   8 Walton Youth Track          175   19   31   32   41   52   55
      Total Time:  1:16:03.01
         Average:    15:12.61


Event 6  3k Run CC 11-12 Division Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sewczwicz, Ryan           12 River Ridge           10:18.39    1
  2 Latham, Thomas            12 Alpha Crush           10:40.76    2
  3 Ripperdan, Zachary        12 Drive Phase           10:44.68
  4 Thompson, Clark           11 PTC Flash             11:00.04    3
  5 Turley, Graysen           12 Sequoyah              11:16.33
  6 Roach, Bankson            12 PTC Flash             11:17.21    4
  7 Mays, Julian              12 Drive Phase           11:32.87
  8 Grogan, Seth              12 Cherokee              11:34.20
  9 Sulton IV, Allen          12 Drive Phase           11:35.29
 10 Oakes, DJ                 12 Etowah Youth Track    11:37.55    5
 11 LeBlanc, Finnan           11 Dekalb Trailblazers   11:46.19    6
 12 Villanueva, Micah         11 Alpha Crush           11:47.65    7
 13 DeChamplain, Stephen      11 Unattached            11:48.16
 14 Brackin, Maddox           12 Carrollton Track      11:48.28
 15 Roberts, Logan            11 Jefferson             11:49.53
 16 Greblick, Robert          12 Walton Youth Track    11:55.93    8
 17 Puline, Lorenzo           11 Dekalb Trailblazers   12:00.55    9
 18 Rodgers, Donovan          12 Unattached            12:03.02
 19 Becker, Pearce            11 Dekalb Trailblazers   12:06.92   10
 20 Brumbaugh, Gavin          12 Marietta Track        12:07.60
 21 Yanis, Caeden             12 Alpha Crush           12:08.78   11
 22 Beasley, Alex             11 Jackrabbit            12:09.96
 23 Driscoll, Grant           12 Cherokee              12:10.89
 24 Tatem, Peter              12 Drive Phase           12:11.58
 25 Krishnamurthy, Oliver     11 Walton Youth Track    12:14.83   12
 26 Thomas, Triston           11 Jefferson             12:18.23
 27 Owens, Davis              12 Marietta Track        12:20.41
 28 Bailey, Sawyer            12 Unattached            12:20.91
 29 Morgan, Anthony           12 Walton Youth Track    12:21.59   13
 30 Sellers, Mitchell         12 PTC Flash             12:22.75   14
 31 Cote, Jakub               11 Jefferson             12:23.53
 32 Liska, Patrik             12 Lassiter              12:23.78   15
 33 Donovan, Whit             11 Alpha Crush           12:24.46   16
 34 Will, Brandon             12 PTC Flash             12:30.35   17
 35 Owens, Joseph             11 Marietta Track        12:35.61
 36 Smith, Chance             11 Jackrabbit            12:36.90
 37 Woods, Cole               11 Team Fusion Running   12:39.70
 38 Ghent, Andrew             12 Alpha Crush           12:40.35   18
 39 Strong, Colton            11 Walton Youth Track    12:42.72   19
 40 Brune, Mac                11 Lassiter              12:47.47   20
 41 Scata, Chris              12 Sequoyah              12:52.48
 42 Chikhliker, Nikhil        12 PTC Flash             12:55.00   21
 43 Ezell, Trent              12 Etowah Youth Track    12:55.00   22
 44 Barnett, Jackson          12 DASH                  13:05.61
 45 Futral, Caisen            11 Etowah Youth Track    13:07.98   23
 46 Garcia, Sean              12 Fairburn Fire         13:09.80
 47 Murray, Jay               12 Lassiter              13:13.00   24
 48 Ball, Donovan             11 Creekview             13:13.05
 49 Rowell, Harper            12 Jefferson             13:14.12
 50 Dominguez, Eric           12 Jackrabbit            13:14.60
 51 Hansen, Carter            12 River Ridge           13:15.25   25
 52 NeSmith, Jacob            11 Cherokee              13:17.46
 53 Rose, Gavin               11 Lassiter              13:18.80   26
 54 Haywood, Ethan            11 Jackrabbit            13:19.59
 55 Hudson, Colin             11 Unattached            13:20.91
 56 Watkins, Drew             11 Dekalb Trailblazers   13:26.62   27
 57 Woods, Robert             12 Team Fusion Running   13:29.58
 58 Murphy, Aiden             12 Sequoyah              13:32.32
 59 Chwatek, Griffen          11 Etowah Youth Track    13:41.21   28
 60 Lecke, Magnus             11 Lassiter              13:45.65   29
 61 Abdinoor, Michael         12 Creekview             13:47.68
 62 Ruppert, Ethan            12 PTC Flash             13:54.16   30
 63 Sitz, Eli                 11 Unattached            13:56.41
 64 Gerstle, Aaron            11 Dekalb Trailblazers   13:59.45   31
 65 Bass-Cico, River          11 Atlanta Track Club    14:07.32
 66 Hudson, Quinn             11 PTC Flash             14:11.17   32
 67 Berwald, Adam             11 Etowah Youth Track    14:13.16   33
 68 Williams, Joseph          12 Alpha Crush           14:20.93   34
 69 Lackey, Tyler             12 Walton Youth Track    14:21.44   35
 70 Lewis, Noah               12 PTC Flash             14:28.65   36
 71 Dahlhauser, Grant         12 River Ridge           14:29.42   37
 72 Hughes, Daniel            11 River Ridge           14:30.25   38
 73 Viets, Colin              11 Walton Youth Track    14:37.49   39
 74 Wilkinson, Carter         11 Walton Youth Track    14:53.29   40
 75 Hall, Trevor              12 PTC Flash             15:04.94
 76 Warren, Hutton            11 Walton Youth Track    15:10.04   41
 77 Wolf, Wyatt               12 PTC Flash             15:10.69
 78 Sloan, Jacob              12 Dekalb Trailblazers   15:27.13   42
 79 Stopford, Carrick         12 PTC Flash             15:37.12
 80 Pfister, John             11 PTC Flash             15:38.43
 81 Brock, Carter             12 Lassiter              15:39.97   43
 82 Hunsberger, Ayden         11 River Ridge           15:52.46   44
 83 Schuessler, William       11 Dekalb Trailblazers   15:56.25   45
 84 Allen, Matthew            11 Lassiter              16:23.03   46
 85 Bushey, Kenneth           12 Etowah Youth Track    17:21.78   47
 86 Hyatt, Johnathan          12 Etowah Youth Track    17:30.23   48
 87 Gant, Brewer              12 Walton Youth Track    17:56.84
 88 Schaffner, Carlsen        11 Dekalb Trailblazers   18:34.83   49
 89 Mykkeltvedt, Ben          11 Dekalb Trailblazers   18:44.52
 90 Scott, Dewayne            12 Dekalb Trailblazers   29:29.51

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     54    2    7   11   16   18   34
      Total Time:    59:42.00
         Average:    11:56.40
   2 Peachtree City Flash         59    3    4   14   17   21   30   32   36
      Total Time:  1:00:05.35
         Average:    12:01.07
   3 Dekalb Trailblazers          83    6    9   10   27   31   42   45   49
      Total Time:  1:03:19.73
         Average:    12:39.95
   4 Walton Youth Track           87    8   12   13   19   35   39   40   41
      Total Time:  1:03:36.51
         Average:    12:43.31
   5 Etowah Youth Track          111    5   22   23   28   33   47   48
      Total Time:  1:05:34.90
         Average:    13:06.98
   6 Lassiter Junior Cross Cou   114   15   20   24   26   29   43   46
      Total Time:  1:05:28.70
         Average:    13:05.74
   7 River Ridge Youth Track     145    1   25   37   38   44
      Total Time:  1:08:25.77
         Average:    13:41.16


Event 7  4k Run CC 13-14 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Heppner, Clara            14 Atlanta Track Club    15:22.51    1
  2 Tarpley, Taylor           13 PTC Flash             15:44.90
  3 DeChamplain, Ruth         13 Unattached            16:04.34
  4 Bailey, Ella              14 Atlanta Track Club    16:05.80    2
  5 Shelton, Claire           13 Alpha Crush           16:13.45    3
  6 Towsend, Catherine        13 Atlanta Track Club    16:15.25    4
  7 Olvin, Caroline           14 Atlanta Track Club    16:22.17    5
  8 McVicker, Brooklyn        13 Marietta Track        16:25.30
  9 Filipek, Anna             14 Alpha Crush           16:29.22    6
 10 Etris, Audrey             14 Jefferson             16:36.44
 11 Comsudes, Gabrielle       13 Walton Youth Track    16:46.99    7
 12 Waites, Stella            13 Sequoyah              17:05.09
 13 Warnick, Gabriella        13 Walton Youth Track    17:11.47    8
 14 Dembski, Emery            13 Walton Youth Track    17:49.24    9
 15 Bowen, Millie             13 Alpha Crush           17:58.89   10
 16 Moore, Brighton           13 Lassiter              18:10.04
 17 Rager, Katelyn            13 Alpha Crush           18:16.27   11
 18 Coleman, Hannah           14 Walton Youth Track    18:19.16   12
 19 Hart, Nora                13 Marietta Track        18:20.28
 20 Daumeyer, Evie            13 Alpha Crush           18:32.38   13
 21 Kirkpatrick, Mary         13 Atlanta Track Club    18:37.93   14
 22 Skelton, Ellie            13 Dekalb Trailblazers   18:43.18   15
 23 Tingelhoff, Gracie        14 Jefferson             19:03.32
 24 Murray, Ashlei            14 Walton Youth Track    19:13.51   16
 25 Bradley, Hailey           14 Lassiter              19:18.58
 26 Marlowe, Jamie            13 Atlanta Track Club    19:20.27   17
 27 Barnes, Abigail           13 Dekalb Trailblazers   19:35.29   18
 28 Pastor, Virginia          14 DASH                  19:49.95
 29 Rodriguez, Victoria       13 Sequoyah              20:14.84
 30 Keeter, Arden             13 Walton Youth Track    20:30.57   19
 31 Suero, Gabby              13 Alpha Crush           20:33.55   20
 32 Zhai, Annayuan            13 Dekalb Trailblazers   21:50.03   21
 33 Haniford, Olivia          13 Walton Youth Track    22:21.28   22
 34 Giffen, Kate              13 Alpha Crush           22:39.72   23
 35 Toomey, Emma              14 Lassiter              23:28.97
 36 Merrill, Summer           13 Alpha Crush           24:16.63   24
 37 Carroll, Megan            13 River Ridge           25:04.02
 38 Thompson, Sally           14 Atlanta Track Club    25:29.64   25
 39 Rubin, Isabella           14 Alpha Crush           25:54.73
 40 Evans, Caroline           13 Dekalb Trailblazers   26:48.68   26
 41 Forsythe, Molly           13 Dekalb Trailblazers   26:55.06   27
 42 De Cleir, Sinyee          13 Walton Youth Track    26:59.52   28

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Atlanta Track Club           26    1    2    4    5   14   17   25
      Total Time:  1:22:43.66
         Average:    16:32.74
   2 Alpha Crush Running Club     43    3    6   10   11   13   20   23   24
      Total Time:  1:27:30.21
         Average:    17:30.05
   3 Walton Youth Track           52    7    8    9   12   16   19   22   28
      Total Time:  1:29:20.37
         Average:    17:52.08
   4 Dekalb Trailblazers         107   15   18   21   26   27
      Total Time:  1:53:52.24
         Average:    22:46.45


Event 8  4k Run CC 13-14 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mwangi, Vince             14 Etowah Youth Track    13:46.66
  2 Retana, Aaron             14 Atlanta Track Club    14:21.98
  3 Baehre, Fredrick          14 Unattached            14:26.16
  4 Bilderback, Clark         13 Alpha Crush           14:33.53    1
  5 Newman, William           13 Marietta Track        14:45.62
  6 Ball, Riley               14 Creekview             14:56.51
  7 Trute, Michael            14 Alpha Crush           14:57.12    2
  8 Labasi, Jacob             14 Sequoyah              15:10.96
  9 Pringle, Andrew           14 Drive Phase           15:13.28
 10 Elder, Will               13 Dekalb Trailblazers   15:16.83    3
 11 Bonham, Corey             13 Sequoyah              15:16.87
 12 O'Shaughnessy, Paxton     14 Lassiter              15:26.72    4
 13 Lee, Garrison             13 Jefferson             15:40.41
 14 Brown, Kenyele            13 Walton Youth Track    15:45.57    5
 15 Heffelfinger, Ryan        13 PTC Flash             15:59.46    6
 16 Tabourn, Devin            13 Atlanta Track Club    16:02.88
 17 Werder, Cass              14 Walton Youth Track    16:04.71    7
 18 Maples, Nate              13 PTC Flash             16:04.96    8
 19 O'Kelley, Ethan           13 Atlanta Track Club    16:09.40
 20 Gonzalez, Will            13 Alpha Crush           16:10.29    9
 21 Sertl, Graham             13 Walton Youth Track    16:17.35   10
 22 Gragg, David              14 Atlanta Track Club    16:23.59
 23 Westrick, Mark            13 Unattached            16:25.86
 24 Hankins, Jackson          13 Jackrabbit            16:26.41
 25 Presley III, Don          13 DASH                  16:34.51
 26 Wilson, Jacob             14 River Ridge           16:37.63   11
 27 Wessinger, Riley          13 Alpha Crush           16:40.13   12
 28 Rosko, Brett              14 Sequoyah              16:48.21
 29 Pokorny, John             13 Lassiter              16:48.77   13
 30 Aristizabal, Dylan        13 Jackrabbit            17:01.92
 31 Scepaniak, Wyatt          13 River Ridge           17:11.68   14
 32 Jobburn, Leyton           14 Lassiter              17:14.91   15
 33 Gillam, Pearson           13 Alpha Crush           17:16.11   16
 34 Dilworth, Griffin         14 Lassiter              17:19.49   17
 35 Aboyade, Kaeden           14 PTC Flash             17:20.83   18
 36 Ladera, Diego             13 Lassiter              17:25.81   19
 37 Webb, Grant               13 Dekalb Trailblazers   17:28.86   20
 38 Mathias, Maxon            13 Lassiter              17:33.28   21
 39 Throckmorton, Lawson      13 Lassiter              17:48.24   22
 40 Bradley, Hunter           14 Lassiter              17:59.67   23
 41 Adams, Declan             14 Alpha Crush           18:01.08   24
 42 Brunner, Josh             14 Alpha Crush           18:02.31   25
 43 Minter, David             13 Etowah Youth Track    18:09.97
 44 Stafford, Padon           13 Alpha Crush           18:11.44   26
 45 Yang, Thai                13 Walton Youth Track    18:18.14   27
 46 Allen, Luke               13 Lassiter              18:31.55
 47 Dollar, Brock             13 River Ridge           18:32.23   28
 48 Gerstle, Martin           13 Dekalb Trailblazers   18:41.82   29
 49 Hoffman, Josiah           14 PTC Flash             18:51.98   30
 50 Warren, Patrick           14 Walton Youth Track    18:54.68   31
 51 Swartz, Andy              13 Dekalb Trailblazers   19:00.72   32
 52 Caputo, Donato            13 Dekalb Trailblazers   19:01.07   33
 53 Rivera-Santiago, Leandro  13 Walton Youth Track    19:08.81   34
 54 Hunsberger, Tretton       13 River Ridge           19:23.32   35
 55 Lewis, Josiah             13 PTC Flash             19:23.79   36
 56 Ferrara, Quintin          13 Lassiter              19:41.85
 57 Petkash, Joe              13 Alpha Crush           19:44.72
 58 Wellons, Kody             14 PTC Flash             20:08.17   37
 59 Casbarro, Cory            13 DASH                  20:28.01
 60 Cahill, Zachary           13 Alpha Crush           20:35.90
 61 Christenbury, Will        13 Dekalb Trailblazers   20:35.92   38
 62 Wagner, Csaba             14 River Ridge           21:19.50   39
 63 Cross, Thomas             13 Alpha Crush           21:32.89
 64 Christenbury, Owen        13 Dekalb Trailblazers   21:42.20   40
 65 Cook, Cole                13 River Ridge           24:53.86   41

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     40    1    2    9   12   16   24   25   26
      Total Time:  1:19:37.18
         Average:    15:55.44
   2 Lassiter Junior Cross Cou    68    4   13   15   17   19   21   22   23
      Total Time:  1:24:15.70
         Average:    16:51.14
   3 Walton Youth Track           80    5    7   10   27   31   34
      Total Time:  1:25:20.45
         Average:    17:04.09
   4 Peachtree City Flash         98    6    8   18   30   36   37
      Total Time:  1:27:41.02
         Average:    17:32.21
   5 Dekalb Trailblazers         117    3   20   29   32   33   38   40
      Total Time:  1:29:29.30
         Average:    17:53.86
   6 River Ridge Youth Track     127   11   14   28   35   39   41
      Total Time:  1:33:04.36
         Average:    18:36.88


Event 7  4k Run CC 15-18 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jube, Ashley              16 Jefferson             20:16.42
  2 Doran, Hannah             16 Jefferson             20:27.34
  3 Jenkins, Alyssa           15 Jefferson             20:34.96


Event 8  4k Run CC 15-18 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 DeChamplain, David        16 Unattached            13:20.58
  2 Retana, Christopher       16 Atlanta Track Club    15:11.56
  3 Costen, Caleb             15 Drive Phase           17:20.27
  4 Haniford, Elias           15 Walton Youth Track    17:54.34
  5 Haniford, Xavier          15 Walton Youth Track    19:01.07