USATF Georgia Association Junior Olympic Cross Country Championships - November 14, 2015

USATF Georgia Association Junior Olympic Cross Country Championships
Heritage Christian Church, Fayetteville, GA, 11/14/2015
Event 1  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schlaupitz, Brynn         07 Alpha Crush A          8:05.30
  2 Savage, Lilly             07 Woodstock Yo A         8:23.20
  3 Higgins, Addison          07 Etowah Youth A         8:44.40
  4 Sarden, Haley             08 East Cobb Ch A         8:47.00
  5 Herring, Kaitlyn          08 Jefferson Pa A         8:59.60
  6 Norris, Ryan              07 Alpha Crush A          9:03.30
  7 Scales, Rihanna           08 Neon Runners A         9:06.00
  8 Cole, Clare               07 Alpha Crush A          9:07.10
  9 Sharma, Anita             07 Walton Youth A         9:07.40
 10 Kallbreier, Taylor        08 Etowah Youth A         9:10.30
 11 Turnier, Abby             07 Peachtree Ci A         9:16.70    1
 12 Eaker, Allie              08 Jackrabbit T A         9:18.00
 13 Ezell, Alena              07 Etowah Youth A         9:19.70
 14 Bryant, Lorelei           07 Peachtree Ci A         9:28.30    2
 15 Rindt, Ivy                07 Great Strides A        9:37.60
 16 Rooks, Jaylyn             07 Carrollton T A         9:38.60
 17 Yarbrough, Norah          07 Elite Striders A       9:45.00
 18 Trask, Nanea              07 Lassiter Jun A         9:45.10
 19 Van Horn, Claire          07 Dekalb Trailblazers    9:54.40    3
 20 Miller, Jessica           07 Carrollton T A         9:57.50
 21 Scales, Brihanna          08 Neon Runners A         9:58.30
 22 Ohonde, Megan             07 Peachtree Ci A         9:59.70    4
 23 Bryant, Genevieve         09 Peachtree Ci A        10:00.00    5
 24 Nathan, Kallie            07 marietta track club   10:00.10
 25 North, Sarah              07 Elite Striders A      10:00.90
 26 Burke, Gianna             08 marietta track club   10:02.80
 27 Anderson, Vivian          08 Peachtree Ci A        10:16.30    6
 28 Boestfleish, Grace        08 marietta track club   10:17.80
 29 Clay, Emma                09 Creekview Jr A        10:47.40
 30 Al-Ghani, Myah            08 Jackrabbit T A        10:47.70
 31 Cuneo, Grace              07 Peachtree Ci A        10:52.40    7
 32 Parker, Sadie             07 Creekview Jr A        10:53.00
 33 Witten, Layyan            09 Jackrabbit T A        10:56.00
 34 Bigda, Honor              09 Lassiter Jun A        11:08.60
 35 Harvey, Lynden            09 Walton Youth A        11:11.70
 36 Eddy, Jordan              07 HeartsoleRC A         11:15.40
 37 Taylor, Tatijana          07 Peachtree Ci B        11:24.50
 38 Vela, Liliana             07 Walton Youth A        11:25.90
 39 Wisdom, Luci              07 Lassiter Jun A        11:29.30
 40 Brass, Mary Lily          07 Dekalb Trailblazers   11:34.30    8
 41 Mason, Ally               07 Dekalb Trailblazers   11:42.20    9
 42 Cuneo, Gabriella          09 Peachtree Ci A        11:49.30   10
 43 Lussier, Hailey           08 Carrollton T A        11:55.60
 44 Hudson, Willa             08 Dekalb Trailblazers   11:58.70   11
 45 Anderson, Gretchen        07 Peachtree Ci A        12:03.40   12
 46 Maturine, Madison         07 Etowah Youth A        12:20.00
 47 Johnson, Alexandria       08 Neon Runners A        12:35.80
 48 Frizzell, Madeline        08 Peachtree Ci B        13:47.90
 49 Collins, Sophie           09 Dekalb Trailblazers   14:25.40   13
 50 Lott, Naomi               09 Creekview Jr A        14:39.30

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Peachtree City Flash Yo A    18    1    2    4    5    6    7   10   12
      Total Time:    49:01.00
         Average:     9:48.20
   2 Dekalb Trailblazers A        44    3    8    9   11   13
      Total Time:    59:35.00
         Average:    11:55.00


Event 2  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thompson, Clark           07 Peachtree Ci A         7:39.70    1
  2 Dechamplain, Stephen      07 Unattached             7:55.60
  3 Busbin, Alexander         07 E-1 Track Club A       8:06.10
  4 Comsudes, Sam             08 marietta track club    8:12.10
  5 Douglas, Jonah            07 Walton Youth A         8:13.50    2
  6 McDonald, Bowen           07 Elite Striders A       8:14.60
  7 Brush, Brock              07 Jefferson Pa A         8:14.60
  8 Roe, John                 07 Unattached             8:37.80
  9 Patel, Kush               07 Carrollton T A         8:40.20    3
 10 Davis, Jonathan           07 Walton Youth A         8:41.00    4
 11 Mackey, Adrian            07 Unattached             8:44.10
 12 Stricklin, Daniel         08 Walton Youth A         8:49.40    5
 13 Sarden, Aidan             07 East Cobb Ch A         8:54.30
 14 Newell, Grayson           07 Creekview Jr A         8:55.90
 15 Carey, Anderson           07 Walton Youth A         9:01.10    6
 16 Littlejohn, Evan          07 Dekalb Trailblazers    9:02.60    7
 17 Albano, Alexander         08 marietta track club    9:05.70
 18 Mills, Drew               07 Carrollton T A         9:08.10    8
 19 Lippers, Will             07 Etowah Youth A         9:24.20    9
 20 Ellingson, Thijs          08 Etowah Youth A         9:27.40   10
 21 Brooks, Reese             07 Creekview Jr A         9:28.60
 22 Rhodes, Zayne             07 Jefferson Pa A         9:31.00
 23 Fletcher, Ethan           07 Etowah Youth A         9:32.70   11
 24 Fuller, Clay              08 Bremen Recre A         9:33.80
 25 Newman, Brandon           08 Bremen Recre A         9:36.00
 26 Clotfelter, Lincoln       08 Bremen Recre A         9:37.80
 27 Mehio, Jade               08 Peachtree Ci A         9:40.80   12
 28 Duffie, Julian            08 Alpha Crush A          9:41.50
 29 McBride, Aidan            07 East Cobb Ch A         9:43.80
 30 Baker, Emory              08 Neon Runners A         9:44.50
 31 Brooks, Ezra              08 Walton Youth A         9:44.90   13
 32 Wilson, Braxton           07 Carrollton T A         9:46.00   14
 33 Moomey, Nathaniel         07 Carrollton T A         9:50.90   15
 34 Jung, Luke                08 Lassiter Jun A         9:51.70   16
 35 Lott, Josiah              09 Creekview Jr A         9:52.60
 36 Deslyper, William         08 Peachtree Ci A        10:06.60   17
 37 Carlin, Avery             08 Walton Youth A        10:13.10   18
 38 Herring, Brady            08 Peachtree Ci A        10:20.20   19
 39 Thompson, Oliver          10 Peachtree Ci A        10:27.50   20
 40 Nobles, Quinn             08 Alpha Crush A         10:33.90
 41 Hackney, Cash             08 Dekalb Trailblazers   10:42.40   21
 42 Mchoul, Robert            09 Dekalb Trailblazers   10:47.40   22
 43 Haffner, Hilkiah          07 Etowah Youth A        10:51.50   23
 44 Thomas, Jeremiah          08 Etowah Youth A        10:52.30   24
 45 Cates, Carter             08 Carrollton T A        10:55.50   25
 46 Sheehy, Donovan           07 Alpha Crush A         10:55.90
 47 Thomas, Oren              08 Etowah Youth A        11:00.90   26
 48 Ackerman, Bryan           07 Dekalb Trailblazers   11:05.50   27
 49 Maldonado, Ian            08 marietta track club   11:14.30
 50 DeChamplain, Daniel       09 Unattached            11:17.10
 51 Blocker, Lucas            08 Lassiter Jun A        11:24.80   28
 52 Thomas, Jordan            09 Etowah Youth A        11:35.10   29
 53 Bush, Grady               07 Carrollton T A        11:42.00   30
 54 Davis, Canon              09 Dekalb Trailblazers   11:52.50   31
 55 Murray, Christian         08 Lassiter Jun A        11:54.30   32
 56 Mayfield, Ben             09 Lassiter Jun A        12:01.30   33
 57 Carden, Henry             08 Carrollton T A        12:14.20   34
 58 Northcutt, Bryce          09 Jackrabbit T A        12:16.90
 59 Finley, Douglas           09 Jackrabbit T A        12:17.10
 60 Simmons, Grady            09 Lassiter Jun A        12:17.60   35
 61 Cockrell, Samuel          10 Lassiter Jun A        12:30.30   36
 62 Johnson, Will             09 Elite Striders A      12:33.10

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Youth A               30    2    4    5    6   13   18
      Total Time:    44:29.90
         Average:     8:53.98
   2 Carrollton Track Team A      65    3    8   14   15   25   30   34
      Total Time:    48:20.70
         Average:     9:40.14
   3 Peachtree City Flash Yo A    69    1   12   17   19   20
      Total Time:    48:14.80
         Average:     9:38.96
   4 Etowah Youth Track Club A    77    9   10   11   23   24   26   29
      Total Time:    50:08.10
         Average:    10:01.62
   5 Dekalb Trailblazers A       108    7   21   22   27   31
      Total Time:    53:30.40
         Average:    10:42.08
   6 Lassiter Junior CC & Tr A   144   16   28   32   33   35   36
      Total Time:    57:29.70
         Average:    11:29.94


Event 3  3k Run CC 9-10 Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Tarpley, Taylor           05 Peachtree Ci A        11:37.80    1
  2 Brennan, Siena            05 Great Strides A       11:52.30    2
  3 Warnick, Gabriella        05 Walton Youth A        11:53.80    3
  4 Sheffield, Morgan Grace   06 Great Strides A       11:54.80    4
  5 Heppner, Heidi            06 Alpha Crush A         11:58.60    5
  6 Tilley, Addison           06 marietta track club   12:06.60
  7 Dechamplain, Ruth         05 Unattached            12:06.80
  8 Collins, Sarah-Corrine    06 Jackrabbit T A        12:23.40    6
  9 Henry, Sarah              05 Jackrabbit T A        12:28.10    7
 10 Ayers, Ansley             05 Jefferson Pa A        12:35.50
 11 Dembski, Emery            05 Walton Youth A        12:39.10    8
 12 Fath, Lauren              06 Creekview Jr A        12:53.40
 13 Ash, Chatham              05 Unattached            12:53.90
 14 Harvey, Sophie-Katherine  05 Walton Youth A        12:53.90    9
 15 Daniel, Emily             06 Peachtree Ci A        13:01.60   10
 16 Bryan, Olivia             06 Etowah Youth A        13:05.40
 17 Rager, Katelyn            05 Alpha Crush A         13:06.80   11
 18 Kallbreier, Abbie         06 Etowah Youth A        13:07.20
 19 Ackerman, Hannah          05 Dekalb Trailblazers   13:15.40   12
 20 Comsudes, Gabrielle       05 marietta track club   13:15.80
 21 Culbreth, Emma            05 Great Strides A       13:27.70   13
 22 Moore, Brighton           05 Lassiter Jun A        13:28.00   14
 23 Keith, Kelley             05 Lassiter Jun A        13:34.50   15
 24 Little, Ruby              06 Smyrna Elite A        13:38.00
 25 Mayer, Mackenzie          05 Unattached            13:46.10
 26 Jackson, Sidney           06 Jefferson Pa A        13:47.80
 27 Ellis, Torri              05 Neon Runners A        13:48.60
 28 Chichester, Riley         05 Great Strides A       13:50.20   16
 29 Brooks, Kaia              06 Walton Youth A        13:53.10   17
 30 Moore, Elise              05 E-1 Track Club A      13:56.80
 31 Aber, Emerson             05 Great Strides A       13:58.10   18
 32 Sandle, Trinity           05 Neon Runners A        14:07.00
 33 Blaich, Anna              06 Dekalb Trailblazers   14:07.10   19
 34 Ortlund, Avery            05 Dekalb Trailblazers   14:10.70   20
 35 Greene, Alexandra         05 Woodstock Yo A        14:17.00
 36 Pickerel, McKenzie        06 Alpha Crush A         14:29.60   21
 37 McKissic, Jerica          05 Alpha Crush A         14:31.60   22
 38 Thomas, Miyah             06 Etowah Youth A        14:34.40
 39 Guyton, Jaci              06 Carrollton T A        14:36.00   23
 40 Smith, Paulina            05 Jackrabbit T A        14:46.40   24
 41 Collins, Amelia           06 Dekalb Trailblazers   14:46.70   25
 42 Brown, Emma               05 Walton Youth A        14:55.10   26
 43 Duffie, Alexandra         06 Alpha Crush A         15:01.90   27
 44 McDermott, Andie          06 Peachtree Ci A        15:03.90   28
 45 Ayers, Aliyah             06 Carrollton T A        15:08.60   29
 46 Randall, Emma             06 marietta track club   15:15.00
 47 Cockrell, Emma            06 Lassiter Jun A        15:17.40   30
 48 Martinez-Gay, Alondra Zo  05 marietta track club   15:20.20
 49 Scales, Rae'da            05 Neon Runners A        15:32.20
 50 Ortlund, Tait             06 Dekalb Trailblazers   15:33.70   31
 51 Hall, Erin                05 Etowah Youth A        15:36.20
 52 Easley, London            06 Jackrabbit T A        15:46.10   32
 53 Finley, Robyn             06 Jackrabbit T A        15:49.10   33
 54 Brodmyer, Paige           06 Lassiter Jun A        15:52.40   34
 55 Young, Ryann              06 Carrollton T A        15:52.60   35
 56 Cuneo, Mariyah            05 Peachtree Ci A        15:54.30   36
 57 Roe, Emma Grace           05 Unattached            16:03.20
 58 Mayfield, Hannah          06 Lassiter Jun A        16:04.70   37
 59 Wright, Ronniah           06 Sapphire - R A        16:16.00
 60 Granade, Mary             06 Walton Youth A        16:16.60   38
 61 Chrystall, Caroline       05 Dekalb Trailblazers   16:25.00   39
 62 Koster, Victoria          05 Walton Youth A        16:49.20   40
 63 Hyser, Adeline            06 Alpha Crush A         16:52.50   41
 64 Dudley, Margaret          06 Carrollton T A        16:59.50   42
 65 McCleery, Adeline         05 Peachtree Ci A        17:21.00   43
 66 Smith, Bria               05 E-1 Track Club A      17:23.60
 67 Henscheid, Kaitlyn        05 Woodstock Yo A        17:30.70
 68 Simmons, Annabelle        06 Lassiter Jun A        17:53.60   44
 69 Gates, Camdyn             06 Unattached            17:56.80
 70 Franklin, Caroline        06 Peachtree Ci A        17:58.40   45
 71 Cullen, Erin              05 Peachtree Ci A        18:02.20   46
 72 Dudeja, Shreya            05 Dekalb Trailblazers   18:50.80   47
 73 Martin, Autumn            05 Carrollton T A        18:57.60   48
 74 Hale, Kaitlyn             05 Jackrabbit T A        19:04.60   49
 75 Phalen, Mackenzie         05 Peachtree Ci B        19:24.20
 76 Baird, Katelyn            06 Alpha Crush A         19:27.00   50
 77 Bellon, Kira              05 HeartsoleRC A         19:28.60
 78 Chasey, Lindsay           05 Peachtree Ci B        19:35.80
 79 Eddy, Mckenzie            05 HeartsoleRC A         21:24.00

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Great Strides A              53    2    4   13   16   18
      Total Time:  1:05:03.10
         Average:    13:00.62
   2 Walton Youth A               63    3    8    9   17   26   38   40
      Total Time:  1:06:15.00
         Average:    13:15.00
   3 Alpha Crush Running Clu A    86    5   11   21   22   27   41   50
      Total Time:  1:09:08.50
         Average:    13:49.70
   4 Jackrabbit Track & Fiel A   102    6    7   24   32   33   49
      Total Time:  1:11:13.10
         Average:    14:14.62
   5 Dekalb Trailblazers A       107   12   19   20   25   31   39   47
      Total Time:  1:11:53.60
         Average:    14:22.72
   6 Peachtree City Flash Yo A   118    1   10   28   36   43   45   46
      Total Time:  1:12:58.60
         Average:    14:35.72
   7 Lassiter Junior CC & Tr A   130   14   15   30   34   37   44
      Total Time:  1:14:17.00
         Average:    14:51.40
   8 Carrollton Track Team A     177   23   29   35   42   48
      Total Time:  1:21:34.30
         Average:    16:18.86


Event 4  3k Run CC 9-10 Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Helms, Grant              05 Walton Youth A        10:55.20    1
  2 Young, Jake               05 Walton Youth A        11:24.10    2
  3 Mitchell, John            06 Walton Youth A        11:41.00    3
  4 Squires, Corbin           06 Jackrabbit T A        11:51.90
  5 Hankins, Jackson          05 Jackrabbit T A        11:53.10
  6 Bilderback, Clark         05 Alpha Crush A         11:57.10    4
  7 Cole, Timothy             05 Alpha Crush A         12:03.40    5
  8 Ellingson, Ry             05 Etowah Youth A        12:04.50    6
  9 Mata, Daniel              05 North DeKalb Blaze    12:05.90
 10 Clotfelter, Noah          05 Bremen Recre A        12:08.30
 11 Heffelfinger, Ryan        05 Peachtree Ci B        12:12.20    7
 12 Sertl, Graham             05 Walton Youth A        12:14.40    8
 13 Sellers, Mitchell         06 Peachtree Ci A        12:14.60    9
 14 Pokorny, John             05 Lassiter Jun A        12:16.90
 15 Whitfield, Landon         06 E-1 Track Club A      12:19.60
 16 Cantrell, Cayden          06 Creekview Jr A        12:19.70
 17 O'Neal, Shane             05 Great Strides A       12:20.50   10
 18 Winne, Michael            05 Great Strides A       12:21.10   11
 19 Diedrich, Luke            05 Peachtree Ci A        12:32.30   12
 20 Lee, Garrison             05 Jefferson Pa A        12:35.90
 21 Roach, Bankson            06 Peachtree Ci A        12:36.30   13
 22 Sleight, Joshua           05 E-1 Track Club A      12:37.50
 23 Carden, George            06 Carrollton T A        12:38.50   14
 24 Slappey, Eli              06 Carrollton T A        12:38.50   15
 25 Bielamowicz, Henry        05 Dekalb Trailblazers   12:40.40   16
 26 Oakes, DJ                 06 Etowah Youth A        12:40.50   17
 27 Daniels, Tyler            05 Etowah Youth A        12:41.60   18
 28 Bourgeois, Jackson        06 marietta track club   12:42.30
 29 Minter, David             05 Etowah Youth A        12:44.30   19
 30 Blackmon, Hudson          05 Carrollton T A        12:44.40   20
 31 Crawford, Indiana         06 Dekalb Trailblazers   12:45.50   21
 32 Potluri, Pranav           05 Great Strides A       12:49.70   22
 33 Kline, Kale               05 Great Strides A       12:58.20   23
 34 Engberg, Soren            06 Walton Youth A        13:10.40   24
 35 Brenneman, Benny          05 Walton Youth A        13:12.20   25
 36 Ade, Walker               05 Etowah Youth A        13:15.10   26
 37 Rountree, Wesley          05 Etowah Youth A        13:16.10   27
 38 Horton, Preston           05 Alpha Crush A         13:17.10   28
 39 Caputo, Nicholas          06 Peachtree Ci A        13:18.00   29
 40 Davis, Kyle               06 Dekalb Trailblazers   13:21.90   30
 41 Kline, Grayson            06 Great Strides A       13:22.40   31
 42 Quirk, David              05 Walton Youth A        13:29.80   32
 43 Stokes, Dylan             05 Walton Youth A        13:32.50   33
 44 McClendon, Phineas        05 Carrollton T B        13:38.70
 45 Skinner, Joseph           05 Peachtree Ci B        13:39.20   34
 46 Dater, Ryan               06 marietta track club   13:42.20
 47 Niederjohn, Max           05 Walton Youth B        13:43.70   35
 48 Holness, Rohan            06 Neon Runners A        13:50.50
 49 Atanacio, Thonali         05 Neon Runners A        13:53.70
 50 Will, Brandon             06 Peachtree Ci B        13:56.60   36
 51 Shade, Cole               06 Lassiter Jun A        13:59.10
 52 Kelly, Jackson            05 Walton Youth B        14:00.30   37
 53 Wood, Tommy               06 Walton Youth B        14:02.30   38
 54 Ghent, Andrew             06 Alpha Crush A         14:04.10   39
 55 Parker, Gabriel           06 Creekview Jr A        14:06.60
 56 Parker, Dane              06 Peachtree Ci A        14:07.60   40
 57 Edmondson, James          05 Neon Runners A        14:07.70
 58 Westrick, Mark            05 Unattached            14:16.20
 59 Nobles, Lucas             05 Alpha Crush A         14:16.60   41
 60 Aycock, James             06 Walton Youth B        14:28.80   42
 61 Bailey, Sawyer            06 Walton Youth B        14:29.60   43
 62 Gay, Ethan                05 Carrollton T A        14:36.60   44
 63 Dunagan, M Decator        05 Jefferson Pa A        14:40.50
 64 Shaw, Cooper              05 marietta track club   14:40.60
 65 Henderson, Eli            06 Carrollton T A        14:41.90   45
 66 Perchalski, Taylor        05 Woodstock Yo A        14:58.10
 67 Stopford, Carrick         06 Peachtree Ci B        15:00.80   46
 68 Rose, Micah               06 Lassiter Jun A        15:05.20
 69 Downing, Sheldon          05 marietta track club   15:13.00
 70 Hackney, William          06 Dekalb Trailblazers   15:15.20   47
 71 Holmfelt, Zachary         05 Etowah Youth B        15:20.40
 72 Stricklin, Alexander      06 Walton Youth B        15:21.80   48
 73 Deslyper, Thomas          06 Peachtree Ci B        15:28.50   49
 74 Hockman, Christian        05 Etowah Youth A        15:33.00   50
 75 Waldrop, Carson           06 Carrollton T A        15:34.30   51
 76 Verdon, Jace              05 Walton Youth B        15:34.40   52
 77 Elliott, William          05 Peachtree Ci B        15:47.60   53
 78 Lewis, Noah               06 Peachtree Ci A        16:04.20   54
 79 Lawless, Jack Henry       06 Etowah Youth B        16:12.80
 80 Evans, Darren             05 Carrollton T B        16:30.40
 81 Smith, Daniel             06 Carrollton T A        16:32.30   55
 82 Cunningham, Mark          05 Peachtree Ci B        16:42.70   56
 83 Rickman, Michael          05 Dekalb Trailblazers   16:48.20   57
 84 Carter, Caddock           05 Dekalb Trailblazers   17:16.70   58
 85 Fuller, Rylan             05 Bremen Recre A        17:50.90
 86 Stone, Tyler              06 Carrollton T B        18:11.70
 87 Taylor, Nikola            05 Peachtree Ci B        18:43.40   59
 88 Williams, Allen           05 North DeKalb Blaze    18:45.10
 89 Camp, Jackson             06 Carrollton T A        18:59.20   60

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Walton Youth A               38    1    2    3    8   24   25   32   33
      Total Time:    59:25.10
         Average:    11:53.02
   2 Etowah Youth Track Club A    86    6   17   18   19   26   27   50
      Total Time:  1:03:26.00
         Average:    12:41.20
   3 Great Strides A              97   10   11   22   23   31
      Total Time:  1:03:51.90
         Average:    12:46.38
   4 Peachtree City Flash Yo A   103    9   12   13   29   40   54
      Total Time:  1:04:48.80
         Average:    12:57.76
   5 Alpha Crush Running Clu A   117    4    5   28   39   41
      Total Time:  1:05:38.30
         Average:    13:07.66
   6 Carrollton Track Team A     138   14   15   20   44   45   51   55   60
      Total Time:  1:07:19.90
         Average:    13:27.98
   7 Dekalb Trailblazers A       171   16   21   30   47   57   58
      Total Time:  1:10:51.20
         Average:    14:10.24
   8 Peachtree City Flash Yo B   172    7   34   36   46   49   53   56   59
      Total Time:  1:10:17.30
         Average:    14:03.46
   9 Walton Youth B              195   35   37   38   42   43   48   52
      Total Time:  1:10:44.70
         Average:    14:08.94


Event 5  3k Run CC 11-12 Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Love, Jewellee            03 Unattached            11:21.40
  2 Walter, Jordan            03 Unattached            11:26.50
  3 Heppner, Clara            04 Alpha Crush A         11:30.40    1
  4 Woollery, Jennifer        04 Lightning Sp A        11:39.60
  5 Walker, Allie             03 Peachtree Ci A        11:49.40    2
  6 Harris, Caroline          04 Junior Wolverines A   11:51.00    3
  7 Long, Ansley              03 Unattached            11:51.60
  8 Lance, Meg                03 Etowah Youth A        11:58.80    4
  9 Rydinsky, Hattie          03 marietta track club   12:01.50
 10 Ellis, Ariel              03 Alpha Crush A         12:03.90    5
 11 Lewis, Lauren             03 Quicksilver A         12:09.70
 12 Daniel, Audra             03 Peachtree Ci A        12:13.90    6
 13 Pray-Brown, Asydiah       04 Jackrabbit T A        12:19.30    7
 14 Setlock, Glenda           03 Woodstock Yo A        12:23.30
 15 McCauley, Luna            04 Unattached            12:24.30
 16 Blurton, Katherine        04 Jackrabbit T A        12:26.80    8
 17 Bedell, Sarah             04 Walton Youth A        12:28.70    9
 18 Mchoul, Abigail           04 Dekalb Trailblazers   12:28.80   10
 19 Tillery, Hannah           04 Junior Wolverines A   12:29.50   11
 20 Simon, Shani              03 Sapphire - R A        12:30.40
 21 Bonner, Aaleiyah          04 Jackrabbit T A        12:31.40   12
 22 Parker, Emily             03 Jefferson Pa A        12:33.00
 23 Johnson, Alesia           03 Sequoyah You A        12:33.30
 24 Brown, Brianna            03 Peachtree Ci A        12:33.90   13
 25 Hernandez, Bela           04 Alpha Crush A         12:34.50   14
 26 Olvin, Veronica           03 Etowah Youth A        12:35.40   15
 27 Hoppenfeld, Alexa         04 Alpha Crush A         12:36.00   16
 28 Makenna, Akhaila          04 marietta track club   12:39.20
 29 Calbert, Makenna          03 Etowah Youth A        12:40.50   17
 30 Bailey, Ella              04 Walton Youth A        12:44.30   18
 31 Davis, Haley              04 Dekalb Trailblazers   12:51.10   19
 32 Rutland, Neely            04 Dekalb Trailblazers   12:57.60   20
 33 Smtih, Kamya              04 Quicksilver A         12:58.70
 34 Van Horn, Kate            04 Dekalb Trailblazers   13:00.50   21
 35 Raniere, Julia            03 Peachtree Ci A        13:04.70   22
 36 Hirschi, Faith            04 Alpha Crush A         13:06.00   23
 37 Olvin, Caroline           04 Etowah Youth A        13:10.30   24
 38 Murray, Rachel            03 Junior Wolverines A   13:13.40   25
 39 Chalker, Caitlin          04 Dekalb Trailblazers   13:15.60   26
 40 Parker, Lillian           04 Jefferson Pa A        13:16.50
 41 Zotti, Sophia             04 Walton Youth A        13:24.90   27
 42 Slocumb, Knyesha          04 Smyrna Elite A        13:26.90
 43 Jones, Kayli              03 Woodstock Yo A        13:27.50
 44 Shepherd, Alana           04 Jackrabbit T A        13:31.60   28
 45 Mitravich, Ava            04 Walton Youth A        13:33.30   29
 46 Alsup, Paris              03 Peachtree Ci A        13:34.10   30
 47 Rindt, Ella               03 Great Strides A       13:36.60
 48 Mazloom, Leila            03 marietta track club   13:37.70
 49 Heinsz, Brienna           03 Peachtree Ci B        13:51.20   31
 50 Craig, Sydney             04 Etowah Youth A        13:54.80   32
 51 Slappey, Kate             04 Carrollton T A        13:55.70
 52 Behrmann, Sydnie          04 Alpha Crush B         13:57.40   33
 53 Fisher, Madeline          04 Great Strides A       14:01.20
 54 Gantt, Katie              04 Etowah Youth A        14:04.90   34
 55 Ayers, Anna               03 Carrollton T A        14:06.20
 56 Flynn, Emma               03 Alpha Crush B         14:18.20   35
 57 Haley, Julia              03 Alpha Crush B         14:18.80   36
 58 Minton, Audrey            03 Alpha Crush A         14:20.50   37
 59 Hooker, Anna              03 Etowah Youth B        14:20.70
 60 Martin, Kaydee            04 Carrollton T A        14:25.60
 61 Prol, Madeline            03 Alpha Crush B         14:25.70   38
 62 Elder, Sarah              03 Dekalb Trailblazers   14:26.40   39
 63 Dechamplain, Anna         04 Unattached            14:32.80
 64 Hepler, EmmaGrace         04 Peachtree Ci B        14:33.10   40
 65 Murray, Abby              03 Peachtree Ci A        14:33.70   41
 66 Giffen, Avery             03 Peachtree Ci B        14:38.30   42
 67 Kapoor, Kaya              03 Walton Youth A        14:38.40   43
 68 Maynard, Bethanne         04 Junior Wolverines A   14:46.60   44
 69 Long, Susan               04 Jackrabbit T A        14:48.80   45
 70 Gibson, Olivia            03 Peachtree Ci B        14:52.90   46
 71 Peace, Kylee              03 Arrowhead Racing A    14:56.70
 72 Miller, Elizabeth         04 Peachtree Ci A        15:02.40   47
 73 Smith, Leah               04 Peachtree Ci B        15:05.60   48
 74 Pakulski, Anna            03 Peachtree Ci B        15:11.30   49
 75 Pavese, Lexi              04 Etowah Youth B        15:12.50
 76 Baird, Sarah              04 Alpha Crush A         15:25.70   50
 77 Maggard, Emma             03 marietta track club   15:27.90
 78 Henderson, Iyanna         03 Unattached            15:33.40
 79 Constable, Iona           03 Alpha Crush B         15:41.40   51
 80 Shelton, Jaime            04 Jackrabbit T A        16:02.80   52
 81 Lodde, Elise              03 Lassiter Jun A        16:11.50
 82 Harvey, Lilianna          03 Walton Youth A        16:14.10   53
 83 Cuneo, Julia              04 Peachtree Ci B        16:25.20   54
 84 Shade, Kendal             03 Junior Wolverines A   16:26.40   55
 85 Messick, Sarah Pruitt     03 Dekalb Trailblazers   17:14.60   56
 86 Floyd, Cayla              04 Jefferson Pa A        17:21.40
 87 Jung, Katie               03 Lassiter Jun A        17:42.10

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Clu A    59    1    5   14   16   23   37   50
      Total Time:  1:01:50.80
         Average:    12:22.16
   2 Peachtree City Flash Yo A    73    2    6   13   22   30   41   47
      Total Time:  1:03:16.00
         Average:    12:39.20
   3 Etowah Youth Track Club A    92    4   15   17   24   32   34
      Total Time:  1:04:19.80
         Average:    12:51.96
   4 Dekalb Trailblazers A        96   10   19   20   21   26   39   56
      Total Time:  1:04:33.60
         Average:    12:54.72
   5 Jackrabbit Track & Fiel A   100    7    8   12   28   45   52
      Total Time:  1:05:37.90
         Average:    13:07.58
   6 Walton Youth A              126    9   18   27   29   43   53
      Total Time:  1:06:49.60
         Average:    13:21.92
   7 Junior Wolverines A         138    3   11   25   44   55
      Total Time:  1:08:46.90
         Average:    13:45.38
   8 Alpha Crush Running Clu B   193   33   35   36   38   51
      Total Time:  1:12:41.50
         Average:    14:32.30
   9 Peachtree City Flash Yo B   207   31   40   42   46   48   49   54
      Total Time:  1:13:01.10
         Average:    14:36.22


Event 6  3k Run CC 11-12 Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Shelton, Sullivan         03 marietta track club   10:18.30    1
  2 Rogers, Reagan            03 Alpha Crush A         10:29.50    2
  3 Vos, Joseph               04 Alpha Crush A         10:41.10    3
  4 Rodriguez, Ryan           03 Lassiter Jun A        10:57.00    4
  5 Iruku, Makanga            04 Etowah Youth A        11:04.80    5
  6 Chapman, Colin            03 Great Strides A       11:06.50    6
  7 Hoppenfeld, Eli           03 Alpha Crush A         11:08.40    7
  8 Peacock, Gabriel          03 Peachtree Ci A        11:10.40    8
  9 Shade, Jack               03 Lassiter Jun A        11:16.20    9
 10 Hoppenfeld, Ryan          04 Alpha Crush A         11:17.60   10
 11 Mwangi, Vince             04 Etowah Youth A        11:20.90   11
 12 Bergey, Ben               04 Great Strides A       11:22.80   12
 13 Bekele, Lucas             03 Alpha Crush A         11:25.40   13
 14 Millson, Daniel           03 Unattached            11:25.90
 15 Jennings, Will            04 Carrollton T A        11:26.50   14
 16 Maynard, Brendan          04 Junior Wolverines A   11:31.00   15
 17 Mburu, James              03 East Cobb Ch A        11:32.90
 18 Rush, Charles             03 Peachtree Ci A        11:36.60   16
 19 Mazurek, Roger            03 Jackrabbit T A        11:37.50   17
 20 Verska, Nate              04 Great Strides A       11:38.60   18
 21 Robison, Warren           03 Peachtree Ci A        11:39.90   19
 22 Tate, Matthew             03 Walton Youth A        11:40.00   20
 23 McClelland, Colin         03 Great Strides A       11:40.90   21
 24 Reiner, Austin            04 Dekalb Trailblazers   11:44.20   22
 25 Leahy, Evan               04 Dekalb Trailblazers   11:44.30   23
 26 Squires, Hayden           04 Jackrabbit T A        11:44.50   24
 27 Winne, Jack               04 Great Strides A       11:45.00   25
 28 Bell, Trent               03 Junior Wolverines A   11:45.30   26
 29 Spada, Brayden            04 Great Strides A       11:45.80   27
 30 Klene, Ethan              04 Junior Wolverines A   11:48.90   28
 31 Cockrell, Brennen         04 Lassiter Jun A        11:54.60   29
 32 Brush, Brett              03 Jefferson Pa A        11:57.40
 33 Horn-Morawa, Luca         04 Dekalb Trailblazers   11:59.60   30
 34 Sertl, Brandon            03 Walton Youth A        12:00.30   31
 35 Chernow, Max              03 Dekalb Trailblazers   12:05.40   32
 36 Lefever, Samuel           03 Etowah Youth A        12:06.30   33
 37 Haskett, David            03 Woodstock Yo A        12:10.70
 38 May, James                03 marietta track club   12:14.90   34
 39 Rock, Tyler               03 Peachtree Ci A        12:15.90   35
 40 Bartnicki, Ethan          04 Walton Youth A        12:16.50   36
 41 Crutchfield, Grant        03 Peachtree Ci A        12:19.40   37
 42 Parks, Sean               03 Sequoyah You A        12:21.60
 43 Hartsog, Andrew           04 Jackrabbit T A        12:22.10   38
 44 Cole, Andrew              04 E-1 Track Club A      12:23.20
 45 O'Neal, George            03 Great Strides A       12:24.40   39
 46 Nobles, William           03 Alpha Crush B         12:26.00   40
 47 Ball, Riley               04 Creekview Jr A        12:30.90
 48 Lesser, Henry             03 Great Strides B       12:37.10   41
 49 Diaz, Dominic             03 Lassiter Jun A        12:38.60   42
 50 Ortkiese, Rainer          03 North DeKalb Blaze    12:45.40
 51 Lengefeld, Garrett        03 Alpha Crush A         12:46.60   43
 52 Mignerey, Hayes           04 Alpha Crush A         12:48.60   44
 53 Kulbick, Bobby            03 Great Strides B       12:52.00   45
 54 Moore, Zeller             03 Lassiter Jun A        12:57.90   46
 55 Davis, Amari              04 Smyrna Elite A        12:59.50
 56 Arendt, Jason             04 Dekalb Trailblazers   13:04.30   47
 57 Carroll, Nolan            03 Lassiter Jun A        13:05.00   48
 58 Sehorn, Andrew            03 Woodstock Yo A        13:05.50
 59 Cross, Stephen            03 Alpha Crush A         13:06.80   49
 60 Cripe, Benjamin           03 Great Strides A       13:06.80   50
 61 Coleman, James            04 Junior Wolverines A   13:09.10   51
 62 Phillips, Owen            04 Alpha Crush B         13:14.40   52
 63 Ash, Finn                 03 Unattached            13:15.20
 64 Richardson, William       03 Woodstock Yo A        13:16.30
 65 Tock, Sam                 04 Lassiter Jun A        13:17.50   53
 66 Zorko, Jacob              03 Great Strides B       13:18.10   54
 67 Edmondson, Marshal        03 Neon Runners A        13:18.70
 68 Armour, Josh              03 Dekalb Trailblazers   13:20.50   55
 69 Rader, Austin             04 Carrollton T A        13:23.30   56
 70 Hudson, Joseph            04 Dekalb Trailblazers   13:28.10
 71 Webb, Braden              03 Dekalb Trailblazers   13:32.40   57
 72 Moseley, Nathan           04 Carrollton T A        13:36.20   58
 73 McDermott, Max            04 Peachtree Ci A        13:36.50   59
 74 Foraker, Ashton           03 Alpha Crush B         13:43.00   60
 75 Barnes, William           04 marietta track club   13:48.90   61
 76 Edens, Samuel             03 Walton Youth A        13:54.70   62
 77 Rochon, Anthony           03 Etowah Youth A        13:57.60   63
 78 Giraldo, Nicolas          04 marietta track club   14:03.70   64
 79 Desimone, Anthony         03 Junior Wolverines A   14:06.00   65
 80 Nicholason, Colin         04 Great Strides B       14:13.00   66
 81 Mayfield, John            03 marietta track club   14:13.70   67
 82 Owens, Andrew             03 marietta track club   14:14.90   68
 83 Critser, Chase            03 Alpha Crush B         14:15.30   69
 84 Warren, Patrick           04 Walton Youth A        14:26.10   70
 85 Jackson, John Everette    04 Carrollton T A        14:50.80   71
 86 Cook, Drew                04 marietta track club   14:58.20   72
 87 Watson, Dillon            04 Etowah Youth A        15:13.90   73
 88 McDonald, Hudson          04 Elite Striders A      15:16.20
 89 Rhue, Grayson             04 Alpha Crush B         15:19.10   74
 90 Wellons, Kody             04 Peachtree Ci A        15:21.90   75
 91 Quirk, Paul               04 Walton Youth A        15:24.70   76
 92 Terlisner, Jack           04 Dekalb Trailblazers   15:30.40   77
 93 Weeks, Jackson            04 Peachtree Ci A        15:30.60   78
 94 Yarbrough, Camp           04 Elite Striders A      15:31.00
 95 Dobso, Kyle               04 Peachtree Ci B        15:48.30
 96 Potluri, Aditya           03 Great Strides B       16:05.00   79
 97 Lowe, Willie              03 Carrollton T A        16:25.20   80
 98 Edwards, Daniel           04 Smyrna Elite A        16:30.60
 99 Harrell, Caleb            03 Jackrabbit T A        16:38.90   81
100 Harsh, Camden             04 Jackrabbit T A        17:57.70   82
101 Valbrun, Mekhi            03 marietta track club   18:08.00
102 Cook, Ethan               04 marietta track club   18:08.60
103 Ade, Rackley              03 Etowah Youth A        18:45.70   83
104 Singh, Harman             04 Jackrabbit T A        22:00.30   84

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Alpha Crush Running Clu A    35    2    3    7   10   13   43   44   49
      Total Time:    55:02.00
         Average:    11:00.40
   2 Great Strides A              82    6   12   18   21   25   27   39   50
      Total Time:    57:33.80
         Average:    11:30.76
   3 Peachtree City Flash Yo A   115    8   16   19   35   37   59   75   78
      Total Time:    59:02.20
         Average:    11:48.44
   4 Lassiter Junior CC & Tr A   130    4    9   29   42   46   48   53
      Total Time:    59:44.30
         Average:    11:56.86
   5 Dekalb Trailblazers A       154   22   23   30   32   47   55   57   77
      Total Time:  1:00:37.80
         Average:    12:07.56
   6 Etowah Youth Track Club A   185    5   11   33   63   73   83
      Total Time:  1:03:43.50
         Average:    12:44.70
   7 Junior Wolverines A         185   15   26   28   51   65
      Total Time:  1:02:20.30
         Average:    12:28.06
   8 Walton Youth A              219   20   31   36   62   70   76
      Total Time:  1:04:17.60
         Average:    12:51.52
   9 marietta track club A       227    1   34   61   64   67   68   72
      Total Time:  1:04:39.50
         Average:    12:55.90
  10 Jackrabbit Track & Fiel A   242   17   24   38   81   82   84
      Total Time:  1:10:20.70
         Average:    14:04.14
  11 Carrollton Track Team A     279   14   56   58   71   80
      Total Time:  1:09:42.00
         Average:    13:56.40
  12 Great Strides B             285   41   45   54   66   79
      Total Time:  1:09:05.20
         Average:    13:49.04
  13 Alpha Crush Running Clu B   295   40   52   60   69   74
      Total Time:  1:08:57.80
         Average:    13:47.56


Event 7  4k Run CC 13-14 Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hernandez, Nyah           02 Unattached            14:45.50
  2 Gates, Makena             02 Unattached            14:49.70
  3 Sumner, Brynne            01 Woodstock Yo A        15:08.70
  4 Vuckovic, Katherine       01 Unattached            15:28.60
  5 Patterson, Caroline       02 Great Strides A       15:28.80    1
  6 Little, Emily             01 Smyrna Elite A        15:30.00
  7 Smith, Zoe                02 Peachtree Ci A        15:31.90    2
  8 Saddler, Reese            02 Jackrabbit T A        15:35.00    3
  9 Rindt, Abby               02 Great Strides A       15:35.50    4
 10 Harrison, Michaela        01 Junior Wolverines A   15:36.40    5
 11 Ellsworth, Grace          01 Unattached            15:36.50
 12 Raeside, Emily            02 Great Strides A       15:38.00    6
 13 Addy, Jackie              01 Unattached            15:41.20
 14 Wehrenberg, Sierra        02 marietta track club   15:46.90
 15 McLean, Katelyn           02 Alpha Crush A         15:48.20    7
 16 Dobso, Megan              02 Peachtree Ci A        16:12.90    8
 17 Bradshaw, Riley           02 Jackrabbit T A        16:13.50    9
 18 Filipek, Isabel           02 Alpha Crush A         16:20.00   10
 19 Ptacek, Isabel            02 Junior Wolverines A   16:22.70   11
 20 Kline, Emma               02 Great Strides B       16:27.60   12
 21 Miniutti, Hannah          02 Alpha Crush A         16:27.60   13
 22 Tillery, Haley            01 Junior Wolverines A   16:29.20   14
 23 de Castro, Aleesa         01 Great Strides A       16:29.80   15
 24 Chamberlain, Ellen        01 Unattached            16:31.20
 25 Rickheim, Samantha        02 Alpha Crush A         16:32.10   16
 26 Muse, Kami                02 Junior Wolverines A   16:34.30   17
 27 Schorer, Rachel           01 Alpha Crush A         16:45.00   18
 28 Hambacker, Erica          01 Great Strides A       16:45.70   19
 29 Konitshek, Caprice        01 Unattached            16:46.60
 30 King, Najiyah             01 Jackrabbit T A        16:47.20   20
 31 Copeland, Sydney          02 Great Strides B       17:00.40   21
 32 Huntington, Alycia        01 Great Strides B       17:08.40   22
 33 Steger, Zemmie            01 Peachtree Ci A        17:13.60   23
 34 Walker, Raney             01 Peachtree Ci A        17:17.30   24
 35 Sexton, Rachel            02 Junior Wolverines A   17:19.00   25
 36 Hirschi, Afton            01 Alpha Crush A         17:33.80   26
 37 DeNardo, Jordyn           02 Great Strides A       17:39.00   27
 38 Dudley, Mikayla           02 Jackrabbit T A        17:43.20   28
 39 Maynard, Courtney         02 Junior Wolverines A   17:50.10   29
 40 Hind, Holly               01 Arrowhead Racing A    17:53.20
 41 Stephens, Margaret        02 Alpha Crush B         17:55.40   30
 42 Desimone, Ashley          01 Junior Wolverines A   18:06.80   31
 43 Young, Joslyn             02 Quicksilver A         18:08.60
 44 Ward, Kate                01 Great Strides B       18:16.80   32
 45 Singh, Karisma            01 Jackrabbit T A        18:17.30   33
 46 Funk, Ansleigh            01 Great Strides B       18:24.30   34
 47 Rains, Mary               02 Alpha Crush B         18:30.10   35
 48 DeLuca, Virginia          02 Junior Wolverines B   18:34.80   36
 49 Shade, Jana               02 Junior Wolverines B   18:39.20   37
 50 Barrett, Kimberly         02 Woodstock Yo A        18:48.10
 51 Williams, Zelda           02 Walton Youth A        18:57.80
 52 Aber, Madison             02 Great Strides B       18:59.70   38
 53 Larsen, Alexandra         01 Great Strides B       19:05.60   39
 54 Bragg, Amy                02 Peachtree Ci A        19:16.90   40
 55 Beck, Clarissa            01 Alpha Crush A         19:28.30   41
 56 Hartsog, Madeline         02 Jackrabbit T A        19:39.50   42
 57 Johnson, Hannah           02 Etowah Youth A        19:43.50
 58 Harris, Lauren            01 Alpha Crush A         19:45.90   43
 59 Foster, Ashley            02 Junior Wolverines B   19:47.30   44
 60 Trask, Malia              02 Lassiter Jun A        20:06.90
 61 Hock, Isabella            02 Walton Youth A        20:12.20
 62 Andrey, Victoria          02 Alpha Crush B         20:13.80   45
 63 Stiber, Avery             01 Woodstock Yo A        20:27.70
 64 Fox, KayLea               02 Peachtree Ci A        20:37.10   46
 65 LaCotti, Addison          02 Junior Wolverines B   21:06.20   47
 66 Mellor, Abigail           01 Alpha Crush B         21:26.10   48
 67 Adair, Wallis             02 E-1 Track Club A      21:30.60
 68 Blount, Nia               02 Peachtree Ci A        21:32.00   49
 69 Riddick, Hannah           01 Woodstock Yo A        21:32.90
 70 Bradley, Rychae           01 Sapphire - R A        22:13.00
 71 Phelps, Annika            02 Alpha Crush B         22:31.00   50
 72 Brown, Alexis             02 Lassiter Jun A        22:41.20
 73 Ziobron, Zoe              01 Alpha Crush B         22:51.00   51
 74 Harrison, Caroline        02 Lassiter Jun A        22:54.80
 75 Soro, Annabella           02 Junior Wolverines B   23:05.00   52
 76 Shade, Kate               01 Lassiter Jun A        24:16.60
 77 Boatright, Ansley         02 Unattached            24:37.50
 78 Conrad, Emily             01 HeartsoleRC A         27:35.40
 79 Baird, Brianna            02 Alpha Crush B         30:31.70   53

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Great Strides A              45    1    4    6   15   19   27
      Total Time:  1:19:57.80
         Average:    15:59.56
   2 Alpha Crush Running Clu A    64    7   10   13   16   18   26   41   43
      Total Time:  1:21:52.90
         Average:    16:22.58
   3 Junior Wolverines A          72    5   11   14   17   25   29   31
      Total Time:  1:22:21.60
         Average:    16:28.32
   4 Jackrabbit Track & Fiel A    93    3    9   20   28   33   42
      Total Time:  1:24:36.20
         Average:    16:55.24
   5 Peachtree City Flash Yo A    97    2    8   23   24   40   46   49
      Total Time:  1:25:32.60
         Average:    17:06.52
   6 Great Strides B             121   12   21   22   32   34   38   39
      Total Time:  1:27:17.50
         Average:    17:27.50
   7 Alpha Crush Running Clu B   208   30   35   45   48   50   51   53
      Total Time:  1:40:36.40
         Average:    20:07.28
   8 Junior Wolverines B         216   36   37   44   47   52
      Total Time:  1:41:12.50
         Average:    20:14.50


Event 8  4k Run CC 13-14 Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Nyman, Nick               01 Peachtree Ci B        13:14.50    1
  2 Duben, Tyler              01 Peachtree Ci B        13:47.40    2
  3 Roe, Zachary              01 Unattached            13:56.40
  4 Ellingson, Tait           02 Unattached            13:57.60
  5 Higinbotham, John         01 Unattached            13:58.10
  6 Rangaswamy, Surya         01 Great Strides A       14:10.30    3
  7 Rager, Sean               01 Alpha Crush A         14:11.70    4
  8 Patterson, Michael        02 Great Strides A       14:12.60    5
  9 Scott, Andrew             01 Unattached            14:13.70
 10 Verska, Willem            01 Great Strides A       14:13.80    6
 11 Pelland, Brian            01 Alpha Crush A         14:15.10    7
 12 Bower, Brennan            01 Great Strides A       14:25.10    8
 13 Brown, William            02 Walton Youth A        14:25.50    9
 14 Pitts, Erik               01 Walton Youth A        14:32.50   10
 15 Harkabus, Kyle            01 Arrowhead Racing A    14:35.50   11
 16 Selph, Ethan              02 Unattached            14:39.30
 17 Beam, Joshua              01 Carrollton T A        14:41.60
 18 Dechamplain, David        02 Unattached            14:41.80
 19 DeBoy, Alexander          02 Peachtree Ci A        14:42.50   12
 20 Griffies, Austin          01 Carrollton T A        14:42.70
 21 Tavani, Robert            02 Alpha Crush A         14:47.60   13
 22 Song, Jason               01 Alpha Crush A         14:48.50   14
 23 Jones, Andrew             02 Lanier Light A        14:51.70
 24 Whedbee, Joshua           01 Junior Wolverines A   15:00.30
 25 Brennan, Dylan            01 Great Strides B       15:02.40   15
 26 Norrie, Gabe              01 Great Strides B       15:03.40   16
 27 Lloyd, Tucker             02 Walton Youth A        15:03.80   17
 28 McCauley, Elijah          02 Unattached            15:09.50
 29 Rouse, Logan              01 Junior Wolverines A   15:14.20
 30 Voss, JohnPaul            01 Unattached            15:20.90
 31 Winne, Collin             01 Great Strides A       15:20.90   18
 32 Ewers, Derek              02 Peachtree Ci A        15:25.60   19
 33 Rajbhandari, Pranav       02 Walton Youth A        15:27.90   20
 34 Meitz, Cooper             01 Unattached            15:28.80
 35 Parker, Kyle              01 Great Strides A       15:35.30   21
 36 Helms, Alex               02 Walton Youth A        15:37.00   22
 37 Martin, Mark              02 Great Strides B       15:39.60   23
 38 Brodmyer, Devon           02 Lassiter Jun A        15:42.70
 39 Marshall, Hayden          02 Alpha Crush A         15:45.50   24
 40 McLaughlin, William       01 Peachtree Ci A        15:46.40   25
 41 Parks, Sean               03 Sequoyah You          15:47.50
 42 Pederson, Kyle            01 Woodstock Yo A        15:49.70
 43 Koehler, Elias            02 Great Strides B       15:51.40   26
 44 Walker, Nicholas          01 Arrowhead Racing A    15:52.10   27
 45 Gibson, Quinn             01 Peachtree Ci A        15:55.40   28
 46 Ohonde, Tristen           02 Peachtree Ci A        15:55.50   29
 47 Tarpley, Alexander        02 Peachtree Ci A        16:01.90   30
 48 Blair, Luke               02 Great Strides B       16:05.80   31
 49 Taylor, Alex              01 Arrowhead Racing A    16:05.90   32
 50 Young, Jake               02 Arrowhead Racing A    16:17.30   33
 51 Mallett, Jaylen           02 Quicksilver           16:18.10
 52 Brown, Matthew            02 Unattached            16:21.50
 53 Freeman, Michael          02 Unattached            16:31.70
 54 Perkins, Adam             01 Great Strides B       16:40.00   34
 55 Shadoff, Evan             01 Great Strides A       16:47.80   35
 56 Nicholason, Adam          02 Great Strides B       16:56.90   36
 57 Carmichael, Austin        02 Peachtree Ci B        17:02.80   37
 58 Cole, Noah                01 Jackrabbit T A        17:13.40
 59 Sells, Marcellus          02 Lightning Sp A        17:13.70
 60 Potluri, Eeshwar          02 Great Strides A       17:24.60   38
 61 Smith, Kolby              02 Peachtree Ci A        17:35.20   39
 62 Batcha, Justin            02 Peachtree Ci A        17:44.20   40
 63 Wilhelm, Josh             01 Lassiter Jun A        17:54.10
 64 Mata, Alejandro           01 North DeKalb Blaze    17:55.50
 65 Tucker, Glenn             01 Great Strides B       17:57.30   41
 66 Chandramohan, Milind      02 Great Strides C       18:24.20
 67 Bigda, Trevor             01 Lassiter Jun A        18:33.50
 68 McElroy, Matthew          02 Great Strides C       18:38.10
 69 Marnell, Beau             01 Etowah Youth A        18:44.00
 70 Peace, Carter             01 Arrowhead Racing A    18:44.30   42
 71 Smythe, Tyrell            02 Unattached            19:03.00
 72 Gustafson, Ethan          02 East Cobb Ch A        19:04.20
 73 Busch, Tyler              01 Dekalb Trailblazers   19:07.00
 74 Cappon, Jacob             02 Junior Wolverines A   19:12.10
 75 Williams, Justin          02 Peachtree Ci B        19:23.90   43
 76 Keith, Nathan             02 Lassiter Jun A        19:49.10
 77 Anderson, Duncan          02 Peachtree Ci B        19:54.40   44
 78 Eiserloh, Ethan           02 Elite Striders A      20:01.50
 79 Zertuche, Dilyn           02 Creekview Jr A        21:37.30
 80 Verdon, Julian            02 Walton Youth A        22:10.10   45

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Great Strides A              40    3    5    6    8   18   21   35   38
      Total Time:  1:12:22.70
         Average:    14:28.54
   2 Alpha Crush Running Clu A    62    4    7   13   14   24
      Total Time:  1:13:48.40
         Average:    14:45.68
   3 Walton Youth A               78    9   10   17   20   22   45
      Total Time:  1:15:06.70
         Average:    15:01.34
   4 Great Strides B             111   15   16   23   26   31   34   36   41
      Total Time:  1:17:42.60
         Average:    15:32.52
   5 Peachtree City Flash Yo A   113   12   19   25   28   29   30   39   40
      Total Time:  1:17:45.40
         Average:    15:33.08
   6 Peachtree City Flash Yo B   127    1    2   37   43   44
      Total Time:  1:23:23.00
         Average:    16:40.60
   7 Arrowhead Racing A          145   11   27   32   33   42
      Total Time:  1:21:35.10
         Average:    16:19.02


Event 9  5k Run CC 15-16 Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 DuPont, Kaylee            99 Great Strides A       18:00.80    1
  2 Morales, Sue              99 Unattached            18:02.20
  3 Bergey, Milicent          99 Great Strides A       18:41.20    2
  4 Foster, Elizabeth         99 Unattached            19:54.40
  5 Bridges, Camryn           00 Unattached            19:57.70
  6 O'Neal, Brianna           00 Great Strides A       20:15.00    3
  7 Tomlinson, Alaina         99 Peachtree Ci          20:17.60
  8 Thomas, Isabella          00 Creekview Jr A        20:53.10
  9 Phelps, Chloe             99 Alpha Crush A         21:37.10
 10 Konitshek, Aurora         99 Unattached            22:11.50
 11 Bowers, Emily             99 Alpha Crush A         22:36.80
 12 White, Theresa            00 Great Strides A       22:55.60    4
 13 Gleason, Audrey           99 Unattached            23:01.60
 14 Blair, Tatyana            99 Great Strides A       23:06.00    5
 15 Setlock, Gwen             00 Woodstock Yo A        23:46.20
 16 Woolridge, Anna           99 Jackrabbit T A        24:29.70
 17 Amin, Chandni             00 Great Strides A       25:12.80    6
 18 Albright, Rachel          00 Etowah Youth A        27:17.60

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Great Strides A              15    1    2    3    4    5    6
      Total Time:  1:42:58.60
         Average:    20:35.72


Event 10  5k Run CC 15-16 Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Harp, William             99 Peachtree Ci A        16:20.20    1
  2 Johnston, Thomas          99 Lanier Light A        16:27.70    2
  3 Brenneman, Jacob          99 Unattached            16:38.90
  4 Fultz, Harrison           00 Peachtree Ci A        16:54.30    3
  5 Lyon, Nicholas            00 Junior Wolverines A   17:09.50    4
  6 Beitzell, Ryan            00 Alpha Crush A         17:13.60    5
  7 Kemnitz, Nathan           99 Junior Wolverines A   17:17.20    6
  8 Crow, Devan               00 Lanier Light A        17:19.50    7
  9 Bullock, Will             00 Unattached            17:20.10
 10 Seiden, Joshua            99 Unattached            17:22.50
 11 Tysor, Joshua             99 Peachtree Ci A        17:23.50    8
 12 DeVore, Timothy           00 Unattached            17:26.20
 13 Sebba, Gregor             99 Lanier Light A        17:31.50    9
 14 Zander-Velloso, Vladimir  00 Peachtree Ci A        17:35.30   10
 15 Whytock, Tiernan          99 Carrollton T A        17:39.80
 16 Ericson, Jeremiah         00 Junior Wolverines A   17:48.40   11
 17 Kraus, Kyle               99 Unattached            17:54.20
 18 Loutzenheiser, Michael    00 Peachtree Ci A        18:02.90   12
 19 Troyer, Hans              00 Unattached            18:03.90
 20 Sener, Donald             99 Carrollton T A        18:06.90
 21 Jordan, Owen              99 Unattached            18:08.40
 22 Patterson, Joshua         99 Great Strides A       18:11.30
 23 Beach, Matthew            99 Unattached            18:14.00
 24 Milton, Samuel            00 Alpha Crush A         18:17.40   13
 25 Strong, Sobe              00 Unattached            18:19.50
 26 Sexton, Joseph            00 Junior Wolverines A   18:22.00   14
 27 Harman, Camden            99 Alpha Crush A         18:22.50   15
 28 Elrod, Arthur             00 Peachtree Ci A        18:34.90   16
 29 Dechamplain, Samuel       00 Unattached            18:38.70
 30 Sheffield, William        00 Great Strides A       18:42.30
 31 Mason, Dylan              00 Woodstock Yo A        18:50.10
 32 Frederick, Cooper         00 Junior Wolverines A   18:55.00   17
 33 Baird, Brice              99 Alpha Crush A         18:58.00   18
 34 Davis, Paul               99 Unattached            19:10.50
 35 Cantrell, Zac             99 Creekview Jr A        19:19.50
 36 Smith, Hunter             00 Unattached            19:21.70
 37 Jobson, Robert            00 Unattached            19:40.90
 38 Eades, David              99 Lanier Light A        19:53.80   19
 39 Oxley, Drew               99 Lanier Light A        19:59.40   20
 40 Witherspoon, Kerrington   00 Junior Wolverines A   19:59.80   21
 41 Potts, Nicholas           00 Carrollton T A        20:24.00
 42 Freeman, David            00 Peachtree Ci A        20:41.90   22
 43 Franklin, Eric            00 Alpha Crush A         21:01.00   23
 44 Lewis, Daniel             00 Lanier Light A        21:15.80   24
 45 Gottlieb, Brandon         00 Alpha Crush A         21:16.00   25
 46 Fangmann, Alexander       00 Unattached            21:22.40
 47 Joyner, William           99 Alpha Crush A         21:24.20   26
 48 Bradley, Erran            00 Sapphire - R A        22:46.70

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Peachtree City Flash Yo A    34    1    3    8   10   12   16   22
      Total Time:  1:26:16.20
         Average:    17:15.24
   2 Junior Wolverines A          52    4    6   11   14   17   21
      Total Time:  1:29:32.10
         Average:    17:54.42
   3 Lanier Lightning Runnin A    57    2    7    9   19   20   24
      Total Time:  1:31:11.90
         Average:    18:14.38
   4 Alpha Crush Running Clu A    74    5   13   15   18   23   25   26
      Total Time:  1:33:52.50
         Average:    18:46.50


Event 9  5k Run CC 17-18 Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Carnahan, Savannah        97 Lanier Light          17:52.90
  2 Maisel, Emma              98 Great Strides         20:03.50
  3 Dawson, Kayla             97 marietta track club   20:13.10
  4 Powell, Brittany          98 Titans Track          20:16.30
  5 Graves, Elizabeth         98 Unattached            20:39.60
  6 Wagner, Victoria          98 Alpha Crush           21:03.90
  7 Zeissner, Ileanna         98 Unattached            21:24.30
  8 Tucker, Anna              98 Unattached            22:02.90
  9 Cruser, Virginia          98 Unattached            22:23.70
 10 Ntengeri, Helen           98 Unattached            25:47.10


Event 10  5k Run CC 17-18 Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kennedy, Chase            98 Unattached            15:50.60
  2 Bowie, Samuel             97 Peachtree Ci          16:04.60    1
  3 Smith, Darr               98 Unattached            16:12.20
  4 Kennedy, Chandler         98 Unattached            16:14.50
  5 Calhoun, Wright           98 Unattached            16:14.60
  6 Harp, Donald              97 Peachtree Ci          16:17.20    2
  7 Teasley, Corson           97 Lanier Light          16:24.90    3
  8 Beavers, Blake            97 Etowah Youth          16:25.30
  9 Silliman, Brennan         98 Peachtree Ci          16:29.30    4
 10 Patterson, Matthew        98 Great Strides         16:43.20
 11 Reiser, Marc              98 Etowah Youth          16:44.40
 12 Kimball, Hunter           98 Unattached            16:46.70
 13 Champion, Corey           98 Woodstock Yo          16:47.80
 14 Schuster, Josef           97 Unattached            16:49.50
 15 Cooke, Nicholas           98 Etowah Youth          16:59.50
 16 Pack, Cameron             98 Peachtree Ci          17:03.30    5
 17 Chaisson, Ethridge        98 Unattached            17:09.00
 18 Griffin, Charles          98 Carrollton T          17:31.30
 19 Elliott, Andrew           98 Lanier Light          17:42.60    6
 20 Bertulfo, Jeremy          98 Unattached            17:53.60
 21 Lewis, Chris              98 Lanier Light          18:11.70    7
 22 Morgan, Patrick           98 Carrollton T          18:21.40
 23 Koch, Matthew             98 Unattached            18:32.50
 24 Scoggins, Chandler        98 Unattached            18:51.70
 25 Weber, Michael            98 Unattached            19:05.50
 26 Hilinski, Kendall         98 Peachtree Ci          19:24.00    8
 27 Green, Lindsey            98 Lanier Light          19:25.80    9
 28 Lynch, Sam                98 Unattached            19:29.00
 29 Lee, William              98 Lanier Light          26:06.10   10

                                   Team Scores
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Peachtree City Flash Yo      20    1    2    4    5    8
      Total Time:  1:25:18.40
         Average:    17:03.68
   2 Lanier Lightning Runnin      35    3    6    7    9   10
      Total Time:  1:37:51.10
         Average:    19:34.22