Meet Results - Sirius Athletics XC Meet - Saturday, October 26, 2019

Alpha Crush Results [Download] [View]
  • The "Improvement" column, on the report as "Improv", compares the athlete's performance to their best time, height or distance in the database.
  • For running events, negative value is an improvement over their previous best.
  • For running events, positive value is how far off the athlete was from their previous best.
  • For field events, positive value is an improvement over their previous best.
  • For field events, negative value is how far off the athlete was from their previous best.
  • A "---" means no personal best exists in the database for that athlete for that event.
Complete Results
           USATF GA XC -  Piedmont Cross Country Race #3 - 10/26/2019
                                 North Oconee HS

Event 100  4k Run CC Open Mixed
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 4000 Run
  1 Ortlund, Holly           W45 Dekalb Trailblazers   15:41.50    1
  2 Hopkins, Rachel          W51 Sirius Athletics      15:42.75    2
  3 Cook, Lena               W16 Sirius Athletics      16:16.25    3
  4 Hatala, Emma             W20 Sirius Athletics      16:51.93    4
  5 Monachello, Jane         W14 Unattached            17:03.96
  6 Patton, Lisa             W40 Sirius Athletics      18:22.04    5
  7 Landers, Melissa         W51 Sirius Athletics      19:59.59    6
  8 Burns, Elizabeth         W46 Dekalb Trailblazers   20:01.53    7
  9 Duke, Ann                W35 Dekalb Trailblazers   23:18.62    8
Results - Men 4000 Run
  1 Patterson, Lee           M41 Sirius Athletics      16:36.62
  2 Lawley, Matthew          M34 Etowah Youth Track    16:45.52
  3 Tilley, Joseph           M55 Marietta Track        17:34.62
  4 Losken, Graham           M13 Dekalb Trailblazers   19:57.66
  5 Oakes, Douglas           M46 Etowah Youth Track    20:43.43

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3   *4   *5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
Results - Women 4000 Run
   1 Sirius Athletics              9    2    3    4    5    6
      Total Time:    48:50.93
         Average:    16:16.98
   2 Dekalb Trailblazers          16    1    7    8
      Total Time:    59:01.65
         Average:    19:40.55


Event 101  2000 Meter Run CC 8 & Under Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Roberson, Travon           7 Team Fusion Running    8:10.62
  2 Sewczwicz, Kyle            8 River Ridge            8:11.96
  3 Sanders, Matthew           7 Dekalb Trailblazers    8:13.50    1
  4 Luna, Lucas                7 Happy Feet RC          8:29.51
  5 Maxwell, Tristan           8 Etowah Youth Track     8:37.67    2
  6 Dubois, Caleb              8 Jefferson              8:40.46
  7 Boon, Max                  8 PTC Flash              8:46.85    3
  8 Acker, Cohen               8 Bremen Rec             8:49.99
  9 Heinrich, Grant            8 Lassiter               9:10.17    4
 10 Murphy, Kyle               8 Jackrabbit             9:15.38
 11 Kimball, Andrew            8 Bremen Rec             9:21.67
 12 Baurle, Duke               8 Sirius Athletics       9:27.94    5
 13 Joslyn, Maloy              7 Sirius Athletics       9:29.13    6
 14 Rosko, Eli                 6 Sequoyah               9:54.68    7
 15 Reiner, William            6 Sequoyah              10:01.02    8
 16 Duke, Henry                8 Dekalb Trailblazers   10:03.02    9
 17 Crossk, Hunter             6 Lassiter              10:09.79   10
 18 Ruppert, Jonah             8 PTC Flash             10:18.75   11
 19 Green, Zackary             8 Sirius Athletics      10:22.89   12
 20 Colpaert, Tim              6 Etowah Youth Track    10:37.26   13
 21 Farrell, Charles           8 Dekalb Trailblazers   10:46.57   14
 22 Allred, Robert Wyatt       7 PTC Flash             10:48.83   15
 23 Gerstle, Ian               8 Dekalb Trailblazers   10:50.58   16
 24 Wedderburn-Maxwell, Bren   7 Etowah Youth Track    11:01.73   17
 25 Vondrak, Henrick           6 Etowah Youth Track    11:06.66   18
 26 Ward, Myles                7 Sequoyah              11:30.18   19
 27 Corse, James               5 Dekalb Trailblazers   11:52.39   20
 28 Tracy, Eamon               7 Alpha Crush           11:57.25
 29 Northington, Jack          8 Lassiter              12:15.58   21
 30 Green, Gavin               7 Lassiter              12:16.58   22
 31 King, John David           7 Lassiter              12:18.38   23
 32 Lamb, Max                  8 Lassiter              12:20.39   24
 33 Wiersma, Andrew            8 Lassiter              12:25.12   25
 34 Vu, Philip                 7 Alpha Crush           12:40.59
 35 Allred, Wesley             5 PTC Flash             12:59.95   26
 36 McKay, Cameron             7 PTC Flash             13:01.09   27
 37 Budd, Nathan               8 PTC Flash             13:06.03   28
 38 Blazer, Brandon            5 Team JECT             13:09.18

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3   *4   *5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Sirius Athletics             23    5    6   12
      Total Time:    29:19.96
         Average:     9:46.66
   2 Dekalb Trailblazers          24    1    9   14   16   20
      Total Time:    29:03.09
         Average:     9:41.03
   3 Peachtree City Flash         29    3   11   15   26   27   28
      Total Time:    29:54.43
         Average:     9:58.15
   4 Etowah Youth Track           32    2   13   17   18
      Total Time:    30:16.66
         Average:    10:05.56
   5 Sequoyah Youth Track         34    7    8   19
      Total Time:    31:25.88
         Average:    10:28.63
   6 Lassiter Junior Cross Cou    35    4   10   21   22   23   24   25
      Total Time:    31:35.54
         Average:    10:31.85


Event 102  2000 Meter Run CC 8 & Under Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Vagedes, Reese             8 Lassiter               8:51.42    1
  2 Corse, Meena               8 Dekalb Trailblazers    9:05.74    2
  3 Baskin, Gemma              8 Bremen Rec             9:06.72
  4 Lawley, Ava                8 Etowah Youth Track     9:33.89    3
  5 Brandt, Abigail            7 Etowah Youth Track     9:35.50    4
  6 Thompson, Logan            6 PTC Flash              9:36.08    5
  7 Mayfield, Ellie            8 Lassiter               9:36.52    6
  8 Howell, Georgie            8 Jefferson              9:37.07
  9 Whitney, Natalie           8 Lassiter               9:40.95    7
 10 Mikoleit, Dina             8 Dekalb Trailblazers    9:52.06    8
 11 Barton, Evva               8 Team Fusion Running    9:54.45
 12 Gritz, Inara               7 Alpha Crush           10:02.22    9
 13 Waite, Hadley              8 Alpha Crush           10:08.16   10
 14 Oakes, Emma                7 Etowah Youth Track    10:09.80   11
 15 Anthony, Abiella           8 PTC Flash             10:12.00   12
 16 Burns, Cassidy             6 Dekalb Trailblazers   10:17.89   13
 17 Murphy, Charlotte          8 Jackrabbit            10:31.09
 18 Ramirez-Linares, Kassand   8 Marietta Track        10:34.90
 19 Yeomans, Raleigh           8 Sirius Athletics      10:41.89   14
 20 Bennett, Ella              8 Sirius Athletics      10:49.39   15
 21 Perez, Elaina              7 PTC Flash             10:51.61   16
 22 Moberly, Adalyn            7 PTC Flash             10:52.31   17
 23 August-Harman, Cora        8 Dekalb Trailblazers   11:02.64   18
 24 Budd, Lillian              6 PTC Flash             11:05.80   19
 25 Brisbois, Carissa          5 PTC Flash             11:12.11   20
 26 Harbert, Amelia            7 Dekalb Trailblazers   11:15.10   21
 27 Green, Abbey               8 Sirius Athletics      11:27.70   22
 28 Fairlie, Josephine         7 Dekalb Trailblazers   12:24.87   23
 29 Ozkan, Elise               6 Alpha Crush           12:31.44   24
 30 Thomason, Vasilisa         7 Jefferson             12:43.53
 31 Harvey, Lilla              6 Unattached            12:58.86
 32 Cross, Margaret            6 Alpha Crush           13:50.24   25
 33 Fairlie, Matilda           8 Dekalb Trailblazers   14:04.73   26
 34 Fields, Reagan             8 Dekalb Trailblazers   14:05.75   27
 35 Attwood, Emma              7 Dekalb Trailblazers   14:32.28
 36 Williams, Ansley           7 Marietta Track        14:33.22
 37 Morris, Elizabeth          8 Dekalb Trailblazers   14:39.96
 38 Stewart, Emma              5 Etowah Youth Track    15:17.07   28

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3   *4   *5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Lassiter Junior Cross Cou    14    1    6    7
      Total Time:    28:08.89
         Average:     9:22.97
   2 Etowah Youth Track           18    3    4   11   28
      Total Time:    29:19.19
         Average:     9:46.40
   3 Dekalb Trailblazers          23    2    8   13   18   21   23   26   27
      Total Time:    29:15.69
         Average:     9:45.23
   4 Peachtree City Flash         33    5   12   16   17   19   20
      Total Time:    30:39.69
         Average:    10:13.23
   5 Alpha Crush Running Club     43    9   10   24   25
      Total Time:    32:41.82
         Average:    10:53.94
   6 Sirius Athletics             51   14   15   22
      Total Time:    32:58.98
         Average:    10:59.66


Event 111  3k Run CC 9-10 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Shedd, David              10 PTC Flash             11:48.58    1
  2 Brackin, William          10 Trojan Elite          11:55.91
  3 Malueg, William            9 Jefferson             11:57.75    2
  4 Avrett, Elijah            10 Jefferson             12:06.60    3
  5 Dodson, Robert            10 Team Fusion Running   12:11.09
  6 Colpaert, Bo              10 Etowah Youth Track    12:18.52    4
  7 Hoffman, Desmond          10 Lassiter              12:23.14    5
  8 Kuleszynski, Colton        9 Etowah Youth Track    12:27.19    6
  9 Thompson, Oliver           9 PTC Flash             12:39.54    7
 10 Luna, Leonardo             9 Happy Feet RC         12:41.80
 11 Garrard, Will             10 Sirius Athletics      12:58.94
 12 Atwood, Locke             10 Dekalb Trailblazers   13:05.01    8
 13 Schlitz, Paul             10 Jefferson             13:09.36    9
 14 Dalton, Chance            10 Jefferson             13:14.10   10
 15 Cockrell, Samuel           9 Lassiter              13:14.11   11
 16 Schroeder, Ben            10 Jefferson             13:17.25   12
 17 Turner, Nash              10 Alpha Crush           13:22.46   13
 18 Heim, Brogan              10 PTC Flash             13:23.66   14
 19 Allred, Luke               9 PTC Flash             13:32.44   15
 20 Vondrak, Vladimir         10 Etowah Youth Track    13:45.40   16
 21 Davidson, Landon          10 PTC Flash             13:48.81   17
 22 McFall, Cayden            10 PTC Flash             13:54.22   18
 23 Manzi, Leo                 9 Dekalb Trailblazers   13:54.39   19
 24 Owens, Tadesse            10 Dekalb Trailblazers   13:54.59   20
 25 Gritz, Nolen              10 Alpha Crush           14:11.61   21
 26 Marini, Ethan             10 Lassiter              14:15.04   22
 27 Kelso, Zeke                9 Etowah Youth Track    14:30.39   23
 28 Pates, Soren               9 Lassiter              14:36.58   24
 29 Hollis, Chase             10 DASH                  14:38.56
 30 Wirka, Benjamin           10 Alpha Crush           14:46.25   25
 31 May, Kellen                9 River Ridge           14:46.36   26
 32 Vicars, Scott              9 River Ridge           14:50.71   27
 33 Brisbois, Zachary          9 PTC Flash             15:05.45   28
 34 Mayfield, Ben             10 Lassiter              15:09.20   29
 35 Mykkeltvedt, Nate          9 Dekalb Trailblazers   15:17.06   30
 36 Williams, Landon          10 Marietta Track        15:20.39
 37 Schilling, John            9 River Ridge           15:21.76   31
 38 Lawless, Bennett          10 Etowah Youth Track    15:21.79   32
 39 Judge, Dylan               9 Lassiter              15:22.22   33
 40 Spires, James              9 Dekalb Trailblazers   15:31.97   34
 41 Reisz, Steven              9 Dekalb Trailblazers   15:36.31   35
 42 Leitsch, Bryce             9 Jefferson             15:37.70   36
 43 McCurley, Torin           10 Unattached            16:00.97
 44 Burgess, Bennett           9 Alpha Crush           16:05.39   37
 45 Joslyn, Oliver            10 Sirius Athletics      16:20.56
 46 Fields, Preston           10 Dekalb Trailblazers   16:22.24   38
 47 Atkinson, Eli              9 Etowah Youth Track    16:23.69   39
 48 Keeton, Alexander         10 DASH                  16:28.64
 49 Boon, J.J.                10 PTC Flash             16:29.91   40
 50 Aziz, Arish                9 PTC Flash             16:30.73
 51 Bonham, Grady             10 Sequoyah              17:13.74
 52 Conkwright, Rhys           9 River Ridge           17:19.09   41
 53 Stringer, Shawn            9 River Ridge           17:40.89   42
 54 Ulitin, Matthew           10 River Ridge           18:24.40   43
 55 Knighten, Zachary          9 Jefferson             19:25.02   44
 56 Donaldson, Nathan          9 Jefferson             21:07.23   45
 57 Moll-Dunn, Corbin         10 Lassiter              21:07.23   46
 58 Cross, Joe                 9 Alpha Crush           21:17.24   47

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3   *4   *5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Jefferson Parks & Recreat    14    2    3    9   10   12   36   44   45
      Total Time:    37:13.71
         Average:    12:24.57
   2 Peachtree City Flash         22    1    7   14   15   17   18   28   40
      Total Time:    37:51.78
         Average:    12:37.26
   3 Etowah Youth Track           26    4    6   16   23   32   39
      Total Time:    38:31.11
         Average:    12:50.37
   4 Lassiter Junior Cross Cou    38    5   11   22   24   29   33   46
      Total Time:    39:52.29
         Average:    13:17.43
   5 Dekalb Trailblazers          47    8   19   20   30   34   35   38
      Total Time:    40:53.99
         Average:    13:38.00
   6 Alpha Crush Running Club     59   13   21   25   37   47
      Total Time:    42:20.32
         Average:    14:06.78
   7 River Ridge Youth Track      84   26   27   31   41   42   43
      Total Time:    44:58.83
         Average:    14:59.61


Event 112  3k Run CC 9-10 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Daumeyer, Rosemary        10 Alpha Crush           13:22.95    1
  2 Alberici, Ella             9 Alpha Crush           13:25.11    2
  3 Lee, Gabrielle            10 Jefferson             13:26.19    3
  4 McKinley, Genevieve        9 Etowah Youth Track    13:35.60    4
  5 Culberson, Brystal         9 Team Fusion Running   14:12.88
  6 Hubbard, Kaylin           10 Bremen Rec            14:22.54
  7 Donner, Linden             9 Alpha Crush           14:26.54    5
  8 Bell, Isla                10 Unattached            14:41.93
  9 Ozkan, Jaelyn             10 Alpha Crush           14:49.98    6
 10 Franklin, Aubrey          10 PTC Flash             14:52.68    7
 11 Degnen, Sarah              9 Sirius Athletics      14:53.17    8
 12 Tracy, Isabella           10 Alpha Crush           15:05.01    9
 13 Vagedes, Joanna           10 Lassiter              15:06.11   10
 14 Manders, Eliza            10 Jefferson             15:17.89   11
 15 Kuwamoto, Kaya            10 Lassiter              15:19.24   12
 16 Wiersma, Chloe            10 Lassiter              15:23.21   13
 17 Reeves, Serenity          10 DASH                  15:44.89
 18 Scheid, Sarah             10 Dekalb Trailblazers   15:53.30   14
 19 Painter, Delaeni          10 Alpha Crush           16:01.39   15
 20 Waite, London             10 Alpha Crush           16:01.72   16
 21 Miller, Isabella          10 Sirius Athletics      16:09.47   17
 22 West, Emma                10 PTC Flash             16:09.90   18
 23 McFall, Caitlyn           10 PTC Flash             16:11.58   19
 24 Hall, Kate                 9 Sirius Athletics      16:12.62   20
 25 Parham, SaraKate          10 Team Fusion Running   16:24.71
 26 Young, Isabelle Marie      9 Lassiter              16:31.38   21
 27 Brandt, Hannah            10 Etowah Youth Track    16:33.66   22
 28 McMahan, Olivia            9 Dekalb Trailblazers   16:38.34   23
 29 Coffee, Claire             9 Sirius Athletics      16:47.08   24
 30 Moses, Kaylee              9 PTC Flash             16:51.84   25
 31 Latham, Megan             10 Alpha Crush           16:53.77   26
 32 Cooney, Cassie             9 Dekalb Trailblazers   16:53.97   27
 33 Jones, Mary Lawton        10 Dekalb Trailblazers   16:55.83   28
 34 Therriault, Danielle       9 PTC Flash             17:00.62   29
 35 Alfonso-Perez, Valentina  10 DASH                  17:01.93
 36 Wolf, Eleanor              9 PTC Flash             17:12.70   30
 37 Osburn, Cora              10 Sirius Athletics      17:17.88   31
 38 Green, Grace               9 Sirius Athletics      17:17.99   32
 39 Reiner, Clara              9 Sequoyah              17:37.13
 40 Conkwright, Josephine     10 River Ridge           17:52.50
 41 Grose, Audrey              9 Alpha Crush           18:00.88
 42 Harbert, Ellie            10 Dekalb Trailblazers   18:07.97   33
 43 Ramirez-Linares, Destiny   9 Marietta Track        18:12.28   34
 44 Heinrich, Claire          10 Lassiter              18:16.38   35
 45 Wirka, Cecily             10 Alpha Crush           18:26.54
 46 Baerman, Ella              9 Dekalb Trailblazers   18:31.07   36
 47 Houston, Olivia           10 Dekalb Trailblazers   18:35.61   37
 48 Stewart, Rebecca           9 Etowah Youth Track    19:29.49   38
 49 Towler, Althea             9 Marietta Track        19:40.13   39
 50 Truelove, Macymae          9 Jefferson             20:05.09   40
 51 Williams, Nalini           9 Jackrabbit            20:09.98
 52 Gray, Madilyn             10 Marietta Track        20:23.18   41

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3   *4   *5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club      8    1    2    5    6    9   15   16   26
      Total Time:    41:14.60
         Average:    13:44.87
   2 Lassiter Junior Cross Cou    35   10   12   13   21   35
      Total Time:    45:48.56
         Average:    15:16.19
   3 Peachtree City Flash         44    7   18   19   25   29   30
      Total Time:    47:14.16
         Average:    15:44.72
   4 Sirius Athletics             45    8   17   20   24   31   32
      Total Time:    47:15.26
         Average:    15:45.09
   5 Jefferson Parks & Recreat    54    3   11   40
      Total Time:    48:49.17
         Average:    16:16.39
   6 Dekalb Trailblazers          64   14   23   27   28   33   36   37
      Total Time:    49:25.61
         Average:    16:28.54
   7 Etowah Youth Track           64    4   22   38
      Total Time:    49:38.75
         Average:    16:32.92
   8 Marietta Track              114   34   39   41
      Total Time:    58:15.59
         Average:    19:25.20


Event 121  3k Run CC 11-12 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Comsudes, Samuel          11 Atlanta Track Club    11:32.28    1
  2 Nowell, Jordan            11 PTC Flash             11:42.57    2
  3 LeBlanc, Finnan           12 Dekalb Trailblazers   11:43.53    3
  4 Thompson, Clark           12 PTC Flash             11:55.42    4
  5 Villanueva, Micah         12 Alpha Crush           12:07.52    5
  6 Woods, Cole               12 Team Fusion Running   12:16.01
  7 Koppel, Jason             11 Alpha Crush           12:19.46    6
  8 Smith, Caleb              11 Jefferson             12:22.98    7
  9 Koziol, Thomas            11 Dekalb Trailblazers   12:26.77    8
 10 Albano, Alexander         11 Marietta Track        12:27.47
 11 Judge, Jake               11 Lassiter              12:27.60    9
 12 Wessinger, Jack           11 Alpha Crush           12:30.67   10
 13 Shore, Macon              12 White Cheetos         12:40.18   11
 14 Pifer Jr, Jameson         11 Unattached            12:40.53
 15 Moore, Ethan              12 White Cheetos         12:40.94   12
 16 Maude, Brendan            11 River Ridge           12:41.01   13
 17 Donovan, Whit             12 Alpha Crush           12:49.51   14
 18 Roberts, Logan            12 Jefferson             12:50.34   15
 19 Collier, Cameron          11 Atlanta Track Club    12:57.64   16
 20 Mathias, Elijah           11 Lassiter              12:58.80   17
 21 Daumeyer, Joe             12 Alpha Crush           13:03.01   18
 22 Kremer, Cash              12 Sequoyah              13:03.94
 23 Lawson, Carl              12 Sirius Athletics      13:11.78   19
 24 Chambers, Will            11 Alpha Crush           13:14.54   20
 25 Cote, Jakub               12 Jefferson             13:20.46   21
 26 Wakeman, Finn             11 Jefferson             13:27.83   22
 27 Sibly, Ryder              11 Dekalb Trailblazers   13:33.81   23
 28 Akins, Zack               12 Team Fusion Running   13:34.24
 29 Brodrick, Aaron           12 White Cheetos         13:44.18   24
 30 Kovak, Luke               11 Alpha Crush           13:47.73   25
 31 Taylor, Ethan             12 Bremen Rec            13:55.88
 32 Chwatek, Griffen          12 Etowah Youth Track    13:57.87   26
 33 Dunmire, Tommy            11 Alpha Crush           13:59.08   27
 34 Tingelhoff, Oliver        11 Jefferson             14:02.53   28
 35 Bass-Cico, River          12 Atlanta Track Club    14:02.57   29
 36 Littlejohn, Evan          12 Dekalb Trailblazers   14:10.99   30
 37 Rhodes, Zayne             12 Jefferson             14:13.76   31
 38 Ulitin, Peter             11 River Ridge           14:14.31   32
 39 Cooper Ine, Clifford      12 Unattached            14:22.58
 40 Bell, William             11 Unattached            14:25.40
 41 Brisbois, Andrew          11 PTC Flash             14:31.34   33
 42 Ashley, Landon            11 Sequoyah              14:41.07
 43 Raas, Andrew              12 Alpha Crush           14:47.02
 44 Dampier, Rance            12 River Ridge           14:47.12   34
 45 Hicks, Brodie             11 Alpha Crush           14:53.09
 46 Cohen, Samuel             11 Sirius Athletics      14:58.07   35
 47 Chisamore, Jacob          11 Marietta Track        14:58.23
 48 Ball, Donovan             12 Unattached            14:59.82
 49 Gerstle, Aaron            12 Dekalb Trailblazers   14:59.84   36
 50 Potter, Pierce            11 PTC Flash             15:21.79   37
 51 Badenhorst, Roux          12 Alpha Crush           15:28.02
 52 Hackney, Cash             11 Dekalb Trailblazers   15:29.12   38
 53 Cohen, Malcolm            11 Sirius Athletics      15:51.30   39
 54 Tenney, Zachary           11 Etowah Youth Track    15:53.93   40
 55 Berwald, Adam             12 Etowah Youth Track    15:54.33   41
 56 McCoy, Alexander          11 Etowah Youth Track    16:14.58   42
 57 Timberman, Parker         11 Sirius Athletics      16:48.25   43
 58 Wolf, Morgan              11 PTC Flash             17:00.15   44
 59 Farrell, Henry            11 Dekalb Trailblazers   17:33.36   45
 60 Bellis, Henry             11 Dekalb Trailblazers   17:54.79   46
 61 Stafford, Hall            11 Alpha Crush           17:55.65
 62 Covington, Tristan        11 Jefferson             18:05.98   47
 63 Toering, Miles            11 PTC Flash             18:50.64   48
 64 Laux, Sam                 11 White Cheetos         19:09.14   49
 65 Lecke, Magnus             12 Lassiter              19:13.42   50

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3   *4   *5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     21    5    6   10   14   18   20   25   27
      Total Time:    36:57.65
         Average:    12:19.22
   2 Dekalb Trailblazers          34    3    8   23   30   36   38   45   46
      Total Time:    37:44.11
         Average:    12:34.71
   3 Peachtree City Flash         39    2    4   33   37   44   48
      Total Time:    38:09.33
         Average:    12:43.11
   4 Jefferson Parks & Recreat    43    7   15   21   22   28   31   47
      Total Time:    38:33.78
         Average:    12:51.26
   5 Atlanta Track Club           46    1   16   29
      Total Time:    38:32.49
         Average:    12:50.83
   6 White Cheetos                47   11   12   24   49
      Total Time:    39:05.30
         Average:    13:01.77
   7 Lassiter Junior Cross Cou    76    9   17   50
      Total Time:    44:39.82
         Average:    14:53.28
   8 River Ridge Youth Track      79   13   32   34
      Total Time:    41:42.44
         Average:    13:54.15
   9 Sirius Athletics             93   19   35   39   43
      Total Time:    44:01.15
         Average:    14:40.39
  10 Etowah Youth Track          107   26   40   41   42
      Total Time:    45:46.13
         Average:    15:15.38


Event 122  3k Run CC 11-12 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Santivanez, Sophia        12 Happy Feet RC         12:37.98
  2 Schlaupitz, Brynn         12 Alpha Crush           12:43.77    1
  3 Savage, Lilly             12 Sequoyah              13:00.71    2
  4 Fenton, Faira             12 River Ridge           13:03.11    3
  5 Higgins, Addison          12 Sequoyah              13:03.30    4
  6 Reiner, Abigail           11 Sequoyah              13:16.79    5
  7 Kluttz, Addison           11 PTC Flash             13:18.08    6
  8 Lawley, Abigail           12 Etowah Youth Track    13:20.06    7
  9 Giannopoulos, Eleni       12 Sequoyah              13:26.23    8
 10 Ceniza, Camille           12 Alpha Crush           13:26.94    9
 11 Gibbs, Mary Elizabeth     11 Alpha Crush           13:37.10   10
 12 Ezell, Alena              12 Etowah Youth Track    13:41.73   11
 13 Whitney, Addison          11 Lassiter              13:51.61   12
 14 Curfman, Brianna          11 Marietta Track        13:54.41   13
 15 Miller, Caroline          11 Lassiter              13:55.14   14
 16 Nieves, Lillian           11 Lassiter              13:55.49   15
 17 Schlitz, Evelyn           12 Unattached            14:03.33
 18 Donaldson, Hannah         11 Jefferson             14:10.39
 19 Patton, Violet            11 Sirius Athletics      14:21.52   16
 20 Kallbreier, Taylor        11 Etowah Youth Track    14:29.95   17
 21 Chance, Camm              11 Atlanta Track Club    14:35.99
 22 Reeves, Coasetta          12 DASH                  14:40.32   18
 23 Trask, Nanea              12 Lassiter              14:42.26   19
 24 Young, Caroline           11 Lassiter              14:43.17   20
 25 Brown, Alayah             12 Lassiter              14:44.26   21
 26 Hightower, Megan          11 Team Fusion Running   14:45.86
 27 Dennis, Simone            11 Alpha Crush           14:46.82   22
 28 Russell, Annabella        12 Marietta Track        14:50.21   23
 29 Manzi, Caroline           12 Dekalb Trailblazers   14:50.60   24
 30 Cantu, Abbeni             11 Happy Feet RC         14:50.81
 31 Martin, Addison           12 Lassiter              14:50.87   25
 32 Curfman, Gabby            11 Marietta Track        14:52.38   26
 33 Tantillo, Katie           12 Atlanta Track Club    15:05.93
 34 Bruner, Claire            11 Sirius Athletics      15:10.68   27
 35 Degnen, Charlie           11 Sirius Athletics      15:18.70   28
 36 Daniels, Mallory          11 Etowah Youth Track    15:41.07   29
 37 Stoker, Annabelle         11 PTC Flash             15:42.73   30
 38 Painter, Charlotte        12 Alpha Crush           15:52.31   31
 39 Bowling, Piper            12 Lassiter              15:59.97   32
 40 Brown, Aria               12 Lassiter              16:16.54
 41 Shugart, Molly            12 Lassiter              16:20.54
 42 Spears, Anna              11 PTC Flash             16:28.94   33
 43 Allred, Ainsley           11 PTC Flash             16:29.15   34
 44 Sobrevilla, Nikky         11 River Ridge           17:09.20   35
 45 Guifarro-Baker, Arlette   11 River Ridge           17:10.37   36
 46 Nelson, Isabella          12 Sirius Athletics      17:35.27   37
 47 Douglas, Madison          12 Lassiter              17:35.61
 48 Steelhammer, Shea         11 River Ridge           17:39.36   38
 49 McCurley, Adeline         12 Unattached            17:57.46
 50 Post, Kate                12 PTC Flash             17:57.60   39
 51 Davidson, Layne           12 PTC Flash             18:09.65   40
 52 Vu, Elizabeth             12 Alpha Crush           18:28.09   41
 53 Lawley, Margaret          12 Dekalb Trailblazers   18:29.69   42
 54 Rafinski, Ava             12 River Ridge           18:42.79   43
 55 Adams, Eleanor            12 Dekalb Trailblazers   18:42.98   44
 56 Fisher, Jordan            12 River Ridge           18:43.92   45
 57 Zerfowski, Avery          12 DASH                  18:44.20   46
 58 Barber, Evelyn            12 Lassiter              19:06.08
 59 Hudson, Willa             11 Dekalb Trailblazers   19:23.21   47
 60 Heinrich, Anna            11 Lassiter              19:32.63
 61 Wright, Megan             11 DASH                  19:40.87   48
 62 Jenkins, Nia              11 DASH                  19:49.72   49
 63 Mast, Roxy                12 Dekalb Trailblazers   20:24.32   50
 64 Robb, Lillian             11 Dekalb Trailblazers   20:39.19   51

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3   *4   *5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Sequoyah Youth Track         11    2    4    5    8
      Total Time:    39:20.80
         Average:    13:06.94
   2 Alpha Crush Running Club     20    1    9   10   22   31   41
      Total Time:    39:47.81
         Average:    13:15.94
   3 Etowah Youth Track           35    7   11   17   29
      Total Time:    41:31.74
         Average:    13:50.58
   4 Lassiter Junior Cross Cou    41   12   14   15   19   20   21   25   32
      Total Time:    41:42.24
         Average:    13:54.08
   5 Marietta Track               62   13   23   26
      Total Time:    43:37.00
         Average:    14:32.34
   6 Peachtree City Flash         69    6   30   33   34   39   40
      Total Time:    45:29.75
         Average:    15:09.92
   7 Sirius Athletics             71   16   27   28   37
      Total Time:    44:50.90
         Average:    14:56.97
   8 River Ridge Youth Track      74    3   35   36   38   43   45
      Total Time:    47:22.68
         Average:    15:47.56
   9 Dekalb Trailblazers         110   24   42   44   47   50   51
      Total Time:    52:03.27
         Average:    17:21.09
  10 DASH                        112   18   46   48   49
      Total Time:    53:05.39
         Average:    17:41.80


Event 131  4k Run CC 13-14 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Latham, Thomas            13 Alpha Crush           13:41.90    1
  2 Rosa, Jose                13 Happy Feet RC         13:58.97
  3 Timberman, Cooper         14 Sirius Athletics      14:25.99    2
  4 Sewczwicz, Ryan           13 River Ridge           14:38.08    3
  5 Roeder, Daniel            14 River Ridge           14:44.53    4
  6 Roach, Bankson            13 PTC Flash             14:46.84    5
  7 Harper, Cole              14 Atlanta Track Club    14:51.46    6
  8 Rumph, Henry              14 Alpha Crush           14:57.60    7
  9 Bonham, Corey             14 Sequoyah              15:03.56
 10 Mecklenborg, Alex         13 Alpha Crush           15:13.60    8
 11 Ladera, Diego             14 Lassiter              15:20.94    9
 12 Woods, Robert             13 Team Fusion Running   15:35.31
 13 Harrison, Cisco           13 Atlanta Track Club    15:40.01   10
 14 Will, Brandon             13 PTC Flash             15:55.31   11
 15 Rasmituth, Eric           13 Alpha Crush           15:56.96   12
 16 Oakes, DJ                 13 Etowah Youth Track    16:08.48   13
 17 Scepaniak, Wyatt          14 River Ridge           16:10.84   14
 18 Minter, David             14 Etowah Youth Track    16:11.67   15
 19 Liska, Patrik             13 River Ridge           16:44.86   16
 20 Kuwamoto, Noah            13 Lassiter              16:52.78   17
 21 Whitehouse, Thatcher      13 Marietta Track        16:53.23   18
 22 McNabb, Jackson           13 Marietta Track        16:56.69   19
 23 Hansen, Carter            13 River Ridge           17:01.94   20
 24 Rabun, Candler            13 River Ridge           17:08.93   21
 25 Mathias, Maxon            14 Lassiter              17:45.61   22
 26 Fletcher Jr, Michael      13 Unattached            17:53.53
 27 Hogan, Ethan              13 Sirius Athletics      17:54.41   23
 28 Ruppert, Liam             13 PTC Flash             17:57.49   24
 29 Gottfried, Lewis          13 Alpha Crush           18:09.17   25
 30 Wysong, Oliver            13 PTC Flash             18:24.79   26
 31 Creech, Teddy             14 Alpha Crush           18:34.51   27
 32 Ruppert, Ethan            13 PTC Flash             18:36.70   28
 33 Hackney, William          13 Dekalb Trailblazers   18:46.37
 34 Ghent, Andrew             13 Alpha Crush           18:47.41   29
 35 VanRoten, Marion          14 Etowah Youth Track    18:57.86   30
 36 Acuff, Joseph             14 DASH                  19:08.84   31
 37 Benders, Jaden            14 Lassiter              19:12.22   32
 38 Casbarro, Cory            14 DASH                  19:23.61   33
 39 Allen, Patrick            13 Sirius Athletics      19:24.27   34
 40 Lippe, Sean               14 Dekalb Trailblazers   19:24.94
 41 Wolf, Wyatt               13 PTC Flash             19:38.61   35
 42 Duerre, Jack              13 Lassiter              19:40.05   36
 43 Sylapheth, Edison         13 Jefferson             19:41.47   37
 44 Murray, Jay               13 Lassiter              19:52.67   38
 45 Bauer, Adam               13 PTC Flash             19:53.89   39
 46 Grover, Mark              13 DASH                  19:55.29   40
 47 Rowell, Harper            13 Jefferson             19:55.32   41
 48 Lewis, Noah               13 PTC Flash             19:55.74   42
 49 Jenkins, Jaiden           13 DASH                  20:13.30   43
 50 Hord, Daniel              13 Atlanta Track Club    20:27.51   44
 51 Kuehn, Trip               14 PTC Flash             21:03.51
 52 Brown, Eli                13 Unattached            21:15.71
 53 Breshears, Noah           13 Marietta Track        21:22.43   45
 54 Sorrenti, Jace            13 Jefferson             21:29.78   46
 55 Stopford, Carrick         13 PTC Flash             22:49.75

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3   *4   *5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     16    1    7    8   12   25   27   29
      Total Time:    43:53.10
         Average:    14:37.70
   2 River Ridge Youth Track      21    3    4   14   16   20   21
      Total Time:    45:33.45
         Average:    15:11.15
   3 Peachtree City Flash         40    5   11   24   26   28   35   39   42
      Total Time:    48:39.64
         Average:    16:13.22
   4 Lassiter Junior Cross Cou    48    9   17   22   32   36   38
      Total Time:    49:59.33
         Average:    16:39.78
   5 Etowah Youth Track           58   13   15   30
      Total Time:    51:18.01
         Average:    17:06.01
   6 Sirius Athletics             59    2   23   34
      Total Time:    51:44.67
         Average:    17:14.89
   7 Atlanta Track Club           60    6   10   44
      Total Time:    50:58.98
         Average:    16:59.66
   8 Marietta Track               82   18   19   45
      Total Time:    55:12.35
         Average:    18:24.12
   9 DASH                        104   31   33   40   43
      Total Time:    58:27.74
         Average:    19:29.25
  10 Jefferson Parks & Recreat   124   37   41   46
      Total Time:  1:01:06.57
         Average:    20:22.19


Event 131  4k Run CC 15-18 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Baehre, Fredrick          15 Team JECT             13:56.59
  2 Moore, Demetrium          15 Team Fusion Running   14:17.45
  3 Coolidge, Zack            16 Team Fusion Running   14:25.17
  4 Rosko, Brett              15 Sequoyah              15:39.13
  5 Patton, Tyler             16 Sirius Athletics      15:54.30


Event 132  4k Run CC 13-14 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kallbreier, Abbie         13 Etowah Youth Track    15:56.56
  2 Shelton, Claire           14 Alpha Crush           15:57.09    1
  3 O'Brien, Erin             13 DASH                  16:39.65    2
  4 Roach, Gabriella          13 PTC Flash             16:48.51
  5 Dennis, Leelah            13 Alpha Crush           16:52.75    3
  6 Welp, Maggie              13 Dekalb Trailblazers   16:52.80    4
  7 Roy, Shristi              13 Atlanta Track Club    16:55.26    5
  8 Morales, Ava              13 Happy Feet RC         16:56.73
  9 Lopez, Karen              13 Unattached            16:56.84
 10 Kovak, Tyler              13 Alpha Crush           16:57.50    6
 11 Tilley, Addison           13 Marietta Track        17:04.04
 12 Malcom, Ella              13 Alpha Crush           17:19.95    7
 13 Brooks, Yolanda           13 Marietta Track        17:54.99
 14 McCord, Anna Claire       13 Lassiter              18:18.70    8
 15 Pickerel, McKenzie        13 Alpha Crush           18:39.57    9
 16 Jones, Janai              13 Jackrabbit            18:50.12
 17 Chatterjee, Shreya        13 Dekalb Trailblazers   19:06.49   10
 18 Baldwin, Anna             13 Dekalb Trailblazers   19:07.38   11
 19 Mroz, Jennifer            13 Lassiter              19:19.43   12
 20 Doering, Emma             14 Dekalb Trailblazers   19:48.66   13
 21 Ashe, Madison             13 Alpha Crush           19:55.45   14
 22 Adams, Anne Marie         14 Dekalb Trailblazers   20:05.49   15
 23 Shipp, Emma               13 Dekalb Trailblazers   20:06.16   16
 24 Racine, Caroline          13 Dekalb Trailblazers   20:07.81   17
 25 Thompson, Molly           13 Atlanta Track Club    20:09.61   18
 26 Machado, Sophia           13 Atlanta Track Club    20:10.96   19
 27 Stancoff, Katherine       13 DASH                  20:22.08   20
 28 Mayfield, Hannah          13 Lassiter              20:36.41   21
 29 Matthews, Mary            13 Firecrackers          20:58.88   22
 30 Sherard, Leslie           13 Firecrackers          20:59.28   23
 31 Patterson, Ellen          13 Firecrackers          20:59.85   24
 32 Ahearn, Kate              13 Lassiter              21:06.54   25
 33 Cooney, Maddie            13 Dekalb Trailblazers   21:18.51   26
 34 Robinson, Brooke          13 Dekalb Trailblazers   21:19.87
 35 Small, Hannah             13 Sirius Athletics      21:26.37   27
 36 Lawson, Margo             14 Sirius Athletics      21:27.56   28
 37 Cockrell, Emma            13 Lassiter              21:33.96   29
 38 Ricker, Gracie            13 DASH                  21:45.67   30
 39 Provost, Abby             13 Firecrackers          22:22.33   31
 40 Hudson, Kathleen          13 Dekalb Trailblazers   22:48.43
 41 Spears, Ella              14 PTC Flash             22:54.25
 42 Srinivasa, Maya           14 Atlanta Track Club    22:58.63   32
 43 Jones, Alicia             14 Unattached            23:05.94
 44 Ayoub, Anna               13 Dekalb Trailblazers   23:08.83
 45 Reed, Chloe               13 Lassiter              23:17.31   33
 46 Jones, Savannah           13 Unattached            23:17.59
 47 Pirkle, Kayleigh          13 Jefferson             23:24.89
 48 Sierra, Gabriella         13 River Ridge           23:36.43
 49 Bell, Olivia              14 Dekalb Trailblazers   24:50.53
 50 Ewing, Priya              13 DASH                  25:10.36   34
 51 Crumley, Bethany          14 Sirius Athletics      25:25.94   35
 52 Alligood, Caroline        13 Lassiter              25:27.26   36
 53 Brodmyer, Paige           13 Lassiter              26:39.01   37
 54 Haakmeester, Jenna        13 Lassiter              27:30.52
 55 Hubartt, Sara             13 Lassiter              27:42.10

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3   *4   *5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Club     10    1    3    6    7    9   14
      Total Time:    49:47.34
         Average:    16:35.78
   2 Dekalb Trailblazers          25    4   10   11   13   15   16   17   26
      Total Time:    55:06.67
         Average:    18:22.23
   3 Lassiter Junior Cross Cou    41    8   12   21   25   29   33   36   37
      Total Time:    58:14.54
         Average:    19:24.85
   4 Atlanta Track Club           42    5   18   19   32
      Total Time:    57:15.83
         Average:    19:05.28
   5 DASH                         52    2   20   30   34
      Total Time:    58:47.40
         Average:    19:35.80
   6 Firecrackers                 69   22   23   24   31
      Total Time:  1:02:58.01
         Average:    20:59.34
   7 Sirius Athletics             90   27   28   35
      Total Time:  1:08:19.87
         Average:    22:46.63


Event 132  4k Run CC 15-18 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Woods, Gracie             17 Team Fusion Running   17:24.83
  2 Tingelhoff, Gracie        15 Jefferson             18:22.69
  3 Jube, Ashley              17 Jefferson             18:35.07
  4 Baehre, Cantalisia        16 Team JECT             18:53.42
  5 Blazer, Elizabeth         15 Team JECT             19:03.71